OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2020-08-02
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
284
Wystartowało:
260
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
257
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 11km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPotok
9km
Wieża
10km
Polana pod Gorcem
11km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MAREK Dariusz 1000MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM 351M 100:00:0400:47:0601:03:3701:05:5401:38:00.0501:38:04.85 4:5412,2
2BARANOW Łukasz 1001PLATERÓWM 352M 200:00:0500:47:5601:04:5501:07:2401:41:03.1501:41:08.65+00:03:035:0311,9
3FLISIŃSKI Łukasz 1262SOSNOWIECM 36-441M 300:00:0500:51:0401:10:1201:12:4601:49:57.6001:50:03.35+00:11:575:2910,9
4ŻUCHOWSKI Daniel 1264MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM 353M 400:00:0500:51:3201:11:0201:13:3201:50:52.7001:50:58.45+00:12:525:3210,8
5STELMACH Dominika 1269RKATELICSWARSZAWAK 36-441K 100:00:0500:51:2701:09:5301:11:3601:51:28.0501:51:33.30+00:13:285:3410,8
6KAWIK Tomasz 1093KAWIK RUNNING TEAM/ RUNPROGRESS.PLKRAKÓW/BRENNAM 354M 500:00:0600:53:3801:13:1101:16:1301:54:57.2501:55:03.50+00:16:575:4410,4
7WILK Katarzyna 565PLEŚNAK 351K 200:00:0500:55:2501:15:0901:18:0601:56:21.2501:56:26.50+00:18:215:4910,3
8KOZŁOWSKI Krzysztof 1111PRZEMYSKI KLUB BIEGACZADYBAWKAM 36-442M 600:00:0800:56:4901:17:0401:19:5301:57:01.1501:57:09.15+00:19:015:5110,3
9TRACZ Łukasz 1003WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRZESZÓWM 355M 700:00:0600:57:2501:19:3101:22:0501:58:46.8001:58:52.85+00:20:465:5610,1
10ŁĘŻNIAK Aleksander 1138MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM 356M 800:00:0600:57:3901:18:1401:20:4801:59:03.4001:59:10.35+00:21:035:5710,1
11BARAN Piotr 1009NOWY SĄCZM 36-443M 900:00:0500:58:1401:19:5701:22:3201:59:33.0001:59:38.75+00:21:325:5810,0
12UMANA Diego Andres 1223CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ SOWABARILOCHEM 36-444M 1000:00:0400:58:5101:19:4301:22:2802:01:55.7002:02:00.50+00:23:556:059,8
13MALINOWSKI Piotr 1147STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM 36-445M 1100:00:0700:57:0601:17:3101:20:3702:02:09.0502:02:16.75+00:24:096:069,8
14MIKA Andrzej 1158WROCŁAWM 36-446M 1200:00:0601:00:0901:21:4901:24:5002:03:48.4002:03:54.75+00:25:486:119,7
15ZARZYCKI Maciej 1252DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM 357M 1300:00:0800:55:2801:16:2101:19:3802:03:54.2502:04:02.45+00:25:546:119,7
16ZAJĄC Andrzej 1249GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM 36-447M 1400:00:0601:01:4601:22:3901:25:2802:04:36.1002:04:43.05+00:26:366:139,6
17RUPIŃSKI Krzysztof 1198TRAINING LABKONSTANCIN-JEZIORNAM 358M 1500:00:0600:58:0101:18:4801:21:4102:05:00.9002:05:07.85+00:27:006:159,6
18PAPROCKA Urszula 1263NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 352K 300:00:1001:00:1701:22:1301:25:0302:05:03.1502:05:13.60+00:27:036:159,6
19GAŁUSZKA Filip 1055KOKOSZKA36TEAMWARSZAWAM 359M 1600:00:1200:59:2801:21:2101:24:4302:06:55.1502:07:07.70+00:28:556:209,5
20JASNOCH Marcin 1084OLUSIA TEAMBYTOMM 36-448M 1700:00:0700:59:3801:23:1001:26:1002:08:53.5502:09:00.80+00:30:536:269,3
21GRZĄDKA Przemysław 1069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM 36-449M 1800:00:2501:02:2601:23:4201:27:0302:08:56.1502:09:21.50+00:30:566:269,3
22VAN NOORTWIJK Jeffrey Marcin 1224HAAG ATLETIEKDEN HAAGM 3510M 1900:00:0600:57:5601:22:0901:26:1502:10:56.1502:11:02.70+00:32:566:329,2
23JASIURKOWSKI Daniel 1083ŁĄCKOM 36-4410M 2000:00:1001:03:1701:26:5201:29:5502:12:20.0002:12:30.70+00:34:196:379,1
24LASIKOWSKI Mateusz 1130BIEGAJ POD OKIEM TRENERASOKOŁÓW PODLASKIM 3511M 2100:00:2001:05:1801:28:0901:31:1102:13:15.3002:13:35.85+00:35:156:399,0
25GOŁDYN Piotr 1062OCHOTNICA DOLNAM 36-4411M 2200:00:0501:02:3401:25:3101:28:3502:13:51.3502:13:56.50+00:35:516:419,0
26WÓJCIAK Piotr 431OCHOTNICA DOLNAM 3512M 2300:00:3801:05:1101:27:5501:30:5802:15:47.8502:16:26.10+00:37:476:478,8
27ZMYSŁOWSKI Aleksander 1256KATOWICEM 36-4412M 2400:00:2901:04:1301:27:4801:31:2702:16:40.8502:17:10.45+00:38:406:508,8
28KOPIEC Iga 1101MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIEK 353K 400:00:0901:02:1701:24:5301:28:2802:17:08.7002:17:18.50+00:39:086:518,7
