LETNIA MILA BIEGOWA

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-08
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
73
Wystartowało:
38
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
38
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
0.009km
Start_All
0.409km
Start_All
0.809km
Start_All
1.209km
Czas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PYSHNIAK Kostiantyn 345TKKF KOSZALINDVORICHNAM-Open1M 100:00:0200:01:0500:02:1400:03:2500:04:35.03 2:5021.1
2ORZECHOWSKI Kamil 337TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open2M 200:00:0200:01:1200:02:2800:03:4600:04:56.09+00:00:213:0319.6
3KĘPKA Adrian 404DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-Open3M 300:00:0200:01:1200:02:2800:03:4600:04:57.31+00:00:223:0419.5
4GAWRON Piotr 311ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALINM-Open4M 400:00:0200:01:1000:02:2700:03:4500:05:00.39+00:00:253:0619.3
5KASZUBIAK Klaudiusz 320KOSZALINM-Open5M 500:00:0200:01:1500:02:3300:03:5400:05:07.46+00:00:323:1018.9
6HUBERT Łukasz 313TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open6M 600:00:0200:01:1800:02:3800:03:2800:05:10.36+00:00:353:1218.7
7RYKIEL Michał 451KOSZALINM-Open7M 700:00:0200:01:1800:02:3600:04:0000:05:18.00+00:00:423:1718.2
8MAJKOWICZ Rafał 332KOSZALINM-Open8M 800:00:0200:01:1500:02:3600:04:0000:05:23.14+00:00:483:2017.9
9DOBOSZ Michał 393KOSZALINM-Open9M 900:00:0200:01:1400:02:4100:04:1200:05:33.49+00:00:583:2617.4
10JABŁOŃSKI Tomasz 315KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open10M 1000:00:0200:01:2800:02:4200:04:1400:05:40.48+00:01:053:3117
11CZAPLIŃSKI Jacek 399KOSZALINM-Open11M 1100:00:0200:01:1800:02:4600:04:1700:05:42.01+00:01:063:3216.9
12CHRAPEK Janusz 307BONVM KLUB SPORTOWYWARSZAWAM-Open12M 1200:00:0300:01:2100:02:4900:04:2000:05:44.43+00:01:093:3316.8
13ZWOLIŃSKI Jan 364TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Open13M 1300:00:0300:01:2300:02:5200:04:2300:05:50.16+00:01:153:3716.6
14BIEŃKOWSKI Tomasz 414KOSZALINM-Open14M 1400:00:0300:01:2600:02:5500:03:5800:05:59.95+00:01:243:4216.1
15ZUKAL Piotr 362KOSZALINM-Open15M 1500:00:0300:01:3500:03:0900:04:4100:06:05.84+00:01:303:4615.9
16WEBER Paweł 357FPPKOSZALINM-Open16M 1600:00:0300:01:2400:02:5600:04:3500:06:05.90+00:01:303:4615.9
17RYNARZEWSKA Anna 344KOSZALINM-Open17M 1700:00:0300:01:2500:02:5600:04:3600:06:12.49+00:01:373:5115.6
18LICHOTA Przemysław 467KOSZALINM-Open18M 1800:00:0300:01:2800:02:5800:04:3600:06:12.66+00:01:373:5115.6
19BARUTOWICZ Grzegorz 302KOSZALINM-Open19M 1900:00:0400:01:2600:02:5900:04:4100:06:14.37+00:01:393:5215.5
20SZNYTER Sabina 394KOSZALINK-Open1K 100:00:0300:01:3100:03:0700:04:4300:06:14.53+00:01:393:5215.5
21WIKTOROWSKI Maciej 358KOSZALINM-Open20M 2000:00:0200:01:2400:03:0000:04:4100:06:16.00+00:01:403:5315.4
22CHORĄŻY Karolina 305LEO-TEAMKOSZALINK-Open2K 200:00:0400:01:3200:03:0800:04:4500:06:25.23+00:01:503:5915.1
23BASSEL Marcin 303KOSZALINM-Open21M 2100:00:0300:01:2800:03:0800:04:5400:06:30.25+00:01:554:0214.9
24ROGOŻA Ireneusz 346KOSZALINM-Open22M 2200:00:0400:01:3700:03:1600:04:5900:06:30.31+00:01:554:0214.9
25MICERSKI Tomasz 333KOSZALINM-Open23M 2300:00:0400:01:3700:03:1600:04:5900:06:34.83+00:01:594:0414.7
26RUTKOWSKI Artur 348RUNKINGSIANÓWM-Open24M 2400:00:0300:01:3400:03:1500:05:0100:06:37.90+00:02:024:0614.6
27DOBOSZ Jarosław 310KOSZALINM-Open25M 2500:00:0400:01:3200:03:1000:04:5700:06:46.84+00:02:114:1214.3
28PERKOWSKA Oktawia 340KOSZALINK-Open3K 300:00:0400:01:3800:03:2200:05:0900:06:50.00+00:02:144:1414.1
29PUŚCIAN Krzysztof 343SP MANOWOMANOWOM-Open26M 2600:00:0400:01:4000:03:2900:05:1800:06:58.59+00:02:234:1913.9
30NOREK Tomek 336KOSZALINM-Open27M 2700:00:0500:01:4800:03:3200:05:1900:07:04.62+00:02:294:2313.7
31MAZUR Mirosław 453KOSZALINM-Open28M 2800:00:0400:01:4100:03:3000:05:2000:07:07.35+00:02:324:2513.6
32KRZEWIŃSKA Małgorzata 327TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open4K 400:00:0400:01:4200:03:3600:05:2900:07:20.57+00:02:454:3313.2
33OSOBNIAK Ryszard 338KOSZALINM-Open29M 2900:00:0500:01:4600:03:3800:05:3300:07:20.85+00:02:454:3313.2
34MIKOŁAJCZYK Hubert 334KOSZALINM-Open30M 3000:00:0400:01:3800:03:3400:05:4000:07:43.73+00:03:084:4712.5
35KARNICKI Zygmunt 318TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open31M 3100:00:0400:01:4600:03:4800:05:5000:07:50.88+00:03:154:5112.3
36TRZCIŃSKA-CHRAPEK Agnieszka 355WARSZAWAK-Open5K 500:00:0400:01:5400:04:1300:06:4700:09:26.75+00:04:515:5110.2
37CICHOSZ Jerzy 308KOSZALINM-Open32M 3200:00:0500:02:1300:04:3800:07:0500:09:29.15+00:04:545:5310.2
38KARNICKI Artur 319KOSZALINM-Open33M 3300:00:0600:02:2500:04:4600:07:2500:09:50.56+00:05:156:069.8
Znaleziono 38 wynik(ów)