OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Osielsko
Data : 2019-08-10
Miejsce : Osielsko
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 391
Wystartowało : 364
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 363
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZARSZUNOWICZ Mariusz 245KRAM TEAMPASŁĘKM40-441M 1100:29:25.15 5:5310,2
2BIELAWSKI Leszek 8SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM40-442M 200:30:15.15+00:00:506:039,9
3ZARĘBSKI Michał 289NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 300:30:16.30+00:00:516:039,9
4KOŁEK Patryk 100KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWM-Jun.1M 400:30:17.15+00:00:526:039,9
5RAJEWSKI Sebastian 210KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 500:30:18.65+00:00:536:039,9
6BRZOZOWSKI Piotr 186EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSŁAWNOM30-392M 600:30:26.55+00:01:016:059,9
7TOPOLNICKI Konrad 263CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM18-291M 700:30:36.95+00:01:116:079,8
8POLEWCZAK Mariusz 189CLLEOZAWIERCIEZAWIERCIEM45-492M 800:30:38.75+00:01:136:079,8
9TRZCIŃSKI Franciszek 265WOPR / SPORT I REKREACJA START (CHEŁKMNO)CHEŁMNOM50-541M 900:30:42.15+00:01:176:089,8
10RYCHLIK Grzegorz 220FUNDACJA W TE PĘDYHALASYM30-393M 1000:30:46.95+00:01:216:099,7
11GRODZKI Ireneusz 65GORZÓW WLKP.M45-493M 1100:30:48.90+00:01:236:099,7
12BIŃCZYK Dariusz 10KABEX PODKOWA JANÓW / SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 1200:30:50.10+00:01:246:109,7
13SOKOŁOWSKI Marek 352PTG SOKÓŁ RYMANÓWROMANÓW-ZDRÓJM50-542M 1300:30:55.55+00:01:306:119,7
14STĘPAK Piotr 241LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAZBYLITOWSKA GÓRAM18-292M 1400:31:01.70+00:01:366:129,7
15WOROCH Roman 285KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 1500:31:02.50+00:01:376:129,7
16GAJEWSKI Eugeniusz 50GORZÓW WIELKOPOLSKIM60-642M 1600:31:13.60+00:01:486:149,6
17DĘBSKI Bartłomiej 38NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-443M 1700:31:14.65+00:01:496:159,6
18WITUCKI Jacek 283POZNAŃM45-494M 1800:31:18.25+00:01:536:159,6
19RECZULSKI Mariusz 211SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-543M 1900:31:22.15+00:01:576:169,6
20SPYCHAŁA Lesław 235CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-544M 2000:31:22.30+00:01:576:169,6
21ROŻYNEK Miron 218KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 2100:31:39.80+00:02:146:209,5
22MĘCZYŃSKI Sylwester 152FUNDACJA W TE PĘDYMISIEM40-444M 2200:31:57.95+00:02:326:239,4
23GARBOWSKI Piotr 52PODKARPACIE-PRZEMYŚLKLIMKÓWKAM-Niepełnosprawni(B)1M 2300:32:02.55+00:02:376:249,4
24BORKOWSKI Dariusz 13SIEDLCEM50-545M 2400:32:07.55+00:02:426:259,3
25RADECKI Artur 206K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-592M 2500:32:12.95+00:02:476:269,3
26KOP Wiesław 105DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-593M 2600:32:13.65+00:02:486:269,3
27FRĄCKOWIAK Roman 46KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-546M 2700:32:40.45+00:03:156:329,2
28OLSZAŃSKI Karol 175FEAR THE RETURNKATOWICEM40-445M 28100:32:40.60+00:03:156:329,2
29FRĄCKOWIAK Mateusz 47KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.2M 2900:32:42.85+00:03:176:329,2
30PODGÓRSKI Szymon 188CKZIU MECHANIK NYSAWĘŻAM-Jun.3M 3000:32:43.55+00:03:186:329,2
31KNITTER Michał 331KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.4M 31100:32:49.25+00:03:246:339,1
32ŻYWICKI Marcin 336KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-446M 3200:32:50.55+00:03:256:349,1
33KUBIAK Przemysław 123KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-495M 3300:33:00.50+00:03:356:369,1
34BARTOSIEWICZ Łukasz 4NWPL / LUKI TEAM GDAŃSKGDAŃSKM30-395M 3400:33:01.40+00:03:366:369,1
35MĘCZYŃSKI Michał 153FUNDACJA W TE PĘDYMISIEM-Jun.5M 35100:33:08.85+00:03:436:379,0
36LIPIŃSKI Karol 395EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-447M 3600:33:13.35+00:03:486:389,0
37SZYMSKA Małgorzata 256SZCZECINK30-391K 100:33:17.70+00:03:526:399,0
38JASIŁEK Przemysław 80RADAWNICAM40-448M 3700:33:20.85+00:03:556:409,0
39SKWIRUT Jerzy 227PODKARPACIE-PRZEMYŚLRYMANÓWM-Niepełnosprawni(A)1M 3800:33:24.35+00:03:596:419,0
39DUSZEŃKO Zygmunt 42KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 3900:33:24.35+00:03:596:409,0
41TUZIMEK Jakub 267KURÓWM-Jun.6M 40100:33:24.90+00:03:596:419,0
42ZDANUK Artur 400EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM45-496M 4100:33:30.35+00:04:056:429,0
43BUŁAKOWSKI Bohdan 23PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-691M 4200:33:30.60+00:04:056:429,0
44OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 172KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 200:33:31.80+00:04:066:428,9
