OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW
Data:
2016-04-23
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
98
Wystartowało:
91
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
82
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1MICHALEC Marcin 48KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-291M 100:00:0500:26:3100:52:5901:19:2701:45:4602:12:4602:40:3403:08:4403:37:4104:07:0704:35:40.7004:35:46.45 6:319.2
2KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-491M 200:00:0900:28:0500:56:2701:24:5201:54:1302:23:3302:52:5503:22:0203:51:4204:21:1204:50:49.2504:50:58.25+00:15:086:538.7
3NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-492M 300:00:0800:28:3900:57:2301:26:2501:55:2802:24:3902:53:4703:23:0403:52:3104:21:5804:51:26.9504:51:34.95+00:15:466:548.7
4BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 400:00:1200:30:0900:59:0201:27:5301:56:4302:27:0602:56:3203:26:5503:57:4204:28:4004:59:05.7504:59:17.85+00:23:257:058.5
5ŻYWICKI Marcin 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-391M 500:00:0700:30:1000:59:3701:29:1201:58:4102:28:1502:57:5903:28:1103:58:4304:29:2204:59:40.8504:59:48.10+00:24:007:068.4
6STUPNOWICZ Przemek 73EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-292M 600:00:1600:30:0501:00:0501:29:3401:59:3302:29:4102:59:5103:29:5303:59:4704:30:0705:00:12.0505:00:28.25+00:24:317:068.4
7WIŚNIEWSKI Jacek 86UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-592M 700:00:1400:29:0800:58:3501:27:3301:56:3202:26:0202:55:3903:25:5303:57:3904:30:2205:02:24.5005:02:38.50+00:26:437:098.4
8CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-493M 800:00:1000:30:4201:00:5501:31:1402:01:2102:32:0703:02:4603:32:5604:03:2204:33:4905:02:42.1505:02:52.70+00:27:017:108.4
9KANIGOWSKI Grzegorz 27GDAŃSKM30-392M 900:00:0600:28:4100:57:2401:26:1401:55:3902:25:0902:56:0003:27:0003:58:4104:31:0805:02:50.5005:02:57.10+00:27:097:108.4
10PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-593M 1000:00:1400:29:4000:58:3501:27:3101:56:3102:26:2502:56:3603:27:0903:58:1804:31:1805:02:52.9005:03:07.45+00:27:127:108.4
11BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-494M 1100:00:0600:28:2000:56:4401:25:3701:55:1902:25:1702:56:2003:27:4903:59:4304:31:5705:03:15.7005:03:21.95+00:27:357:118.3
12RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-495M 1200:00:0800:28:3700:57:2201:26:1101:55:4502:25:5302:56:1903:27:3503:59:5804:32:4605:04:50.4005:04:58.50+00:29:097:138.3
13DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-496M 1300:00:0600:28:0700:56:5001:26:4401:57:2202:28:3603:00:4403:31:4404:05:0704:39:3905:12:21.4505:12:28.05+00:36:407:248.1
14MITURA-ZIELONKA Paweł 50RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM30-393M 1400:00:0700:30:2001:00:1401:29:2701:59:0502:29:2703:00:0203:32:3004:07:1004:40:2305:12:50.7005:12:58.00+00:37:107:248.1
15STEFANICKI Marek 67WŁÓCZYKIJEŚWINOUJŚCIEM50-594M 1500:00:1100:30:1000:59:5001:29:3901:59:3802:30:1203:01:4903:33:5004:07:1504:40:5705:13:43.5505:13:55.45+00:38:027:268.1
16WESOŁOWSKI Wojciech 84NIEZRZESZONYGNIEZNOM60-641M 1600:00:1200:30:1601:00:2801:30:4402:01:2602:32:0803:03:2303:35:1104:07:3104:40:3705:14:09.0505:14:21.50+00:38:287:268.1
