PFB 2019 :: BIEG NOCNY ŚLADAMI HISTORII PUŁTUSKA

Organizator:
Stowarzyszenie Pultovia
Data:
2019-05-03
Miejsce:
Pułtusk
Dystans:
3.4 km
Zgłoszonych:
128
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.4km
Czas
brutto
3.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OBUCHOWSKI Oleksii 125WINNICAM16-291M 100:00:0100:09:47.7500:09:49.20 2:5220.8
2DĄBROWSKI Przemysław 166AGRO-METAL OSTROŁĘKARZEKUŃM30-491M 200:00:0100:10:12.8500:10:14.05+00:00:253:0020
3MARYNICZ Witalii 123OSTROW WLKPM30-492M 300:00:0100:10:49.2000:10:50.50+00:01:013:1018.9
4ŚWIERCZYŃSKI Norbert 134RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM16-292M 400:00:0100:10:55.0000:10:56.40+00:01:073:1218.7
5TABER Konrad 135ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM16-293M 500:00:0100:10:57.7000:10:59.30+00:01:093:1318.6
6DZIĘGIELEWSKI Marek 147KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUDŁUŻNIEWOM50+1M 600:00:0100:11:15.8000:11:17.50+00:01:283:1818.1
7CHRABAŁOWSKI Jarosław 351LENGOSHOP.PLWARSZAWAM30-493M 700:00:0100:11:18.3500:11:20.15+00:01:303:1918
8ZAKOWICZ Paweł 162PIECHOTĄ PO SCHODACH - ŁÓDŹHALINÓWM30-494M 800:00:0200:11:28.6000:11:30.65+00:01:403:2217.8
9WRÓBEL Marcin 140ŁÓDŹM30-495M 900:00:0100:12:01.5500:12:03.35+00:02:133:3217
10TOMCZAK Marcin 174KOCI PAZURCIECHANÓWM30-496M 1000:00:0200:12:10.9500:12:13.00+00:02:233:3516.7
11MALINOWSKI Łukasz 122NASIELSK BASZTA TEAMSTUDZIANKIM16-294M 1100:00:0200:12:21.7500:12:24.30+00:02:343:3816.5
12KUCIEJCZYK Henryk 119TEMPO MŁAWASZYDLOWOM50+2M 1200:00:0100:12:24.9500:12:26.70+00:02:373:3916.4
13GOLLNIK Adam 148ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30-497M 1300:00:0200:12:41.5500:12:44.10+00:02:533:4416.1
14KŁOSIŃSKI Rafał 152RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.DĘBE WIELKIEM30-498M 1400:00:0200:12:45.8000:12:48.65+00:02:583:4516
15KOLOMIEC Kristina 153WINNICAK16-291K 100:00:0100:12:55.9500:12:57.15+00:03:083:4815.8
16ZALEWSKI Marcin 142INOBEPUŁTUSKM30-499M 1500:00:0200:12:57.1000:12:59.80+00:03:093:4815.8
17RUCHLEWICZ Natalia 127SZTUMK16-292K 200:00:0200:13:11.6000:13:14.00+00:03:233:5215.5
18KOMENDA Lech 117KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM30-4910M 1600:00:0200:13:23.1500:13:25.25+00:03:353:5615.2
19BONISŁAWSKA Kamila 146GZYK16-293K 300:00:0100:13:25.8000:13:27.40+00:03:383:5715.2
20KAMIŃSKI Wiesław 113NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM50+3M 1700:00:0400:13:47.3500:13:52.00+00:03:594:0314.8
21SARZAŁA Dariusz 160KOCI PAZURPUŁTUSKM50+4M 1800:00:0300:13:51.1500:13:54.20+00:04:034:0414.7
22ROSIŃSKA Barbara 126STO-NOGI MILANÓWEKMILANÓWEKK50+1K 400:00:0200:13:58.4000:14:01.05+00:04:104:0614.6
23KARASIEWICZ Paweł 114LIDER WINNICAWINNICAM16-295M 1900:00:0500:14:06.5500:14:12.45+00:04:184:0914.5
