NORDIC WALKING

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8.611 m km
Zgłoszonych:
63
Wystartowało:
63
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
63
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.611km
Czas
brutto
8.611km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ROMANOWICZ Piotr 1005  M 100:00:0000:54:43.0000:54:43.00 6:219,4
2DOŁĘGOWSKI Marek 1065bks Maniak Wolin  M 200:00:0000:58:06.0000:58:06.00+00:03:236:448,9
3KAŹMIERCZAK Norbert 1063TupTup Team  M 300:00:0001:00:40.0001:00:40.00+00:05:577:028,5
4GUZIKOWSKI Tomasz 1014GUZIK Team  M 400:00:0001:02:12.0001:02:12.00+00:07:297:138,3
5BASZURO Marcin 1009Muffinkowe Morsy  M 500:00:0001:03:51.0001:03:51.00+00:09:087:248,1
6ZDANUK Artur 1067Ekspedycja Nordic Team Szczecin  M 600:00:0001:05:30.0001:05:30.00+00:10:477:367,9
7ZIÓŁKOWSKA Sylwia 1025Puszczyk Bukowy  K 100:00:0001:05:58.0001:05:58.00+00:11:157:397,8
8HAWRYLAK Marcin 1036BBL Szczecin  M 700:00:0001:06:09.0001:06:09.00+00:11:267:407,8
9STAROSTA-KLECZEWSKA Izabela 1042  K 200:00:0001:06:23.0001:06:23.00+00:11:407:427,8
10KAMIŃSKA Magdalena 1029PUM Szczecin  K 300:00:0001:07:32.0001:07:32.00+00:12:497:507,7
11KUBIK Krystian 1047RunGryf Gryfice  M 800:00:0001:08:43.0001:08:43.00+00:14:007:587,5
12MAKAREWICZ Rafał 1034Muffinkowe morsy  M 900:00:0001:09:01.0001:09:01.00+00:14:188:007,5
13TERAN Ana 1066  K 400:00:0001:09:02.0001:09:02.00+00:14:198:017,5
14SEŃ Agata 1012  K 500:00:0001:09:54.0001:09:54.00+00:15:118:077,4
14BUJNOWSKA Anita 1010  K 500:00:0001:09:54.0001:09:54.00+00:15:118:077,4
16OLEJNIK Marzena 1046  K 700:00:0001:10:17.0001:10:17.00+00:15:348:097,4
17WOŹNIAK Iwona 1022  K 800:00:0001:10:58.0001:10:58.00+00:16:158:147,3
18LEDZION Robert 1061  M 1000:00:0001:11:14.0001:11:14.00+00:16:318:167,3
19LEBIODA Alicja 1004  K 900:00:0001:11:17.0001:11:17.00+00:16:348:167,2
20GABERT Beata 1007Raz Szczecin  K 1000:00:0001:11:33.0001:11:33.00+00:16:508:187,2
21MARCHIEL Lena 1031  K 1100:00:0001:11:53.0001:11:53.00+00:17:108:207,2
22PARCHIMOWICZ Janusz 1002  M 1100:00:0001:12:44.0001:12:44.00+00:18:018:267,1
23SIKORA Magdalena 1030  K 1200:00:0001:13:24.0001:13:24.00+00:18:418:317,0
24MAŁKOWSKA Ewa 1028  K 1300:00:0001:13:40.0001:13:40.00+00:18:578:337,0
25BŁĄD-WASZKIEWICZ Wanda 1032INCOM POLSKA  K 1400:00:0001:13:44.0001:13:44.00+00:19:018:337,0
26GŁOWACKA Aleksandra 1053  K 1500:00:0001:14:19.0001:14:19.00+00:19:368:377,0
27BASIAK Katarzyna 1044  K 1600:00:0001:14:50.0001:14:50.00+00:20:078:416,9
27TRELIŃSKA Edyta 1006  K 1600:00:0001:14:50.0001:14:50.00+00:20:078:416,9
29ŻOŁNO Magdalena 1037  K 1800:00:0001:15:35.0001:15:35.00+00:20:528:466,8
30CETERA Janusz 1011  M 1200:00:0001:16:15.0001:16:15.00+00:21:328:516,8
