MUD MAX - DOLINA CHARLOTTY

Organizator:
HUNTER EXTREME
Data:
2016-10-15
Miejsce:
Dolina Charlotty
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
695
Wystartowało:
580
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
575
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASZEWSKI Zbigniew 259Talex Boryslaw BorzytuchomBYTÓW10:00 MASTER1M 100:00:0000:53:51.2000:53:52.15 7:417,8
2MARIANSKI Piotr 394Sparta SierpcROSCISZEWO10:00 MASTER2M 200:00:0100:57:28.4000:57:29.55+00:03:378:127,3
3BANDOSZ Robert 18Sparta SierpcSIERPC10:00 MASTER3M 300:00:0100:58:20.9500:58:22.00+00:04:298:207,2
4LABICKI Konrad 3657 BOWSLUPSK10:00 MASTER4M 400:00:0100:58:30.0000:58:31.60+00:04:388:217,2
5SZULECKI Rafal 605Sparta SierpcBIEZUN10:00 MASTER5M 500:00:0000:58:48.4000:58:49.25+00:04:578:247,1
6MASZTALER Tomasz 396PRZECLAW10:00 MASTER6M 600:00:0100:59:06.1000:59:07.25+00:05:148:267,1
7GOLANSKI Krzysztof 164SLUPSK10:00 MASTER7M 700:00:0100:59:16.1000:59:17.65+00:05:248:287,1
8RÓZANSKI Rafal 526Husaria Race TeamSZCZECINEK10:00 MASTER8M 800:00:0100:59:29.4500:59:30.60+00:05:388:297,1
9SZULECKA Anna 604Sparta SierpcBIEZUN10:00 MASTER9K 100:00:0100:59:34.3500:59:35.70+00:05:438:307,1
10LUKAWSKI Mariusz 377JW 1223SWIESZYNO13:00 OPEN1M 900:00:0000:59:56.0000:59:56.85+00:06:048:337,0
11ZBIGNIEW Jakuszczonek 691Klub biegacza ZdzislawSLAWNO13:00 OPEN2M 1000:00:0001:00:08.2501:00:08.80+00:06:178:357,0
12SZCZYGIELSKI Sebastian 595WLP WATWARSZAWA10:00 MASTER10M 1100:00:0301:03:14.0501:03:17.15+00:09:229:026,6
13SMYK Slawomir 562Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIA11:30 OPEN1M 1200:00:0101:03:58.2001:03:59.70+00:10:079:086,6
14SINKIEWICZ Miroslaw 548JW 1223KOSZALIN10:00 MASTER11M 1300:00:0101:04:10.4001:04:11.95+00:10:199:106,5
15ZIELINSKI Kamil 694KOSCIERZYNA10:00 MASTER12M 1400:00:0201:04:43.3001:04:45.70+00:10:529:146,5
16OLKOWSKI Damian 447Big BullsKOWALEWO POMORSKIE10:00 MASTER13M 1500:00:0101:05:07.1001:05:08.95+00:11:159:186,4
17PAKOS Piotr 461Klub biegacza ZdzislawPOSTOMINO13:00 OPEN3M 1600:00:0101:05:15.6501:05:16.85+00:11:249:196,4
18SZMYTKA Gracjan 600SYCHOWO10:00 MASTER14M 1700:00:0201:05:16.0501:05:18.75+00:11:249:196,4
19FRACKOWIAK Kacper 137IniemamocniDABRÓWKA10:00 MASTER15M 1800:00:0101:05:21.2501:05:23.20+00:11:309:206,4
20HENDZEL Milosz 195Puszczyk BukowySZCZECIN10:00 MASTER16M 1900:00:0201:05:24.0501:05:26.75+00:11:329:206,4
21POTASINSKI Roman 4927 BOWSLUPSK10:00 MASTER17M 2000:00:0101:05:25.3001:05:27.20+00:11:349:206,4
22MALGORZEWICZ Dawid 385SLAWNO12:00 OPEN1M 2100:00:0001:05:25.4501:05:26.05+00:11:349:206,4
23SZCZURKO Adrian 594IniemamocniMRZEZINO10:00 MASTER18M 2200:00:0101:05:33.2501:05:34.80+00:11:429:216,4
24CENTKA Michal 75RAGE RUNZLOTÓW12:30 OPEN1M 2300:00:0201:06:13.8001:06:16.25+00:12:229:276,3
25NARLOCH Tomasz 429SOLEC KUJAWSKI13:00 OPEN4M 2400:00:0001:06:50.1001:06:50.65+00:12:589:326,3
26SOWINSKI Mariusz 716KOLOBRZEG13:00 OPEN5M 2500:00:0101:07:19.2001:07:21.00+00:13:289:376,2
27KOWAL Zbigniew 295Stopa SlupskSLUPSK10:00 MASTER19M 2600:00:0301:08:39.2001:08:42.35+00:14:489:486,1
28GRABOWSKI Andrzej 171Swiat plytek u KryspinaBYTÓW12:30 OPEN2M 2700:00:0201:08:42.4001:08:44.75+00:14:519:486,1
29WILMONT Krzysztof 657Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN1M 2800:00:0201:09:23.7501:09:26.20+00:15:329:546,1
30GRZYB Patrycja 186WYSZKÓW10:00 MASTER20K 200:00:0301:09:34.5001:09:37.80+00:15:439:566,0
31STOLTMAN Marcin 585SZCZECIN10:00 MASTER21M 2900:00:0001:09:51.8001:09:51.80+00:16:009:586,0
32FIDO Adam 129JW 3937KOLOBRZEG10:00 MASTER22M 3000:00:0301:09:53.0501:09:56.05+00:16:019:596,0
33PIECYK Robert 474KOLOBRZEG10:30 OPEN1M 3100:00:0201:09:58.6501:10:00.95+00:16:079:596,0
34MANIKOWSKI Daniel 386TORUN10:00 MASTER23M 3200:00:0101:10:22.3001:10:23.75+00:16:3110:036,0
35SZULTKA Szymon 606UGiM JastrowieCZLUCHÓW11:00 OPEN2M 3300:03:5201:10:25.7001:14:18.35+00:16:3410:036,0
36CHLEBIEJ Janusz 743WARSZAWA11:00 OPEN3M 3400:00:0001:10:26.8501:10:27.55+00:16:3510:036,0
37JANKOWSKI Piotr 221Rezerwowe PsyILAWA13:00 OPEN6M 3500:00:0001:10:37.7001:10:38.55+00:16:4610:055,9
38CEYNOWA Dawid 77Big Yellow Foot Adventure TeamGOSZCZYNO10:00 MASTER24M 3600:00:0101:10:44.1501:10:46.00+00:16:5210:065,9
39PACHNOWSKI Slawomir 458SZCZECIN10:00 MASTER25M 3700:00:0201:11:07.0001:11:09.15+00:17:1510:095,9
40BARTOSZUK Adam 34Barczewski Team - BT KolobrzegKOLOBRZEG10:30 OPEN2M 3800:00:0201:11:13.7001:11:15.70+00:17:2210:105,9
41WIELGAT Lukasz 652PIENKOWO11:30 OPEN2M 3900:00:0101:11:58.8501:11:59.85+00:18:0710:165,8
42WITKOWSKI Adrian 661EKIPA z ELEKTRYKABOLSZEWO11:30 OPEN3M 4000:00:0201:12:00.7501:12:03.50+00:18:0910:175,8
43DABROWSKI Tomasz 105Klub Sportowy MovementGDANSK13:00 OPEN7M 4100:00:0001:12:07.6501:12:08.35+00:18:1610:185,8
44MICHALAK Sebastian 402LEBORK10:00 MASTER26M 4200:00:0101:12:33.0501:12:34.10+00:18:4110:215,8
45GRZENKOWICZ Izabela 182lkb im braci petkLEBORK10:00 MASTER27K 300:00:0001:12:33.2501:12:34.10+00:18:4210:225,8
46NIKONOWICZ Lukasz 434BIALOGARD10:30 OPEN3M 4300:00:0501:13:36.9001:13:42.25+00:19:4510:315,7
47JABLONSKI Krzysztof 203MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN4M 4400:00:0401:13:47.8001:13:51.85+00:19:5610:325,7
48BLACH Piotr 51Big BullsKOWALEWO POMORSKIE10:00 MASTER28M 4500:00:0201:14:04.1001:14:06.65+00:20:1210:345,7
49FILIPCZAK Arkadiusz 131RUN TILL THE ENDWOLBÓRZ10:00 MASTER29M 4600:00:0101:14:19.0001:14:20.30+00:20:2710:375,7
50GIERCZAK Pawel 154SLUPSK10:30 OPEN5M 4700:00:0301:14:20.1501:14:23.60+00:20:2810:375,7
51GAWRYLCZYK Pawel 150WEJHEROWO10:00 MASTER30M 4800:00:0401:14:29.0001:14:33.35+00:20:3710:385,6
52JANUSZ Karol 226SZCZECINEK10:00 MASTER31M 4900:00:0101:14:30.0501:14:31.50+00:20:3810:385,6
53GLOMBIOWSKA Zuzanna 159Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIA10:00 MASTER32K 400:00:0101:14:47.9501:14:49.55+00:20:5610:415,6
54SEMMERLING Przemyslaw 543gorskie pedziwiatryGDYNIA10:00 MASTER33M 5000:00:0301:14:51.1001:14:55.00+00:20:5910:415,6
55TOMASZKIEWICZ Lukasz 625Klub Kolarski LowiczLOWICZ12:30 OPEN3M 5100:00:0101:15:26.9001:15:28.55+00:21:3510:465,6
56WERS Marcin 648Klub biegacza ZdzislawMALECHOWO13:00 OPEN8M 5200:00:0101:15:44.9001:15:46.70+00:21:5310:495,5
57PIONK Rafal 482SLAWNNO12:30 OPEN4M 5300:00:0101:16:06.5501:16:08.30+00:22:1510:525,5
58LOBODA Karol 373USTKA12:30 OPEN5M 5400:00:0101:16:10.0001:16:11.85+00:22:1810:525,5
59CIESIELSKI Dawid 87Klub biegacza ZdzislawUSTKA13:00 OPEN9M 5500:00:0101:16:38.7501:16:40.25+00:22:4710:575,5
60TRUSZCZYNKI Robert 626GDYNIA12:30 OPEN6M 5600:00:0201:16:39.4001:16:42.00+00:22:4810:575,5
61DUDA Grzegorz 116BUKÓWKA10:30 OPEN6M 5700:00:0501:16:41.2501:16:46.95+00:22:5010:575,5
62HAUPA Wojciech 194USTKA11:00 OPEN4M 5800:00:0101:17:56.2501:17:57.25+00:24:0511:085,4
63OSUCH Piotr 455LUKOWA11:30 OPEN4M 5900:00:0101:18:40.4501:18:41.80+00:24:4911:145,3
64JASZEWSKI Mariusz 230EKIPA z ELEKTRYKAKEBLOWO11:30 OPEN5M 6000:00:0201:19:02.5501:19:04.65+00:25:1111:175,3
65ZAJAC Piotr 682GDANSK11:30 OPEN6M 6100:00:0301:19:30.6501:19:33.65+00:25:3911:215,3
66DUNAJSKA Karolina 119OLSZTYN11:30 OPEN7K 500:00:0201:19:31.3001:19:33.90+00:25:4011:215,3
67JAGLA Lukasz 207KOLOBRZEG10:00 MASTER34M 6200:00:0301:19:46.3501:19:50.15+00:25:5511:235,3
68FRONTCZAK Izabela 141SZCZECINEK10:00 MASTER35K 600:00:0301:20:02.6501:20:06.15+00:26:1111:265,2
69SADOWSKI Bartosz 534SOLEC KUJAWSKI13:00 OPEN10M 6300:00:0001:21:49.9501:21:50.40+00:27:5811:415,1
70SLOWIK Karol 560SLUPSK11:00 OPEN5M 6400:00:0001:22:52.8501:22:53.50+00:29:0111:505,1
