PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Maraton Gór Stołowych 2018
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2018-07-01
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 498
Wystartowało : 405
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 405
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRYDL Pavel 493SPA Scaliano/XC Life TeamM-301M 100:00:0100:35:4301:08:5601:43:45.8501:43:47.75 4:5612,1
2NÁPRAVNÍK Jan 396RTYNĚ V PODKRKONOŠÍM-302M 200:00:0000:36:3001:10:3901:45:57.0001:45:57.00+00:02:095:0211,9
3WŁODARKIEWICZ Dominik 487POZNAŃM-401M 300:00:0200:37:3201:12:1001:47:26.6501:47:29.30+00:03:415:0711,7
4SZCZEPANIAK Kamil 496KARPACZM-201M 400:00:0300:38:4001:14:2701:51:18.3501:51:21.35+00:07:335:1811,3
5BALCAR Michal 405ČERVENÝ KOSTELECM-303M 500:00:0200:40:3801:18:2501:57:04.5501:57:07.00+00:13:195:3410,8
6GRAMACKI Szymon 226POZNAŃM-202M 600:00:0300:39:3501:18:2701:58:00.5001:58:03.60+00:14:155:3710,7
7MALINOWSKI Mateusz 232MYSŁOWICEM-304M 700:00:0700:42:1501:20:0301:58:34.2501:58:42.00+00:14:545:3810,6
8PYZIK Krzysztof 174VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM-305M 800:00:0300:42:2101:20:1002:00:12.8002:00:16.45+00:16:285:4310,5
9SMOLIS Ivo 393OPOLEM-306M 900:00:0700:43:0601:21:2702:00:16.4002:00:23.50+00:16:355:4310,5
10KRUPA Marcin 211AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402M 1000:00:0400:40:5001:20:1102:00:19.6002:00:24.00+00:16:365:4310,5
11KOPYCZOK Michał 76Tysława TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-307M 1100:00:0200:43:0501:22:1502:00:43.9502:00:46.60+00:16:585:4410,4
12NOWAK Mariusz 476WROCŁAWM-308M 1200:00:0300:43:2201:22:1202:01:29.9002:01:33.00+00:17:455:4710,4
13JACHYMCZYK Norbert 474KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-403M 1300:00:0300:42:4901:22:0902:02:27.6002:02:31.00+00:18:435:4910,3
14KRAWCZYK Artur 350JELENIA GÓRAM-203M 1400:00:0500:41:5401:21:3302:02:33.2002:02:38.90+00:18:515:5010,3
15PIECHA Artur 334Hercog Running TeamWARSZAWAM-404M 1500:00:0400:45:0101:23:2902:03:20.1002:03:24.75+00:19:375:5210,2
16NOWAK Paweł 423Roch JasienicaKALINOWOM-204M 1600:00:1700:46:3001:24:5502:03:53.1502:04:10.90+00:20:235:5310,2
17SAWA Piotr 280Stay InsaneLUBLINM-205M 1700:00:1700:44:0001:24:3302:06:20.0002:06:37.15+00:22:496:0010,0
18SOCKI Paweł 222KAUABYTOMM-309M 1800:00:0800:45:1701:25:0002:08:08.7502:08:17.25+00:24:296:069,8
19ZATOŃ Cezary 339WROCLAWM-3010M 1900:00:2300:44:3001:25:2702:08:06.6002:08:29.60+00:24:416:069,8
20MAZIAR Artur 488MIELECM-3011M 2000:00:0600:44:5901:26:5902:10:36.3502:10:43.20+00:26:556:139,6
21BOROWIAK Adam 291WROCŁAWM-3012M 2100:00:0600:46:1301:26:5502:10:53.7002:11:00.35+00:27:126:149,6
22GOMOŁYSEK Kinga 147Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK-301K 100:00:0200:45:4101:26:3202:11:13.9002:11:16.75+00:27:296:149,6