45KRAJEWSKA Hanna 115MARSZ PO ZDROWIEPIŁAK-Jun.1K 3100:33:32.75+00:04:076:428,9
46MOTUL Anna 363NW POLAND/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK50-542K 400:33:37.85+00:04:126:438,9
47BUDYNEK Karol 17TEAM FIRANKARNIAKOŁOM50-547M 4300:33:43.60+00:04:186:448,9
48DEMBOWSKI Ryszard 308GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM65-692M 4400:33:44.20+00:04:196:448,9
49SŁOMIAN Leszek 228STADION ŚLĄSKIKATOWICEM55-594M 4500:33:44.30+00:04:196:448,9
50MAŚLANKA Iwona 150MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 500:33:48.75+00:04:236:458,9
51POLISZCZUK Piotr 190PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)3M 4600:33:53.85+00:04:286:468,8
52OLEKSYK Małgorzata 174KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591K 600:33:57.45+00:04:326:478,8
53JÓŹWIAK Marianna 88SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 700:34:02.00+00:04:366:488,8
54POSŁUSZNY Paweł 193WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM-Jun.7M 4700:34:04.20+00:04:396:488,8
55GĄGÓŁ Krzysztof 54GŁOGÓWM40-449M 4800:34:07.90+00:04:426:498,8
56MATECKI Ryszard 151KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM70+1M 4900:34:09.40+00:04:446:508,8
57WIŚNIEWSKI Sławomir 280FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-497M 5000:34:12.10+00:04:466:508,8
58BREWKA Joachim 14UNIA MIASTLUBLINIECM55-595M 5100:34:16.65+00:04:516:518,8
59SZYMAŃSKI Stefan 255XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+2M 5200:34:21.25+00:04:566:528,7
60HOLWEK Jarosław 76ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM55-596M 5300:34:22.20+00:04:576:528,7
61CZEKAJŁO Franciszek 30REMIDREZDENKOM65-693M 5400:34:25.85+00:05:006:538,7
62NACZK Wiktoria 160LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Jun.2K 800:34:28.60+00:05:036:538,7
63ADAMUS Marian 303SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM70+3M 5500:34:29.45+00:05:046:538,7
64CUDAK Zbigniew 28NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM50-548M 5600:34:30.55+00:05:056:548,7
65REMISZ Włodzimierz 213TEAM FIRANKARNIAKOŁOM40-4410M 5700:34:31.60+00:05:066:548,7
66TOMCZYK Edward 262MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+4M 5800:34:34.05+00:05:086:548,7
67JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 83FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-392K 900:34:34.15+00:05:096:548,7
68TRZCIŃSKI Eugeniusz 264BYDGOSZCZM60-643M 5900:34:38.95+00:05:136:558,7
69DUDEK Edward 41KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-694M 6000:34:39.35+00:05:146:568,7
70STEMPNIAK Krzysztof 517KS SOKÓŁ GĄSAWAINOWROCŁAWM45-498M 6100:34:39.45+00:05:146:568,7
71WOŁK Beata 284DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMTRZCIANKAK40-441K 1000:34:40.65+00:05:156:568,6
72STACHOWICZ Marcin 339KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-396M 6200:34:41.25+00:05:166:568,6
73BUCZKOWSKI Jerzy 16KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-695M 6300:34:41.60+00:05:166:568,6
74GRUSZKA Michał 490UNIA MIASTM-Jun.8M 6400:34:42.95+00:05:176:568,6
75ŁUKASIEWICZ Joanna 379GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-493K 1100:34:43.40+00:05:186:568,6
76FRĄCKOWIAK Krzysztof 48NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-499M 6500:34:45.15+00:05:206:578,6
77PUSZKARSKA Małgorzata 200GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-442K 1200:34:48.10+00:05:226:578,6
78SZYMANOWSKA Anna 251LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)1K 1300:34:49.10+00:05:236:578,6
79GAŁĄZKA Paweł 349MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)4M 6600:34:49.25+00:05:246:578,6
80KAŹMIERCZAK Sebastian 306GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4910M 6700:34:49.55+00:05:246:578,6
81BUJNICKI Marcin 21NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-4411M 6800:34:58.00+00:05:326:598,6
82ŚLUSARCZYK Marcin 258WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4412M 6900:35:01.15+00:05:367:008,6
83SZCZUDLIK Małgorzata 246KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-393K 1400:35:03.00+00:05:377:008,6
84SOBICZEWSKA Ewa 233NOWI SIEDLCESIEDLCEK40-443K 1500:35:03.15+00:05:387:008,6
85OKNIŃSKI Krzysztof 171NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-4911M 7000:35:03.60+00:05:387:008,6
86RAJEK Tomasz 208NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-549M 7100:35:07.50+00:05:427:018,5
87GAPIŃSKI Leszek 356CKZIU MECHANIK NYSATRZEBINAM60-644M 7200:35:13.40+00:05:487:028,5
88ZAWISŁA Stanisław 362MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-696M 7300:35:15.85+00:05:507:038,5
