PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2020-08-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
227
Wystartowało:
162
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
158
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAREK Dariusz 460MONK SANDALS TEAMKRAKÓWM11M 100:00:0101:05:2801:53:4802:20:41.9002:20:43.05 5:5910,0
2KLAMUT Michał 525GOPR KARKONOSZE / LEKI POLSKAKARPACZM12M 200:00:0101:08:5201:59:5902:29:41.7002:29:42.95+00:08:596:229,4
3BORYCKI Mirosław 519CHORZÓWM21M 300:00:0101:13:5802:11:1102:43:32.9502:43:34.45+00:22:516:578,6
4TOBERA Łukasz 446SŁAWKOWICEM22M 400:00:0201:16:1202:13:1802:44:18.0002:44:20.10+00:23:366:598,6
5STREIT Dawid 500SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM13M 500:00:0101:13:5302:13:5202:45:25.7502:45:27.40+00:24:437:028,5
6WOLCZKO Grzegorz 463DANIEL WOSIK TERVEL TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM23M 600:00:0201:18:0402:16:3502:49:40.2502:49:42.50+00:28:587:138,3
7WINIARCZYK-JADACH Beata 508TG SOKÓŁ ZAKOPANE/ PZLAMSTALOWA WOLAK21K 100:00:0201:19:5102:23:4602:57:31.6502:57:34.40+00:36:497:337,9
8ŚWIDA Adam 513FIZJOPASJONACIWROCŁAWM14M 700:00:0001:29:0402:28:1403:00:28.4003:00:28.40+00:39:467:407,8
9ROZLAZLY Marcin 515MALBORKM24M 800:00:0301:20:0702:24:2803:02:32.4003:02:35.40+00:41:507:467,7
10WOJCIECHOWSKI Mateusz 408POZNAŃM15M 900:00:0201:22:1102:28:5203:06:54.1503:06:56.85+00:46:127:577,5
11KIDOŃ Anna 390ORAWARUNLIPNICA MAŁAK11K 200:00:0301:30:0602:34:2803:09:10.3003:09:14.10+00:48:288:037,5
12WITEK Karolina 483JAROCINK12K 300:00:0201:26:3302:34:3503:12:25.0003:12:27.20+00:51:438:117,3
13TOPOLSKI Marcin 380CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM25M 1000:00:0401:24:3202:33:2603:12:35.5003:12:40.25+00:51:538:117,3
14WĄSOWICZ Jan 488KRAKÓWM26M 1100:00:0201:17:0102:30:3603:13:47.8503:13:49.95+00:53:058:147,3
15GALEWICZ Katarzyna 520LIBERTÓWK22K 400:00:0201:30:0902:37:4003:16:40.0503:16:42.75+00:55:588:227,2
16KUBIAK Jagoda 391WEJHEROWOK13K 500:00:0901:32:3002:40:3803:17:19.8503:17:29.45+00:56:378:237,1
17MIGACZ Jacek 502TRAIL RUN KRAKÓWZIELONKI K. KRAKOWAM27M 1200:00:0501:33:2302:40:5803:18:22.3503:18:27.50+00:57:408:267,1
18PODGÓRSKI Jakub 482LWY IMGLIWICEM16M 1300:00:1701:33:5902:43:3703:23:35.7003:23:52.75+01:02:538:396,9
19JĘDRZEJAK Piotr 312JASTRZĘBIE-ZDRÓJM28M 1400:00:0901:30:4602:44:3503:24:14.1503:24:23.35+01:03:328:416,9
20MAGDA Katarzyna 452RZESZÓWK23K 600:00:0401:38:0002:48:1603:27:32.9003:27:37.45+01:06:518:496,8
21FISZER Natalia 511KARKONOSKA HUSARIAKARPACZK14K 700:00:0301:35:2002:50:4403:30:21.1003:30:24.50+01:09:398:576,7
