OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
333
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
285
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 11km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja GminPow NTPow LimanowskiCzas startuWieĹĽa
10km
Gorc
11km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MAREK Dariusz 1161Monk Sandals TeamWIELICZKAM 33-441M 1Nie dotyczy00:00:0100:54:4100:57:0101:32:55.0501:32:56.75 4:3812.9
2BOROWICZ Piotr 1259MAXX SPORT NOWY TARGNOWY TARGM 321M 2Nowy Targ100:00:0300:59:4401:02:1101:35:10.5001:35:13.55+00:02:164:4512.6
3KUREK Jacek 1100Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚwietlikowoTYCHYM 45+1M 3Nie dotyczy00:00:0201:00:0501:03:3301:39:53.7001:39:55.75+00:06:594:5912
4KOSTELA Piotr 1241WatahaNOWY TARGM 322M 4Nowy Targ100:00:0201:00:4901:03:4501:41:35.3001:41:37.45+00:08:405:0411.8
5TABIŚ Przemysław 1141KRAKÓWM 323M 5Nie dotyczy00:00:0401:05:5101:08:3601:41:36.8001:41:41.00+00:08:445:0411.8
6TARASEK Wojciech 1207elemeno.plSTARA WIEŚM 324M 6Nie dotyczy00:00:0200:57:1101:10:3901:42:10.4501:42:12.45+00:09:155:0611.7
7TRACZ Paulina 1136Salco Garmin TeamJAROSŁAWK 321K 1Nie dotyczy00:00:0101:05:5101:08:3701:43:50.3501:43:52.20+00:10:555:1111.6
8SIKOŃ Marek 1292PFEIFER.PLWOJNICZM 33-442M 7Nie dotyczy00:00:0101:06:4301:09:4601:44:55.5501:44:57.25+00:12:005:1411.4
9MILKOWSKI Rafał 1322OTK RzeźnikRYBNIKM 33-443M 8  00:00:0201:03:5901:06:5901:45:39.2001:45:41.95+00:12:455:1611.4
10ZYCH Marcin 1110#SOBASTEAMWROCŁAWM 33-444M 9Nie dotyczy00:00:0201:07:4501:10:4601:48:00.8501:48:03.30+00:15:065:2411.1
11SKOTNICZNY Michał 1087Euroclear Running TeamKRAKÓWM 325M 10Nie dotyczy00:00:0501:07:0901:10:3101:49:00.5501:49:05.90+00:16:095:2711
12KOWALIK Marcin 1080PGE RUN ObrótRZESZÓWM 33-445M 11Nie dotyczy00:00:0201:09:2901:12:4401:49:53.0501:49:56.00+00:16:595:2910.9
13GASPARSKI Bartek 1069WARSZAWAM 33-446M 12Nie dotyczy00:00:0301:04:2201:07:3801:50:04.6001:50:08.00+00:17:115:3010.9
14ŁABUZ Małgorzata 1218WROCŁAWK 33-441K 2Nie dotyczy00:00:0201:07:2501:10:5101:50:30.8001:50:33.30+00:17:365:3110.9
15HEBDA Adrian 1090KRAKÓWM 326M 13Not applicable00:00:0401:10:3301:13:5001:54:29.7001:54:33.85+00:21:375:4310.5
16KRAWCZYK Sebastian 1252Move For HealthKRAKÓWM 33-447M 14Nie dotyczy00:00:0201:11:2201:15:0401:54:39.8501:54:42.50+00:21:455:4410.5
17OPAŁKA Damian 1233MyRaceWARSZAWAM 327M 15Nie dotyczy00:00:0701:10:5601:14:2801:54:47.6001:54:55.25+00:21:585:4410.5
18SZELEŻYŃSKI Kamil 1168JAtrenujeRUMIAM 328M 16Nie dotyczy00:00:0701:12:3701:16:2201:56:11.4501:56:19.10+00:23:225:4810.3
19MIKA Andrzej 1245WROCŁAWM 33-448M 17Nie dotyczy00:00:0401:07:0301:10:0001:56:33.8501:56:38.30+00:23:415:4910.3
20PYREK Przemysław 1251Training by PPOŚWIĘCIMM 329M 18Nie dotyczy00:00:0201:11:1801:14:3601:56:55.0001:56:57.30+00:24:005:5010.3
21KOS Lucjan 1172NOWY SĄCZM 33-449M 19Nie dotyczy00:00:0401:09:3301:12:4301:57:37.5501:57:42.00+00:24:455:5210.2
22ZAJĄC Andrzej 1065Muay Running TeamKRAKÓWM 33-4410M 20Nie dotyczy00:00:2801:13:0601:17:0801:57:37.3501:58:05.55+00:25:085:5210.2
23SOBOLEWSKI Mikołaj 1283SZYMANOWSKI Triathlon TeamADAMÓWM 3210M 21Nie dotyczy00:00:0801:12:5401:16:4201:58:02.1001:58:10.35+00:25:135:5410.2
24SIWAK Ryszard 1274TeamRys SkiDZIEKANOWICEM 33-4411M 22Nie dotyczy00:00:0601:06:4901:10:0701:58:21.9001:58:28.20+00:25:315:5510.1
25BARNAŚ Karol 1316OCHOTNICA DOLNAM 3211M 23Ochotnica Dolna100:00:1201:16:0001:19:0801:58:37.6001:58:49.60+00:25:525:5510.1
26LATOS Marcin 1130Euroclear Running TeamKRAKÓWM 3212M 24Nie dotyczy00:00:0601:14:1901:17:5501:59:02.0001:59:08.45+00:26:115:5710.1
27ZAJĄC Katarzyna 12274K TEAM TARNÓWTARNÓWK 33-442K 3Nie dotyczy00:00:0401:14:1301:17:4201:59:11.4001:59:16.25+00:26:195:5710.1
28STRZELCZYK Mariusz 1066Kontener FormyGDYNIAM 33-4412M 25Nie dotyczy00:00:5401:11:3501:14:5401:58:47.4501:59:42.10+00:26:455:5610.1
29GOŁDYN Piotr 1085Krokodyle na wolnościOCHOTNICA DOLNAM 33-4413M 26Ochotnica Dolna100:00:5301:11:2401:14:5501:58:57.0501:59:50.90+00:26:545:5610.1
30KUBIESA Jakub 1296Husaria Race TeamKRAKÓWM 33-4414M 27Nie dotyczy00:00:0201:17:3501:21:1302:00:45.0002:00:47.30+00:27:506:029.9
31TURPEL Marc 1314DIEKIRCHM 45+2M 28  00:00:2601:12:0601:16:0002:00:40.3502:01:07.15+00:28:106:029.9
32KOCAK Konrad 1317M 33-4415M 29  00:00:0401:15:3801:18:4202:01:11.5502:01:15.90+00:28:196:039.9
33MIZERA Krzysztof 1026KRAKÓWM 33-4416M 30Nie dotyczy00:00:0801:12:3001:16:2402:01:33.6502:01:42.40+00:28:456:049.9
34PLEWA Rafał 1211JADOWNIKIM 33-4417M 31Nie dotyczy00:00:0801:13:4801:17:4802:02:17.8502:02:26.55+00:29:296:069.8
