NOCNY SPRINT RYSIA - 6 KM
Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia
Organizator : GOKSiT Polańczyk
Data : 2021-10-23
Miejsce : Polańczyk
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 219
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 155
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M3kmCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DZIEWIŃSKI Damian 56POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-401M 100:11:4000:23:39.40 3:5615,2
2SZMIST Szymon 203KB ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPAŃCOWAM-402M 200:11:4100:24:01.25+00:00:214:0015,0
3MOTYKA Kamil 146BIEGANIE NA SPONTANIEJAROSŁAWM-301M 300:12:0900:24:49.90+00:01:104:0814,5
4RUCIŃSKI Piotr 184PRZEMYŚLM-403M 400:12:1900:25:20.25+00:01:404:1314,2
5MAKARSKI Krzysztof 133BIEGANIE NA SPONTANIEJAROSŁAWM-404M 500:12:2800:25:46.85+00:02:074:1714,0
6SKAWIŃSKI Tomasz 189POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-405M 600:12:3800:25:52.60+00:02:134:1813,9
7BURY Maro 30BABICAM-406M 700:12:4400:26:02.25+00:02:224:2013,8
8WEREMKO Grzegorz 221MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-407M 800:12:4700:26:11.20+00:02:314:2113,7
9ŁAKOMY Tomasz 125KRESOWIANIEOLESZYCEM-302M 900:12:4100:26:08.55+00:02:294:2113,8
10WIERZBICKI Janusz 225SIENIAWAM-303M 1000:12:4500:26:18.90+00:02:394:2313,7
11JANAS Marcin 86KB ATHLETIC ZRĘCINODRZYKOŃM-408M 1100:13:0000:26:35.60+00:02:564:2513,5
12NIEDZIELSKI Dariusz 150AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-409M 1200:13:0000:26:40.45+00:03:014:2613,5
13KOHUT Dariusz 101PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4010M 1300:13:0000:26:42.85+00:03:034:2713,5
14DOMISZEWSKA Maria 252USTRZYKI DOLNEK-501K 100:12:5000:26:45.30+00:03:054:2713,5
15RADYK Jakub 176PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA RSBPRZEMYŚLM-304M 1400:12:4800:26:51.40+00:03:124:2813,4
16BRENDZOWSKI Adam 242#ZABIEGANINOCĄSOLINAM-305M 1500:12:5000:26:54.65+00:03:154:2913,4
17BANASIK Krzysztof 11SZYBKIE I WŚCIEKLI TEAMPRUCHNIKM-4011M 1600:12:5300:26:59.70+00:03:204:2913,3
18CUBER Wojciech 40#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-306M 1700:13:2800:27:00.25+00:03:204:3013,3
19MACIEJKO Rafał 130KRESOWIANIEDACHNÓWM-4012M 1800:12:5500:27:12.05+00:03:324:3213,2
20ZABORNIAK Paweł 234KRESOWIANIEKOWALÓWKAM-307M 1900:13:0200:27:18.95+00:03:394:3313,2
21PIETRASIEWICZ Maciej 163KRESOWIANIEDACHNÓWM-308M 2000:13:0800:27:19.45+00:03:404:3313,2
22ŻELAZKO Kamil 240CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWM-309M 2100:13:0000:27:22.85+00:03:434:3313,2
23OCHYRA Konrad 151SOLINA TEAMLESKOM-3010M 2200:13:2000:27:32.20+00:03:524:3513,1
24SOBOL Krystian 192MYCZKÓWM-4013M 2300:13:1700:27:42.65+00:04:034:3713,0
25BUSZ Jacek 31OLD SCHOOL TRAIL RUNNINGRZESZÓWM-3011M 2400:13:0600:27:46.15+00:04:064:3713,0
26JACHIMOWSKI Jarosław 82POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3012M 2500:13:3100:27:51.05+00:04:114:3812,9
27STADNIK Wojciech 196PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA RSBPRZEMYŚLM-501M 2600:13:3500:27:56.90+00:04:174:3912,9
