OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA - SPRINT

Organizator:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data:
2020-08-23
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
25.75 km
Zgłoszonych:
233
Wystartowało:
211
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.75km | 1km | 21km | 21.01km | 25.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Fala | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+

Klasyfikacja wg czasów netto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuP_Borowno
0.75km
Poz R_Lidl
20km
Poz B_Announcer
4.59km
B_Announcer
5km
PozCzas
netto
26.01km
Różn.
             
1KRIEGER Łukasz 94H2OSHOP.PL/LANGE TRI COACHCHOJNICZKIM30-391M 12020-08-23 09:56:4400:12:271800:01:3900:28:55100:00:5400:17:5600:18:06101:02:01.65 
2TOMCZAK Marcin 222GVT BMC 3SOFT TRIATHLON TEAMPOZNAŃM30-392M 22020-08-23 09:56:4400:11:23500:01:5400:29:49200:00:5700:18:5200:19:13801:03:16.00+00:01:14
3WIECZORKOWSKI Adam 220BIKE U UP / BIALLGDAŃSKM18-291M 32020-08-23 09:57:0800:13:062400:02:0800:30:03300:01:0100:18:1800:18:30201:04:48.55+00:02:46
4URBAŃSKI Michał 1NEURON REHABILITACJAOSIELSKOM18-292M 42020-08-23 09:56:4400:10:13100:01:4100:31:312000:00:5800:20:2300:20:372801:05:00.25+00:02:58
5SOŁTYSIEK Joanna 598Phoenix Team PolandKOŁOK30-391K 12020-08-23 09:56:4400:11:14300:01:4500:31:251600:00:5000:19:3600:19:501401:05:04.20+00:03:02
6RYMER Jakub 161IRON TEAM TOMASZ MARCINEKBYDGOSZCZM30-393M 52020-08-23 09:56:4400:12:231700:01:4900:30:44800:00:5100:19:1800:19:321001:05:19.45+00:03:17
7KLUŹNIAK Jacek 80TRINERGYKIELCEM40-491M 62020-08-23 09:56:4400:11:15400:01:5700:31:081100:00:5600:20:2500:20:393001:05:55.45+00:03:53
8ZIENKIEWICZ Janusz 209TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM40-492M 72020-08-23 09:56:4400:13:312900:02:0600:31:251700:00:5900:18:3500:18:48401:06:49.50+00:04:47
9MŁYŃCZAK Jakub 229KS GVTGLIWICEM18-293M 82020-08-23 09:56:4800:12:342000:01:4800:32:413500:00:4800:19:2100:19:331201:07:24.55+00:05:22
10KOZAR Karol 91POLISH TRIATHLETESSWINDONM30-394M 92020-08-23 09:57:1800:14:214300:02:1100:30:37700:01:2700:18:3800:18:50601:07:26.05+00:05:24
11URBANOWSKI Włodzimierz 218RETRO STORK TEAMTORUŃM40-493M 102020-08-23 09:58:25 00:01:2200:21:3800:21:575201:07:32.95+00:05:31
12WOLSKI Jędrzej 6MOGILNO TEAMMOGILNOM18-294M 112020-08-23 09:57:0400:11:34700:01:5800:34:094800:01:0200:18:4000:18:53701:07:36.60+00:05:34
13BISKUPSKI Cezary 12TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM30-395M 122020-08-23 09:57:1200:14:174200:01:5900:30:23600:01:0700:19:4300:19:561601:07:42.65+00:05:41
14PRZYBYLSKI Jakub 152KOMPUTRONIKDĄBRÓWKAM30-396M 132020-08-23 09:57:1200:14:425400:02:0400:30:17400:01:0300:19:2400:19:371301:07:43.75+00:05:42
15BEDNARCZYK Tomasz 2BIKE U UPGDYNIAM30-397M 142020-08-23 09:56:4400:12:321900:01:5100:32:403400:00:4800:19:4400:19:581801:07:49.10+00:05:47
16BOGACZ Mariusz 16TRISPACE/TREKRADZIEJÓWM40-494M 152020-08-23 09:56:4700:12:542300:01:5800:31:261800:00:5500:20:2400:20:382901:07:51.60+00:05:49
17JAŚKIEWICZ Marcin 68MOGILNO TEAMMOGILNOM30-398M 162020-08-23 09:57:0600:12:522200:01:5600:31:582500:00:4800:20:0600:20:192401:07:53.40+00:05:51
18WASZTYL Michał 194ZONE3TEAM / WITKOWO BIEGAPOWIDZM30-399M 172020-08-23 09:57:2600:11:411000:01:5200:33:193900:00:5500:19:5700:20:102001:07:57.65+00:05:56
19TRZASKA Przemysław 188DREAM TRI TEAMGDAŃŚKM30-3910M 182020-08-23 09:57:0200:14:375200:01:4700:31:151200:00:5200:19:1700:19:321101:08:03.50+00:06:01
20KWIATKOWSKI Daniel 104IRON TEAM TOMASZ MARCINEKSZKOCJAM30-3911M 192020-08-23 09:56:5200:14:315000:02:0000:31:161300:01:0800:19:0700:19:23901:08:18.00+00:06:16
21SAWIEŁAJC Jakub 164FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM18-295M 202020-08-23 09:56:5000:11:41800:01:5600:32:122700:01:1300:21:3000:21:454801:08:47.40+00:06:45
22BETHKE Sławomir 117SI-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM30-3912M 212020-08-23 09:56:5400:14:595800:02:0300:30:20500:00:5100:20:3000:20:443201:08:57.40+00:06:55