29DZIEDZIC Witold 1040RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM 36-4413M 2500:00:0801:06:4001:29:4001:33:3202:17:14.1002:17:22.65+00:39:146:518,7
30OPAŁKA Damian 1175MYRACEWARSZAWAM 3513M 2600:00:0901:03:2701:28:1201:31:4602:17:31.3502:17:40.45+00:39:316:528,7
31OLSZEWSKI Tomek 1174MOSINAM 36-4414M 2700:00:1501:07:0501:31:3901:34:4702:19:33.0002:19:48.80+00:41:326:588,6
32WAŁASZEWSKI Bruno 515OCHOTNICA DOLNAM 3514M 2800:00:2801:06:2301:29:2401:33:1302:20:10.7502:20:39.10+00:42:107:008,6
33HASSAK Maciej 1074GKC GORLICEGORLICEM 36-4415M 2900:00:2501:07:1901:30:5801:34:1202:20:35.9002:21:00.90+00:42:357:018,5
34WOŹNICZKA Jolanta 1247WARSZAWAK 36-442K 500:00:0701:06:2901:30:4001:33:5702:20:44.8502:20:52.10+00:42:447:028,5
35MORGAŚ Mariusz 1161TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM 3515M 3000:00:4601:05:5301:30:2601:33:5402:20:53.0002:21:39.10+00:42:527:028,5
36ZAWADA Michał 1253SPRYTNE WIEWIÓRKITORUNM 45-591M 3100:00:2001:08:1801:33:1401:36:4002:21:31.1502:21:51.35+00:43:317:048,5
37WISZ Piotr 1234SDTEAMKRAKÓWM 3516M 3200:00:1301:01:1901:23:1901:26:2800:15:0002:21:35.0002:21:48.00+00:43:346:199,5
38GLAB Krzysztof 1058NGB KLOBUCK / VEGE RUNNERSKŁOBUCKM 45-592M 3300:00:1101:04:0701:29:2401:32:3002:21:55.9002:22:07.15+00:43:557:058,5
39PSZCZÓŁKA Dominik 480CZERNICHÓWM 36-4416M 3400:00:1501:08:1101:32:5401:36:1302:22:01.0502:22:16.90+00:44:017:068,4
40MRÓZ Rafał 1163TARNÓWM 45-593M 3500:00:0801:08:0601:33:0901:36:2102:22:08.3002:22:16.60+00:44:087:068,4
41RYBACKI Mateusz 1199BOCHNIAM 3517M 3600:00:0801:06:3601:32:0101:35:2502:23:26.0002:23:34.80+00:45:257:108,4
42WANDZEL Tomasz 1228RYBNIKM 36-4417M 3700:00:4801:10:0301:34:0301:37:4202:23:50.4002:24:39.30+00:45:507:118,3
43LENARCZYK Jakub 1132WARSZZAWAM 36-4418M 3800:00:1700:59:0401:21:3301:24:5200:15:0002:24:46.0002:25:03.00+00:46:456:299,2
44PLEWA Rafał 1184JADOWNIKIM 36-4419M 3900:00:1201:09:0801:34:5801:38:2102:25:05.6502:25:17.80+00:47:057:158,3
45KRAWCZYK Sebastian 1113MOVE FOR HEALTHKRAKÓWM 36-4420M 4000:00:0701:02:3001:25:0101:28:2400:15:0002:25:36.0002:25:43.00+00:47:356:319,2
46KORNOBIS Monika 1103KRAKÓWK 354K 600:00:0601:09:3501:35:0201:38:1502:26:04.3502:26:10.85+00:48:047:188,2
47WALESIAK Wojciech 1118REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM 3518M 4100:00:1301:11:3901:36:4701:40:2502:26:08.5002:26:22.00+00:48:087:188,2
48PISKORZ Ireneusz 1183KODEŃM 36-4421M 4200:00:0701:08:1101:33:3701:36:5002:26:48.2502:26:56.15+00:48:487:208,2
49FARON Marcin 307KS GORCOCHOTNICA DOLNAM 3519M 4300:00:0701:08:2401:34:3301:37:5502:28:20.3502:28:27.95+00:50:207:258,1
50BIELEC Sebastian 1017EWELINALOVELIBERTÓWM 3520M 4400:00:1301:08:4001:34:3201:37:4602:28:21.2502:28:34.35+00:50:217:258,1
51GOŁĘBIEWSKA Oliwia 1063PŁOCKK 355K 700:00:0801:12:2201:38:3901:42:4602:28:52.3502:29:00.35+00:50:527:268,1
52BRZEŹNY Sara 1020OCHOTNICA DOLNAK 356K 800:00:0501:09:0901:34:0801:37:4902:29:01.5002:29:06.70+00:51:017:278,1
53BODZIOCH Grzegorz 1019GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM 45-594M 4500:00:2401:11:1301:37:1101:41:3602:29:13.1502:29:37.35+00:51:137:278,0
54KOZŁOWSKI Przemek 1112ŁÓDŹM 36-4422M 4600:00:2101:08:0101:32:0901:35:5902:29:17.6502:29:38.90+00:51:177:278,0
55PATRO Bartłomiej 1179BIELSKO-BIAŁAM 3521M 4700:00:1101:08:3001:33:5401:37:3702:29:40.9002:29:52.85+00:51:407:298,0
56BARTOSZEK Tomasz 1013SAINT-GOBAIN SQUADKATOWICEM 3522M 4800:00:1201:08:5301:35:4201:39:4902:30:43.0002:30:55.45+00:52:427:328,0
57KURSA Marcin 1126KRAKÓWM 3523M 4900:00:3801:11:1901:36:4401:40:0102:30:44.5502:31:23.00+00:52:447:328,0
58ZYSNARSKI Marek 1115KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 45-595M 5000:01:1501:12:3601:38:3701:42:2002:31:06.5502:32:22.00+00:53:067:337,9
59WOŹNY Rafał 1246SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 36-4423M 5100:00:3201:13:0901:38:5601:43:1202:32:05.8002:32:38.65+00:54:057:367,9
60KNEBLOCH Kasper 1096DZIK KOMANDOŁÓDŻM 3524M 5200:00:0001:11:4201:39:2001:43:2102:32:15.5502:32:15.55+00:54:157:367,9
61WOJTECKI Piotr 1245DZIK KOMANDOŁÓDŹM 36-4424M 5300:00:1101:10:1501:35:2201:39:1502:32:30.8002:32:41.80+00:54:307:377,9
