ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 100

Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
2019-10-12
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
183
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
31
Ukończyło:
121
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.6km | 30km | 64.2km | 82km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRopki
19.6km
Zdynia
30km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
82km
Czas
netto
102.3km
Czas
brutto
102.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WALASZCZYK Lucyna 682Natural Born Runners TeamPOZNAŃOpen K1K 100:00:0301:59:1803:46:4007:43:1010:05:4912:50:16.9512:50:20.05 7:318
2MATYSIAK Bartłomiej 601JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKOpen M1M 100:00:0702:05:3303:59:0107:53:2410:13:4112:54:56.7512:55:04.05+00:04:447:347.9
3VAN DER JAGT Luuk 504LEIMUIDENOpen M2M 200:00:1402:01:5303:50:5307:50:0210:13:4112:58:59.8012:59:14.65+00:08:547:367.9
4ASPERSKI Michał 512KB SupermaratończykKALISZOpen M3M 300:00:0402:06:5303:59:1407:57:1910:26:0413:14:19.4513:14:23.55+00:24:037:457.7
5REJ Mirosław 627M&T wyjadacze parówkówMIELECOpen M4M 400:00:0502:15:1204:12:0408:15:4310:44:1413:26:19.3013:26:24.40+00:36:047:527.6
6MOCZYŃSKI Paweł 604OstroBiecCHMIELÓWOpen M5M 500:00:1102:10:3804:03:0808:08:4010:45:2413:41:44.2513:41:55.30+00:51:358:017.5
7BERGHAMMER Tamas 517Cool CatsLONDONOpen M6M 600:00:0602:09:2004:05:3108:19:4810:43:2913:45:24.2513:45:30.25+00:55:108:047.4
8KOPIEC Przemek 573TYCHYOpen M7M 700:00:0401:57:3603:46:1007:50:2110:35:5513:48:13.3513:48:18.00+00:57:578:057.4
9LONC Tomasz 590M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWOpen M8M 800:00:0502:06:4304:03:3308:12:3610:54:4113:53:53.0513:53:58.35+01:03:388:097.4
10NIEDZIAŁKOWSKI Jan 610POZNAŃOpen M9M 900:00:0502:07:2304:03:3508:23:1811:11:2413:59:33.7513:59:39.05+01:09:198:127.3
11GRABOŚ Nina 503WARSZAWAOpen K2K 200:00:0902:21:0604:28:3608:30:3511:03:2314:03:15.7514:03:24.75+01:13:048:147.3
12SZOTOWICZ Sebastian 651TT Szczecin / SZWLA StargardSZCZECINOpen M10M 1000:00:0302:06:2203:58:4908:03:4910:50:5514:07:33.9014:07:37.30+01:17:178:177.2
13WAGNER Lenka 660BOBOWAOpen K3K 300:00:0502:29:3904:38:3208:51:0011:26:5414:07:49.1014:07:54.65+01:17:348:177.2
14KERSULIS Marijus 570MDMKAUNASOpen M11M 1100:00:0502:25:0404:34:4808:49:5511:17:5414:09:50.7514:09:56.15+01:19:368:187.2
15PRUCNAL Zbigniew 624elko24.plJASŁOOpen M12M 1200:00:0302:20:4104:28:3708:43:0011:26:2914:12:42.7014:12:46.40+01:22:268:207.2
16MARKIEWICZ Agnieszka 597ProRunning PromotionŁOSICEOpen K4K 400:00:0402:14:0304:14:1308:25:2011:06:0914:23:54.7514:23:59.10+01:33:398:267.1
17KUŹNIAR Paweł 584Finish RymanówKROSNOOpen M13M 1300:00:0802:15:1804:17:2008:42:2611:29:3714:26:01.7014:26:10.30+01:35:508:277.1
18KOZŁOWSKI Łukasz 578SULECHÓWOpen M14M 1400:00:0602:14:4404:11:4008:29:1511:35:5814:28:25.0014:28:31.95+01:38:118:297.1