23POKORSKI Marek 148CTSWARSZAWAM40-495M 222020-08-23 09:57:3400:14:274700:02:0300:30:51900:00:5600:20:2400:20:413101:08:58.70+00:06:57
24MARTYNOWICZ Michał 118TRISPACE/TREKBRZOZAM40-496M 232020-08-23 09:56:4400:12:061400:02:1200:32:403300:00:5500:21:1000:21:234201:09:16.65+00:07:15
25EJSMONT Krzysztof 78BYDGOSZCZM40-497M 242020-08-23 09:56:4700:15:086300:02:1100:31:061000:00:4700:19:5900:20:122101:09:24.75+00:07:23
26WIECZORKOWSKI Adrian 219BIALL / BIKE U UPGDAŃSKM40-498M 252020-08-23 09:56:5600:14:485600:02:3100:31:322100:00:5700:19:4100:19:551501:09:43.35+00:07:41
27GOŚCINIAK Michał 653GRAVITYWROCLAWM30-3913M 262020-08-23 09:56:5600:14:123800:02:2600:33:364200:00:5300:18:2800:18:40301:09:47.70+00:07:46
28LICZNIERSKI Marek 110ZONE3 TEAMPLEWISKAM30-3914M 272020-08-23 09:57:2000:13:102500:02:0900:33:234000:00:5400:20:0300:20:162201:09:52.70+00:07:51
29KUBICZAK Jan 616TORUŃM30-3915M 282020-08-23 09:58:0300:14:234500:02:1800:34:195300:00:4400:18:3500:18:48501:10:32.80+00:08:31
30SZREDER Dawid 14Dave Bikes / Endure TeamKAMIONKIM40-499M 292020-08-23 09:56:5900:14:123900:01:5100:32:222800:00:5500:21:3600:21:484901:11:08.90+00:09:07
31ŚLIWIŃSKI Łukasz 182LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM30-3916M 302020-08-23 09:56:4800:17:2212500:02:0000:31:181400:00:5000:19:4100:19:561701:11:26.05+00:09:24
32GROCHOWSKI Paweł 55MBCWARSZAWAM30-3917M 312020-08-23 09:58:2700:16:158700:02:1300:31:582400:01:0800:20:1300:20:252701:11:59.00+00:09:57
33KOWALSKA Angelika 4TRISPACE/TREK / Toolmax Białe BłotaPRZYŁĘKIK30-392K 22020-08-23 09:56:4400:14:023600:02:1100:32:393100:01:0200:22:0800:22:246401:12:18.30+00:10:16
34WIERZYŃSKI Damian 197EXIMO EXTREME TEAM / POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3918M 322020-08-23 09:57:4800:15:086200:02:4200:32:473600:00:5500:20:4500:20:573401:12:29.30+00:10:27
35SZOT Dawid 179IRON TEAM TOMASZ MARCINEKSZTUMM18-296M 332020-08-23 09:57:3000:16:078300:02:2200:32:533700:01:1100:20:0400:20:172301:12:50.10+00:10:48
36WAŚNIEWSKI Daniel 226DEWELOPPOL TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-3919M 342020-08-23 09:58:5600:17:0811800:02:3200:31:442300:01:1100:20:1100:20:242601:12:59.15+00:10:57
37KRZYŻANOWSKI Leszek 96NIEDZIELNY ŚCIGACZGDYNIAM30-3920M 352020-08-23 09:57:2000:13:282800:02:1600:34:386000:01:1700:21:1000:21:214101:13:00.10+00:10:58
38BENTKOWSKA Natalia 5PRĄDOCINK18-291K 32020-08-23 09:57:0800:13:403100:02:3000:34:265600:00:5400:21:3700:21:505101:13:20.30+00:11:18
39WALKOWIAK Łukasz 192MIĘKOWOM18-297M 362020-08-23 09:57:1400:13:583400:02:2600:34:426500:01:0200:21:1000:21:204001:13:28.35+00:11:26
40KLUSZCZYŃSKI Mariusz 79TORUŃ MULTISPORT TEAMTORUŃM30-3921M 372020-08-23 09:56:5000:16:068100:02:0200:31:211500:01:0100:23:0400:23:167701:13:46.80+00:11:45
41TRAWCZYŃSKI Jacek 187TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM50-591M 382020-08-23 09:56:5100:16:188900:01:5400:32:403200:00:5900:21:4800:22:005301:13:51.55+00:11:49
42JUSTYŃSKI Andrzej 70SZCZECINM30-3922M 392020-08-23 09:57:3600:16:098500:02:0700:32:363000:01:0700:21:5600:22:095901:14:08.65+00:12:07
43GIEŁAŻYN Mateusz 50KORONOWOM18-298M 402020-08-23 09:57:0100:14:244600:02:1600:34:396200:01:0100:21:5200:22:065601:14:26.35+00:12:24
44KOZŁOWSKI Jacek 92PTT DELTAPŁOCKM40-4910M 412020-08-23 09:57:1200:16:5210600:02:2700:32:292900:01:3100:21:0500:21:183901:14:37.75+00:12:36
45SMOCZYNSKI Marek 168MBC TEAMTUCHOLAM30-3923M 422020-08-23 09:57:5700:15:367200:02:3700:31:311900:01:2400:23:3100:23:458801:14:53.70+00:12:52
46KNOTHE Adam 81BUDSTOL INVESTNIEMCZM40-4911M 432020-08-23 09:57:1500:18:5215200:02:0800:31:412200:01:1600:20:5200:21:063701:15:03.05+00:13:01
47MALICKI Patryk 115DĘBOGÓRZEM30-3924M 442020-08-23 09:56:5400:11:32600:02:0900:34:124900:01:3000:25:3000:25:4512801:15:08.60+00:13:06
48PALACZ Jarosław 139BYDGOSZCZM40-4912M 452020-08-23 09:57:2800:17:0111200:02:5100:31:592600:01:3900:21:2800:21:414701:15:11.20+00:13:09
49JANUSZKIEWICZ Piotr 67ŁOCHOWOM30-3925M 462020-08-23 09:57:1000:15:437400:02:2900:34:165200:01:2100:21:2200:21:364501:15:25.85+00:13:24