62KOS Lucjan 1104NOWY SĄCZM 3525M 5400:00:0801:04:5001:28:1701:31:5000:15:0002:32:36.0002:32:45.00+00:54:356:528,7
63ŚMIGIELSKI Arkadiusz 1215GDYNIAM 36-4425M 5500:01:0201:13:2901:38:2001:42:1302:32:40.4502:33:42.60+00:54:407:387,9
64FLORIAN Adam 1048KADCZAM 36-4426M 5600:00:1101:13:3301:40:3301:45:2402:32:45.1002:32:56.25+00:54:457:387,9
65SZADKOWSKI Denis 1212CHORZÓWM 3526M 5700:00:1001:12:3501:38:4701:42:5702:33:43.9002:33:54.55+00:55:437:417,8
66WALCZAK Adela 1226DZIK KOMANDOŁÓDŹK 357K 900:00:2201:16:0601:44:3501:47:5302:34:51.4002:35:14.10+00:56:517:447,7
67CHOJNACKI Mikołaj 1026WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM 36-4427M 5800:00:1701:13:0301:39:2701:44:4702:34:57.1002:35:14.45+00:56:577:447,7
68MACHEJ Remigiusz 1141ML DESIGNJASTRZĘBIE - ZDRÓJM 36-4428M 5900:00:1201:12:2101:40:2801:45:2602:36:24.2002:36:37.00+00:58:247:497,7
69ZAGDAŃSKA Małgorzata 1248ŁÓDŹK 36-443K 1000:00:2901:15:1701:40:5901:44:5502:36:41.4002:37:10.50+00:58:417:507,7
70KULIG Karol 1124KULIG FIZJOTERAPIAKRAKÓWM 3527M 6000:00:1901:14:2001:42:2401:46:1302:37:33.8002:37:53.30+00:59:337:527,6
71GĘSIAREK Grzegorz 1057KROTOSZYNM 36-4429M 6100:00:1301:12:0701:38:1301:42:2002:37:34.2002:37:47.60+00:59:347:527,6
72LIPNICKA Katarzyna 1135PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOSTRÓDAK 36-444K 1100:00:1801:13:3601:39:2101:45:2102:38:07.0502:38:25.50+01:00:077:547,6
73DZIEDZIC Grzegorz 1039NOWY TARGM 36-4430M 6200:00:3501:15:5601:44:1801:48:3902:38:14.1002:38:49.55+01:00:147:547,6
74TRYBALSKI Piotr 1220PATO TEAMKRAKÓWM 45-596M 6300:00:4001:14:2601:39:3701:45:5602:38:19.0002:38:59.60+01:00:187:547,6
75LAMENTA Andrzej 1129TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM 36-4431M 6400:00:4501:12:5201:39:0401:43:0002:39:06.4002:39:52.35+01:01:067:577,5
76RAKOWSKI Krzysztof 1193RUCHLIWI ŚWIŃSKA NOGAZDUŃSKA WOLAM 45-597M 6500:00:2901:14:5101:41:3401:46:0002:39:50.6002:40:20.20+01:01:507:597,5
77DYLĄG Andrzej 511PIEKIEŁKOM 36-4432M 6600:00:1801:10:1101:34:3801:38:0600:15:0002:39:53.0002:40:11.00+01:01:527:148,3
78TARNAWSKI Jakub 467KKB DYSTANSKRAKÓWM 45-598M 6700:01:1401:15:0501:43:0301:46:4802:42:27.5002:43:42.35+01:04:278:077,4
79WALNIK Rafał 1227KRAKÓWM 45-599M 6800:00:0801:15:4901:43:3501:48:1602:42:41.1502:42:49.45+01:04:418:087,4
80PASIERBIŃSKI Piotr 409WTP WTRRUNNINGKANIEM 45-5910M 6900:00:2801:17:0701:43:5401:48:0802:43:48.8502:44:17.05+01:05:488:117,3
81PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 1191KATOWICEK 36-445K 1200:00:3201:18:5101:51:2702:43:55.9502:44:28.10+01:05:558:117,3
82NOWAK Anna 1167DZIWOLUDYSOSNOWIECK 36-446K 1300:00:3101:18:4901:47:1001:51:5102:43:56.0502:44:27.90+01:05:568:117,3
83MAZURO Monika 1153KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI, BBLLIDZBARK WARMIŃSKIK 36-447K 1400:00:2301:18:3301:51:0402:44:21.8502:44:45.75+01:06:218:137,3
84JURECZKO Agnieszka 1086DZIK KOMANDOŁÓDŹK 36-448K 1500:00:1601:11:4701:39:0101:43:0802:44:33.4002:44:49.90+01:06:338:137,3
85WNUK Mirosław 1241KRAKÓWM 45-5911M 7000:00:1701:16:0801:43:5401:48:4302:44:44.2502:45:01.70+01:06:448:147,3
86STACHERA Ola 1207KRYNKIK 358K 1600:00:4701:25:1001:54:1901:57:4002:44:48.3502:45:35.75+01:06:488:147,3
87BINKOWSKI Marcin 1259MOSINAM 45-5912M 7100:00:4301:21:2101:50:0201:54:1202:44:52.9502:45:36.50+01:06:528:147,3
88FALKOWSKI Piotr 1046KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM 45-5913M 7200:00:1401:17:5001:46:1201:51:0802:45:25.2502:45:39.55+01:07:258:167,3
89WAWRZYNIAK Michał 1231SLOWJOGGING OLSZTYNOLSZTYNM 36-4433M 7300:00:2701:16:5501:45:4201:49:5902:45:35.5002:46:02.85+01:07:358:167,2
90DZIUBAŁA Jakub 1265WROCŁAWM 3528M 7400:00:1201:18:1201:46:1801:51:2502:45:40.9002:45:53.05+01:07:408:177,2
91PISKORSKI Piotr 1182FARBEN LEHREGOLUB-DOBRZYŃM 36-4434M 7500:00:1001:19:0201:47:3401:52:3502:46:11.3002:46:21.65+01:08:118:187,2
92BRZOZOWSKA Joanna 1021AZS ZADYSZKAWARSZAWAK 359K 1700:00:0701:15:3601:44:0001:48:1202:46:12.6502:46:20.60+01:08:128:187,2
93DUBOWIECKI Witek 1033CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEZAKOPANEM 45-5914M 7600:00:0901:02:3801:24:5701:28:2900:30:0002:47:38.0002:47:47.00+01:09:376:528,7
94MUCHA Edward 1164LIMANOWA FORRESTLIMANOWAM 60+1M 7700:00:0901:12:0701:37:5101:41:4400:15:0002:47:44.0002:47:53.00+01:09:437:387,9
