MARATON SELEKCJA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-14
Miejsce:
Cisna
Dystans:
26 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
75
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Czas startuStrzelnica
28km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
28.1km
Czas
brutto
28.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SZCZUTKO Ewelina 1801BACHÓRZSportowa - K1K 1 00:00:1004:37:3104:40:26.7004:40:37.35 9:586
2PAKIEŁA Alicja 1890SCATELBLĄGSportowa - K2K 2 00:00:1304:44:3504:48:11.8004:48:25.55+00:07:4810:155.9
3LACH Karol 1833Akademia Wojsk LądowychPEWEL ŚLEMIEŃSKAMundurowi czynni - M1M 100:00:1104:54:5705:00:02.9005:00:14.10+00:19:3610:405.6
4MISTELA Michał 1851WROCŁAWMundurowi czynni - M2M 200:00:1004:55:0205:00:04.2005:00:14.90+00:19:3710:405.6
5KURDYK Anna Paulina 1889X RunnersKAUSZMundurowi cywil - K1K 3 00:00:1004:59:1105:03:19.9505:03:30.20+00:22:5210:475.6
6LECH Sebastian 1882Akademia Wojsk LądowychOLKUSZMundurowi czynni - M3M 300:00:0305:08:2705:12:52.3505:12:56.15+00:32:1811:085.4
7SZCZUKA Jakub 1828Akademia wojsk lądowychRAWICZMundurowi czynni - M4M 400:00:0905:17:4105:20:29.4005:20:39.00+00:40:0111:245.3
8GIEFERT Tomasz 18705BSPPRZEMYŚLMundurowi czynni - M5M 500:00:0905:20:4905:23:48.7005:23:58.15+00:43:2011:315.2
9KĘPA Justyna 1868KRAKÓWMundurowi czynni - K1K 400:00:0405:20:5000:05:0005:29:42.3505:29:46.45+00:49:0911:335.2
10MLECZKO Grzegorz 18625BspGRABOWNICA STARZEŃSKAMundurowi czynni - M6M 600:00:0905:28:4000:05:0005:37:24.9505:37:34.90+00:56:5711:495.1
11SALA Paweł 1808Beskidy To Stan UmysłuMYŚLENICEMudurowi cywil - M1M 7 00:00:0405:39:1805:42:23.0005:42:27.45+01:01:5012:114.9
12CHWAUSZ Paweł 1885WROCŁAWSportowa - M1M 8 00:00:1105:39:5300:05:0005:49:02.2005:49:13.45+01:08:3612:144.9
13KOCHANIAK Andrzej 1869WłóczybiegiSOWLANYMudurowi cywil - M2M 900:00:1005:46:2505:49:33.5505:49:43.75+01:09:0612:264.8
14NOWAK Błażej 18837W3293 PowidlKRUSZEWNIAMundurowi czynni - M7M 10 00:00:0605:43:1400:05:0005:51:45.4505:51:52.40+01:11:1512:204.9
15ORYSZCZAK Bartłomiej 1812TOMASZÓW LUBELSKIMundurowi czynni - M8M 1100:00:1205:49:1505:52:33.1005:52:46.05+01:12:0812:324.8
16KUŚPIET Sylwia 18356 BPDBYTOMMundurowi czynni - K2K 500:00:0405:54:3105:59:06.9005:59:11.80+01:18:3412:464.7
17HELLER Łukasz 1811GDAŃSKMudurowi cywil - M3M 1200:00:1305:56:0606:00:38.5506:00:52.10+01:20:1412:504.7
18OCHAŁEK Piotr 18675bspPRZEMYŚLMundurowi czynni - M9M 1300:00:0805:57:2806:00:56.3006:01:04.45+01:20:2712:504.7
19WŁOCH Mariusz 18195 bspORZECHOWCEMundurowi czynni - M10M 1400:00:0705:57:3906:00:56.7506:01:04.65+01:20:2712:504.7
20PLISZCZAK Sebastian 1876STARGARD SZCZECIŃSKIMundurowi czynni - M11M 1500:00:1005:55:5800:05:0006:04:59.5006:05:10.30+01:24:3212:484.7
21PIETRZOK Patryk 1827WKB Meta Lublniec/Akademia Wojsk LądowychOLESNOMundurowi czynni - M12M 1600:00:0805:31:4900:30:0006:05:49.5006:05:58.05+01:25:2011:575
22PŁUSA Marcin 1877Dzikie Dziki GorzówDREZDENKOSportowa - M2M 1700:00:1106:03:2706:06:28.9506:06:40.15+01:26:0213:024.6
23AMAROWICZ Jacek 18425 BspPRZEMYŚLMundurowi czynni - M13M 1800:00:0905:49:1000:15:0006:07:53.8506:08:03.45+01:27:2612:334.8
24KRZYŻOWSKI Hubert 1802Beskidy To Stan UmysłuMSZANA DOLNAMudurowi cywil - M4M 19 00:00:0506:06:1206:09:34.7006:09:40.30+01:29:0213:094.6