35ZAWADZKI Piotr 1220-KRZEPICEM 33-4418M 32Nie dotyczy00:00:0401:14:2501:18:1302:02:51.6502:02:56.50+00:29:596:089.8
36BUCHLA Marcin 1101GT RATWROCŁAWM 45+3M 33Nie dotyczy00:00:0301:17:3801:21:1102:03:15.2502:03:18.50+00:30:216:099.7
37GALUSKIN Alexey 1201Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM 33-4419M 34Nie dotyczy00:00:0401:20:2701:24:1002:03:48.2002:03:52.95+00:30:566:119.7
38PERKOWSKI Jarosław 1327SUWAŁKIM 45+4M 35  00:00:1401:14:4401:19:4102:04:51.2502:05:05.85+00:32:096:149.6
39GĘDŁEK Tomasz 1120JAWORZNOM 45+5M 36Nie dotyczy00:00:0601:17:2601:21:2102:05:52.5502:05:58.70+00:33:016:179.5
40JAROCH Kamil 1145KRAKÓWM 3213M 37Nie dotyczy00:00:1301:15:3601:19:4302:05:46.6502:05:59.75+00:33:036:179.5
41PARWA Michał 1222Biegiem Na RowerDZIEKANOWICEM 33-4420M 38Nie dotyczy00:00:0501:16:0301:19:5502:06:02.0502:06:07.75+00:33:116:189.5
42PERENC Michał 1081Husaria Race TeamJAROSŁAWM 3214M 39Nie dotyczy00:00:0301:20:5701:24:1802:06:34.9002:06:38.30+00:33:416:199.5
43TARANTA Daniel 1217TANTAN-MEN z podwójnymi dodatkamiWARSZAWAM 3215M 40Nie dotyczy00:01:5201:16:3101:20:2102:05:36.2502:07:28.95+00:34:326:169.6
44MUCHA Agnieszka 1188SIENIAWAK 33-443K 4Nie dotyczy00:00:2701:18:4801:22:4802:07:14.1502:07:41.90+00:34:456:219.4
45STARZYK Sebastian 1226OCR TEAM DĘBICATARNÓWM 33-4421M 41Nie dotyczy00:00:1001:20:1401:24:0802:08:11.7502:08:22.30+00:35:256:249.4
46SOBSTEL Przemek 1177SIEMIANOWICE SLASKIEM 33-4422M 42Nie dotyczy00:00:0801:17:5801:21:2102:08:23.2502:08:31.75+00:35:356:259.3
47DEMBECKI Marcin 1240Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-4423M 43Nie dotyczy00:00:1701:15:4101:19:3202:08:22.9502:08:39.95+00:35:436:259.3
48NIEMCZYK Dominik 1131Euroclear Running TeamKRAKÓWM 33-4424M 44Nie dotyczy00:00:0601:21:3601:25:0802:09:14.3002:09:20.30+00:36:236:279.3
49KRAJKA Jarosław 1187UMCS BiegaLUBLINM 33-4425M 45Nie dotyczy00:00:0701:17:5401:22:0602:09:30.8002:09:38.05+00:36:416:289.3
50PARZONKA Michał 1175Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM 33-4426M 46Nie dotyczy00:00:1901:21:0101:25:0202:10:17.8502:10:37.60+00:37:406:309.2
51FALKOWSKI Piotr 891KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM 45+6M 4700:00:1501:21:0001:25:4602:10:30.5502:10:46.15+00:37:496:319.2
52KAWA Rafał 1236OCR TEAM DĘBICAWOLA ŻYRAKOWSKAM 33-4427M 48Nie dotyczy00:00:1001:22:0601:25:5802:10:36.2002:10:47.05+00:37:506:319.2
53WOJCIESZAK Bartłomiej 1282Wilk Ultra TeamNOWY WIŚNICZM 3216M 49Nie dotyczy00:00:1201:21:5501:26:4202:10:53.0002:11:05.10+00:38:086:329.2
54DERWICH Karol 1034KRAKÓWM 33-4428M 50Nie dotyczy00:00:1201:21:3401:25:3702:11:17.7002:11:30.40+00:38:336:339.1
55GÓŻAŃSKI Jarosław 1248Łódź Kocha SportŁÓDŹM 45+7M 51Nie dotyczy00:00:0301:19:0501:23:0602:11:31.4502:11:35.20+00:38:386:349.1
56BEDNARZ Krzysztof 12284K TEAM TARNÓWTARNÓWM 45+8M 52Nie dotyczy00:00:0601:21:4701:25:4702:11:34.0502:11:41.00+00:38:446:349.1
57MAJEWSKA Joanna 1079PGE RUN ObrótRZESZÓWK 45+1K 5Nie dotyczy00:00:0101:20:0101:24:0702:11:45.9502:11:47.65+00:38:506:359.1
58DUDA Anna 1281KLIKUSZOWAK 322K 6Nowy Targ100:00:0301:22:4801:26:3702:12:00.6002:12:04.55+00:39:076:369.1
59CHOJNACKI Mikołaj 1280Warsaw Run ClubWARSZAWAM 33-4429M 53Nie dotyczy00:00:2201:19:4501:24:0102:11:49.3502:12:12.00+00:39:156:359.1
60FORTUNA Marcin 1176Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEM 33-4430M 54Nie dotyczy00:00:1901:21:3201:25:3502:11:57.0502:12:16.15+00:39:196:359.1
61GOŁASZEWSKA Karolina 525TYCHYK 323K 7Nie dotyczy00:00:1301:22:3301:26:3802:12:10.6002:12:24.30+00:39:276:369.1
62BARSKI Łukasz 1124JÓZEFOSŁAWM 33-4431M 55Nie dotyczy00:00:4001:20:5801:25:0702:11:47.1502:12:27.35+00:39:306:359.1
63DŁUGOSZ Marek 1186KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM 45+9M 56Nie dotyczy00:00:0501:23:1401:26:5202:12:38.3502:12:44.10+00:39:476:379
64PIECHNIK Antoni 1171KRAKOWM 3217M 57Not applicable00:00:0801:21:5502:13:01.7502:13:10.05+00:40:136:399
65INDEO Simone 1288CAGLIARIM 33-4432M 58Nie dotyczy00:00:1001:25:5901:31:0002:13:33.4502:13:43.70+00:40:466:409
66PACIOREK Piotr 1180Husaria Race TeamKRAKÓWM 3218M 59Nie dotyczy00:00:0901:22:1401:25:4702:13:41.1002:13:51.05+00:40:546:419
67WARDA Paweł 1075Med sportRYKIM 33-4433M 60Nie dotyczy00:00:2101:23:0601:27:1902:13:56.8002:14:18.70+00:41:216:419
68KRZYŻOWSKI Hubert 1261MSZANA DOLNAM 33-4434M 61Mszana Dolna100:00:0701:25:4601:29:0702:15:34.9002:15:42.60+00:42:456:468.9
69ZAJACZKOWSKA Ewelina 1102Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 33-444K 8Nie dotyczy00:00:0301:23:3001:27:3802:15:45.2502:15:49.20+00:42:526:478.8
70ROSTWOROWSKI Jerzy 1182KW WarszawaWARSZAWAM 3219M 62Not applicable00:00:2001:23:4501:27:4802:15:47.1002:16:07.20+00:43:106:478.8
