MAŁY JULEK RUN 300M

Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
0.3 km
Zgłoszonych:
95
Wystartowało:
88
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
88
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DOŁGOWSKI Wiktor 156PRZELEWICECh-20091M 100:00:55.18 3:0319.6
2JUSZCZYŃSKI Wiktor 161KK WILKI MORSKIE, POGOŃ PRAWOBRZEŻESZCZECINCh-20092M 200:00:59.14+00:00:033:1618.3
3RADOMSKA Klaudia 79Dz-20101K 100:00:59.27+00:00:043:2018
4ZGANIACZ Natalia 174SZCZECINDz-20091K 200:00:59.53+00:00:043:1618.3
5ZIELIŃSKA Dorota 75KSP JPIISZCZECINDz-20092K 300:00:59.57+00:00:043:1618.3
6MARAS Julian 44SZCZECINCh-20111M 300:01:01.41+00:00:063:2317.7
7MAJCHRZAK Antonina 43MKLSZCZECINDz-20102K 400:01:02.25+00:00:073:2617.4
8HUMENIUK Nina 27UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-20111K 500:01:02.32+00:00:073:2617.4
9CEGLAREK Jan 11SZCZECINCh-20101M 400:01:02.37+00:00:073:2617.4
10JANKOWSKI Łukasz 30SZCZECINCh-20093M 500:01:02.44+00:00:073:3017.1
11KOZŁOWSKA Alicja 165SZCZECINDz-20103K 600:01:03.62+00:00:083:3316.9
12ZBOROWSKI Jakub 76SZCZECINCh-20102M 600:01:03.87+00:00:083:3316.9
13BŁACHUT Karol 6SZCZECINCh-20103M 700:01:04.11+00:00:083:3316.9
14GÓRNY Filip 25KSPSZCZECINCh-20104M 800:01:04.57+00:00:093:3316.9
15REDZIK Dawid 83Ch-20094M 900:01:04.73+00:00:093:3616.6
16DUL Olivier 19BINOWOCh-20121M 1000:01:04.90+00:00:093:3616.6
17RUBASZEWSKI Łukasz 56SZCZECINCh-20105M 1100:01:05.14+00:00:093:3616.6
18GRUGEL Filip 77Ch-20112M 1200:01:05.32+00:00:103:3616.6
19JUSZCZYŃSKI Mikołaj 31SKF BIOMASZYNA, POGOŃ PRAWOBRZEŻESZCZECINCh-20122M 1300:01:05.53+00:00:103:4016.4
20DUL Zuzanna 18BINOWODz-20104K 700:01:05.64+00:00:103:3616.6
21SZYSZKO Zofia 60SKF BIOMASZYNASZCZECINDz-20105K 800:01:06.23+00:00:113:4316.1
22JANAS Hanna 160KSP '3A'SZCZECINDz-20093K 900:01:06.37+00:00:113:4316.1
23MARCHEWKA Sreryn 45UKS MKL SZCZECINWOŁCZKOWOCh-20113M 1400:01:06.68+00:00:113:4316.1
24DUDEK Zuzanna 158UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-20094K 1000:01:06.85+00:00:113:4316.1
25KOZŁOWSKI Michał 35SZCZECINCh-20114M 1500:01:07.25+00:00:123:4316.1
26GÓRNY Alicja 159BINOWODz-20095K 1100:01:07.64+00:00:123:4615.9
27OLESZKIEWICZ Ewa 49SZCZECINDz-20121K 1200:01:07.75+00:00:123:4615.9
28KURASINSKI Marcin 85SZCZECINCh-20095M 1600:01:07.76+00:00:123:4615.9
29DŁUGOŁĘCKA Joanna 16UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-20106K 1300:01:08.28+00:00:133:5015.7
30ŚLUSARCZYK Hanna 80Dz-20112K 1400:01:09.03+00:00:133:5015.7
31CEGLAREK Michał 10SZCZECINCh-20123M 1700:01:09.48+00:00:143:5015.7
32GOZDYRA Antek 24FIZJOKIDSSZCZECINCh-20106M 1800:01:10.53+00:00:153:5615.2
33TOMASZEWSKA Aleksandra 68SP 37SZCZECINDz-20113K 1500:01:10.73+00:00:153:5315.4
34PRZYBYSZ Aleksander 52SZCZECINCh-20115M 1900:01:11.37+00:00:163:5615.2
35WASIELEWSKI Maciej 70DOBRACh-20124M 2000:01:12.38+00:00:174:0015
36ŚLIWA Kajetan 63BEZRZECZECh-20125M 2100:01:12.78+00:00:174:0314.8
37NUREK Jan 48SZCZECINCh-20116M 2200:01:12.82+00:00:174:0314.8
38BIBIK Marlena 4SZCZECINDz-20114K 1600:01:13.28+00:00:184:0314.8
39TARKOWSKA Maja 65SP 37SZCZECINDz-20115K 1700:01:13.63+00:00:184:0314.8
40DENEKO Wiktor 14SZCZECINCh-20117M 2300:01:13.98+00:00:184:0614.6
41SZCZYPEK Maja 59CKSSZCZECINDz-20116K 1800:01:15.08+00:00:194:1014.4
42CHMIELEWSKA Alicja 78Dz-20107K 1900:01:15.53+00:00:204:1314.2
43DZIEŃ Krzysztof 23SZCZECINCh-20118M 2400:01:15.97+00:00:204:1314.2
