MARATON BABIA GÓRA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Babia Góra
Dystans/ Distance:
42.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
166
Wystartowało/ Started:
132
Nie ukończyło/ Not finished:
22
Ukończyło/ Finished:
110
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9km | 16km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MB
9km
P1(16)
16km
M
37km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
42.5km
Czas
brutto
42.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JABŁOŃSKI Artur 359SAGE FUNDATION/DREAM RUNHORODŁO/WARSZAWAM21M 101:07:3702:04:5404:45:0505:16:07.5505:16:13.05 7:268.1
2WĄSOWICZ Jan 233KRAKÓWM22M 201:06:0102:00:4004:52:4205:26:27.4505:26:32.65+00:10:197:407.8
3URBAŃCZYK Karol 202GLIWICEM11M 301:07:4402:06:5805:24:4605:55:44.0505:55:49.70+00:39:368:227.2
4STACH Paweł 349#AMBASADORZYFBKRZESZOWICEM23M 401:11:1705:26:2506:01:08.9006:01:14.00+00:45:008:297.1
5SKWORC Grzegorz 302TEAM SIEMIONSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM12M 501:18:0905:18:0700:10:0006:03:22.0506:03:27.70+00:47:148:187.2
6SIKUT Arkadiusz 22312WOGTORUŃM24M 601:14:4702:25:2305:47:5306:28:43.7506:28:49.15+01:12:369:086.6
7ŁUCZKO Grzegorz 344NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃM13M 701:26:3602:36:1505:50:0306:32:12.9006:32:19.20+01:16:069:136.5
8CUDZICH Mirosław 319SYMPTOMNOWY TARGM25M 801:24:5602:30:0506:42:51.2006:43:07.10+01:26:549:286.3
9KOZIEŁ Grzegorz 281SILESIA RUNNERS CLUBCHORZÓWM26M 901:24:5902:34:3106:04:4006:44:34.6006:44:43.00+01:28:299:316.3
10ŚWIDA Adam 278HARDCORYWROCŁAWM14M 1001:23:5902:37:1006:07:3206:53:23.7506:53:29.55+01:37:169:436.2
11PASZCZAK Artur 353KLUB WYSOKOGORSKI WARSZAWAKONST.-JEZIORNAM31M 1101:26:0502:37:1406:20:3707:08:52.5007:08:58.90+01:52:4510:055.9
12STROIŃSKI Daniel 316RMF4RT OCRRYBNIKM27M 1201:24:2702:01:4705:30:0401:00:0007:10:27.8507:10:32.75+01:54:198:436.9
13WALASZCZYK Lucyna 343NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃK11K 101:31:1402:48:5206:23:5407:10:30.0007:10:36.80+01:54:2310:075.9
14DWORNIK Maciek 203WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWM28M 1301:24:3702:39:2506:26:3307:12:40.2507:12:46.55+01:56:3310:105.9
15MACHALSKI Sebastian 212STRZELINM29M 1401:26:1002:39:2406:32:0107:14:28.5007:14:38.10+01:58:2510:135.9
16CZARNY Mariusz 252JAWORZNOŁBCJAWORZNOM210M 1501:26:0102:46:5906:32:1507:18:59.8507:19:14.30+02:03:0110:195.8
17SZCZESZEK Robert 289POZNANM15M 1601:27:3602:48:0406:41:1807:24:26.6507:24:38.15+02:08:2510:275.7
18JUREK Piotr 293GARAZECOMCHORZÓWM211M 1701:54:2303:07:3506:39:5907:24:56.1007:25:12.30+02:08:5910:285.7
19BASTRZYK Michał 240BBL TOMASZÓW MAZOWIECKIKOLONIA ZAWADAM16M 1801:35:2902:54:4706:40:3507:25:13.7007:25:25.65+02:09:1210:285.7
20PASZCZAK Alicja 352KLUB WYSOKOGORSKI WARSZAWAKONST.-JEZIORNAK31K 201:30:5602:50:1706:44:2307:29:12.1007:29:18.90+02:13:0510:345.7
21GIERADA Mateusz 309NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM17M 1901:29:3802:48:3806:46:3007:30:22.5507:30:28.65+02:14:1510:355.7