17KACORZYK Władysław 26SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-595M 1700:00:1100:31:0301:02:2401:33:4902:05:1402:36:2203:08:1203:39:3904:11:2204:43:1305:14:56.7505:15:08.20+00:39:167:278
18SŁOMIAN Leszek 64STADION ŚLASKIKATOWICEM50-596M 1800:00:1400:30:2701:00:5201:31:2002:02:2502:33:4803:06:0203:39:2104:12:2304:45:4105:17:58.9005:18:13.80+00:42:187:328
19LENZ Andrzej 39ALTOMGNIEZNOM50-597M 1900:00:0900:30:1901:00:3001:30:4602:01:2802:32:1003:03:2503:35:2704:08:5204:44:2805:18:08.2505:18:17.45+00:42:277:328
20SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 100:02:3700:30:2501:01:3701:32:2902:03:4402:35:1503:07:1703:39:0404:11:4104:45:1505:19:02.0505:21:39.95+00:43:217:337.9
21BAJER Piotr 3FACE NW TEAMFROMBORKM50-598M 2000:00:1100:31:0401:02:2501:33:5002:05:1402:36:2303:08:1303:39:3904:11:2304:44:1505:19:06.9505:19:18.00+00:43:267:337.9
22NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-291K 200:02:3600:29:2601:00:1401:30:5402:01:3102:33:3503:06:4003:39:0504:12:1004:47:3805:19:23.9505:22:00.30+00:43:437:347.9
23DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-497M 2100:00:1100:29:2800:58:5001:29:1102:01:0502:32:4403:04:5603:38:0404:12:4804:47:0405:19:27.8005:19:39.25+00:43:477:347.9
24SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-498M 2200:00:0800:29:3700:59:3101:29:4402:00:3502:31:5103:03:5703:36:4404:10:4904:45:2105:19:30.9005:19:39.50+00:43:507:347.9
25WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-499M 2300:00:0700:30:3601:00:5701:31:1502:01:2302:32:1203:04:1703:37:3104:11:0804:46:3405:21:24.7505:21:32.30+00:45:447:367.9
26DZIADEK Remigiusz 15ROKITYM50-599M 2400:00:1200:30:0000:59:5501:30:0602:01:1202:33:0303:06:0103:39:4804:14:5104:48:5005:21:25.1505:21:38.00+00:45:447:377.9
27STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 300:02:3600:30:2601:01:3801:32:5602:04:3502:36:4903:09:0603:41:2504:14:2104:48:2405:22:50.0005:25:26.10+00:47:097:397.8
28SOBKOWSKI Janusz 65SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-642M 2500:00:1500:30:3601:01:5701:33:3002:05:0902:37:3603:10:3803:44:0304:16:2904:49:5905:22:52.8005:23:08.25+00:47:127:397.8
29OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-492K 400:02:3900:30:5901:01:4601:32:5402:04:3202:36:4703:09:1003:42:0104:15:3404:49:4305:24:23.0005:27:02.40+00:48:427:417.8
30ŚLUSARCZYK Marcin 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-394M 2600:00:0600:31:0501:02:1201:32:5502:03:5902:36:3603:10:1703:44:0204:18:0804:53:0505:27:34.4005:27:40.85+00:51:537:457.7
31STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 500:02:4200:30:5701:01:4201:32:4402:04:2302:36:2203:09:0503:42:4504:17:4704:53:0605:27:58.6505:30:40.65+00:52:177:467.7
32ZAMRZYCKI Leszek 90GORZÓW WLKPM50-5910M 2700:00:1000:31:0201:02:0901:32:5202:03:5702:36:3303:10:0903:43:4904:19:0804:54:4605:28:35.5005:28:45.95+00:52:547:477.7
33FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5911M 2800:00:1200:30:5301:02:0101:33:2502:05:3502:39:0803:13:0303:47:1704:22:0704:56:2505:29:43.8005:29:56.35+00:54:037:487.7
34ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-592K 600:02:4000:30:5701:01:4301:32:4502:04:4002:37:5103:11:1503:45:5704:20:5004:56:2805:31:55.3505:34:35.45+00:56:147:517.6
35ZAGAJA Janusz 89WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-643M 2900:00:1100:30:0501:00:1401:30:3102:01:2802:33:1803:07:0103:42:4904:17:4204:55:4405:33:51.5005:34:03.40+00:58:107:547.6
36JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-391K 700:02:3700:31:1701:02:5801:35:0002:06:2302:38:1403:10:5303:46:0104:23:4405:00:3705:34:35.5505:37:13.45+00:58:547:557.6
37JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-593K 800:02:3900:32:5301:05:0701:37:5602:10:4102:43:5103:17:2103:51:2504:26:1105:01:2905:36:14.1005:38:53.85+01:00:337:587.5
38KUBICKI Bernard 36KLUB SPORTOWY POLKOWICELUBINM65+1M 3000:00:1000:32:4201:04:3301:37:0402:10:0502:43:4103:17:2303:52:1804:26:4505:01:0705:36:21.5005:36:31.50+01:00:407:587.5
39STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-392K 900:02:3600:31:4301:03:3801:35:4202:08:0902:41:3003:16:3203:51:5304:26:3305:00:5605:36:59.1005:39:36.05+01:01:187:597.5
40KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-594K 1000:02:3900:33:0301:06:1901:39:4002:13:1502:46:5803:20:3003:55:0004:29:2105:03:5305:38:29.9505:41:08.95+01:02:498:017.5
41ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-493K 1100:02:3900:32:1901:04:3601:37:0502:10:0502:43:5103:18:1403:53:4104:29:2505:04:3805:39:27.4505:42:07.25+01:03:468:027.5
42ŁABĘCKI Edward 40MOSIR RYPINRYPINM65+2M 3100:00:1400:32:5301:05:4201:39:2502:12:3302:47:3603:21:4703:56:1404:31:3005:06:1105:40:54.8005:41:09.30+01:05:148:047.4
43REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-393K 1200:02:3600:31:4501:03:2701:35:2202:08:0002:41:3103:16:3203:51:1004:26:3305:01:1805:41:17.8505:43:54.20+01:05:378:057.4
44DANA Andrzej 93PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65+3M 3200:00:1500:31:4801:04:2101:36:3502:09:1102:43:1403:18:1703:53:4404:30:1805:07:4905:42:39.7005:42:55.50+01:06:598:077.4
45KOWALCZYK Mariusz 35GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5912M 3300:00:1300:30:2201:00:4201:31:1202:02:5402:36:1803:11:2003:48:2204:26:0605:05:2705:44:02.1005:44:15.10+01:08:218:097.4
46SZCZODROWSKI Krzysztof 75GDAŃSKM50-5913M 3400:00:1000:31:3001:03:4001:36:3602:09:4802:44:2703:20:1803:56:0504:31:4905:08:0805:44:29.7505:44:39.75+01:08:498:097.4
47JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-494K 1300:02:3700:32:2001:04:3001:37:0502:10:3002:45:0003:20:0903:55:3404:32:2105:08:0705:44:45.1005:47:22.85+01:09:048:107.3
48KLIMCZEWSKI Marek 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5914M 3500:00:0800:31:3101:03:0001:34:1102:05:5202:38:2303:12:3603:48:5904:26:1905:04:2905:45:25.0505:45:33.55+01:09:448:117.3
49ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-595K 1400:02:4200:32:4101:04:3401:36:5302:10:1402:44:3703:20:0903:54:3604:29:4805:07:5405:46:17.8505:49:00.60+01:10:378:127.3
50WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-641K 1500:02:4400:33:3801:07:4201:41:2502:15:3802:50:4003:25:2603:59:4704:36:1105:11:5105:46:54.7505:49:39.35+01:11:148:137.3
51JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4910M 3600:00:0900:32:3701:04:5501:37:3802:10:5902:45:5803:21:0403:57:2004:33:5405:10:0005:47:13.3505:47:22.70+01:11:328:137.3
52KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-596K 1600:02:4000:34:0901:07:5101:41:2702:15:0202:49:3403:24:1503:59:2804:36:2505:12:1205:47:28.5505:50:09.30+01:11:478:147.3