24TABER Jerzy 364ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWM50+5M 2000:00:0200:14:09.6500:14:12.05+00:04:214:1014.4
25SADOWSKI Krzysztof 130WARSZAWAM50+6M 2100:00:0300:14:13.2500:14:16.70+00:04:254:1014.3
26PIOTROWSKI Artur 157NASIELSK BASZTATEAMNASIELSKM30-4911M 2200:00:0800:14:18.0000:14:26.40+00:04:304:1214.3
27TRUSZKOWSKA Marta 136WARSZAWAK30-491K 500:00:0200:14:21.5500:14:23.65+00:04:334:1314.2
28ŚRUTKOWSKI Sylwester 133SZTUMM16-296M 2300:00:0300:14:22.6000:14:26.10+00:04:344:1314.2
29SZARSZEWSKI Marcin 252NASIELSK BASZTA TEAMNOWE PIEŚCIROGIM30-4912M 2400:00:0300:14:22.7000:14:26.45+00:04:344:1314.2
30KWIATKOWSKA Renata 120KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK50+2K 600:00:0200:14:25.5000:14:28.05+00:04:374:1414.1
31ŚWIERCZ Andrzej 363KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM50+7M 2500:00:0200:14:35.3500:14:38.20+00:04:474:1714
32WILCZYŃSKA Julia 276MKSPUŁTUSKK16-294K 700:00:0500:14:44.9500:14:50.05+00:04:574:2013.8
33KIELAN Damian 116TOMASZÓW MAZOWIECKIM16-297M 2600:00:0300:14:52.6000:14:55.75+00:05:044:2213.7
34SALWIN Sławomir 131WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM50+8M 2700:00:0400:14:54.1500:14:58.40+00:05:064:2213.7
35OLEKSII Pohrebniak 156LWOWM30-4913M 2800:00:0400:15:00.4000:15:05.20+00:05:124:2513.6
36MIĘTEK Jarosław 124SEROCKM50+9M 2900:00:0400:15:02.9000:15:07.05+00:05:154:2513.6
37WRÓBEL Natalia 139ŁÓDŹK30-492K 800:00:0300:15:12.6000:15:16.10+00:05:244:2813.4
38KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 178NASIELSKM30-4914M 3000:00:0800:15:27.1000:15:35.35+00:05:394:3213.2
39SAVA Oleksandr 132TERNOPOLM30-4915M 3100:00:0300:15:27.9000:15:30.90+00:05:404:3213.2
40KAMIŃSKA Patrycja 258BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOLSZEWO BORKIK16-295K 900:00:0100:15:31.8500:15:33.15+00:05:444:3413.1
41GAJEWSKI Mariusz 105PUŁTUSKM30-4916M 3200:00:0500:15:44.5500:15:50.45+00:05:564:3713
42GŁOWACKI Andrzej 107MŁODY VS STARYLEGIONOWOM30-4917M 3300:00:0300:15:50.5500:15:54.30+00:06:024:3912.9
43ŚWIERCZYŃSKI Jakub 177DĘBE WIELKIEM16-298M 3400:00:0300:16:01.1000:16:04.30+00:06:134:4212.7
44JANKOWSKA Agnieszka 111NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-493K 1000:00:0700:16:13.2500:16:21.00+00:06:254:4612.6
45MUZYKA Marek 357WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM30-4918M 3500:00:0200:16:13.7500:16:16.15+00:06:264:4612.6
46BALCERZAK Paweł 100PUŁTUSKM30-4919M 3600:00:0600:16:14.4000:16:21.20+00:06:264:4612.6
47KLOS Barbara 151SEROCKK50+3K 1100:00:0300:16:20.6000:16:23.65+00:06:324:4812.5
48ROSA Elżbieta 159BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZK50+4K 1200:00:0500:16:22.6500:16:28.35+00:06:344:4912.5