71BOREK-GĄTKOWSKA Agata 1275ŻORYK 324K 9Nie dotyczy00:00:1801:23:0501:27:2102:16:43.8502:17:01.95+00:44:056:508.8
72TEMPIŃSKI Bartosz 1265Gorlicka Grupa BiegowaKOBYLANKAM 3220M 63Nie dotyczy00:00:3001:25:2601:30:1002:16:39.5502:17:09.60+00:44:126:498.8
73DZIEDZIC Grzegorz 1067NOWY TARGM 33-4435M 64Nowy Targ100:00:2701:26:2101:30:0302:16:54.3502:17:21.75+00:44:256:508.8
74PODRAZA Barbara 1049CASTLEISLANDK 33-445K 10Nie dotyczy00:00:0401:25:0501:29:0702:17:30.3002:17:35.15+00:44:386:528.7
75HOROWSKI Tomasz 1238RUNHOGS TychyTYCHYM 45+10M 65Nie dotyczy00:00:3701:26:5601:31:2202:17:08.9502:17:46.90+00:44:506:518.7
76BRZOZOWSKA Joanna 1179ZadyszkaWARSZAWAK 325K 11Nie dotyczy00:00:2301:25:5701:30:2002:18:10.4002:18:34.20+00:45:376:548.7
77YAKOVLEV Andrey 1264MOSCOWM 33-4436M 66Not applicable00:00:4001:21:1901:25:2502:17:54.2002:18:35.05+00:45:386:538.7
78PODGÓRSKA Anna 1323OCHOTNICA DOLNAK 326K 12Ochotnica Dolna100:00:1901:26:3901:30:1502:18:22.4002:18:41.50+00:45:446:558.7
79POCHWAŁA Adam 1224WARSZAWAM 3221M 67Nie dotyczy00:00:2601:24:0201:28:2002:18:20.0002:18:46.25+00:45:496:558.7
80ROGÓŻ Elżbieta 1302ProRunning PromotionWARSZAWAK 33-446K 13  00:00:0601:24:1301:28:3902:19:28.9502:19:35.65+00:46:386:588.6
81GWÓŹDŹ Michał 1270#czeladzbiegaCZELADŹM 33-4437M 68Nie dotyczy00:00:1701:25:2801:30:0702:20:11.3002:20:28.90+00:47:327:008.6
82DUCH Rafał 1198GRÓJECM 3222M 69Nie dotyczy00:00:1901:28:1701:32:4102:20:41.6002:21:01.25+00:48:047:028.5
83ANDRUSZKIEWICZ Szymon 1326GIŻYCKOM 33-4438M 70  00:00:1401:26:1001:31:2102:21:33.4502:21:47.50+00:48:507:048.5
84DOKUPIL Kinga 1083NOWA WIEŚK 327K 14Nie dotyczy00:00:2201:28:0501:31:5202:21:36.0002:21:58.20+00:49:017:048.5
85ADAMCZYK Wojciech 1021West Coast Runners CyprusBRZEZINYM 45+11M 71Nie dotyczy00:00:1301:27:4401:32:2702:21:57.5502:22:11.00+00:49:147:058.5
86MĘDRALA Ireneusz 1073KRAKÓWM 33-4439M 72Nie dotyczy00:00:1701:27:4301:32:2602:22:01.3002:22:18.80+00:49:227:068.4
87GAŁĄZKA Andrzej 1257WARSZAWAM 45+12M 73Nie dotyczy00:00:1601:27:2601:31:4802:22:22.1002:22:38.50+00:49:417:078.4
88KMIECIAK Marlena 1144GDAŃSKK 328K 15Nie dotyczy00:00:2301:25:2701:31:4802:22:19.9002:22:43.20+00:49:467:078.4
89FRANKOWSKI Piotr 1290WARSZAWAM 33-4440M 74Nie dotyczy00:00:3001:28:2401:32:3602:22:18.5502:22:49.30+00:49:527:068.4
90LADRA Tomasz 1237RE/MAX PolskaKRAKÓWM 33-4441M 75Nie dotyczy00:00:4201:28:0501:32:2402:22:09.3502:22:51.50+00:49:547:068.4
91WALNIK Rafał 1250KRAKÓWM 45+13M 76Nie dotyczy00:00:0301:28:3601:33:1202:22:50.2502:22:53.60+00:49:567:088.4
92WIŚNIOWSKI Mariusz 1121WIELOGŁOWYM 33-4442M 77Nie dotyczy00:00:1501:26:2801:31:1402:22:41.7002:22:57.25+00:50:007:088.4
93BIJATOWSKI Adrian 1260PCIMM 33-4443M 78Mszana Dolna00:00:0801:29:2701:33:5402:22:53.4002:23:01.90+00:50:057:088.4
94FRYBES Agnieszka 1324BIAŁYSTOKK 33-447K 16  00:00:1401:29:1601:33:2602:22:55.7002:23:10.55+00:50:137:088.4
95ZAWADZKI Grzegorz 1018Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM 33-4444M 79Nie dotyczy00:00:1801:31:3601:36:3902:23:49.4002:24:07.95+00:51:117:118.3
96PELA Oliwia 1286MKL ToruńŁUBIANKAK 329K 17Nie dotyczy00:00:0501:26:2301:31:1802:24:22.3502:24:27.50+00:51:307:138.3
97NOWAK Paweł 1279BRZESKOM 3223M 80Nie dotyczy00:00:1701:27:5501:32:2102:24:24.4502:24:42.05+00:51:457:138.3
98SZELA Łukasz 1231Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-4445M 81Nie dotyczy00:00:2901:31:1801:35:2402:24:48.0002:25:17.90+00:52:217:148.3
99PASTWA Janusz 1242GDAŃSKM 45+14M 82Nie dotyczy00:00:0501:28:3801:33:1102:25:21.4502:25:26.70+00:52:297:168.3
100WALERJAN-RUSEK Agnieszka 1298KRAKÓWK 33-448K 18Nie dotyczy00:00:0901:31:0201:35:4102:25:30.2502:25:39.90+00:52:437:168.2
101BUCZEK Mirosław 1273OCHOTNICA DOLNAM 3224M 83Ochotnica Dolna100:00:0301:24:0901:28:3302:26:01.0002:26:04.00+00:53:077:188.2
102DZIECIUCHOWICZ Adam 1203EST TEAMGRÓJECM 3225M 84Nie dotyczy00:00:1901:27:5701:32:2802:25:53.6502:26:13.00+00:53:167:178.2
103PELA Hanna 1244WODNICAK 33-449K 19Nie dotyczy00:00:1401:28:5101:34:0602:26:05.2502:26:19.50+00:53:227:188.2
104WASILEWSKI Piotr 1192WARSZAWAM 3226M 85Nie dotyczy00:00:2301:27:2501:31:5102:26:17.2502:26:40.75+00:53:447:188.2
105DREWNIK Robert 1234WARSZAWAM 33-4446M 86Nie dotyczy00:00:4001:26:1401:31:3402:26:04.9002:26:45.10+00:53:487:188.2
106RUMIŃSKI Piotr 1115POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEM 45+15M 87Nie dotyczy00:00:2001:30:3501:36:0902:26:26.3002:26:46.80+00:53:507:198.2
107GAŁKA Marcin 1157#SOBASTEAMWROCŁAWM 33-4447M 88Nie dotyczy00:00:0901:27:5501:32:4302:26:38.0002:26:47.65+00:53:507:198.2
108ZAJĄC Monika 1103ElectroluxKRAKÓWK 3210K 20Nie dotyczy00:00:3801:30:2901:34:4402:26:16.9002:26:55.50+00:53:587:188.2
