MPOCR 2020 - TEAMS 8 KM

Organizator:
OCR Polska
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Rybnik
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
80
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRZYSTYNIAK Robert
OPIAŁ Grzegorz
HAJNOS Dawid
457Gorący Potok TeamNOWY TARGTeam Męski1M 100:01:4800:31:13.0500:33:01.30 3:5415,4
2KRÓL Piotr
GROCHOLA Michał
BUDZISZ Krzysztof
446RYBNIKTeam Męski2M 200:01:4800:31:19.7000:33:08.50+00:00:063:5515,3
3JANUSZEWSKI Bartosz
PRYKOWSKI Tomasz
WÓJCIK Wiktor
474X VikingiWARSZAWATeam Męski3M 300:01:4800:31:21.6500:33:10.20+00:00:083:5515,3
4WÓJCIK Adam
FARKOWSKI Konrad
ZIOBER Zbigniew
431Ex TeamCHOCZNIATeam Męski4M 400:01:4800:32:05.1000:33:53.30+00:00:524:0015,0
5FABIAN Marcel
LISOWSKI Grzegorz
FILIP Bartosz
450SOCIOS SILESIAPYSKOWICETeam Męski5M 500:01:4800:32:41.2500:34:29.30+00:01:284:0514,7
6MARUSZEWSKI Marcin
SERAFIŃSKI Maciej
CEJKOS Dawid
455ENAX NEXTREMEBRWILNOTeam Męski6M 600:01:4800:32:49.0500:34:37.50+00:01:364:0614,6
7CHMIELORZ Józef
STANCLIK Krzysztof
ORAWCZAK Kamil
468Carbon Silesia SportLĘDZINYTeam Męski7M 700:15:4100:33:37.6500:49:19.60+00:02:244:1214,3
8JASTRZĘBSKI Piotr
KEMPNY Paweł
SELIANIN Dmytro
451SOCIOS SILESIAGLIWICETeam Męski8M 800:01:4800:34:42.0000:36:30.25+00:03:284:2013,8
9PACIOREK Piotr
BRZOSKWINIA Wojciech
DERYŁO Mateusz
436Krakowska ElitaKRAKÓWTeam Męski9M 900:01:4800:34:57.0000:36:45.70+00:03:434:2213,7
10LEWICKI Marcin
RYNKIEWICZ Mateusz
KALWAS Mateusz
441ENAX NEXTREMEBODZANÓWTeam Męski10M 1000:08:0400:35:12.7500:43:17.05+00:03:594:2413,6
11BARANOWSKA Katarzyna
MIKRUT Jakub
ŚWIĘTEK Bartosz
477Gorący Potok TeamWOCŁAWEKŁTeam MIX1K 100:24:1800:36:00.2001:00:18.70+00:04:474:3013,3
12KRAWIECKI Mateusz
WOJTYSZYN Wojciech
RYNKIEWICZ Agnieszka
470Team RunmageddonIŁAWATeam MIX2M 1100:24:1800:36:02.1501:00:20.75+00:04:494:3013,3
12SZULWACH Maciej
BĄK Daniel
JÓZEFIAK Łukasz
480Team Męski11M 1100:01:4800:36:02.1500:37:50.65+00:04:494:3013,3
14GORTEL-MACIUK Agnieszka
JARZĄBEK Dawid
OPOLONY Ireneusz
458Socios SilesiaCHORZÓWTeam MIX3K 200:24:1900:36:09.8501:00:28.85+00:04:564:3113,3
15MĘDYGRAŁ Krystian
PAPIÓR Jola
GRZONDKO Mateusz
434WATAHAWROCŁAWTeam MIX4M 1300:24:1800:00:0500:36:12.0001:00:31.00+00:04:584:3113,3
16SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
CHOMICZ Krzysztof
475Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKATeam Męski12M 1400:01:4800:36:19.6500:38:08.55+00:05:064:3213,2
17KUPIS Łukasz
PRUSAK Piotr
JAGODZKI Daniel
479ScyzoryMASŁÓWTeam Męski13M 1500:15:4200:36:56.3000:52:38.50+00:05:434:3713,0
18WITEK Piotr
WILK Tomasz
SZUMLAŃSKI Marcin
433Hunters OCR TeamDĘBNOTeam Męski14M 1600:15:4200:36:59.2500:52:41.65+00:05:464:3713,0
19ILNICKI Dariusz
ZAWILIŃSKI Mateusz
HEŁMECKI Mateusz
472Dragon RunnersŚWIĄTNIKI GORNETeam Męski15M 1700:08:0300:37:01.3000:45:05.25+00:05:484:3713,0
20GOŁĘBIOWSKI Konrad
WOCHNIK Marek