25KICWAK Krzysztof 1875Wilczy DuchSĘKOWAMudurowi cywil - M5M 2000:00:1406:05:5806:09:28.3506:09:42.65+01:29:0513:084.6
26PAKULA Konrad 1845Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKISportowa - M3M 2100:00:1106:02:0100:05:0006:09:58.0506:10:09.95+01:29:3212:594.6
27HAŁOŃ Kamil 18495 Batalion Strzelców PodhalańskichZARZECZEMundurowi czynni - M14M 2200:00:0506:09:4606:12:37.4006:12:42.70+01:32:0513:154.5
28PRZESMYCKI Rafał 1866WARSZAWAMundurowi czynni - M15M 2300:00:1206:11:2306:13:54.4506:14:06.85+01:33:2913:184.5
29WOŁODKO Michał 1881Form Fitness Radzyń PodlaskiRADZYŃ PODLASKIMundurowi czynni - M16M 2400:00:0906:11:5406:15:15.1006:15:24.50+01:34:4713:214.5
30MRÓZ Piotr 1873KRAKÓWMundurowi czynni - M17M 2500:00:0706:11:2500:05:0006:19:29.2506:19:36.60+01:38:5913:194.5
31PLEWKA Sylwia 1853Combat TJWWARSZAWASportowa - K3K 600:00:0806:12:3900:05:0006:20:51.3506:21:00.20+01:40:2213:224.5
32SŁAPCZYŃSKA Marta 18712 Brygada ZmechanizowanaKALISZ POMORSKIMundurowi czynni - K3K 700:00:0706:16:5206:21:45.6006:21:53.25+01:41:1513:354.4
33WOJCIULA Konrad 1846ŁAPYMundurowi czynni - M18M 2600:00:0906:19:1506:22:58.8506:23:08.15+01:42:3013:374.4
34OSETEK Oskar 1855SIERADZMundurowi czynni - M19M 2700:00:1106:18:5706:23:12.8006:23:24.25+01:42:4613:384.4
35WILK Adam 1826NADARZYNMudurowi cywil - M6M 2800:00:0605:50:2000:30:0006:23:50.2506:23:56.90+01:43:1912:354.8
36LEWANDOWSKI Mariusz 1820ZAMOŚĆMundurowi czynni - M20M 2900:00:1306:16:4300:05:0006:24:56.4006:25:09.40+01:44:3213:314.4
37DUDEK Marcin 18166 Batalion PowietrznodesantowyKNURÓWMundurowi czynni - M21M 3000:00:0506:00:2700:30:0006:33:04.0006:33:09.35+01:52:3212:554.6
38MATEJKO Wojciech 1863KRAKÓWMundurowi czynni - M22M 3100:00:1106:32:1506:37:18.8006:37:30.70+01:56:5314:084.2
39JASZCZYŃSKI Kamil 1888Dobczyński Klub BiegaczaŚWIĄTNIKI GÓRNEMudurowi cywil - M7M 32 00:00:0506:28:2600:05:0006:38:03.1006:38:08.25+01:57:3013:594.3
40BEDNARCZYK Dariusz 18435 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLMundurowi czynni - M23M 3300:00:0506:19:4300:15:0006:38:07.7506:38:13.55+01:57:3613:384.4
41ŚWIĄTEK Michał 1815Maniak Team TrzemesznoTRZEMESZNOMudurowi cywil - M8M 3400:00:1106:04:3200:30:0006:39:14.7506:39:26.30+01:58:4813:084.6
42ZALIŃSKI Leszek 1850Fitness Academy RetroWROCŁAWMudurowi cywil - M9M 3500:00:1006:47:5406:50:41.1506:50:51.95+02:10:1414:364.1
43MENDYKA Kacper 1825Akademia Marynarki WojennejGDYNIAMundurowi czynni - M24M 3600:00:0406:44:4500:05:0006:52:39.4506:52:43.65+02:12:0614:304.1
44SACIUK Maciej 1857Combat TJWWARSZAWASportowa - M4M 3700:00:0806:48:0700:05:0006:55:48.9506:55:57.30+02:15:1914:374.1
45DAWIEC Michał 1864FAT ZabrzeZABRZEMudurowi cywil - M10M 3800:00:0406:54:3106:57:18.9506:57:23.05+02:16:4514:514
46BEDNARCZYK Marcin 18745 Batalion strzelców podhalańskichDUBIECKOMundurowi czynni - M25M 3900:00:0506:29:2300:30:0007:02:12.0007:02:17.75+02:21:4013:574.3
47TOMCZYSZYN Norbert 1838Akademia Wojsk LądowychKRZCZONÓWMundurowi czynni - M26M 4000:00:1206:44:5800:15:0007:03:15.4007:03:27.65+02:22:5014:314.1
48NOWAK Sebastian 1865NwOSGSOLEC KUJAWSKIMundurowi czynni - M27M 4100:00:0906:47:5900:15:0007:05:48.6007:05:58.00+02:25:2014:374.1