19STAROBRAT Arkadiusz 644AletempoWARSZAWAOpen M15M 1500:00:1002:15:0504:23:4308:43:4911:30:1014:31:00.7514:31:11.25+01:40:518:307
20NIEDZIELA Marcin 611WIELICZKAOpen M16M 1600:00:0302:12:1204:22:3708:47:0811:41:5714:59:00.8514:59:04.55+02:08:448:476.8
21BIENIEK Damian 518PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M17M 1700:00:1102:12:0204:22:2508:46:5711:41:4614:58:53.4514:59:04.65+02:08:448:476.8
22LILLA Piotr 589Klub Wysokogórski w Jastrzębiu - ZdrojuJASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen M18M 1800:00:1002:15:3404:25:3009:12:3712:02:4815:15:38.0015:15:48.90+02:25:288:576.7
23POMAGRUK Piotr 621Dziki ze ŚlichowicPODZAMCZEOpen M19M 1900:00:1402:26:3104:37:4409:03:1412:00:2315:18:44.3515:18:58.55+02:28:388:586.7
24BATISTELLA Cristian Gabriel 516URETA TEAMCORDOBAOpen M20M 2000:00:0502:24:2004:38:0209:12:1612:07:5715:26:18.6015:26:23.60+02:36:039:036.6
25NAWROCKI Przemek 609Silesia Marathon TeamKATOWICEOpen M21M 2100:00:0002:12:4304:14:2109:11:4612:16:3015:28:04.3515:28:04.35+02:37:449:046.6
26MARMORATO Alessandro 598Turin Crew Running Co.LONDONOpen M22M 2200:00:0702:26:3404:51:4809:14:1612:05:1615:40:04.9015:40:12.60+02:49:529:116.5
27JACKSON Daisy 501Cool CatsLONDONOpen K5K 500:00:0602:23:4104:36:4809:26:1812:22:0915:40:58.2515:41:04.45+02:50:449:116.5
28KOCEMBA Askaniusz 571LUBAWKAOpen M23M 2300:00:0202:12:3104:24:2509:01:2512:08:3215:41:47.1015:41:49.95+02:51:299:126.5
29TYCZKA Wojciech 656Cidry lotajomRADZIONKÓWOpen M24M 2400:00:1202:30:0404:42:3809:15:5312:26:0715:43:43.9015:43:56.60+02:53:369:136.5
30BARTOSZ Marek 515JCI Running TeamKRAKÓWOpen M25M 2500:00:0702:30:5004:45:4709:25:1312:22:4015:46:19.3015:46:26.90+02:56:069:156.5
31AGRES Paweł 509KW KotłowniaLUBLINOpen M26M 2600:00:1702:11:5804:17:1409:19:0612:28:3115:52:11.6015:52:28.65+03:02:089:186.4
32GRABOWSKI Wojciech 545WROCŁAWOpen M27M 2700:00:0402:23:5204:35:4509:11:5112:28:0315:54:37.8515:54:42.65+03:04:229:196.4
33SZLOSER Anna 505MonteKazura TeamWARSZAWAOpen K6K 600:00:0902:36:3704:57:0709:42:1612:45:4816:04:05.5016:04:14.55+03:13:549:256.4
34AUGUSTYNIAK Grzegorz 513GŁUCHOŁAZYOpen M28M 2800:00:1102:25:5604:37:2909:15:0612:37:0316:05:43.1516:05:54.95+03:15:349:266.4
35GAJDA Piotr 540CIESZYNOpen M29M 2900:00:0902:35:1104:50:2909:30:4812:55:1416:06:09.0516:06:18.15+03:15:589:266.4
36URBAŃCZYK Darek 658Randonneurs PolskaWARSZAWAOpen M30M 3000:00:0902:23:4504:39:0109:19:4612:40:3316:07:38.1016:07:48.05+03:17:289:276.3
37WOJEWODA Michał 672TriWawa / Run the ParkWARSZAWAOpen M31M 3100:00:1002:35:1304:56:5009:44:4512:50:3716:09:53.0016:10:03.15+03:19:439:286.3
38ANTOSIAK Tomasz 511TmteamZŁOTORYJAOpen M32M 3200:00:1302:37:0004:54:2309:42:2212:55:5916:22:09.8516:22:22.95+03:32:029:366.2
39KORDECKA Anna 574WCHSZTBRZESKOOpen K7K 700:00:1302:37:0304:54:2009:27:4712:37:5016:23:31.1016:23:44.60+03:33:249:366.2
