PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-02
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
233
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
231
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRYDL Pavel 266MIŻUNOM-301M 100:39:1801:10:4401:45:22.7501:45:24.35 5:0112
2NÁPRAVNÍK Jan 236RTYNĚ V PODKRKONOŠÍM-302M 200:38:3201:11:2801:46:00.9501:46:02.85+00:00:385:0211.9
3WŁODARKIEWICZ Dominik 252SQUEEZY POLAKAPOZNAŃM-401M 300:41:2401:17:2701:53:41.7501:53:44.10+00:08:195:2411.1
4KRASULAK Daniel 268WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM-303M 400:41:0401:16:3101:54:10.2001:54:11.80+00:08:475:2611
5MIEDZIEJEWSKI Andrzej 25ABSOLUTEBIKETEAMPRUSZKÓWM-304M 500:42:4201:17:4201:55:03.5001:55:06.60+00:09:425:2811
6GLINKA Szymon 156SKLEP BIEGACZA WROCŁAWMIEDARYM-201M 600:40:2701:18:1801:55:59.8001:56:02.75+00:10:385:3110.9
7KOZIELSKA Magdalena 254DYNAFIT TEAMSZAFLARYK-201K 100:42:2001:18:4801:57:21.9501:57:24.15+00:11:595:3510.7
8MYSZCZYSZYN Łukasz 174ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJM-305M 700:45:1801:22:5302:01:46.0502:01:48.25+00:16:235:4710.3
9KANTOR Martyna 260SALCO GARMIN TEAMKRAKÓWK-202K 200:45:0001:23:0702:02:13.4502:02:15.85+00:16:515:4910.3
10GÓROWSKI Mateusz 59BESKIDZKA 160 NA RATYZABRZEM-306M 800:45:0101:23:0802:02:18.7502:02:21.40+00:16:575:4910.3
11VOLKOV Nikolai 166BERUNNERMINSKM-202M 900:46:5601:26:2502:05:22.2502:05:25.25+00:20:005:5810.1
12KRUPA Marcin 207AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402M 1000:45:5101:24:5602:05:22.3002:05:25.80+00:20:015:5810.1
13WOWER Bartłomiej 228CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWM-307M 1100:47:1201:26:4802:06:31.7502:06:34.35+00:21:106:0110
14PĘKALA Krzysztof 237WROCŁAWM-308M 1200:45:3901:24:5602:07:10.1502:07:13.40+00:21:496:039.9
15DETTLAFF Mariusz 259ADIDAS RUNNERS WARSAWWILCZA GÓRAM-309M 1300:47:0001:27:2002:09:47.2502:09:49.50+00:24:256:109.7
16SZUSZKIEWICZ Filip 147SMALL GIRL MEDIUM BOYMIEROSZÓWM-3010M 1400:48:2301:28:2702:10:49.6002:10:53.65+00:25:296:139.6
17GREGULA Wojciech 217STRAŻ POŻARNACHOJNAM-3011M 1500:47:5801:28:5402:11:44.4502:11:47.45+00:26:236:169.6
18NAWROT Wojciech 112WROCŁAWM-3012M 1600:49:1401:30:2002:12:42.1002:12:45.10+00:27:206:199.5
19BERUS Mikołaj 6KOLANA WĘŻASTRZYŻEWICEM-203M 1700:47:1101:31:0102:12:43.2002:12:48.60+00:27:246:199.5
20WIŚNIEWSKA Martyna 224ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK-203K 300:49:2301:31:0302:13:49.1502:13:51.95+00:28:276:229.4
21ADAMCZYK Przemysław 219ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-403M 1800:50:5701:31:5202:15:18.8002:16:13.70+00:30:496:269.3
22KOCHANIAK Rafał 57SOLOISTWARSZAWAM-3013M 1900:50:4901:32:3702:16:10.2002:16:16.10+00:30:516:299.3
23MIŚTAK Jola 49OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAK-301K 400:51:2701:33:5302:16:50.1502:16:53.70+00:31:296:309.2
24OLKIS Rafał 197PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-3014M 2000:49:1301:32:0802:19:04.8502:19:09.20+00:33:446:379.1
25GOLICZ Aleksandra 110ATRARUDA ŚLĄSKAK-302K 500:51:2301:34:5602:19:37.9502:19:44.10+00:34:196:389
26MĘŻYŃSKI Szymon 230KUDOWA ZDROJM-204M 2102:21:51.4502:21:51.45+00:36:276:458.9