23WĄSOWICZ Artur 86SZCZYTNASZCZYTNAM-206M 2200:00:0400:46:1001:28:0502:12:00.6002:12:05.30+00:28:176:179,5
24LUBAŃSKI Robert 436BUKOWICEM-501M 2300:00:0300:47:4301:29:3202:12:13.7002:12:16.75+00:28:296:179,5
25KOLKA Piotr 234KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM-3013M 2400:00:1300:48:1801:30:0302:12:06.6502:12:19.70+00:28:316:179,5
26SWORNOWSKA Anna 454POZNAŃK-201K 200:00:0000:48:4101:30:4102:12:20.4502:12:20.45+00:28:326:189,5
27SMUDA Krzysztof 483TYCHYM-3014M 2500:00:3800:47:1701:29:0502:11:46.4502:12:25.35+00:28:376:169,6
28RAKOWSKI David 395KMFFLOWER MOUNDM-405M 2600:00:1100:47:1201:29:5502:12:59.1502:13:10.20+00:29:226:199,5
29SZCZĘSNY Maciej 279Daj mi ciastko!SZCZECINM-3015M 2700:00:0900:47:2901:29:3702:13:02.6502:13:11.95+00:29:246:209,5
30WOŹNIAK Piotr 231OBŁOTNEM-3016M 2800:00:3100:47:5901:30:1702:13:55.7502:14:27.05+00:30:396:229,4
31KOWALIK Ewelina 172Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINK-202K 300:00:0400:47:0801:30:5002:14:35.9002:14:40.00+00:30:526:249,4
32ŁUŻNIAK Wojciech 471Poco Loco Adventure / JKJPOZNAŃM-3017M 2900:00:0500:48:1301:31:0102:14:41.1002:14:46.95+00:30:596:249,4
33MIKA Andrzej 331WROCŁAWM-3018M 3000:00:0500:48:3901:32:0102:16:33.6002:16:39.10+00:32:516:309,2
34DOROTA Zbyszek 27RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM-406M 3100:00:0000:49:2101:33:0002:17:04.3002:17:04.30+00:33:166:319,2
35LULEK Paweł 284POZNAŃM-3019M 3200:00:0300:46:4102:17:17.2502:17:21.20+00:33:336:329,2
36MEZYNSKI Szymon 473KUDOWA ZDRÓJM-207M 3300:00:0000:49:5901:33:2702:17:43.0002:17:43.00+00:33:556:339,1
37GŁÓD Mateusz 96WROCŁAWM-3020M 3400:00:0300:45:4401:30:5602:17:45.2002:17:49.10+00:34:016:339,1
38DUBIEL Piotr 235Wild dogs team/Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-3021M 3500:00:0500:49:0101:33:3002:17:51.9502:17:57.10+00:34:096:339,1
39WIKTOROWICZ Tomasz 227WARSZAWAM-407M 3600:00:1400:49:1301:33:4302:18:36.8502:18:50.90+00:35:036:369,1
40SZCZYGIEŁ Łukasz 461nogamidogory.plPODEGRODZIEM-3022M 3700:00:3300:50:1701:33:1902:18:34.0002:19:07.70+00:35:196:359,1
41BRZĄKALSKI Krzysiek 183eAzymut.plPŁOCKM-208M 3800:00:1900:48:4501:31:5702:19:00.1002:19:19.30+00:35:316:379,1
42WOSZEK Marzena 177Stowarzyszenie Przyjaciół GrudzicOPOLEK-401K 400:00:1400:50:1301:33:3102:20:12.0502:20:26.05+00:36:386:409,0
43WOSZEK Tomasz 176Stowarzyszenie Przyjaciół GrudzicOPOLEM-408M 3900:00:1300:50:2401:33:4102:20:19.8502:20:33.40+00:36:456:409,0
44MIKUŁAN Mikołaj 357U.S Navy SealPOZNAŃM-3023M 4000:00:0500:47:5901:32:0702:21:00.0502:21:05.15+00:37:176:428,9
45KLESZCZ Tomek 319Night Runners WrocławWROCŁAWM-3024M 4100:00:0500:50:1701:35:2102:20:59.5502:21:05.50+00:37:176:428,9