40JĘDRZEJEWSKI Łukasz 563WatahaSŁAWAOpen M33M 3300:00:0902:27:1004:47:0809:34:3712:47:4816:26:00.4016:26:10.25+03:35:509:386.2
41ZIĘTERSKI Robert 679EBIEGI.PLKŁODZKOOpen M34M 3400:00:1002:27:1304:47:0909:34:5012:47:4716:26:00.2016:26:10.95+03:35:509:386.2
42CHLÁDEK Roman 526RunSport TeamLUŠTĚNICEOpen M35M 3500:00:0902:18:5104:39:5609:42:1112:51:1716:28:35.2516:28:44.35+03:38:249:396.2
43POPŁAWSKI Piotr 622PGB Sportowa PaczkaŁOSICEOpen M36M 3600:00:0902:36:3405:00:0709:46:3712:56:0016:28:52.1516:29:01.15+03:38:419:396.2
44ŻURAWSKI Sławomir 681PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAOpen M37M 3700:00:0902:36:2304:57:1009:42:2312:42:2516:31:07.2016:31:17.05+03:40:579:416.2
45SOBCZAK Tomasz 641Marcin Swierc TeamWARSZAWAOpen M38M 3800:00:0502:35:5404:59:2810:05:4413:21:1916:42:16.4016:42:22.00+03:52:019:476.1
46HEJNOWICZ Tomasz 552KMWTWKROSNOOpen M39M 3900:00:1002:36:2505:12:4010:04:5113:23:2516:43:27.6016:43:37.60+03:53:179:486.1
47GUZIK Grzegorz 548Sportowe KarpatyKROSNOOpen M40M 4000:00:1002:36:2705:12:4310:04:4913:23:2616:43:27.5016:43:38.25+03:53:189:486.1
48CHODKIEWICZ Tomasz 528TRZEBA BIEGAĆ I ...WARSZAWAOpen M41M 4100:00:2102:38:5204:58:1310:26:2713:37:0016:43:20.8016:43:42.15+03:53:229:486.1
49FRYBEL Damian 536OBRAOpen M42M 4200:00:1202:36:4105:03:5409:48:4413:10:2716:44:04.2516:44:16.75+03:53:569:486.1
50HRABEC Michal 683PRAHAOpen M43M 4300:00:0602:19:2404:35:0809:42:0413:18:3716:48:13.9516:48:20.45+03:58:009:516.1
51GAJDECKI Tomek 541AccentureWARSZAWAOpen M44M 4400:00:1502:36:3904:53:4509:55:4613:22:0816:49:28.5516:49:44.50+03:59:249:526.1
52REJMAN Grzegorz 628#biegamgrzegorzrejmanWAŁBRZYCHOpen M45M 4500:00:0402:35:0905:09:3010:26:4613:15:2016:50:09.1516:50:14.10+03:59:549:526.1
53CZELNY Zbyszek 531KRAKÓWOpen M46M 4600:00:0602:36:4204:54:2410:04:1513:34:1616:57:57.1016:58:03.90+04:07:439:576
54TUŁAZA Jan 655Klub Biegacza T2/4TORUŃOpen M47M 4700:00:0702:25:4304:45:0909:39:5513:06:5317:04:13.2517:04:20.45+04:14:0010:006
55URBANÍK Martin 657stefaniktrail.skBRATISLAVAOpen M48M 4800:00:1402:28:2804:53:3409:42:4213:18:3417:06:42.5017:06:56.75+04:16:3610:026
56ZINCKE Jonathan 680Cool CatsPETTS WOODOpen M49M 4900:00:0702:36:0704:54:5309:46:3413:28:3517:08:03.9517:08:11.15+04:17:5110:026
57KULIG Tomasz 582WROCŁAWOpen M50M 5000:00:1902:54:0605:20:2210:26:4313:29:4217:11:42.0517:12:01.45+04:21:4110:055.9
58MACIEJEWSKI Marcin 592Biegnę, żeby Bartek mógł biegać/Woźniak Running TeamKIELCEOpen M51M 5100:00:1402:26:3204:36:1209:03:3312:16:0417:14:31.0017:14:45.20+04:24:2510:065.9
59BONCZEK Łukasz 522WARSZAWAOpen M52M 5200:00:1602:39:2305:00:0210:04:3713:35:4917:28:13.0517:28:29.30+04:38:0910:145.9
60ZADROŻNY Piotr 676Drzwi do marzeńHALINÓWOpen M53M 5300:00:1202:39:3005:05:3010:26:3413:54:4617:31:01.9517:31:14.35+04:40:5410:165.8
61POCHYLSKI Przemysław 620Zgrupka TeamLUBOŃOpen M54M 5400:00:0702:36:4305:05:5410:32:2114:08:3917:32:29.0517:32:36.45+04:42:1610:175.8
