OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
133
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
133
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WĘŻOWICZ Ewa 510STADION ŚLĄSKISKRZYSZÓWK40-491K 400:33:1501:07:32.80 6:458.9
2KOZAKOWSKA Małgorzata 448KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-492K 500:33:4201:08:29.90+00:00:576:518.8
3KRÓLIKOWSKA Krystyna 449POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-493K 700:34:3201:09:47.20+00:02:146:588.6
4OSTROCHALSKA Aleksandra 470POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-494K 900:35:2201:10:51.50+00:03:187:058.5
5PRZYBYŁEK Marysia 480ŚMIGIELK40-495K 1000:36:0201:11:40.90+00:04:087:108.4
6RAJEK Magdalena 482NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-496K 1200:35:3001:12:17.20+00:04:447:138.3
7MUSIATOWICZ Aleksandra 465PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-497K 1300:35:4201:12:25.55+00:04:527:148.3
8RASZEWSKA Izabela 483FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-498K 1700:36:2001:13:02.00+00:05:297:188.2
9PYTEC Anna 374PROMNICEK40-499K 1800:36:1401:13:24.65+00:05:517:208.2
10PALIWODA Kasia 383EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4910K 2000:36:3601:14:55.15+00:07:227:298
11KOBIELA Magdalena 444NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4911K 2200:37:3701:15:24.55+00:07:517:328
12GOLUS Agnieszka 423FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-4912K 2500:38:3901:16:15.65+00:08:427:377.9
13GAŁOWSKA Agnieszka 421INPOWERWĄGROWIECK40-4913K 2700:38:1301:16:35.40+00:09:027:397.8
14GWAREK Anita 424PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4914K 2800:37:0201:17:00.05+00:09:277:427.8
15CONTUCCI Ewa 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4915K 3000:38:1401:17:19.95+00:09:477:447.8
16MROZIK Aleksandra 464BYDGOSZCZK40-4916K 3100:38:2001:17:32.00+00:09:597:457.7
17SĘDZIK Katarzyna 489LECYMY DURŚBYTOMK40-4917K 3300:38:2001:18:39.55+00:11:067:517.6
18CIESIELSKA Renata 409TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4918K 3400:39:0401:18:49.50+00:11:167:527.6
19GABERT Beata 381EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4919K 3800:39:0201:19:16.15+00:11:437:557.6
20SMEJA Justyna 454MAKSYMILIANOWOK40-4920K 4300:40:2801:20:57.60+00:13:248:057.4
21STANKOWSKA Marzena 493KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4921K 4400:40:0601:21:31.45+00:13:588:097.4
22PILARSKA Beata 431MAKSYMILIANOWOK40-4922K 4800:40:0101:22:22.80+00:14:508:147.3
23JANCY Anita 226TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKACZARNE BŁOTOK40-4923K 5100:41:3101:22:57.35+00:15:248:177.2
24MARSZAŁEK Anna 461BYDGOSZCZK40-4924K 5200:41:2501:23:08.55+00:15:358:187.2
25WYSOCKA Bernadeta 337KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4925K 5300:40:4701:23:09.45+00:15:368:187.2
26SZELIGA Justyna 500LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4926K 5600:42:4601:24:32.95+00:17:008:277.1
27SZCZUKOWSKA Agnieszka 247GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4927K 5900:45:1001:26:07.10+00:18:348:367
28WANDEL Agnieszka 506FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4928K 6100:43:0501:26:45.25+00:19:128:406.9
29FLISAK Joanna 45GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4929K 7100:45:1101:31:18.10+00:23:459:076.6
30KIEŁPIŃSKA Gabriela 437KIEŁPINTEAMNIEMCZK40-4930K 7600:45:0401:34:35.70+00:27:029:276.3
Znaleziono 30 wynik(ów)