NORDIC WALKING | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 31
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 31
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BORKOWSKI Dariusz 536Nowi SiedlceSIEDLCEM501M 100:00:0200:33:27.7500:33:30.25 6:419,0
2DANIELSKI Waldemar 544runnerski.plSOKOŁÓW PODLASKIM502M 200:00:0200:33:39.9500:33:42.00+00:00:126:438,9
3PIETRUCZANIS Paweł 509KS Aktywni WęgrówWĘGRÓWM401M 300:00:0100:34:09.5000:34:11.15+00:00:416:498,8
4SZEWCZAK Wojciech 524SIEDLCEM503M 400:00:0100:35:49.3500:35:50.70+00:02:217:098,4
5MIKICIUK Jakub 535NoWiSIEDLCEM201M 500:00:0200:36:04.7000:36:07.20+00:02:367:128,3
6MIKICIUK Krzysztof 525NoWiSIEDLCEM504M 600:00:0200:36:34.4500:36:36.65+00:03:067:188,2
7ZAPAŁOWSKA Jolanta 511SIEDLCEK501K 100:00:0100:36:34.6000:36:36.35+00:03:067:188,2
8KOWALCZUK Adam 263SIEDLCEM505M 700:00:0400:37:23.1500:37:28.05+00:03:557:288,0
9ZBIEĆ Janusz 532DARFIK TeamSIEDLCEM506M 800:00:0200:37:32.3000:37:35.15+00:04:047:308,0
10SOBICZEWSKA Ewa 518SIEDLCEK401K 200:00:0200:37:48.7500:37:50.95+00:04:217:337,9
11MAZURCZAK Jakub 520CHODÓWM507M 900:00:0300:38:40.2500:38:43.80+00:05:127:447,8
12ZACHARCZUK Zofia 514SIEDLCEK502K 300:00:0200:38:47.5500:38:49.95+00:05:197:457,7
13GOWOREK Krzysztof 528NoWiSIEDLCEM508M 1000:00:0100:38:51.1500:38:53.10+00:05:237:467,7
14MAZURCZAK Grażyna 521CHODÓWK503K 400:00:0300:39:54.6500:39:57.75+00:06:267:587,5
15SANDURSKI Mariusz 526SIEDLCEM402M 1100:00:0700:39:57.3000:40:04.40+00:06:297:597,5
16PREKURAT Marzena 515SIEDLCEK504K 500:00:0400:40:09.4500:40:14.10+00:06:418:017,5
17ZAGALSKA Aldona 516NoWi SiedlceSIEDLCEK505K 600:00:0300:40:10.0500:40:13.45+00:06:428:027,5
18BORKOWSKI Leszek 513GRABIANÓWM509M 1200:00:0600:40:14.8500:40:21.20+00:06:478:027,5
19WYSOCKA Magdalena 444Klub Aktywnych prkrun SkórzecSKÓRZECK402K 700:00:0500:40:15.5500:40:21.00+00:06:478:037,5
20ZBIEĆ Bożena 531DARFIK TEAMSIEDLCEK506K 800:00:0300:40:39.0500:40:42.05+00:07:118:077,4
21SZEWCZAK Iwona 523SIEDLCEK507K 900:00:0300:42:05.8500:42:09.65+00:08:388:257,1
22PUCHOWSKA Krystyna 542CEGŁÓWK508K 1000:00:0400:42:51.6500:42:56.50+00:09:238:347,0
23DEJDA Piotr 534NOWISIEDLCEM5010M 1300:00:0300:44:36.2500:44:40.20+00:11:088:556,7
24MITURA Jerzy 460FC HelmutySIEDLCEM5011M 1400:00:0400:44:46.3500:44:50.65+00:11:188:576,7
25RZEWUSKI Andrzej 547SIEDLCEM5012M 1500:00:0500:46:09.4000:46:14.65+00:12:419:136,5
26GIERSZEWSKA Anna 512ŻDŻARK301K 1100:00:0400:47:03.7000:47:08.65+00:13:359:246,4
27SIENKIEWICZ Barbara 533NoWi siedlceSIEDLCEK403K 1200:00:0400:47:43.9000:47:48.20+00:14:169:326,3
28KUŹNIARSKI Jacek 527Nowi SiedlceNOWE IGANIEM5013M 1600:00:0500:48:48.8500:48:53.90+00:15:219:456,1
29CICHOCKI Henryk 548MOKOBODYM5014M 1700:00:0200:54:01.1500:54:03.50+00:20:3310:485,6
30CICHOCKA Irena 546MOKOBODYK509K 1300:00:0300:54:26.9000:54:30.15+00:20:5910:535,5
Niesklasyfikowani
DQBORKOWSKA Małgosia 541NW SiedlceSIEDLCEK50DQ00:34:07.35 DQ DQ0:008,8
Znaleziono 31 wynik(ów)