BERYNC Fabian
440Carbon Silesia sportRUDA ŚLĄSKATeam Męski16M 1800:08:0400:37:11.9000:45:16.80+00:05:584:3912,9
21SŁADEK Patryk
CHŁĄD Aleksander
PASOŃ Tomasz
422Ex TeamBEŁKTeam Męski17M 1900:08:0400:37:32.9000:45:37.10+00:06:194:4112,8
22NOGAŃSKI Paweł
CAŁA Wojciech
CICHOCKI Filip
403POWER POGROMWARSZAWATeam Męski18M 2000:15:4200:37:43.9000:53:26.00+00:06:304:4312,7
23MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
DUDA Gregorz
460Best BeastsBIERKOWOTeam Męski19M 2100:08:0400:38:05.7500:46:09.95+00:06:524:4512,6
24STAMATEL Sebastian
GAWRON Marcin
WYSŁUCH Izabela
400Kuźnica TeamRUDA ŚLĄSKATeam MIX5M 2200:45:4200:38:11.5001:23:53.80+00:06:584:4612,6
25SOLAKIEWICZ Anna
GAWIN Krzysztof
WIERZBICKI Daniel
456BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX6K 300:35:5300:38:19.3501:14:12.90+00:07:064:4712,5
26KOMOROWSKA Aleksandra
DOLATA Krzysztof
SZYMAŃSKI Paweł
444Socios SilesiaRYBNIKTeam MIX7K 400:35:5300:38:24.6501:14:18.30+00:07:114:4812,5
27PRAŁAT Arkadiusz
BRACISZEWICZ Anna
JÓZWIK Adrian
416DrużynAAALESZNOTeam MIX8M 2300:45:4200:39:05.9001:24:48.10+00:07:524:5312,3
28PIELATOWSKI Adam
IDCZAK Piotr
KMIECIAK Jakub
412Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski20M 2400:01:4800:39:18.4000:41:06.90+00:08:054:5412,2
29HEJDUK Tomasz
PETELCZYC Piotr
GINALSKI Igor
471Carbon Silesia SportTYCHYTeam Męski21M 2500:08:0400:39:24.6000:47:29.30+00:08:114:5512,2
30CHAIEB Sebastian
ŻURAWIK Rafał
WOŹNIAK Joanna
418Lemon TeamCHOLERZYNTeam MIX9M 2600:35:5300:39:25.1001:15:18.70+00:08:124:5512,2
31KARCZMARSKI Mateusz
PAPLICKA Katarzyna
KASZA Rafał
448LUBUSKIE WARTE ZACHODUSKWIERZYNATeam MIX10M 2700:24:1800:39:54.9501:04:13.40+00:08:414:5912,0
32MACIEJEWSKI Krystian
BURDZY Daniel
KOŁODZIEJ Krystian
461Bestie OCR LegionowoLEGIONOWOTeam Męski22M 2800:01:4800:40:41.5000:42:30.10+00:09:285:0511,8
33JACIÓW Paweł
PRZĄDKA Marcin
POLAŃSKI Paweł
413WATAHAPRZEMYŚLTeam Męski23M 2900:01:4800:40:46.5500:42:35.35+00:09:335:0511,8
34GARLACZ Justyna
SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
463Power TrainingWARSZAWATeam MIX11K 500:24:1800:41:09.8501:05:28.60+00:09:565:0811,7
35ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
WAŁDOWSKI Dominik
438xRunnersGDAŃSKTeam MIX12M 3000:24:1800:41:37.9501:05:56.75+00:10:245:1211,5
36BRZEZIŃSKI Bartosz
JEZIORSKI Paweł
OGIŃSKI Szymon
420GLADIATORS by RMF4RTBUKOWIECTeam Męski24M 3100:15:4200:42:02.3000:57:44.80+00:10:495:1511,4
37KOŁCZYN Magdalena
KULON Grzogorz
ŚWIĄDER Andrzej
425KRAKÓWTeam MIX13K 600:45:4300:43:10.3501:28:53.35+00:11:575:2311,1
38LASKOWSKI Marcin
KROCZAK Wiktoria
SIKORA Adam
408Mad RunnersKŁODZKOTeam MIX14M 3200:45:4300:43:21.0501:29:04.15+00:12:085:2511,1
39BRODA Mateusz
BRODA Tomasz
ZAJĄC Artur
428Wartkie ZbójeKICZORYTeam Męski25M 3300:15:4200:43:36.0000:59:18.70+00:12:225:2711,0
40MISSALA Mateusz
MISSALA Michał
MISSALA Andrzej