109DRUCH Piotr 1262GLIWICEM 3227M 89Nie dotyczy00:00:3301:30:4201:35:5502:26:40.2002:27:13.70+00:54:167:208.2
110BATKO Zofia 1258OCHOTNICAK 33-4410K 21Ochotnica Dolna100:00:1901:30:4301:35:0402:27:42.3502:28:01.45+00:55:047:238.1
111KAMYK Dariusz 1214SOSNOWIECM 33-4448M 90Nie dotyczy00:00:3501:30:4701:35:5502:27:36.1502:28:11.25+00:55:147:228.1
112LECH Marcin 1156NOAWROCŁAWM 33-4449M 91Nie dotyczy00:00:0801:28:4801:32:5402:29:06.0502:29:15.00+00:56:187:278
113LIS Karolina 1089BBKTSKRAKÓWK 3211K 22Nie dotyczy00:00:0701:34:0001:37:4802:29:18.8502:29:26.65+00:56:297:278
114POCHWAŁA Maciej 1051ŁOWICZM 3228M 92Nie dotyczy00:00:2601:31:3801:36:0802:29:02.6502:29:29.45+00:56:327:278.1
115CIURASZKIEWICZ Kamil 1500Kamil Ciuraszkiewicz '86CZESTOCHOWAM 33-4450M 9300:00:1701:31:2601:36:1402:29:16.2502:29:33.40+00:56:367:278
116PAWLIKOWSKI Bogusław 1024Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM 45+16M 94Nie dotyczy00:00:3201:30:5501:36:0902:29:02.5002:29:35.20+00:56:387:278.1
117KACZMAREK-BYZDRA Aleksandra 1076Kaczmarek TeamCHWASZCZYNOK 45+2K 23Nie dotyczy00:00:2901:31:4701:37:0602:29:11.5002:29:41.00+00:56:447:278
118KWIECIEŃ Robert 1253KIELCEM 33-4451M 95Nie dotyczy00:00:1601:28:1601:32:4302:29:46.8502:30:03.10+00:57:067:298
119JAGLARZ Jarosław 1229VellopWILKOWISKOM 45+17M 96Nie dotyczy00:00:4101:24:0101:28:2702:30:09.7502:30:51.00+00:57:547:308
120BIEL Mariusz 1213WARSZAWAM 45+18M 97Nie dotyczy00:00:3701:30:4102:30:13.5002:30:51.35+00:57:547:308
121WALKOWIAK Iwona 1008KRAKÓWK 33-4411K 24Nie dotyczy00:00:0301:31:3701:36:5102:31:12.7002:31:15.95+00:58:197:337.9
122ZAJĄC Rafał 1266ŁÓDŹM 33-4452M 98Nie dotyczy00:00:2601:27:2701:32:1902:30:58.7502:31:24.80+00:58:287:327.9
123WIELECHOWSKI Jan 1320WARSZAWAM 3229M 99  00:00:3801:28:4501:33:3302:31:02.4002:31:41.25+00:58:447:337.9
124SALWA Justyna 1114POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK 3212K 25Nie dotyczy00:00:2001:33:0401:38:0102:31:24.9502:31:45.40+00:58:487:347.9
125GUT Marcin 1170ŁAŃCUTM 33-4453M 100Nie dotyczy00:00:1601:33:3601:38:2802:31:40.4502:31:56.55+00:58:597:357.9
126KUPIEC Marcin 1254GDÓWM 33-4454M 101Nie dotyczy00:00:4601:35:4001:40:5002:34:35.1502:35:21.70+01:02:247:437.8
127SIKORA Dawid 1099WARSZAWAM 3230M 102Nie dotyczy00:00:2601:31:5801:37:0402:35:04.0002:35:30.25+01:02:337:457.7
128WRÓBLEWSKA Olga 1297Vege RunnersWILCZA GÓRAK 33-4412K 26Nie dotyczy00:00:0901:40:4201:44:4402:35:21.4002:35:30.50+01:02:337:467.7
129PODSADECKI Witold 1000JUSTfeelFITCIĘCINAM 45+19M 103Nie dotyczy00:00:3601:33:5401:39:3702:34:57.6502:35:34.10+01:02:377:447.7
130PELA Olga 1146Sky-TransŁUBIANKAK 3213K 27Nie dotyczy00:00:0401:30:4101:36:2302:35:36.3002:35:41.15+01:02:447:467.7
131LENARCZYK Katarzyna 1096WARSZAWAK 33-4413K 28Not applicable00:00:2301:33:5301:39:1102:35:24.9002:35:48.65+01:02:517:467.7
132SZURA Piotr 1077Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIARZESZÓWM 45+20M 104Nie dotyczy00:00:1701:30:3501:35:3402:35:34.1002:35:52.00+01:02:557:467.7
133MANN Michał 1263CZEKANÓWM 3231M 105Nie dotyczy00:00:3301:32:5601:37:4902:35:41.3002:36:15.10+01:03:187:477.7
134SIOŁA Franciszek 1029DĄBROWA GÓRNICZAM 45+21M 106Ochotnica Dolna00:00:1101:34:1001:38:5702:36:07.1502:36:18.20+01:03:217:487.7
135KASKA Krzysztof 1223LEGIONOWOM 45+22M 107Nie dotyczy00:00:0601:34:2101:39:0502:36:16.3502:36:23.30+01:03:267:487.7
136TOKARSKI Rafał 1109KRAKÓWM 33-4455M 108Nie dotyczy00:00:3101:36:3001:41:4902:36:48.0002:37:19.20+01:04:227:507.7
137RUSNARCZYK Wojciech 1308OCHOTNICA DOLNAM 33-4456M 109Ochotnica Dolna100:00:0301:37:4401:42:0202:37:23.1502:37:26.20+01:04:297:527.6
138NOWAK Agnieszka 1039ASSECO ACTIVE TEAMKATOWICEK 33-4414K 29Nie dotyczy00:00:2701:38:4501:44:1002:37:01.9502:37:29.70+01:04:327:517.6
139PILCH Anna 1106ProbalansKRAKÓWK 3214K 30Nie dotyczy00:00:3901:37:1201:42:3602:36:59.5002:37:38.70+01:04:417:507.6
140SOBOTKA Monika 1072Dzikie Skrzydło/ Warsaw Run ClubWARSZAWAK 45+3K 31Nie dotyczy00:00:2101:33:3801:39:5502:37:19.6502:37:41.60+01:04:447:527.6
141PYZEL Agnieszka 1305KS PEGAZKONSTANCIN JEZIORNAK 45+4K 32  00:00:1601:40:5801:46:0502:37:42.3502:37:58.75+01:05:027:537.6
142KAMINSKA Karolina 1194KRAKÓW (KRAKÓW-KROWODRZA)K 33-4415K 33Not applicable00:00:2901:34:4501:40:0402:37:34.6002:38:03.60+01:05:067:527.6
143WANDAS Grzegorz 1255WIELICZKAM 33-4457M 110Nie dotyczy00:00:4601:35:2001:40:4602:37:45.6002:38:31.95+01:05:357:537.6
144SZEWCZYK Mariusz 1104KRAKÓWM 45+23M 111Nie dotyczy00:00:4601:38:2901:42:5102:37:53.4002:38:39.45+01:05:427:537.6
145SZAŁAŃSKA Agata 1025WARSZAWAK 33-4416K 34Nie dotyczy00:00:4701:34:4201:39:3402:38:12.5002:39:00.40+01:06:037:547.6
