NINJA SERIES OPEN

Organizator:
Ninja Series i OSPRO.pl
Data:
2020-06-20
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
0.15 km
Zgłoszonych:
130
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
92
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K14-17 | M14-17 | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MURAWSKI Paweł 15WARSZAWAMężczyźni1M 100:00:40.55 4:2613,5
2BORKOWSKI Wojciech 119SKARBIMIERZ OSIEDLEMężczyźni2M 200:00:45.20+00:00:045:0012,0
3KOSIŃSKI Michał 71PŁOCKMężczyźni3M 300:00:47.65+00:00:075:1311,5
4ZAWISTOWSKI Jakub 74WARSZAWAMężczyźni4M 400:00:47.99+00:00:075:1311,5
5FRĄCKOWIAK Karol 106SKWIERZYNAMężczyźni5M 500:00:48.61+00:00:085:2011,3
6DECIUK Teofil 124ZIELONA GORAMężczyźni6M 600:00:49.34+00:00:085:2611,0
7ROSOCHACKI Marcin 31GRYFICEMężczyźni7M 700:00:49.54+00:00:085:2611,0
8RYCHLEWSKI Wojciech 35KOBYŁKAMężczyźni8M 800:00:50.18+00:00:095:3310,8
9ANTCZAK Marcin 65MIĘDZYRZECZMężczyźni9M 900:00:50.59+00:00:105:3310,8
10JANUSZEWSKI Bartosz 90ZIELONA GÓRAMężczyźni10M 1000:00:51.26+00:00:105:4010,6
11CHODOWSKI Łukasz 30PRUSZKÓWMężczyźni11M 1100:00:51.56+00:00:115:4010,6
12ORICHOWSKI Witalij 59WROCŁAWMężczyźni12M 1200:00:52.14+00:00:115:4610,4
13BANDOSZ Robert 107SIERPCMężczyźni13M 1300:00:52.74+00:00:125:4610,4
14PRYKOWSKI Tomasz 22ŁÓDŹMężczyźni14M 1400:00:52.90+00:00:125:4610,4
15SKRODZKI Mateusz 109GDAŃSKMężczyźni15M 1500:00:53.61+00:00:135:5310,2
16CZARNOŁĘCKI Kamil 37SKIERNIEWICEMężczyźni16M 1600:00:54.01+00:00:136:0010,0
17KOHUT Ivan 26WARSZAWAMężczyźni17M 1700:00:54.22+00:00:136:0010,0
18CZAPLICKI Krystian 49GDYNIAMężczyźni18M 1800:00:54.68+00:00:146:0010,0
19MARCINIAK Jakub 81CZEMIERNIKIMężczyźni19M 1900:00:55.09+00:00:146:069,8
20LORENC Łukasz 89CHWALECICEMężczyźni20M 2000:00:55.34+00:00:146:069,8
21JARZYNA Aleksander 83BRWINÓWM14-171M 2100:00:55.38+00:00:146:069,8
22GRUDZIŃSKI Dawid 46PRUSZKÓWM14-172M 2200:00:56.29+00:00:156:139,6
23SAŁATA Marcin 101RADOMMężczyźni21M 2300:00:56.38+00:00:156:139,6
24ZALEJASZ Sylwester 77GDAŃSKMężczyźni22M 2400:00:56.41+00:00:156:139,6
25JIZEFIAK Lukasz 57PSZCZOLKIMężczyźni23M 2500:00:56.49+00:00:156:139,6
26WÓJCIK Wiktor 121SMARDZEWICEMężczyźni24M 2600:00:56.84+00:00:166:139,6
27STAMATEL Sebastian 38RUDA ŚLĄSKAMężczyźni25M 2700:00:57.06+00:00:166:209,5
28BIELECKI Karol 44WARSZAWAMężczyźni26M 2800:00:57.36+00:00:166:209,5