46PIĄTEK Mateusz 462Hercog Running TeamBUKOWNOM-209M 4200:00:3400:53:5801:37:1602:20:44.6502:21:19.30+00:37:316:429,0
47MIAZGA Michał 386DZIERŻONIÓWM-409M 4300:00:1700:48:5801:32:5502:21:27.6502:21:45.00+00:37:576:448,9
48JANOWSKI Witek 108WROCŁAWM-3025M 4400:00:1100:52:3001:35:5102:21:46.8502:21:58.50+00:38:106:458,9
49DROZD Maciej 312Dream RunWARSZAWAM-4010M 4500:00:0800:49:4701:35:2302:22:16.8002:22:25.60+00:38:376:468,9
50DUCZYŃSKI Maciej 413Vege RunnersPRUSZKÓWM-3026M 4600:00:4500:55:2701:37:3202:21:55.8502:22:40.85+00:38:536:458,9
51UCIEKLAK Dominik 475SKAWINAM-4011M 4700:00:1200:50:4501:36:2002:23:03.0502:23:15.50+00:39:276:488,8
52PRZYBYŁ Piotr 409EASY RUNNERSGOSTYŃM-4012M 4800:00:0900:51:3001:37:4802:23:09.8002:23:19.40+00:39:316:498,8
53WIĄCEK Marek 124Team LUKS Żórawina-WrocławWROCŁAWM-502M 4900:00:0500:50:2101:33:5702:24:14.5002:24:20.30+00:40:326:528,7
54SZCZEŚNIAK Mikołaj 332RANKORDĄBRÓWKAM-4013M 5000:00:2400:52:3101:38:0402:24:11.8002:24:36.55+00:40:486:528,7
55STARCZYŃSKI Tomasz 224TEAM AKTYWNY STĘSZEWGOWARZEWOM-3027M 5100:00:0500:47:5901:33:1802:24:36.8502:24:42.40+00:40:546:538,7
56KURZAWIAK Grzegorz 247KarłówKARŁÓWM-3028M 5200:00:0300:49:0501:36:2502:24:44.1002:24:47.40+00:40:596:538,7
57KŁOSOWSKI Seweryn 272SZCZECINM-4014M 5300:00:1000:51:4501:37:5302:24:39.0002:24:49.30+00:41:016:538,7
58ROSOCHACZ Krzysztof 237MIĘDZYRZECZM-4015M 5400:00:1400:48:3101:33:4602:24:58.9002:25:12.95+00:41:256:548,7
59MONTALVA Enrique 370www.myteamgroup.plPOZNAŃM-4016M 5500:00:0500:49:5901:36:3102:25:08.0002:25:13.45+00:41:256:548,7
60MELNYK Ivan 308WROCŁAWM-3029M 5600:00:3400:52:2501:39:2902:24:40.9002:25:15.10+00:41:276:538,7
61BAZAN Anna 91SZCZECINK-302K 500:00:0400:52:4001:39:0102:25:13.3002:25:17.40+00:41:296:548,7
62WOŁOSZYN Piotr 310WARSZAWAM-3030M 5700:00:1600:52:1001:37:0502:25:08.9502:25:25.60+00:41:376:548,7
63SAWICKI Bartosz 430DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM-2010M 5800:00:2100:55:0702:25:09.5502:25:31.00+00:41:436:548,7
64SZCZEPANIK Robert 387DZIERŻONIÓWM-4017M 5900:00:1700:50:0801:34:4102:25:20.5502:25:37.60+00:41:496:558,7
65MAĆKOWSKI Tomasz 188IDKFA IDDQDZALASEWOM-3031M 6000:00:0600:51:4001:39:0702:25:39.4002:25:46.10+00:41:586:568,6
66SZOTA Wojciech 497Maratończyk.plWARSZAWAM-4018M 6100:00:0700:49:5001:36:0302:26:01.6502:26:08.75+00:42:216:578,6
67WĘGRZYŃSKI Paweł 8ITMBW KrakówKRAKÓWM-3032M 6200:00:1400:52:1501:38:5602:26:07.6002:26:21.65+00:42:336:578,6
68MAJ Marek 353WROCŁAWM-3033M 6300:00:4100:55:4101:40:1402:26:07.5502:26:49.15+00:43:016:578,6
69PIECZARA Krzysztof 239KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3034M 6400:00:2900:53:2701:39:5702:26:23.4002:26:52.45+00:43:046:588,6
70KALITA Damian 494KRAKÓWM-3035M 6500:00:2900:53:1101:38:2802:26:54.9502:27:24.25+00:43:366:598,6
