NIETUZINKOWY BIEG - 12 KM
NIETUZINKOWY BIEG
Organizator : STOWARZYSZENIE EURO-SAN
Data : 2021-09-19
Miejsce : Hłudno
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 23
Wystartowało : 20
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 20
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GAZDOWICZ Michał 202runpassion.pl TeamPRZYSIETNICAM-201M 100:00:0000:51:28.0000:51:28.00 4:1714,0
2PYRCZ Kamil 218Aktywny DynówDYNÓWM-161M 200:00:0000:51:35.0000:51:35.00+00:00:074:1714,0
3KOBYLARZ Piotr 205Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM-301M 300:00:0000:52:43.0000:52:43.00+00:01:154:2313,7
4ŻAK Paweł 221K. Biegacza DydniaKRZEMIENNAM-202M 400:00:0000:54:06.0000:54:06.00+00:02:384:3013,3
5BUJDASZ Kacper 215Aktywny DynówDYNÓWM-162M 500:00:0000:56:02.0000:56:02.00+00:04:344:4012,8
6BUSZ Jacek 201Old School TRAIL RunningRZESZÓWM-302M 600:00:0000:56:37.0000:56:37.00+00:05:094:4312,7
7KUDŁA Szymon 207WESOŁAM-303M 700:00:0000:57:20.0000:57:20.00+00:05:524:4612,6
8MIELNIK Michał Mielnik 209MAXSTONEKROSNOM-304M 800:00:0000:59:03.0000:59:03.00+00:07:354:5512,2
9MAŚLANY Daniel 222KOSTAROWICEM-401M 900:00:0000:59:27.0000:59:27.00+00:07:594:5712,1
10KURZYDŁO Krzysztof 208WAR TeamWARAM-305M 1000:00:0001:01:50.0001:01:50.00+00:10:225:0911,6
11GĄSECKI Daniel 203Aktywny DynówDYNÓWM-402M 1100:00:0001:04:02.0001:04:02.00+00:12:345:2011,2
12SIEŃKO Łukasz 211Aktywny DynówDYNÓWM-306M 1200:00:0001:05:13.0001:05:13.00+00:13:455:2611,0
13HYDZIK Łukasz 223M-403M 1300:00:0001:06:28.0001:06:28.00+00:15:005:3210,8
14PYŚ Rafał 210NozdrzecNOZDRZECM-404M 1400:00:0001:08:46.0001:08:46.00+00:17:185:4310,5
15KOKOT Roman 206Aktywny DynówDYNÓWM-405M 1500:00:0001:09:47.0001:09:47.00+00:18:195:4810,3
16SKOTNICKI Maciej 212M-406M 1600:00:0001:11:42.0001:11:42.00+00:20:145:5810,0
17SWIĘCH Anna 213STRZYŻÓWK-401K 100:00:0001:12:59.0001:12:59.00+00:21:316:049,9
18GONDEK Andrzej 204HUMNISKAM-501M 1700:00:0001:13:42.0001:13:42.00+00:22:146:089,8
19MAJCHROWICZ Marzenna 220KROŚCIENKO WYŻNEK-402K 200:00:0001:18:42.0001:18:42.00+00:27:146:339,1
20MAJCHROWICZ Andrzej 219KROŚCIENKO WYŻNE M-502M 1800:00:0001:27:43.0001:27:43.00+00:36:157:188,2
Znaleziono 20 wynik(ów)