95ESZNER Agnieszka 1042POZNAŃK 36-449K 1800:00:3901:15:1001:40:0901:44:2800:15:0002:48:35.0002:49:15.00+01:10:347:407,8
96SARNA Szymon 1201OCHOTNICA DOLNAM 3529M 7800:00:0601:21:5301:52:0501:55:3702:48:54.3002:49:01.05+01:10:548:267,1
97OLICHWIER Sebastian 1172WARSAWM 3530M 7900:00:1501:13:5501:43:4801:50:0902:50:09.4502:50:24.45+01:12:098:307,1
98JAGIELSKI Paweł 1075WARSZAWAM 45-5915M 8000:00:5901:19:5201:48:0901:53:3102:50:23.6002:51:23.15+01:12:238:317,0
99JARZĄBEK Daniel 1082DANJARPIEKOSZÓWM 36-4435M 8100:00:2601:16:0901:45:2501:51:0502:50:36.8002:51:03.65+01:12:368:317,0
100SIKORA Dawid 1203WARSZAWAM 3531M 8200:00:2701:23:5001:51:2901:55:5502:50:58.5002:51:25.85+01:12:588:327,0
101BALUCH Adam 402KATOWICEM 45-5916M 8300:00:4901:19:2701:47:5901:52:5202:51:00.9502:51:50.10+01:13:008:337,0
102MACKOWIAK Mateusz 1145PROBALANSKRAKOWM 3532M 8400:01:0501:19:3701:49:3401:54:4702:51:11.4502:52:17.25+01:13:118:337,0
103LIŚKIEWICZ Hubert 1136POKOJOWY PATROLMICHAŁÓWM 3533M 8500:00:3201:18:4101:48:3901:53:0702:51:22.9502:51:55.40+01:13:228:347,0
104GWÓŹDŹ Michał 509CZELADŹ BIEGACZELADŹM 36-4436M 8600:01:1601:12:1301:38:1501:42:0100:15:0002:51:59.0002:53:15.00+01:13:587:507,6
105PŁATEK Paweł 1185PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 36-4437M 8700:00:2901:15:0701:43:0801:51:0602:52:42.7002:53:11.70+01:14:428:386,9
106JAGLARZ Jarosław 1076JAROSŁAW JAGLARZWILKOWISKOM 45-5917M 8800:00:4801:17:5601:47:1601:52:5402:52:44.7002:53:32.75+01:14:448:386,9
107FAJER Marek 1043MYSZKÓWM 60+2M 8900:00:1401:17:1301:47:2301:52:3102:52:47.0502:53:01.65+01:14:478:386,9
108DUDA Anna 1036NOWY TARGK 3510K 1900:00:5101:21:4501:52:5101:57:4602:52:49.3002:53:40.35+01:14:498:386,9
109DUCZYŃSKI Maciej 1034PRUSZKÓWM 3534M 9000:00:5101:21:4801:52:4901:57:4602:52:52.5002:53:44.40+01:14:528:386,9
110BEBEROK Szymon 1014PROFIAUTOTEAMKATOWICEM 3535M 9100:00:3201:18:4601:47:3601:52:1502:54:22.7502:54:55.45+01:16:228:436,9
111SZCZEPANIAK Joanna 1213KB CZESIO BIEGAWARSZAWAK 36-4410K 2000:00:3601:23:0101:50:5701:56:0602:54:27.0502:55:04.00+01:16:278:436,9
112KOSIELSKA Beata 1105ŁÓDŹK 36-4411K 2100:00:2801:52:4401:58:0702:54:43.6002:55:11.75+01:16:438:446,9
113GOŁDYŃ Aneta 423OCHOTNICA DOLNAK 36-4412K 2200:00:0601:22:2801:51:4001:55:2202:54:49.9502:54:56.05+01:16:498:446,9
114JAGIEŁO Monika 446OCHOTNICA DOLNAK 36-4413K 2300:00:0601:22:4801:52:5701:57:0002:55:07.5502:55:13.60+01:17:078:456,9
115BARTKOWIAK Grzegorz 1012KRAKOWM 45-5918M 9200:00:5201:19:5401:50:3301:56:5302:55:55.6502:56:48.45+01:17:558:476,8
116OCZKOWSKI Mateusz 1169GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMOWM 36-4438M 9300:00:5301:22:3701:51:3201:57:5202:57:05.6502:57:59.05+01:19:058:516,8
117KADYK Łukasz 1089CEZARWARSZAWAM 36-4439M 9400:00:5201:22:4901:51:4201:57:5602:57:08.8002:58:01.30+01:19:088:516,8
118POPARDA Paweł 1190PZU SPORT TEAMRZESZÓWM 36-4440M 9500:00:1501:18:2101:49:0101:55:2102:58:01.3502:58:16.75+01:20:018:546,7
119WITOWSKA Aleksandra 1239DELOITTE ADVENTURE TEAMWARSZAWAK 3511K 2400:00:2201:23:3901:54:1301:58:3402:58:32.1502:58:54.80+01:20:328:556,7
120PASEK Monika 1178CZACHÓWEKK 36-4414K 2500:00:1901:24:5901:55:4102:00:2702:58:46.6002:59:05.80+01:20:468:566,7
121MORDARSKI Jacek 1160NAWOJOWAM 60+3M 9600:00:1101:18:2101:49:2901:54:4702:59:16.3502:59:28.30+01:21:168:576,7
122CEDZYŃSKI Jan 1024BBMGÓRNOM 45-5919M 9700:00:2601:17:0601:51:0201:56:4302:59:38.2003:00:04.20+01:21:388:586,7
123LADRA Tomasz 1128RE/MAX POLSKAKRAKÓWM 36-4441M 9800:00:0601:15:4801:43:4701:48:5300:15:0002:59:52.0002:59:58.00+01:21:518:147,3
124TAMBORSKI Grzegorz 1217NISKOM 3536M 9900:00:1301:25:1401:55:5902:01:4603:00:25.1003:00:38.80+01:22:259:016,7
125JAGODZIŃSKI Hubert 1077DZIK KOMANDOMOSZCZENICAM 3537M 10000:00:0701:21:3401:55:3001:59:4403:00:35.3003:00:42.55+01:22:359:016,6
126JUSZKIEWICZ Tomasz 1088WARSZAWAM 45-5920M 10100:00:1801:21:4901:51:0401:55:4203:01:52.3003:02:10.60+01:23:529:056,6
127LENARCZYK Katarzyna 1131WARSZAWAK 36-4415K 2600:00:1501:22:5701:53:3001:58:2903:02:59.3003:03:14.60+01:24:599:086,6
128BAKUN Mariusz 1006CHEŁM BIEGACHEŁMM 45-5921M 10200:00:4201:23:0301:53:4102:01:0503:03:00.9503:03:43.80+01:25:009:096,6
129WILK Wiola 1233ACTIVE JURASŁOMNIKIK 3512K 2700:00:4601:27:5002:01:3102:06:0203:04:05.5003:04:51.80+01:26:059:126,5