22SZELĄG Sławomir 361LISY PUSTYNIKLUCZEM212M 2001:32:0802:53:3406:50:0507:31:22.5007:31:35.05+02:15:2210:375.6
23PALIWODA Grzegorz 231ZABRZEM18M 2101:29:1402:44:4806:48:2607:32:21.2007:32:29.15+02:16:1610:385.6
24DUDA Konrad 274KRAKÓWM19M 2201:26:2302:44:3606:48:2907:32:48.2507:32:55.30+02:16:4210:395.6
25PODOLAK Ula 287WROCŁAWK12K 301:31:3503:02:4206:59:0107:36:57.1007:37:13.60+02:21:0010:455.6
26KAŹMIERCZAK Sławomir 224ŁGG, HTTP://WWW.FASTANDLIGHT.PL/ŁAZISKA GÓRNEM110M 2301:33:4802:56:1506:46:5907:37:56.4007:38:12.40+02:21:5910:465.6
27GLISZCZYŃSKI Paweł 313ZABRZEM111M 2401:33:5302:57:5106:59:5407:40:12.4507:40:21.20+02:24:0810:495.5
28KOSTECKI Igor 263WCHSZTBRZESKOM112M 2501:30:2303:00:1907:03:3107:43:25.8007:43:31.00+02:27:1710:545.5
29BUKOWSKI Maciej 362UKA WARSZAWAWARSZAWAM113M 2601:32:0002:54:0207:00:2607:44:37.6007:44:54.80+02:28:4110:555.5
30SZOTA Robert 311SMT SZCZECINSZCZECINM114M 2701:30:4702:56:2307:01:1307:45:35.7507:45:43.40+02:29:3010:575.5
31DYRAGA Marcin 331SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM213M 2801:35:4402:56:3107:01:2307:46:13.3507:46:30.85+02:30:1710:585.5
32PODSTAWSKI Michał 205KATOWICEM115M 2901:30:2902:55:2907:01:4307:47:24.7507:47:39.80+02:31:2610:595.5
33WÓJCIK Małgorzata 364WIĄZOWNAK21K 401:37:2903:01:5307:02:3407:49:54.3507:50:04.20+02:33:5111:035.4
34SAMORAŃSKI Krzysztof 294BYTOMM214M 3001:36:4202:59:2607:06:0807:49:56.3007:50:04.90+02:33:5111:035.4
35CIEPŁY Maciej 204NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM116M 3101:27:5102:50:4507:13:1707:51:48.3507:51:55.40+02:35:4211:065.4
36TRZCIELIŃSKI Roman 348PSY WARSZAWAWARSZAWAM32M 3201:31:5703:03:5807:10:0107:54:17.1007:54:30.10+02:38:1711:095.4
37CZŁONKOWSKI Krzysztof 339OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM215M 3301:32:0603:04:0507:10:0707:54:31.7007:54:40.85+02:38:2711:095.4
38ŁOŚ Tomasz 350OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKM117M 3401:45:1103:18:5907:11:2107:56:51.9007:57:11.65+02:40:5811:135.3
39TESZNER Adrian 330RUNTEAM PAWŁOWICEMIZERÓWM118M 3501:26:2602:45:5707:18:3208:00:36.3508:00:48.60+02:44:3511:185.3
40CZAJKOWSKI Marek 243WARSZAWA-ŻOLIBORZWARSZAWAM216M 3601:43:1803:19:0507:14:4908:03:04.8508:03:23.50+02:47:1011:225.3
41STANASZEK Wojciech 215MIKOŁÓWM119M 3701:42:0102:38:1807:07:0208:05:20.2008:05:27.40+02:49:1411:255.3
42BOROWSKI Marcin 211LUBLINM120M 3801:30:5602:50:2707:07:3508:05:23.6008:05:33.40+02:49:2011:255.3
43KUKLA Maciej 282KATOWICEM121M 3901:39:0203:07:0807:19:0708:05:44.5508:06:05.65+02:49:5211:255.2
44PASKUDA Marcin 356RACIBÓRZM122M 4001:40:4403:03:1807:18:5308:08:04.8508:08:11.25+02:51:5811:295.2
45KROWIAK Tomasz 301SOSNOWIECM123M 4101:33:1503:04:1307:22:1008:08:29.3508:08:40.20+02:52:2711:295.2
46MATOSZKO Maciej 279BIERUŃM124M 4201:30:2902:51:4507:24:2908:11:22.5508:11:31.10+02:55:1811:335.2
47WIERA Bogusław 299PSZCZYNAM217M 4301:42:2903:12:0907:30:0108:12:51.1508:13:01.85+02:56:4811:355.2
