POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2020 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
46
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 11km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap_1
1km
Lap_2
11km
Czas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKIBA Krzysztof 37MSPORT TEAMPOLKOWICEM60+1M 100:05:1201:08:1802:15:09.15 6:249,4
2HAŁAS Marcin 16CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 200:05:2201:12:2902:21:32.55+00:06:236:428,9
3PIETRZYK Jarosław 34NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 300:05:1301:12:1402:21:49.00+00:06:396:438,9
4MACKIEWICZ Dariusz 25AKTYWNY KODEŃKODEŃM40-491M 400:05:2801:13:2802:22:42.60+00:07:336:458,9
5CZERSKI Krzysztof 9KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ / EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM40-492M 500:05:2601:13:0102:22:46.25+00:07:376:458,9
6WETOSZKA Piotr 45TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM30-393M 600:05:3301:14:3702:22:49.30+00:07:406:468,9
7BARCZYK Bogdan 4NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 700:05:5801:14:2202:23:26.30+00:08:176:478,8
8WILCZEK Krzysztof 46CIDRY LOTAJOMZĘBOWICEM40-493M 800:05:3001:13:4202:23:27.00+00:08:176:478,8
9ŻYDACZEWSKI Ryszard 49KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 900:05:2001:14:1002:25:13.25+00:10:046:528,7
10CYRUS Bogdan 8SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-593M 1000:05:2201:12:2502:25:57.95+00:10:486:558,7
11MICHALSKI Andrzej 29PŁOMIEŃ ZMIENNICASANOKM60+2M 1100:05:3001:13:3502:27:54.25+00:12:457:008,6
12ZYCH Witold 48ROGIM50-594M 1200:05:3001:16:2002:28:56.15+00:13:477:038,5
13NIEDBAŁ Adam 32SIEWIERZSIEWIERZM40-494M 1300:05:3301:16:5702:29:19.05+00:14:097:048,5
14KOŁODZIEJ Joanna 21MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKIK50-591K 100:05:3601:16:5002:30:16.80+00:15:077:078,4
15NACZK Leonard 31POLIPACK TEAM GWELĘBORKM40-495M 1400:05:4101:17:0302:33:06.00+00:17:567:158,3
16MĄDRY Grzegorz 28KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60+3M 1500:05:3601:16:4702:33:23.05+00:18:137:168,3
17KOWALSKI Marek 23STRZEBIŃM50-595M 1600:06:0101:19:3202:35:13.50+00:20:047:218,2
18KLUCZYŃSKI Remigiusz 18SZUKAM KLUBUPAMIĄTKOWOM50-596M 1700:05:5001:19:4802:36:45.90+00:21:367:258,1
19MARCZAK Krzysztof 26NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60+4M 1800:05:2701:16:5702:37:16.20+00:22:077:278,1
20KOLMETZ Katarzyna 20POLIPACK TEAM GWESASINOK40-491K 200:06:1501:21:3302:37:30.50+00:22:217:278,0
21RAJEK Magdalena 35NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-492K 300:06:0801:20:5702:37:31.05+00:22:217:278,0
22GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 15ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-597M 1900:06:0401:19:5902:37:58.90+00:22:497:298,0
23KRAWĘTEK Agnieszka 24NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK40-493K 400:05:5601:20:0502:38:19.35+00:23:107:308,0
24KORSAKOV Kostiantyn 22NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-496M 2000:05:5801:19:2602:38:42.25+00:23:337:318,0
25SZYMAŃSKI Jacek 42DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-598M 2100:05:5401:22:0002:41:41.80+00:26:327:397,8
26SZCZUDLIK Małgorzata 40KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-494K 500:06:1801:22:2102:42:12.60+00:27:037:417,8
27WENDT Jarosław 44POLIPACK TEAM GWESASINOM50-599M 2200:06:0401:24:0402:43:03.60+00:27:547:437,8
28NACZK Wiktoria 30POLIPACK TEAM GWELĘBORKK18-291K 600:06:1001:24:4402:43:43.35+00:28:347:457,7
29JÓŹWIAK Marianna 17SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-495K 700:06:1801:24:0702:44:36.60+00:29:277:487,7
30ROWIŃSKI Paweł 36NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-394M 2300:06:1101:27:0902:51:06.00+00:35:568:067,4
31KOBIELA Magdalena 19NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-496K 800:06:2101:28:1302:53:04.50+00:37:558:127,3
32CHORABIK Stanisław 7WESOŁY BORSUK TEAMDĘBOWIECM60+5M 2400:06:1301:26:3202:54:36.85+00:39:278:167,3
33DANKIEWICZ Barbara 10ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-497K 900:06:4701:32:4202:57:29.55+00:42:208:247,1
34DZIAKIEWICZ Iwona 12DZIKITEAMŻYRARDÓWK50-592K 1000:06:3301:29:0102:57:47.90+00:42:388:257,1
35MARONDEL Katarzyna 27SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-391K 1100:06:2201:30:0203:00:10.30+00:45:018:327,0
36FRANCZAK Anna 13NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 1200:06:4001:32:2703:07:28.85+00:52:198:536,8
37GERLE-KOTULA Anna 14UNIA MIASTKATOWICEK30-392K 1300:06:5101:36:2703:09:45.35+00:54:368:596,7
38ZAWADZKA Maria 47KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 1400:07:0001:38:3003:13:41.35+00:58:329:106,5
39SOMIAK Marta 39NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-498K 1500:07:2901:43:1603:16:47.45+01:01:389:196,4
40SOMIAK Piotr 38NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-497M 2500:07:3001:43:1703:16:49.30+01:01:409:196,4
41OMARSKA Grażyna 33PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60+2K 1600:07:2201:41:2803:21:03.55+01:05:549:316,3
42SZWED Dorota 41SKRZYDLACI DZIECIOMWALIMK30-393K 1700:07:2301:43:2003:25:30.35+01:10:219:446,2
43BRONISZEWSKA Milena 6KŁODZKOK30-394K 1800:07:1101:40:3803:25:31.00+01:10:219:446,2
Znaleziono 43 wynik(ów)