27NIEKRASZ Krzysztof 124ŚWIDNICAM-404M 2200:54:4301:38:0602:22:04.3502:22:13.90+00:36:496:458.9
28EWERT Adam 186SZCZECINM-205M 2300:53:0101:35:5902:22:46.0502:22:53.20+00:37:286:478.8
29GRZYWACZEWSKA Justyna 223CITY TRAIL TEAMLUBLINK-204K 600:50:4101:34:5302:23:09.3002:23:11.20+00:37:466:498.8
30CIEŚLAR Marcin 68GOLESZÓWM-3015M 2400:52:2001:35:4802:23:13.4502:23:17.25+00:37:526:498.8
31PAŁYS Marcin 205AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-3016M 2500:51:0601:35:0302:23:23.1502:23:27.95+00:38:036:498.8
32JACH Paweł 263MACIEK BIEGAWROCŁAWM-501M 2600:51:5401:36:3102:23:31.9002:23:36.40+00:38:126:508.8
33TĘSIOROWSKI Mariusz 209OLIMPIA SYCÓWSYCÓWM-3017M 2700:54:0001:37:2102:23:38.1502:23:59.20+00:38:346:508.8
34ŚWITAŁA Marcin 150KATOWICEM-405M 2800:54:3801:39:0502:24:20.4002:24:33.20+00:39:086:528.7
35JAROSZYŃSKI Piotr 234MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMLUBINM-3018M 2900:55:1201:38:3702:24:30.0002:24:49.15+00:39:246:528.7
36BINKOWSKI Marcin 64PAJĄCZEKMOSINAM-406M 3000:53:2401:38:2602:24:52.8002:24:56.55+00:39:326:538.7
37BORKOWSKI Adam 271WAŁBRZYCHM-407M 3100:54:5701:40:5202:26:50.2002:27:14.40+00:41:506:598.6
38WYWROT Grzegorz 70WARSZAWAM-3019M 3200:53:1401:40:4102:28:17.6002:28:20.70+00:42:567:038.5
39WALESIAK Wojciech 29REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-3020M 3300:57:1201:41:5402:28:54.8502:29:16.40+00:43:527:058.5
40KSIĄŻKIEWICZ Jacek 175CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECM-3021M 3400:54:1401:40:0202:29:25.7502:29:30.85+00:44:067:068.4
41FEODORÓW Wojciech 133ZABRZEM-408M 3500:55:0901:40:4302:29:29.6502:29:43.65+00:44:197:078.4
42STRYCHARSKI Krystian 238WARSZAWAM-3022M 3600:57:2601:43:0102:31:05.3002:31:14.85+00:45:507:118.3
43ADAMIK Michał 201OSTROWY NAD OKSZĄM-206M 3700:54:0501:40:3202:31:16.8502:31:20.90+00:45:567:128.3
44MŁODOŻENIEC Mirosław 220REMBERTÓW TEAMSOBÓTKAM-3023M 3800:56:5501:42:2202:31:26.3502:31:48.50+00:46:247:128.3
45KUTYBA Mariusz 67WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3024M 3900:56:2801:43:0702:31:47.4502:31:51.60+00:46:277:138.3
46SZOTA Wojciech 253MARATOŃCZYK.PLWARSZAWAM-409M 4000:56:2701:41:3902:32:01.2502:32:06.20+00:46:417:148.3
47ADAMIN Artur 221WAŁBRZYCHM-4010M 4100:56:0201:43:0302:32:50.4502:32:56.90+00:47:327:168.2
48BAŁYS Katarzyna 256STRONIE ŚLĄSKIEK-303K 700:56:3001:42:4802:33:08.0002:33:08.00+00:47:437:178.2
49KUBIŃSKA Magdalena 206ZIELONKIK-304K 800:55:3401:41:5802:31:25.5002:33:26.50+00:48:027:128.3
50KOCIK Marcin 149FATBOY SPRINTWROCŁAWM-4011M 4200:57:1201:44:0102:33:33.4502:33:42.10+00:48:177:188.2
51KRZYSZTOŃ Eliza 257JAWORZNIKK-305K 900:58:0301:45:1202:34:16.8502:34:23.20+00:48:587:208.2
52URBAŃSKI Robert 126LEGNICAM-4012M 4302:35:24.7502:35:24.75+00:50:007:248.1
53BAZAN Anna 115SZCZECINK-205K 1000:56:2301:42:3302:35:29.6002:35:34.75+00:50:107:248.1
54TELEJKO Łukasz 155ROLL&RUN TEAMBYDGOSZCZM-207M 4400:57:1101:43:4302:35:26.8002:35:40.20+00:50:157:248.1
55KOŹBIELSKI Szymon 1643M SANESCOBARRUNNERSWROCŁAWM-3025M 4500:57:4301:43:2302:35:37.5002:36:00.20+00:50:357:248.1
56KIELAR Daniel 168ŁAŃCUTPOZNANM-3026M 4600:57:4301:43:2002:35:36.6502:36:00.65+00:50:367:248.1