130BAKUN Jolka 1007CHEŁM BIEGACHEŁMK 45-591K 2800:00:4101:23:1101:53:4602:01:1303:04:07.1503:04:48.85+01:26:079:126,5
131GNOT Krzysztof 1060OPOLEM 45-5922M 10300:00:4101:33:2802:02:2702:10:1203:04:42.5503:05:24.05+01:26:429:146,5
132GRZELIŃSKA Dorota 1070DZIK KOMANDOŁÓDŹK 3513K 2900:00:1401:24:5901:55:4202:00:1703:04:48.1003:05:02.70+01:26:489:146,5
133TABOR Piotr 1216WWW.MOJEHOTELE.PLRZESZÓWM 36-4442M 10400:00:1301:22:0401:55:5602:03:4803:05:28.5003:05:41.65+01:27:289:166,5
134MAZUREK Grzegorz 1268WARSZAWAM 36-4443M 10500:00:1601:23:4101:54:3602:00:2203:05:34.9503:05:51.15+01:27:349:166,5
135ZIĘBA Hubert 1254KOŁOM 3538M 10600:00:5101:18:1801:46:1601:50:3200:15:0003:06:01.0003:06:53.00+01:28:008:337,0
136WOJTECKA Maria 1244ŁÓDŹK 36-4416K 3000:00:2701:24:4401:54:4601:59:2203:06:23.9003:06:51.35+01:28:239:196,4
137MAJKA Wojciech 1146TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM 36-4444M 10700:00:4701:36:5702:08:4802:13:3703:06:30.9003:07:18.30+01:28:309:196,4
138ZIĘBA Dariusz 1255PODEGRODZIEM 3539M 10800:00:4201:24:2101:55:3402:01:0303:06:38.0503:07:20.25+01:28:389:196,4
139MAŁECKI Jarosław 1148CZEXRXGRÓJECM 36-4445M 10900:00:2901:23:3501:52:2501:57:4200:15:0003:08:08.0003:08:38.00+01:30:078:396,9
140KONDRACIUK Katarzyna 1097KAJAKKAJAKIPIASECZNOK 45-592K 3100:00:1301:32:1102:03:5802:08:3103:08:10.0003:08:23.70+01:30:099:246,4
141ZAŁOGA Zuzanna 306WARSZAWAK 36-4417K 3200:00:4701:22:2101:51:5201:57:0600:15:0003:08:19.0003:09:06.00+01:30:188:396,9
142TRZEŚNIEWSKI Krzysztof 1221VEGE RUNNERSWARSZAWAM 3540M 11000:00:0801:18:1301:48:4801:54:3703:08:23.8503:08:32.65+01:30:239:256,4
143BUDKIEWICZ-FELUCH Donata 1022WARSZAWAK 45-593K 3300:00:1701:25:0501:55:2302:03:1803:09:27.6503:09:44.70+01:31:279:286,3
144UHRIN Stanislav 1261PREŠOV TRAIL RUN SVKPREŠOVM 36-4446M 11100:00:1001:24:1001:56:0902:01:4803:09:55.8003:10:06.65+01:31:559:296,3
145GRANECKA Monika 1068ŁÓDŹK 36-4418K 3400:00:2301:22:0601:53:1401:57:4600:15:0003:10:24.0003:10:47.00+01:32:238:466,8
146KRAWCZYK Marcin 1114GODZIANÓWM 3541M 11200:00:2501:26:0001:55:5702:02:3503:10:30.5503:10:55.90+01:32:309:316,3
147GOLAS Marcin 1061APLITT.PLGDYNIAM 36-4447M 11300:00:5801:27:2902:01:2602:05:5103:11:08.9003:12:07.40+01:33:089:336,3
148KNAPP Anna 1095ŁÓDŹK 36-4419K 3500:00:1101:24:4501:58:5302:04:5003:11:54.2503:12:05.60+01:33:549:356,3
149OGIEGŁO Dominik 1171KRAKÓWM 3542M 11400:00:3001:26:3401:59:1102:04:3603:11:57.2503:12:27.75+01:33:579:356,3
150KARCZ Joanna 1091BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWAMYSZKÓWK 36-4420K 3600:00:1601:29:1502:04:1502:11:4203:12:05.3503:12:22.15+01:34:059:366,2
151KULCZYCKI Łukasz 1123ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM 36-4448M 11500:00:1901:30:2302:02:0602:06:5703:13:22.2503:13:41.30+01:35:229:406,2
152ZARZECZNY Radosław 1251KRAKÓWM 3543M 11600:00:2101:21:5201:50:5401:55:4700:15:0003:13:52.0003:14:13.00+01:35:518:566,7
153KUCZEK Katarzyna 1260PGB SPORTOWA PACZKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 36-4421K 3700:00:2601:29:4001:58:4902:06:2203:14:41.9503:15:08.70+01:36:419:446,2
154POCHWAŁA Adam 1188ŁOWICZM 3544M 11700:00:2601:23:5901:52:1001:56:2300:15:0003:15:09.0003:15:36.00+01:37:089:006,7
155RUPIŃSKI Maciej 1197KONSTANCIN-JEZIORNAM 45-5923M 11800:00:3801:26:2201:58:3202:06:0903:15:26.9503:16:05.40+01:37:269:466,1
156WIŚNIEWSKI Rafał 1237NOWE GULCZEWOM 36-4449M 11900:00:2301:33:5102:08:5302:13:5403:15:29.7503:15:53.05+01:37:299:466,1
157POCHWAŁA Maciej 1187ŁOWICZM 3545M 12000:00:2401:28:2102:03:3402:09:2103:16:23.6003:16:47.75+01:38:239:496,1
158TUCHOWSKA Anna 1222SOSNOWIECK 36-4422K 3800:00:1201:30:4102:02:5902:08:3403:16:58.3003:17:10.85+01:38:589:506,1
159PUDZISZ Piotr 1192KRAKÓWM 36-4450M 12100:00:2001:25:2901:57:5402:04:4400:15:0003:17:17.0003:17:38.00+01:39:169:066,6
160CENDRZAK Katarzyna 1025KRAKÓWK 3514K 3900:00:3301:33:4302:08:1702:14:1603:17:21.4503:17:55.15+01:39:219:526,1
161GAWEŁ Krzysztof 1267ANIELSKI ORSZAKNOWA HUTAM 3546M 12200:00:4801:28:5501:58:4702:07:4803:18:37.3503:19:25.65+01:40:379:556,0
162SYKUŁA Rafał 1211TRUCK BULLSRZGÓWM 36-4451M 12300:00:1901:32:1302:05:5102:10:2703:18:55.4503:19:15.40+01:40:559:566,0