71KORNACKI Grzegorz 288DABRÓWNO12:30 OPEN7M 6500:00:0401:23:00.0001:23:04.60+00:29:0811:515,1
72REKITA Krystian 513GDYNIA11:00 OPEN6M 6600:00:0401:23:03.7501:23:08.65+00:29:1211:525,1
73NOWAK Aleksandra 438GDYNIA11:00 OPEN7K 700:00:0401:23:04.9501:23:09.05+00:29:1311:525,1
74SZERLOWSKI Mateusz 598Decathlon Slupsk Nakrecamy SportDEBNICA KASZUBSKA11:00 OPEN8M 6700:00:0301:23:29.1501:23:32.90+00:29:3711:555,0
75KRAMER Krzysztof 312SKB DzikJASIEN12:30 OPEN8M 6800:00:0101:23:43.7001:23:45.55+00:29:5211:575,0
76DREJARSKI Tomasz 111SLUPSK10:00 MASTER36M 6900:00:0201:23:50.1001:23:52.30+00:29:5811:585,0
77SADAJ Lukasz 541NORDCITYGDANSK11:00 OPEN9M 7000:00:0301:23:52.0501:23:55.45+00:30:0011:585,0
78NITA Krzysztof 435MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN7M 7100:00:0201:24:06.5501:24:09.35+00:30:1512:015,0
79WOJCIECHOWSKI Adrian 664KOSZALIN11:00 OPEN10M 7200:00:0101:24:48.4001:24:49.45+00:30:5712:065,0
80HOC Dariusz 196KOLOBRZEG10:30 OPEN8M 7300:00:0101:25:06.6501:25:08.50+00:31:1512:094,9
81BARTNICKI Karol 740SerpentesSŁUPSK13:00 OPEN11M 7400:00:0001:25:10.8501:25:11.25+00:31:1912:104,9
82POTEJKO Jakub 493JW 1223KOSZALIN11:00 OPEN11M 7500:00:0201:25:22.3001:25:24.75+00:31:3112:114,9
83USTIANOWSKI Wojciech 631JW 1223KOSZALIN11:00 OPEN12M 7600:00:0101:25:22.5501:25:24.45+00:31:3112:114,9
84KRASINSKI Witold 3133.dplot-JW1223KOSZALIN11:00 OPEN13M 7700:00:0101:25:22.7001:25:24.25+00:31:3112:114,9
85SZPILER Krzysztof 601JW 1223KOSZALIN11:00 OPEN14M 7800:00:0101:25:23.0001:25:24.90+00:31:3112:114,9
86PERZANOWSKI Jaroslaw 470CZARNE11:00 OPEN15M 7900:00:0101:25:23.2001:25:24.45+00:31:3212:114,9
87STANCZAK Michal Bartosz 572GDANSK12:30 OPEN9M 8000:00:0101:25:33.6501:25:35.20+00:31:4212:134,9
88REKOSIEWICZ Bartlomiej 518GDYNIA12:30 OPEN10M 8100:00:0201:25:38.6501:25:40.65+00:31:4712:144,9
89KURTA Rafal 342Sparta SierpcSIERPC10:00 MASTER37M 8200:00:0101:25:46.1001:25:47.55+00:31:5412:154,9
90KRASKIEWICZ Bartosz 314SZCZECIN10:00 MASTER38M 8300:00:0201:25:59.9001:26:02.15+00:32:0812:174,9
91GEMZA Marcin 152RAGE RUNZLOTÓW12:30 OPEN11M 8400:00:0201:26:39.0001:26:41.25+00:32:4712:224,8
92KOPOT Mariusz 285CZARNE10:00 MASTER39M 8500:00:0201:26:45.0501:26:47.45+00:32:5312:234,8
93RESZKA Piotr 516TUCHOMIE11:30 OPEN8M 8600:00:0301:27:07.5001:27:10.65+00:33:1612:264,8
94ZEBIALOWICZ - LACH Aga 704Power Fitness SlupskBIERKOWO K/SLUPSKA11:00 OPEN16K 800:00:0101:27:16.8501:27:17.95+00:33:2512:284,8
95GOLENIEWSKI Ernest 165Aktywna FabrykaREDZIKOWO10:30 OPEN9M 8700:00:0201:28:40.2001:28:42.30+00:34:4912:404,7
96MRUGALSKI Damian 419MOSGKOSZALIN10:00 MASTER40M 8800:00:0201:29:11.4001:29:13.55+00:35:2012:444,7
97RUTKOWSKI Tomasz 529ELBLAG13:00 OPEN12M 8900:00:0101:29:13.7501:29:14.95+00:35:2212:444,7
98MRUGALSKA Magdalena 418JW 1223KOSZALIN10:00 MASTER41K 900:00:0201:29:32.2001:29:34.25+00:35:4112:474,7
99SZARŁATA Piotr 72713:00 OPEN13M 9000:00:0201:29:50.2501:29:52.35+00:35:5912:504,7
100SMOLEK Roman 72913:00 OPEN14M 9100:00:0101:29:50.5001:29:52.05+00:35:5912:504,7
101GRUSZNIS Zuzanna 177GOLECZEWO12:30 OPEN12K 1000:00:0201:29:54.4001:29:56.55+00:36:0312:504,7
102KORZYBSKI Kamil 290CrossFit TorunTORUN12:00 OPEN2M 9200:00:0001:29:57.6001:29:58.25+00:36:0612:514,7
103ZAMBROWICZ Przemyslaw 685PIOTRKÓW TRYBUNALSKI13:00 OPEN15M 9300:00:0401:30:04.0501:30:08.10+00:36:1212:524,7
104PARUCH Pawel 463CrossFit TorunGUTOWO12:00 OPEN3M 9400:00:0001:30:05.5001:30:06.30+00:36:1412:524,7
105TOBIS Marcin 624SLUPSK11:00 OPEN17M 9500:00:0001:30:14.4501:30:14.95+00:36:2312:534,7
106KUZEMKO Bartosz 348PACZKOWO12:30 OPEN13M 9600:00:0201:30:15.8001:30:17.80+00:36:2412:534,7
107KRZCZOT Adrian 323MIERZYNEK12:30 OPEN14M 9700:00:0301:30:20.6001:30:24.45+00:36:2912:544,6
108MAKSYMÓW Tomasz 383WALDOWO12:00 OPEN4M 9800:00:0301:30:48.5001:30:51.55+00:36:5712:584,6
109OKPIS Wojtek 445GDYNIA12:00 OPEN5M 9900:00:0001:30:56.2501:30:56.85+00:37:0512:594,6
110GASIOREK Karol 151guzce z pomorzaMSCICE11:30 OPEN9M 10000:00:0001:31:03.6001:31:04.45+00:37:1213:004,6
111PIETRZYCKI Dariusz 478SLUPSK11:30 OPEN10M 10100:00:0401:31:27.3501:31:31.40+00:37:3613:034,6
112BACZYNSKI Michal 12KOLOBRZEG11:30 OPEN11M 10200:00:0501:31:53.9001:31:59.50+00:38:0213:074,6
113STEMPIEN Krzysztof 580KOLOBRZEG11:30 OPEN12M 10300:00:0501:31:55.1001:32:00.15+00:38:0313:074,6
114KOCZOROWSKI Michal 273Polni Wojownicy UstkaUSTKA11:00 OPEN18M 10400:00:0501:32:23.0501:32:28.55+00:38:3113:114,5
115KUBACKI Pawel 327Polni Wojownicy UstkaUSTKA11:00 OPEN19M 10500:00:0401:32:23.6001:32:28.50+00:38:3213:124,5
116OPASKA Marcin 451SportficiakiSZCZECIN10:00 MASTER42M 10600:00:0301:33:41.4001:33:44.90+00:39:5013:234,5
117GRANDE Piotr 174Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIA11:30 OPEN13M 10700:00:0201:33:46.2501:33:48.70+00:39:5513:234,5
118REBIS Marek 517Rams Training HouseZIELENIEWO11:00 OPEN20M 10800:00:0201:34:35.4001:34:38.35+00:40:4413:304,4
119ALEKSANDROWICZ Patryk 7NIEKANIN11:00 OPEN21M 10900:00:0201:34:35.8001:34:38.25+00:40:4413:304,4
120DYWAN Slawek 121BIALOGARD11:30 OPEN14M 11000:00:0301:35:05.1001:35:08.55+00:41:1313:354,4
121KARCZEWSKI Maciej 252BIALOGARD11:30 OPEN15M 11100:00:0201:35:06.3001:35:09.05+00:41:1513:354,4
122SKORUPSKI STOPA SLUPSK Robert 553Stopa SlupskSLUPSK10:00 MASTER43M 11200:00:0201:35:22.4001:35:25.15+00:41:3113:374,4
123BARTOSIEWICZ Adam 33GRYFINO10:30 OPEN10M 11300:00:0301:35:27.5501:35:30.90+00:41:3613:384,4
124CZYRYCA Adam 99PARCHOWO12:30 OPEN15M 11400:00:0401:35:33.5001:35:38.30+00:41:4213:394,4
125WILKOWSKI Wojtek 656SSI Aktywni DamnicaDAMNICA10:00 MASTER44M 11500:00:0301:35:42.3501:35:45.65+00:41:5113:404,4
126GAGO Jakub 144SLUPSK10:30 OPEN11M 11600:00:0101:35:49.3001:35:50.65+00:41:5813:414,4
127CERAJEWSKI Janusz 76SLUPSK10:30 OPEN12M 11700:00:0001:36:01.2501:36:01.85+00:42:1013:434,4
128GUSCIORA Monika 187Big BullsRYNSK10:00 MASTER45K 1100:00:0201:36:01.3501:36:03.75+00:42:1013:434,4
129KRASKIEWICZ Tomasz 315Bulc Cargo Port SzczecinSZCZECIN10:00 MASTER46M 11800:00:0301:36:12.0501:36:15.35+00:42:2013:444,4
130ANTOSZEWSKI Filip 10CrossFit TorunTORUN12:30 OPEN16M 11900:00:0201:36:32.4501:36:35.30+00:42:4113:474,4
131WEJMAN Mariusz 645Kopec TeamDEBRZNO10:30 OPEN13M 12000:00:0201:36:33.4001:36:36.10+00:42:4213:474,3
132IWASIUTA Bartlomiej 199Kopec TeamBOLSZEWO10:30 OPEN14M 12100:00:0201:36:33.9001:36:36.05+00:42:4213:474,3
133IWASIUTA Dawid 200Kopec TeamBOLSZEWO10:30 OPEN15M 12200:00:0101:36:34.4001:36:36.35+00:42:4313:474,3
134CELINSKI Piotr 74ZBUCZYN10:00 MASTER47M 12300:00:0301:36:42.8001:36:46.40+00:42:5113:494,3
135KLAMCZYNSKI Grzegorz 266SOPOT10:00 MASTER48M 12400:00:0201:36:53.4001:36:56.25+00:43:0213:504,3
136MARCINIAK Adam 388Rebels Legion TeamHEL10:00 MASTER49M 12500:00:0201:37:02.9001:37:05.65+00:43:1113:514,3
137SLODZINSKI Gabriel 559JEZIERZYCE13:00 OPEN16M 12600:00:0101:37:40.9501:37:42.20+00:43:4913:574,3
138KOZUB Tomasz 311JEZIERZYCE13:00 OPEN17M 12700:00:0201:37:41.4501:37:44.05+00:43:5013:574,3
139BAK Sebastian 38JEZIERZYCE13:00 OPEN18M 12800:00:0201:37:41.6501:37:44.35+00:43:5013:574,3
140SK Sylwester 549SKS VIGO TUCHOMTUCHOM11:00 OPEN22M 12900:00:0901:37:57.8001:38:06.85+00:44:0613:594,3
141PACHUC Kamila 459RAGE RUNLIPKA12:30 OPEN17K 1200:00:0301:38:02.5501:38:05.70+00:44:1114:004,3
142AAGESEN Morgan 1BRIARGROVE DR13:00 OPEN19K 1300:00:0201:38:13.8001:38:15.90+00:44:2214:014,3
143KUTNIK Dominik 346SportficiakiSZCZECIN10:00 MASTER50M 13000:00:0301:38:38.4501:38:42.40+00:44:4714:054,3
144WALASZKOWSKA Dominika 634BiesyGOSCICINO10:30 OPEN16K 1400:00:0601:38:43.0001:38:49.10+00:44:5114:064,3
