OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA - SZTAFETY - DYSTANS ŚREDNI 70.3

Organizator:
Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
113(s) km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
19
Wystartowało:
17
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
17
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.9km | 2.25km | 7.15km | 22.15km | 42.15km | 57.8km | 77.15km | 92.15km | 92.151km | 98.616km | 99.416km | 105.882km | 106.682km | 112.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaMoment startuP_Borowno
0.95km
P_Borowno
1.9km
Poz R_Kotomierz
4.9km
R_Lidl
19.9km
R_Kotomierz
39.9km
R_Lidl
55.55km
R_Kotomierz
74.9km
R_Lidl
89.9km
Poz B_Announcer
6.465km
B_Announcer
7.265km
B_Announcer
13.731km
B_Announcer
14.531km
B_Announcer
20.649km
B_Announcer
20.849km
PozCzas
netto
113km
Czas
łączny
113km
Różn.
                         
1MALICKI Łukasz
RYMER Jakub
KOTŁOWSKI Bartosz
2010Malmedia - Erplast - Kotłowski Run TeamBYDGOSZCZOpen1M 12020-08-22 11:25:1300:13:1700:27:26200:01:3100:08:4500:30:4401:02:1201:24:1701:56:5802:19:14100:00:4600:22:0700:24:5900:47:4200:50:3701:13:5301:14:06104:03:03.0504:07:23.75 
2GUMMER Andrzej
CHLEBOROWICZ Marcin
KOŚMIEJA Marcin
20053Gravity- AtosBYDGOSZCZOpen2M 22020-08-22 11:25:0100:13:5300:28:25500:01:3700:09:0700:31:4101:04:2301:27:1902:00:0402:23:07200:00:5400:24:0600:27:0400:50:4500:53:4201:16:3501:16:48204:10:51.0504:14:59.05+00:07:48
3HAŃCZYK Jacek
KACZOR Błażej
WIERZBICKI Leszek
2006Polonia Środa IŚRODA WIELKOPOLSKAOpen3M 32020-08-22 11:25:1900:13:5400:28:06300:01:2800:09:1100:31:5901:04:4001:27:2902:01:4102:25:49400:00:4700:24:4200:27:5200:53:0500:56:4101:22:3701:22:49504:18:59.8004:23:26.70+00:15:56
4DEMBSKI Patryk
DEMBSKI Marek
WŁODARSKI Przemysław
2016SISU TEAMBYDGOSZCZOpen4M 42020-08-22 11:25:1300:12:4700:26:03100:01:4600:09:4400:32:5801:05:5501:29:1402:02:2102:25:43300:00:5000:25:5700:29:2000:56:4201:00:2601:30:2001:30:36804:24:58.7504:29:18.75+00:21:55
5MICHALSKI Wiktor
WARPIŃSKI Jacek
FILIPIAK Jakub
853Optyk MichalscyOpen5M 52020-08-22 11:26:3500:14:5100:31:05700:02:2000:09:5100:33:0001:06:5101:31:4202:07:5102:31:36600:01:0400:22:4600:25:5100:50:4000:53:5101:19:1001:19:22304:25:27.5004:31:09.70+00:22:24
6BRUCHAJZER Dominik
GIERES Waldemar
DYMEK Sebastian
2004PTT DELTAPŁOCKOpen6M 62020-08-22 11:25:2500:13:3000:28:16400:01:4400:09:4800:34:0801:08:4801:34:0302:10:4802:36:59800:00:4800:25:0700:28:1900:53:3500:56:4701:21:2201:21:34404:29:21.3504:33:54.30+00:26:18
7HAŃCZYK Joanna
PUZICKI Tomasz
FIBNER Krzyszof
2007Polonia Środa IIŚRODA WIELKOPOLSKAOpen7K 12020-08-22 11:25:3900:16:1000:32:521000:01:4500:09:5000:34:2101:09:4001:34:1802:10:2600:26:2000:29:4300:56:5501:00:2901:28:5201:29:03704:39:24.5004:44:10.60+00:36:21