464Power TrainingSTARE BABICETeam Męski26M 3400:08:0800:44:35.1500:52:43.15+00:13:225:3410,8
41KOZIARZ Patryk
PYZALSKI Wojciech
KNAPIK Zbigniew
427Harpagan BeastJAWORZNOTeam Męski27M 3500:15:4200:44:36.8501:00:19.25+00:13:235:3410,8
42MAZUR Damian
MACIEJEWSKI Łukasz
BIENIEK Sebastian
442MMBRUDA ŚLĄSKATeam Męski28M 3600:15:4200:44:46.9501:00:29.25+00:13:335:3510,7
43GÓRZYŃSKI Janusz
JASTRZĘBSKI Sławomir
GRZECH Mateusz
469Bestie OCR LegionowoWARSZAWATeam Męski29M 3700:08:0400:45:01.5500:53:06.05+00:13:485:3710,7
44KACHEL Mateusz
KUBIESA Jakub
MAJOWSKI Michał
404Carbon Silesia SportBIERUŃTeam Męski30M 3800:15:4200:45:04.9501:00:47.15+00:13:515:3810,6
45GACH Damian
HURAS Michał
WARZECHA Filip
409Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICETeam Męski31M 3900:15:4200:45:39.2501:01:21.50+00:14:265:4210,5
46WICHER Sylwia
FRANCZYK Artur
HUDASZEK Zbigniew
473Dragon Runners MixKRAKÓWTeam MIX15K 700:24:1900:45:50.7501:10:09.80+00:14:375:4310,5
47JAHNS Adam
BYLICA Piotr
JUDEK Łukasz
411POZNAŃTeam Męski32M 4000:15:4200:46:27.8001:02:10.50+00:15:145:4810,3
48HADRIAN Szymon
MYALSKA Katarzyna
SITKO Marcin
467NiedobitkiKATOWICETeam MIX16M 4100:35:5400:47:39.8001:23:33.90+00:16:265:5710,1
49NAPIERAJ Katarzyna
ZAGRODZKA Magdalena
JARZĄBEK Victoria
465Carbon Silesia SportBUKOWNOTeam Żeński1K 800:54:4600:48:06.7501:42:53.05+00:16:536:0010,0
50OLECH Grzegorz
ŁĘPICKI Mateusz
PUKALAK Jan
424Lemon TeamKRAKÓWTeam Męski33M 4200:15:4200:48:20.4001:04:03.10+00:17:076:029,9
51ZIEMNICKI Tomasz
KULIGOWSKA Małgorzata
SKUPIEŃ Lech
414Fit&More RybnikRYBNIKTeam MIX17M 4300:45:4300:48:35.8001:34:19.20+00:17:226:049,9
52PLUCIŃSKI Jakub
BAJSAROWICZ Marta
GŁOWACZ Grzegorz
478Dragon Runners MIX2WAWRZEŃCZYCE KRAKÓWTeam MIX18M 4400:35:5400:48:40.2001:24:34.60+00:17:276:059,9
53MÓWIŃSKI Patryk
WEJKNIS Krzysztof
KNAP Klaudia
415OCRSPORTGRIPOLSZTYNTeam MIX19M 4500:35:5300:49:09.7501:25:03.30+00:17:566:089,8
54BYRTUS Józef
MAŁYJUREK Rafał
MAŁYJUREK Aleksandra
454Husaria Race TeamJAWORZYNKATeam MIX20M 4600:45:4200:49:15.5501:34:58.50+00:18:026:099,7
55GARNUSZEK Anita
MISSALA Magdalena
LIMANOWSKA Olga
476Power TrainingWARSZAWATeam Żeński2K 900:54:4600:49:29.2001:44:15.30+00:18:166:119,7
56KURASIŃSKI Konrad
DOMAN Łukasz
DERYŁO Mateusz
449Socios SilesiaBRENNATeam Męski34M 4700:08:0400:49:50.5000:57:55.00+00:18:376:139,6
57SCHÜLER Constantin
RAMBERGER Christian
PÜHRER Johanna
437Team Celtic WarriorKATZELSDORFTeam MIX21M 4800:24:1900:49:58.3001:14:17.30+00:18:456:149,6
58HLEBKO Albin
PRUS Michał
WYSOCKI Aleksander
417WATAHALEGNICATeam Męski35M 4900:15:4200:51:05.7501:06:47.95+00:19:526:239,4
59DĄBROWSKI Krzysztof
BARTŁOMIEJCZYK Sylwia
STRZELECKI Rafał
443SOCIOS SILESIAZABRZETeam MIX22M 5000:45:4300:51:20.6001:37:04.10+00:20:076:259,3
60SARLEJ Robert
GÓRNIAK Robert
WRÓBEL Jacek
423Ex TeamNOWAKITeam Męski36M 5100:15:4200:52:04.2001:07:47.05+00:20:516:309,2
61SKWAREK Tomasz
STRADZA Bartłomiej