145LASKO Lukasz 352BiesyGDYNIA10:30 OPEN17M 13100:00:0601:38:46.9001:38:53.05+00:44:5514:064,3
146GESSLER Lukasz 153BiesyGOSCICINO10:30 OPEN18M 13200:00:0401:39:11.1001:39:15.55+00:45:1914:104,2
147ROK-CZAPIEWSKA Iwona 523Wild TeamGDANSK10:30 OPEN19K 1500:00:0001:39:15.0501:39:15.65+00:45:2314:104,2
148KOWALEWSKI Marek 299KOLBUDY12:00 OPEN6M 13300:00:0501:39:29.4501:39:35.40+00:45:3814:124,2
149KRZEMINSKI Bartosz 324SZCZECIN10:30 OPEN20M 13400:00:0201:39:30.9001:39:33.75+00:45:3914:134,2
150KRYCH Arkadiusz 321RYCHLIKI12:30 OPEN18M 13500:00:0201:39:31.7001:39:34.50+00:45:4014:134,2
151PURTA Michal 503KOLBUDY12:00 OPEN7M 13600:00:0401:39:37.5501:39:41.65+00:45:4614:134,2
152WARCZAK Mateusz 641RYCHLIKI12:30 OPEN19M 13700:00:0301:39:48.2001:39:51.30+00:45:5714:154,2
153LINKE Rafal 360SZCZECIN12:30 OPEN20M 13800:00:0101:39:48.9501:39:50.65+00:45:5714:154,2
154KOLWICZ Damian 274Big Yellow Foot Adventure TeamGDANSK11:30 OPEN16M 13900:00:0301:39:51.0501:39:54.55+00:45:5914:154,2
155NOWACZYK Patryk 436STESZEW11:30 OPEN17M 14000:00:0601:40:01.4001:40:07.55+00:46:1014:174,2
156JOHN John 239WARSZAWA11:30 OPEN18M 14100:00:0101:40:04.6001:40:05.85+00:46:1314:174,2
157SAMORAJ Marta 538GDYNIA11:30 OPEN19K 1600:00:0601:40:45.5501:40:52.25+00:46:5414:234,2
158SOLARZ Michal 567GDYNIA11:30 OPEN20M 14200:00:0601:40:46.2001:40:52.40+00:46:5514:234,2
159SOLARZ Magdalena 566GDYNIA11:30 OPEN21K 1700:00:0501:40:47.2501:40:52.85+00:46:5614:234,2
160BERENT Bartlomiej 40CrossFit TorunTORUN12:30 OPEN21M 14300:00:0301:41:03.6501:41:07.50+00:47:1214:264,2
161LOBOCKA Kamila 371Positive Freaks TeamJEZEWO12:00 OPEN8K 1800:00:0101:41:58.3001:41:59.40+00:48:0714:344,1
162KUCZMA Mateusz 333SerpentesKREPA SLUPSKA11:00 OPEN23M 14400:00:0201:41:58.8501:42:01.80+00:48:0714:344,1
163MANSKI Tomasz 387SLUPSK11:00 OPEN24M 14500:00:0401:42:02.5001:42:06.65+00:48:1114:344,1
164ZIOMEK Daniel 700Positive Freaks TeamSLUPSK12:00 OPEN9M 14600:00:0101:42:12.3501:42:14.00+00:48:2114:364,1
165LOBOCKI Andrzej 372Positive Freaks TeamJEZEWO12:00 OPEN10M 14700:00:0101:42:13.8001:42:15.05+00:48:2214:364,1
166KAPUSTA Kamil 250SIEMIANICE12:00 OPEN11M 14800:00:0101:42:17.5001:42:19.15+00:48:2614:364,1
167TYTULA Lukasz 630Adrenalin HuntersPILA10:30 OPEN21M 14900:00:0501:42:24.2001:42:29.50+00:48:3314:374,1
168PRZEWDZIECKI Karol 497GDYNIA12:30 OPEN22M 15000:00:0201:42:25.7501:42:28.55+00:48:3414:384,1
169BOGDZIA Arkadiusz 54SLUPSK12:30 OPEN23M 15100:00:0501:42:48.2001:42:54.05+00:48:5714:414,1
170BUDNICKI Krzysztof 64Centrum Kettlebell SlupskSLUPSK12:00 OPEN12M 15200:00:0401:42:49.6001:42:54.20+00:48:5814:414,1
171PAKULSKI Marcin 462KOSZALIN11:30 OPEN22M 15300:00:0301:42:50.0501:42:53.40+00:48:5814:414,1
172KOTYNIA Lidia 294SIEMYSL11:30 OPEN23K 1900:00:0101:42:51.5001:42:53.35+00:49:0014:414,1
173DUMICZ Kamil 118SLUPSK12:00 OPEN13M 15400:00:0501:43:02.2501:43:07.75+00:49:1114:434,1
174KACPRZAK Mariusz 243ELBLAG12:00 OPEN14M 15500:00:0701:43:06.6001:43:13.80+00:49:1514:434,1
175CZYLKOWSKI Patryk 98BANIE10:30 OPEN22M 15600:00:0301:43:13.0501:43:16.45+00:49:2114:444,1
176PETK Ryszard 472AlakierniaLEBORK12:30 OPEN24M 15700:00:0501:43:42.3501:43:47.90+00:49:5114:484,1
177SLEDZ Ernest 616Dorian team SlawnoSLAWNO10:30 OPEN23M 15800:00:0301:43:42.6501:43:46.05+00:49:5114:494,0
178BARCIKOWSKI Krystian 30SLUPSK12:00 OPEN15M 15900:00:0501:43:46.9501:43:52.65+00:49:5514:494,0
179LASKOWSKI Grzegorz 353PARNOWO10:30 OPEN24M 16000:00:0401:43:52.5001:43:56.60+00:50:0114:504,0
180POLENICA Pawel 490Centrum Kettlebell SlupskSLUPSK12:00 OPEN16M 16100:00:0001:43:57.3501:43:57.35+00:50:0614:514,0
181SIELICKI Mateusz 547GORAWINO10:30 OPEN25M 16200:00:0301:44:01.7501:44:04.80+00:50:1014:514,0
182RESCHKE Michal 515LECZYCE12:30 OPEN25M 16300:00:0601:44:45.2001:44:51.40+00:50:5414:574,0
183GLUCHACZKA Justyna 160AlakierniaLECZYCE12:30 OPEN26K 2000:00:0501:44:45.6001:44:51.20+00:50:5414:584,0
184LEMANCZYK Alina 357Dorian team SlawnoSLAWNO11:30 OPEN24K 2100:00:0401:45:05.2501:45:09.85+00:51:1415:004,0
185JASTRZEBOWSKA Natalia 229Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIA11:30 OPEN25K 2200:00:0201:45:28.5501:45:30.85+00:51:3715:044,0
186PIETRZYCKI Andrzej 479SLUPSK11:30 OPEN26M 16400:00:0001:45:53.2501:45:53.25+00:52:0215:074,0
187WOJTALIK Adrian 667SLUPSK10:30 OPEN26M 16500:00:0201:45:53.5501:45:56.35+00:52:0215:074,0
188SOBOLEWSKI Tomasz 564STRZELINO11:30 OPEN27M 16600:00:0401:45:53.9001:45:58.15+00:52:0215:074,0
189LASYCIA Pawel 367POLCZYN ZDRÓJ13:00 OPEN20M 16700:00:0201:45:54.9501:45:57.65+00:52:0315:074,0
190SZYMCZAK Szymon 613LEGI13:00 OPEN21M 16800:00:0301:46:01.4001:46:04.40+00:52:1015:084,0
191LASYCIA Krzysiek 366POLCZYN ZDRÓJ13:00 OPEN22M 16900:00:0201:46:10.2501:46:12.95+00:52:1915:104,0
192KUBINSKI Marcin 331SerpentesSLUPSK11:00 OPEN25M 17000:00:0201:46:13.4001:46:16.15+00:52:2215:104,0
193SNIEGULSKI Marcin 619SerpentesKEPICE11:00 OPEN26M 17100:00:0201:46:31.8001:46:33.85+00:52:4015:133,9
194KUCHARSKI Radek 332Centrum Kettlebell SlupskSLUPSK12:00 OPEN17M 17200:00:0501:46:36.3001:46:41.65+00:52:4515:133,9
195CYBULSKI Robert 90Bravehearts LegionowoLEGIONOWO10:30 OPEN27M 17300:00:0501:46:42.5501:46:48.35+00:52:5115:143,9
196MOZUCH Gracjan 413GracoTCZEW13:00 OPEN23M 17400:00:0201:47:17.2001:47:19.50+00:53:2615:193,9
197ZDEBEL Adrian 692Decathlon Slupsk Nakrecamy SportUSTKA11:00 OPEN27M 17500:00:0401:47:18.8501:47:23.15+00:53:2715:193,9
198PEPLINSKA Agnieszka 467Decathlon Slupsk Nakrecamy SportTUCHOMIE11:00 OPEN28K 2300:00:0301:47:27.0501:47:30.30+00:53:3515:213,9
199GOLAB Anna 166Szczecinska Akademia Combat SGSWIDUCHOWA10:00 MASTER51K 2400:00:0301:47:39.0001:47:42.45+00:53:4715:223,9
200PUCHALA Maksymilian 501USTKA11:30 OPEN28M 17600:00:0101:48:13.0001:48:14.35+00:54:2115:273,9
201BILEK Sebastian 48Dorian team SlawnoSLAWNO11:30 OPEN29M 17700:00:0601:48:13.2001:48:19.25+00:54:2215:273,9
202CHINIEWICZ Sebastian 81SLUPSK12:00 OPEN18M 17800:00:0201:48:13.3501:48:15.55+00:54:2215:273,9
203FRASZCZYK Przemek 136SIEMIANICE12:00 OPEN19M 17900:00:0201:48:20.2001:48:22.70+00:54:2915:283,9
204LEMANCZYK Andrzej 355Dorian team SlawnoSLAWNO11:30 OPEN30M 18000:00:0401:48:36.0001:48:40.75+00:54:4415:303,9
205PRZYGODA Ula 500LOWICZ12:30 OPEN27K 2500:00:0201:49:16.3001:49:18.55+00:55:2515:363,8
206MAKAREWICZ Wiktor 382WARSZAWA10:30 OPEN28M 18100:00:0701:49:18.0501:49:25.10+00:55:2615:363,8
207WALUKIEWICZ Zbyszek 637Big BullsKOWALEWO POMORSKIE10:00 MASTER52M 18200:00:0101:49:35.9001:49:37.85+00:55:4415:393,8
208GIERLOWSKI Karol 155Big BullsKOWALEWO POMORSKIE10:00 MASTER53M 18300:00:0201:49:52.0501:49:54.60+00:56:0015:413,8
209STOJEWSKI Jaroslaw 583SLAWNO11:30 OPEN31M 18400:00:0701:50:03.8501:50:10.85+00:56:1215:433,8
210STOJEWSKA Katarzyna 582b/kSLAWNO11:30 OPEN32K 2600:00:0601:50:04.5001:50:10.90+00:56:1315:433,8
211GOSTOMSKI Kamil 169JumpINMIASTKO11:00 OPEN29M 18500:00:1101:50:10.9501:50:21.95+00:56:1915:443,8
212KOLACZ Milosz 275SIANÓW11:30 OPEN33M 18600:00:0101:50:14.9501:50:16.55+00:56:2315:453,8
213NOWEK Mariusz 440JumpINSLUPSK11:00 OPEN30M 18700:00:1101:50:16.7501:50:27.90+00:56:2515:453,8
214MACIEJCZYK Damian 378SPEJSONUSTKA13:00 OPEN24M 18800:00:0301:50:21.7001:50:24.70+00:56:3015:453,8
215WALIJEWSKI Adam 636Rams Training HouseKOLOBRZEG10:30 OPEN29M 18900:00:0601:50:27.0501:50:33.05+00:56:3515:463,8
216BARAN Lukasz 24Rams Training HouseKOLOBRZEG10:30 OPEN30M 19000:00:1701:50:28.1001:50:45.50+00:56:3615:463,8
217MARCISZEWICZ Marcin 390Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN31M 19100:00:0801:50:30.0501:50:38.30+00:56:3815:473,8