50PEKRUL Wojciech 143MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKM18-299M 472020-08-23 09:57:2600:13:583500:02:2400:35:488100:01:0700:22:0300:22:186201:15:35.55+00:13:33
51JABŁOŃSKI Marcin 64KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM40-4913M 482020-08-23 09:58:0800:16:5210700:02:2100:33:294100:01:1100:21:3700:21:505001:15:43.40+00:13:41
52KOWALSKI Dariusz 89TEAM KOWALSKIZŁOTÓWM50-592M 492020-08-23 09:57:3200:16:199000:03:2200:34:506800:01:1000:19:5800:20:091901:15:50.70+00:13:49
53SKORECKI Aleksander 165BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30-3926M 502020-08-23 09:56:5800:13:413200:02:4100:36:138600:00:5200:22:0200:22:286501:15:55.50+00:13:53
54MICHALSKI Michal 121ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM40-4914M 512020-08-23 09:58:2700:14:415300:02:1700:34:265500:01:1300:23:0800:23:237801:16:00.55+00:13:58
55TYMIŃSKI Dariusz 191PTT DELTABRWILNOM50-593M 522020-08-23 09:57:1700:16:4610200:02:4300:34:024500:01:0200:21:2200:21:394601:16:12.00+00:14:10
56GOŁEMBIEWSKI Marek 52BYDGOSZCZM40-4915M 532020-08-23 09:57:4600:16:4710400:02:2300:35:447900:00:5900:20:0800:20:202501:16:13.00+00:14:11
57ŻOŁNOWSKA Katarzyna 214VAMOS TEAMWARSZAWAK30-393K 42020-08-23 09:56:4400:10:19200:02:4400:35:588400:01:0100:25:5700:26:1313701:16:15.90+00:14:14
58LEWANDOWSKI Oskar 108KRUSZWICAM18-2910M 542020-08-23 09:56:5200:14:103700:02:1400:33:584300:01:4100:24:1500:24:2610901:16:29.75+00:14:28
59PIETRUSZKA Magdalena 145TRIPIETRUSZKA - SCHULO TEAMDZIAŁDOWOK30-394K 52020-08-23 09:57:1000:14:465500:02:2500:37:1811500:00:5900:20:5200:21:053601:16:33.50+00:14:31
60KAWCZYNSKI Pawel 76ELITE SPORTS REDAGDYNIAM30-3927M 552020-08-23 09:56:5200:11:481200:02:1800:34:285700:01:0000:26:5500:27:1415301:16:48.50+00:14:46
61CIEPŁOWSKI Robert 30BYDGOSZCZM40-4916M 562020-08-23 09:56:4400:12:111500:02:1500:36:369800:01:2000:24:1000:24:2610801:16:48.75+00:14:47
62WIECZOREK Bartosz 196GNIEWKOWOM30-3928M 572020-08-23 09:58:29 00:02:1700:21:344401:16:49.90+00:14:48
63KRÓL Maciej 95TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM50-594M 582020-08-23 09:57:0200:17:0211400:02:1800:33:013800:01:1300:23:2100:23:358401:17:09.05+00:15:07
64POLASIK Michał 149RUN4FUNBYDGOSZCZM30-3929M 592020-08-23 09:56:4400:14:284800:02:5300:35:277400:00:5900:23:1300:23:268001:17:13.20+00:15:11
65BOHDANOWICZ Patrycja 19FLOW DANCE STUDIOBYDGOSZCZK30-395K 62020-08-23 09:58:0600:16:088400:02:2500:34:305800:01:1200:22:4400:22:587401:17:13.70+00:15:12
66ZIEMIŃSKI Bartosz 208PTT DELTAPŁOCKM30-3930M 602020-08-23 09:58:1500:17:5613900:02:5900:34:004400:01:2300:20:5500:21:083801:17:26.30+00:15:24
67PIETRZAKOWSKI Patryk 146ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM30-3931M 612020-08-23 09:58:1200:15:337100:03:5000:34:325900:01:2200:22:0100:22:126001:17:29.05+00:15:27
68BANACH Jan 9KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM18-2911M 622020-08-23 09:56:4400:11:511300:02:0600:36:148700:01:1000:25:5300:26:1013301:17:31.50+00:15:29
69SOBCZAK Marcin 225CZARNE STOPYBYDGOSZCZM30-3932M 632020-08-23 09:57:2200:14:595700:02:5500:35:157000:01:1900:23:2300:23:368501:18:04.10+00:16:02
70MAĆKOWSKI Daniel 114ZAGOŚCINIECM40-4917M 642020-08-23 09:57:2800:16:349600:02:3200:35:247200:01:3200:21:5400:22:065501:18:08.50+00:16:06
71ANTKOWIAK Bartosz 8TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM30-3933M 652020-08-23 09:58:0100:18:2014500:02:0400:34:135000:01:0400:22:2200:22:346601:18:15.10+00:16:13
72KULIŃSKI Grzegorz 101BYDGOSZCZM18-2912M 662020-08-23 09:58:3200:17:1112000:02:2900:35:407700:00:4700:21:5600:22:085801:18:15.95+00:16:14
73RADZIEJEWSKI Tomasz 153TEAMOCHALBYDGOSZCZM30-3934M 672020-08-23 09:57:1600:16:219100:02:2200:35:488200:00:5500:22:4200:22:527301:18:18.10+00:16:16
74SMOCZYŃSKA Emilia 169MBC TEAMTUCHOLAK30-396K 72020-08-23 09:58:0100:16:178800:02:4400:34:064600:01:2500:23:4100:23:559101:18:27.55+00:16:25
75WOLFF Maria 200CITYZENSUCHY LASK30-397K 82020-08-23 09:58:2000:13:363000:01:4900:38:1813700:01:0000:23:4500:23:599301:18:42.95+00:16:41