28HULIN Sebastian 78KOMENDA MIEJSKA POLICJI W KATOWICACHKATOWICEM-4014M 2700:13:4200:28:05.90+00:04:264:4012,8
29BODNAR Krystian 22ZAŁUŻM-161M 2800:13:4000:28:10.55+00:04:314:4112,8
30JASTRZĄB Piotr 89DEKAN LESKOLESKOM-502M 2900:13:5000:28:11.75+00:04:324:4112,8
31MEJER Jacek 250DRUYNA SZPIKUSUCHY LASM-3013M 3000:14:1700:28:14.30+00:04:344:4212,8
32MAJCHER Damian 132TARNOBRZEGM-3014M 3100:14:1200:28:16.50+00:04:374:4212,7
33SZKODA Robert 201BIEGANIE NA SPONTANIEBIŁGORAJM-3015M 3200:13:3300:28:26.75+00:04:474:4412,7
34ROGALA Grzegorz 181BOGUCHWAŁAM-4015M 3300:13:4400:28:37.20+00:04:574:4612,6
35FORJASZ Przemek 61RZESZÓWM-3016M 3400:14:2600:28:37.90+00:04:584:4612,6
36BURAK Bartłomiej 29PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA RSBPRZEMYŚLM-162M 3500:14:2600:28:38.40+00:04:594:4612,6
37TRĘBSKI Krzysztof 215#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4016M 3600:13:4500:28:38.70+00:04:594:4612,6
38ZATOR Janusz 238DĘBICKIE GEPARDYMOKREM-503M 3700:13:4400:28:57.90+00:05:184:4912,4
39ŚLIWA Anna 209KRESOWIANIETOMASZÓW LUBELSKIK-401K 200:13:5000:29:04.30+00:05:244:5012,4
40BANASIK Monika 10SZYBKIE I WŚCIEKLI TEAMPRUCHNIKK-301K 300:14:0000:29:27.10+00:05:474:5412,2
41KŁÓSEK Paweł 99DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM-4017M 3800:14:2900:29:31.00+00:05:514:5512,2
42MOSKOWICZ Stefan 145PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2MŁODOWICEM-60+1M 3900:14:3500:29:44.75+00:06:054:5712,1
43KRAWIEC Alan 110PRZEWORSKM-163M 4000:14:1900:29:44.85+00:06:054:5712,1
44GAWORECKI Tomasz 70POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4018M 4100:14:2500:29:45.95+00:06:064:5712,1
45ANTOSZ Bogdan 2SIENIAWAM-504M 4200:14:0700:29:46.55+00:06:074:5712,1
46RĘPALSKA Agata 180DZIKIE MUSTANGIKROŚCIENKO WYŻNEK-302K 400:14:3400:29:57.30+00:06:174:5912,0
47ROŚĆ Dawid 182ROKANRZESZÓWM-4019M 4300:14:2700:30:05.65+00:06:265:0012,0
48MITURA Wojtek 143PARCZEWM-4020M 4400:14:2700:30:14.70+00:06:355:0211,9
49WAGNER Tomasz 219KRESOWIANIEBEŁŻECM-3017M 4500:14:3300:30:33.50+00:06:545:0511,8
50ŚNIEŻEK Piotr 211PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-505M 4600:14:5400:30:36.95+00:06:575:0611,8
51GAJEK Grzegorz 67BIEGANIE NA SPONTANIECZÓŁNAM-4021M 4700:14:4800:30:39.65+00:07:005:0611,7
52ZASADZIŃSKA Barbara 237SZYBKIE I WŚCIEKLI TEAMPRZEMYŚLK-402K 500:14:2900:30:45.60+00:07:065:0711,7
53HUTNIK Krzysiek 80ZERWANIE Z ŁAŃCUCHALUDÓW ŚLĄSKIM-3018M 4800:15:1700:30:46.80+00:07:075:0711,7
54ŚWICIŃSKI Rafał 131WIDOKM-164M 4900:14:4000:30:48.55+00:07:095:0811,7
54GAJEK Magdalena 68BIEGANIE NA SPONTANIECZÓŁNAK-403K 600:14:5900:30:48.55+00:07:095:0811,7
56LITWINEK Marek 121LUBARTÓWM-4022M 5000:14:5700:30:49.60+00:07:105:0811,7
57KRUSZYŃSKI Marek 114PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-506M 5100:14:5500:30:50.25+00:07:105:0811,7
58ZDEB Maciej 239PIĘKNE I BRODACZERZESZÓWM-3019M 5200:14:5600:30:57.65+00:07:185:0911,6
59ŁAWNICZAK Justyna 129#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 700:15:1500:30:59.35+00:07:195:0911,6
60MAZUR Ireneusz 136DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM-4023M 5300:14:4400:31:02.20+00:07:225:1011,6