22TURCHAN Michał 359SOSNOWIECM17M 1500:00:0301:30:1402:45:2903:32:15.5003:32:19.10+01:11:339:016,6
23WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 334OFF-TRAILKONINM29M 1600:00:0601:31:5802:49:5603:34:14.2003:34:20.25+01:13:329:066,6
24WEYNA Bartosz 523GDAŃSKM210M 1700:00:1501:35:5102:53:4103:34:15.0003:34:30.55+01:13:339:076,6
25KOŁODZIEJ Tomasz 435WARSZAWAM18M 1800:00:0401:30:4102:48:3703:34:55.9503:35:00.40+01:14:149:086,6
26MICHALSKA Agnieszka 510RADLINK15K 800:00:0501:41:0502:55:2203:35:27.6503:35:33.00+01:14:459:106,5
27KOWALCZYK Rafał 447KATOWICEM19M 1900:00:0501:31:1902:52:0103:36:14.8003:36:20.05+01:15:329:126,5
28ZAJĄCZKOWSKI Paweł 301POWER TRAININGWARSZAWAM110M 2000:00:1601:37:4202:55:1303:36:51.5503:37:07.90+01:16:099:136,5
29SLIWA Szymon 522KRAKÓWM111M 2100:00:0601:29:5102:51:2803:41:24.9003:41:30.95+01:20:439:256,4
30STERKOWICZ Dorota 514KRAKÓWK16K 900:00:0601:48:1303:03:1203:42:23.3003:42:30.00+01:21:419:276,3
31GONCZAR Szymon 412RYBNIKM112M 2200:00:0501:25:3602:51:3103:44:12.8003:44:18.05+01:23:309:326,3
32KRZYZOWSKI Hubert 516MSZANA DOLNAM211M 2300:00:1501:43:0803:00:3903:44:21.1503:44:36.70+01:23:399:326,3
33LUBIENIECKI Kamil 468ŁÓDŹM113M 2400:00:0701:41:3603:00:4503:45:24.5503:45:31.85+01:24:429:356,3
34WRÓBEL Kamil 490KONINM114M 2500:00:0301:39:2803:00:5203:47:48.2503:47:51.55+01:27:069:416,2
35LAZAR Damian 411ŻORYM115M 2600:00:1801:46:2703:05:3703:48:19.8003:48:38.40+01:27:379:426,2
36GARUS Łukasz 459BYTOMM212M 2700:00:0301:35:4403:01:3003:48:20.8503:48:24.65+01:27:389:436,2
37PUDEŁEK Agnieszka 322BRZESKOK24K 1000:00:1001:35:5402:58:3703:49:10.9503:49:21.60+01:28:299:456,2
38GRABSKI Konrad 493NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM213M 2800:00:3101:50:4003:09:1503:50:21.0003:50:52.75+01:29:399:486,1
39DRÓŻDŻ Tomasz 444CZEWARUN TIMMIEDŹNOM214M 2900:00:0901:37:2903:04:2203:50:22.0503:50:31.65+01:29:409:486,1
40DZIOB Grzegorz 496NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚM215M 3000:00:2201:39:2703:01:5203:51:21.5503:51:44.30+01:30:399:506,1
41SOLOVIOV Volodymyr 473KRAKÓWM116M 3100:00:1401:48:0703:05:4603:51:40.0503:51:54.50+01:30:589:516,1
42MAGNUCKI Adam 476MYSŁOWICEM117M 3200:00:0501:43:1603:06:0403:52:06.3503:52:12.00+01:31:249:526,1
43DOMAGAŁA Monika 456RATUŁÓWK17K 1100:00:0801:47:5803:10:4503:53:00.7503:53:09.10+01:32:189:546,1
44CHLIPAŁA Marek 477JASTRZĘBIE-ZDRÓJM118M 3300:00:1101:40:2003:05:2403:53:25.0003:53:36.35+01:32:439:556,0
45LEWANDOWSKI Wojciech 535WROCŁAWM216M 3400:00:0701:37:1402:59:2603:53:52.8003:54:00.75+01:33:109:576,0