76ZIELIŃSKI Maciej 207BYDGOSZCZM30-3935M 682020-08-23 09:57:5800:16:319400:02:1200:34:476600:00:5800:24:1500:24:2711001:18:55.40+00:16:53
77RUTKOWSKI Michał 217KUJAWSKO-POMORSKIETORUŃM30-3936M 692020-08-23 09:58:2000:14:134000:03:3800:37:2711900:02:1600:21:1400:21:284301:19:02.35+00:17:00
78GUMIŃSKI Piotr 58CTSPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM30-3937M 702020-08-23 09:58:1000:14:174100:03:0900:34:094700:01:2800:25:5600:26:1213501:19:15.80+00:17:14
79CZARNECKI Piotr 221BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM40-4918M 712020-08-23 09:59:1700:16:419900:03:5400:35:458000:00:4200:22:2400:22:356701:19:37.05+00:17:35
80KĄTNIK Jacek 77ŁOCHOWOM50-595M 722020-08-23 09:57:1400:19:3316100:02:2600:34:135100:01:1000:22:0700:22:196301:19:41.45+00:17:39
81ANDRZEJEWSKI Bartosz 230KLINIKA TRIATHLONUBORÓWNOM40-4919M 732020-08-23 09:57:2400:15:076000:02:2700:35:407800:01:3200:24:5300:25:1311901:19:59.45+00:17:57
82FRYDRYSZEK Michał 481989BYDGOSZCZM30-3938M 742020-08-23 09:57:3700:17:5413600:02:5400:34:215400:01:3600:23:1800:23:328101:20:17.50+00:18:15
83NOWAK Michał 135LEGALAIDGDYNIAM30-3939M 752020-08-23 09:57:0400:14:294900:02:4000:36:5410600:02:0500:24:0200:24:1610301:20:24.55+00:18:22
84KAPUSTKA Mirek 72KAPUSTRIPOZNAŃM30-3940M 762020-08-23 09:58:3200:15:196600:02:1500:37:3012100:01:4800:23:2100:23:388601:20:30.55+00:18:28
85IWICKI Paweł 63BYDGOSZCZM30-3941M 772020-08-23 09:57:5200:15:467600:02:5300:36:218900:01:3800:23:4700:23:599401:20:37.50+00:18:35
86KWAPIŃSKI Damian 103BYDGOSZCZM30-3942M 782020-08-23 09:57:4400:16:379700:02:2700:37:4812600:01:3200:22:0700:22:186101:20:42.55+00:18:40
87CHĘCIŃSKI Marek 28WARSZAWAM40-4920M 792020-08-23 09:58:4100:15:126500:04:2600:34:416400:01:5600:24:3500:24:4511301:21:00.75+00:18:59
88DULIŃSKI Bartosz 44NOOBIEZJAGODANIEMCZM18-2913M 802020-08-23 09:58:1700:17:1712300:03:2400:35:397600:01:4300:22:5000:23:007501:21:03.85+00:19:02
89ŚWIERCZYŃSKI Marcin 184ATHLETICOMED.PLOSIELSKOM30-3943M 812020-08-23 09:57:4500:17:3612900:03:1200:34:396100:01:3400:23:4900:24:069801:21:07.95+00:19:06
90BYRTEK Grzegorz 261975BYDGOSZCZM40-4921M 822020-08-23 09:57:2200:13:413300:02:3300:37:0210800:01:1200:26:2600:26:4114201:21:09.50+00:19:07
91PERLINSKI Damian 144MOŻE I POWOLI, ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM30-3944M 832020-08-23 09:59:1500:19:1615900:02:1700:36:008500:01:1500:22:3400:22:477101:21:35.60+00:19:33
92RAJ Jarosław 155CITYZEN CLUBSZADEKM40-4922M 842020-08-23 09:57:0600:11:41900:03:0800:39:1014900:01:1900:26:0600:26:2113801:21:39.80+00:19:38
93CYNOWSKI Krzysztof 32CYNASZCZECINM30-3945M 852020-08-23 09:58:2900:16:058000:02:5300:36:5110400:01:3900:23:5700:24:1210101:21:40.10+00:19:38
94MAZURKIEWICZ Michał 120BYDGOSZCZM30-3946M 862020-08-23 09:59:0400:16:078200:02:3500:37:0610900:01:5900:23:4600:23:589201:21:45.85+00:19:44
95GRUBA Marek 56BRZOZAM30-3947M 872020-08-23 09:57:4700:15:517800:03:2600:36:329700:01:4000:24:1300:24:2410601:21:53.40+00:19:51
96SOKOŁOWSKA Hanna 170KUŹNIA TRIATHLONUGORZEŃK50-591K 92020-08-23 09:56:4800:13:202600:02:5800:37:5712700:01:2000:26:0900:26:2914001:22:04.30+00:20:02
97TALAREK Robert 185SMT SZCZECINSZCZECINM40-4923M 882020-08-23 09:58:4600:19:4016400:02:3400:36:239000:01:2100:21:5400:22:075701:22:05.55+00:20:03
98KAPSA Dawid 71ONLY GLASSBYDGOSZCZM40-4924M 892020-08-23 09:58:4800:17:3412700:03:0300:36:289200:01:3100:23:1600:23:328301:22:08.15+00:20:06
99DOBRZAŃSKI Dariusz 393GRAVITYBYDGOSZCZM30-3948M 902020-08-23 09:58:3400:15:236700:03:0800:34:486700:01:2400:27:1700:27:2915601:22:12.00+00:20:10
100WOLSKI Tomasz 201BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMOSIELSKOM30-3949M 912020-08-23 09:57:3500:18:1314300:02:3200:37:2311600:01:2700:22:3200:22:456801:22:20.70+00:20:19
101KARCZEWSKI Filip 75BYDGOSZCZM30-3950M 922020-08-23 09:58:3500:18:1014200:02:3100:35:177100:01:1600:24:5700:25:1111701:22:25.80+00:20:24
102LEWANDOWKI Fabian 107CZAPLEM30-3951M 932020-08-23 09:58:3100:17:0511500:03:1800:36:279100:01:5100:23:2300:23:479001:22:28.25+00:20:26