71FEICHTINGER Marek 303ŻORYM-4019M 6600:00:2500:54:0001:40:3302:27:37.8002:28:02.80+00:44:157:018,5
72KAPLAN-RAKOWSKI Regina 444KMFFLOWER MOUNDK-402K 600:00:1100:52:1801:38:1902:27:53.1502:28:04.60+00:44:167:028,5
73GLUZA Sebastian 478run-logOPOLEM-3036M 6700:00:0000:51:5102:28:16.5502:28:16.55+00:44:287:038,5
74PUCHACZ Wojciech 403Załoga Górska - ta jedyna słuszna.POZNAŃM-2011M 6800:00:1200:52:5101:40:3402:28:15.3502:28:27.90+00:44:407:038,5
75MARKIEWICZ Artur 374Poddębicki K.B. Zdyszani.plPODDĘBICEM-3037M 6900:00:1200:54:4101:40:3702:28:16.6002:28:29.50+00:44:417:038,5
76PANEK Krzysztof 343POZNAŃM-4020M 7000:00:0600:51:2901:40:0502:28:24.5502:28:31.50+00:44:437:048,5
77ORDYNIEC Sławomir 122ŚWIDNICAM-2012M 7100:00:1100:52:2901:39:1602:28:23.4502:28:35.00+00:44:477:048,5
78CICHOCKI Marcin 439POZNAŃM-3038M 7200:00:2000:50:0801:36:2102:28:29.3002:28:49.85+00:45:027:048,5
79NAJDEREK Maciej 317NAJDERKI4POZNAŃM-3039M 7300:00:0600:51:1201:40:1602:29:00.2502:29:06.65+00:45:187:058,5
80MARGASIŃSKI Michał 154Ząbkowicki Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2013M 7400:00:0700:51:3901:40:0602:29:29.2002:29:36.65+00:45:487:078,4
81SAŁEK Mateusz 324Adidas Runners WarsawRADOMM-2014M 7500:00:2000:54:1801:41:3002:29:43.7502:30:04.45+00:46:167:078,4
82KONÍČEK Filip 424SRTG Rychnov nad KněžnouRYCHNOV NAD KNĚŽNOUM-3040M 7600:00:0500:47:0401:39:1202:30:01.8502:30:07.80+00:46:207:088,4
83ŁĄK Tomasz 206WROCLAWM-4021M 7700:00:0900:51:4801:39:4902:30:17.5002:30:27.40+00:46:397:098,4
84JANAS Dariusz 90WROCLAWM-3041M 7800:00:1800:53:1501:39:0502:30:23.4002:30:42.05+00:46:547:098,4
85SIERPIŃSKI Mateusz 327Training LabWARSZAWAM-3042M 7900:00:4300:56:4601:42:3502:30:35.9002:31:19.35+00:47:317:108,4
86NADOLNA Ewa 342PIASKIK-303K 700:00:0600:55:3501:43:4702:31:23.1502:31:29.50+00:47:417:128,3
87DAMM Zbigniew 21DammTeamRunnersBRZEGM-4022M 8000:00:0800:52:3701:41:0702:31:23.5002:31:32.40+00:47:447:128,3
88KACZMAREK Tomasz 46Strefa Psychologii SportuPOZNAŃM-3043M 8100:00:1100:54:3001:41:2902:31:21.4502:31:33.30+00:47:457:128,3
89NOWAKOWSKI Sebastian 245RYSIEŁÓDŹM-3044M 8200:00:1200:53:4501:42:0902:31:22.1002:31:34.40+00:47:467:128,3
90DZIEDZIC Marcin 298KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3045M 8300:00:2800:53:1001:39:2602:31:24.7502:31:53.10+00:48:057:128,3
91PAŚ Tomasz 477Pasiol Team WrocławWROCŁAWM-4023M 8400:00:0900:54:3401:43:5202:32:30.5502:32:40.40+00:48:527:158,3
92BAŁA Anna 212OLSZTYNK-203K 800:00:0300:50:4701:40:4002:32:37.9502:32:41.00+00:48:537:168,3
93BOSAKIEWICZ Tomasz 468Magbos Domy z drewnaZŁOTORYJAM-3046M 8500:00:0700:53:2101:41:0602:32:57.9002:33:05.45+00:49:177:178,2
94ZAWORSKI Tomasz 68WROCŁAWM-3047M 8600:00:0400:53:1901:43:0402:33:04.3002:33:08.85+00:49:217:178,2