218BIALECKI Rafal 41JumpINSLUPSK11:00 OPEN32M 19200:00:0901:50:36.4501:50:45.80+00:56:4515:483,8
219LITKE Lukasz 362JumpINSLUPSK11:00 OPEN33M 19300:00:0901:50:37.1501:50:46.15+00:56:4515:483,8
220KURKOWSKI Marcin 341Wild TeamGDANSK10:00 MASTER54K 2700:00:0501:51:08.5501:51:13.65+00:57:1715:523,8
221KOWIESKI Pawel 307ICH TROJESLUPSK12:30 OPEN28M 19400:00:0401:51:13.9501:51:18.25+00:57:2215:533,8
222MICERSKI Tomasz 400KoszaolinKOSZALIN11:30 OPEN34M 19500:00:0401:51:16.8001:51:21.40+00:57:2515:533,8
223GREFLING Agnieszka 175Rams Training HouseDYGOWO13:00 OPEN25K 2800:00:0201:51:23.9501:51:26.65+00:57:3215:543,8
224SALOMON Pawel 536Spa Hotel Wieniawa TeamGDYNIA10:30 OPEN31M 19600:00:0601:51:24.1501:51:30.85+00:57:3215:543,8
225BUKOWIECKI Wojtek 65Rams Training HouseKOLOBRZEG13:00 OPEN26M 19700:00:0201:51:26.5501:51:29.25+00:57:3515:553,8
226BOGDANOWICZ Beata 53ICH TROJESLUPSK12:30 OPEN29K 2900:00:0401:51:29.0501:51:33.20+00:57:3715:553,8
227SZULC Arkadiusz 603Rozbiegany KoszalinKOSZALIN11:30 OPEN35M 19800:00:0501:51:30.1001:51:35.35+00:57:3815:553,8
228STASINSKI Rafal 574Padl Na Ryj TeamGDANSK12:30 OPEN30M 19900:00:0401:51:32.1501:51:36.15+00:57:4015:563,8
229MASLANY Marek 398GDANSK12:30 OPEN31M 20000:00:0401:51:37.0001:51:41.00+00:57:4515:563,8
230KOLODA Marcin 277GDYNIA12:30 OPEN32M 20100:00:0701:51:45.4501:51:53.25+00:57:5415:583,8
231JAWORSKA Justyna 234GDYNIA12:30 OPEN33K 3000:00:0601:51:46.2001:51:53.15+00:57:5515:583,8
232PUZYREWSKI Wojciech 505KoszaolinKOSZALIN11:30 OPEN36M 20200:00:0401:51:47.5501:51:52.45+00:57:5615:583,8
233KULAKOWSKI Dawid 336KoszaolinKOSZALIN11:30 OPEN37M 20300:00:0401:51:47.8001:51:52.45+00:57:5615:583,8
234KUPREWICZ Grzegorz 338KoszaolinKOSZALIN11:30 OPEN38M 20400:00:0401:51:48.6001:51:52.60+00:57:5715:583,8
235BOCZEK Grzegorz 52beykonTCZEW13:00 OPEN27M 20500:00:0101:51:48.9501:51:50.30+00:57:5715:583,8
236SZENK Agnieszka 597Spa Hotel Wieniawa TeamGDYNIA10:30 OPEN32K 3100:00:0501:51:49.7501:51:54.80+00:57:5815:583,8
237POHL - DUCZMAL Elzbieta 489Spa Hotel Wieniawa TeamREKOWO - GÓRNE10:30 OPEN33K 3200:00:0601:51:53.4001:51:59.40+00:58:0215:593,8
238WICHMAN Lukasz 650wichuTCZEW13:00 OPEN28M 20600:00:0201:51:57.0001:51:59.15+00:58:0515:593,8
239PURTAK Tomasz 217SWIDWIN13:00 OPEN29M 20700:00:0301:52:20.0501:52:23.55+00:58:2816:023,7
240BASARAB Adam 36SLUPSK12:30 OPEN34M 20800:00:0301:52:23.9501:52:27.80+00:58:3216:033,7
241DASZKIEWICZ Przemyslaw 101CrossFit TorunTORUN12:00 OPEN20M 20900:00:0101:52:33.7001:52:35.10+00:58:4216:043,7
242REIWER Tomasz 511CrossFit TorunLYSOMICE12:00 OPEN21M 21000:00:0101:52:41.2001:52:42.40+00:58:5016:053,7
243CZERWIONKA Dariusz 97WICKO11:00 OPEN34M 21100:00:0901:53:03.0001:53:12.20+00:59:1116:093,7
244ROGALA Krystian 520MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN34M 21200:00:0401:53:05.3001:53:09.65+00:59:1416:093,7
245JANUSZ Magdalena 227SZCZECINEK10:00 MASTER55K 3300:00:0201:53:07.0001:53:09.50+00:59:1516:093,7
246GRZONKOWSKI Przemyslaw 185POGÓRZE12:30 OPEN35M 21300:00:0201:53:12.3501:53:15.25+00:59:2116:103,7
247MAROSZ Marek 395SZCZECIN10:30 OPEN35M 21400:00:0301:53:24.2001:53:27.85+00:59:3316:123,7
248MOSZCZYNSKI Mariusz 412EKIPA z ELEKTRYKAPERLINO11:30 OPEN39M 21500:00:0101:53:29.1501:53:30.95+00:59:3716:123,7
249BALCERZAK Michal 14NORDCITYGDANSK11:00 OPEN35M 21600:00:0201:53:32.8001:53:35.65+00:59:4116:133,7
250NACHACZEWSKI Pawel 424SZCZECIN11:00 OPEN36M 21700:00:0601:53:34.1501:53:40.30+00:59:4216:133,7
251NACHACZEWSKA Paulina 423SZCZECIN11:00 OPEN37K 3400:00:0501:53:34.7501:53:40.40+00:59:4316:133,7
252MRAS Rafal 414Pogon LeborkLEBORK11:00 OPEN38M 21800:00:0801:53:42.2001:53:50.95+00:59:5116:143,7
253NACZK Milena 425OsilkiREDA12:30 OPEN36K 3500:00:0201:53:52.4001:53:55.05+01:00:0116:163,7
254ARYM Marcin 11TCZEW12:30 OPEN37M 21900:00:4801:54:31.1501:55:19.55+01:00:3916:213,7
255WITKA-JEZEWSKI Mariusz 658MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN36M 22000:00:0401:55:09.6001:55:14.50+01:01:1816:273,6
256NOWICKA Zuzanna 442LANGUSTA TEAMGDYNIA13:00 OPEN30K 3600:00:0101:55:21.8501:55:23.35+01:01:3016:283,6
257HASULAK Lukasz 193MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN37M 22100:00:0401:55:24.2001:55:28.85+01:01:3316:293,6
258PLUMBAUM Krzysztof 487SLUPSK11:00 OPEN39M 22200:00:0701:55:28.3001:55:36.25+01:01:3716:293,6
259BRUNKA Wojtek 61LANGUSTA TEAMGDYNIA13:00 OPEN31M 22300:00:0001:55:37.1001:55:37.10+01:01:4516:313,6
260KERNER Nicole 262Big Yellow Foot Adventure TeamRUMIA11:30 OPEN40K 3700:00:0201:55:37.5501:55:40.25+01:01:4616:313,6
261JAMRÓZ Renata 211Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIA11:30 OPEN41K 3800:00:0101:55:38.9001:55:40.75+01:01:4716:313,6
262HARBUTIAK Monika 191DARLOWO11:30 OPEN42K 3900:00:0201:55:59.8001:56:02.70+01:02:0816:343,6
263MORAWSKA Anna 410DARLOWO11:30 OPEN43K 4000:00:0301:56:07.7501:56:11.20+01:02:1616:353,6
264LENC Karolina 369DARLOWO11:30 OPEN44K 4100:00:0401:56:11.8501:56:16.10+01:02:2016:363,6
265HARBUTIAK Piotr 192DARLOWO11:30 OPEN45M 22400:00:0401:56:15.8001:56:19.80+01:02:2416:363,6
266KOWALSKA Natalia 301GLOGÓW11:30 OPEN46K 4200:00:0301:56:31.3001:56:34.30+01:02:4016:383,6
267BACZYNSKI Rafal 13GASOCIN12:30 OPEN38M 22500:00:0501:57:06.9001:57:12.00+01:03:1516:433,6
268JACKIEWICZ Blazej 205STANISLAWÓW12:30 OPEN39M 22600:00:0401:57:06.9501:57:11.70+01:03:1516:433,6
268SZYMANSKI Tomasz 612OGORZELINY12:30 OPEN40M 22700:00:0501:57:06.9501:57:12.00+01:03:1516:433,6
270RUSZCZYK Szymon 527WIELKI KLINCZ12:30 OPEN41M 22800:00:0501:57:07.1001:57:12.60+01:03:1516:433,6
271GRUCZA Andrzej 176GOWIDLINO12:30 OPEN42M 22900:00:0501:57:07.1501:57:12.90+01:03:1516:433,6
272BANAS Natalia 17GDANSK12:30 OPEN43K 4300:00:0401:57:07.2001:57:12.00+01:03:1616:443,6
273PERSZEWSKI Lukasz 469DZIEMIANY11:00 OPEN40M 23000:00:0401:57:21.2001:57:25.60+01:03:3016:453,6
274JAGODZINSKI Damian 208GDANSK12:30 OPEN44M 23100:00:0201:57:28.4501:57:30.90+01:03:3716:463,6
275PERSZEWSKI Robert 468DZIEMIANY11:00 OPEN41M 23200:00:0401:57:31.3001:57:35.65+01:03:4016:473,6
276WANTOCH-REKOWSKA Malwina 638KOSCIERZYNA WYBUDOWANIE11:00 OPEN42K 4400:00:0401:57:40.8501:57:44.90+01:03:4916:483,6
277WANTOCH-REKOWSKI Mateusz 639KOSCIERZYNA WYBUDOWANIE11:00 OPEN43M 23300:00:0401:57:46.7001:57:51.35+01:03:5516:493,6
278KUBERA Konrad 329USTKA12:30 OPEN45M 23400:00:0601:57:50.7001:57:57.45+01:03:5916:503,6
279ZDRODOWSKI Antoni 693KolobrzegKOLOBRZEG10:30 OPEN38M 23500:00:0201:58:05.3001:58:07.45+01:04:1416:523,6
280PIECYK Szymon 475KOLOBRZEG10:30 OPEN39M 23600:00:0201:58:20.2501:58:22.45+01:04:2916:543,5
281PLISKOWSKA Anna 486MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN40K 4500:00:0401:58:22.0501:58:26.40+01:04:3016:543,5
282KIERZNIKIEWICZ Kamil 265EKIPA z ELEKTRYKAREDA11:30 OPEN47M 23700:00:0201:58:32.4501:58:35.35+01:04:4116:563,5
283MARCULA Jarek 391MIASTKOMIASTKO10:30 OPEN41M 23800:00:0301:58:37.3001:58:41.05+01:04:4616:563,5
284MAZIEC Wojciech 15POSTOMINO10:30 OPEN42M 23900:00:0401:58:38.1001:58:42.65+01:04:4616:563,5
285MEDRKIEWICZ Adam 399Aktywna FabrykaDAMNICA10:30 OPEN43M 24000:00:0301:58:39.7001:58:43.65+01:04:4816:573,5
286WIELGUS Aleksandra 653Aktywna FabrykaPOTEGOWO10:30 OPEN44K 4600:00:0301:58:40.3001:58:43.65+01:04:4916:573,5
287WOJCIESZAK Karol 665EKIPA z ELEKTRYKAREDA11:30 OPEN48M 24100:00:0201:58:40.3501:58:42.75+01:04:4916:573,5
288WENTA Agnieszka 647Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN45K 4700:00:0201:58:40.7001:58:42.85+01:04:4916:573,5
289GRUZEWSKA Martyna 178Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN46K 4800:00:0301:58:40.7501:58:43.80+01:04:4916:573,5
