MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 35 LAT
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych - Indywidulanie
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych - Indywidulanie
Organizator : | INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH |
Data : | 2018-10-23 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 27 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 27 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.06km | Start_All 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.KPR. MAKOŚ Kamil | 78 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:07 | ||
2 | ST.SZER. PISULSKI Adam | 79 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:19 | ||
3 | PLUT. KWAPIŃSKI Dariusz | 80 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:19 | ||
4 | PLUT. WÓJCIK Rafał | 82 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:05 | 00:03:14 | ||
5 | KPR. SZCZEŚNIAK Zenon | 83 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:30 | ||
6 | PLUT. NIEPSUJ Marcin | 84 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:20 | ||
7 | KPR. OLKOWSKI Rafał | 85 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:27 | ||
8 | ST.SZER. SIEMIĘTKOWSKI Przemysław | 86 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:30 | ||
9 | ST.CHOR.SZT. TERLECKI Krzysztof | 87 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:27 | ||
10 | PLUT. SEREMAK Paweł | 88 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:41 | ||
11 | PLUT. WALASZCZYK Paweł | 89 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:18 | ||
12 | ST.CHOR. SZCZYBELSKI Wojciech | 90 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:44 | ||
13 | ST.CHOR.SZT. PARTYKA Tomasz | 91 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:38 | ||
14 | MAT CHWESIUK Mariusz | 92 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:56 | ||
15 | PLUT. GÓRNY Maciej | 93 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:19 | ||
16 | MŁ.CHOR. KRELA Andrzej | 94 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:31 | ||
17 | ST.SZER. WERYK Sebastian | 95 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:17 | ||
18 | MŁ.CHOR. KRAWIECKI Grzegorz | 96 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:35 | ||
19 | KPR. STEPNOWSKI Rafał | 97 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:42 | ||
20 | MŁ.CHOR. TOMAKA Bogusław | 99 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:41 | ||
21 | PPŁK TRUSZCZYŃSKI Wojciech | 100 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:41 | ||
22 | ST.SIERŻ. KARCZESKI-SZELĄŻEK Sławomir | 101 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:50 | ||
23 | PPŁK GOWOREK Piotr | 102 | Instytucje Centralne MON | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:04:07 | ||
24 | SZER. WALENDYKIEWICZ Tadeusz | 108 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:28 | ||
25 | SZER. DOMITRZ Mariusz | 109 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:56 | ||
26 | ST.SZER. ŁUCZAK Stanisław | 110 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:32 | ||
27 | ST.CHOR.SZT. MURAWSKI Zbigniew | 81 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:15 |
Znaleziono 27 wynik(ów)