OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA - SZTAFETY - DYSTANS PEŁNY 140.6

Organizator:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
226(s) km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
8
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
8
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.9km | 2.85km | 3.8km | 4.25km | 8km | 14km | 28.7km | 47km | 53km | 67.5km | 86km | 92km | 106.5km | 125km | 131km | 145.25km | 164km | 170km | 184.25km | 184.33km | 190.7km | 191.5km | 197.8km | 198.6km | 205.25km | 206.05km | 212.35km | 213.15km | 219.45km | 220.25km | 226.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Sztafety Pełny

Klasyfikacja wg czasów netto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaMoment startuP_Borowno
0.95km
P_Borowno
1.9km
P_Borowno
2.85km
P_Borowno
3.8km
Poz R_Pauliny
3.75km
R_Kotomierz
9.75km
R_Lidl
24.45km
R_Pauliny
42.75km
R_Kotomierz
48.75km
R_Lidl
63.25km
R_Pauliny
81.75km
R_Kotomierz
87.75km
R_Lidl
102.25km
R_Pauliny
120.75km
R_Kotomierz
126.75km
R_Lidl
141km
R_Pauliny
159.75km
R_Kotomierz
165.75km
R_Lidl
180km
Poz B_Announcer
6.37km
B_Announcer
7.17km
B_Announcer
13.47km
B_Announcer
14.27km
B_Announcer
20.92km
B_Announcer
21.72km
B_Announcer
28.02km
B_Announcer
28.82km
B_Announcer
35.12km
B_Announcer
35.92km
B_Announcer
42.22km
B_Announcer
42.37km
PozCzas
netto
226.7km
Czas
łączny
226.7km
Różn.
                                          
1PSTRONG Krystian
POTYRAŁA Jarosław
PIERNIKOWSKI Damian
1007Byle do metyGDANSJSztafety Pełny1M 12020-08-22 07:01:2800:15:4300:32:1700:49:0901:06:22300:01:3800:06:5400:16:3600:41:0901:12:4001:22:2901:47:4202:19:3402:29:4902:56:2003:30:0903:40:5204:07:5204:41:2504:52:3505:18:46400:00:5500:28:2300:31:4500:58:2501:01:4901:28:2201:31:4901:59:4502:03:1902:32:5402:37:0403:11:5803:12:21309:40:02.4009:55:15.85 
2SZAŁKOWSKI Piotr
SZAŁKOWSKI Łukasz
SZAŁKOWSKI Tomasz
1008Brachole Team PoznańPOZNAŃSztafety Pełny2M 22020-08-22 07:02:2400:17:1400:35:3500:54:0601:13:22400:01:5000:06:4100:15:5100:38:1001:07:1401:16:2501:39:2002:08:3502:17:5202:41:1803:11:2303:23:1203:46:2704:20:5104:30:4804:54:34100:00:4700:29:5600:33:4301:04:3901:08:3501:40:0201:44:0102:16:0702:20:1802:54:4402:59:1703:36:0903:36:25509:46:58.9010:03:08.50+00:06:56
3SOKOŁOWSKA Hanna
URBAŃSKA Ewa
LUTOWSKI Wojciech
1009Idealnie DobraniŁOCHOWOSztafety Pełny3K 12020-08-22 07:00:0200:14:5100:30:0000:45:2101:00:53100:02:1100:07:1600:17:0400:41:4301:13:0701:23:0401:47:5402:19:1102:29:1902:54:2903:26:1003:36:2004:00:5104:33:0804:43:3005:08:32200:00:5300:27:3900:31:1500:59:4801:03:3701:34:5001:39:4602:16:3502:20:4503:00:1003:06:0603:45:1903:45:37709:58:06.6510:11:53.65+00:18:04
4URBAŃSKA Paulina
KAMIŃSKI Tomasz
KAWIECKI Paweł
1002InMoto TriTeamMROCZASztafety Pełny4M 32020-08-22 07:01:1600:15:4000:32:0200:48:4001:06:16200:01:4400:07:0400:16:5400:41:2901:12:2801:22:1501:47:1402:18:2202:28:2902:53:5003:26:2103:36:3604:02:0204:34:2204:44:5305:09:38300:01:2100:28:0500:31:4101:01:1201:05:0801:37:2801:42:0002:19:0102:23:4903:02:1303:06:5203:40:3203:40:45609:59:44.7510:14:46.70+00:19:42
5HANC Robert
RADZISZEWSKI Seweryn
STASZCZAK Łukasz
1004TRI TEAM LUBAŃLUBAŃSztafety Pełny5M 42020-08-22 07:01:1100:18:3300:38:3600:59:4601:22:14500:02:0700:07:4400:18:2300:44:4601:19:1901:31:0001:57:4402:30:4902:41:5103:09:2103:46:1303:58:0604:26:4705:05:2405:17:2705:43:28600:00:4700:26:3200:29:5700:56:1400:59:3901:25:5201:29:1501:56:1501:59:5402:28:2702:32:1103:00:4803:00:59110:09:35.9510:24:32.45+00:29:33
6MAZUR Mariusz
SOŁTYS Daniel
BAKALARZ Łukasz
1003TRI TEAM LUBAŃLUBAŃSztafety Pełny6M 52020-08-22 07:01:3100:19:2600:40:5501:02:5001:24:22600:02:0100:06:4400:16:1200:40:3801:12:2301:22:2801:47:3902:20:3602:31:5102:59:3603:36:3203:48:1504:15:1504:52:4005:05:0305:34:04500:00:5200:26:4100:30:0200:57:1001:00:3901:28:3001:32:1002:00:2602:04:0402:35:5402:40:2703:14:3403:14:50410:16:09.8510:31:26.25+00:36:07
7SZCZECIŃSKI Łukasz
WDOWIAK Piotr
WDOWIAK Wojciech
1010Wdowiak i przyjacieleBYDGOSZCZSztafety Pełny7M 62020-08-22 07:02:1700:21:0800:43:1701:05:2901:27:35700:02:4300:07:4800:18:5000:46:4801:23:3201:35:0102:05:2702:43:0802:55:2103:25:5104:06:0304:18:5604:51:0505:33:1705:46:2406:16:22800:01:2600:27:2600:31:0200:58:4101:02:1601:30:2901:34:0902:02:4302:06:2502:35:4702:39:3903:10:1603:10:28210:58:34.4011:14:37.25+01:18:32
8KWAŚNIK Jacek
PANTERA Roman
PANTERA Luiza
1005StormpoopersKONSTANCIN - JEZIORNASztafety Pełny8M 72020-08-22 07:02:0700:20:2100:42:4101:05:4401:28:12800:03:2700:08:1800:19:3100:48:0301:24:2701:36:0502:05:2002:41:5602:53:4603:22:0903:57:3504:09:0204:37:1505:15:1205:26:5305:54:21700:01:0300:37:2200:42:0601:19:4201:24:3302:03:3902:08:4802:48:5002:54:3503:38:4903:44:5404:28:5704:29:18811:56:21.2012:12:13.30+02:16:18
Znaleziono 8 wynik(ów)