290CYMEK Tomasz 91Aktywna FabrykaDAMNICA10:30 OPEN47M 24200:00:0301:58:40.8001:58:44.60+01:04:4916:573,5
291HOLAK Kamila 197Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN48K 4900:00:0201:58:41.4001:58:43.95+01:04:5016:573,5
292ZWOLINSKA Monika 701Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN49K 5000:00:0201:58:41.5501:58:44.40+01:04:5016:573,5
293WOJTALIK Kamil 668Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN50M 24300:00:0201:58:42.2001:58:45.05+01:04:5116:573,5
294WOJTAS Aleksandra 669Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN51K 5100:00:0101:58:42.3001:58:44.10+01:04:5116:573,5
295ZIELONKA Lukasz 697KOWALE12:30 OPEN46M 24400:00:0301:58:42.7501:58:46.45+01:04:5116:573,5
296FELISIAK Izabela 128Aktywna FabrykaBOLESLAWICE10:30 OPEN52K 5200:00:0001:58:43.0501:58:43.05+01:04:5116:573,5
296PLUTA Dominika 4992 BOYSGDANSK10:30 OPEN53K 5300:00:0201:58:43.0501:58:45.90+01:04:5116:573,5
298OPALINSKA Angelika 449Aktywna FabrykaBOLESLAWICE10:30 OPEN54K 5400:00:0101:58:43.9501:58:45.20+01:04:5216:573,5
299MIRZYNSKI Marcin 408Rams TeamKOLOBRZEG10:30 OPEN55M 24500:00:0601:58:44.0001:58:50.70+01:04:5216:573,5
300STASKIEWICZ Anna 576SLUPSK10:30 OPEN56K 5500:00:0101:58:44.0501:58:45.60+01:04:5216:573,5
301GARRIX Nikodem 146EKIPA z ELEKTRYKABOLSZEWO11:30 OPEN49M 24600:00:0201:59:24.5001:59:27.20+01:05:3317:033,5
302KRÓLIKOWSKI Krzysztof 319GDANSK12:00 OPEN22M 24700:00:0201:59:43.3501:59:46.00+01:05:5217:063,5
303KRIGER Karol 316KOWALE12:30 OPEN47M 24800:00:0301:59:46.4001:59:50.10+01:05:5517:063,5
303KLUCZEWSKA Emilia 270BYTÓW12:30 OPEN48K 5600:00:0401:59:46.4001:59:50.90+01:05:5517:063,5
305JANTA-LIPINSKA Justyna 224BYTÓW12:30 OPEN49K 5700:00:0401:59:46.5001:59:51.15+01:05:5517:063,5
306TURZYNSKA Magdalena 629RunForFunRZEPNICA12:30 OPEN50K 5800:00:0401:59:46.6001:59:51.05+01:05:5517:063,5
307NOWODWORSKA Justyna 443Scigal TeamBYTÓW12:30 OPEN51K 5900:00:0401:59:47.2001:59:51.35+01:05:5617:063,5
308BUS Milosz 71MOSTY11:30 OPEN50M 24900:00:0602:00:37.5502:00:43.70+01:06:4617:133,5
309PRZYCHODA Anna 499SLUPSK11:00 OPEN44K 6000:00:0202:00:50.5002:00:53.15+01:06:5917:153,5
310WYDRO Beata 680SLUPSK11:00 OPEN45M 25000:00:0202:00:51.0002:00:53.25+01:06:5917:153,5
311MASLANKA Tomasz 397Aktywna FabrykaSLUPSK11:00 OPEN46M 25100:00:0202:00:51.7502:00:54.35+01:07:0017:163,5
312KUL Kinga 335Aktywna FabrykaSLUPSK11:00 OPEN47K 6100:00:0202:00:52.4502:00:54.65+01:07:0117:163,5
313BUS Kamilla 69MOSTY11:30 OPEN51K 6200:00:0602:01:04.6002:01:10.80+01:07:1317:173,5
314BUS Aleksander 70MOSTY11:30 OPEN52M 25200:00:0602:01:10.4502:01:16.50+01:07:1917:183,5
315MARIAK Adrian 393SLAWNO11:30 OPEN53M 25300:00:0802:01:21.4502:01:29.95+01:07:3017:203,5
316SZCZEPANSKA Karolina 593GDYNIA11:00 OPEN48K 6300:00:0302:01:22.5502:01:25.75+01:07:3117:203,5
317PAKMUR Michal 460BinakSLAWNO11:30 OPEN54M 25400:00:0802:01:34.2002:01:43.10+01:07:4317:223,5
318HANC Michal 189HaLeJa 16SLAWNO11:30 OPEN55M 25500:00:0802:01:54.8502:02:03.10+01:08:0317:253,4
319WITKOWSKI Dawid 660#BezpresjiSLAWNO11:00 OPEN49M 25600:00:0802:01:58.4002:02:06.65+01:08:0717:253,4
320WALCZAK Cyprian 635SLAWNO11:00 OPEN50M 25700:00:0802:02:00.0502:02:08.20+01:08:0817:253,4
321KARWACKI Adrian 256USTKA11:00 OPEN51M 25800:00:0402:02:02.0502:02:07.00+01:08:1017:263,4
322WABIK Natalia 633WLYNKÓWKO11:00 OPEN52K 6400:00:0102:02:17.1502:02:19.00+01:08:2517:283,4
323KRUGLA Aleksandra 320Power Fitness SlupskSLUPSK11:00 OPEN53K 6500:00:0102:02:17.4502:02:18.90+01:08:2617:283,4
324ZAPADKA Karolina 686LANGUSTA TEAMGDANSK13:00 OPEN32K 6600:00:0102:02:22.7002:02:24.55+01:08:3117:293,4
325OLLIK Marcin 448SLUPSK11:00 OPEN54M 25900:00:0702:02:27.6002:02:35.00+01:08:3617:293,4
326CZARNECKA Barbara 93SLUPSK11:00 OPEN55K 6700:00:0602:02:29.1502:02:35.45+01:08:3717:293,4
327LISOWSKA Magdalena 361Biegowe swiryWARSZAWA10:30 OPEN57K 6800:00:0602:02:42.0002:02:48.90+01:08:5017:313,4
328SKORB Mateusz 552SOPOT11:00 OPEN56M 26000:00:0402:02:53.9502:02:58.10+01:09:0217:333,4
329MICHNIEWSKI Bartosz 404Biegowe swiryWARSZAWA10:30 OPEN58M 26100:00:0602:03:04.3002:03:10.85+01:09:1317:343,4
330SWIETOCHOWSKI Krzysztof 621T.G Sokól BialystokBIALYSTOK10:30 OPEN59M 26200:00:0102:03:22.2002:03:23.75+01:09:3117:373,4
331SWICA Alicja 620MIASTKO10:30 OPEN60K 6900:00:0102:03:22.2502:03:23.45+01:09:3117:373,4
332KROL Pawel 317SLUPSK13:00 OPEN33M 26300:00:0402:03:32.5502:03:37.40+01:09:4117:393,4
333MULAWA Piotr 421DEBNICA KASZUBSKA13:00 OPEN34M 26400:00:0402:03:32.8502:03:37.40+01:09:4117:393,4
334SAZON Piotr 540SLUPSK13:00 OPEN35M 26500:00:0402:03:33.3502:03:37.40+01:09:4217:393,4
335GAWIN Ewa 147PARCHOWO11:30 OPEN56K 7000:00:0502:04:20.2502:04:25.85+01:10:2917:453,4
336PILAT Pawel 481ELBLAG11:30 OPEN57M 26600:00:0502:04:20.3002:04:26.15+01:10:2917:453,4
337KEPINSKI Dawid 261SLUPSK10:30 OPEN61M 26700:00:1402:04:53.1002:05:07.75+01:11:0117:503,4
338WANTUCH Dominik 640SOPOT11:00 OPEN57M 26800:00:0502:04:53.2002:04:58.25+01:11:0217:503,4
339KRZYZANOWSKI Rafal 326SLUPSK10:30 OPEN62M 26900:00:0902:04:57.7502:05:07.70+01:11:0617:513,4
340NOWAK Jakub 437SLUPSK10:30 OPEN63M 27000:00:0802:04:58.7002:05:07.55+01:11:0717:513,4
341BOGUCKI Adrian 55SLUPSK10:30 OPEN64M 27100:00:0602:05:01.0002:05:07.40+01:11:0917:513,4
342KEPINSKI Marcin 263SLUPSK10:30 OPEN65M 27200:00:0602:05:01.1002:05:07.40+01:11:0917:513,4
343JÓSKOWSKI Waldemar 240DiablyNOWA WIES LEBORSKA10:00 MASTER56M 27300:00:0402:05:01.7002:05:06.55+01:11:1017:513,4
344LATKOWSKI Mateusz 354KOSZALIN11:30 OPEN58M 27400:00:0402:05:11.2502:05:15.60+01:11:2017:533,4
345BARA Monika 22MIELNO11:30 OPEN59K 7100:00:0302:05:11.3502:05:14.80+01:11:2017:533,4
346SOBOCINSKI Karol 563W kupie silaDZIERZGON11:00 OPEN58M 27500:00:0102:05:16.4002:05:18.25+01:11:2517:533,4
347BANASZEWSKA Monika 16CrossFit TorunTORUN12:30 OPEN52K 7200:00:0302:05:19.2002:05:22.95+01:11:2817:543,4
348BATORSKI Wojtek 37CrossFit TorunTORUN12:30 OPEN53M 27600:00:0302:05:19.6002:05:22.85+01:11:2817:543,4
349GITNER Marcin 157W kupie silaGDYNIA11:00 OPEN59M 27700:00:0202:05:34.5502:05:36.70+01:11:4317:563,3
350PRUSAKIEWICZ Michal 495TORUN12:00 OPEN23M 27800:00:0302:05:39.6502:05:42.90+01:11:4817:573,3
351KOWALEWSKI Marcin 298DiablyLEBORK10:00 MASTER57M 27900:00:0502:05:42.1502:05:47.60+01:11:5017:573,3
352KOWALEWSKA Agnieszka 297DiablyLEBORK10:00 MASTER58K 7300:00:0502:05:43.8002:05:48.95+01:11:5217:573,3
353SOSZLER Krzysztof 569DiablyLEBORK10:00 MASTER59M 28000:00:0402:05:44.1002:05:49.00+01:11:5217:573,3
354STOLICKI Tomasz 584DiablyLEBORK10:00 MASTER60M 28100:00:0402:05:46.3002:05:50.95+01:11:5517:583,3
355BARANSKI Radoslaw 29GDANSK12:00 OPEN24M 28200:00:0302:05:55.9002:05:59.55+01:12:0417:593,3
356ROSINSKA Magdalena 525W kupie silaGDYNIA11:00 OPEN60K 7400:00:0102:06:02.5002:06:04.15+01:12:1118:003,3
357KOSCIELNIAK Kinga 292MINIONKI ATAKUJAKOSZALIN10:30 OPEN66K 7500:00:0002:06:11.5502:06:11.55+01:12:2018:013,3
358WOLNA Martyna 672KETY11:30 OPEN60K 7600:00:0302:06:35.0002:06:38.00+01:12:4318:053,3
359JANCZAK Agata 212Padl Na Ryj TeamCIEPLEWO11:30 OPEN61K 7700:00:0302:06:35.6502:06:38.95+01:12:4418:053,3
360MOSKWA Martyna 411MINIONKI ATAKUJASZCZECIN10:30 OPEN67K 7800:00:0102:06:35.9002:06:37.80+01:12:4418:053,3
361KUBICA Kinga 330HusariaWARSZAWA10:30 OPEN68K 7900:00:0902:06:39.3502:06:48.35+01:12:4818:053,3
362SARZYNSKI Arek 539MINIONKI ATAKUJAGDANSK10:30 OPEN69M 28300:00:0202:06:41.0502:06:43.65+01:12:4918:053,3
363RYMARCZYK Bruno 531RAJSZEW10:30 OPEN70M 28400:00:0902:06:51.1502:07:00.80+01:12:5918:073,3
