Organizator : | Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu |
Data : | 2018-05-13 |
Miejsce : | Sobieszewo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 77 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 60 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Zwykla |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNITTER Tomasz | 78 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M16-39 | 00:31:50 | |||
2 | KUŚMIEREK Patryk | 86 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M16-39 | 00:32:48 | |||
3 | WITKOWSKI Piotr | 127 | OPEC GDYNIA | RUMIA | M16-39 | 00:33:59 | |||
4 | SZARSZUNOWICZ Mariusz | 118 | PASŁĘK | M40-49 | 00:31:52 | ||||
5 | KŁOS Maciej | 77 | GDAŃSK | M16-39 | 00:32:05 | ||||
6 | KUŚMIEREK Jan | 85 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-49 | 00:33:25 | |||
7 | MARKIN Evgeniy | 91 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | M16-39 | 00:34:46 | |||
8 | NOWAKOWSKI Łukasz | 99 | POLIPACK | GOŚCICINO | M16-39 | 1 | 00:45:21 | ||
9 | ROGALSKI Piotr | 109 | GDYNIA | M40-49 | 00:31:36 | ||||
10 | SIBILSKI Tomasz | 112 | MARSZPOZDROWIE | DĄBRÓWKA | M16-39 | 00:33:31 | |||
11 | KOWALCZUK Robert | 82 | ELITE TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:33:09 | |||
12 | KŁOS Sławomir | 76 | WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M50-59 | 00:36:46 | |||
13 | SZCZODROWSKI Krzysztof | 120 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:37:36 | |||
14 | DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd | 59 | GDYNIA | M60+ | 00:30:52 | ||||
15 | KLICZKA Kamil | 74 | SANPROBI SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:30:54 | |||
16 | SAŁABON Grzegorz | 111 | NORDICUS TEAM LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | 00:33:05 | |||
17 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 121 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:33:19 | |||
18 | FOLWARSKI Andrzej | 64 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:34:57 | |||
19 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 51 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60+ | 00:37:03 | |||
20 | DREWA Marian | 60 | TEAM GWE | GOŚCICINO | M60+ | 00:33:02 | |||
21 | KONCEWICZ Marek | 80 | ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI | GDYNIA | M50-59 | 00:33:08 | |||
22 | CZEKAJŁO Franciszek | 57 | REMI | DREZDENKO | M60+ | 00:34:09 | |||
23 | BIAŁK Roman | 52 | GDAŃSK | M60+ | 00:38:05 | ||||
24 | SMARSZCZ Wiesław | 113 | RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS | LĘBORK | M60+ | 00:33:45 | |||
25 | SITKOWSKI Bogumił | 128 | ŻUKOWO | M60+ | 00:38:08 | ||||
26 | STOPA Joanna | 116 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K16-39 | 00:36:21 | |||
27 | SZARSZUNOWICZ Anna | 117 | PASŁĘK | K16-39 | 00:35:29 | ||||
28 | HINC Iwona | 71 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŻUKOWO-BORKOWO | K40-49 | 00:36:00 | |||
29 | TARCZEWSKA Anna | 122 | SOLEC KUJAWSKI | K16-39 | 00:39:08 | ||||
30 | LIS Edyta | 89 | OKLEJANIE-AUTA.PL/TRIMAMA TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 00:44:27 | |||
31 | BADOCHA-DUDA Małgorzata | 50 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 00:35:16 | |||
32 | HIRSCH Krystyna | 72 | OPEC GDYNIA | GDYNIA | K50-59 | 00:39:15 | |||
33 | LACHOWICZ Wiesława | 87 | GDAŃSK | K40-49 | 00:44:24 | ||||
34 | KABAŁA Marzena | 73 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | K40-49 | 1 | 00:38:10 | ||
35 | KUCHARSKA Ela | 84 | GDYNIA | K50-59 | 00:35:14 | ||||
36 | OLECH Anna | 100 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 00:36:41 | |||
37 | RESEMAN Sylwia | 107 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŻUKOWO | K40-49 | 00:39:14 | |||
38 | KOSIANOWSKA Monika | 81 | GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY | MALBORK | K40-49 | 00:39:05 | |||
39 | REPTOWICZ Magdalena | 48 | BOBKOWO | K40-49 | 1 | 00:47:14 | |||
40 | MELZER Hanna | 93 | RUMIA | K50-59 | 00:34:27 | ||||
41 | KREFFT Barbara | 83 | PARCHOWO | K50-59 | 00:36:53 | ||||
42 | RUPIŃSKA Agnieszka | 110 | GDAŃSK | K40-49 | 00:37:19 | ||||
43 | MATYJEK-MACHOLLA Joanna | 92 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K50-59 | 00:37:21 | |||
44 | NIEWIŃSKA Beata | 97 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K50-59 | 00:37:56 | |||
45 | GOSTOMSKA Bożena | 66 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K50-59 | 00:39:26 | |||
46 | RICHERT Sonia | 108 | POLIPACK | GOŚCICINO | K16-39 | 00:43:52 | |||
47 | CZAJKA Urszula | 56 | RUMIA | K60+ | 00:35:53 | ||||
48 | TURZYŃSKA - STOPA Maria | 125 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60+ | 00:39:26 | |||
49 | FOLWARSKA Małgorzata | 63 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K60+ | 00:39:42 | |||
50 | GOŁDA Edyta | 65 | POLIPACK | GOŚCICINO | K16-39 | 00:48:21 | |||
51 | POSTEK Danuta | 105 | MARSZPOZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:41:05 | |||
52 | PASZKOWSKA Renata | 58 | GDAŃSK | K50-59 | 1 | 00:41:45 | |||
53 | PASZKOWSKI Leszek | 114 | GDAŃSK | M50-59 | 00:40:58 | ||||
54 | GRZESIUK Halina | 129 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K60+ | 00:45:50 | |||
55 | CHOJNACKA Alicja | 54 | POLIPACK | GOŚCICINO | K40-49 | 1 | 00:44:59 | ||
56 | KOLMETZ Katarzyna | 79 | POLIPACK | GOŚCICINO | K40-49 | 00:34:48 | |||
57 | CIESIELCZYK Anna | 55 | POLIPACK | GOŚCICINO | K50-59 | 00:44:15 | |||
58 | KLIMCZAK Celina | 75 | POLIPACK | GOŚCICINO | K40-49 | 00:45:00 | |||
59 | NOWAKOWSKA Małgorzata | 98 | POLIPACK | GOŚCICINO | K40-49 | 00:41:44 | |||
60 | WIERCIŃSKA Edyta | 126 | POLIPACK | GOŚCICINO | K40-49 | 00:43:53 |
Znaleziono 60 wynik(ów)