146STĘPIEŃ Dorota 1050WARSZAWAK 33-4417K 35Nie dotyczy00:00:1301:39:0901:43:3002:38:56.5502:39:09.85+01:06:137:567.6
147ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK 33-4418K 36Nie dotyczy00:00:1801:35:1801:40:4202:39:25.8002:39:44.30+01:06:477:587.5
148OSTROWSKI Paweł 1169RZESZÓWM 33-4458M 112Nie dotyczy00:00:1601:35:4601:41:1202:40:38.8502:40:55.00+01:07:588:017.5
149WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 1135Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji DzieciNOWY TARGK 33-4419K 37Nowy Targ100:00:0301:35:1501:40:3102:41:30.7502:41:34.15+01:08:378:047.4
150MILKOWSKA Justyna 1246RYBNIKK 33-4420K 38Nie dotyczy00:00:1801:41:1201:46:0002:41:33.4002:41:51.70+01:08:548:047.4
151KOZŁOWSKI Norbert 1117POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 33-4459M 113Nie dotyczy00:00:3201:43:4601:51:4502:41:24.2502:41:56.35+01:08:598:047.4
152BRYŚ Magdalena 1164ZadyszkaWARSZAWAK 3215K 39Nie dotyczy00:00:2401:38:4001:43:2002:41:33.1502:41:57.20+01:09:008:047.4
153SKRZYPEK Patrycja 1235ŁÓDŹK 3216K 40Nie dotyczy00:00:0901:38:5901:43:5402:41:48.2502:41:57.95+01:09:018:057.4
154SUCHORSKA-DZIEDZIC Ewa 1142Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK 33-4421K 41Nie dotyczy00:00:0301:39:1601:44:1902:42:47.6002:42:51.15+01:09:548:087.4
155MITROFANIUK Agata 1267SIEDLCEK 33-4422K 42Nie dotyczy00:00:0701:34:5201:40:5102:42:50.6502:42:57.85+01:10:018:087.4
156NASARZEWSKA Joanna 1033West Coast Runners CyprusSTRYKÓWK 33-4423K 43Nie dotyczy00:00:1301:38:1901:44:3802:42:46.0002:42:59.65+01:10:028:087.4
157KŁUCIŃSKA Małgorzata 1055WARSZAWAK 3217K 44Nie dotyczy00:00:4701:34:3901:40:3102:42:23.0502:43:10.95+01:10:148:077.4
158KOBYŁKIEWICZ Artur 1054WARSZAWAM 33-4460M 114Nie dotyczy00:00:4801:34:3601:40:2902:42:23.1502:43:11.20+01:10:148:077.4
159KRAWIEC Marcin 1230GOSTYŃM 33-4461M 115Nie dotyczy00:00:2901:39:2501:45:1202:42:46.5002:43:16.10+01:10:198:087.4
160OKOPIŃSKA Hanna 1289GDYNIAK 33-4424K 4500:00:1001:39:5101:45:3402:43:21.6002:43:31.65+01:10:348:107.3
161PASEK Monika 1163i-SportCZACHÓWEKK 33-4425K 46Nie dotyczy00:00:2301:40:3301:45:2802:43:11.4002:43:34.50+01:10:378:097.4
162JANOWSKA Katarzyna 1278FizjoZDROWIEWARSZAWAK 33-4426K 47Nie dotyczy00:00:2801:37:5101:43:5202:43:08.3002:43:37.05+01:10:408:097.4
163PELCZAR Jakub 1225PIASECZNOM 3232M 116Nie dotyczy00:00:2501:42:5701:48:1202:43:20.2502:43:45.50+01:10:488:107.3
164HABA Konrad 1151KRAKÓWM 33-4462M 117Nie dotyczy00:00:1501:34:4701:40:1202:43:46.4002:44:01.65+01:11:048:117.3
165SZUBEL Katarzyna 1150KRAKÓWK 33-4427K 48Nie dotyczy00:00:1501:35:0501:39:5702:43:47.1002:44:02.55+01:11:058:117.3
166MICHALEWSKI Mateusz 1200Drużyna Grubego MisiaOLSZOWICEM 33-4463M 118Nie dotyczy00:00:0601:38:5501:45:0202:44:30.0502:44:36.05+01:11:398:137.3
167BRZOZOWSKA Alicja 1210PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK 3218K 49Nie dotyczy00:00:2501:39:4001:45:1702:44:34.1502:44:59.80+01:12:038:137.3
168WIŚNIEWSKI Tomasz 1138ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 33-4464M 119Nie dotyczy00:00:3001:40:5201:45:5402:44:30.1002:45:00.75+01:12:048:137.3
169ŁOBASIUK Iwona 1325SUWAŁKIK 45+5K 50  00:00:1401:43:3401:48:1602:44:58.8002:45:13.65+01:12:168:147.3
170KOSMALSKI Arkadiusz 1113JEDLICZE AM 45+24M 120Nie dotyczy00:00:1801:37:0701:43:1702:45:06.1502:45:24.80+01:12:288:157.3
171WRÓBLEWSKI Roman 1162POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM 45+25M 121Nie dotyczy00:00:3201:43:3901:51:5502:45:20.3502:45:53.25+01:12:568:167.3
172HEBDA Leszek 1315Dębickie GepardyŁĘKI DOLNAM 45+26M 122  00:00:4301:41:1601:47:3802:45:13.5002:45:57.25+01:13:008:157.3
173WRÓBLEWSKA Dorota 1277BBL GdańskGDAŃSKK 45+6K 51Nie dotyczy00:00:0901:40:0101:45:2902:46:00.1502:46:09.20+01:13:128:187.2
174SZCZEPANIK Marta 1149KRAKOWK 45+7K 52Nie dotyczy00:00:0301:40:3901:45:5802:46:41.6502:46:45.60+01:13:488:207.2
175ZAWALSKA Izabela 1004WARSZAWAK 3219K 53Nie dotyczy00:00:2901:40:5601:46:3502:46:28.5502:46:57.60+01:14:008:197.2
176TATARA Dariusz 1137CHORZÓWM 45+27M 123Nie dotyczy00:00:1901:36:3801:44:1702:48:12.7502:48:32.50+01:15:358:247.1
177WĄSOWSKA Jagoda 1285KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK 45+8K 54Nie dotyczy00:00:3001:45:5901:51:3902:48:15.0002:48:45.50+01:15:488:247.1
178KULIG Marcin 1271QQRYQKAMIENICAM 33-4465M 124Kamienica100:00:1201:40:4201:45:5602:48:46.0002:48:58.40+01:16:018:267.1
179KAMIONEK Patryk 1318WARSZAWAM 3233M 125  00:00:3601:41:3601:48:3702:48:23.0502:48:59.70+01:16:028:257.1
180TOMCZYK Kinga 1249KRAKÓWK 3220K 55Nie dotyczy00:00:3601:42:0601:49:2902:48:32.7002:49:09.40+01:16:128:257.1