57SMYKOWSKI Marcin 171BYDGOSZCZM-4013M 4700:59:1001:46:1202:35:46.2502:36:02.10+00:50:377:258.1
58WOŹNIAK Piotr 117WROCŁAWM-3027M 4800:57:1501:45:0102:36:55.2502:37:00.85+00:51:367:288
59KUBERA Piotr 273JÓZEFÓWM-4014M 4900:58:1801:47:0602:37:03.5002:37:09.55+00:51:457:288
60MARDAUS Jarosław 211KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOM-4015M 5000:58:4001:45:2002:37:33.3502:37:39.05+00:52:147:308
61SZMAJ Michał 216ZHR OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM-208M 5100:54:1101:42:2702:39:17.0002:39:24.00+00:53:597:357.9
62SZCZĘŚNIAK Piotr 189POZNAŃM-3028M 5201:01:5501:49:2502:39:16.0002:39:36.70+00:54:127:357.9
63PORĘBSKI Łukasz 203STOWARZYSZENIE PROSHARE CYCLING TEAMWROCŁAWM-3029M 5302:39:09.0002:39:40.00+00:54:157:347.9
64GIACHINO Alberto 199WROCŁAWM-209M 5400:54:3501:40:3702:39:30.0002:39:42.60+00:54:187:357.9
65TOMASZEWSKI Michał 143#DZIKCZYSARNAPOZNAŃM-2010M 5501:02:1201:49:5602:39:20.4502:39:43.35+00:54:197:357.9
66KAMIŃSKI Piotr 170GEOTECHNICATORUŃM-3030M 5601:01:3701:49:2002:40:39.4502:40:58.25+00:55:337:397.8
67GOŁUB Marcin 100NC+WARSZAWAM-2011M 5700:58:0501:49:2802:40:55.4002:41:01.10+00:55:367:397.8
68WOJTANOWICZ Marcin 153ZDUŃSKA WOLAM-4016M 5800:58:1001:50:0802:41:39.0002:41:47.40+00:56:237:417.8
69FEODORÓW Maciej 248BIELSKO-BIAŁAM-502M 5901:01:4601:50:2902:41:45.3502:42:00.75+00:56:367:427.8
70FEDER Marcin 141WARSZAWAM-3031M 6000:59:0501:47:1502:42:45.2502:42:54.20+00:57:297:457.7
71KLATKA Łukasz 82INTIVE RUNNING TEAMWROCŁAWM-2012M 6100:57:4901:46:1302:43:16.9002:43:29.80+00:58:057:467.7
72GAWLIK Jadwiga 193NYSA BIEGANYSAK-306K 1100:59:5601:49:1602:43:24.2502:43:32.40+00:58:087:467.7
73NOWAK Michał 125DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM-3032M 6201:02:0901:50:4802:43:22.4002:43:44.30+00:58:197:467.7
74NOWAK Paweł 42KRAKÓWM-3033M 6301:02:0801:50:3602:43:51.1002:44:09.10+00:58:447:487.7
75STARUCH Robert 31KUDOWA-ZDROJM-3034M 6400:57:3501:47:0202:44:41.1002:44:45.30+00:59:207:507.7
76PTASZYŃSKI Michał 274JÓZEFÓWM-4017M 6500:59:5901:49:0102:44:46.5002:44:53.10+00:59:287:507.6
77BIENIEK Łukasz 120KRAKÓWM-4018M 6601:02:5901:50:2702:44:56.2502:45:20.75+00:59:567:517.6
78PIOTRKOWSKI Rafael 192JAWORM-3035M 6700:57:1601:44:4902:46:03.3502:46:09.70+01:00:457:547.6
79MELNYK Ivan 275WROCŁAWM-3036M 6801:01:4301:52:4602:46:27.0502:46:38.20+01:01:137:557.6
80FATYGA Rafal 229CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWM-4019M 6901:01:0801:52:5802:46:32.8002:46:43.85+01:01:197:557.6
81TOMCZAK Mariusz 107MOSINAM-4020M 7001:02:2501:53:2702:47:19.0002:47:26.00+01:02:017:587.5
82GAWIŃSKA Magda 181WARSZAWAK-307K 1201:01:4201:52:0402:47:20.4002:47:28.25+01:02:037:587.5
83BALCERZAK Robert 202PAJĘCZNOM-4021M 7100:57:3001:50:1202:48:01.8502:48:07.10+01:02:428:007.5
84STACHURSKI Daniel 55WARSZAWAM-4022M 7200:58:5201:53:2302:48:10.5502:48:16.15+01:02:518:007.5
85WIŚNIEWSKI Radek 235LUBINM-4023M 7300:59:2401:53:3802:48:15.8502:48:20.70+01:02:568:007.5
86MAJKOWSKI Michał 131ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-3037M 7401:06:5201:59:5002:48:21.5502:48:34.15+01:03:098:017.5
87PYTKO Jarosław 98KRAKÓWM-3038M 7500:59:5201:51:3002:48:36.9002:48:51.80+01:03:278:017.5