89WARCHALSKA Teresa 274STADION ŚLĄSKIKATOWICEK65-691K 1600:35:17.65+00:05:527:038,5
90GRUSZKA Michał 66UNIA MIASTLUBLINIECM40-4413M 7400:35:17.95+00:05:527:038,5
91KUBAT Janusz 120NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-4912M 7500:35:18.30+00:05:537:038,5
92TUZIMEK Agata 266STADION ŚLĄSKIKURÓWK30-394K 1700:35:19.25+00:05:547:038,5
93PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 392PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRZYKOWICEK40-444K 1800:35:24.35+00:05:597:058,5
94OLEJNICZAK Aleksandra 173KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-Dzieci1K 1900:35:29.00+00:06:037:058,5
95WITUCKA Karolina 282POZNAŃK-Dzieci2K 2000:35:31.40+00:06:067:068,4
96ZIELIŃSKA Jolanta 292GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-592K 2100:35:35.70+00:06:107:078,4
97WROŃSKI Włodzimierz 287PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-697M 7600:35:38.05+00:06:127:078,4
98LIPIŃSKA Karolina 396EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-395K 2200:35:41.90+00:06:167:088,4
99BOJANOWSKI Marcin 12WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM30-397M 7700:35:43.50+00:06:187:088,4
100LAL Małgorzata 133PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK45-494K 2300:35:46.25+00:06:217:098,4
101SŁOWIŃSKA Alicja 229NOWI SIEDLCESIEDLCEK50-543K 2400:35:46.85+00:06:217:098,4
102GAPIŃSKA Janina 357CKZIU NYSA MECHANIKTRZEBINAK60-641K 2500:35:50.25+00:06:257:108,4
103KAMIŃSKI Paweł 301GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM30-398M 7800:35:53.05+00:06:277:108,4
104GRYGOROWICZ Bogdan 69KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 7900:36:00.00+00:06:347:128,3
105PIĄTEK Dariusz 183POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)5M 8000:36:05.15+00:06:407:138,3
106BUGAŁA Alicja 19NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 2600:36:06.00+00:06:407:138,3
107STAŃCZAK Grażyna 237FACE NORDIC TEAMGDAŃSKK65-692K 2700:36:06.35+00:06:417:138,3
108CZMOCH Marian 32PUKS JEDYNKAŁOSICEM65-698M 8100:36:07.75+00:06:427:138,3
109KUSA Piotr 130BYDGOSZCZM30-399M 8200:36:14.40+00:06:497:148,3
110SAMOJŁO Sławomir 380ŚWINOUJŚCIEM55-597M 83100:36:17.10+00:06:517:158,3
111SZENDZIELORZ Ilona 248STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-642K 2800:36:17.35+00:06:527:158,3
112STOLTMANN Helena 334KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-593K 2900:36:18.65+00:06:537:158,3
112MIŚKOWICZ Anna 156CKZIU MECHANIK NYSAGŁOGÓWEKK60-643K 3000:36:18.65+00:06:537:158,3
114MALINOWSKA Monika 422LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-396K 31100:36:27.60+00:07:027:178,2
115GIBAS Joanna 25NW BAŻANT ELBLĄGELBLĄGK30-397K 3200:36:29.00+00:07:037:178,2
116KOBIELA Daria 96KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAK30-398K 3300:36:29.35+00:07:047:188,2
117KUPIBIDA Bogusława 129SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-644K 3400:36:31.45+00:07:067:188,2
118SKIERŚ Albert 369ZAMACH W SMOLEŃSKUZIELONA GÓRAM45-4913M 8400:36:35.15+00:07:107:198,2
119KAMIŃSKA Beata 91NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-544K 3500:36:37.35+00:07:127:198,2
120SZYMAŃSKI Michał 254TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM55-598M 8500:36:40.60+00:07:157:208,2
121KOŁPAK Jan 101LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+5M 8600:36:44.45+00:07:197:218,2
122WIŚNIEWSKI Kazimierz 281PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-645M 8700:36:45.60+00:07:207:218,2
123GÓŹDŹ Aleksandra 62FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK40-445K 3600:36:47.60+00:07:227:218,2
124SIERACKA Katarzyna 372LESZNO :)LESZNOK55-594K 3700:36:47.85+00:07:227:218,2
125WOROCH Jolanta 286KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-545K 3800:36:48.15+00:07:237:218,2
126MISZCZAK Sylwia 586NEW4 YOU TEAMKOŁOK30-399K 3900:36:50.55+00:07:257:228,1
127KŁOS Lidia 95SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEK45-495K 4000:36:50.85+00:07:257:228,1
128SMARSZCZ Grażyna 230LĘBORSKIE LWYLĘBORKK60-645K 4100:36:51.15+00:07:267:228,1
129POZNAŃSKI Wiesław 195BIAŁYSTOKM60-646M 8800:36:51.55+00:07:267:228,1
130KOZIARZ Roman 112STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-647M 8900:36:54.25+00:07:297:228,1
131KUŹMICZ Magdalena 132POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOK30-3910K 4200:36:56.65+00:07:317:238,1
132PIETRUSEWICZ Joanna 185PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-496K 4300:36:57.20+00:07:327:238,1
133CIESIELSKI Krzysztof 27FAST WALKERGNIEZNOM60-648M 9000:36:58.00+00:07:327:238,1
134GRYGOROWICZ Teresa 68KS METRACO POLKOWICELUBINK65-693K 4400:37:08.05+00:07:427:258,1
135GROCHALA Michał 64BYDGOSZCZM30-3910M 91100:37:11.10+00:07:457:268,1