46MAZUR Grzegorz 464PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM31M 3500:00:0701:44:4603:09:2903:53:59.1003:54:06.85+01:33:179:576,0
47PARZNIEWSKI Maciej 454TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM217M 3600:00:2201:44:0003:06:4303:54:25.2003:54:47.30+01:33:439:586,0
48GORNIAK Malgorzata 410AZS AWF KRAKOW MASTERDKRAKOWK25K 1200:00:0701:44:1403:11:0203:55:36.0003:55:43.95+01:34:5410:016,0
49DUTKIEWICZ Leszek 402KATOWICEM218M 3700:00:3901:45:5603:11:1103:55:36.6003:56:15.75+01:34:5410:016,0
50ZAWADZKI Piotr 385WARSZAWAM219M 3800:00:0901:46:3303:13:2203:56:21.2003:56:30.60+01:35:3910:036,0
51WROŃSKI Łukasz 472KRAKÓWM119M 3900:00:1401:44:4203:09:2503:56:30.6503:56:45.45+01:35:4810:036,0
52MUCHA Agnieszka 352RABKAK26K 1300:00:1301:48:2403:14:3603:56:46.9003:57:00.00+01:36:0510:046,0
53PACANOWSKI Lukasz 428PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM220M 4000:00:1501:41:4803:08:0503:57:11.1503:57:27.05+01:36:2910:055,9
54STARZYK Ewa 302TARNÓWK27K 1400:00:0901:50:1703:14:2303:58:13.1003:58:22.80+01:37:3110:085,9
55GARCZYŃSKI Radosław 426POWER TRAINING TEAMWARSZAWAM120M 4100:00:1701:48:5103:13:1103:58:29.4003:58:46.55+01:37:4710:085,9
56BISKUP Paweł 506ŁAGÓWM221M 4200:00:0501:42:2803:09:5703:58:49.2503:58:55.20+01:38:0710:095,9
57BĄK Tymoteusz 521I-SYSTEMS.PLGLIWICEM222M 4300:00:2101:50:5903:14:4203:59:03.1003:59:24.45+01:38:2110:105,9
58MOZEJKO Artur 495NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM223M 4400:00:3101:48:0803:11:3404:00:52.1504:01:23.95+01:40:1010:145,9
59KUBIAK Andrzej 360RUMIAM32M 4500:00:1301:44:3803:14:1704:01:01.3504:01:14.75+01:40:1910:155,9
60BOGUCKI Antoni 489ZGIERZM121M 4600:00:0701:41:3703:11:5604:02:19.5504:02:27.15+01:41:3710:185,8
61ANTOLAK Adam 396WARSZAWAM122M 4700:00:0701:42:2203:09:4504:03:42.3004:03:49.40+01:43:0010:225,8
62BUDEK Joanna 433ZAKRĘCONEWARSZAWAK28K 1500:00:1401:51:3903:20:4204:06:11.6504:06:25.85+01:45:2910:285,7
63SZYSZKA Ryszard 335POZNAŃM224M 4800:00:1001:45:5103:16:4304:06:52.5504:07:02.90+01:46:1010:305,7
64LENART Sylwia 349TYCHYK29K 1600:00:1701:51:0503:21:3104:07:56.2004:08:13.75+01:47:1410:335,7
65SKWARNECKI Damian 337RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM225M 4900:00:0601:51:5803:21:3104:07:57.9504:08:04.30+01:47:1610:335,7
66KOZERA Bartłomiej 303ZABIERZÓWM123M 5000:00:1501:49:5903:17:5204:08:16.1504:08:31.50+01:47:3410:335,7
67BELOWSKI Dariusz 318TYCHYM33M 5100:00:1401:52:1503:26:5904:08:34.1504:08:48.45+01:47:5210:345,7
68RZESZOTARSKI Tomasz 362WYBITE JEDYNKIKONINM226M 5200:00:0901:51:0403:24:1404:12:09.9504:12:19.05+01:51:2810:435,6