29GROCHOŁA Michał 60MIKOŁÓWMężczyźni27M 2900:00:57.86+00:00:176:209,5
30MANTYCKI Rafał 7LUBLINMężczyźni28M 3000:00:58.36+00:00:176:269,3
31KASPRZAK Sebastian 29WARSZAWAMężczyźni29M 3100:00:59.45+00:00:186:339,2
32SWACZYŃSKI Krzysztof 6WARSZAWAMężczyźni30M 3200:01:00.13+00:00:196:409,0
33GAWLAK Damian 19WARSZAWAMężczyźni31M 3300:01:02.40+00:00:216:538,7
34LECH Mateusz 58OTWOCKMężczyźni32M 3400:01:02.70+00:00:226:538,7
35MILBRANT Michał 56JAKTORÓWMężczyźni33M 3500:01:02.85+00:00:226:538,7
36SADOWSKI Tomasz 52WARSZAWAMężczyźni34M 3600:01:02.86+00:00:226:538,7
37RYNKIEWICZ Mateusz 113BOGDANIECMężczyźni35M 3700:01:04.37+00:00:237:068,4
38BORUC Tomasz 36WOŁOMINMężczyźni36M 3800:01:04.79+00:00:247:068,4
39SURMACH Andrei 53WARSZAWAMężczyźni37M 3900:01:06.06+00:00:257:208,2
40WÓJCIK Grzegorz 13ŚWIDNIKMężczyźni38M 4000:01:07.59+00:00:277:268,1
41ZIELIŃSKI Bartosz 72GNIEZNOMężczyźni39M 4100:01:07.99+00:00:277:268,1
42FRYDRYCH Maciej 112WROCŁAWMężczyźni40M 4200:01:08.39+00:00:277:337,9
43LISIECKI Rajmund 82OTRĘBUSYMężczyźni41M 4300:01:08.41+00:00:277:337,9
44GRZESZCZAK Maksym 98GNIEZNOM14-173M 4400:01:08.91+00:00:287:337,9
45ZAJĄC Cezary 40GRYFICEMężczyźni42M 4500:01:09.62+00:00:297:407,8
46JAROSZ David 103BYSTRZYCA KŁODZKAMężczyźni43M 4600:01:11.38+00:00:307:537,6
47WIĘCKOWSKI Jakub 1WARSZAWAMężczyźni44M 4700:01:12.30+00:00:318:007,5
48JARZYNA Bartłomiej 85BRWINÓWMężczyźni45M 4800:01:12.53+00:00:318:007,5
49ZASADOWSKI Bartek 108CHRZANÓW MAŁYMężczyźni46M 4900:01:12.80+00:00:328:007,5
50STUDNIARZ Michał 62ŁAZISKA GÓRNEMężczyźni47M 5000:01:13.09+00:00:328:067,4
51PASTUSZKA Paweł 76MROKOCINMężczyźni48M 5100:01:17.14+00:00:368:337,0
52FAŁATOWICZ Radosław 88LEGIONOWOMężczyźni49M 5200:01:18.60+00:00:388:406,9
53SYLDATK Patryk 96GDYNIAMężczyźni50M 5300:01:19.03+00:00:388:466,8
54STACHYRA Rafał 111LUBLINMężczyźni51M 5400:01:20.23+00:00:398:536,8
55SZCZEPANIK Michał 70WARSZAWAMężczyźni52M 5500:01:20.54+00:00:398:536,8
56CHREPTOWICZ Tomasz 8PIASECZNOMężczyźni53M 5600:01:21.91+00:00:419:006,7
57RYNKIEWICZ Agnieszka 122BOGDANIECKobiety1K 100:01:22.48+00:00:419:066,6
58DĄBROWSKI Tomasz 50GDAŃSKMężczyźni54M 5700:01:23.12+00:00:429:136,5
59BURS Klaudia 104KOBYŁKAKobiety2K 200:01:25.41+00:00:449:266,4
60CIEPIELA Karol 51BORKOWOMężczyźni55M 5800:01:26.70+00:00:469:336,3