103BOROWSKI Łukasz 20LADYSIBYDGOSZCZM40-4925M 942020-08-23 09:58:2700:17:3713000:03:1300:36:289300:01:4300:23:2000:23:328201:22:33.95+00:20:32
104POPEK Maciej 150WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM40-4926M 952020-08-23 09:57:4100:18:2514700:03:2600:34:406300:01:4300:24:1000:24:2610701:22:40.15+00:20:38
105DUDA Aleksandra 42POLITECHNIKA GDAŃSKAGDAŃSKK18-292K 102020-08-23 09:56:4500:14:224400:02:5200:40:0115700:01:3200:23:5000:24:079901:22:54.15+00:20:52
106KUŹMA Wojtek 102BYDGOSZCZM50-596M 962020-08-23 09:58:1100:17:2912600:02:3500:36:309500:00:5700:25:1800:25:3212401:23:03.95+00:21:02
107DYBOWSKI Dominik 45PUABYDGOSZCZM30-3952M 972020-08-23 09:58:5100:16:138600:02:4300:39:0714800:00:5700:23:5600:24:0810001:23:08.70+00:21:07
108ANTCZAK Marek 7WARSZAWAM40-4927M 982020-08-23 09:58:5300:20:3617600:03:1600:36:168800:02:0700:20:4500:20:563301:23:11.35+00:21:09
109WARCZAK Katarzyna 193TEAMOCHALBYDGOSZCZK40-491K 112020-08-23 09:57:3600:15:086100:02:4200:38:2513900:01:2700:25:1700:25:3012301:23:12.25+00:21:10
110ZIENKIEWICZ Marek 210ATOSBYDGOSZCZM40-4928M 992020-08-23 09:57:0000:18:5015100:03:0400:36:389900:01:0900:23:2700:23:438701:23:24.05+00:21:22
111MAŁACHA Dawid 116KU AZS UTP BYDGOSZCZŻNINM18-2914M 1002020-08-23 09:58:5800:17:5213300:03:2000:39:3015300:01:4700:20:4500:20:583501:23:27.50+00:21:25
112WOŹNIAK Radek 202BOZITA POLSKABYDGOSZCZM30-3953M 1012020-08-23 09:57:5400:17:5513800:02:3800:35:287500:01:1900:25:5700:26:1213401:23:32.15+00:21:30
113CABAJ Martyna 27BYDGOSZCZK18-293K 122020-08-23 09:57:2000:14:325100:02:3600:38:0313100:01:3200:26:5100:27:0714901:23:50.15+00:21:48
114GIERES Waldemar 51PTT DELTAPŁOCKM50-597M 1022020-08-23 09:56:5700:16:5110500:02:1100:35:247300:00:5500:28:3100:28:5017801:24:11.10+00:22:09
115KWIATOŃ Michał 215VEENM30-3954M 1032020-08-23 09:59:1300:17:5413400:03:3100:34:586900:01:1000:26:2200:26:3814101:24:11.40+00:22:09
116ROMAN Krzysztof 157BOLSZEWOM40-4929M 1042020-08-23 09:58:5100:17:1011900:03:2900:37:1611400:02:1000:24:0000:24:1510201:24:20.20+00:22:18
117SZLYK Maciej 178INOWROCŁAWM40-4930M 1052020-08-23 09:57:2400:15:116400:03:2000:36:319600:02:1800:26:4100:27:0014601:24:20.50+00:22:18
118MARKIEWICZ Bartosz 117PTT DELTAPŁOCKM30-3955M 1062020-08-23 09:58:2300:17:0611600:03:0500:37:3212200:01:3500:24:5600:25:0611501:24:24.70+00:22:23
119KARCZEWSKA Karolina 74OSIELSKOK18-294K 132020-08-23 09:57:5400:16:389800:03:2000:38:3414200:01:3400:24:0500:24:1810401:24:24.85+00:22:23
120RUCIŃSKI Rafał 159SELEKCJA NATURALNAMAŁE RUDYM30-3956M 1072020-08-23 09:57:5000:17:4213200:02:3100:36:299400:01:4600:25:4900:26:0213001:24:30.90+00:22:29
121MOJŻESZ Piotr 126UNLIMITED KRAKÓWBIELSKO-BIAŁAM18-2915M 1082020-08-23 09:58:1500:15:507700:02:5300:37:2711800:01:3200:26:4000:26:5014401:24:32.20+00:22:30
122KONWIŃSKI Daniel 85SELEKCJA NATURALNASZUBINM30-3957M 1092020-08-23 09:57:4800:18:1514400:03:3700:37:1211200:01:3200:23:5300:24:069601:24:42.55+00:22:40
123GÓRZYŃSKA Małgorzata 54TRISPACE/TREKTRZCIANKAK40-492K 142020-08-23 09:58:4400:19:3916300:02:5500:37:2812000:01:3100:23:0900:23:267901:24:59.25+00:22:57
124FRĄCKOWSKI Łukasz 47BYDGOSZCZM18-2916M 1102020-08-23 09:57:0400:13:232700:03:4500:37:4812500:02:0600:27:4600:27:5816401:25:00.10+00:22:58
125TRZASKOWSKI Tomasz 189BYDGOSZCZM40-4931M 1112020-08-23 09:57:1600:15:306900:04:3400:37:4212300:01:1900:25:4900:26:0413101:25:09.40+00:23:07
126HEJNICKI Dariusz 60DON TRUCKING GROUPSZUBINM30-3958M 1122020-08-23 09:59:1000:20:3117400:03:2500:37:5812800:01:4400:21:4900:22:015401:25:39.85+00:23:38
127GWIAZDOWSKI Krzysztof 59BYDGOSZCZM40-4932M 1132020-08-23 09:58:5100:20:0416800:03:3900:37:1311300:01:1600:23:3200:23:458901:25:57.45+00:23:55
128LICZNIERSKA Alina 109ZONE3TEAMPLEWISKAK30-398K 152020-08-23 09:57:5700:21:2618400:02:1400:38:1413500:01:0300:22:4800:23:027601:25:59.10+00:23:57
129GRUBA Jacek 57BRZOZAM60-691M 1142020-08-23 09:57:4400:17:5513700:03:1800:37:1111100:00:5400:26:4600:27:0114701:26:19.80+00:24:18
130CICHY Adam 29RUN4FUNBYDGOSZCZM30-3959M 1152020-08-23 09:57:2400:19:0615700:04:1900:36:4710200:01:1100:24:5200:25:0611401:26:29.25+00:24:27