69KITLAS Dariusz 527M227M 5300:00:0601:45:4203:17:2404:13:02.2504:13:08.70+01:52:2010:465,6
70SIESS Jarosław 308PABIANICEM34M 5400:00:1401:52:0403:25:4504:13:41.5004:13:55.60+01:52:5910:475,6
71LITWINOWICZ Karolina 436PARANIEDOPARYBEDZINK210K 1700:00:1501:49:2003:23:5704:13:46.9004:14:02.50+01:53:0510:475,6
72KORZENIOWSKA Małgorzata 316METLIFE RUNWARSZAWAK211K 1800:00:3001:49:3503:25:4504:14:42.3504:15:12.35+01:54:0010:505,5
73CYBULSKA Monika 470JÓZEFÓWK212K 1900:00:2901:49:3203:25:4204:14:42.6504:15:12.60+01:54:0010:505,5
74ŁABĘCKA Agata 321KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK213K 2000:00:3001:56:4903:27:5304:15:00.1004:15:30.35+01:54:1810:515,5
75KATOLIK Jolanta 356RACIBÓRZK214K 2100:00:4301:58:0103:28:3504:15:59.0504:16:42.80+01:55:1710:535,5
76WRÓBEL Jakub 455WADOWICEM228M 5500:00:1401:48:2603:22:2604:17:20.7504:17:34.80+01:56:3810:575,5
77MACIAS Adam 422CHORZÓWM124M 5600:00:0801:49:2503:24:2004:17:37.3504:17:45.85+01:56:5510:575,5
78GAWRYLCZYK Andrzej 393WARSZAWAM125M 5700:00:1101:59:1103:29:0804:18:01.8504:18:13.00+01:57:1910:585,5
79SIESS Małgorzata 309PABIANICEK18K 2200:00:1301:52:2503:26:4804:18:05.7004:18:18.80+01:57:2310:585,5
80BIJATOWSKI Adrian 517MÜNCHENM229M 5800:00:1601:51:0103:24:3304:18:12.2004:18:28.25+01:57:3010:595,5
81HANDY Samanta 354POWOLI DO CELUKĘTYK19K 2300:00:1902:02:1603:30:5604:19:53.3004:20:12.85+01:59:1111:035,4
82CZAPSKI Piotr 504WARSZAWAM35M 5900:00:1702:00:5703:29:5604:21:58.3504:22:15.40+02:01:1611:085,4
83TYSZEWICZ-OBARA Anna 375KIELCEK215K 2400:00:3501:53:0403:33:4104:23:30.5504:24:06.45+02:02:4811:125,4
84NALEPA Szymon 363IM-POSSIBLE TEAMWARSZAWAM230M 6000:00:1701:53:5403:31:0304:24:04.5004:24:22.30+02:03:2211:145,3
85KĄKOL Jarosław 437SUSKA GRUPA BIEGOWASTRYSZAWAM126M 6100:00:1702:03:0803:36:5404:24:27.1504:24:44.90+02:03:4511:155,3
86BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 370JÓZEFÓWM36M 6200:00:3102:00:5303:34:5504:25:30.3504:26:01.55+02:04:4811:175,3
87PAWEŁ Łaciak 479GDÓW PROUD RUNNERSLUTONM231M 6300:00:1601:48:5603:26:3604:26:56.3504:27:12.60+02:06:1411:215,3
88TARASIUK Łukasz 307MROZYM232M 6400:00:2401:55:0503:30:5904:28:30.6504:28:55.10+02:07:4811:255,3
89BALCER Marcin 416SUCHA BESKIDZKAM233M 6500:00:3702:01:1903:36:2504:29:58.4004:30:35.65+02:09:1611:295,2
90RYPUŁA Maria 438ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYK216K 2500:00:1302:04:1703:42:4004:30:34.6004:30:48.30+02:09:5211:305,2
91RYPUŁA Jacek 439ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYM234M 6600:00:1302:04:1003:42:3504:30:35.1504:30:48.55+02:09:5311:305,2
92ANTOŃCZYK Krzysztof 466HECZNAROWICE/NOWA DĘBAM37M 6700:00:0101:51:3403:29:2704:31:01.0004:31:02.00+02:10:1911:315,2