88ROSOŁOWSKI Grzegorz 58DRUŻYNA SZPIKU SITECHNOWE MIASTECZKOM-4024M 7601:00:0501:50:1002:49:49.1002:50:10.45+01:04:468:057.4
89SZCZUREK Paweł 258KOTWICA BRZEGBRZEGM-2013M 7701:05:0101:56:0402:50:12.3002:50:32.05+01:05:078:067.4
90KADŁUBOWSKI Piotr 32KOTWICA BRZEGAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-4025M 7801:04:5801:56:0702:50:12.9502:50:35.45+01:05:118:067.4
91CIOBAN Dominika 37PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-206K 1301:00:3301:53:2902:50:48.7002:50:52.15+01:05:278:087.4
92SŁOBODZIAN Waldemar 7NAMYSŁÓWM-503M 7901:05:1701:56:3602:50:28.8002:50:52.60+01:05:288:077.4
93VON OSSOWSKA Aleksandra 210TJPOZNAŃK-308K 1401:05:2501:56:3202:51:29.3502:51:43.30+01:06:188:107.3
94BISKUPSKI Jakub 244WROCŁAWM-4026M 8001:04:3301:56:3202:52:05.5502:52:18.15+01:06:538:117.3
95EMMER Vladimir 172HONG KONGM-3039M 8101:03:1001:56:4402:52:38.0002:52:48.45+01:07:248:137.3
96ZDUNEK Józef 215KUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM-504M 8201:04:2601:55:4602:52:56.9502:53:02.55+01:07:388:147.3
97ANTONIUK Adam 111KATOWICEM-4027M 8301:01:0801:57:3502:53:54.4002:54:06.75+01:08:428:167.2
98CISZYŃSKI Marek 96START KATOWICEKATOWICEM-505M 8401:09:4001:59:3602:53:46.6502:54:13.95+01:08:498:167.3
99RADAJEWSKI Arkadiusz 204CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4028M 8502:54:32.7502:54:32.75+01:09:088:187.2
100KĄKOL Klaudia 264RUNSKIDUSZNIKI ZDRÓJK-207K 1501:08:3501:59:5602:54:52.0002:55:07.50+01:09:438:197.2
101MATYASZEK Marek 114KŁODZKOM-4029M 8601:06:4501:58:2102:55:24.3002:55:30.80+01:10:068:217.2
102JACHYMSKI Ignacy 154AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-2014M 8701:05:1801:59:1002:55:07.6502:55:31.05+01:10:068:207.2
103WAŁACH-BIŚTA Zuza 231KATOWICEK-309K 1601:06:4401:59:3802:56:15.8502:56:24.95+01:11:008:237.1
104RELEWICZ Maciej 69WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3040M 8801:02:3001:59:1002:56:21.8002:56:26.35+01:11:028:237.1
105FRANKIEWICZ Jakub 16KRAKÓWM-4030M 8901:09:2201:59:5002:56:14.0002:56:31.80+01:11:078:237.1
106WOLFF-STEFANIAK Maria 182POZNAŃK-208K 1701:05:2901:59:3502:56:46.8002:56:49.50+01:11:258:257.1
107DZIEWOŃSKI Konrad 243KRAKÓWM-4031M 9001:07:1702:01:0002:56:37.4002:56:53.95+01:11:298:247.1
108RADECKI Paweł 198SIECHNICEM-3041M 9101:00:1501:52:0602:56:44.5002:56:56.50+01:11:328:247.1
109CZARNIECKI Daniel 9TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-3042M 9200:55:5101:56:3302:56:59.0502:57:06.20+01:11:418:257.1
110IWIŃSKI Marcin 8WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3043M 9301:06:2902:00:0502:58:21.1002:58:25.65+01:13:018:297.1
111KOSINSKA Bozena 20WARSZAWAK-401K 1801:06:5202:00:4002:58:25.1002:58:27.20+01:13:028:297.1
112SOKOLOWSKI Norbert 45BRUKSELAM-4032M 9401:03:2001:58:1202:58:23.9002:58:27.95+01:13:038:297.1
113KANAR Sławomir 27OŁAWA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-4033M 9501:08:5402:02:5202:58:21.2502:58:29.35+01:13:058:297.1
114WIERCIOCH Jonasz 167KRAKÓWM-2015M 9601:10:2102:03:0502:58:04.8502:58:30.00+01:13:058:287.1
115STEPOWICZ Marek 35VEGE RUNNERSWROCŁAWM-4034M 9701:10:0302:00:5302:58:07.2002:58:31.10+01:13:068:287.1
116KONIECZNY Andrzej 222GOSTYŃM-4035M 9801:08:3002:02:5202:58:12.7502:58:32.20+01:13:078:297.1