131MORAWIAK Krzysztof 129KOSZALINM18-2917M 1162020-08-23 09:57:5900:17:2012400:03:3900:39:1615100:00:4800:25:2000:25:3512501:26:38.95+00:24:37
132GAWRON Marcin 49CAR-MANDOBRCZM40-4933M 1172020-08-23 09:57:4600:18:5315400:03:1000:36:4310000:01:4000:25:5600:26:1313601:26:39.20+00:24:37
133WRÓBEL Paweł 203BYDGOSZCZM30-3960M 1182020-08-23 09:58:3800:16:5811000:03:2600:36:5410700:01:1700:27:4900:28:0616801:26:41.40+00:24:39
134GONDEK Martin 53BYDGOSZCZM18-2918M 1192020-08-23 09:56:4600:15:306800:04:1300:38:2413800:01:0400:27:1500:27:3215801:26:43.90+00:24:42
135DROBINSKI Daniel 40BYDGOSZCZM30-3961M 1202020-08-23 09:57:5700:20:3017300:03:5400:37:4312400:01:5300:22:3000:22:466901:26:46.10+00:24:44
136ŚWIATOWY Krystian 183#SLIMAKIBARCINBARCINM30-3962M 1212020-08-23 09:58:4400:18:3914900:03:2000:38:3414100:01:0500:24:5900:25:1311801:26:51.05+00:24:49
137PIETZ Mikołaj 147CYTADELA BY NIGHTPOZNAŃM40-4934M 1222020-08-23 09:57:1000:16:4610300:02:5600:39:1015000:02:1200:25:3600:25:5412901:26:58.95+00:24:57
138LURKA Krystian 112TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM18-2919M 1232020-08-23 09:58:1200:22:3318900:02:5100:35:578300:01:3400:24:1000:24:2010501:27:15.95+00:25:14
139BARANOWICZ Bartosz 10GLOBART MEBLEBYDGOSZCZM40-4935M 1242020-08-23 09:56:5400:15:005900:03:0300:38:1113300:01:2800:29:2500:29:4118701:27:23.05+00:25:21
140STANIEK Agata 172MOGILNO TEAMMOGILNOK18-295K 162020-08-23 09:57:3000:12:402100:02:4500:43:2017900:00:4800:27:3600:27:5216001:27:25.10+00:25:23
141STRYCZYŃSKI Marek 176TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM30-3963M 1252020-08-23 09:57:0600:17:0111300:03:0700:39:2615200:01:4100:26:1300:26:2513901:27:40.05+00:25:38
142MALINOWSKI Artur 227MAKSYMILIANOWOM50-598M 1262020-08-23 09:57:3900:21:4218600:03:3200:36:5310500:01:4100:23:4800:24:049501:27:52.00+00:25:50
143KOŁODZIEJCZYK Tomasz 84WARSZAWAM40-4936M 1272020-08-23 09:59:0100:19:0115500:02:5600:40:0915900:03:0600:22:3300:22:487201:28:00.30+00:25:58
144ŚLESICKI Maciej 181BYDGOSZCZM40-4937M 1282020-08-23 09:58:3600:16:5510800:03:1400:38:0213000:01:3800:28:1600:28:3217301:28:21.15+00:26:19
145TUBAJA Albert 190KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGPSZCZM40-4938M 1292020-08-23 09:57:0100:16:259200:03:5300:36:4510100:02:1800:28:4600:29:0318201:28:24.35+00:26:22
146CZERWIAKOWSKI Sebastian 35BYDGOSZCZM40-4939M 1302020-08-23 09:57:2600:17:5413500:04:2100:37:0711000:01:2800:27:2900:27:4415901:28:34.65+00:26:33
147DULINSKA Dorota 43TRISPACE/TREKNIEMCZK40-493K 172020-08-23 09:58:1100:18:4415000:02:4200:37:2511700:01:3800:27:5300:28:0816901:28:37.30+00:26:35
148KOWALSKI Marek 90REKINY OSIELSKONIEMCZM50-599M 1312020-08-23 09:58:3800:16:339500:04:5500:40:0815800:01:4700:25:0400:25:2012001:28:43.20+00:26:41
149KOSECKI Tomasz 87BYDGOSZCZM40-4940M 1322020-08-23 09:57:5000:19:3216000:04:2600:38:4114400:02:0000:23:5100:24:069701:28:45.65+00:26:44
150RASZLIŃSKA Mariola 156BYDGOSZCZK50-592K 182020-08-23 09:57:3500:17:5914000:02:5200:40:4916600:01:3800:25:2300:25:3812601:28:56.90+00:26:55
151OSIŃSKI Adam 138CHŁOPAKI TO MYBYDGOSZCZM40-4941M 1332020-08-23 09:57:0800:20:2417100:03:5500:38:0413200:01:3700:24:4900:25:0611601:29:06.20+00:27:04
152PAPIEROWSKI Piotr 140ATOSBYDGOSZCZM30-3964M 1342020-08-23 09:57:3900:18:0814100:03:0800:39:0214600:01:4700:26:5000:27:0514801:29:10.15+00:27:08
153JANKOWSKA Zuzanna 66POZNAŃK18-296K 192020-08-23 09:57:1800:16:269300:03:3200:41:3317000:00:4400:27:0100:27:1215101:29:27.80+00:27:26
154CZACHOWSKI Jacek 33BYDGOSZCZM30-3965M 1352020-08-23 09:57:5300:16:5811100:04:1900:40:3016400:00:4300:26:5500:27:0915001:29:39.00+00:27:37
155MATLUCH Piotr 119A-TKOMORNIKIM40-4942M 1362020-08-23 09:57:5200:20:3217500:04:4800:38:3514300:01:1200:24:2500:24:4011101:29:47.80+00:27:46
156WOJTCZAK Adam 199BYDGOSZCZM30-3966M 1372020-08-23 09:57:1600:15:457500:03:2000:40:3116500:01:1800:28:4400:29:0018101:29:54.35+00:27:52
157MIELCAREK Rafał 18WARSZAWAM40-4943M 1382020-08-23 09:58:2200:17:0611700:03:4000:41:5917400:01:3600:25:2900:25:4312701:30:04.40+00:28:02