48WALESKA Nico 264LUBOSZYCEM125M 4401:28:1802:50:1707:24:2408:14:20.2008:14:34.95+02:58:2111:375.2
49CISKI Piotr 358SAGE FUNDATIONWARSZAWAM218M 4501:45:0103:25:2207:29:0808:14:44.0508:15:02.25+02:58:4911:385.2
50ŻEBROWSKA Kasia 325WRZEŚNIAK13K 501:35:2203:07:3707:22:3808:16:00.4508:16:11.60+02:59:5811:405.1
51NOWORYTA Alex 354SŁOWIANIEKRAKÓWM126M 4601:42:4503:22:5407:32:3708:21:21.1008:21:41.30+03:05:2811:475.1
52KOZIK Krzysztof 347KOBYLANYM127M 4701:42:1103:18:5107:32:3508:21:20.9508:21:41.45+03:05:2811:475.1
53LISZKA Piotr 298KLUB KS LIMANOWA FORRESTBYTOMM33M 4801:55:2303:19:1907:31:5208:25:25.8008:25:41.80+03:09:2811:535
54BOCZKOWSKA Justyna 239ZAKOPANEK32K 601:42:2003:10:5807:10:2100:30:0008:25:39.4008:25:46.85+03:09:3311:115.4
55WOŹNIAK Grzegorz 207CHEŁMM128M 4901:35:4203:12:1707:45:0208:26:57.3508:27:14.25+03:11:0111:555
56STACH Bogusław 351KRZESZOWICEM34M 5001:37:2302:27:1907:20:4108:27:46.6008:27:58.30+03:11:4511:565
57WIŚNIEWSKI Radosław 346ŁODŹM219M 5101:38:5203:12:4607:36:1008:28:44.3008:28:51.45+03:12:3811:585
58URBAŃSKI Robert 217KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM220M 5201:46:3503:19:0807:30:0708:28:33.1508:28:53.75+03:12:4011:575
59BEREZOWSKI Oskar 365NAPIERAJ.PLWARSZAWAM221M 5301:41:1303:17:5407:44:5208:28:49.9008:28:58.60+03:12:4511:585
60STAŃCZUK Rafał 241BBRUNNERS, WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOBIELSKO - BIAŁAM129M 5401:34:2103:04:0307:42:0808:29:20.0508:29:34.00+03:13:2011:595
61PORĘBSKI Łukasz 257WROCŁAWM130M 5501:32:4602:59:0107:09:5400:30:0008:30:17.9508:30:25.30+03:14:1211:185.3
62SKOLIMOWSKI Marcin 297GDYNIAM222M 5601:43:2502:38:0607:27:1908:31:27.6008:31:35.85+03:15:2212:025
63SZUSTEK Adam 296SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM223M 5701:37:2203:03:0507:35:3908:31:28.3008:31:36.15+03:15:2312:025
64FILIPEK Wojciech 286WROCLAWM131M 5801:35:0002:58:1207:29:5408:35:56.6508:36:13.60+03:20:0012:084.9
65FOLAND Bogumił 206ŚNIEŻNE PANTERYWARSZAWAM224M 5901:33:5307:42:0108:39:11.6008:39:17.25+03:23:0412:124.9
66KRÓL Andrzej 341MYSZKÓWM225M 6001:38:4803:12:1607:22:0600:30:0008:39:59.2008:40:06.25+03:23:5311:315.2
67STOBRAWA Rafał 312DART BLACHOWNIABLACHOWNIAM226M 6101:43:1503:18:4007:53:0108:44:09.2508:44:24.90+03:28:1112:194.9
68KRAWIETZ Tomasz 147IZERSKINIEDZWIEDZSZKLARSKA POREBAM227M 6201:43:1503:19:1507:53:3708:44:32.3508:44:43.05+03:28:3012:204.9
69TYLEK Konrad 268KLUB SPORTOWY HAJIMEKRAKÓWM228M 6301:38:5403:12:2107:52:2108:44:37.8008:44:52.25+03:28:3912:204.9
70BĘBENEK Marcin 232JAWORZNOM132M 6401:45:1603:30:3207:59:0008:48:00.5008:48:12.55+03:31:5912:254.8
71FAL Małgorzta 245KRAKOWK22K 701:43:0202:28:3406:58:1001:00:0008:48:25.4508:48:37.70+03:32:2411:015.4
72KRZYWDA Grażyna 208NIEPOŁOMICE BIEGAJĄSTARY WIŚNICZK23K 801:44:5202:28:4306:58:1701:00:0008:48:31.7508:48:37.85+03:32:2411:015.4
73BĘBEN Robert 270OSTROBIEC OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM229M 6501:46:0103:24:3707:59:0008:49:32.3508:49:32.35+03:33:1912:274.8
