LETNIA MILA BIEGOWA

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-22
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
84
Wystartowało:
50
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
49
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
0.009km
Start_All
0.409km
Start_All
0.809km
Start_All
1.209km
Czas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PYSHNIAK Kostiantyn 448TKKF KOSZALINDVORICHNAM-Open1M 100:00:0200:01:0400:02:1300:03:2200:04:30.12 2:4721.5
2GAWRON Piotr 412ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALINM-Open2M 200:00:0200:01:0800:02:2200:03:3900:04:54.20+00:00:243:0219.7
3HUBERT Łukasz 416TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open3M 300:00:0200:01:1100:02:2800:03:4700:04:58.79+00:00:283:0519.4
4RYKIEL Michał 453DĄBROWSKI TEAMBONINM-Open4M 400:00:0200:01:1400:02:3300:03:5400:05:10.96+00:00:403:1218.7
5MAJKOWICZ Rafał 434KOSZALINM-Open5M 500:00:0300:01:1300:02:3300:03:5400:05:14.30+00:00:443:1518.5
6ROKOSZ Radosław 450JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open6M 600:00:0300:01:1800:02:4200:04:0600:05:22.97+00:00:523:2018
7DOBOSZ Michał 411KL BAŁTYKKOSZALINM-Open7M 700:00:0400:01:1600:02:4100:04:0600:05:23.48+00:00:533:2017.9
8JABŁOŃSKI Tomasz 418KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open8M 800:00:0300:01:2000:02:4300:04:0800:05:24.12+00:00:543:2117.9
9SITOWSKI Marcin 454KOSZALINM-Open9M 900:00:0200:01:1700:02:4200:04:0600:05:27.70+00:00:573:2317.7
10ZWOLIŃSKI Jan 472TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Open10M 1000:00:0200:01:1900:02:4300:04:0500:05:27.88+00:00:573:2317.7
11CZAPLICKI Jacek 474TAGER SPORTKOSZALINM-Open11M 1100:00:0200:01:1700:02:4200:04:0900:05:28.56+00:00:583:2317.7
12ZUKAL Piotr 470KOSZALINM-Open12M 1200:00:0300:01:2600:02:5100:04:1600:05:35.05+00:01:043:2817.3
13BIŃKOWSKI Tomasz 483NIEKŁONICEM-Open13M 1300:00:0300:01:2100:02:4600:04:1500:05:37.44+00:01:073:2917.2
14WALEŃSKI Michał 485SKIBIENKOM-Open14M 1400:00:0200:01:2000:02:4600:04:1400:05:38.54+00:01:083:2917.1
15WEBER Paweł 463FPPKOSZALINM-Open15M 1500:00:0200:01:2000:02:4900:04:2300:05:50.06+00:01:193:3716.6
16GAWROŃSKI Marek 413$$$KOSZALINM-Open16M 1600:00:0400:01:2700:02:5300:04:2500:05:51.38+00:01:213:3816.5
17GAWROŃSKI Bartosz 414KOSZALINM-Open17M 1700:00:0400:01:2800:02:5300:04:2400:05:52.09+00:01:213:3816.5
18BARUTOWICZ Grzegorz 402KOSZALINM-Open18M 1800:00:0400:01:3000:03:0100:04:3200:05:59.54+00:01:293:4216.1
19WIKTOROWSKI Maciej 465KOSZALINM-Open19M 1900:00:0300:01:2100:02:5300:04:3000:06:01.18+00:01:313:4416.1
20KONKEL Agnieszka 426KOSZALINK-Open1K 100:00:0500:01:2900:02:5800:04:3100:06:01.94+00:01:313:4416.1
21ROGOŻA Ireneusz 449KOSZALINM-Open20M 2000:00:0400:01:3000:03:0300:04:3800:06:04.74+00:01:343:4615.9
22WĘSEK Maciej 464SIANÓWM-Open21M 2100:00:0400:01:3100:03:0300:04:3900:06:07.36+00:01:373:4715.8
23SZOSTAK Piotr 459BONINM-Open22M 2200:00:0400:01:3000:03:0400:04:4100:06:12.52+00:01:423:5115.6