117KNAPIK Dominik 145BIECZM-2016M 9901:10:2102:03:0402:58:45.0002:59:09.60+01:13:458:307
118ŁUKOWIEC Marlena 15KRZYWDA TEAMDABROWA GÓRNICZAK-3010K 1901:06:2202:01:5902:59:24.0502:59:28.55+01:14:048:327
119ULIKOWSKA Martyna 269ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-209K 2001:07:0102:01:3803:00:22.8003:00:41.95+01:15:178:357
120TOMCZYK Andrzej 92WAŁBRZYCHM-3044M 10001:06:5602:01:4603:01:01.6503:01:24.70+01:16:008:377
121BLACHA Agata 169BIŁGORAJK-3011K 2101:07:1702:02:5203:01:30.2003:01:37.30+01:16:128:386.9
122BLACHA Jarosław 180BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM-3045M 10101:07:1702:02:3903:01:30.5503:01:37.35+01:16:138:386.9
123NEUMANN Jacek 159RADKÓWM-506M 10201:06:5102:01:0603:02:44.4503:02:59.20+01:17:348:426.9
124JASICKI Henryk 19OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-507M 10301:08:5502:05:2703:03:31.4003:03:39.60+01:18:158:446.9
125TELEGUJ Michał 66PZU SPORT TEAMOPOLEM-3046M 10401:09:0702:03:0203:03:39.8003:03:46.80+01:18:228:446.9
126WODECKI Krzysztof 101BOJANOWOM-508M 10501:06:1402:01:5503:04:01.1503:04:16.20+01:18:518:456.8
127GIERAS Mirosław 132GLLIWICEM-4036M 10601:08:3502:04:4503:04:12.5503:04:25.60+01:19:018:466.8
128WIĘCŁAW Paweł 33WKURW_TEAMKRAKÓWM-2017M 10701:10:4102:05:0603:04:01.5003:04:26.20+01:19:018:456.8
129SZYMCZYNA Marcin 47OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-4037M 10801:09:3102:05:2703:04:45.9003:04:53.60+01:19:298:476.8
130TĘCZA Robert 162ŻAGAŃM-4038M 10901:09:5702:04:1803:05:47.3503:05:54.75+01:20:308:506.8
131LIK Marek 267CHEŁM BIEGACHEŁMM-509M 11001:08:4502:03:4803:06:03.8503:06:15.65+01:20:518:516.8
132RATAJ Zuzanna 249POLONIA BYDGOSZCZ SLA / KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃK-3012K 2201:10:2102:06:2903:06:20.0003:06:29.90+01:21:058:526.8
133JĘDRZEJEK Beniamin 28VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3047M 11101:10:5102:05:1803:06:08.4003:06:31.50+01:21:078:516.8
134KAŁUŻNA Joanna 130MIĘDZYCHÓDK-501K 2301:06:4802:03:2503:06:41.2003:06:43.70+01:21:198:536.7
135MAŃKOWSKA Anna 134DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK-3013K 2401:09:0702:05:1903:06:33.5503:06:48.10+01:21:238:536.8
136FORNAL Paweł 18722KBPGRADKÓWM-3048M 11201:01:2702:00:0303:07:33.6003:07:38.55+01:22:148:556.7
137ŚLUSARSKI Włodzimierz 123OBOZY BIEGOWEWARSZAWAM-5010M 11301:05:4302:02:5903:07:51.9503:08:00.35+01:22:368:566.7
138KWIATKOWSKA Zuzanna 104SZCZYTNAK-402K 2501:10:3002:06:1003:08:41.4503:08:54.65+01:23:308:596.7
139NOWAK Daniel 77WROCŁAWM-4039M 11401:07:0802:03:4703:09:30.3003:09:40.20+01:24:159:016.6
140SAWICKA Agnieszka 212DELOITTE ADVENTURE TEAMPOZNAŃK-3014K 2601:10:1502:09:4603:09:27.1503:09:41.10+01:24:169:016.7
141EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 75WROCLAWK-3015K 2701:10:4802:07:5003:09:54.2003:10:09.75+01:24:459:026.6
142STEFANIAK Jakub 183POZNAŃM-2018M 11501:08:4602:08:1103:10:22.2503:10:33.70+01:25:099:036.6
143WYBRANOWSKI Sylwester 38WARSZAWAM-3049M 11601:08:4802:05:5903:10:53.5003:11:09.50+01:25:459:056.6
144MARCHEWICZ Jacek 188LENKA I DOBRA SPÓŁKAGDAŃSKM-4040M 11701:06:0502:05:0903:11:06.2503:11:14.55+01:25:509:066.6