93SZOSTEK Rafał 358CZĘSTOCHOWAM127M 6800:00:0301:50:5703:31:2404:33:36.8004:33:40.25+02:12:5411:385,2
94KASKA Krzysztof 351LEGIONOWOM38M 6900:00:2302:01:3103:37:4704:33:43.6504:34:07.15+02:13:0111:385,2
95DORENDA-ZABOROWICZ Marta 401GDAŃSKK110K 2600:00:1302:08:1803:43:2904:33:48.7504:34:02.30+02:13:0611:395,1
96ROGÓŻ Agnieszka 507NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK111K 2700:00:2902:00:4803:40:3804:34:41.4004:35:10.40+02:13:5911:415,1
97PAWIŃSKI Artur 480ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM235M 7000:00:1902:03:5003:48:5104:38:09.1504:38:28.55+02:17:2711:505,1
98SZCZERBOWSKI Karol 330TYCHYM236M 7100:00:0902:01:5003:41:0304:38:40.3004:38:49.45+02:17:5811:515,1
99PACZYNSKI Kamil 469TUPOT MAŁYCH STÓPKRAKOWM128M 7200:00:0702:04:2503:45:3004:39:43.5504:39:51.00+02:19:0111:545,0
100MACHULA Arkadiusz 524ZIĘBICEM237M 7300:00:1201:59:3203:45:1604:41:45.8504:41:58.35+02:21:0311:595,0
101BELOWSKA Anna 317TYCHYK217K 2800:00:1702:12:2503:52:1504:42:43.7004:43:01.15+02:22:0112:015,0
102ROJEK Magdalena 530RZESZÓWK218K 2900:00:2502:02:0003:51:0104:44:14.9004:44:40.20+02:23:3312:055,0
103SZEJKA Katarzyna 326JÓZEFÓWK219K 3000:00:3402:07:4403:57:4804:45:15.4504:45:49.65+02:24:3312:084,9
104IWANIEC Ewa 324WARSZAWAK220K 3100:00:3302:07:2803:57:4304:45:15.7004:45:49.60+02:24:3312:084,9
105WIECZOREK Łukasz 305OSP GĄSAWAGĄSAWAM238M 7400:00:3501:59:0303:47:2104:46:24.4504:46:59.60+02:25:4212:114,9
106KOSNO Piotr 528M239M 7500:00:2601:56:3403:40:0804:47:00.4004:47:26.95+02:26:1812:124,9
107WLAZŁO Marcin 386GRUPA POŚCIGOWASOSNOWIECM240M 7600:00:1901:58:2303:52:0404:47:18.1504:47:37.85+02:26:3612:134,9
108MAŃKA Justyna 419ŻORYK221K 3200:00:0802:05:2503:57:2404:47:51.3004:48:00.10+02:27:0912:144,9
109STĘPIEŃ Daria 418ŻORYK222K 3300:00:0802:05:1903:57:2804:47:51.6004:48:00.15+02:27:0912:144,9
110WOJTON Malgorzata 512PORANNY PATROLKRAKÓWK223K 3400:00:2302:03:0803:50:0704:48:01.0004:48:24.25+02:27:1912:154,9
111FIGZAŁ Leszek 357WRZOSOWAM39M 7700:00:0401:55:5603:47:0504:48:04.3504:48:08.35+02:27:2212:154,9
112WLAZŁO Monika 387GRUPA POŚCIGOWASOSNOWIECK224K 3500:00:1802:01:3403:52:0904:48:17.5504:48:36.35+02:27:3512:164,9
113MAGDIJ Kamila 361MEGKURSY.PLNOWY TARGK225K 3600:00:1202:05:1903:52:3104:48:35.9504:48:48.60+02:27:5412:164,9
114MAGDIJ Krzysztof 372MEGKURSY.PLNOWY TARGM241M 7800:00:1202:05:1103:52:2504:48:36.8004:48:49.65+02:27:5412:164,9
115ZIEMSKI Maciej 467POZNAŃM242M 7900:00:2202:01:4803:50:5404:48:50.7004:49:12.75+02:28:0812:174,9
