MISTRZOSTWA DG RSZ 5 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 8000 M MĘŻCZYZNI DO 35 LAT

Organizator:
8. Flotylla Obrony Wybrzeża
Data:
2019-04-04
Miejsce:
Świnoujście
Dystans:
Zgłoszonych:
19
Wystartowało:
18
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
16
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.4km | 1.6km | 2.8km | 4km | 5.2km | 6.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
0.4km
Start_All
1.6km
Start_All
2.8km
Start_All
4km
Start_All
5.2km
Start_All
6.4km
Czas
netto
7.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MAR. RAFAŁ Pionk 223. FO GDYNIAGDYNIA  M 100:01:2700:05:5700:10:3700:15:2100:20:0400:24:4300:29:06.58 3:4915.7
2MAT PRZEMYSŁAW Urzędowski 35BL MW / RCI  M 200:01:2700:05:5300:10:3800:15:2200:20:1100:25:0100:29:45.07+00:00:383:5415.3
3MAR. PRZEMYSŁAW Kurkul 233. FO GDYNIAGDYNIA  M 300:01:2700:06:0400:10:5400:15:4500:20:4500:25:3700:30:01.30+00:00:543:5615.2
4MAR. PIOTR Bokacz 48CSMW USTKAUSTKA  M 400:01:2700:05:5700:10:4000:15:3300:20:3200:25:2300:30:07.91+00:01:013:5715.1
5MAR. DAWID Różański 858. FOW ŚWINOUJSCIEŚWINOUJSCIE  M 500:01:2900:06:0900:10:5500:15:4600:20:4500:25:4000:30:19.63+00:01:133:5915
6MAR. RADOSŁAW Styn 746 Orel. /dZH  M 600:01:3200:06:1300:10:5700:15:4700:20:5000:25:5000:30:19.77+00:01:133:5915
7ST.MAR. KRZYSZTOF Wilmont 61CSMW USTKAUSTKA  M 700:01:2700:06:0300:10:5700:16:0300:21:0800:26:1600:31:21.80+00:02:154:0714.5
8MAR. MIŁOSZ Merta 36BL MW / RCI  M 800:01:2700:06:0800:11:2100:16:5200:22:3200:28:1300:33:27.11+00:04:204:2413.6
9ST.MAR. ŁUKASZ Mendyka 626 Orel. /dZH  M 900:01:3000:06:3600:11:5600:17:2600:22:5500:28:2800:33:34.40+00:04:274:2513.6
10KRZYSZTOF Dkwspecj. 10DKWSpecj.  M 1000:01:3900:06:5500:12:1500:17:3700:23:0700:28:4000:33:35.24+00:04:284:2513.6
11MAR. MICHAŁ Kupś 876 Orel. /dZH  M 1100:01:3100:06:2500:11:5000:17:2600:23:1100:29:0400:34:28.66+00:05:224:3213.2
12MAR. SEBASTIAN Lewandowski 998. FOW ŚWINOUJSCIEŚWINOUJSCIE  M 1200:01:3300:06:4100:12:0600:17:4700:23:3900:29:2700:34:59.82+00:05:534:3613
13DANIEL Dkwspecj. 9DKWSpecj.  M 1300:01:3900:06:5600:12:2100:18:0500:23:5900:29:4600:35:06.03+00:05:594:3713
14MAT MATEUSZ Nowicki 49CSMW USTKAUSTKA  M 1400:01:3900:06:5500:12:2600:18:2400:24:2300:30:3400:36:17.39+00:07:104:4612.6
15MAT ADRIAN Głowacki 888. FOW ŚWINOUJSCIEŚWINOUJSCIE  M 1500:01:3200:06:5300:12:3600:18:2900:24:3700:30:5100:36:47.60+00:07:414:5012.4
16ST.MAR. PRZEMYSŁAW Gan 738. FOW ŚWINOUJSCIEŚWINOUJSCIE  M 1600:01:3900:07:0600:13:3000:20:1600:27:0500:33:5100:40:19.25+00:11:125:1811.3
MAR. DAMIAN Klawikowski 756 Orel. /dZH 00:01:29 DNF00:06:15 DNF00:11:35 DNF00:17:16 DNF00:24:42 DNF DNF DNF--
ST.MAR. PAWEŁ Przygodzki 828. FOW ŚWINOUJSCIEŚWINOUJSCIE 00:01:39 DNF00:07:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)