136BUGAŁA Anna 18NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-446K 4500:37:12.15+00:07:477:268,1
137GIZIEWSKI Michał 57NOWE MIASTO LUBAWSKIEM18-293M 9200:37:14.35+00:07:497:268,1
138RADZIEJOWSKI Bogusław 207NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-599M 9300:37:17.00+00:07:517:278,0
139SZYCKO Oliwia 249KOBYLNICAK-Dzieci3K 4600:37:17.90+00:07:527:278,0
140STANECKI Marcin 519SKIERNIEWICEM40-4414M 9400:37:18.35+00:07:537:278,0
141SULECKA Gabriela 244ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)2K 4700:37:18.70+00:07:537:278,0
142STAŃCZAK Ryszard 236FACE NORDIC TEAMGDAŃSKM70+6M 95100:37:20.35+00:07:557:288,0
143GRZYWOCZ Bernard 390MOSINAM70+7M 9600:37:25.00+00:07:597:298,0
144WAWRZYNIAK Anna 277POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-497K 4800:37:27.65+00:08:027:298,0
145PINIS Agnieszka 187NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-447K 4900:37:29.90+00:08:047:308,0
146GAWOR Renata 53NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-546K 5000:37:30.70+00:08:057:308,0
147KOLCZYŃSKI Jan 99SKRWILNOOSIELSKOM-Jun.9M 9700:37:30.95+00:08:057:308,0
148DANA Kazimiera 33KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-694K 5100:37:36.95+00:08:117:318,0
149KONIK Katarzyna 104BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK30-3911K 5200:37:37.85+00:08:127:318,0
150BARTOSIEWICZ Włodzimierz 5FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-699M 9800:37:40.90+00:08:157:328,0
151WALESZKO Andrzej 271PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-4914M 9900:37:44.70+00:08:197:328,0
152BOGAJSKI Krzysztof 11ŚWIECIEM55-5910M 10000:37:45.15+00:08:207:337,9
153STEMPNIAK Anna 481INOWROCŁAWK45-498K 5300:37:45.40+00:08:207:337,9
154JANIK Maciej 79ZASAPANI HYDROPIŁAM30-3911M 10100:37:49.10+00:08:237:337,9
155PRACKI Zbigniew 197SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5410M 10200:37:50.80+00:08:257:347,9
156MARCINIAK Hanna 148SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-595K 5400:37:53.55+00:08:287:347,9
157JAWORSKA Daria 82WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci4K 5500:37:53.95+00:08:287:347,9
158STANECKA Małgorzata 398SKIERNIEWICEK40-448K 5600:37:54.35+00:08:297:357,9
159MOTOCZYŃSKI Krzysztof 158GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-649M 10300:37:54.65+00:08:297:357,9
160BUJNICKA Magdalena 20NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.4K 5700:37:55.95+00:08:307:357,9
161ŚLUSARCZYK Grzegorz 259WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4915M 104100:37:56.15+00:08:317:357,9
162JĘDRYCZEK Weronika 85RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAK30-3912K 5800:37:56.45+00:08:317:357,9
163SZYCKO Radosław 250KOBYLNICAM40-4415M 10500:37:56.55+00:08:317:357,9
164WAWRZYNIAK Igor 276POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Dzieci1M 10600:37:56.75+00:08:317:357,9
165PYRA Jan 202SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOM65-6910M 10700:37:57.60+00:08:327:357,9
166GOŁĘBIEWSKI Andrzej 60KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-6410M 10800:37:59.20+00:08:347:367,9
167BARCZYK Jolanta 3NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-596K 5900:38:00.20+00:08:357:367,9
168NIETRZEBKA Aleksandra 165MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-291K 6000:38:01.35+00:08:367:367,9
169PERLIKOWSKI Piotr 182INOWROCŁAWM50-5411M 10900:38:05.15+00:08:407:377,9
170KUCZYŃSKA Anna 125NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-597K 6100:38:07.70+00:08:427:377,9
171MIKUSINSKA Jola 155FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-499K 6200:38:07.75+00:08:427:377,9
172RADECKA Grażyna 205K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKWARSZAWAK45-4910K 6300:38:07.90+00:08:427:377,9
173LUZAK Jadwiga 389BYDGOSZCZK55-598K 6400:38:08.55+00:08:437:377,9
174ROSAK Kajetan 589ZIELONA GÓRAM-Jun.10M 11000:38:11.00+00:08:457:387,9
175DAROSZEWSKA Krystyna 34SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-646K 6500:38:16.80+00:08:517:397,8
176KOWALCZYK Magdalena 111SZUBINK30-3913K 6600:38:18.35+00:08:537:397,8
177WALAWKO Mirosław 269WARSZAWAM65-6911M 11100:38:28.70+00:09:037:417,8
178ŁUKASIK Michał 143TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-6411M 11200:38:32.80+00:09:077:427,8
179JÓŹWIAK Łukasz 87SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 11300:38:39.95+00:09:147:447,8
180STANECKA Zuzanna 399SKIERNIEWICEK-Jun.5K 6700:38:41.35+00:09:167:447,8
181WALESZKO Anna 272PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4911K 6800:38:47.90+00:09:227:457,7
182NIKODEMSKA Bogna 167KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-3914K 6900:38:59.45+00:09:347:487,7