116GROCHOWSKI Marcin 327ŻYRARDÓWM243M 8000:00:1201:58:5903:56:1204:49:30.6004:49:42.95+02:28:4812:194,9
117TARASIUK Bartosz 451ZAMIENIEM129M 8100:00:2502:02:5703:51:5404:49:46.4504:50:11.90+02:29:0412:194,9
118GRZESIK Michał 475RZESZÓWM130M 8200:00:2802:05:3903:53:3804:50:14.7004:50:42.95+02:29:3212:214,9
119KORZENIOWSKA Magdalna 486NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK226K 3700:00:3102:11:0703:53:5904:54:39.7004:55:10.90+02:33:5712:324,8
120KIERYS Renata 457CICHEK112K 3800:00:0702:05:1303:56:0504:55:03.2004:55:10.80+02:34:2112:334,8
121KOWALSKA Katarzyna 491NIEPOŁOMICE BIEGAJĄDĄBROWAK227K 3900:00:3302:07:4903:57:5704:55:59.4504:56:32.50+02:35:1712:354,8
122JUSZCZYK Małgorzata 494NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK228K 4000:00:3202:16:5104:03:5104:58:35.7504:59:07.80+02:37:5312:424,7
123POLIT Tomasz 471SANKAM131M 8300:00:2401:57:1403:46:4104:59:38.2005:00:02.60+02:38:5612:454,7
124KUCIEL Dawid 345KRAKÓWM132M 8400:00:2301:57:0103:46:3704:59:39.1505:00:02.85+02:38:5712:454,7
125URBAŃCZYK Paweł 320FILIPOWICEM133M 8500:00:2201:57:1003:37:1004:59:41.1005:00:04.05+02:38:5912:454,7
126PIĄTOŃ Piotr 503NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAM244M 8600:00:0002:17:2705:00:15.0005:00:15.00+02:39:3312:464,7
127MARCINIAK Agata 338ŁÓDŹK229K 4100:00:5002:10:4504:00:3105:01:15.3505:02:06.25+02:40:3312:494,7
128ŚCIESZKA Mateusz 415SUCHA BESKIDZKAM245M 8700:00:3702:09:0203:59:5605:02:48.5505:03:25.55+02:42:0612:534,7
129RÓŻAŃSKI Michał 417STRYSZÓWM246M 8800:00:3602:09:0504:00:0405:02:52.6005:03:29.55+02:42:1012:534,7
130LUX Tomasz 485ŁÓDŹM247M 8900:00:5002:13:4404:08:1205:03:10.3005:04:00.40+02:42:2812:544,7
131WŁODARCZYK Anna 432ZAKRĘCONEWARSZAWAK230K 4200:00:1402:12:2004:08:5805:04:15.9005:04:30.85+02:43:3412:564,6
132ROSZKOWSKA Justyna 395WARSZAWAK113K 4300:00:3602:16:5704:03:0505:05:11.9505:05:48.60+02:44:3012:594,6
133BURDA Marek 497NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM310M 9000:00:3202:12:1204:08:3205:08:25.2005:08:58.00+02:47:4313:074,6
134MALEC Zbigniew 398KRAKÓWM248M 9100:00:3402:20:2804:11:2905:11:05.0005:11:39.80+02:50:2313:144,5
135WYBRANSKA Marta 399KRAKOWK231K 4400:00:3402:20:2504:11:3005:11:28.9005:12:03.45+02:50:4713:154,5
136KANIOWSKI Wojciech 529CZĘSTOCHOWAM311M 9200:00:1602:15:4404:08:4205:14:06.8005:14:23.35+02:53:2413:224,5
137WOJAS Justyna 501NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK114K 4500:00:2802:03:4503:49:5805:17:39.0005:18:07.25+02:56:5713:314,4
138OTRĘBSKI Tomasz 409ZABORZEM249M 9300:00:2302:11:3804:14:3705:18:59.1005:19:22.15+02:58:1713:344,4