53PRAWUCKI Krzysztof 57JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM30-395M 3700:00:0500:33:1101:05:5801:38:3902:12:3102:47:3003:23:2403:59:4204:36:0005:12:1105:48:43.1505:48:48.95+01:13:028:157.3
54WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-495K 1700:02:3900:33:2801:06:2501:39:3602:13:1902:47:3503:22:2903:58:1404:34:3705:11:4205:48:50.7505:51:30.60+01:13:108:157.3
55GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-394K 1800:02:3700:32:3001:05:3901:39:2402:13:3602:48:1703:23:4603:59:5004:36:5505:13:0505:48:54.0505:51:31.20+01:13:138:167.3
56MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-496K 1900:02:4000:32:5501:06:1501:40:0102:14:2402:48:5803:23:5603:59:5504:37:0605:14:0305:50:05.0505:52:45.50+01:14:248:177.2
57STEPNIAK Bogdan 69SLUPSKM50-5915M 3800:00:1200:32:3601:04:5301:37:3602:10:2802:45:5003:21:0203:57:5904:37:1705:15:3905:51:20.6505:51:33.05+01:15:398:197.2
58JASINSKI Marian 23K.S ELBLASKIE WŁÓCZY- KIJEELBLĄGM65+4M 3900:00:1300:32:2201:05:1201:39:0602:13:5202:50:4303:27:3504:04:1104:40:2705:16:5705:52:59.2505:53:12.70+01:17:188:217.2
59PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-597K 2000:02:4200:32:4201:04:3601:37:0402:10:3202:45:5703:23:0504:00:2804:38:0105:16:0405:53:32.0005:56:14.60+01:17:518:227.2
60ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-642K 2100:02:4300:34:4801:09:2701:44:0402:19:1202:54:5103:30:0204:06:1204:42:3105:18:3805:54:59.9005:57:43.45+01:19:198:247.1
61MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4911M 4000:00:1900:35:1601:08:3601:42:2302:16:4402:51:1703:26:0704:02:1704:39:2505:17:1605:56:50.0005:57:09.00+01:21:098:277.1
62BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-643K 2200:02:4400:33:2801:06:4901:40:3802:15:0802:50:1903:26:5404:04:1704:42:5105:20:3005:57:20.2006:00:04.85+01:21:398:287.1
63KULKA Maciej 37FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5916M 4100:00:1500:37:3001:14:0801:49:0902:23:5502:59:0803:33:5804:09:3504:44:5605:21:2005:57:34.8005:57:50.75+01:21:548:287.1
64KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-497K 2300:02:3800:34:5601:09:3701:44:2102:19:1902:55:1803:31:1404:08:0104:45:2805:23:3205:59:29.1006:02:07.15+01:23:488:317
65CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+1K 2400:02:4500:33:2101:06:3901:40:3802:15:3502:50:3503:26:1104:04:0104:42:4905:21:5905:59:52.0006:02:37.20+01:24:118:317
66WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-644K 2500:02:4000:34:5301:09:3601:44:1902:19:1802:55:1703:31:1404:08:0104:45:2805:23:2105:59:56.8006:02:37.45+01:24:168:317
67ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-293K 2600:02:3600:32:2001:05:1901:39:0002:13:1402:48:2403:24:2104:03:2104:44:2905:23:1905:59:57.9006:02:33.95+01:24:178:317
68MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4912M 4200:00:1000:34:0501:08:4801:43:5102:19:3402:56:0303:33:1404:11:1904:49:3805:26:1306:00:21.0006:00:31.00+01:24:408:327
69RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+2K 2700:02:4300:33:3101:07:3601:42:1202:17:1302:52:5003:29:1704:06:4604:44:4005:23:3606:01:34.8506:04:17.95+01:25:548:347
70THIEL Jerzy 78POSEJDON MORSY KOSZALINKOSZALINM50-5917M 4300:00:1300:33:1401:06:3401:40:0602:15:1702:50:4103:27:4604:06:3604:44:5305:24:1706:01:46.9006:02:00.85+01:26:068:347
71PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-645K 2800:02:4300:35:0101:10:0001:44:5202:20:1202:56:1103:32:4904:09:3604:47:0705:24:4906:02:24.9506:05:08.70+01:26:448:357
72DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-646K 2900:02:4200:33:2101:07:2201:42:0002:17:1402:53:0003:30:3204:09:1004:47:3505:25:4506:03:20.1506:06:02.50+01:27:398:367
73PIĄTKOWSKI Józef 97KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+5M 4400:00:1100:34:1901:08:3501:43:4802:19:1702:54:4503:31:1704:08:4704:47:5305:27:0506:05:36.6006:05:47.65+01:29:558:396.9
74WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-498K 3000:02:3900:35:2501:11:2501:48:0902:26:3403:03:4303:40:4804:18:3604:56:0005:34:0106:11:09.6506:13:48.65+01:35:288:476.8
75PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-598K 3100:02:4300:34:5401:09:3001:44:3502:20:0102:56:1103:32:4904:10:1304:50:0905:30:0106:11:20.5506:14:04.25+01:35:398:476.8
76CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-395K 3200:02:3600:31:1801:03:4801:37:3702:12:5402:48:2203:25:2304:04:5504:48:0605:30:1906:11:25.7506:14:02.70+01:35:458:486.8
77TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-499K 3300:02:3800:32:5501:07:2201:42:4702:19:1302:57:2003:35:5204:18:0304:59:1505:40:0106:18:21.6506:21:00.20+01:42:408:576.7
78MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4913M 4500:00:0900:34:2001:08:3501:43:4902:19:4102:58:2203:38:4004:19:3705:01:5205:43:0806:22:08.6506:22:18.40+01:46:279:036.6
79STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4914M 4600:00:0600:36:3501:13:1001:49:3002:26:1203:03:2803:41:2604:21:1005:01:1505:42:2006:24:01.7006:24:08.35+01:48:219:066.6
80THOMALLA Bogdan 79SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+6M 4700:00:1800:36:1201:12:4801:49:5302:26:5803:05:2403:45:2604:26:0605:08:2105:47:2106:27:23.9506:27:42.20+01:51:439:106.5
81ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-396K 3400:02:3800:40:1001:19:1301:57:5302:36:0003:14:3603:53:1304:31:3605:11:0505:51:0206:30:46.2006:33:25.15+01:55:059:156.5
82ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-599K 3500:02:4100:36:5501:14:2101:52:2402:30:3703:09:5003:50:1804:31:5105:13:4705:54:5606:35:07.4506:37:49.00+01:59:269:216.4
83STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4910K 3600:02:4000:35:4301:12:2801:53:1902:32:2103:21:1104:15:3905:07:0306:00:3006:45:22+02:38:1510:405.6
GRZELAK Jakub 92GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-29DNF00:36:00 DNF01:11:03 DNF01:46:55 DNF02:24:40 DNF03:05:31 DNF03:48:38 DNF04:32:34 DNF05:20:19 DNF DNF DNF DNF--
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF01:03:42 DNF01:35:06 DNF02:06:41 DNF02:38:59 DNF03:11:55 DNF03:47:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF01:38:06 DNF02:11:35 DNF02:46:04 DNF03:23:19 DNF04:02:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF01:01:57 DNF01:32:41 DNF02:03:24 DNF02:35:20 DNF03:08:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF01:36:21 DNF02:09:24 DNF02:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CEGŁA Zbyszko 8NIEZRZESZONYPIASECZNOM60-64DNF00:34:09 DNF01:08:44 DNF01:43:39 DNF02:19:10 DNF02:55:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF01:45:07 DNF02:24:57 DNF03:12:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FORNAL Lech 95OSIELSKOM60-64DNF00:50:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 91 wynik(ów)