GLONEK Sebastian
466CARBON SILESIA SPORTKATOWICETeam Męski37M 5200:08:0300:52:32.6501:00:36.55+00:21:196:349,1
62KARLIK Paweł
SABATOWSKI Krzysztof
MEINERT Jakub
452Carbon Silesia SportKOBIÓRTeam Męski38M 5300:08:0500:52:33.5501:00:38.80+00:21:206:349,1
63MICHALCZYK Karolina
ZYCH Zbigniew
KOZA Robert
407Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX23K 1000:45:4200:52:40.7501:38:23.65+00:21:276:359,1
64IWAŃSKI Przemysław
LEISZNER Izabela
TRACZ Sławomir
405Carbon Silesia SportCHORZOWTeam MIX24M 5400:35:5400:52:53.8501:28:48.15+00:21:406:369,1
65SAMULSKA Ewa
LIBERADZKA Elżbieta
ANTOLIK Aneta
462power trainingPIASECZNOTeam Żeński3K 1100:54:4500:53:27.7501:48:13.50+00:22:146:419,0
66KLICH Sonia
WIELGAT-KOJDECKA Magda
SZCZOTOK Wiktor
445Carbon Silesia SportSOSNOWIECTeam MIX25K 1200:35:5300:53:50.3001:29:44.10+00:22:376:438,9
67ZBROSZCZYK Damian
PŁACZEK Anna
KONIEC Mariusz
401Carbon Silesia SportRYBNIKTeam MIX26M 5500:35:5400:54:44.9001:30:38.90+00:23:316:508,8
68ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORYKA Magdalena
KAŁUŻY Michał
421Dirty SalmonsPOZNAŃTeam MIX27M 5600:35:5400:55:09.9001:31:04.60+00:23:566:538,7
69KIERZYK Krzysztof
WOJSŁAW Piotr
WÓJCIK Jarosław
482Team Męski39M 5700:15:4200:56:02.1001:11:45.00+00:24:497:008,6
70SPRAWKA Marta
SPRAWKA Bolesław
KACZMARSKI Michał
402DZIKIsquadRADOMTeam MIX28K 1300:45:4200:56:13.2001:41:55.50+00:25:007:018,5
71JASKÓLSKI Szymon
JASKÓLSKI Piotr
MARKOWICZ Ewelina
406Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX29M 5800:45:4200:56:22.8501:42:05.75+00:25:097:028,5
72BREJNAK Agnieszka
WOJTASZEWSKA Sabina
PYSZNY Mariusz
435PWR TEAMRYBNIKTeam MIX30K 1400:45:4300:57:05.4001:42:49.10+00:25:527:088,4
73BŁASZKIEWICZ Dorota
ZACHARA Katarzyna
MATUSIAK OLECH Izabela
419LemonTeamKRAKÓWTeam Żeński4K 1500:54:4500:57:54.4001:52:40.15+00:26:417:148,3
74JUSZCZYK Jarosław
MIKÓŁKA Monika
KŁOSOK Adam
410WODZISŁAW ŚLĄSKITeam MIX31M 5900:45:4300:58:17.1501:44:00.55+00:27:047:178,2
75MAKUSZEWSKI Marcin
KULON Katarzyna
WRÓBLEWSKA Paulina
432BeFit24TeamOLSZOWICETeam MIX32M 6000:24:1800:58:57.9501:23:16.55+00:27:447:228,1
76CZERNECKI Jacek
MAGNUSZEWSKA Izabela
SZYMAŃSKA Agnieszka
439Carbon Silesia SportKATOWICETeam MIX33M 6100:35:5301:01:08.6501:37:02.50+00:29:557:387,8
77CHRZĄSTEK Maciek
GRYMEK Dagmara
CHYLEWSKA-OLECH Dagmara
459BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX34M 6200:35:5401:03:25.1001:39:19.40+00:32:127:557,6
78CHAIEB Natalia
PIETROŃ Monika
DUKAT Sandra
426Lemon TeamCHOLERZYNTeam Żeński5K 1600:54:4501:04:26.1001:59:11.85+00:33:138:037,4
79BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
HONKISZ Kinga
430WARSZAWATeam MIX35M 6300:45:4301:05:33.9501:51:17.80+00:34:208:117,3
80WRZOSEK Patryk
WRZOSEK Karolina
SKWAREK Magdalena
429Carbon Silesia SportCZELADŹTeam MIX36M 6400:24:1901:06:15.1001:30:34.70+00:35:028:167,2
Znaleziono 80 wynik(ów)