139MATUSZEWSKI Szymon 383POZNANM134M 9400:00:2302:15:2004:11:5205:24:00.7005:24:24.20+03:03:1813:474,4
140SACKIEWICZ-WIĄCEK Agnieszka 505BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJK232K 4600:00:1402:21:2204:21:5305:24:38.1005:24:52.85+03:03:5613:484,3
141JANIA Przemysław 509CZĘSTOCHOWAM135M 9500:00:1502:13:5104:20:4905:25:44.8005:26:00.25+03:05:0213:514,3
142KOZIOŁ Ewa 373PORANNY PATROLKRAKÓWK233K 4700:00:2302:19:0604:21:5605:26:28.6005:26:52.45+03:05:4613:534,3
143KOCIUBA Katarzyna 319OBOZYBIEGOWE.PLPOZNAŃK234K 4800:00:2602:20:4004:18:1305:27:52.8005:28:19.55+03:07:1013:574,3
144PONIATOWSKI Krzysztof 333RODZINNA GRUPA ROWEROWAWARSZAWAM250M 9600:00:2602:20:4404:20:2805:28:38.7505:29:05.45+03:07:5613:594,3
145SURZYN Aleksandra 420MOCNI POMOCNISTRYSZAWAK115K 4900:00:2802:28:2304:23:3405:28:56.2505:29:24.45+03:08:1413:594,3
146MACIOŁEK Radosław 484FANKLUB IGI I KOFIEGOCZĘSTOCHOWAM136M 9700:00:2602:20:4804:20:2405:29:40.3505:30:06.65+03:08:5814:014,3
147ADAMOWSKA Justyna 448ZAKRĘCONAWARSZAWAK235K 5000:00:1402:23:3304:32:1105:30:54.7005:31:09.50+03:10:1214:044,3
148SZCZUCKI Krzysztof 343ŻORYM251M 9800:00:0702:16:3604:32:4205:38:23.2005:38:30.85+03:17:4114:234,2
149CHROMIK Krzysztof 369WROCLAWM252M 9900:00:3302:12:1704:32:1405:43:22.6505:43:56.30+03:22:4014:364,1
150ZEMŁA Krzysztof 310MALINOWICEM312M 10000:00:2402:22:3304:33:1705:44:03.2005:44:27.95+03:23:2114:384,1
151RUDNICKA Agata 382WARSZAWAK31K 5100:00:3002:38:3204:47:3005:45:00.1505:45:30.45+03:24:1814:404,1
152KOCHANOWSKA Anna 445CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK236K 5200:00:0902:49:3304:48:2105:46:54.3005:47:04.15+03:26:1214:454,1
153SMORĄGIEWICZ Marcin 331WARSZAWAM253M 10100:00:3302:38:2604:47:2605:47:02.6005:47:36.35+03:26:2014:464,1
154ŁUGOWSKI Sebastian 481GDAŃSKM254M 10200:00:2002:39:3504:49:3205:49:36.5505:49:57.30+03:28:5414:524,0
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
155CABAJ Rafał 342BIEGUSIEM.PLMROZYM255M 10300:00:2702:57:2705:21:3406:32:19.5506:32:47.00+04:11:3716:413,6
156ZAJĄCZKOWSKA Paulina 304POWER TRAININGWARSZAWAK116K 5300:00:1902:57:4305:21:5006:32:57.7506:33:17.45+04:12:1516:433,6
157STASIAK Mateusz 461ITFFŁÓDŹM137M 10400:00:4102:47:2905:21:4706:42:54.0506:43:35.05+04:22:1217:083,5
158KAIM Antoni 355MYŚLENICEM313M 10500:00:3403:02:3005:44:4307:14:11.7507:14:46.60+04:53:2918:283,2
159NICIEJA Anna 531KRAKÓWK237K 5400:00:0002:02:2903:51:29+13:094,6
160WOSZCZYK Daniel 328ŻYRARDÓWM256M 10600:00:1202:07:42+01:02:1514:114,2
KUBIK Marek 421ŁÓDŹM3DNF01:42:25 DNF03:22:04 DNF DNF DNF--
GRZESIK Renata 474RZESZÓWK1DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 162 wynik(ów)