158ZIÓŁKOWSKI Bartosz 212STRZELNOM18-2920M 1392020-08-23 09:57:3200:19:5116600:02:2200:39:5615600:01:5300:25:5500:26:0913201:30:11.70+00:28:10
159POCZTAREK Ewelina 224CITYZEN POZNAŃMOSINAK30-399K 202020-08-23 09:58:1800:15:327000:03:2700:42:3217700:01:4000:27:1700:27:2915701:30:40.50+00:28:38
160BOGALECKI Marek 17SAFE SPORT TEAMSTAROGARD GDAŃSKIM60-692M 1402020-08-23 09:58:4100:18:5215300:04:4600:38:0112900:02:0000:26:5700:27:1215201:30:51.65+00:28:50
161PAWELSKI Michał 142BYDGOSZCZM30-3967M 1412020-08-23 09:58:46 00:01:5100:27:5000:28:0516701:31:10.00+00:29:08
162ZIĘBICKI Maciej 211BYDGOSZCZM30-3968M 1422020-08-23 09:58:3800:18:2014600:03:3800:38:4614500:01:4800:28:3000:28:4317501:31:15.55+00:29:13
163LALEWICZ Wojciech 105ASSECO ACTIVE TEAMRADONIEM40-4944M 1432020-08-23 09:59:2500:19:0615800:03:5600:39:4515500:01:0600:27:1000:27:2415501:31:17.15+00:29:15
164STEMPOROWSKI Paweł 174INOWROCŁAWM18-2921M 1442020-08-23 09:57:2800:12:141600:02:5800:43:1717800:00:4900:32:0400:32:1819401:31:36.05+00:29:34
165RADZIŃSKA Joanna 154TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK30-3910K 212020-08-23 09:58:4900:20:4117900:03:0900:38:1213400:01:3000:27:5600:28:1217001:31:44.65+00:29:43
166LEBIECKI Paweł 106BYDGOSZCZM30-3969M 1452020-08-23 09:58:0900:19:0115600:03:3800:40:1516200:01:5400:27:0200:27:2215401:32:10.45+00:30:08
167RUTKOWSKA Virginia 160ATOS/KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK30-3911K 222020-08-23 09:58:0400:16:5710900:03:4000:41:0416900:01:4300:29:0000:29:1718301:32:41.30+00:30:39
168ZUBOWICZ Maria 213IRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOZNAŃK30-3912K 232020-08-23 09:59:0100:22:1918800:03:0800:39:0614700:01:2400:26:3200:26:4814301:32:45.15+00:30:43
169MIEKCZYNSKI Artur 123POLONIA BYDGOSZCZZIELONCZYNM30-3970M 1462020-08-23 09:59:0400:19:4316500:03:5600:40:1116100:01:0300:27:3800:27:5516101:32:48.45+00:30:46
170ROŚ Sławek 158SELEKCJA NATURALNANOWA WIEŚ WIELKAM30-3971M 1472020-08-23 09:57:5000:15:547900:04:3900:41:3317100:01:3500:29:0500:29:2318401:33:04.05+00:31:02
171SOŁDYGA Paweł 171BYDGOSZCZM40-4945M 1482020-08-23 09:58:4900:21:1718200:04:2900:41:0316800:01:3300:25:0600:25:2312201:33:45.95+00:31:44
172ZGÓRSKI Maciej 206BYDGOSZCZM40-4946M 1492020-08-23 09:57:3100:20:2717200:04:1500:38:2514000:02:0000:28:2900:28:4417601:33:51.35+00:31:49
173KAPUSTKA Kasia 73KAPUSTRIPOZNAŃK30-3913K 242020-08-23 09:58:3600:17:1312100:04:1500:41:4017200:01:1200:29:1800:29:3718601:33:57.50+00:31:55
174PRENTKA Magdalena 151CITYZENPOZNANK40-494K 252020-08-23 09:58:2000:15:387300:03:1400:42:2717600:01:3100:30:5400:31:0919201:33:59.85+00:31:58
175DRZEWIECKI Mikołaj 41BYDGOSZCZM30-3972M 1502020-08-23 09:59:0800:20:0816900:03:3500:40:1716300:01:3400:28:2000:28:3617401:34:10.90+00:32:09
176MONTOWSKI Jan 128OPŁAWIECBYDGOSZCZM60-693M 1512020-08-23 09:59:0100:20:3617700:04:2300:41:5617300:00:5900:28:3000:28:5117901:36:45.50+00:34:43
177TOMAŚ Mariusz 186TRIIM OŁAWAOŁAWAM40-4947M 1522020-08-23 09:58:3400:23:5719800:03:0500:40:1116000:02:1100:27:4900:28:0416601:37:28.35+00:35:26
178JUCHACZ Michał 69DZIKI Z BALCZEWAINOWROCŁAWM40-4948M 1532020-08-23 09:58:5300:20:3817800:03:2100:47:5119200:00:4600:25:0900:25:2112101:37:57.05+00:35:55
179MORDAKA Maciej 130BYDGOSZCZM30-3973M 1542020-08-23 09:59:0600:16:4310000:04:3400:39:3915400:02:0300:35:0500:35:1919801:38:18.50+00:36:16
180PASTWA Donata 141TRISPACE TREKBYDGOSZCZK40-495K 262020-08-23 09:57:5500:23:2219400:03:3700:44:3518400:02:1100:24:2900:24:4311201:38:28.90+00:36:27
181KOPCZYNSKI Waldemar 861958POZNANM60-694M 1552020-08-23 09:58:2200:21:3018500:03:3700:40:5716700:01:5300:30:3700:30:5619101:38:53.45+00:36:51
182BUDNICKI Krzysztof 23BYDGOSZCZM40-4949M 1562020-08-23 09:57:3300:22:4519000:03:4400:42:1717500:02:1500:27:3800:27:5716201:38:58.90+00:36:57
183KOCZOROWSKA Kamila 83BYDGOSZCZK30-3914K 272020-08-23 09:59:0300:17:1312200:03:1700:44:1418200:00:5300:33:3700:33:5819701:39:35.70+00:37:34
184KOWALSKA Karolina 88BYDGOSZCZK18-297K 282020-08-23 09:59:1500:17:3512800:03:1800:45:3118600:01:1400:32:1900:32:3919601:40:17.00+00:38:15