181KONCA Mariusz 1011KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM 45+28M 126Nie dotyczy00:00:2501:42:5301:49:4102:48:49.7002:49:15.45+01:16:188:267.1
182GRABARZ Emila 1181PABIANICEK 33-4428K 56Nie dotyczy00:00:2501:40:5401:46:3802:49:09.6502:49:34.70+01:16:378:277.1
183MĄCZKA Krystian 1037Team Urodzeni BiegaczeDĄBROWA GÓRNICZAM 33-4466M 127Not applicable00:00:3901:41:5001:47:1002:49:36.5502:50:16.50+01:17:198:287.1
184ŻARSKA Izabela 1052Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4429K 57Nie dotyczy00:00:1701:45:4201:51:1102:50:03.9002:50:20.90+01:17:248:307.1
185MIERCZYK Agnieszka 1122WARSZAWAK 33-4430K 58Nie dotyczy00:00:0901:43:0601:49:4902:50:23.3002:50:32.95+01:17:368:317
186BRATKO-SETKOWICZ Alina 1196KRAKÓWK 3221K 59Nie dotyczy00:00:2401:45:4601:50:0502:50:19.4002:50:43.85+01:17:478:307
187WAŁCERZ Iwona 1174PGB Sportowa PaczkaGORZÓW WLKP.K 33-4431K 60Nie dotyczy00:00:0801:42:0901:49:2202:50:44.4002:50:52.55+01:17:558:327
188WASIK Marta 1001EDC RunnersWARSZAWAK 33-4432K 61Not applicable00:00:4001:36:3601:42:5202:50:12.9502:50:53.80+01:17:578:307
189WASIK Michal 1002EDC RunnersWARSZAWAM 3234M 128Nie dotyczy00:00:4101:36:2801:42:4602:50:12.8502:50:53.90+01:17:578:307.1
190TOKARSKA Bożena 1108KRAKÓWK 33-4433K 62Nie dotyczy00:00:3001:45:5501:51:0102:50:25.1502:50:55.90+01:17:598:317
191MATUSZAK Piotr 1074BĘDZINM 45+29M 129Nie dotyczy00:00:1101:38:1601:45:4802:51:04.8002:51:16.40+01:18:198:337
192WAŁĘGA Monika 1269DĘBICAK 33-4434K 63Nie dotyczy00:00:2001:48:5501:54:2202:51:15.4002:51:35.45+01:18:388:337
193KOBIAŁKA Irek 1268DĘBICAM 45+30M 130Nie dotyczy00:00:2001:49:5201:54:2202:51:15.3002:51:35.95+01:18:398:337
194WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 1291JJ TeamKRAKÓWK 33-4435K 64Nie dotyczy00:00:1401:45:5201:51:4102:51:27.3002:51:41.95+01:18:458:347
195GRYGORIUK Marek 1304Vege RunnersBIELSK PODLASKIM 45+31M 131  00:00:1501:42:0501:47:3702:51:55.7502:52:10.80+01:19:148:357
196PASTWA Monika 1243GDAŃSKK 33-4436K 65Nie dotyczy00:00:0501:39:2301:46:1102:52:12.6502:52:18.15+01:19:218:367
197ZYGMUNT Monika 1053LEŻAJSKK 45+9K 66Nie dotyczy00:00:2101:45:3401:53:4702:52:48.4002:53:09.80+01:20:138:386.9
198KOBUS Ewelina 1009KATOWICEK 3222K 67Nie dotyczy00:00:2001:42:1601:48:0002:53:15.7502:53:36.40+01:20:398:396.9
199DZIANO Łukasz 1010MK teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-4467M 132Nie dotyczy00:00:2101:42:1801:47:5802:53:15.6502:53:36.75+01:20:408:396.9
200POBIEDZIŃSKA Karolina 1035SOSNOWIECK 3223K 68Nie dotyczy00:00:3901:45:5801:51:4702:53:00.2002:53:39.80+01:20:438:396.9
201OCHREMIAK Aleksandra 1143MokoBiegaczeWARSZAWAK 3224K 69Nie dotyczy00:00:3101:47:4601:52:2202:53:22.7002:53:54.55+01:20:578:406.9
202PALCZEWSKA Milena 1166WARSZAWAK 33-4437K 70Nie dotyczy00:00:4701:41:4601:47:4602:53:30.2502:54:17.35+01:21:208:406.9
203ŁUCZAK Paweł 1159KRAKÓWM 3235M 133Nie dotyczy00:00:1001:49:5801:55:2502:54:49.8502:55:00.60+01:22:038:446.9
204KRÓLIKOWSKA Anna 1082Husaria Race TeamMODLNICZKAK 3225K 71Nie dotyczy00:00:1001:49:5501:55:2402:55:01.6502:55:12.10+01:22:158:456.9
205KUTKIEWICZ Piotr 1105Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+32M 134Nie dotyczy00:00:1001:45:1201:50:3902:55:20.2002:55:30.45+01:22:338:466.8
206LANGOWSKI Roman 1095Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 45+33M 135Nie dotyczy00:00:1001:45:0801:50:3302:55:20.5002:55:30.90+01:22:348:466.8
207NOWICKA Magdalena 10703BGDYNIAK 33-4438K 72Nie dotyczy00:00:3301:43:4901:48:4502:55:11.4002:55:44.80+01:22:488:456.8
208MICHALEWSKA Anna 1199Drużyna Grubego MisiaOLSZOWICEK 33-4439K 73Nie dotyczy00:00:0601:41:0201:46:2902:55:57.5502:56:04.20+01:23:078:476.8
209STALMACH Krzysztof 1295BRZESKOM 33-4468M 136Nie dotyczy00:00:2101:42:4901:50:1402:56:07.4002:56:28.55+01:23:318:486.8
210ŻACZEK Anna 1119birgusiem.plRYKIK 45+10K 74Nie dotyczy00:00:3201:45:4401:51:3802:56:17.8502:56:50.75+01:23:548:486.8
211KĘPKA-WAROWNA Weronika 1118biegusiem.plRYKIK 33-4440K 75Nie dotyczy00:00:3301:45:4901:51:4302:56:17.8002:56:51.05+01:23:548:486.8
212PRZETACZNIK Jerzy 1126Dębickie GepardyDĘBICAM 45+34M 137Nie dotyczy00:00:4301:41:0501:47:5802:56:11.6502:56:55.45+01:23:588:486.8
213LEWCZUK Norbert 1309Biegacze PomagaczeŁOSICEM 33-4469M 138  00:00:2201:45:4001:53:0502:57:19.5002:57:42.35+01:24:458:526.8
214TYRKA-KACZMAREK Karolina 1112Kaczmarek TeamFACIMIECHK 33-4441K 76Nie dotyczy00:00:2901:44:5901:52:1102:57:27.1002:57:56.70+01:24:598:526.8
215SMYK Rafał 10843BGDYNIAM 45+35M 139Nie dotyczy00:00:3401:42:5401:50:4402:57:48.9502:58:23.10+01:25:268:536.7
216FRANCZYK Maria 1311OCHOTNICA DOLNAK 33-4442K 77Ochotnica Dolna100:00:1801:49:0001:53:5202:58:04.8002:58:23.70+01:25:268:546.7