183DĄBROWSKI Andrzej 36MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+8M 11400:39:05.05+00:09:397:497,7
184WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 275BYDGOSZCZK30-3915K 7000:39:05.50+00:09:407:497,7
185GRZYWOCZ Irena 72MOSINAK65-695K 7100:39:08.75+00:09:437:497,7
186GRABOWSKA Bożena 1010ZANTYR SZTUMSZTUMK45-4912K 7200:39:14.90+00:09:497:517,6
187WALESZKO Adam 273PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.11M 11500:39:15.95+00:09:507:517,6
188KNITTER Agata 329KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.6K 7300:39:16.20+00:09:517:517,6
189PONKA Barbara 350POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-4913K 7400:39:19.65+00:09:547:527,6
190KUBAT Monika 121NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOK45-4914K 7500:39:27.85+00:10:027:537,6
191STEJUK Aleksandra 584AMS TRIATHLONK40-449K 7600:39:28.55+00:10:037:537,6
192PIECZARA Iwona 184NIEMCZK45-4915K 7700:39:30.85+00:10:057:547,6
193KĘSY Wiesław 93MY Z PODWÓRKAPOLICEM60-6412M 11600:39:35.10+00:10:097:557,6
194GDAŃSKA Aneta 56PARAKULOS KOWALKOWALK45-4916K 7800:39:35.15+00:10:107:557,6
195MALINOWSKI Paweł 147KRAKÓWM18-294M 11700:39:35.45+00:10:107:557,6
196KWIATKOWSKA Agnieszka 321GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3916K 7900:39:36.85+00:10:117:557,6
197GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 55NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4410K 8000:39:41.90+00:10:167:567,6
198WRZEŚNIAK Barbara 288PARAKULOS KOWALKOWALK50-547K 8100:39:43.90+00:10:187:567,6
199BADZIĄG Waldemar 2ELITE TEAMSŁUPSKM50-5412M 11800:39:44.00+00:10:187:567,6
200LEWANDOWSKI Szymon 138OSIELSKOM-Dzieci2M 11900:39:47.20+00:10:227:577,5
201ŚLUSARCZYK Karolina 260WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.7K 8200:39:50.20+00:10:257:587,5
202NIESŁONY Ryszard 164STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5911M 12000:39:52.60+00:10:277:587,5
203LEWANDOWSKI Sławomir 139GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci3M 12100:39:53.70+00:10:287:587,5
204GÓRECKA Iwona 61STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-548K 8300:39:55.60+00:10:307:597,5
205GRZEMPA Karolina 318GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3917K 8400:39:56.15+00:10:317:597,5
206GAPIŃSKI Jakub 355CKZIU NYSA MECHANIKBŁAŻEJOWICEM-Dzieci4M 12200:39:58.00+00:10:327:597,5
207KOLARSKA Nadia 97NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci5K 8500:39:58.85+00:10:337:597,5
208NIECHWIEJCZYK Kinga 163UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.8K 8600:40:01.50+00:10:368:007,5
209DYBEŁ Agnieszka 44NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)3K 8700:40:03.45+00:10:388:007,5
210LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka 142TEAM FIRANKARNIAKOŁOK50-549K 8800:40:16.50+00:10:518:037,5
211JAKIMIAN Piotr 358LUCI TIM SIEDLCESIEDLCEM55-5912M 12300:40:18.50+00:10:538:037,4
212CZERNIECKA Krystyna 31SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-647K 89100:40:21.75+00:10:568:047,4
213 297  100:40:23.35+00:10:588:047,4
214KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka 296BYDGOSZCZK40-4411K 9000:40:24.55+00:10:598:057,4
215NAJDER Jacek 161INPOWERWĄGROWIECM40-4416M 12400:40:26.15+00:11:018:057,4
216RURAŃSKI Jerzy 219STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+9M 125100:40:31.70+00:11:068:067,4
217NOWAK Ewa 168STADION ŚLĄSKICZ-WAK50-5410K 9100:40:32.95+00:11:078:067,4
218SŁOWIK Kacper 549GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOM-Jun.12M 12600:40:36.15+00:11:118:077,4
219PSZCZÓŁKOWSKA Agnieszka 199SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4917K 9200:40:45.35+00:11:208:097,4
220KORDYŚ Alicja 135KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-3918K 9300:40:46.60+00:11:218:097,4
221SZYMAŃSKA Anna 252TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-599K 9400:40:48.70+00:11:238:097,3
222OWCZAREK Magdalena 177MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5411K 9500:40:49.00+00:11:238:097,3
223ŻERO Beata 386696243413GRĘBOCINK40-4412K 96100:40:49.80+00:11:248:107,3
224KOZIARZ Jadwiga 113STADION ŚLĄSKIKATOWICEK55-5910K 9700:40:50.70+00:11:258:107,3
225STOLARSKA Magdalena 391NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5412K 9800:41:04.05+00:11:388:127,3
226WOJCIECHOWSKA Iwona 1006GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-4918K 9900:41:06.00+00:11:408:137,3
227RACZYŃSKA Aleksandra 204STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70+1K 10000:41:06.75+00:11:418:137,3
228ANGIELCZYK Małgorzata 354MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-696K 10100:41:12.80+00:11:478:147,3