44ADAMSKI Igor 1BEZRZECZECh-20131M 2500:01:16.38+00:00:214:1314.2
45LIS Nikodem 39SZCZECINCh-20107M 2600:01:17.45+00:00:224:2013.8
46KUŹBIK Zuzanna 36SZCZECINDz-20117K 2000:01:17.75+00:00:224:2013.8
47PRZYBYSZ Radosław 53SZCZECINCh-20132M 2700:01:18.04+00:00:224:2013.8
48PRZYTUŁA Lena 54WARZYMICEDz-20122K 2100:01:18.18+00:00:234:2013.8
49SZYSZKO Wincenty 61SKF BIOMASZYNASZCZECINCh-20126M 2800:01:19.03+00:00:234:2313.7
50DENEKO Krzysztof 15SZCZECINCh-20133M 2900:01:19.12+00:00:234:2313.7
51CICHOCKA Michalina 13KSP JPIISZCZECINDz-20123K 2200:01:19.57+00:00:244:2313.7
52KUŹBIK Weronika 37SZCZECINDz-20131K 2300:01:19.78+00:00:244:2613.5
53CHOMONT Antonina 12SP5 GOLENIÓWKRĘPSKODz-20118K 2400:01:19.79+00:00:244:2313.7
54RADZIK Julia 82Dz-20124K 2500:01:20.66+00:00:254:3013.3
55BIBIK Maja 5SZCZECINDz-20125K 2600:01:21.59+00:00:264:3013.3
56PIETRZKIEWICZ Antek 51BEZRZECZECh-20134M 3000:01:22.55+00:00:274:3613
57WLAŹ Piotr 72ALIGANCKOKOPICECh-20127M 3100:01:22.82+00:00:274:3313.2
58KOWAL Hania 88Dz-20132K 2700:01:24.56+00:00:294:4312.7
59STARTEK Karol 87Ch-20128M 3200:01:25.36+00:00:304:4312.7
60STARTEK Franciszek 86Ch-20129M 3300:01:25.81+00:00:304:4612.6
61ŚLUSARCZYK Jan 81Ch-20135M 3400:01:26.44+00:00:314:4612.6
62JANAS Mateusz 29KSP '0'SZCZECINCh-201210M 3500:01:26.62+00:00:314:4612.6
63ROJEWSKA Julia 55SZCZECINDz-20126K 2800:01:27.86+00:00:324:5312.3
64ŁAZAR Mateusz 41SZCZECINCh-20136M 3600:01:31.52+00:00:365:0311.9
65DUDEK Jacek 17SZCZECINCh-20119M 3700:01:31.59+00:00:365:0311.9
66WÓJCIK Laura 73BANIEDz-20127K 2900:01:35.02+00:00:395:1611.4
67TARNAWSKA Zosia 66SZCZECINDz-20133K 3000:01:35.09+00:00:395:1611.4
68LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ Milana 38SZCZECINDz-20134K 3100:01:35.85+00:00:405:2011.3
69ZAWADZKI Kajetan 74MIROWOCh-20137M 3800:01:36.00+00:00:405:2011.3
70SZCZYPEK Tosia 58ROZGWIAZDKISZCZECINDz-2014_i_młodsze1K 3200:01:38.74+00:00:435:2611
71ZBOROWSKA Maja 84Dz-2014_i_młodsze2K 3300:01:49.69+00:00:546:069.8
72SZYSZKO Ksawery 62SKF BIOMASZYNASZCZECINCh-2014_i_młodsi1M 3900:01:53.00+00:00:576:169.6
73LIS Amelia 40SZCZECINDz-2014_i_młodsze3K 3400:01:53.64+00:00:586:209.5
74ARCZEWSKA Marcjanna 2SZCZECINDz-20119K 3500:01:53.71+00:00:586:169.6
75MIELNICZUK Michał 46SZCZECINCh-20138M 4000:01:55.51+00:01:006:239.4
76GÓRNY Kajetan 26BINOWOCh-2014_i_młodsi2M 4100:02:02.97+00:01:076:508.8
77PIETRZKIEWICZ Mieciu 50BEZRZECZECh-2014_i_młodsi3M 4200:02:04.01+00:01:086:538.7
78HUMENIUK Miłosz 28SZCZECINCh-2014_i_młodsi4M 4300:02:10.08+00:01:147:138.3
79ARCZEWSKI Leopold 3SZCZECINCh-2014_i_młodsi5M 4400:02:24.51+00:01:298:037.4
80DURKIEWICZ Urszula 21ZAŁOMDz-2014_i_młodsze4K 3600:02:26.40+00:01:318:067.4
81KAMIŃSKI Tymoteusz 33SZCZECINCh-2014_i_młodsi6M 4500:02:27.64+00:01:328:107.3
82ŚLIWA Jakub 64BEZRZECZECh-2014_i_młodsi7M 4600:02:30.62+00:01:358:237.2
83DUL Liwia 20BINOWODz-2014_i_młodsze5K 3700:02:40.64+00:01:458:566.7
84TARNAWSKA Basia 67SZCZECINDz-2014_i_młodsze6K 3800:02:48.59+00:01:539:206.4
85WITWICKA Aleksandra 71STRATTONICISZCZECINDz-20128K 3900:03:21.63+00:02:2611:135.3
86STOLAREK Maksymilian 57SZCZECINCh-2014_i_młodsi8M 4700:03:24.45+00:02:2911:235.3
87DURKIEWICZ Pola 22ZAŁOMDz-2014_i_młodsze7K 4000:05:00.17+00:04:0416:403.6
88KAMINSKA Hanna 32SZCZECINDz-2014_i_młodsze8K 4100:05:57.76+00:05:0219:503
Znaleziono 88 wynik(ów)