364DOMANSKI Maksym 110MARKI10:30 OPEN71M 28500:00:0702:06:51.7002:06:59.55+01:13:0018:073,3
365JANIEC Mateusz 214HusariaWARSZAWA10:30 OPEN72M 28600:00:0702:06:58.6002:07:06.55+01:13:0718:083,3
366GODLEWSKA Klaudia 163Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN25K 8000:00:0502:08:19.6002:08:24.95+01:14:2818:193,3
367MALKIEIWCZ Jakub 384Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN26M 28700:00:0302:08:30.1002:08:33.90+01:14:3818:213,3
368GRYGLEWICZ Kamila 179Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN27K 8100:00:0402:08:51.5502:08:56.15+01:15:0018:243,3
369PRZEWORSKI Mieszko 498Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN28M 28800:00:0402:08:57.6002:09:02.50+01:15:0618:253,3
370DOBROWOLSKI Grzegorz 108Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN29M 28900:00:0402:09:15.2002:09:19.60+01:15:2418:273,2
371BARANSKI Grzegorz 28KOLOBRZEG11:30 OPEN62M 29000:00:0502:09:26.4002:09:31.75+01:15:3518:293,2
372RZESZOTARSKI Jacek 533KOLOBRZEG-ZIELENIEWO11:30 OPEN63M 29100:00:0402:09:26.6502:09:31.30+01:15:3518:293,2
373BLUM-BARTOSZKIEWICZ Marzena 50Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN30K 8200:00:0402:09:27.2502:09:31.30+01:15:3618:293,2
374FRACZAK Jakub 139KOLOBRZEG11:30 OPEN64M 29200:00:0402:09:27.8002:09:32.15+01:15:3618:293,2
375KORNIOWSKA Ewelina 289KOLOBRZEG11:30 OPEN65K 8300:00:0202:09:29.3502:09:31.75+01:15:3818:293,2
376PIÓRO Ewa 484KOLOBRZEG11:30 OPEN66K 8400:00:0202:09:30.5002:09:32.90+01:15:3918:303,2
377BRZEZINSKI Tomek 63SLUPSK11:30 OPEN67M 29300:00:0402:09:32.4002:09:36.45+01:15:4118:303,2
378STRZELECKA Agnieszka 588Planeta FitnessKREPA SLUPSKA12:00 OPEN31K 8500:00:0402:09:32.7502:09:37.35+01:15:4118:303,2
379SZYMANCZAK Marek 608Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN32M 29400:00:0502:09:37.9002:09:43.45+01:15:4618:313,2
380DWULIT Jaroslaw 120NORDCITYGDANSK11:30 OPEN68M 29500:00:0402:09:46.6502:09:50.80+01:15:5518:323,2
381STERENCZAK Jolanta 581Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN33K 8600:00:0302:09:50.2502:09:54.20+01:15:5918:333,2
382SZYMANCZAK Michal 609Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN34M 29600:00:0502:09:51.0002:09:56.20+01:15:5918:333,2
383CIESLAK Mateusz 88Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN35M 29700:00:0602:09:59.6002:10:05.75+01:16:0818:343,2
384FILIPCZAK Krzysztof 132KOLOBRZEG11:30 OPEN69M 29800:00:0102:10:04.1002:10:05.95+01:16:1218:343,2
385JANKOWICZ Karol 220SLUPSK13:00 OPEN36M 29900:00:0102:10:21.1002:10:22.15+01:16:2918:373,2
386NOWAK Marek 439SLUPSK13:00 OPEN37M 30000:00:0002:10:21.2002:10:22.15+01:16:3018:373,2
387CHALAS Wioleta 79KOLOBRZEG11:30 OPEN70K 8700:00:0102:10:29.2002:10:30.70+01:16:3818:383,2
388FURSEWICZ-WRÓBEL Monika 143HEL13:00 OPEN38K 8800:00:0202:10:50.5502:10:52.70+01:16:5918:413,2
389JAROSINSKI Andrzej 733SŁUPSK13:00 OPEN39M 30100:00:0202:10:50.8502:10:52.95+01:16:5918:413,2
390SALEK Agata 537SWIDWIN13:00 OPEN40K 8900:00:0302:11:01.2002:11:04.65+01:17:1018:433,2
391MADRIAN Joanna 380Rams Training HouseDYGOWO12:30 OPEN54K 9000:00:0702:11:01.4002:11:08.90+01:17:1018:433,2
392BARAN Michal 25Rams Training HouseKOLOBRZEG12:30 OPEN55M 30200:00:0702:11:01.6002:11:08.65+01:17:1018:433,2
393STARZYNSKI Michal 573Rams TeamKOLOBRZEG12:30 OPEN56M 30300:00:0602:11:01.8002:11:08.75+01:17:1018:433,2
394SKÓRSKA Aleksandra 556Rams Training HouseDYGOWO12:30 OPEN57K 9100:00:0702:11:01.9002:11:09.25+01:17:1018:433,2
395BONDARENKO Krystian 56Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN73M 30400:00:0402:11:31.8002:11:36.45+01:17:4018:473,2
396FILIPCZAK Magdalena 133KOLOBRZEG11:30 OPEN71K 9200:00:0202:11:32.7502:11:35.15+01:17:4118:473,2
397KOWALIK Karolina 300Aktywna FabrykaBIERKOWO10:30 OPEN74K 9300:00:0302:11:33.2002:11:36.60+01:17:4218:473,2
398WAWRZYNIAK Dawid 643Damy radeGNIEZNO13:00 OPEN41M 30500:00:0402:11:54.9002:11:59.85+01:18:0318:503,2
399JANKIEWICZ Arkadiusz 218GNIEZNO13:00 OPEN42M 30600:00:0402:11:55.7502:11:59.75+01:18:0418:503,2
400JANKIEWICZ Agnieszka 219Damy radeGNIEZNO13:00 OPEN43K 9400:00:0402:11:56.0502:12:00.25+01:18:0418:503,2
401WITKOWSKA Natalia 659RZEPNICA10:30 OPEN75K 9500:00:0702:12:07.5502:12:14.90+01:18:1618:523,2
402RACHWAL Tobiasz 508-KOLCZYGLOWY10:30 OPEN76M 30700:00:0702:12:08.0502:12:15.70+01:18:1618:523,2
403STASZEWSKA Natalia 575KOLOBRZEG11:30 OPEN72K 9600:00:0202:12:30.9502:12:33.10+01:18:3918:553,2
404DZIEDZIC Aleksandra 750Rams Training HouseKOLOBRZEG11:30 OPEN73K 9700:00:0802:12:54.8002:13:03.00+01:19:0318:593,2
405DZIEDZIC Marcin 123Rams TeamKOLOBRZEG11:30 OPEN74M 30800:00:0702:12:55.4002:13:03.00+01:19:0418:593,2
406ERBACHER Tomasz 127Rams TeamKOLOBRZEG11:30 OPEN75M 30900:00:0702:12:56.2502:13:03.30+01:19:0518:593,2
407JANUS Grzegorz 225Rams Training HouseKOLOBRZEG11:30 OPEN76M 31000:00:0602:12:56.6502:13:03.20+01:19:0518:593,2
408SKWERES Filip 557Rams Training HouseKOLOBRZEG11:30 OPEN77M 31100:00:0502:12:57.1502:13:02.70+01:19:0518:593,2
409PACAN Mira 457Swiat plytek u KryspinaBYTÓW12:30 OPEN58K 9800:00:0002:13:06.9002:13:06.90+01:19:1519:003,2
410WOLSKA Anna 673Swiat plytek u KryspinaBYTÓW12:30 OPEN59K 9900:00:0502:13:19.8502:13:24.85+01:19:2819:023,2
411WOLEJSZO Aleksandra 675Rams TeamKOLOBRZEG10:30 OPEN77K 10000:00:0302:13:55.8002:13:59.20+01:20:0419:083,1
412BIELEDA Karolina 45NIEKANIN10:30 OPEN78K 10100:00:0002:14:00.5502:14:00.55+01:20:0919:083,1
413LOMZA Damian 374GazichoGDYNIA12:30 OPEN60M 31200:00:0302:14:13.3002:14:17.20+01:20:2219:103,1
414MROZINSKI Rafal 416GDANSK11:00 OPEN61M 31300:00:0302:14:15.0002:14:18.80+01:20:2319:103,1
415CHMIEL Martyna 82Decathlon Slupsk Nakrecamy SportKEPICE11:00 OPEN62K 10200:00:0402:14:15.7502:14:19.80+01:20:2419:103,1
416KUMANIECKA Magdalena 337Decathlon Slupsk Nakrecamy SportDARLOWO11:00 OPEN63K 10300:00:0302:14:16.1002:14:19.80+01:20:2419:103,1
417MILER Dominika 407SportficiakiSZCZECIN10:30 OPEN79K 10400:00:0102:14:29.9502:14:31.80+01:20:3819:123,1
418IWASZKIEWICZ Magdalena 201SportficiakiSZCZECIN10:30 OPEN80K 10500:00:0102:14:33.3502:14:34.55+01:20:4219:133,1
419MICHALEK Katarzyna 403SportficiakiZALOM10:30 OPEN81K 10600:00:0102:14:33.6002:14:34.80+01:20:4219:133,1
420KRYZA Ania 322GDANSK12:30 OPEN61M 31400:00:0302:14:40.2502:14:43.35+01:20:4919:143,1
421FRATCZAK Sebastian 140ALEKSANDRÓW KUJAWSKI12:30 OPEN62M 31500:00:0302:14:46.3002:14:50.20+01:20:5519:153,1
422LESNIANSKA Martyna 359Decathlon Slupsk Nakrecamy SportKOLCZYGLOWY11:00 OPEN64K 10700:00:0702:15:21.1002:15:28.85+01:21:2919:203,1
423DATTA Katarzyna 102Decathlon Slupsk Nakrecamy SportKOSCIERZYNA11:00 OPEN65K 10800:00:0302:15:25.7002:15:28.85+01:21:3419:203,1
424BORYLO Paulina 59LEBORK10:30 OPEN82K 10900:00:0502:15:44.9502:15:50.65+01:21:5319:233,1
425ZARZECZNY Mateusz 687NOWA WIES LEBORSKA10:30 OPEN83M 31600:00:0502:15:45.2002:15:50.90+01:21:5419:233,1
426KOZLOWSKI Piotr 309UGiM JastrowieJASTROWIE11:00 OPEN66M 31700:00:0302:16:21.4002:16:24.90+01:22:3019:283,1
427STROZYK Michael 587UGiM JastrowieHENNICKENDORF11:00 OPEN67M 31800:00:0302:16:21.6002:16:24.65+01:22:3019:283,1
428KRÓL Artur 318KOSZALIN10:30 OPEN84M 31900:00:0502:17:47.1502:17:52.65+01:23:5519:413,0
429RATAJEWSKI Arkadiusz 510SWIDWIN12:30 OPEN63M 32000:00:0602:18:02.2002:18:08.45+01:24:1119:433,0
430RATAJEWSKA Agnieszka 509SWIDWIN12:30 OPEN64K 11000:00:0602:18:02.4002:18:08.60+01:24:1119:433,0
431JURCZYSZYN Rafal 241DEBNICA KASZUBSKA10:30 OPEN85M 32100:00:0402:18:28.2002:18:32.75+01:24:3719:463,0
432STANCZAK Adam 571KOSZALIN10:30 OPEN86M 32200:00:0402:18:28.6002:18:33.35+01:24:3719:473,0