229ROSIŃSKA Wiesława 217PARAKULOS KOWALKOWALK40-4413K 10200:41:13.55+00:11:488:147,3
230SZYMAŃSKA Lucyna 253XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)4K 10300:41:15.30+00:11:508:157,3
231MACIUSZONEK Małgorzata 146NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK50-5413K 10400:41:16.60+00:11:518:157,3
232KARCZMARSKI Krzysztof 92IPA RADOMKOZIENICEM60-6413M 12700:41:22.25+00:11:578:167,3
233SŁOWIK Amelia 579GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK-Jun.9K 10500:41:24.95+00:11:598:177,2
234JANIK Bogusław 78STADION ŚLĄSKISIEMIANOWICE ŚL.M55-5913M 12800:41:33.05+00:12:078:187,2
235KOTEWICZ Mariola 109AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK50-5414K 10600:41:41.90+00:12:168:207,2
236SZYBUT Weronika 377POTĘGOWOK-Dzieci6K 10700:41:42.20+00:12:178:207,2
237STANECKI Maciej 397SKIERNIEWICEM-Niepełnosprawni(B)4M 12900:41:43.35+00:12:188:207,2
238HANUS Joanna 300PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 10800:41:45.30+00:12:208:217,2
239KOMOROWSKA Hanna 102KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-3919K 109100:41:47.90+00:12:228:217,2
240KOTEWICZ Sławomir 108AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5413M 13000:41:51.65+00:12:268:227,2
241MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 154PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-5414M 13100:41:51.90+00:12:268:227,2
242CHYREK Renata 176GOSiR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-5911K 11000:41:57.10+00:12:318:237,2
243GIERLACH Wojciech 312TRISPACE/TREKNIEMCZM-Dzieci5M 13200:42:09.60+00:12:448:257,1
244NOWICKA Izabela 304K40-4414K 11100:42:13.95+00:12:488:267,1
245WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 278DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM-Dzieci6M 13300:42:19.10+00:12:538:277,1
246NOWAKOWSKA Irena 169AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK70+2K 11200:42:20.15+00:12:558:287,1
247LEŚNIEWSKA Magdalena 134KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK45-4919K 11300:42:26.95+00:13:018:297,1
248ŚLIWIŃSKA Ewa 257KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5415K 11400:42:29.30+00:13:048:297,1
249POLOWIEC Alina 191KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK50-5416K 11500:42:29.90+00:13:048:307,1
250GUTOWSKI Paweł 73WESOŁY BORSUK TEAMNYSAM-Niepełnosprawni(B)5M 13400:42:29.95+00:13:048:307,1
251BAZELA Henryka 6PARAKULOS KOWALKOWALK60-648K 11600:42:35.25+00:13:108:317,0
252KAWALERSKA Anna 348GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK45-4920K 11700:42:41.75+00:13:168:327,0
253DĄBEK Ilona 35INOWROCŁAWK50-5417K 11800:42:43.25+00:13:188:327,0
254PAJĘCKI Adam 179PARAKULOS KOWALKOWALM60-6414M 13500:42:56.55+00:13:318:357,0
255BRODZIŃSKA Ewelina 15SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)2K 11900:42:56.70+00:13:318:357,0
256KNITTER Zofia 332KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci7K 12000:42:56.80+00:13:318:357,0
257SAPA Dariusz 223BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-5415M 13600:42:58.80+00:13:338:357,0
258KULCZYCKI Jan 127GDAŃSKM65-6912M 13700:43:02.95+00:13:378:367,0
259PERLIK Wiesław 181ZIELONKAM65-6913M 13800:43:04.30+00:13:398:367,0
260SYROCZYŃSKA Hanna 497SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5418K 12100:43:08.85+00:13:438:377,0
261HINEBORG Bogumiła 75KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5419K 12200:43:10.10+00:13:448:386,9
262PUCHOWSKA Alicja 1001GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4415K 12300:43:10.90+00:13:458:386,9
263ŚCIESIŃSKI Henryk 323GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+10M 139100:43:11.30+00:13:468:386,9
264GRYGIEL Teresa 67MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-649K 12400:43:12.25+00:13:478:386,9
265ŻYWICKA Irena 335KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6410K 12500:43:13.40+00:13:488:386,9
266KONIECKA Urszula 307GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK65-697K 12600:43:16.80+00:13:518:396,9
267BIELAWSKA Elwira 7SONSIEDZI TEAMOKUNIEWK40-4416K 12700:43:17.55+00:13:528:396,9
268ŚWISŁOCKA Ewa 261FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK50-5420K 12800:43:18.40+00:13:538:396,9
269JANIK Marzenna 77STADION ŚLĄSKICHORZÓWK55-5912K 12900:43:19.45+00:13:548:406,9
270SAPA Stefania 224BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK50-5421K 13000:43:25.05+00:13:598:416,9
271KAWALERSKI Krzysztof 346GOSiR OSIELSKOOSIELSKOM45-4916M 14000:43:25.20+00:14:008:416,9
272DUSZEŃKO Elwira 43KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)5K 13100:43:28.90+00:14:038:416,9