145TALMA Paweł 218LUBARTÓWBIEGA.PLLUBARTÓWM-4041M 11801:10:5502:08:5403:10:56.8003:11:15.95+01:25:519:056.6
146JASIŃSKI Mateusz 194GIŻYCKOM-3050M 11901:08:3502:05:0903:11:38.8503:11:57.85+01:26:339:076.6
147JAWORSKA Magdalena 72GB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOZNAŃK-403K 2801:12:4502:09:3203:12:06.6503:12:20.85+01:26:569:086.6
148SIWIASZCZYK Tomasz 62POZNAŃM-4042M 12001:12:4602:09:3303:12:21.5503:12:35.20+01:27:109:096.5
149STRUŻYNA Maciej 73WROCŁAWM-3051M 12101:13:4302:12:0703:12:59.4003:13:16.70+01:27:529:116.5
150WOŹNY Maciej 11ADIDAS RUNNERS WARSAWSZALEJÓW GÓRNYM-3052M 12201:04:2202:01:1203:13:09.5003:13:28.10+01:28:039:116.5
151ORŁOWSKI Daniel 163BESTWHISKYMARKET.COMDEBRZNOM-4043M 12301:12:4802:11:5803:13:14.9503:13:33.25+01:28:089:126.5
152ŚWINIARSKI Michał 240KWAŚNE ŻELKIWARSZAWAM-2019M 12401:11:4802:13:2603:13:53.2003:14:20.25+01:28:559:136.5
153NOWAK Marcin 84WROCŁAWM-2020M 12501:15:2202:15:1903:14:16.0003:14:32.90+01:29:089:156.5
154PAROL Grzegorz 116SZCZECINM-4044M 12601:08:4102:09:1203:14:39.4503:14:45.40+01:29:219:166.5
155BŁACHNO Marcin 17KRAKÓWM-3053M 12701:14:5002:13:1103:16:44.0003:17:00.65+01:31:369:226.4
156ZAUCHA Marta 88KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3016K 2901:14:1402:13:5003:17:17.7503:17:23.30+01:31:589:236.4
157PANEK Roman 191MIŁOŚNICY PIŁKI NOŻNEJKOŻMIN WLKPM-5011M 12801:15:0702:12:0403:17:28.8503:17:45.90+01:32:219:246.4
158BOROWICZ Beata 13KWP WROCŁAWOŁAWAK-404K 3001:12:1902:11:0203:17:49.5503:17:56.65+01:32:329:256.4
159SZCZEPAŃSKI Piotr 34PWPOZNAŃM-4045M 12901:12:0302:14:0103:17:56.0003:18:05.40+01:32:419:256.4
160SUCHOCKI Grzegorz 61KASTA Z MAŁEGO MIASTANOWE MIASTECZKOM-5012M 13001:16:4802:15:3603:17:50.8503:18:12.00+01:32:479:256.4
161KRAWIEC Marcin 195GOSTYŃM-3054M 13101:08:4002:10:4003:18:13.4003:18:24.80+01:33:009:266.4
162MĄCZKA Krystyna 255OTK RZEŹNIKGLIWICEK-601K 3101:14:4102:15:2403:18:31.7003:18:40.75+01:33:169:276.3
163ORZECHOWSKA Karolina 251I-SPORTWARSZAWAK-3017K 3201:12:4202:11:5603:18:29.4503:18:49.25+01:33:249:276.3
164ORZECHOWSKI Daniel 250I-SPORTWARSZAWAM-3055M 13201:12:4202:11:5503:18:29.9003:18:50.00+01:33:259:276.3
165SZUMNY Paweł 108WARSZAWAM-2021M 13301:15:0102:13:4203:18:43.6003:19:03.60+01:33:399:276.3
166PIECUCH Małgorzata 18PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKK-502K 3301:14:3202:14:2903:19:02.5503:19:10.15+01:33:459:286.3
167WESOŁOWSKA Joanna 232GRODZISK MAZOWIECKIK-405K 3401:13:2602:12:0803:19:03.7503:19:14.40+01:33:509:286.3
168PRZYBYL Tomasz 246NIGHT RUNERS OSTRÓW WLKPOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4046M 13401:11:3402:14:5303:18:54.2003:19:26.65+01:34:029:286.3
169ŹRÓDLEWSKA Anna 247NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3018K 3501:11:4602:14:5303:18:54.6003:19:26.90+01:34:029:286.3
170KONEFAŁ Włodzimierz 106REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-3056M 13501:15:2102:15:1403:19:08.3003:19:29.15+01:34:049:296.3
171WALENTOWSKI Maciej 242H2SWARSZAWAM-3057M 13601:10:5302:14:4003:20:32.1003:20:43.85+01:35:199:326.3
172STANIEK Maciej 214ZIELONA GÓRAM-4047M 13701:12:1302:11:2203:21:12.3003:21:30.15+01:36:059:346.3