62NOWAK Jordan 613Alior Running TeamKRAKÓWOpen M55M 5500:00:0902:32:3705:00:4510:07:0214:00:2617:32:30.5017:32:40.45+04:42:2010:175.8
63JAKUBOWSKI Łukasz 556KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIOpen M56M 5600:00:1802:26:1004:52:2010:26:2613:41:1117:46:40.8017:46:58.80+04:56:3810:255.8
64MORCINEK Marcin 605BLUSZCZAKATOWICEOpen M57M 5700:00:1202:31:4104:52:1709:56:0313:36:0017:46:49.8517:47:02.50+04:56:4210:255.8
65PIETRZAK Mariusz 618WARSZAWAOpen M58M 5800:00:1202:32:5204:57:1309:57:5313:38:3917:46:51.4517:47:03.45+04:56:4310:255.8
66SZCZEPAŃSKI Jakub 650KRAKÓWOpen M59M 5900:00:0402:41:5305:10:5310:27:0113:56:1917:46:59.2517:47:03.70+04:56:4310:255.8
67MAMCARCZYK Tomasz 596EkobiegiWARSZAWAOpen M60M 6000:00:0702:40:0605:07:4610:08:1413:53:0717:47:44.0517:47:51.55+04:57:3110:265.7
68CZAJKOWSKI Rafał 530EKOBIEGIWARSZAWAOpen M61M 6100:00:0602:40:1205:10:4610:08:1013:53:0717:47:45.1517:47:52.05+04:57:3210:265.7
69SANNER Marcin 633PowsinogaGDYNIAOpen M62M 6200:00:1902:35:4805:00:0510:04:5513:42:1317:49:37.7517:49:56.75+04:59:3610:275.7
70DYREK Mateusz 534MSZANA GÓRNAOpen M63M 6300:00:0402:17:5604:44:5309:48:2213:54:0917:55:16.1517:55:20.65+05:05:0010:305.7
71HENSEL Krzysztof 506Luxtorpeda CzerwionkaCZERWIONKA-LESZCZYNYOpen M64M 6400:00:1302:25:0004:37:4110:04:5114:20:0917:55:39.9017:55:53.20+05:05:3310:305.7
72PASECKA Sylwia 616Inżynieria BieganiaGLIWICEOpen K8K 800:00:0802:39:5305:07:5610:28:4414:13:2217:55:44.9517:55:53.35+05:05:3310:305.7
73CHOJNOWSKI Andrzej 529IŁAWAOpen M65M 6500:00:1002:30:2105:06:2310:34:0513:56:2217:55:48.3017:55:58.75+05:05:3810:305.7
74SZAFRAN Łukasz 649Energize Your LifeOPOLE LUBELSKIEOpen M66M 6600:00:1102:56:3505:33:4810:36:1014:12:5218:03:59.9018:04:11.25+05:13:5110:355.7
75JANIK Mariusz 560KRAKÓWOpen M67M 6700:00:1802:41:1005:03:2910:07:0913:46:0418:05:12.8018:05:31.55+05:15:1110:365.7
76SIEK Jakub 636Cool CatsLONDONOpen M68M 6800:00:0302:23:3504:41:4713:53:0218:06:06.2018:06:09.40+05:15:4910:375.7
77STUDZINSKA Jana 507Cool CatsCHAMONIXOpen K9K 900:00:0602:36:0904:54:5710:05:0013:53:0018:08:47.6518:08:54.25+05:18:3410:385.6
78KAŁUŻNY Marcin 566Flying PigKATOWICEOpen M69M 6900:00:0602:39:3305:20:3810:35:4714:30:4418:13:47.8018:13:53.85+05:23:3310:415.6
79NOWAK Jaroslaw 612POZNAŃOpen M70M 7000:00:1302:35:4105:08:4210:28:4214:23:1218:13:43.2018:13:56.45+05:23:3610:415.6
80GIRA Rastislav 543#zaziultraBRATISLAVAOpen M71M 7100:00:1402:42:1305:07:0410:26:3814:20:4418:14:05.7018:14:20.45+05:24:0010:415.6
81KOWALEWSKA Claudia 575KRAKÓWOpen K10K 1000:00:2202:38:5005:23:3810:31:0213:58:0218:22:02.5518:22:24.90+05:32:0410:465.6
82KUCIŃSKI Tomasz 581MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIOpen M72M 7200:00:2102:49:1705:14:0010:05:1114:31:4218:24:06.8518:24:28.75+05:34:0810:475.6