163KOWALCZYK Magda 1107ŁÓDŹK 3515K 4000:00:3201:32:2002:05:4402:13:2803:19:51.3003:20:24.25+01:41:519:596,0
164FORTUNA Agata 1049ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLEK 3516K 4100:00:3801:31:1302:03:5702:10:5903:20:29.1003:21:07.25+01:42:2910:016,0
165METRYCKI Dariusz 1154BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM 36-4452M 12400:00:5001:24:4801:57:1902:06:2403:20:48.2003:21:38.55+01:42:4810:026,0
166GRABARCZYK Sebastian 1067BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM 36-4453M 12500:00:5001:24:4501:57:3102:06:2403:20:48.5503:21:38.60+01:42:4810:026,0
167KRYJAK Tomasz 1119KRAKÓWM 36-4454M 12600:00:5701:33:0902:07:4702:13:1703:21:07.2003:22:04.75+01:43:0710:036,0
168KRĘPACKA - GŁOWNIA Monika 1116CHEŁM BIEGACHEŁMK 36-4423K 4200:00:3901:30:5402:05:2502:11:3803:21:26.0003:22:05.50+01:43:2510:046,0
169SKROBEK Karolina 1205VEGE RUNNERSRUDNIKIK 36-4424K 4300:00:3701:26:1602:01:5902:06:4903:21:49.3503:22:26.70+01:43:4910:055,9
170JAJECZNICA Łukasz 1078RABKA ZDRÓJM 36-4455M 12700:00:4901:33:0402:08:5302:13:5203:21:52.0003:22:41.05+01:43:5110:055,9
171CHORBIŃSKA Paulina 1027NOWA WOLAK 3517K 4400:00:4401:30:5802:05:2402:11:2903:22:04.2503:22:48.40+01:44:0410:065,9
172SIENKIEWICZ Klaudia 1202BIELSKO-BIAŁAK 3518K 4500:00:3101:35:0102:12:3502:17:3803:22:10.8503:22:42.40+01:44:1010:065,9
173NAZIM Tadeusz 1166SKAWINA BIEGASKAWINAM 60+4M 12800:00:5301:31:2002:05:0702:13:1103:22:30.7503:23:23.85+01:44:3010:075,9
174PELCZAR Jakub 1181PIASECZNOM 3547M 12900:00:4501:32:3602:07:2402:13:1703:22:40.0003:23:25.25+01:44:3910:085,9
175CHORBIŃSKI Krystian 1028NOWA WOLAM 36-4456M 13000:00:4501:32:4302:07:3302:13:1903:22:40.0503:23:25.55+01:44:4010:085,9
176STROJNY Janusz 1208NAUKA BIEGASKAWINAM 36-4457M 13100:00:5401:30:2202:04:1302:12:0203:23:06.7503:24:01.15+01:45:0610:095,9
177ŻARSKA Ilona 1258NAUKA BIEGAKRAKÓWK 3519K 4600:00:5401:30:2602:04:2502:12:0003:23:07.4003:24:01.45+01:45:0710:095,9
178ODOLIŃSKA Agnieszka 1170OSTRÓDAK 45-594K 4700:00:1701:29:3602:02:4202:09:3703:23:53.5003:24:11.15+01:45:5310:115,9
179MATUSEWICZ Patrycja 1152ZIELONA GÓRAK 36-4425K 4800:00:1901:29:5502:02:0802:08:4303:23:57.6503:24:17.50+01:45:5710:115,9
180GEWALD Danuta 1056TRENER24H.COM.PLWARSZAWAK 3520K 4900:00:4601:36:5502:12:1402:16:4603:24:01.7003:24:48.25+01:46:0110:125,9
181SAINTEMARIE Agnieszka 1200KRAKÓWK 36-4426K 5000:00:3101:33:2502:09:0602:14:1203:24:12.5003:24:44.25+01:46:1210:125,9
182MACIASZ Sylwia 1143POŁOM MAŁYK 3521K 5100:00:5901:33:5102:07:3402:13:3003:24:26.3003:25:26.15+01:46:2610:135,9
183GAŁKA Tomasz 1054DZIK KOMANDOŁÓDŹM 45-5924M 13200:00:2901:27:1002:01:4402:08:1403:24:33.6503:25:03.55+01:46:3310:135,9
184RUPIŃSKA Agnieszka 1196RUPIŃSCY TEAMKONSTANCINK 3522K 5200:00:3801:37:5402:12:4602:18:3703:25:28.0503:26:06.20+01:47:2810:165,8
185ŁUGOWSKA Aleksandra 1139ZAKRĘCENI ŁUGOSIESZCZECINK 3523K 5300:00:3601:35:5402:12:1902:19:2803:26:10.8003:26:47.75+01:48:1010:185,8
186GAJDA Emilia 1053ŁOWICZK 3524K 5400:00:2301:34:2302:08:3003:26:18.9503:26:42.25+01:48:1810:185,8
187JÓZIAK Ilona 1085ZDUŃSKA WOLAK 3525K 5500:00:2201:34:2102:08:3402:15:4103:26:19.1003:26:41.95+01:48:1910:185,8
188GÓRKA Bogusław 1065SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM 45-5925M 13300:00:1001:33:3802:08:1202:13:5903:27:36.0003:27:46.10+01:49:3510:225,8
189GÓRKA Jolanta 1064SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK 36-4427K 5600:00:0901:33:3602:08:3202:14:0403:27:36.2003:27:46.00+01:49:3610:225,8
190STRZELCZYK Emilia 1209GDYNIAK 3526K 5700:00:1801:36:3602:09:1002:17:0803:27:49.4003:28:08.15+01:49:4910:235,8
191HOŁDA Dominik 40KONTENER FORMYGDYNIAM 3548M 13400:00:1701:36:4002:09:1502:17:1103:27:49.9503:28:07.70+01:49:4910:235,8
192ARTEMIUK Eugeniusz 1004HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAM 45-5926M 13500:00:5701:38:3702:14:0502:19:5303:27:54.4503:28:52.15+01:49:5410:235,8
193ARTEMIUK Eugenia 1005HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAK 60+1K 5800:00:5701:38:2902:14:0202:20:0103:27:54.7003:28:52.45+01:49:5410:235,8
194WADAS Katarzyna 1225NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 45-595K 5900:00:4301:34:5402:09:2002:17:5803:29:29.8003:30:13.15+01:51:2910:285,7