173KRZESIMOWSKI Damian 118KIELCEM-3058M 13801:17:5302:17:0803:21:44.3003:22:08.65+01:36:449:366.2
174HAŁADEWICZ Anna 22KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBASTANOWICEK-406K 3601:13:5302:16:0703:23:49.0003:23:56.40+01:38:329:426.2
175BŁĘDKOWSKA Katarzyna 48OPOLEK-3019K 3701:14:1102:16:0703:23:49.2003:23:56.40+01:38:329:426.2
176NOWAK Marcin 121LEGNICAM-4048M 13901:16:4702:14:3103:23:45.8503:24:03.95+01:38:399:426.2
177FILIPIAK Paweł 185GUTOWO MAŁEM-4049M 14001:12:2202:16:0203:25:05.8003:25:21.75+01:39:579:466.1
178SAMOJLUK- ŚLUSARSKA Bożena 1WARSZAWAK-503K 3801:12:0502:12:1203:26:31.7003:26:40.00+01:41:159:506.1
179KOZIKOWSKI Łukasz 184PIĄTNICA PODUCHOWNAM-3059M 14101:13:4502:17:0203:26:24.8003:26:41.05+01:41:169:496.1
180MARCINKIEWICZ Marta 10MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-407K 3901:18:0202:21:3803:26:27.3003:26:41.55+01:41:179:496.1
181POLUKORD Asia 227CHOJNACHOJNAK-2010K 4001:15:1602:19:0503:26:39.6503:26:43.25+01:41:189:506.1
182PAJĄCZEK Dominika 225TYCHYK-3020K 4101:15:0702:18:0203:27:29.2003:27:35.35+01:42:119:526.1
183DRABIK Jacek 245KRAKOWM-5013M 14201:14:4202:17:5003:27:23.1503:27:40.55+01:42:169:526.1
184GNIADEK Gosia 122DABEX BOLTKRAKÓWK-408K 4201:16:5702:21:2403:28:11.1003:28:21.30+01:42:569:546.1
185GNIADEK Tomasz 226DABEX-BOLTKRAKOWM-4050M 14301:17:0102:21:1803:28:10.6503:28:21.55+01:42:579:546.1
186KOSTERKIEWICZ Ryszard 113PRZEMYŚLM-601M 14401:13:5502:17:0103:28:59.2503:29:19.55+01:43:559:576
187MAJEWSKA Anna 5AKGŁÓDŹK-2011K 4301:17:5702:20:3103:29:34.3503:29:58.25+01:44:339:586
188BARAŃSKA Małgorzata 54BBL OPOLEOPOLEK-409K 4401:18:4602:21:2603:30:00.6503:30:09.40+01:44:4510:006
189NOWAK Justyna 95OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-3021K 4501:13:3402:18:1903:30:19.6003:30:30.20+01:45:0510:006
190KRAWCZYK Kamila 135POZNAŃK-2012K 4601:13:3902:18:1903:30:30.1003:30:34.45+01:45:1010:016
191SROKA Jacek 158PRZYGODZICEM-3060M 14501:15:0602:19:2903:30:55.6503:31:10.20+01:45:4510:026
192SPECHT Karolina 146BBL SKRAWARSZAWAK-3022K 4701:16:2202:21:5703:32:43.5503:33:07.75+01:47:4310:075.9
193SOKOLOWSKA Aneta 46BRUKSELAK-4010K 4801:12:1002:18:0303:33:12.2003:33:15.30+01:47:5010:095.9
194WOJTCZAK Małgorzata 94OLEŚNICAK-4011K 4901:21:0002:22:3903:33:13.6003:33:36.20+01:48:1110:095.9
195LUBAŃSKA Alicja 43BUKOWICEK-4012K 5001:14:2202:20:0803:34:16.9003:34:20.45+01:48:5610:125.9
196SIEDY Jadwiga 213KROMOLINK-3023K 5101:23:5502:27:4403:37:59.4503:38:25.20+01:53:0010:225.8
197KLIKS Adam 105WOLSZTYNM-4051M 14601:20:3502:28:1203:38:27.1003:38:27.10+01:53:0210:245.8
198MAJKOWSKI Tomasz 265DŁUGOŁĄKAM-4052M 14701:19:3502:29:0703:38:14.7503:38:28.25+01:53:0310:235.8
199KAŹMIERCZAK Magdalena 119SUPERMARATON KALISZKALISZK-3024K 5201:23:1202:29:1603:38:15.8003:38:34.05+01:53:0910:235.8
200KAMIENNIK Aleksandra 176KALISZK-3025K 5301:22:3102:27:3203:37:11.4003:39:12.40+01:53:4810:205.8
201MURAWIEC Krzysztof 233MUROWANIECM-4053M 14801:17:3802:24:2303:39:07.9003:39:21.10+01:53:5610:265.7
202BANAŚ Zaneta 50KRAKÓWK-2013K 5401:21:4702:31:0403:40:44.1003:40:55.30+01:55:3010:305.7
203NAZIMEK Mariusz 161WARRSZAWAM-4054M 14901:22:3402:31:2703:40:56.5003:41:18.35+01:55:5410:315.7