83LEŚNIAK Marcin 587Zarażeni BólemSULEJÓWEKOpen M73M 7300:00:1402:37:2805:06:5710:26:5414:10:4118:30:43.6518:30:58.50+05:40:3810:515.5
84ZAWADA Mateusz 677Dell TechnologiesWARSZAWAOpen M74M 7400:00:1402:37:2505:06:5310:26:4314:10:4318:30:44.0018:30:58.55+05:40:3810:515.5
85CASALLAS Yvette 525Cool CatsPINNEROpen K11K 1100:00:0602:35:4405:08:4510:36:0114:20:3818:41:04.0018:41:10.30+05:50:5010:575.5
86JANISZ Katarzyna 561KSIĄŻENICEOpen K12K 1200:00:1302:44:2605:24:1810:53:0614:31:5818:53:53.9018:54:07.60+06:03:4711:055.4
87PIĘTA Marlena 619OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOpen K13K 1300:00:1402:47:1905:28:5110:58:0214:53:1718:56:46.4518:57:00.85+06:06:4011:065.4
88WIERZBIŃSKA Karolina 665JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K14K 1400:00:0802:55:2005:46:2011:36:2315:15:4819:06:15.5019:06:24.00+06:16:0311:125.4
89SAWICKI Bartosz 634JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M75M 7500:00:0702:55:2505:46:1311:35:5115:06:0719:09:33.2519:09:40.85+06:19:2011:145.3
90GRZANECKI Rafał 546JeepWARSZAWAOpen M76M 7600:00:2102:52:5605:40:3011:37:2615:24:4319:10:51.7019:11:13.20+06:20:5311:145.3
91ZABRZEWSKI Patryk 675Jastrzębski Klub WysokogórskiŻORYOpen M77M 7700:00:1102:37:0905:19:2710:58:0914:45:4819:13:46.4019:13:57.75+06:23:3711:165.3
92SIECZKOWSKI Artur 635Natural Born Runners TeamKOSTRZYN NAD ODRĄOpen M78M 7800:00:1102:43:4505:20:4610:58:1214:49:2419:13:46.1519:13:58.00+06:23:3711:165.3
93RYBAK Aneta 630WROCŁAWOpen K15K 1500:00:1202:44:4805:29:1110:58:1814:53:5319:14:06.0019:14:18.05+06:23:5811:165.3
94WOJCIECHOWSKI Paweł 671Biegacze Juniora-Runner TeamKICINOpen M79M 7900:00:1102:45:0205:23:2711:08:0615:26:0519:21:36.4019:21:48.25+06:31:2811:215.3
95ŚLIWICKA Ewa 653Biegacze Juniora-Runners TeamKOZIEGŁOWYOpen K16K 1600:00:1102:45:0405:23:3711:08:0915:18:1119:21:36.7019:21:48.50+06:31:2811:215.3
96JANIK Joanna 559KRAKÓWOpen K17K 1700:00:1802:41:3005:23:4911:00:4815:13:2519:21:43.2519:22:01.65+06:31:4111:215.3
97SOCHA Marcin 642KROSNOOpen M80M 8000:00:0902:35:1605:07:1210:36:0914:36:4719:23:52.7019:24:02.25+06:33:4211:225.3
98WAGNER Ewa 659WROCŁAWOpen K18K 1800:00:1202:53:4205:45:0911:11:2215:06:3419:27:22.7019:27:34.75+06:37:1411:245.3
99WISNIEWSKA Agnieszka 668Para w bieguWARSZAWAOpen K19K 1900:00:1302:44:2105:24:1610:53:0714:31:5919:42:06.7019:42:20.20+06:52:0011:335.2
100WISNIEWSKI Janusz 669ParawbieguWARSZAWAOpen M81M 8100:00:1202:38:2205:11:5310:26:4714:11:4919:42:08.8019:42:21.50+06:52:0111:335.2
101WITKOWSKA Beata 670#kaszanienamokaGDAŃSKOpen K20K 2000:00:2003:12:0306:02:4411:40:4515:22:1019:43:03.3019:43:23.85+06:53:0311:335.2
102MISIĄGIEWICZ Paweł 603TARNOGRÓDOpen M82M 8200:00:1302:39:4405:10:4611:08:4715:26:5419:44:43.2519:44:56.45+06:54:3611:345.2
103LEMIESZKA Marta 586Fracht Sport ClubWARSZAWAOpen K21K 2100:00:1302:41:5205:27:3010:50:2814:47:5619:45:48.3519:46:02.15+06:55:4211:355.2