31GÓRSKA Agnieszka 1003Szalone wilczyce  K 1900:00:0001:16:24.0001:16:24.00+00:21:418:526,8
32ŁOBODZIŃSKA Wanda 1069RAZ Szczecin  K 2000:00:0001:16:52.0001:16:52.00+00:22:098:556,7
33PODHAJNA Agnieszka 1023  K 2100:00:0001:17:20.0001:17:20.00+00:22:378:586,7
34KAŻMIERSKI Andrzej 1033  M 1300:00:0001:18:25.0001:18:25.00+00:23:429:066,6
35MUSZKIET - Sobańska Agnieszka 1043MUFFINKOWE MORSY  K 2200:00:0001:18:53.0001:18:53.00+00:24:109:096,5
36SZCZERBIŃSKA Barbara 1059  K 2300:00:0001:19:16.0001:19:16.00+00:24:339:126,5
37TEREJ Sebastian 1026  M 1400:00:0001:19:26.0001:19:26.00+00:24:439:136,5
38HETMAŃSKA Diana 1038LoveLasy  K 2400:00:0001:19:51.0001:19:51.00+00:25:089:166,5
39DĄBROWSKA-TEREJ Magdalena 1024  K 2500:00:0001:19:57.0001:19:57.00+00:25:149:176,5
40KĘSKA-PLĄSEK Małgorzata 1016LoveLasy  K 2600:00:0001:20:08.0001:20:08.00+00:25:259:186,4
41OSICA Elżbieta 1041  K 2700:00:0001:22:06.0001:22:06.00+00:27:239:326,3
42DROZDEK Joanna 1027KOMPAS TEAM  K 2800:00:0001:22:23.0001:22:23.00+00:27:409:346,3
43PIEŃKOWSKA Katarzyna 1060Nie  K 2900:00:0001:23:35.0001:23:35.00+00:28:529:426,2
44BASKA Magdalena 1064  K 3000:00:0001:23:42.0001:23:42.00+00:28:599:436,2
45WOŹNIAK Karolina 1057  K 3100:00:0001:24:26.0001:24:26.00+00:29:439:486,1
46BASZURO Krystyna 1008Muffinkowe Morsy  K 3200:00:0001:24:36.0001:24:36.00+00:29:539:496,1
47REMTER Antje 1056  K 3300:00:0001:24:46.0001:24:46.00+00:30:039:506,1
48WOŹNIAK Małgorzata 1013Rowing Running Team  K 3400:00:0001:25:32.0001:25:32.00+00:30:499:556,0
49KLITYŃSKA Agnieszka 1020  K 3500:00:0001:26:20.0001:26:20.00+00:31:3710:016,0
50ŁABĘDŹ Małgorzata 1021  K 3600:00:0001:26:25.0001:26:25.00+00:31:4210:026,0
51BIELECKA Monika 1055TupTup Team  K 3700:00:0001:28:32.0001:28:32.00+00:33:4910:165,8
52GANDURSKA - Trzeciakiewicz Karolina 1035Muffinkowe Morsy  K 3800:00:0001:29:25.0001:29:25.00+00:34:4210:235,8
53CIECIOROWSKI Robert 1015Muffinkowe Morsy  M 1500:00:0001:29:27.0001:29:27.00+00:34:4410:235,8
54ZAENSCH Arne 1068Cityrunner Berlin  M 1600:00:0001:29:30.0001:29:30.00+00:34:4710:235,8
55DONNER Andreas 1062Cityrunner Berlin  M 1700:00:0001:29:39.0001:29:39.00+00:34:5610:245,8
56SCHALLER Ronny 1054  M 1800:00:0001:29:53.0001:29:53.00+00:35:1010:265,7
57TURSKA Marta 1048  K 3900:00:0001:30:23.0001:30:23.00+00:35:4010:295,7
58SĘDEREK Izabella 1050  K 4000:00:0001:30:37.0001:30:37.00+00:35:5410:315,7
59SZPYRA Krystyna 1018  K 4100:00:0001:32:24.0001:32:24.00+00:37:4110:435,6
60ZIĘTARSKA Gabriela 1017  K 4200:00:0001:34:41.0001:34:41.00+00:39:5810:595,5
61ZIĘTARSKI Marcin 1052  M 1900:00:0001:34:48.0001:34:48.00+00:40:0511:005,5
62LITWINIAK Izabela 1039  K 4300:00:0001:38:49.0001:38:49.00+00:44:0611:285,2
62FUTUMA Karolina 1040  K 4300:00:0001:38:49.0001:38:49.00+00:44:0611:285,2
Znaleziono 63 wynik(ów)