61SURMAN Mariusz 197DZIKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLEM-3020M 5400:14:5900:31:19.05+00:07:395:1311,5
62SUSABOWSKI Andrzej 199BĘDZIE LEPIEJWARSZAWAM-4024M 5500:14:3500:31:29.30+00:07:495:1411,4
63PODOLAK Paweł 167KAMIEŃ DWERNIK TRAILUSTRZYKI DOLNEM-3021M 5600:15:0300:31:29.85+00:07:505:1411,4
64SIEŃKO Łukasz 188AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-3022M 5700:15:1700:31:33.70+00:07:545:1511,4
65FUTYMA Michał 65DRUŻYNA FUTYMA!!!USTRZYKI DOLNEM-4025M 5800:15:4800:31:38.85+00:07:595:1611,4
66ŚWIĘCH Anna 212DZIKIE MUSTANGISTRZYŻÓWK-404K 800:15:2500:31:41.00+00:08:015:1611,4
67KUBICKI Łukasz 116KB ATHLETIC ZRĘCINIWONICZ ZDRÓJM-3023M 5900:14:5400:31:47.60+00:08:085:1711,3
68LEŚNIAK-POPIEL Marta 118POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-405K 900:15:3700:32:03.10+00:08:235:2011,2
69PREISNER Renata 173PRZEMYŚLK-502K 1000:15:2600:32:08.55+00:08:295:2111,2
70BAL Barbara 8DRUŻYNA BPRZEMYŚLK-406K 1100:15:4400:32:14.30+00:08:345:2211,2
71GWOZDA Grzegorz 73KRESOWIANIETOMASZÓW LUBELSKIM-4026M 6000:15:4700:32:18.85+00:08:395:2311,1
72ŁAPIŃSKA Anna 127SZYBKIE I WŚCIEKLI TEAMPRZEMYŚLK-407K 1200:15:2000:32:23.10+00:08:435:2311,1
73SMAGACZ Henryk 190DĘBICKIE GEPARDYSTARA JASTRZĄBKAM-60+2M 6100:15:3100:32:25.05+00:08:455:2411,1
74SAJ Paweł 186DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIM-3024M 6200:15:3700:32:26.45+00:08:475:2411,1
75WAJCOWICZ Witold 220POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4027M 6300:15:3500:32:35.80+00:08:565:2511,0
76BILIŃSKI Tomasz 17DRUŻYNA BPRZEMYŚLM-4028M 6400:16:0700:32:38.80+00:08:595:2611,0
77ARCISZEWSKI Michał 4DZIKIE MUSTANGIŚWIERZOWA POLSKAM-3025M 6500:15:4300:32:49.55+00:09:105:2811,0
78GÓRA Agnieszka 162#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-408K 1300:15:4500:32:50.95+00:09:115:2811,0
79POŹNIAK Grzegorz 171DRUŻYNA BKUPNOM-4029M 6600:16:0600:32:58.65+00:09:195:2910,9
80CZEKAŃSKI Wojciech 46GRUPA POSCIGOWAKROŚCIENKO WYŻNEM-4030M 6700:16:0800:33:02.20+00:09:225:3010,9
81BEŁCH Michał 14DECARUN RZESZÓWWIDACZM-3026M 6800:15:4800:33:21.05+00:09:415:3310,8
82KRZYWDA Konrad 115DZIKIE MUSTANGICHORKÓWKAM-165M 6900:15:4800:33:22.00+00:09:425:3310,8
83WOJTANOWSKI Damian 229OTRYT LUTOWISKAPSZCZELINYM-4031M 7000:16:1400:33:30.50+00:09:515:3510,7
84KACZMARSKI Wojciech 90K&O TEAM/ KACZMARSKI TEAMMYCZKOWCEM-4032M 7100:16:1400:33:32.55+00:09:535:3510,7
85KRUKOWSKI Robert 113PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆZAMOŚĆM-4033M 7200:15:4300:33:33.50+00:09:545:3510,7
86STADNIK Renata 195PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA RSBPRZEMYŚLK-503K 1400:16:1800:33:37.20+00:09:575:3610,7
87BAL Robert 9DRUŻYNA BPRZEMYŚLM-4034M 7300:16:1100:33:39.05+00:09:595:3610,7
88WÓJCIK-BILIŃSKA Marta 231DRUŻYNA BPRZEMYŚLK-409K 1500:16:1900:33:39.80+00:10:005:3610,7
89WOLF Weronika 230POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKMCHAWAK-4010K 1600:16:0700:33:44.60+00:10:055:3710,7
90KOLANKO Michał 255NFOSOFTWARE POLSKA/KILOMETRY ODDECHÓWKROŚCIENKO WYŻNEM-3027M 7400:16:1800:34:01.35+00:10:215:4010,6
91WYSKIEL Maciej 233AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-4035M 7500:16:2100:34:04.05+00:10:245:4010,6