273PACYNA Helena 178KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+3K 132100:43:34.00+00:14:088:426,9
274NIEWIADOMSKA Zofia 166SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5913K 13300:43:35.85+00:14:108:436,9
275KRUCZKOWSKA Małgorzata 1004GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5422K 13400:43:37.80+00:14:128:436,9
276KIEDROWSKI Włodzimierz 94BYDGOSZCZM70+11M 14100:43:48.50+00:14:238:456,8
277SMARUJ-SADOWSKA Janina 231BYDGOSZCZK65-698K 13500:43:51.30+00:14:268:466,8
278PUSZKARSKI Adam 201GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci7M 14200:43:51.80+00:14:268:466,8
279KĘDZIERSKA Edyta 345GDAŃSKK45-4921K 13600:43:52.50+00:14:278:466,8
280SŁOWIK Przemysław 553GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOM40-4417M 14300:43:58.35+00:14:338:476,8
281SNOPKOWSKA Emilia 232PARAKULOS KOWALGRODZTWOK30-3920K 13700:44:02.75+00:14:378:486,8
282MOTOCZYŃSKA Aleksandra 157GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-6411K 13800:44:05.70+00:14:408:496,8
283REZMER Maria 214TUCHOLAK60-6412K 13900:44:12.80+00:14:478:506,8
284GROBELNA Jadwiga 63KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)3K 14000:44:16.70+00:14:518:516,8
285TARCZYŃSKI Waldemar 368BYDGOSZCZM60-6415M 14400:44:19.45+00:14:548:526,8
286DRAPIEWSKA Beata 39BYDGOSZCZK45-4922K 141100:44:21.70+00:14:568:526,8
287SROCZYŃSKA Aldona 393POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK55-5914K 14200:44:24.00+00:14:588:526,8
288HENNIG Barbara 74SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-5423K 14300:44:27.40+00:15:028:536,7
289JAROCH Elżbieta 302GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-6413K 14400:44:28.85+00:15:038:536,7
290KRAWCZYKOWSKA Barbara 117LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK60-6414K 14500:44:32.90+00:15:078:546,7
291RAJEWSKA Beata 209DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK40-4417K 14600:44:34.25+00:15:098:546,7
292GAJEWSKA Aleksandra 49GORZÓW WIELKOPOLSKIK60-6415K 14700:44:34.40+00:15:098:556,7
293ZARĘBSKI Maciej 290NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci8M 14500:44:34.50+00:15:098:546,7
294MASALSKA Ludmiła 298GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK65-699K 14800:44:35.05+00:15:098:556,7
295POSŁUSZNY Kamil 194WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM-Dzieci9M 14600:44:39.90+00:15:148:566,7
296PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 180FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+4K 14900:44:43.65+00:15:188:566,7
297BUKOWSKA Justyna 22DOBRCZK30-3921K 15000:44:44.60+00:15:198:576,7
298STAWNIAK Wanda 240ŻNINK65-6910K 15100:44:50.15+00:15:258:586,7
299OGONOWSKA Edyta 170KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5915K 15200:44:50.20+00:15:258:586,7
300KUCZYŃSKI Włodzimierz 126NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM60-6416M 14700:44:52.30+00:15:278:586,7
301MALINOWSKA Grażyna 405LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+5K 15300:44:53.15+00:15:288:586,7
302PRACKA Katarzyna 196SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5424K 15400:45:02.65+00:15:379:006,7
303ŁUKASIK Elżbieta 144TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK60-6416K 15500:45:29.25+00:16:049:056,6
304JASIŃSKA Krystyna 81PARAKULOS KOWALKOWALK65-6911K 15600:45:29.65+00:16:049:066,6
305RYCHLIK Fabian 221FUNDACJA W TE PĘDYHALASYM-Dzieci10M 14800:45:33.60+00:16:089:066,6
306NOWAKOWSKA Ewa 311GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-6417K 15700:45:50.95+00:16:259:106,5
307CHYLEWSKA-KĘSY Danuta 26MY Z PODWÓRKAPOLICEK60-6418K 15800:45:56.35+00:16:319:116,5
308GRZEMPA Krystyna 320GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-6419K 15900:45:57.80+00:16:329:116,5
309SZYFER Ola 1002GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5916K 16000:45:59.25+00:16:349:126,5
310MÓRAWSKA Zdzisława 159TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5425K 16100:46:12.50+00:16:479:146,5
311KOMOROWSKI Filip 103KCYNIAM-Dzieci11M 14900:46:14.30+00:16:499:146,5
312JURECZKO-GRZEBIELA Ewa 89NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4923K 16200:46:17.65+00:16:529:156,5
313BONIEWICZ Alina 305GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70+6K 16300:46:20.55+00:16:559:166,5
314BRZEZIŃSKI Jan 24OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci12M 15000:46:21.05+00:16:559:166,5
315LEWANDOWSKI Kacper 140GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci13M 15100:46:23.95+00:16:589:166,5
316NAJDER Mateusz 162INPOWERWĄGROWIECM-Dzieci14M 15200:46:26.45+00:17:019:176,5
317WOJCIECHOWSKI Przemysław 1007GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4917M 15300:47:01.95+00:17:369:246,4