204CHAN Bernadette 173HONG KONGK-3026K 5501:22:2002:32:3203:41:25.3503:41:36.55+01:56:1210:325.7
205FISHCHUK Oleh 262WROCŁAWM-2022M 15001:22:2702:31:3703:42:16.4503:42:26.95+01:57:0210:355.7
206STANISŁAWSKI Piotr 165PABIANICEM-4055M 15101:19:1602:27:4203:42:12.9503:42:35.05+01:57:1010:345.7
207ZAWADZKA-WASIURA Joanna 160WARSZAWAK-3027K 5601:23:0102:31:2303:43:23.1003:43:43.50+01:58:1910:385.6
208MISZCZYK Magdalena 239AKTYWNE BESKIDYBYSTRAK-4013K 5701:20:4402:29:0703:43:55.5003:44:06.95+01:58:4210:395.6
209TRYBALSKA Irmina 128WARSZAWAK-3028K 5801:25:3802:30:5303:44:58.9003:45:25.25+02:00:0010:425.6
210WATŁY Jarosław 129WARSZAWAM-3061M 15201:25:3702:30:5603:44:58.8503:45:25.50+02:00:0110:425.6
211STEFANOWSKI Marcin 138BIEGOLUDKIŻARÓWM-4056M 15301:23:1702:33:4203:46:19.5003:46:25.85+02:01:0110:465.6
212ZIEMKOWSKA Monika 87BIEGOLUDKIŻARÓWK-4014K 5901:23:2402:34:0303:46:20.9003:46:26.15+02:01:0110:465.6
213SZYMAŃSKI Paweł 63605938297LESZNOM-3062M 15401:25:2302:35:0603:48:55.7003:49:16.55+02:03:5210:545.5
214JANICKA Justyna 14RUNSKIDUSZNIKI-ZDRÓJK-4015K 6001:27:3602:38:2303:50:17.0003:50:32.35+02:05:0810:575.5
215BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 90KALISZK-4016K 6101:22:2802:33:4703:53:21.2503:53:43.30+02:08:1811:065.4
216FRĄCZAK Magdalena 144WYSOCKO WIELKIEK-3029K 6201:27:4002:38:0303:56:18.1503:56:37.80+02:11:1311:155.3
217ŚWIĄTEK Maciej 142KS MARATONOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4057M 15501:27:4002:37:5803:56:20.8503:56:39.65+02:11:1511:155.3
218JEDNORÓG Dorota 83KB LUPUSOLEŚNICAK-4017K 6301:25:1502:32:5603:56:39.0503:57:02.15+02:11:3711:165.3
219WALCZYŃSKA Karolina 190URODZENI BIEGACZE WWW.BORNRUNNERS.PLBIELSKO-BIALAK-3030K 6401:29:2302:38:4503:56:47.7503:57:03.10+02:11:3811:165.3
220KUZIA Ireneusz 177MIŁOŚNICY PIŁKI NOŻNEJ KROTOSZYNKOŹMIN WLKPM-5014M 15601:24:1202:43:4703:59:45.9004:00:03.40+02:14:3911:255.3
221WOŹNY Łukasz 109KRAKÓWM-3063M 15701:17:5802:33:5004:01:01.6004:01:18.20+02:15:5311:285.2
222NADOLSKA Ania 137WARSZAWAK-4018K 6501:26:3602:42:5004:03:12.4004:03:21.75+02:17:5711:345.2
223SPYRKA Wojciech 151LICA TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM-4058M 15801:27:4802:43:5304:08:44.6504:08:57.15+02:23:3211:505.1
224RAJZER Dominika 12BODYKINETICWARSZAWAK-3031K 6601:29:3002:47:3804:20:15.6504:20:25.80+02:35:0112:234.8
225STOŁOWSKA Natalia 78WROCŁAWK-3032K 6701:39:4803:02:3604:26:31.6004:26:48.50+02:41:2412:414.7
226BARTYZEL Marek 139ZAWOJAM-4059M 15901:39:5003:02:3604:26:31.9504:26:48.80+02:41:2412:414.7
227KOTYSZ Katarzyna 71BBL OPOLEOPOLEK-504K 6801:32:4602:56:1504:28:23.5504:28:43.55+02:43:1912:464.7
228KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 179GORZEŃ RUNŚLESINK-3033K 6901:36:4802:57:3304:28:46.3004:28:56.80+02:43:3212:474.7
229DORDZIK Małgorzata 30ELBLĄGK-505K 7001:31:4302:56:1104:29:53.0504:30:18.25+02:44:5312:514.7
230NOWICKI Andrzej 272BIELAWAM-4060M 16001:44:2603:16:3104:56:03.4504:56:25.70+03:11:0114:054.3
231PAWŁOWSKA Danuta 89OTRĘBUSYK-4019K 7101:44:4303:16:4404:56:43.5504:56:49.75+03:11:2514:074.2
SOBIESKI Jan 241KWAŚNE ŻELKIIZABELINM-2001:20:52 DNF DNF DNF DNF--
PASIEKA Magda 76NAKŁOK-30 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 233 wynik(ów)