92BOCHENEK Wiktoria 20STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZARUDNIK NAD SANEMK-304K 1700:16:0000:34:19.15+00:10:395:4310,5
93KRAWCZYK Jan 108KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM-3028M 7600:16:4300:34:20.60+00:10:415:4310,5
94FEDAK Bohdan 57KB ATHLETIC ZRĘCINZAGÓRZM-4036M 7700:16:4300:34:21.00+00:10:415:4310,5
95CZAJKA Tomasz 45KURZNIEM-4037M 7800:16:3000:34:23.20+00:10:435:4310,5
96SOPEL Wiesław 194KRESOWIANIELUBACZÓWM-507M 7900:16:4000:34:23.65+00:10:445:4310,5
97KLIMOWICZ Sylwia 256HŁOMCZAK-161K 1800:16:2900:34:39.65+00:11:005:4610,4
98CHOMISZCZAK Bogdan 37POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-508M 8000:16:4300:34:42.95+00:11:035:4710,4
99MUCHA Łukasz 149PASZCZYNAM-4038M 8100:16:5600:34:59.55+00:11:205:4910,3
100OCHYRA Krzysztof 152LESKOM-509M 8200:16:3300:35:00.45+00:11:215:5010,3
101DOPART Tomasz 51KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-4039M 8300:17:0100:35:11.15+00:11:315:5110,2
102RYBIŃSKI Grzegorz 185BIEGAM BO LUBIĘPROSZOWICEM-4040M 8400:17:0200:35:12.25+00:11:325:5210,2
103CHMIELEWSKI Krzysztof 35SZAŁSZAM-5010M 8500:17:2800:35:17.60+00:11:385:5210,2
104OCHYRA Karolina 153LESKOK-162K 1900:17:1000:35:18.35+00:11:385:5310,2
105ŁUCZYCKA Iwona 254POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-4011K 2000:16:5400:35:20.65+00:11:415:5310,2
106POLAŃSKI Tomasz 169PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-5011M 8600:16:1600:35:25.95+00:11:465:5410,2
107ZAWADA Rafał 41RZESZÓWM-3029M 8700:16:3400:35:29.55+00:11:505:5410,1
108PODOLAK Zbigniew 165TOWARZYSTWO SZWEJKOWSKIEPRZEMYŚLM-60+3M 8800:16:3500:35:36.25+00:11:565:5610,1
109SIEDLACZEK Zbigniew 187LUBLINM-60+4M 8900:17:1700:35:39.60+00:12:005:5610,1
110BOCEK Sławomir 19WATAHABOGUCHWAŁAM-4041M 9000:17:0100:35:46.20+00:12:065:5710,1
111OLEKSZYK Joanna 156DECARUN RZESZÓWSZYSZKÓWK-163K 2100:17:0200:35:49.20+00:12:095:5810,1
112BUKSA Tomasz 27PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-3030M 9100:16:5600:35:50.20+00:12:105:5810,0
113BUKSA Andzelika 28PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLK-4012K 2200:16:5700:35:51.05+00:12:115:5810,0
114FLOREK Wojtek 58DZIKIE MUSTANGIRZESZÓWM-3031M 9200:17:3700:36:09.55+00:12:306:0110,0
115JAKUBOWSKI Daniel 83NOCNY BÓR TEAMZABAJKAM-4042M 9300:16:5200:36:09.90+00:12:306:0110,0
116MICKIEWICZ Adam 138GRACZEM-5012M 9400:17:2800:36:20.20+00:12:406:039,9
117CENGIEL Mateusz 325 BSPPRZEMYŚLM-166M 9500:18:4100:36:37.50+00:12:586:069,8
118ROZENBAJGIER Sebastian 1836 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-3032M 9600:18:3700:36:39.10+00:12:596:069,8
119PECKA Krzysztof 260SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-4043M 9700:17:3100:36:59.10+00:13:196:099,7
120KOPCZYK Waldemar 103SZYBKIE I WŚCIEKLI TEAMPRZEMYŚLM-5013M 9800:17:5700:37:04.50+00:13:256:109,7
121OŻÓG Jacek 157UCZESTNIK INDYWIDUALNYKIELANÓWKAM-4044M 9900:16:5800:37:05.10+00:13:256:109,7
122SZMIST Jadzia 202KB ATHLETIC ZRĘCINZRĘCINK-4013K 2300:17:5000:37:07.30+00:13:276:119,7
123ŁASKAWSKA Justyna 128WARSZAWAK-4014K 2400:17:5100:37:20.20+00:13:406:139,6