49WITKOWSKI Łukasz 138NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4920M 3700:00:0700:16:26.1500:16:33.30+00:06:384:5012.4
50GOLLNIK Daria 149ROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DWÓR MAZOWIECKIK30-494K 1300:00:0200:16:28.7500:16:31.30+00:06:414:5012.4
51CZYŻ Dominik 103GRUPA BIEGOWA CHTMOSEROCKM30-4921M 3800:00:0700:17:03.0000:17:10.00+00:07:155:0012
52BORKOWSKI Jacek 101WARSZAWAM30-4922M 3900:00:0500:17:18.1500:17:23.45+00:07:305:0511.8
53GREGAJTYS Aleksandra 109PUŁTUSKK16-296K 1400:00:0400:17:26.8000:17:31.30+00:07:395:0711.7
54ZIELIŃSKA Dorota 143WARSZAWAK16-297K 1500:00:0500:17:28.6500:17:34.25+00:07:405:0811.7
55GREGAJTYS Jacek 108PUŁTUSKM30-4923M 4000:00:0400:17:33.3500:17:38.20+00:07:455:1011.6
56ROSA Leszek 158BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM50+10M 4100:00:0600:17:34.8000:17:41.30+00:07:475:1011.6
57SZULGA Jakub 275DĘBLINM30-4924M 4200:00:0600:17:46.1000:17:52.80+00:07:585:1311.5
58SZULGA Małgorzata 274DĘBLINK30-495K 1600:00:0600:17:46.5500:17:52.90+00:07:585:1311.5
59KARŁOWICZ Aleksandra 115ZATORYK16-298K 1700:00:0300:17:58.1500:18:01.90+00:08:105:1711.4
60GRZYBOWSKI Mikołaj 110PUŁTUSKM50+11M 4300:00:0500:17:58.5500:18:04.05+00:08:105:1711.3
61BARANOWSKA Marta 145LESZCZYDÓŁ NOWINYK30-496K 1800:00:0400:18:14.7500:18:19.60+00:08:275:2211.2
62MACIOŁEK Szymon 121YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM30-4925M 4400:00:0700:18:21.0000:18:28.45+00:08:335:2311.1
63WYSMYK Ada 141TOMASZÓW MAZOWIECKIK16-299K 1900:00:0500:18:22.9000:18:28.80+00:08:355:2411.1
64KOWALCZYK Ewelina 154LIDER WINNICAWINNICAK16-2910K 2000:00:0600:18:33.5000:18:39.80+00:08:455:2711
65WITKOWSKA Eliza 137NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-497K 2100:00:0700:18:33.9500:18:41.40+00:08:465:2711
66JAROS Arkadiusz 112RUN VEGANBRWINÓWM50+12M 4500:00:0400:18:46.9000:18:51.40+00:08:595:3110.9
67RUCIŃSKA Jolanta 128NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKK30-498K 2200:00:0800:19:17.4500:19:25.50+00:09:295:4010.6
68WOJCIECHOWSKA Wioletta 161NOWY DWÓR MAZOWIECKIK50+5K 2300:00:0300:20:04.8500:20:08.45+00:10:175:5410.2
69KRZYCZKOWSKA Sylwia 176NASIELSKK30-499K 2400:00:0700:20:06.4500:20:13.95+00:10:185:5410.1
70GŁOWACKA Aleksandra 106MŁODY VS STARYLEGIONOWOK30-4910K 2500:00:0500:20:29.3500:20:34.70+00:10:416:0110
71RUCIŃSKI Jarosław 129NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM30-4926M 4600:00:0700:20:45.2000:20:53.10+00:10:576:069.8
72CZARNOTA Paweł 251LEGIONOWOM30-4927M 4700:00:0700:21:56.6000:22:03.75+00:12:086:279.3
73CZARNOTA Dorota 102BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK30-4911K 2600:00:0600:21:56.6500:22:03.45+00:12:086:279.3
Znaleziono 73 wynik(ów)