74MISIARZ Bartłomiej 304ŻORYM133M 6601:30:0203:02:1507:34:1008:50:05.4508:50:11.25+03:33:5812:284.8
75LENKOWSKA Adrianna 290U-LOCKPOZNAŃK14K 901:41:1003:12:2107:56:4908:50:13.4508:50:28.20+03:34:1512:284.8
76NOWAK Łukasz 291VEGE SŁONIK TEAM / NBRPOZNAŃM230M 6701:41:1803:12:3207:56:5408:50:17.3008:50:28.60+03:34:1512:284.8
77PAWLAK Krzysztof 300WOŁOMINM35M 6801:42:5503:19:0007:52:1708:51:00.4008:51:18.20+03:35:0512:294.8
78PIECZARA Błażej 357JAWORZNOM231M 6901:37:0803:11:3907:52:2108:54:56.6008:55:07.60+03:38:5412:354.8
79SZELĄG Dariusz 308LISY PUSTYNIKLUCZEM232M 7001:46:2803:30:2408:09:2909:00:25.8509:00:39.50+03:44:2612:424.7
80CZUCHAJ Tomasz 216LESNAM233M 7101:47:4503:27:5608:18:2909:06:09.3009:06:20.60+03:50:0712:514.7
81BUCZEK Tomasz 267KRAKÓWM234M 7201:52:3503:30:2508:11:0509:06:35.8509:06:44.10+03:50:3112:514.7
82CENDROWSKI Mariusz 285BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ.KIELCEM235M 7301:56:3703:52:3008:25:4609:13:40.4509:13:59.40+03:57:4613:014.6
83KACZMAREK Mirosław 235ŚREMM134M 7401:47:5403:30:3008:15:3709:14:06.1009:14:14.50+03:58:0113:024.6
84MĄKA Artur 328POLSKA KOWBOJKACZĘSTOCHOWAM236M 7501:42:5802:38:4608:05:4309:14:16.5009:14:26.65+03:58:1313:024.6
85JANISZ Katarzyna 229WARSZAWAK15K 1001:46:1303:23:0608:17:3509:14:49.0009:15:05.60+03:58:5213:034.6
86BRZEZIŃSKI Paweł 360R2GBYDGOSZCZM237M 7601:39:1603:11:0808:03:3209:15:32.9009:15:43.10+03:59:3013:044.6
87HOŁUJ Andrzej 214KRAKÓWM36M 7701:43:1103:21:3708:11:3009:18:06.4509:18:16.25+04:02:0313:074.6
88NIEMIRO Paweł 315JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEM238M 7801:42:4903:18:3908:20:1309:18:34.8009:18:48.40+04:02:3513:084.6
89KĄSIEL Paweł 255WROCŁAWM239M 7901:50:3603:30:4408:21:0309:21:00.7009:21:11.70+04:04:5813:124.5
90OSTROWSKI Paweł 210REHMEDICA.PLKRZESZOWICEM135M 8001:43:4103:19:0708:20:3209:21:02.5009:21:16.90+04:05:0313:124.5
91NIZIOŁ Marian 307PIASECZNOM37M 8101:59:5303:56:1208:25:5309:21:48.7009:22:02.95+04:05:4913:134.5
92OLEKSY Jarosław 306KS FORREST LIMANOWATYMBARKM38M 8201:53:3103:56:0508:20:2109:21:43.6009:22:03.05+04:05:5013:134.5
93PALKIJ Aleksandra 305KS FORREST LIMANOWADOBRAK16K 1101:53:2803:56:2208:20:1509:21:45.1509:22:03.20+04:05:5013:134.5
94WOLAŃSKI Tomasz 363OIRP GDAŃSKRUMIAM240M 8301:43:1603:49:0808:31:2709:27:06.0009:27:13.20+04:11:0013:204.5
95PAŚ Tomek 244PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM241M 8401:47:0203:39:4808:39:2109:31:46.6509:31:53.05+04:15:4013:274.5
96LEGĘDŹ Dariusz 275GRĘBOSZÓWM136M 8501:50:2703:19:3107:55:3309:37:56.7509:38:15.70+04:22:0213:354.4
97CZYZEWSKA Mariola 250DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK17K 1201:54:3003:30:1308:44:3509:38:32.0509:38:50.75+04:22:3713:364.4
98JEGER Piotr 283SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNM137M 8601:54:1703:30:1208:44:3509:38:33.3509:38:50.90+04:22:3713:364.4
99DULAK Wojciech 295BYTOMM242M 8701:54:3503:46:0408:35:4509:39:48.5509:40:05.75+04:23:5213:384.4
100KRZYWDA Rafał 226STARY WIŚNICZM243M 8801:52:2203:39:1808:38:0509:40:03.2509:40:10.10+04:23:5713:384.4