8SZECÓWKA Marcin
SUJKOWSKI Mateusz
WIKA Arkadiusz
2014Klub Strzelecka 3BYDGOSZCZOpen8M 72020-08-22 11:26:4700:15:3000:31:26800:01:4000:09:5800:33:0801:06:5501:31:5202:08:0602:31:43700:00:5800:27:3800:31:1701:00:0901:04:0901:36:3001:36:461304:42:33.9004:48:28.50+00:39:30
9SIEŃSKI Jacek
GĄSIOROWSKI Robert
MEYER Marek
2012RUN BydgoszczNIEMCZOpen9M 82020-08-22 11:27:0500:17:1900:35:071300:02:0000:09:2500:31:4301:04:5501:28:3302:03:5402:29:18500:01:0300:30:2600:34:2301:05:4401:09:5401:42:3401:42:491504:50:17.4004:56:30.30+00:47:14
10CIEPŁOWSKI Robert
ŻUCHELKOWSKI Rafał
SIEG Marcin
2015NSZZ PolicjantówBYDGOSZCZOpen10M 92020-08-22 11:25:2800:13:5700:28:31600:02:1801:12:2101:37:2802:14:1602:39:1900:30:2200:34:2201:05:3201:09:3401:40:2601:40:401404:51:40.6004:56:15.70+00:48:37
11DAŃCZUK Miłosz
LIPECKI Tomasz
DAŃCZUK Jerzy
2003walczakiBYDGOSZCZOpen11M 102020-08-22 11:27:0000:16:3200:35:041200:01:5700:10:2000:35:3401:11:2601:37:5102:15:5202:42:431000:00:5800:27:4700:31:3201:01:1801:05:0301:35:3901:35:571204:56:39.8505:02:47.40+00:53:36
12GRUBICH Robert
KALACZYŃSKI Grzegorz
KALACZYŃSKI Miłosz
2008RGM TeamBYDGOSZCZOpen12M 112020-08-22 11:26:0800:15:3300:32:07900:01:5900:10:5700:39:2901:20:4001:50:2402:34:2403:04:511200:01:0200:25:5000:29:1200:56:2100:59:5501:28:1101:28:27605:08:26.0505:13:41.80+01:05:23
13DUTKIEWICZ Sławomir
STASIAK Krzysztof
WALIGÓRA Bożena
2013Perełka TrójmiastoGDAŃSKOpen13M 122020-08-22 11:25:4400:16:2000:33:461100:02:1200:09:5300:35:0201:12:5801:39:5102:19:4002:46:221100:00:5000:35:5600:40:4001:18:5901:23:5902:01:1602:01:311705:24:41.9005:29:32.95+01:21:38
14SZYMAŃSKA Katarzyna
BETLEJEWSKI Sebastian
SZYMAŃSKI Adam
2002SZAJKABydgoSzczBYDGOSZCZOpen14M 132020-08-22 11:28:4300:22:0100:44:501600:01:5500:11:2400:39:0901:22:3201:52:4002:39:3503:12:001300:00:4900:27:0700:30:3700:58:2901:02:1001:32:1401:32:331005:32:07.2505:39:58.10+01:29:04
15PODLEWSKA Michalina
GOŁATA Agnieszka
GOŁATA Wojciech
2011Wilcza WatahaUNISŁAWOpen15K 22020-08-22 11:27:4500:17:4700:35:441400:02:0700:12:0600:42:1701:27:3501:59:5702:50:3003:27:191400:01:0700:28:2200:32:0201:00:2501:04:1101:33:2301:33:361105:39:53.8505:46:45.90+01:36:50
16ĆWIEK Szymon
LENC Maciej
SZULC Jacek
2001RENTIERZYBYDGOSZCZOpen16M 142020-08-22 11:28:5800:18:2600:37:481500:02:0600:12:3300:45:1701:33:3802:07:5402:58:1403:31:361500:01:2600:33:1100:37:3801:11:0501:15:2101:49:1901:49:331606:02:29.1506:10:34.75+01:59:26
DNCKOWALSKI Krzysztof
KRAWISZ Maciej
FOGT Maciej
2009Soplica TEAMŁOCHOWOOpen2020-08-22 11:26:32  00:09:4600:33:4601:10:2501:35:3402:13:4702:39:01900:00:5900:27:4500:31:1700:59:5001:03:3001:32:1601:32:30904:52:05.0004:57:44.35
Znaleziono 17 wynik(ów)