433KOTLAREK Krzysztof 293KOSZALIN10:30 OPEN87M 32300:00:0502:18:30.0502:18:35.55+01:24:3819:473,0
434ZIEBA Joanna 699KOSCIERZYNA10:30 OPEN88K 11100:00:0002:18:31.1502:18:32.05+01:24:3919:473,0
435SEKULA Michal 542Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN89M 32400:00:0502:19:05.7502:19:10.95+01:25:1419:523,0
436SEROWIEC Aga 544Aktywna FabrykaSLUPSK10:30 OPEN90K 11200:00:0402:19:06.5502:19:10.95+01:25:1519:523,0
437JANICKA Adriana 213GDANSK11:00 OPEN68K 11300:00:0402:19:16.0002:19:20.05+01:25:2419:533,0
438SKALSKA Paulina 550SLUPSK11:00 OPEN69K 11400:00:0402:19:16.0502:19:20.15+01:25:2419:533,0
439ADKONIS Konrad 3Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN36M 32500:00:0402:20:08.2002:20:12.90+01:26:1720:013,0
440PABISZ Jaroslaw 456Planeta FitnessGDANSK12:00 OPEN37M 32600:00:0402:20:11.7502:20:16.35+01:26:2020:013,0
441ADKONIS Barbara 4Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN38K 11500:00:0302:20:23.3002:20:27.25+01:26:3220:033,0
442GAWORSKA Aleksandra 149BELCHATÓW12:00 OPEN39K 11600:00:0602:21:12.1002:21:18.80+01:27:2020:103,0
443JASKOWSKA Agata 231LÓDZ12:00 OPEN40K 11700:00:0602:21:32.0002:21:38.30+01:27:4020:133,0
444JASKOWSKI Jerzy 232LÓDZ12:00 OPEN41M 32700:00:0602:21:43.8502:21:50.60+01:27:5220:143,0
445PISZEWSKA Oliwia 485GRUDZIADZ12:00 OPEN42K 11800:01:0202:21:50.0002:22:52.25+01:27:5820:153,0
446IWLOF Michal 202NORDCITYGDANSK11:30 OPEN78M 32800:00:0302:22:07.7502:22:11.35+01:28:1620:183,0
447RACHWAL Luiza 507GDANSK12:00 OPEN43K 11900:00:0002:22:40.1502:22:40.15+01:28:4820:222,9
448BORECKI Michal 57SLUPSK10:00 MASTER61M 32900:05:4502:23:31.8502:29:17.30+01:29:4020:302,9
449ZYGMUNTOWICZ Piotr 702SLUPSK10:00 MASTER62M 33000:05:4302:23:33.5502:29:16.75+01:29:4220:302,9
450WAWARZYNIAK Karolina 642DARLOWODARLOWO11:30 OPEN79K 12000:00:0402:23:57.4502:24:01.45+01:30:0620:332,9
451SZKATULSKI Tomasz 599DARLOWODARLOWO11:30 OPEN80M 33100:00:0402:24:02.6502:24:07.55+01:30:1120:342,9
452KARWOWSKI Pawel 257Wild TeamGDANSK10:30 OPEN91M 33200:00:0302:24:43.4502:24:47.40+01:30:5220:402,9
453MROZEK Pawel 417Wild TeamCZLUCHÓW10:30 OPEN92M 33300:00:0202:24:45.1002:24:47.70+01:30:5320:402,9
454SMIGAJ Sebastian 618Wild TeamWYRZYSK10:30 OPEN93M 33400:00:0202:24:45.5502:24:47.55+01:30:5420:402,9
455MACIOCH Martyna 379Wild TeamGDANSK10:30 OPEN94K 12100:00:0102:24:46.0002:24:47.25+01:30:5420:402,9
455PARYS Anna 464Wild GirlsGDANSK10:30 OPEN95K 12200:00:0102:24:46.0002:24:47.40+01:30:5420:402,9
457KURAS Beata 340Wild TeamGDANSK10:30 OPEN96K 12300:00:0002:24:46.5002:24:47.40+01:30:5520:412,9
458KORDULASINSKA Sylwia 287WildGirls & WildTeamPRUSZCZ GDANSKI10:30 OPEN97K 12400:00:0002:24:47.1502:24:47.25+01:30:5520:412,9
459KOLODYNSKA Monika 278MALBORK11:00 OPEN70K 12500:00:0102:25:57.6502:25:59.20+01:32:0620:512,9
460LEMANCZYK Arkadiusz 356USTKA11:00 OPEN71M 33500:00:0602:26:04.6002:26:11.55+01:32:1320:522,9
461DADELEWSKA Joanna 106MALBORK11:00 OPEN72K 12600:00:0102:26:05.1502:26:06.35+01:32:1320:522,9
462WENDT Michal 646VVisionPOZNAN10:00 MASTER63M 33600:00:0102:26:08.5502:26:10.00+01:32:1720:522,9
463KOWALSKA Agata 302LEBORK12:00 OPEN44K 12700:00:0202:26:47.0002:26:49.15+01:32:5520:582,9
464MUCHA Bartosz 420TORUN12:00 OPEN45M 33700:00:0202:26:47.4002:26:49.60+01:32:5620:582,9
465KOWALSKI Tymoteusz 305LEBORK12:00 OPEN46M 33800:00:0102:26:47.5502:26:49.35+01:32:5620:582,9
466HAPANOWICZ Pawel 190SportficiakiSZCZECIN10:00 MASTER64M 33900:00:0702:26:49.4502:26:57.15+01:32:5820:582,9
467PRZADKA Dawid 496GARDEJA13:00 OPEN44M 34000:00:0402:26:59.4002:27:03.50+01:33:0820:592,9
468JACKIEWICZ Maria 204GDANSK13:00 OPEN45K 12800:00:0302:26:59.5502:27:03.35+01:33:0821:002,9
469JAWORSKA Izabela 235Zbyszek moim mistrzem!BYTÓW11:30 OPEN81K 12900:00:0202:27:27.2002:27:29.65+01:33:3621:032,8
470BARTODZIEJSKI Maciej 31SLUPSK11:30 OPEN82M 34100:00:0202:27:47.9502:27:50.25+01:33:5621:062,8
471SMOLINSKA Elwira 561PG Smoki PólnocyGDANSK13:00 OPEN46K 13000:00:0402:28:15.8002:28:20.00+01:34:2421:102,8
472KOLAKOWSKA Klaudia 276GDANSK13:00 OPEN47K 13100:00:0302:28:25.9002:28:28.95+01:34:3421:122,8
473JAKUBÓW Aleksandra 444WARZYMICE12:00 OPEN47K 13200:00:0902:28:26.6502:28:36.25+01:34:3521:122,8
474RYBCZYNSKA Hanna 530MALBORK12:00 OPEN48K 13300:00:0802:28:28.4002:28:36.45+01:34:3721:122,8
475SKOWRON Katarzyna 554GDYNIA12:00 OPEN49K 13400:00:0302:29:09.3502:29:12.60+01:35:1821:182,8
476PIOTR Kacper 483GDANSK12:00 OPEN50M 34200:00:0302:29:09.6002:29:12.75+01:35:1821:182,8
477JAKUBOWSKI Michal 210GDANSK12:00 OPEN51M 34300:00:0302:29:18.4002:29:21.75+01:35:2721:192,8
478ZIELINSKA Sylwia 695SLUPSK12:30 OPEN65K 13500:00:0402:29:21.3002:29:25.45+01:35:3021:202,8
479BORGIEL Martyna 58CZECHOWICE-DZIEDZICE11:00 OPEN73K 13600:00:0502:29:23.7502:29:29.55+01:35:3221:202,8
480PASTEWKA Agnieszka 465SLUPSK12:30 OPEN66K 13700:00:0302:29:38.3002:29:41.45+01:35:4721:222,8
481TALASKA Ula 622REDA12:30 OPEN67K 13800:00:0802:29:50.1502:29:58.20+01:35:5821:242,8
482ZARZYCKI Maciej 688WARSZAWA11:00 OPEN74M 34400:00:0602:29:53.2502:29:59.65+01:36:0221:242,8
483GRZEGORCZYK Jadwiga 181GDYNIA11:00 OPEN75K 13900:00:0502:30:15.1002:30:20.35+01:36:2321:272,8
484DZIANACH Dominik 122ZGIERZ11:00 OPEN76M 34500:00:0502:30:20.8502:30:26.40+01:36:2921:282,8
485RANISZEWSKA Marta 68POGÓRZE13:00 OPEN48K 14000:00:0502:30:36.2502:30:41.40+01:36:4521:302,8
486ONYSKÓW Jakub 781WŁOCŁAWEK13:00 OPEN49M 34600:00:0402:30:36.5002:30:41.40+01:36:4521:312,8
487FRYDA Mateusz 142GDANSK13:00 OPEN50M 34700:00:0402:30:37.8502:30:41.85+01:36:4621:312,8
487TRZASKOWSKI Mateusz 627GDYNIA12:30 OPEN68M 34800:00:0802:30:37.8502:30:45.95+01:36:4621:312,8
489KIEDYK Aleksandra 264GDYNIA12:30 OPEN69K 14100:00:0702:30:38.1002:30:45.95+01:36:4621:312,8
490MARCISZ Natalia 389GDYNIA11:00 OPEN77K 14200:00:0402:31:34.0502:31:38.40+01:37:4221:392,8
491ZIELINSKI Piotr 696SLUPSK12:30 OPEN70M 34900:00:0302:32:06.2502:32:09.65+01:38:1521:432,8
492CIOLEK Arkadiusz 89SLUPSK12:30 OPEN71M 35000:00:0302:32:08.3002:32:11.85+01:38:1721:442,8
493MIKLASINSKA Izabela 406SLUPSK11:00 OPEN78K 14300:00:0502:32:15.8502:32:21.35+01:38:2421:452,8
494JAKALSKI Jaroslaw 236GDYNIA11:00 OPEN79M 35100:00:0602:32:25.9002:32:31.90+01:38:3421:462,8
495KLIMSIAK Piotr 269USTKA11:00 OPEN80M 35200:00:0502:32:46.9502:32:52.20+01:38:5521:492,7
496SOSNOWSKI Wojciech 568GDANSK11:00 OPEN81M 35300:00:0602:33:02.3002:33:08.30+01:39:1121:512,7
497POLO Marc O 491Soprano Hard Cross FamiliaGDYNIA12:00 OPEN52M 35400:00:0502:35:05.9502:35:11.75+01:41:1422:092,7
498WOLKOWICKI Mateusz 676Soprano Hard Cross FamiliaGDYNIA12:00 OPEN53M 35500:00:0502:35:06.8502:35:11.85+01:41:1522:092,7
499KOCJAN Marek 272GDANSK12:00 OPEN54M 35600:00:0402:35:07.0502:35:11.75+01:41:1522:092,7
500SZAJERSKI Daniel 591Soprano Hard Cross FamiliaGDYNIA12:00 OPEN55M 35700:00:0402:35:07.3002:35:11.60+01:41:1622:092,7
501KONYUKH Irena 284Soprano Hard Cross FamiliaGDYNIA12:00 OPEN56K 14400:00:0302:35:07.9502:35:11.75+01:41:1622:092,7
502KUSZCZAK Natalia 345TigerGDYNIA12:00 OPEN57K 14500:00:0302:35:08.0002:35:11.95+01:41:1622:092,7
503LABUHN Marta 351GDYNIA12:00 OPEN58K 14600:00:0302:35:08.1002:35:11.45+01:41:1622:092,7
504MROCH Wioleta 415tiger gym GdyniaGDYNIA12:00 OPEN59K 14700:00:0302:35:08.2502:35:11.30+01:41:1722:092,7
505STYBEL Paulina 589GDYNIA12:00 OPEN60K 14800:00:0202:35:09.0002:35:11.75+01:41:1722:092,7
505CZERWINSKA Katarzyna 95GDYNIA12:00 OPEN61K 14900:00:0202:35:09.0002:35:11.65+01:41:1722:092,7
507SZYMANSKI Krzysztof 611SZYMANSCYKOLOBRZEG12:00 OPEN62M 35800:00:0202:36:50.2002:36:53.05+01:42:5922:242,7