318REZMER Mieczysław 215TUCHOLAM60-6417M 15400:47:10.80+00:17:459:266,4
319STAROSZ Andrzej 239INOWROCŁAWM60-6418M 15500:47:13.75+00:17:489:266,4
320ZIELIŃSKA Julia 293GMINA PRUSZCZPRUSZCZK-Dzieci8K 16400:47:20.50+00:17:559:286,3
321ZIELIŃSKA Wioletta 294GMINA PRUSZCZPRUSZCZK45-4924K 16500:47:21.80+00:17:569:286,3
322KUCHARKO Justyna 124GMINA PRUSZCZPRUSZCZK30-3922K 16600:47:21.90+00:17:569:286,3
323GAJEK Agnieszka 387GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK40-4418K 16700:47:25.90+00:18:009:296,3
324BONIEWICZ Konrad 310GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+12M 15600:47:26.95+00:18:019:296,3
325MAKOWSKA Justyna 388GOSiR OSIELSKOK40-4419K 16800:47:27.95+00:18:029:296,3
326BIERNAT Lucyna 9FACE NORDIC WALKING TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40-4420K 16900:47:57.75+00:18:329:356,3
327ZDEB Katarzyna 291FACE NORDIC WALKING TEAMBYDGOSZCZK40-4421K 17000:47:58.15+00:18:339:356,3
328SŁOWIK Sylwia 575GOSiR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK40-4422K 17100:47:58.25+00:18:339:356,3
329DROP Mieczysław 40KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+13M 15700:48:08.25+00:18:439:376,2
330LEWANDOWSKI Jacek 137STADION ŚLĄSKICZ-WAM-Niepełnosprawni(B)6M 15800:48:22.45+00:18:579:406,2
331ZASADA Grzegorz 347GOSiR OSIELSKONIEMCZM45-4918M 15900:48:44.35+00:19:199:446,2
332STAROSZ Danuta 238INOWROCŁAWK55-5917K 17200:49:08.20+00:19:439:496,1
332SUCHECKA Bożenna 243ŻYRARDÓWK70+7K 17300:49:08.20+00:19:439:496,1
334HANUS Teresa 327PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)4K 17400:49:34.70+00:20:099:556,1
335LIPIŃSKA Regina 425WARSZAWAK70+8K 17500:49:38.55+00:20:139:556,0
336POŁUBIAK Sylwia 192SIECINOK30-3923K 17600:50:08.80+00:20:4310:016,0
337SOKULSKA Stanisława 234FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIK65-6912K 17700:50:25.40+00:21:0010:056,0
338KORCZYŃSKA Regina 328GOSiR OSIELSKOK60-6420K 17800:50:35.10+00:21:0910:075,9
339JASIULEWICZ Jolanta 433BYDGOSZCZK65-6913K 17900:50:46.80+00:21:2110:095,9
340REDA Alicja 212AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK55-5918K 18000:50:50.05+00:21:2410:105,9
341BANACH URBAŃSKA Marta 314StockmeierOSIELSKOK45-4925K 18100:51:00.90+00:21:3510:125,9
342WYCISKO Romuald 394DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)7M 16000:51:02.85+00:21:3710:125,9
343KOLBUSZ Janina 98KS METRACO POLKOWICELUBINK70+9K 18200:51:31.15+00:22:0610:185,8
344RUCIŃSKA Alina 385BYDGOSZCZK70+10K 18300:51:40.15+00:22:1510:205,8
345LESZCZYŃSKA Lucyna 317GOSIR OSIELSKOK40-4423K 18400:52:05.50+00:22:4010:255,8
346LESZCZYŃSKI Bartosz 326GOSIR OSIELSKOM40-4418M 16100:52:37.90+00:23:1210:315,7
347SŁOWIK Błażej 520GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOM-Dzieci15M 16200:52:42.55+00:23:1710:325,7
348GRZEBIELA Artur 71NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4419M 16300:52:53.00+00:23:2710:345,7
349GÓRCZYCKI Piotr 1008GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4919M 16400:53:07.90+00:23:4210:375,6
350LEWANDOWSKI Krzysztof 141GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci16M 16500:53:09.15+00:23:4410:375,6
351KAŁAMAJSKA Barbara 90KLUBNW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-6421K 18500:53:10.40+00:23:4510:385,6
352NOWAKOWSKI Tomasz 315GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM60-6419M 16600:53:32.45+00:24:0710:425,6
353CHWALISZEWSKI Michał 1005GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+14M 16700:54:04.95+00:24:3910:485,5
354KOZŁOWSKA Agnieszka 1003GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4424K 18600:55:42.20+00:26:1711:085,4
355SPRUTA Henryka 316GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-6422K 18700:56:06.45+00:26:4111:135,3
356URBAŃSKI Radosław 313StockmeierOSIELSKOM45-4920M 16800:56:30.40+00:27:0511:185,3
357GORCZYCKA Anna 319GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4425K 18800:56:39.15+00:27:1411:195,3
358GÓRSKI Piotr 1009GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM55-5914M 16900:59:37.60+00:30:1211:555,0
359ŚCIESIŃSKA Justyna 322GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-4926K 18901:02:07.00+00:32:4112:254,8
360SUMARA Bernardyna 325GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70+11K 19001:02:07.75+00:32:4212:254,8
361ŚCIESIŃSKI Sławomir 324GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4921M 17001:02:08.35+00:32:4312:254,8
362ŚCIESIŃSKA Victoria 370OSIELSKOK-Dzieci9K 19101:02:47.30+00:33:2212:334,8
363ŚCIESIŃSKA Wioleta 371OSIELSKOK30-3924K 19201:02:47.90+00:33:2212:334,8
Niesklasyfikowani
DQMACHNIK Janusz 145CLLEOZAWIERCIEZAWIERCIEM45-491 DQ--
Znaleziono 364 wynik(ów)