195KOWALCZYK Anna 1108DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK 45-596K 6000:00:3501:37:1902:14:5902:21:3903:29:53.6503:30:29.35+01:51:5310:295,7
196TRELA Roman 1219TRUCKS BULLSŁÓDŹM 36-4458M 13600:00:2001:32:0902:05:5302:10:1103:32:20.5503:32:41.10+01:54:2010:375,7
197KOPEK Agnieszka 1100EKIPA Z GROMNIKAGROMNIKK 36-4428K 6100:00:4401:37:1602:13:3202:19:1503:33:23.7503:34:07.80+01:55:2310:405,6
198KOPEK Paweł 1099EKIPA Z GROMNIKAGROMNIKM 36-4459M 13700:00:4401:37:1402:13:2902:19:1803:33:28.7503:34:13.40+01:55:2810:405,6
199MICHALSKA Edyta 1156SPINNING WILANÓWWARSZAWAK 36-4429K 6200:00:1001:36:5002:10:2702:18:4203:33:56.0503:34:06.70+01:55:5610:415,6
200KOPACZ Agata 1098SPINNING WILANÓWWARSZAWAK 36-4430K 6300:00:1001:36:5402:10:2502:18:3503:33:57.3503:34:07.50+01:55:5710:415,6
201MAŃKA Magdalena 1150ALEKSANDRIAK 36-4431K 6400:00:4001:38:0802:14:1502:21:3203:35:25.6003:36:05.60+01:57:2510:465,6
202MICHAEL Sylwia 1155ŁÓDŹK 36-4432K 6500:00:1101:36:3702:12:2802:19:4303:35:49.2503:36:00.70+01:57:4910:475,6
203JAROSZ-PIWONSKA Aldona 1081GÓRA KALWARIA, POW. PIASECZYŃSKIK 36-4433K 6600:00:1401:38:0402:14:3602:19:5903:37:16.9003:37:31.70+01:59:1610:515,5
204KEMPKA Marcin 1240BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM 36-4460M 13800:00:2501:45:5702:26:0302:32:5403:37:37.8003:38:03.60+01:59:3710:525,5
205SKIBA Katarzyna 1204ZDUŃSKA WOLAK 36-4434K 6700:00:2501:46:0402:26:2102:32:5303:37:38.8503:38:04.80+01:59:3810:525,5
206KISZKIS Elżbieta 1094WARSZAWAK 45-597K 6800:00:1401:41:4302:18:3002:23:3703:37:39.9503:37:53.95+01:59:3910:525,5
207BEBEROK - SUROWIEC Agnieszka 1015KATOWICEK 36-4435K 6900:00:2901:38:3402:15:1502:22:4103:37:45.0503:38:14.05+01:59:4510:535,5
208GRYGORLIK Marek 1266VEGE RUNNERSBIELSK PODLASKIM 45-5927M 13900:00:1901:39:1102:15:5602:21:0603:38:17.7003:38:36.75+02:00:1710:545,5
209DUDA Wojciech 1035SKAWINA BIEGAMOGILANYM 45-5928M 14000:00:4001:33:2002:10:2202:17:1500:15:0003:39:31.0003:40:11.00+02:01:3010:135,9
210MIODUSZEWSKA-KONIŁÓW Agnieszka 463WARSZAWAK 45-598K 7000:00:5501:45:0802:23:3102:28:5703:40:03.4003:40:58.95+02:02:0311:005,5
211KUCZYŃSKA-LESZCZYŃSKA Joanna 1121BIAŁYSTOKK 36-4436K 7100:00:3601:42:0702:18:0002:24:5903:40:04.8003:40:41.00+02:02:0411:005,5
212DUDEK Dorota Paulina 1037DZIK KOMANDOŁÓDŹK 45-599K 7200:00:3101:40:2702:20:0902:26:0203:41:51.5503:42:22.85+02:03:5111:055,4
213MAŁYS Mateusz 1149DZIK KOMANDOŁÓDŹM 3549M 14100:00:3001:35:5002:10:5202:17:5403:41:52.4003:42:22.95+02:03:5211:055,4
214FRĄTCZAK Paulina 1051DZIK KOMANDOŁÓDŹK 3527K 7300:00:3001:35:4402:10:4302:17:4303:41:52.5003:42:23.00+02:03:5211:055,4
215WASIK Marta 1230EDC RUNNERSWARSZAWAK 36-4437K 7400:00:2101:36:1302:11:3102:20:4303:43:12.3503:43:34.00+02:05:1211:095,4
216KORNIŁÓW Piotr 453WARSZAWAM 45-5929M 14200:00:5501:46:3602:27:3202:32:4003:43:48.4503:44:43.80+02:05:4811:115,4
217KUCHARSKA Katarzyna 1120REMBERTÓW TEAMWARSZAWAK 36-4438K 7500:00:4301:41:3202:20:1002:27:5003:44:10.5003:44:54.15+02:06:1011:125,4
218FILUSCH Monika 1047DZIK KOMANDORATHFEIGHK 36-4439K 7600:00:2701:43:1402:23:5102:29:3603:44:32.5003:45:00.35+02:06:3211:135,3
219GRZESZCZAK Małgorzata 1072BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK 45-5910K 7700:01:0001:40:0502:20:4502:28:4003:45:07.5503:46:08.40+02:07:0711:155,3
220DURAŁEK Anna 1038PRUSZCZK 36-4440K 7800:00:4201:40:2702:20:3002:29:3503:48:53.1003:49:35.95+02:10:5311:265,2
221TERZONI Karina 305WARSZAWAK 36-4441K 7900:00:3101:35:1402:10:3602:18:1500:15:0003:49:08.0003:49:39.00+02:11:0710:425,6
222JAKÓBIK Piotr 1079JÓZEFOSŁAWM 3550M 14300:00:2901:37:5602:18:2002:26:4303:49:17.3503:49:46.65+02:11:1711:275,2
223MIĘTKA Krzysztof 1157KRAKÓWM 45-5930M 14400:00:5401:39:4602:21:4302:27:3703:49:31.7003:50:25.75+02:11:3111:285,2
224WIŚNIEWSKA Katarzyna 1235PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAK 45-5911K 8000:00:1401:40:3202:17:5802:25:0003:51:15.8003:51:30.40+02:13:1511:335,2
225FOTYGA Agnieszka 1050OSTROBIECOSTROWIEC SW.K 45-5912K 8100:01:0001:46:4802:26:4602:34:0903:51:25.4003:52:26.35+02:13:2511:345,2
226KASZUBA Katarzyna 1092CZELADŹK 3528K 8200:00:3301:44:3902:25:3602:31:1203:52:14.6003:52:48.55+02:14:1411:365,2