217ASHER Sue 1057Darwen DashersPICKUP BANKK 45+11K 78Not applicable00:00:3101:46:3301:53:3602:57:57.9002:58:29.65+01:25:328:536.7
218FREEMAN Joel 1056Darwen DashersDARWENM 33-4470M 140Not applicable00:00:3101:46:2201:53:3602:57:58.5002:58:29.95+01:25:338:536.7
219CHORBIŃSKA Paulina 1205NOWA WOLAK 3226K 79Nie dotyczy00:00:2401:45:5501:52:1802:58:05.2002:58:30.05+01:25:338:546.7
220TOMASZUK Ewelina 1031OLSZANKAK 3227K 80Nie dotyczy00:00:3501:42:2201:50:1102:57:54.9002:58:30.35+01:25:338:536.7
221KRUSZYŃSKA-ZIAJA Agnieszka 1023AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK 33-4443K 81Nie dotyczy00:00:1301:47:2001:55:0202:59:41.8502:59:54.95+01:26:588:596.7
222PAWELCZUK Katarzyna 1301KRAKÓWK 33-4444K 82  00:00:3401:47:4101:53:0402:59:22.7502:59:57.15+01:27:008:586.7
223MAŁEK Paweł 1128PGB SPORTOWA PACZKARZESZÓWM 45+36M 141Nie dotyczy00:00:0801:42:1501:48:3103:00:42.1503:00:50.55+01:27:539:026.6
224GRABARSKA Lidia 1219Uciekam więc biegnęWARSZAWAK 33-4445K 83Nie dotyczy00:00:2401:49:3501:55:4503:00:43.6003:01:07.70+01:28:109:026.6
225WALCZYŃSKA Karolina 1247RUNHOGS TychyTYCHYK 33-4446K 84Nie dotyczy00:00:3701:44:5401:50:2403:00:39.1503:01:16.95+01:28:209:016.6
226LEWANDOWSKA Maria 1022Biegam bo nie lubieGÓRAK 33-4447K 85Nie dotyczy00:00:4901:54:2201:59:5703:01:14.3503:02:03.35+01:29:069:036.6
227LEWANDOWSKI Rafał 450Biegam bo nie lubieGÓRAM 33-4471M 142Nie dotyczy00:00:4801:54:1802:00:0403:01:14.9003:02:03.70+01:29:069:036.6
228JABŁOŃSKI Kazimierz 1300Sprinter PrądyPRĄDY K/OPOLAM 45+37M 143Nie dotyczy00:00:5301:52:1901:57:4503:01:26.0003:02:19.25+01:29:229:046.6
229MADEJAK Monika 706GoldenTeamWARSZAWAK 33-4448K 86Nie dotyczy00:00:2801:49:1901:55:4403:02:40.4503:03:09.35+01:30:129:086.6
230SAINTEMARIE Agnieszka 1060KRAKOWK 33-4449K 87Not applicable00:00:2501:52:1201:58:1503:04:28.9003:04:53.95+01:31:579:136.5
231STAWECKI Arkadiusz 1116POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM 45+38M 144Nie dotyczy00:00:3201:43:4201:52:0503:04:35.8003:05:08.20+01:32:119:136.5
232JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 1306KS PEGAZ + PiesGÓRA KALWARIAK 33-4450K 88  00:00:5001:47:0901:54:4603:04:45.4503:05:35.65+01:32:389:146.5
233HYRLIK Kasia 1152Pokonaj granice grupa biegowa ŚwiebodziceŚWIEBODZICEK 45+12K 89Nie dotyczy00:00:3401:49:5701:58:0503:05:55.5003:06:30.35+01:33:339:176.5
234HYRLIK Damian 1153POKONAJ GRANICE-GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM 45+39M 145Nie dotyczy00:00:3401:49:4801:57:5803:05:55.6003:06:30.40+01:33:339:176.5
235MIĘTKA Krzysztof 1088KRAKÓWM 33-4472M 146Nie dotyczy00:00:3401:51:1601:59:1903:06:19.8003:06:54.10+01:33:579:196.4
236DERMAŃSKA Marta 1063WARSZAWAK 33-4451K 90Nie dotyczy00:00:1301:54:3002:02:4303:11:12.1003:11:25.50+01:38:289:336.3
237KONCA Beata 1017KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK 45+13K 91Nie dotyczy00:00:2501:53:3902:01:0203:12:12.8003:12:38.50+01:39:419:366.2
238JARANOWSKI Xawery 1197WARSZAWAM 33-4473M 147Nie dotyczy00:00:2101:54:0802:00:4103:12:24.7503:12:46.05+01:39:499:376.2
239WIDALSKA Marta 1003Biegi Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK 33-4452K 92Nie dotyczy00:00:2801:53:2102:01:0003:12:25.7003:12:54.05+01:39:579:376.2
240POCHWAŁA Piotr 1046ŁOWICZM 45+40M 148Nie dotyczy00:00:2701:53:1102:00:1303:13:54.2503:14:21.50+01:41:249:416.2
241JEŻEWSKA Angelika 1190WARSZAWAK 33-4453K 93Nie dotyczy00:00:2301:52:2501:59:0203:14:28.8003:14:52.40+01:41:559:436.2
242WASILEWSKA Małgorzata 1191WARSZAWAK 3228K 94Nie dotyczy00:00:2301:52:2901:59:0203:14:29.3003:14:53.00+01:41:569:436.2
243DZIK Piotr 1299KRAKÓWM 3236M 149Nie dotyczy00:00:4001:52:0202:00:1703:15:30.7003:16:11.25+01:43:149:466.1
244MERTA Ewelina 1048RUNorDIENOWY TARGK 33-4454K 95Nowy Targ100:00:0201:58:4202:04:4503:16:35.7503:16:37.75+01:43:419:496.1
245GIERASIMIUK Andrzej 1047RUNorDiePORĘBAM 45+41M 150Nie dotyczy00:00:0201:58:4502:04:4503:16:39.9503:16:42.75+01:43:469:506.1
246KOTULA Jakub 1208KATOWICEM 33-4474M 151Nie dotyczy00:00:1401:52:3201:59:4603:18:20.8003:18:34.85+01:45:389:556.1
247KRZYCZKOWSKI Karol 1284Vege RunnersWARSZAWAM 33-4475M 152Nie dotyczy00:00:4901:56:3602:04:2303:18:17.4503:19:07.35+01:46:109:546.1
248ŻYLIŃSKA Urszula 1216WARSZAWAK 45+14K 96Nie dotyczy00:00:3701:53:0802:00:3303:19:00.3003:19:38.15+01:46:419:576
249SARNECKI Maciej 1310SZLEMBARKM 33-4476M 153  00:00:4701:49:0701:57:3103:19:11.7003:19:58.95+01:47:029:576
250BOBKOWSKA Kinga 1272POGÓRZEK 33-4455K 97Nie dotyczy00:00:4302:03:3702:10:3203:22:12.1503:22:55.30+01:49:5810:065.9
