ODSIECZ WIEDEŃSKA - CHORĄGIEW PIECHOTY

Wydarzenie:
Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-09-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
44
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
29
Ukończyło:
0
Na trasie:
29
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 1BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeterani Młodsi M1M 12239:02:04.00480:53:30480,70,0004:5212,3
2PINDRAL Paweł 8TARNOWSKIE GÓRYMastersi M1M 21850:57:26.00411:22:00366,9-113,7978:197,2
3KARECIŃSKI Bartosz 24SOSNOWIECJuniorzy M1M 31434:29:46.00290:02:29254,2-226,5308:087,4
4ZĄBCZYŃSKI Dominik 3BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMastersi M2M 42035:52:03.00409:07:14245,0-235,7808:476,8
5MARONDEL Katarzyna 29BYTOMSeniorzy Starsi K1K 11138:47:42.00198:50:21191,1-289,62212:104,9
6PACZKOWSKI Paweł 6ŁÓDŹMastersi M3M 51819:49:04.00289:00:30144,8-335,9408:127,3
7JANICKA Anna 4LODZMastersi K1K 21817:49:13.00289:00:52121,4-359,3908:486,8
8HYRKIEL Pawel 28RZESZOTARYMastersi M4M 6910:18:02.00168:59:11110,6-370,1115:3510,7
9SKIERA Kris 31BYDGOSZCZMastersi M5M 71013:36:52.00202:48:2388,0-392,7579:176,5
10ANTAS Marcin 5GRABOWO KRÓLEWSKIESeniorzy Starsi M1M 81908:40:09.00384:51:0087,6-393,1505:5610,1
11PETKA Łukasz 30RZESZÓWSeniorzy Starsi M2M 91014:00:35.00100:36:3787,3-393,4409:376,2
12SKOTNICKI Jacek 23LEGION HDKNYSASeniorzy Starsi M3M 101407:02:30.00264:17:5269,9-410,8706:029,9
13GUSZPIT Agnieszka 19WARSZAWAMastersi K2K 31507:01:14.00312:52:1364,8-415,9606:309,2
14OSMAŃSKA Elżbieta 7BRANIEWOWeterani Młodsi K1K 41807:23:06.00384:48:1361,2-419,5507:148,3
15JABŁONKA Bartosz 10ŁÓDŹSeniorzy Starsi M4M 111712:42:08.00240:19:5759,5-421,28012:494,7
16WANATOWSKI Dariusz 18RADZIEJÓWMastersi M6M 121504:34:13.00216:45:0053,2-427,5005:0911,6
17KLATE Łukasz 15ŁÓDŹMastersi M7M 131404:23:03.00168:47:4351,8-428,9205:0411,8
18ADAMSKA-MIŚ Lidia 9KUNÓWMastersi K3K 51709:38:18.00194:04:3150,2-430,59011:315,2
Poniżej dystansu minimalnego: 50,0 km
19GRUSZCZYŃSKI Paweł 34TYCHYSeniorzy Starsi M5M 14804:42:33.00162:40:1943,6-437,1516:289,3
20KLACZAK Maciej 13OŚWIĘCIMSeniorzy Starsi M6M 151609:34:37.00332:24:3443,2-437,53213:174,5
21WASILEWSKI Michał 17SUWAŁKIJuniorzy M2M 161603:03:18.00337:37:1735,4-445,2915:1011,6
22SIERUGA Małgorzata 11OPOCZNOMastersi K4K 61609:56:12.00264:57:0031,4-449,34018:593,2
23BORKOWSKI Leszek 37GRABIANÓWWeterani Młodsi M2M 17504:13:18.00024:41:4631,3-449,4328:057,4
24TOMALKA Kamil 33TYCHYSeniorzy Starsi M7M 18803:25:35.00144:15:3128,4-452,3597:148,3
25BĄK Monika 20BIELINYSeniorzy Starsi K2K 71503:50:14.00312:23:3226,3-454,4008:446,9
26BOGUSZ Damian 22ZABRZESeniorzy Starsi M8M 191402:51:12.00120:53:3225,1-455,6706:498,8
27TOMTAS Konrad 25INOWROCŁAWMastersi M8M 20801:49:00.00072:24:0823,2-457,5704:4212,8
28KRZYSTOLIK Rafał 35TYCHYSeniorzy Starsi M9M 21801:28:14.00071:01:4012,7-468,0176:568,7
29NIEMIROWICZ Jarosław 27IŁAWASeniorzy Starsi M10M 22700:31:26.00000:31:266,3-474,4004:5712,1
Znaleziono 29 wynik(ów)