185DANIELEK Ewa Anna 37REEBOK RUN CREWWARSZAWAK30-3915K 292020-08-23 09:59:0600:20:0817000:03:1900:44:4618500:01:2900:30:2100:30:3518901:40:17.65+00:38:16
186PIĄTKOWSKI Mateusz 98TrifectaTORUŃ1 Fala1M 1572020-08-23 09:58:0500:17:3813100:04:0300:49:0219800:01:0900:28:4300:28:5618001:40:48.75+00:38:47
187FIEGEL Katarzyna 46TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK40-496K 302020-08-23 09:57:4100:24:2319900:02:3700:44:3218300:01:2800:28:0900:28:2217201:41:22.70+00:39:21
188KRAZIŃSKA Samanta 93MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKK18-298K 312020-08-23 09:57:4100:24:5120000:02:3800:43:3718000:01:3100:28:3500:28:4817701:41:25.30+00:39:23
189BUGAJ Katarzyna 24LAKE RUNNERS TYCHYTYCHYK40-497K 322020-08-23 09:59:2300:16:4510100:06:3300:48:5719700:02:2900:26:4200:26:5714501:41:41.25+00:39:39
190BUŁKA Rafał 25NIEMCZM50-5910M 1582020-08-23 09:58:3400:18:3214800:04:1800:45:5218900:02:0800:32:0400:32:2719501:43:17.25+00:41:15
191SZABO-MOSKAL Jadwiga 177BORÓWNOK50-593K 332020-08-23 09:58:2900:21:0818100:03:4100:47:3619100:00:3800:30:2200:30:4319001:43:46.20+00:41:44
192KULCZYŃSKI Przemysław 100TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30-3974M 1592020-08-23 09:59:0800:23:1619300:03:4300:45:3518700:01:0200:30:0200:30:2018801:43:56.15+00:41:54
193SKRZYNIARZ Hubert 167#CIĄGŁA_WALKA_Z_BMIŁOCHOWOM30-3975M 1602020-08-23 09:57:4300:33:3420500:04:2000:36:4810300:01:2600:27:3400:27:5816301:44:06.40+00:42:04
194MURACH Agnieszka 131KURPIOWSKIE CENTRUM WETERYNARYJNEOSTROŁĘKAK50-594K 342020-08-23 09:59:1800:22:0718700:04:3500:47:1519000:02:3000:27:4400:28:0016501:44:27.30+00:42:25
195WIŚNIEWSKA Małgorzata 198DOBRCZK40-498K 352020-08-23 09:59:0600:19:5716700:04:2000:47:5619300:01:2300:31:3200:31:4819301:45:24.55+00:43:22
196PIĄTKOWSKI Mariusz 21TrifectaCOVENTRY1 Fala2M 161 00:45:3818800:00:4700:35:2500:35:4119901:45:51.50+00:43:49
197SKORUPKA Radek 166ULUNG TEAMBYDGOSZCZM40-4950M 1622020-08-23 09:59:0800:23:1319200:04:4600:51:0920000:01:2900:28:0000:28:1817101:48:55.75+00:46:54
198MICHALSKI Bogdan 122ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM60-695M 1632020-08-23 09:58:2500:21:1818300:04:3500:43:5018100:02:2600:36:2900:36:5320301:49:02.60+00:47:00
199NOWAK Adam 223WUJEK PORADABYDGOSZCZM40-4951M 1642020-08-23 09:59:2100:21:0218000:05:1100:48:5019600:02:2900:35:5800:36:3120001:54:03.25+00:52:01
200ZAPOTOCZNY Robert 216CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ OLIMP ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5911M 1652020-08-23 09:59:1400:27:1620400:06:1700:48:3819500:03:0300:29:1000:29:2918501:54:43.10+00:52:41
201CZYŻEWSKI Piotr 36MELTICA TEAMBRZOZAM30-3976M 1662020-08-23 09:58:4300:22:5819100:04:3600:48:1119400:01:2500:38:2500:38:4420401:55:54.90+00:53:53
202NOWICKA Michalina 136GROTNIKIK18-299K 362020-08-23 09:59:1300:23:3219600:03:4000:51:5020100:01:0600:36:1800:36:3520101:56:43.40+00:54:41
203NOSKOWIAK BAJNO Alicja 134BORÓWNOK40-499K 372020-08-23 09:58:5900:25:4020100:04:4800:50:3319900:01:0700:36:3200:36:5020201:58:58.45+00:56:56
204BŁASZKIEWICZ Marzena 15CHOŁE KŁÓLIKIBORÓWNOK40-4910K 382020-08-23 09:58:5600:23:4219700:06:0400:54:1920200:02:5300:39:2700:39:4420602:06:42.40+01:04:40
205ŻAK Łukasz 62TrifectaŁÓDŹM30-3977M 1672020-08-23 09:56:4400:23:2419500:10:0300:54:3020300:01:3500:39:0600:39:2320502:08:55.70+01:06:54
206MIKA Aldona 124BYDGOSZCZK50-595K 392020-08-23 09:59:1800:26:0520300:10:5500:55:5820400:02:0800:46:1400:46:3920702:21:45.20+01:19:43
207SAWICKI Waldemar 163BYDGOSZCZM70-791M 1682020-08-23 09:59:2800:26:0420200:10:4600:56:1920500:01:4800:52:5600:53:3120802:28:28.10+01:26:26
HENDRZAK Sylwester 61ZAMEK BIERZGŁOWSKIŁUBIANKAM30-392020-08-23 09:58:5600:19:3616200:03:4700:38:1713600:01:4500:22:3700:22:4770 DNF
WAPNIEWSKI Marcin 31TRI-SPORTGÓROWO IŁAWECKIEM40-492020-08-23 09:56:4400:11:441100:01:55 DNF
STAWSKI Paweł 173ACTIVE RUNNERS PŁOCKPŁOCKM30-392020-08-23 09:58:25  DNF
WRZESIŃSKI Bartłomiej 22TrifectaMUROWANIEC1 Fala2020-08-23 09:58:03  DNF
Znaleziono 211 wynik(ów)