227KOWALSKA Agnieszka 1110KOWALE TEAMTORUŃK 36-4442K 8300:00:4201:48:2702:32:2802:37:5203:53:38.2003:54:20.20+02:15:3811:405,1
228KUŹMA Maciej 1127SIEDLCEM 45-5931M 14500:00:4101:42:4402:20:0602:28:5803:53:51.0503:54:32.25+02:15:5111:415,1
229BARANOWSKA-KUŹMA Monika 1010SIEDLCEK 45-5913K 8400:00:4001:42:3802:19:5602:28:3203:53:51.8003:54:32.25+02:15:5111:415,1
230BARON Kasia 1011VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK 36-4443K 8500:00:3401:48:2902:30:3602:39:1103:56:14.8003:56:49.70+02:18:1411:485,1
231FALKOWSKI Lukasz 1045POGÓRZEM 36-4461M 14600:00:3301:48:1502:28:0602:39:1403:56:17.8003:56:51.05+02:18:1711:485,1
232LITWIN Agnieszka 1137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 45-5914K 8600:00:4401:47:0002:29:4802:36:5704:00:23.3504:01:07.45+02:22:2312:015,0
233GADOMSKA Natalia 1052DZIADEK I WNUKIKATOWICEK 3529K 8700:00:3501:46:2402:28:2502:37:4204:00:37.0004:01:12.10+02:22:3612:015,0
234DOBOSZ Damian 1031DZIADEK I WNUKIKRAKÓWM 3551M 14700:00:3401:46:2902:28:2102:37:4304:00:37.6004:01:12.15+02:22:3712:015,0
235WĄSOWSKA Jagoda 1232KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK 45-5915K 8800:00:5001:52:5002:35:2402:42:0604:04:49.4004:05:39.85+02:26:4912:144,9
236ŁUGOWSKA Dominika 1140SZCZECINK 3530K 8900:00:3501:55:4502:37:0302:44:3004:06:09.2504:06:45.15+02:28:0912:184,9
237BOBKOWSKA Kinga 1018POGÓRZEK 3531K 9000:00:3501:59:5502:44:5302:51:1504:06:18.1004:06:53.55+02:28:1812:184,9
238ROSŁOŃSKI Piotr 1195PIASECZNOM 36-4462M 14800:00:5601:55:4402:44:5302:51:0604:09:02.6004:09:59.10+02:31:0212:274,8
239MARCZEWSKA Zofia 1151PIASECZNOK 36-4444K 9100:00:5501:55:5802:44:5202:51:0404:09:03.7004:09:58.95+02:31:0312:274,8
240DZIK Piotr 1041KRAKÓWM 3552M 14900:00:4101:44:0202:27:2702:37:4004:09:34.6504:10:15.85+02:31:3412:284,8
241KROCZEK Ewelina 1117URODZINOWOKRAKÓWK 3532K 9200:00:3901:44:0102:27:2702:37:4304:09:36.7504:10:16.10+02:31:3612:284,8
242WĘCKA-WĄSOWICZ Karolina 432GDYNIAK 3533K 9300:00:3302:00:0602:45:0402:51:1804:10:46.3004:11:20.25+02:32:4612:324,8
243MACIUSZKO Wiesia 1144BIAŁYSTOKK 45-5916K 9400:00:4501:53:5602:40:5902:50:0604:15:23.1504:16:08.65+02:37:2312:464,7
244SOBOLEWSKI Jarosław 1206ZIELONKAM 45-5932M 15000:00:4801:53:5002:37:5702:44:5704:15:45.2504:16:33.35+02:37:4512:474,7
245GRZESIK Renata 1071RZESZÓWK 3534K 9500:00:5102:00:0602:45:1902:51:2404:17:45.7504:18:37.25+02:39:4512:534,7
246KOSTULSKA Olga 1106WKURW_TEAMTORUŃK 3535K 9600:00:4201:56:4502:42:3502:52:0604:19:03.2504:19:45.85+02:41:0312:574,6
247SYCIN Małgorzata 1210SLOW JOGGING OLSZTYNOLSZTYNK 36-4445K 9700:00:2402:00:5902:45:3002:54:1604:20:07.6004:20:32.30+02:42:0713:004,6
248WITKOWSKA Justyna 1238SLOW JOGGING OLSZTYNOLSZTYNK 3536K 9800:00:2402:01:0802:45:3602:54:2004:20:07.7504:20:32.45+02:42:0713:004,6
249KUKAWSKA Joanna 1122WARSZAWAK 45-5917K 9900:00:3301:48:0802:34:3202:44:2604:21:16.0004:21:49.35+02:43:1513:034,6
250KAIM Antoni 1090MYŚLENICEM 45-5933M 15100:00:5601:53:1502:40:1302:50:4304:23:57.6504:24:53.85+02:45:5713:114,5
251OWCZAREK Sylwia 1177OŻARÓW MAZOWIECKIK 3537K 10000:00:1401:52:4102:43:1702:50:4604:25:52.4004:26:06.45+02:47:5213:174,5
252FALKOWSKA Marianna 1044POGÓRZEK 3538K 10100:00:3401:48:3102:33:2202:39:2500:30:0004:26:19.0004:26:54.00+02:48:1811:495,1
253CHUDZIK Wojciech 1029DZIK W LESIECHMIELNIKM 36-4463M 15200:00:5601:57:3502:46:3702:54:0204:30:37.0004:31:33.50+02:52:3613:314,4
254GULBICKA Wioletta 1073SLOW JOGGING OLSZTYNOLSZTYNK 36-4446K 10200:00:2501:57:2302:47:5902:54:1604:36:36.7504:37:01.95+02:58:3613:494,3
255LIMAN Dorota 1134BIAŁYSTOKK 45-5918K 10300:00:3702:15:0603:07:4003:15:1804:51:28.3004:52:05.35+03:13:2814:344,1
256DRZEWIECKI-ZARZECZNY Grzegorz 1032BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM 45-5934M 15300:00:2101:54:4302:47:4902:53:5204:51:43.6504:52:05.35+03:13:4314:354,1
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
257CZECHOWSKI Jerzy 1030MZA - WARSZAWAWARSZAWAM 60+5M 15400:00:4602:29:4103:34:2703:45:2905:50:13.6005:51:00.00+04:12:1317:303,4
WIŚNIEWSKI Dawid 1236ANIELSKI ORSZAKTORUŃM 35DNF01:29:50 DNF01:59:37 DNF DNF DNF DNF--
BALUTA-MAŁECKA Edyta 1008KRAKÓWK 35DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZYDEK Katarzyna 1257DZIK KOMANDOŁÓDŹK 35DNF DNF DNF DNF00:15:00 DNF DNF--
Znaleziono 260 wynik(ów)