24LIPNIEWICZ Paweł 432LIPNE MUMIEKOSZALINM-Open23M 2300:00:0500:01:3000:03:0200:04:4200:06:12.95+00:01:423:5115.6
25PUŚCIAN Krzysztof 447SP MANOWOMANOWOM-Open24M 2400:00:0400:01:3100:03:0500:04:4300:06:13.95+00:01:433:5115.5
26CHORĄŻY Karolina 405LEO-TEAMKOSZALINK-Open2K 200:00:0500:01:3700:03:0900:04:4300:06:15.95+00:01:453:5215.5
27MICERSKI Tomasz 435KOSZALINM-Open25M 2500:00:0400:01:3200:03:1000:04:5000:06:21.58+00:01:513:5615.2
28PIECHOTA Robert 443ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-Open26M 2600:00:0300:01:2500:03:0400:04:5200:06:22.95+00:01:523:5715.2
29RUTKOWSKI Artur 451RUNKINGSIANÓWM-Open27M 2700:00:0300:01:3800:03:1700:04:5800:06:23.19+00:01:533:5715.1
30RASZPLA Radek 478KOSZALINM-Open28M 2800:00:0400:01:3100:03:0900:04:5000:06:27.88+00:01:574:0015
31KONKEL Łukasz 427KOSZALINM-Open29M 2900:00:0400:01:3600:03:1500:04:5800:06:36.06+00:02:054:0514.6
32NOREK Tomek 438KOSZALINM-Open30M 3000:00:0500:01:4100:03:1900:05:0000:06:38.67+00:02:084:0714.6
33MARZEC Łukasz 479KOSZALINM-Open31M 3100:00:0600:01:3800:03:1800:05:0100:06:40.94+00:02:104:0814.5
34PANCERZYŃSKI Łukasz 475KOSZALINM-Open32M 3200:00:0500:01:3700:03:1800:05:0500:06:45.89+00:02:154:1114.3
35DOBOSZ Jarosław 410KOSZALINM-Open33M 3300:00:0600:01:4300:03:2400:05:0700:06:47.35+00:02:174:1214.2
36JANOWICZ Przemysław 419FPPKOSZALINM-Open34M 3400:00:0300:01:3300:03:1700:05:0700:06:57.05+00:02:264:1913.9
37WRÓBEL Mateusz 486KOSÓW LACKIM-Open35M 3500:00:0700:01:5700:03:4400:05:3000:07:00.37+00:02:304:2013.8
38KURŁOWICZ Krzysztof 482KOSZALINM-Open36M 3600:00:0300:01:3000:03:0600:05:1100:07:00.93+00:02:304:2013.8
39OSOBNIAK Ryszard 440KOSZALINM-Open37M 3700:00:0400:01:4200:03:2600:05:1700:07:02.69+00:02:324:2213.7
40MAZUR Mirosław 481KOSZALINM-Open38M 3800:00:0400:01:4300:03:2700:05:1900:07:10.07+00:02:394:2713.5
41ZARZYCKI Jakub 484KOSZALINM-Open39M 3900:00:0300:01:4400:03:3600:05:2900:07:11.45+00:02:414:2713.4
42MACIEJEWSKI Maciej 433FPPKOSZALINM-Open40M 4000:00:0500:01:4400:03:3500:05:3400:07:13.05+00:02:424:2813.4
43KOWALEWSKI Bartosz 460PIASTÓWM-Open41M 4100:00:0700:01:5300:03:4800:05:4300:07:28.24+00:02:584:3812.9
44KARNICKI Zygmunt 430TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open42M 4200:00:0400:01:4800:03:4600:05:4700:07:43.07+00:03:124:4712.5
45GAWROŃSKI Paweł 480KOSZALINM-Open43M 4300:00:0600:01:4700:03:5300:06:2400:08:36.13+00:04:065:2011.2
46CICHOSZ Jerzy 408KOSZALINM-Open44M 4400:00:0500:02:1200:04:2300:06:3700:08:47.69+00:04:175:2711
47ZUKAL Aleksandra 471KOSZALINK-Open3K 300:00:0600:02:2100:04:3600:06:5300:09:04.11+00:04:335:3710.7
48KARNICKI Artur 422KOSZALINM-Open45M 4500:00:0800:02:4700:05:1800:07:4300:09:56.79+00:05:266:109.7
49BARTNIK Marian 490TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open46M 4600:00:0700:03:2600:06:5700:10:2900:14:04.82+00:09:348:446.9
50LINOWIECKI Cezary 431BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM-Open47M 4700:00:0300:01:2400:02:51+00:00:383:3117.1
Znaleziono 50 wynik(ów)