251BARON Kasia 705vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-4456K 98Nie dotyczy00:00:4302:02:1802:10:4103:22:12.6503:22:56.40+01:49:5910:065.9
252FALKOWSKI Lukasz 704POGÓRZEM 33-4477M 154Ochotnica Dolna00:00:4302:02:0202:10:3303:22:15.4503:22:58.75+01:50:0210:065.9
253FALKOWSKA Marianna 1313GDYNIAK 33-4457K 99  00:00:4202:04:2002:10:3703:22:15.9503:22:58.80+01:50:0210:065.9
254BÜTTNER Anna 1148KÖLNK 33-4458K 100Not applicable00:00:3902:02:5002:09:5003:25:28.2003:26:07.20+01:53:1010:165.8
255PAAR Annina 1154DÜSSELDORFK 33-4459K 101Not applicable00:00:3902:01:4502:09:4603:25:28.3503:26:07.40+01:53:1010:165.8
256BOREK Jadwiga 1206Active Eagles ProKĘDZIERZYN KOŹLEK 33-4460K 102Nie dotyczy00:00:0702:06:4102:14:0403:28:35.3003:28:43.00+01:55:4610:255.8
257ALBRECHT Dariusz 1173Active Eagles ProARENDALM 45+42M 155Nie dotyczy00:00:0702:06:4702:14:0303:28:35.7003:28:43.20+01:55:4610:255.8
258CZEKA Danuta 1209MYSŁOWICEK 45+15K 103Nie dotyczy00:00:4002:05:0502:11:4403:28:15.3503:28:55.60+01:55:5810:245.8
259KULLA Milan 1036LK Metropol KošiceZEMPLÍNSKA TEPLICAM 45+43M 156Nie dotyczy00:00:0901:54:1402:02:5303:30:05.7503:30:14.90+01:57:1810:305.7
260KELLER Tomasz 1294Wieluń BiegaOSTRÓWEKM 45+44M 157Nie dotyczy00:00:2601:59:5502:07:1403:30:35.4503:31:02.40+01:58:0510:315.7
261KELLER Izabela 1293Wieluń BiegaOSTRÓWEKK 33-4461K 104Nie dotyczy00:00:2701:59:4602:07:0703:30:35.4003:31:02.55+01:58:0510:315.7
262MAZUREK Anita 1015BYDGOSZCZK 33-4462K 105Nie dotyczy00:00:4101:56:3802:04:3003:30:47.6503:31:29.10+01:58:3210:325.7
263MIRECKI Zbigniew 1107Parkrun BródnoWARSZAWAM 45+45M 158Nie dotyczy00:00:3901:51:5301:59:2803:32:11.2503:32:50.95+01:59:5410:365.7
264WOJCIECHOWSKA Ewa 1321WARSZAWAK 45+16K 106  00:00:3901:53:1902:01:3003:32:21.4503:33:00.75+02:00:0410:375.7
265CZECHOWSKI Jerzy 1016mza - warszawaWARSZAWAM 45+46M 159Nie dotyczy00:00:4502:10:0502:16:1003:33:07.2503:33:52.80+02:00:5610:395.6
266GERLE-KOTULA Anna 1212KATOWICEK 33-4463K 107Nie dotyczy00:00:3502:12:0002:17:0103:33:22.8003:33:58.65+02:01:0110:405.6
267OSZCZĘDA Marzena 1111ŻORYK 33-4464K 108Nie dotyczy00:00:0502:08:2302:16:0603:35:08.2503:35:13.45+02:02:1610:455.6
268WIŚNIEWSKA Dorota 1139ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK 33-4465K 109Nie dotyczy00:00:3002:08:3202:15:0403:34:51.6503:35:22.40+02:02:2510:445.6
269PRZETACZNIK Monika 1127Dębickie GepardyDĘBICAK 33-4466K 110Nie dotyczy00:00:4502:07:5002:16:1203:34:57.9503:35:43.20+02:02:4610:445.6
270STRĘCIWILK Justyna 1092Vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-4467K 111Nie dotyczy00:00:4202:00:2602:09:2403:35:06.9503:35:49.20+02:02:5210:455.6
271HEBDA Małgorzata 1125Dębickie GepardyŁĘKI GÓRNEK 45+17K 112Nie dotyczy00:00:4502:12:1602:18:2403:35:41.2503:36:26.70+02:03:2910:475.6
272KAMIŃSKA Małgorzata 1303OTWOCKK 33-4468K 113  00:00:3102:12:0802:16:4503:36:04.6003:36:36.25+02:03:3910:485.6
273BARAŃSKA Danuta 1059WARSZAWAK 45+18K 114Not applicable00:00:3502:13:4702:21:3203:39:48.7003:40:24.05+02:07:2710:595.5
274URBAŃCZYK Ewa 1005WARSZAWAK 45+19K 115Nie dotyczy00:00:1102:03:0502:17:5203:41:39.0503:41:50.85+02:08:5411:045.4
275RATAJCZAK Anna 1195HERNIK TEAMDOLSKK 33-4469K 116Nie dotyczy00:00:3602:13:3002:25:0003:41:20.7003:41:56.75+02:09:0011:045.4
276KIEŁBIK Agnieszka 1129SBRTWARSZAWAK 33-4470K 117Nie dotyczy00:00:2202:08:3402:16:3003:47:05.2503:47:27.90+02:14:3111:215.3
277BARAŃSKA Marta 1014Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.K 3229K 118Nie dotyczy00:00:2802:15:2802:25:5803:52:51.6003:53:20.20+02:20:2311:385.2
278STANASZEK Anna 1044JÓŻEFOSŁAWK 45+20K 119Nie dotyczy00:00:3502:13:5202:21:3403:53:21.1503:53:56.90+02:21:0011:405.1
279PISKORSKA Sylwia 1098WARSZAWAK 33-4471K 120Nie dotyczy00:00:1202:11:2102:17:4703:57:08.9503:57:21.55+02:24:2411:515.1
280GRZEŚKOWIAK Agnieszka 1012SKIERNIEWICEK 33-4472K 121Nie dotyczy00:00:1202:08:0302:17:4903:57:09.1503:57:21.70+02:24:2411:515.1
281PISKORSKI Krzysztof 1097WARSZAWAM 33-4478M 160Nie dotyczy00:00:1102:11:1502:17:3903:57:11.1503:57:22.45+02:24:2511:515.1
282GRZEŚKOWIAK Marek 1013SKIERNIEWICEM 33-4479M 161Nie dotyczy00:00:1102:07:3802:17:3003:57:10.8503:57:22.80+02:24:2611:515.1
283GRZESIK Renata 1020RZESZÓWK 3230K 122Nie dotyczy00:00:4902:25:4002:36:2103:58:29.7003:59:18.85+02:26:2211:555
284MICHALSKA Małgorzata 1094Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4473K 123Nie dotyczy00:00:1702:19:5202:31:2804:02:22.7004:02:40.20+02:29:4312:075
285ERENBERG Małgorzata 1215FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4474K 124Nie dotyczy00:00:1602:19:4402:31:2804:02:23.6504:02:40.50+02:29:4312:075
KWIATKOWSKI Wiktor 1319WARSZAWAM 32  DNF01:48:34 DNF01:57:53 DNF DNF DNF--
Znaleziono 286 wynik(ów)