61BARANOWSKA Katarzyna 105WŁOCŁAWEKKobiety3K 300:01:28.94+00:00:489:466,1
62PACHUCY Grzegorz 123WARSZAWAMężczyźni56M 5900:01:29.67+00:00:499:536,1
63BARTELIK Damian 54GDAŃSKMężczyźni57M 6000:01:30.41+00:00:4910:006,0
64JANUSZEWSKI Andrzej 86WARSZAWAMężczyźni58M 6100:01:32.25+00:00:5110:135,9
65MACIUSZEK Julia 99WROCŁAWKobiety4K 400:01:33.06+00:00:5210:205,8
66LEMAŃCZYK Karol 55GDYNIAMężczyźni59M 6200:01:33.13+00:00:5210:205,8
67WYSŁUCH Iza 41SKOCZÓWKobiety5K 500:01:34.77+00:00:5410:265,7
68ANDERSON- HANNEY James 128MILANÓWEKMężczyźni60M 6300:01:34.78+00:00:5410:265,7
69CICHA Natalia 92KOPANICAKobiety6K 600:01:37.00+00:00:5610:465,6
70WAWRUCH Przemek 75LUBLINMężczyźni61M 6400:01:38.60+00:00:5810:535,5
71KULIG Paula 93GNIEZNOKobiety7K 700:01:39.41+00:00:5811:005,5
72BONISŁAWSKI Tomasz 69LEGIONOWOMężczyźni62M 6500:01:39.93+00:00:5911:005,5
73SZARUGA Małgorzata 118RABKA-ZDRÓJKobiety8K 800:01:40.45+00:00:5911:065,4
74GAŃKO Mateusz 115DĘBE WIELKIEMężczyźni63M 6600:01:42.18+00:01:0111:205,3
75KRUPSKA Małgorzata 91CHYLICEK14-171K 900:01:51.54+00:01:1012:204,9
76JANKOWSKA Zuzanna 33WARSZAWAKobiety9K 1000:01:54.70+00:01:1412:404,7
77STASZYŃSKI Tomasz 18WARSZAWAMężczyźni64M 6700:01:59.98+00:01:1913:134,5
78SZKLARSKI Przemysław 129RADZIONKÓWMężczyźni65M 6800:02:02.86+00:01:2213:334,4
79POŚPIECH Krzysztof 102GORZYCEMężczyźni66M 6900:02:03.05+00:01:2213:404,4
80PAROL Diana 127MARKIKobiety10K 1100:02:06.74+00:01:2614:004,3
81FILIPEK Carolina 34PIASECZNOKobiety11K 1200:02:09.58+00:01:2914:204,2
82KOŁODZIEJ Krystian 63MARKIMężczyźni67M 7000:02:13.29+00:01:3214:464,1
83BARAN Paulina 84PIASECZNOKobiety12K 1300:02:19.34+00:01:3815:263,9
84PONTUS Piotr 125WARSZAWAMężczyźni68M 7100:02:22.06+00:01:4115:463,8
85GILARSKA Marta 100BRWINÓWKobiety13K 1400:02:23.23+00:01:4215:533,8
86TÁNCZOS Weronika 78GÓRA KALWARIAKobiety14K 1500:02:30.01+00:01:4916:403,6
87GRZECH Mateusz 67NIEPORĘTMężczyźni69M 7200:02:31.40+00:01:5016:463,6
88PODBIELSKA Gosia 2WARSZAWAKobiety15K 1600:02:36.87+00:01:5617:203,5
89KURAN Halina 64ŁÓDŹKobiety16K 1700:02:38.45+00:01:5717:333,4
90ZIÓŁKOWSKA Anna 120WARSZAWAKobiety17K 1800:02:42.87+00:02:0218:003,3
91GÓRZYŃSKI Konrad 79WARSZAWAM14-174M 7300:02:54.43+00:02:1319:203,1
92GAŃKO Karolina 114DĘBE WIELKIEKobiety18K 1900:03:06.02+00:02:2520:402,9
Znaleziono 92 wynik(ów)