104KARWACKI Łukasz 569PIĘKNI MŁODZIEŃCYPASEKOpen M83M 8300:00:2103:00:0905:54:0511:40:1215:22:1920:01:17.7520:01:38.80+07:11:1811:445.1
105HADAM Michał 549KB Maniac Poznań/NBRLUBOŃOpen M84M 8400:00:1302:40:4605:19:3011:07:1715:18:2320:01:25.5020:01:39.00+07:11:1811:445.1
106RĄCZKA Rafał 626JASŁOOpen M85M 8500:00:1502:56:2505:39:4011:23:2915:28:3720:22:33.7020:22:49.35+07:32:2911:575
107WIETECHA Paweł 666JASŁOOpen M86M 8600:00:1502:56:3605:39:3711:23:3115:28:3920:22:36.1020:22:51.50+07:32:3111:575
108WÓJTOWICZ Jacek 674Franciszkanie - KrosnoBOCHNIAOpen M87M 8700:00:0802:40:4205:31:5711:33:1315:44:4420:24:32.3520:24:40.65+07:34:2011:585
109ROSA Aleksander 629JackoRABOWICEOpen M88M 8800:00:1502:53:2305:58:0512:21:5116:15:0620:33:46.6020:34:02.10+07:43:4212:035
110HORBACZ Hanna 555JackoRABOWICEOpen K22K 2200:00:1502:53:2005:57:5812:21:4716:15:0620:33:46.2520:34:02.20+07:43:4212:035
111STOLARZ Grzegorz 645Niepołomice BiegająZABAWAOpen M89M 8900:00:0902:42:3205:26:0811:07:5815:39:5120:38:03.8020:38:13.35+07:47:5312:065
112KUNKEL Anna 583PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen K23K 2300:00:0903:07:1206:09:0512:03:3015:55:3220:40:44.0020:40:53.20+07:50:3312:074.9
113WASIL Joanna 663ZABRZEOpen K24K 2400:00:1503:03:4706:08:4812:07:4716:17:4520:47:32.4020:47:48.35+07:57:2812:114.9
114FURMANOWSKI Paweł 538PUSZCZUKOWOOpen M90M 9000:00:1502:46:1905:16:0911:37:3915:54:4720:51:24.1020:51:39.25+08:01:1912:134.9
115FURMANOWSKI Franciszek 537PUSZCZYKOWOOpen M91M 9100:00:1502:46:1705:16:0511:37:4115:54:4620:51:24.0520:51:39.50+08:01:1912:134.9
116STACHURSKI Paweł 643SŁOMNIKIOpen M92M 9200:00:0802:51:3205:33:4911:20:2116:02:5020:57:06.1020:57:14.15+08:06:5412:174.9
117JANAS Kasia 558KRAKÓWOpen K25K 2500:00:0802:51:3705:33:5611:20:2516:02:4820:57:06.3020:57:14.50+08:06:5412:174.9
118BONDARCZUK Sylwia 523Szybkie ŻółwieBIELSKO_BIAŁAOpen K26K 2600:00:1302:52:5005:50:3211:58:0516:15:4121:14:44.5021:14:57.60+08:24:3712:274.8
119BOGACZ Dariusz Piotr 521Klub Wysokogórski WarszawaCHEŁMOpen M93M 9300:00:0502:44:1105:57:1412:07:5416:26:2321:15:44.4021:15:49.95+08:25:2912:284.8
120GRZĘDA Krzysztof 547NOWA WOLAOpen M94M 9400:00:1002:42:2605:28:4211:43:2916:31:4121:21:12.6021:21:23.55+08:31:0312:314.8
ADAMEC Petr 508RunsportPRAHAOpen MDNF03:11:19 DNF06:27:21 DNF12:55:30 DNF DNF DNF DNF--
OBIDOWICZ Agata 614Mountain Fuel PolskaKRAKOWOpen KDNF02:21:14 DNF04:25:07 DNF08:53:32 DNF12:13:24 DNF DNF DNF--
MACZUGA Monika 593Mustangi GliwiceGLIWICEOpen KDNF03:13:58 DNF06:39:46 DNF13:08:47 DNF16:39:14 DNF DNF DNF--
MOSIŃSKI Michał 606Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.plSZCZECINOpen MDNF02:08:18 DNF04:03:06 DNF08:13:58 DNF DNF DNF DNF--
KUBIK Grzegorz 580WARSZAWAOpen MDNF02:18:55 DNF04:30:08 DNF09:37:44 DNF DNF DNF DNF--
ZDUNEK Michał 678EuroSoft Team / wkurw_teamWARSZAWAOpen MDNF02:20:26 DNF04:27:41 DNF09:41:21 DNF DNF DNF DNF--