508JASINISKI Marcin 741KolobrzegKOLOBRZEG12:00 OPEN63M 35900:00:0202:36:56.8002:36:59.05+01:43:0522:252,7
509BASARA Agnieszka 35SportficiakiSZCZECIN10:30 OPEN98K 15000:00:0202:37:06.9502:37:08.95+01:43:1522:262,7
510OPASKA Jolanta 450SportficiakiSZCZECIN10:30 OPEN99K 15100:00:0102:37:07.6002:37:09.10+01:43:1622:262,7
511WOLANO Anna 671SportficiakiSZCZECIN10:30 OPEN100K 15200:00:0002:37:09.1002:37:09.40+01:43:1722:272,7
512MUSIAL Marta 422Lebork teamLEBORK12:30 OPEN72K 15300:00:0602:37:21.9002:37:28.45+01:43:3022:282,7
513SOBON Donata 565SLUPSK10:30 OPEN101K 15400:00:0102:37:37.7002:37:39.60+01:43:4622:312,7
514BARANSKI Maciej 27KOSZALIN12:30 OPEN73M 36000:00:0502:37:40.3002:37:45.85+01:43:4922:312,7
515BURMAN Tomasz 67SLUPSK12:30 OPEN74M 36100:00:0502:37:58.7002:38:03.75+01:44:0722:342,7
516BIESZK Bartosz 46WEJHEROWO12:30 OPEN75M 36200:00:0502:37:58.8002:38:04.30+01:44:0722:342,7
517KUTTA Piotr 347SLUPSK12:30 OPEN76M 36300:00:0502:37:59.2502:38:04.55+01:44:0822:342,7
518DOBOSIEWICZ Elzbieta 107RYNARZEWO12:30 OPEN77K 15500:00:0402:38:00.5002:38:04.95+01:44:0922:342,7
519SZARSZEWSKA Natalia 592RYNARZEWO12:30 OPEN78K 15600:00:0402:38:00.7002:38:04.85+01:44:0922:342,7
520GRZENKOWICZ Agnieszka 183SLUPSK11:00 OPEN82K 15700:00:0302:38:19.8002:38:23.25+01:44:2822:372,7
521GOLUBOWICZ Marcin 167WALCZ11:00 OPEN83M 36400:00:0402:38:22.2502:38:26.85+01:44:3122:372,7
522WOZNIAK Filip 677Centrum Kettlebell SlupskLEBORK12:00 OPEN64M 36500:00:0602:38:57.7502:39:04.25+01:45:0622:422,6
523CZERWINSKA-HAREZIAK Milena 96Hot Shapes StudioSIEMIANICE12:00 OPEN65K 15800:00:0802:38:58.3002:39:06.35+01:45:0722:422,6
524ADRYAN Adam 6Centrum Kettlebell SlupskWIELICHOWO12:00 OPEN66M 36600:00:0702:39:09.9502:39:17.35+01:45:1822:442,6
525NOWICKA Magdalena 441WARSZAWA11:00 OPEN84K 15900:00:0202:39:15.5502:39:18.15+01:45:2422:452,6
526KWIATKOWSKA Aleksandra 349WARSZAWA11:00 OPEN85K 16000:00:0202:39:16.1002:39:18.15+01:45:2422:452,6
527KAROLAK Marta 253WARSZAWA11:00 OPEN86K 16100:00:0102:39:16.2502:39:18.15+01:45:2522:452,6
528REMBACKI Adam 514SZCZECIN10:30 OPEN102M 36700:00:0902:39:30.9502:39:40.75+01:45:3922:472,6
529KONARSKI Miroslaw 281SZCZECIN10:30 OPEN103M 36800:00:0902:39:31.6502:39:40.80+01:45:4022:472,6
530KACZMAREK Magdalena 246SZCZECIN10:30 OPEN104K 16200:00:0802:39:31.9502:39:40.65+01:45:4022:472,6
531JAWORSKA Karolina 233SZCZECIN10:30 OPEN105K 16300:00:0802:39:32.7002:39:41.05+01:45:4122:472,6
532BRUCH Edyta 60SZCZECIN10:30 OPEN106K 16400:00:0802:39:32.8502:39:41.15+01:45:4122:472,6
533BIELEWICZ Anna 44Centrum Kettlebell SlupskKOBYLNICA12:00 OPEN67K 16500:00:0802:39:40.3502:39:48.65+01:45:4922:482,6
534WCISLA Marcin 644Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN68M 36900:00:0602:40:36.4502:40:42.75+01:46:4522:562,6
535ZÓLTAK Aleksandra 705Planeta FitnessSLUPSK12:00 OPEN69K 16600:00:0502:40:38.8002:40:44.45+01:46:4722:572,6
536SKIERKA Weronika 551Centrum Kettlebell SlupskSLUPSK12:00 OPEN70K 16700:00:0702:41:05.0002:41:12.45+01:47:1323:002,6
537KUPREWICZ Grzegorz 339STAROGARD GDANSKI12:00 OPEN71M 37000:00:0302:41:41.8002:41:45.05+01:47:5023:062,6
538SZUMACHER Marta 607PELPLINA12:00 OPEN72K 16800:00:0202:41:42.4002:41:45.35+01:47:5123:062,6
539SZYMANSKA Anna 610SZYMANSCYKOLOBRZEG12:00 OPEN73K 16900:00:0302:42:09.1002:42:12.85+01:48:1723:092,6
540GORYNSKA Daria 168W kupie silaGDYNIA11:00 OPEN87K 17000:00:0102:42:21.4002:42:22.70+01:48:3023:112,6
541GOCYK Magdalena 161SLUPSK12:00 OPEN74K 17100:00:0102:43:22.2002:43:24.05+01:49:3123:202,6
542LUBKOWSKA Magdalena 375SLUPSK12:00 OPEN75K 17200:00:0102:43:34.0502:43:35.40+01:49:4223:222,6
543CZARNECKA Teresa 94SZCZECIN12:30 OPEN79K 17300:00:0602:43:39.7002:43:45.85+01:49:4823:222,6
544GODEK Cezary 162SZCZECIN12:30 OPEN80M 37100:00:0602:43:41.1502:43:47.20+01:49:4923:232,6
545STEFANSKA Agnieszka 578Aktywna FabrykaSLUPSK12:00 OPEN76K 17400:00:0102:44:21.3002:44:22.40+01:50:3023:282,6
546LAWER Krzysztof 368GWDA WIELKA10:30 OPEN107M 37200:00:0502:44:52.1002:44:57.10+01:51:0023:332,5
547KOLODZIEJCZAK Grzegorz 280PARKRUN SzczecinekSZCZECINEK11:00 OPEN88M 37300:00:0702:46:58.9502:47:06.40+01:53:0723:512,5
548ROMANOWSKA Iwona 524SIEMIANICE11:00 OPEN89K 17500:00:0702:46:59.7502:47:07.10+01:53:0823:512,5
549KOLODZIEJCZAK Marcin 279SLUPSK11:00 OPEN90M 37400:00:0702:47:00.0502:47:07.10+01:53:0823:512,5
550STELMASZUK Aneta 579SIEMIANICE11:00 OPEN91K 17600:00:0602:47:01.3502:47:08.15+01:53:1023:512,5
551DZIURLA Marzena 125USTKA12:30 OPEN81K 17700:00:0602:48:21.1502:48:27.80+01:54:2924:032,5
552GAWORECKI Slawomir 148BORNE SULINOWO12:30 OPEN82M 37500:00:0702:48:26.4502:48:33.90+01:54:3524:032,5
553LITWINCZUK Robert 364BORNE SULINOWO12:30 OPEN83M 37600:00:0602:48:26.9502:48:33.85+01:54:3524:032,5
554BANKA Marcin 20BORNE SULINOWO12:30 OPEN84M 37700:00:0602:48:27.5502:48:34.45+01:54:3624:042,5
555CIBORSKA Dorota 85CrossFit TorunTORUN12:00 OPEN77K 17800:00:0202:52:16.6502:52:19.40+01:58:2524:362,4
556STRAMEK Lukasz 586CrossFit TorunTORUN12:00 OPEN78M 37800:00:0102:52:42.3502:52:44.30+01:58:5124:402,4
557DREWCZYNSKA Monika 112KOSCIERZYNA11:30 OPEN83K 17900:00:0702:54:46.7002:54:54.50+02:00:5524:582,4
558KACZKOWSKA Justyna 244Rams Training HouseKOLOBRZEG10:30 OPEN108K 18000:00:0302:54:59.4502:55:03.40+02:01:0825:002,4
559BUKOWSKI Dawid 66KOSCIERZYNA11:30 OPEN84M 37900:00:0602:55:00.5502:55:07.40+02:01:0925:002,4
560ROJEWSKA Nadia 522Rams TeamKOLOBRZEG10:30 OPEN109K 18100:00:0302:55:01.4002:55:05.20+02:01:1025:002,4
561LESICA Sylwia 358SLUPSK12:00 OPEN79K 18200:00:0803:02:26.8503:02:35.55+02:08:3526:032,3
562NENCA Katarzyna 433SLUPSK12:00 OPEN80K 18300:00:0803:02:33.8003:02:42.35+02:08:4226:042,3
563KAZIÓW Ryszard 260Stopa SlupskSLUPSK12:00 OPEN81M 38000:00:0703:02:40.0003:02:47.20+02:08:4826:052,3
564NENCA Mariusz 432STRZELINO12:00 OPEN82M 38100:00:0803:02:41.1003:02:49.10+02:08:4926:052,3
565DAWIDOWICZ Natalia 103SLUPSK11:00 OPEN92K 18400:00:0603:05:16.5003:05:23.35+02:11:2526:282,3
566DUDEK Dorota 117DECATHLONSLUPSK11:00 OPEN93K 18500:00:0503:05:16.7003:05:22.25+02:11:2526:282,3
567ZABICKA Kamila 703Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN94K 18600:00:0703:05:24.2503:05:31.35+02:11:3326:292,3
568DROZD Magdalena 113Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN95K 18700:00:0703:05:55.2003:06:03.05+02:12:0426:332,3
569TUROWSKI Michal 628Decathlon Slupsk Nakrecamy SportUSTKA11:00 OPEN96M 38200:00:0603:06:00.9503:06:07.70+02:12:0926:342,3
570DRUZGALA Michal 114Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN97M 38300:00:0603:06:09.4003:06:15.90+02:12:1826:352,3
571SOWIERSZENKO Maciej 570Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN98M 38400:00:0803:06:24.1003:06:32.25+02:12:3226:372,3
572WU Iian 74510:30 OPEN110M 38500:00:0203:06:25.9003:06:28.75+02:12:3426:382,3
573DZIOBALA Renata 124Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN99K 18800:00:0603:07:16.4503:07:22.65+02:13:2526:452,2
574BEDNARCZUK Kamilla 39Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN100K 18900:00:0503:07:17.3003:07:22.85+02:13:2626:452,2
575RUT Monika 528Decathlon Slupsk Nakrecamy SportSLUPSK11:00 OPEN101K 19000:00:0503:07:17.6503:07:22.75+02:13:2626:452,2
Niesklasyfikowani
KOWALSKI Krzysztof 306GDYNIA12:30 OPENDNF DNF DNF--
ALEKSANDROWICZ Katarzyna 8NIEKANIN13:00 OPENDNF DNF DNF--
ALEKSANDROWICZ Aleksander 9NIEKANIN13:00 OPENDNF DNF DNF--
KOSECKI Bartek 291RAGE RUNLIPKA12:30 OPENDNF DNF DNF--
SALACH Malgorzata 535CrossFit TorunTORUN12:00 OPENDNF DNF DNF--
Znaleziono 580 wynik(ów)