124MAZUR Kinga 137DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK-305K 2500:17:3400:37:47.25+00:14:076:179,5
125UJEJSKI Filip 2164 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-167M 10000:18:4000:37:56.85+00:14:176:199,5
126HOCEK Jakub 765 BSPPRZEMYSLM-168M 10100:18:4200:37:57.55+00:14:186:199,5
127CHODNICKI Radosław 36BĘDZIE LEPIEJWARSZAWAM-4045M 10200:17:5800:38:02.55+00:14:236:209,5
128MIKUSEK Ryszard 141BĘDZIE LEPIEJWARSZAWAM-4046M 10300:17:4600:38:19.80+00:14:406:239,4
129BIEDROŃ Wojciech 16WARSZAWAM-4047M 10400:18:0400:38:33.05+00:14:536:259,3
130BORCZ Marcin 23DIP-MAR MARCIN BORCZKAŃCZUGAM-3033M 10500:18:1000:38:41.50+00:15:026:269,3
131FORNEK Paulina 63DZIKIE MUSTANGIOCIEKAK-164K 2600:18:4700:38:55.55+00:15:166:299,3
132BARTOSZEK Bogdan 13RZESZÓWM-5014M 10600:19:0000:39:11.70+00:15:326:319,2
133BABIŃSKA Inga 6PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4015K 2700:19:0800:39:13.55+00:15:346:329,2
134LEWICKIJ Yurii 119'STRIYSKI KHVOSTY'STRIJM-4048M 10700:18:3100:39:29.80+00:15:506:349,1
135CZAJKA Renata 44DZIKIE MORSYKURZNIEK-4016K 2800:18:5900:39:30.90+00:15:516:359,1
136ŚNIEŻEK Lidia 210PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4017K 2900:18:3900:39:36.20+00:15:566:369,1
137MROCZEK Bartek 147WŁUCZYKIJEPASZCZYNAM-4049M 10800:18:5600:39:38.85+00:15:596:369,1
138MROCZEK Sylwia 257PASZCZYNAK-306K 3000:18:5700:39:38.95+00:15:596:369,1
139WEREMKO Anna 222MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYK-504K 3100:18:5900:39:41.50+00:16:026:369,1
140WOJTANOWSKI Andrzej 228MORSOLINYSOLINAM-5015M 10900:18:3800:39:54.35+00:16:146:399,0
141SUSABOWSKA Asia 198BĘDZIE LEPIEJWARSZAWAK-4018K 3200:18:3400:40:00.80+00:16:216:409,0
142CHMIELEWSKA Beata 34SZAŁSZAK-505K 3300:19:2400:40:14.30+00:16:346:428,9
143SOJA Tomasz 193BRAKMIELECM-5016M 11000:19:4000:40:36.70+00:16:576:468,9
144WÓJTOWICZ Paweł 232LUBLIN BIEGALUBLINM-4050M 11100:18:5700:40:43.30+00:17:036:478,8
145FOLTA Anita 59GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK-506K 3400:19:3600:41:29.65+00:17:506:548,7
146FOLTA Jan 60GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM-5017M 11200:19:3700:41:30.25+00:17:506:558,7
147RADYK Joanna 177PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA RSBPRZEMYŚLK-307K 3500:19:4900:42:14.20+00:18:347:028,5
148POLAŃSKA Bogusława 168PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-507K 3600:19:5000:42:16.35+00:18:367:028,5
149PIETRASIEWICZ Beata 164KRESOWIANIEDACHNÓWK-165K 3700:20:3900:44:01.55+00:20:227:208,2
150ŁAKOMA Małgorzata 124KRESOWIANIEOLESZYCEK-308K 3800:20:3800:44:01.80+00:20:227:208,2
151GRADOWSKA Katarzyna 71PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4019K 3900:19:4600:44:07.90+00:20:287:218,2
152KALIN Kamil 91SIENIAWAM-3034M 11300:20:3300:45:15.30+00:21:357:328,0
153CZERWIŃSKA Małgorzata 48JUMPING STARS TEAMPRZEMYŚLK-4020K 4000:22:0300:46:50.75+00:23:117:487,7
154DROŃ Bernadeta 53PRZEMYŚLK-4021K 4100:22:0400:46:51.45+00:23:127:487,7
155RADYK Anna 178PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-166K 4200:27:4500:51:31.40+00:27:528:357,0
Znaleziono 155 wynik(ów)