49FILIP Michał 1821ŁUBIENKOMudurowi cywil - M11M 4200:00:1007:08:5500:05:0007:17:52.0007:18:02.50+02:37:2515:243.9
50HUZIOR Roman 1872ORZESZEMudurowi cywil - M12M 4300:00:1207:11:3100:05:0007:21:11.6007:21:24.25+02:40:4615:313.9
51NOWOROLNIK Kacper 18245 batalion strzelców podhalańskichBIAŁY DUNAJECMundurowi czynni - M28M 4400:00:0807:10:4000:05:0007:21:18.1007:21:26.85+02:40:4915:313.9
52RAPNICKI Stanisław 1834Akademia Wojsk LądowychRACIBÓRZMundurowi czynni - M29M 4500:00:1107:19:2307:22:29.4507:22:41.35+02:42:0415:443.8
53KRYŚKIEWICZ Mateusz 1858SITNEMudurowi cywil - M13M 4600:00:0807:20:1207:23:43.3507:23:51.50+02:43:1415:473.8
54SZPIR Maciek 1823POZNAŃMundurowi czynni - M30M 4700:00:1107:02:3800:15:0007:24:02.4007:24:14.25+02:43:3615:163.9
55SZOTEK Maciej 1841OLKUSZMudurowi cywil - M14M 4800:00:1207:23:2707:25:40.6007:25:53.55+02:45:1615:513.8
56MISIARZ Tomasz 1887NYSAMundurowi czynni - M31M 49 00:00:0707:25:1107:27:50.0507:27:57.25+02:47:1915:563.8
57TCHOREK Andrzej 1880ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M32M 5000:00:0507:25:5707:30:32.9007:30:38.55+02:50:0116:023.7
58KLUJ Tomasz 1879ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M33M 5100:00:0607:26:3807:30:32.5507:30:38.90+02:50:0116:013.7
59POLANEK Damian 1886ZABIERZÓWMundurowi czynni - M34M 52 00:00:1307:28:2707:31:13.6507:31:27.35+02:50:5016:033.7
60KUŹMIŃSKI Tomasz 1884ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M35M 53 00:00:1407:28:0607:31:12.6007:31:27.40+02:50:5016:033.7
61GRABOWSKI Jarosław 18327,62 GroupWARSZAWAMudurowi cywil - M15M 5400:00:1407:30:4807:33:32.5507:33:46.80+02:53:0916:083.7
62PŁAZA Darek 1848TjwWARSZAWAMudurowi cywil - M16M 5500:00:0707:25:0300:05:0007:33:45.9007:33:53.65+02:53:1615:583.8
63GRZEGORCZYK Iga 1829MOTYCZMundurowi cywil - K2K 800:00:0507:28:3500:05:0007:37:30.3507:37:36.00+02:56:5816:063.7
64BINKOWICZ Sebastian 1814LUBLAMundurowi czynni - M36M 5600:00:1007:08:5700:30:0007:42:58.7007:43:08.90+03:02:3115:243.9
65HUZIOR Elżbieta 1878ORZESZESportowa - K4K 900:00:1107:10:3400:30:0007:47:39.5007:47:51.25+03:07:1315:343.9
66PILARSKA Marlena 1856Combat-trenuj jakbyś walczylWARSZAWASportowa - K5K 1000:00:0807:40:3900:05:0007:48:42.5507:48:51.50+03:08:1416:303.6
67KONDERAK Adrian 1836OLKUSZMudurowi cywil - M17M 5700:00:1208:00:5408:03:16.9008:03:29.85+03:22:5217:113.5
68WIERZBICKA Ewelina 1831ŻYRARDÓWMundurowi cywil - K3K 1100:00:0608:01:1408:03:27.1008:03:33.45+03:22:5617:123.5
69CHWASTOWICZ Jarek 1840WARSZAWAMudurowi cywil - M18M 5800:00:0808:12:0100:05:0008:19:30.3508:19:38.70+03:39:0117:353.4
70POSTULKA Paweł 1818FAT ZabrzeZABRZEMudurowi cywil - M19M 5900:00:0707:52:0800:30:0008:25:37.7508:25:45.40+03:45:0816:553.5
71JESIOTR Jakub 1839RUDA-SKRODAMundurowi czynni - M37M 6000:00:0408:09:2200:30:0008:42:03.9508:42:08.40+04:01:3117:303.4
72KORSAK Mateusz 1854Deloitte AdventureTeamWARSZAWAMudurowi cywil - M20M 6100:00:0707:39:0001:15:0008:59:47.2008:59:54.75+04:19:1716:323.6
KRYŚKIEWICZ Łukasz 1861SITNEMudurowi cywil - MDNF DNF DNF DNF--
JANAS Szymon 1844WOT / 3PBOT / 35 BLP SanokBÓBRKAMundurowi czynni - MDNF DNF DNF DNF--
SŁOWIKOWSKI Adrian 1852FAT ZABRZERUDA ŚLĄSKAMudurowi cywil - MDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 75 wynik(ów)