MAGALSKI Tomasz 594KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIOpen MDNF02:26:01 DNF04:52:23 DNF10:26:36 DNF DNF DNF DNF--
MAJ Grzegorz 595KRAKÓWOpen MDNF02:22:02 DNF04:39:34 DNF10:37:55 DNF DNF DNF DNF--
JAMROZIAK Grzegorz 557KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIOpen MDNF02:40:08 DNF05:10:36 DNF11:02:50 DNF DNF DNF DNF--
BLICHARZ Artur 519KS SportivaŻUROWAOpen MDNF02:52:46 DNF05:39:39 DNF11:33:19 DNF DNF DNF DNF--
CZERWIEC Artur 532VegeRunersRADOMOpen MDNF02:50:11 DNF05:51:32 DNF11:43:36 DNF DNF DNF DNF--
SYK Bartosz 647KÓRNIKOpen MDNF03:17:23 DNF06:11:29 DNF12:17:19 DNF DNF DNF DNF--
RYSIAWA Marek 631brakMIŃSK MAZOWIECKIOpen MDNF03:03:44 DNF06:03:28 DNF12:35:46 DNF DNF DNF DNF--
GAŁĄZKA Marcin 542ESKMIŃSK MAZOWIECKIOpen MDNF03:03:52 DNF06:03:25 DNF12:35:48 DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 638Atrakcyjne TowarzystwoPOTASZEOpen MDNF03:12:11 DNF06:22:31 DNF13:07:10 DNF DNF DNF DNF--
SILSKA Sylwia 637Atrakcyjne TowarzystwoPOTASZEOpen KDNF03:12:20 DNF06:22:43 DNF13:07:12 DNF DNF DNF DNF--
SALAMON Justyna 632Tigres del PapaŁODŹOpen KDNF03:06:23 DNF06:39:57 DNF13:08:52 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Sebastian 562RADZYMINOpen MDNF02:07:28 DNF04:47:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
SYPUŁA Waldemar 648KRAKÓWOpen MDNF02:39:40 DNF05:15:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
JÓZEFOWICZ Michał 564PUSZCZYKOWOOpen MDNF02:36:18 DNF05:24:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIA Tomasz 567PIASEKOpen MDNF02:48:20 DNF05:45:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
POTOCKI Maciej 623Orange PolskaBIERNATKIOpen MDNF02:57:05 DNF05:47:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKI Łukasz 576KRAKÓWOpen MDNF02:39:29 DNF05:48:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUŇÁK David 591RunSport TeamPRAHA 9Open MDNF02:39:08 DNF05:57:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARMUROWICZ Krystian 599Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEOpen MDNF03:01:13 DNF06:05:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
PARTYKA Andrzej 615Rzeszowskie Gazele i Gepardy kmRZESZÓWOpen MDNF03:09:26 DNF06:09:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
FARKAS Péter 535BUDAPESTOpen MDNF03:07:15 DNF06:11:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
WEUSTENRAED Claire 664Cool CatsLONDONOpen KDNF03:14:40 DNF06:33:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
HANGIEL Bolesław 551WROCŁAWOpen MDNF03:32:04 DNF06:39:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUĆKO Artur 524TataAli TeamJELENIA GÓRAOpen MDNF03:17:44 DNF06:43:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
HANGIEL Urszula 550Żwawe żółwieWARSZAWAOpen KDNF03:32:07 DNF06:43:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHMIELOWSKA Anna 527LONDONOpen KDNF03:13:24 DNF06:48:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 152 wynik(ów)