101JURCZYK Piotr 258SZAMANI W TRANSIEKLESZCZÓWM244M 8901:52:5303:33:3708:39:1409:44:35.9509:44:50.70+04:28:3713:454.4
102CZAPEK Marek 327GLIWICEM245M 9001:47:3003:30:2608:17:3900:30:0009:44:52.3509:45:05.50+04:28:5213:034.6
103KOT Tomasz 338KRAKÓWM246M 9101:57:0103:41:4608:45:1809:45:21.4009:45:36.50+04:29:2313:464.4
104KOKOTEK Maciej 247KITA TEAM KS CELIRONMANŁÓDŹM247M 9201:52:5103:45:2308:45:4609:47:19.3009:47:31.85+04:31:1813:494.3
105KICIŃSKA-KOKOTEK Beata 246KITA TEAMŁÓDŹK24K 1301:53:0203:45:1908:45:4609:47:18.6009:47:31.90+04:31:1813:494.3
106WIELEWSKI Waldemar 218GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSK / LUBNIAM248M 9301:58:5703:53:0709:04:4909:55:52.6009:56:12.15+04:39:5914:014.3
107CHMIELEWSKI Jacek 201KONSTANCIN-JEZIORNAM39M 9401:58:5503:53:0609:04:4809:55:52.6509:56:12.25+04:39:5914:014.3
108SZCZUCKI Krzysztof 228ŻORYM249M 9501:57:0503:42:4008:59:5009:56:41.7509:56:49.75+04:40:3614:024.3
LIMMACHULAK Mirosław 266SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAM301:43:1203:36:1109:17:0310:15:25.3010:15:40.95--
LIMMOSKAŁA Remigiusz 340WARSZAWAM201:50:2903:39:4808:45:1701:00:0010:45:21.9510:45:36.10--
JAWOREK Grzegorz 225MIGWARSZAWAM101:34:14 DNF03:18:53 DNF DNF DNF DNF--
JANISZ Michał 221WARSZAWAM101:51:37 DNF03:33:18 DNF DNF DNF DNF--
WITKOWSKA Beata 303GDAŃSKK201:46:15 DNF03:33:24 DNF DNF DNF DNF--
LIGĘZA Paweł 209BIELSKO-BIAŁAM101:51:44 DNF03:45:26 DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Karol 323CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM201:56:01 DNF03:55:02 DNF DNF DNF DNF--
KOCOLOWSKI Jurek 332SKAWAM301:54:14 DNF03:55:38 DNF DNF DNF DNF--
PAK Dominik 329SKAWAM101:50:34 DNF03:55:47 DNF DNF DNF DNF--
JAKIMOWICZ Eligiusz 273ZABÓR WIELKIM101:54:33 DNF03:57:04 DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 262JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM202:00:16 DNF04:05:35 DNF DNF DNF DNF--
PAWELEC Radosław 314AZS UWGROJECM301:51:17 DNF04:06:07 DNF DNF DNF DNF--
SERWADCZAK Piotr 310P+EMICHAŁOWICEM201:55:20 DNF04:18:08 DNF DNF DNF DNF--
KONOBRODZKI Piotr 280SŁUPSKM301:59:53 DNF04:18:12 DNF DNF DNF DNF--
PÓŁTORZYCKI Piotr 260STOPA SŁUPSKSŁUPSKM202:00:30 DNF04:18:17 DNF DNF DNF DNF--
KRAKOWIAK Michał 284BYTOMM101:31:35 DNF DNF DNF00:30:00 DNF DNF--
RYSKALOK Piotr 219JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOM101:46:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
PASIERB Łukasz 320POLSKA KOWBOJKACZĘSTOCHOWAM101:54:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
PELCNER Marcin 254KLUB BIEGAJĄCYCH LESNIKÓWROŻNOWOM2 DNF DNF DNF DNF DNF--
MASŁO Andrzej 3221972BYSTRZYCAM2 DNF DNF DNF DNF DNF--
TESZNER Czesław 3261985MIZERÓWM1 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKORUPSKA Julia 292WARSZAWAK2 DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 261JGB SOKÓŁJAROSŁAWK2 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANIK Iza 222OKRAJNIKK2 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 132 wynik(ów)