95WYWROT Grzegorz 221WARSZAWAM-3048M 8700:00:1900:54:1901:43:1402:32:57.6502:33:16.90+00:49:297:178,2
96SKRZYPIEC Karol 492Żarów BiegaŻARÓWM-3049M 8800:00:3400:56:5601:44:3602:33:13.4502:33:48.35+00:50:007:178,2
97OPAŁKA Damian 305MyRaceWARSZAWAM-3050M 8900:00:0400:45:5201:39:0302:33:45.9502:33:50.35+00:50:027:198,2
98GOLON Marlena 217Run PasjaSICIENKOK-403K 900:00:0700:54:4201:42:1202:33:44.1502:33:51.40+00:50:037:198,2
99PAWLICKI Karol 417MKS SiechniceMALCZYCEM-2015M 9000:00:2300:56:1201:44:2802:33:29.6502:33:53.00+00:50:057:188,2
100JAGŁA Kamil 244gRUNwald team PoznańPOZNAŃM-2016M 9100:00:0900:50:3901:39:5202:34:02.4502:34:12.15+00:50:247:208,2
101FRYBEL Damian 464Wolsztyńska Akademia BiegowaOBRAM-4024M 9200:00:0900:55:5201:44:1902:34:03.7502:34:13.15+00:50:257:208,2
102KRAWCZYK Mateusz 467K.B. PIONIER SZCZECIN/ Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy ZdrójŁABĘDZIE K. DRAWSKA POMORSKIEGOM-2017M 9300:00:0800:55:0601:43:4202:34:05.8502:34:14.05+00:50:267:208,2
103KOS Robert 117BERLINM-4025M 9400:00:1400:55:4801:44:2402:34:07.6002:34:22.25+00:50:347:208,2
104MILKA Mirosław 443JANÓWM-4026M 9500:00:0300:52:5301:41:1402:34:38.3002:34:41.65+00:50:537:218,1
105MIKRUT Paweł 19WROCŁAWM-3051M 9600:00:2300:55:4101:44:2002:34:19.8002:34:42.95+00:50:557:208,2
106GĄTKIEWICZ Paweł 406Eskadra KrakówKRAKÓWM-4027M 9700:00:0800:53:2901:41:3802:34:56.8502:35:05.65+00:51:177:228,1
107WACHOWIAK Karol 270POZNAŃM-4028M 9800:00:3500:56:4301:45:1202:34:31.4002:35:06.50+00:51:187:218,2
108SZYSZKA Anna 389KRAKÓWK-204K 1000:00:3300:58:0301:44:2302:34:33.7002:35:07.10+00:51:197:218,2
109BABIARZ Andrzej 311ZIELONKAM-4029M 9900:00:1700:55:0001:43:5902:34:51.3002:35:08.95+00:51:217:228,1
110PRZYBYLSKI Bartłomiej 289TARNOWO PODGÓRNEM-4030M 10000:00:0700:56:0101:42:4002:35:09.4502:35:17.40+00:51:297:238,1
111LEWANDOWSKI Waldemar 261GORZÓW WLKP.M-3052M 10100:00:0600:54:2701:43:1702:35:42.6502:35:49.00+00:52:017:248,1
112LEŚNIEWSKA Justyna 54Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-304K 1100:00:0300:54:2401:44:0402:35:57.1002:36:00.50+00:52:127:258,1
113NOWICKI Kamil 307KRAKÓWM-2018M 10200:00:1600:55:0901:44:0202:36:00.4502:36:16.60+00:52:287:258,1
114ZAWADA Mateusz 168Zarażeni bólemSULEJÓWEKM-2019M 10300:00:0601:01:2901:50:5502:36:11.9002:36:18.35+00:52:307:268,1
115PIEKARCZYK Michał 479Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM-2020M 10400:00:3000:58:4601:49:2502:36:04.3502:36:34.85+00:52:477:258,1
116NICPOŃ Sebastian 89PIŁAM-3053M 10500:00:2000:56:2601:45:0702:36:28.3502:36:48.60+00:53:007:278,1
117ADAM Piotr 382Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4031M 10600:00:3000:55:2601:44:0602:36:33.5502:37:03.65+00:53:157:278,0
118ŁOCH Hubert 340WROCŁAWM-503M 10700:00:0200:52:1201:42:1202:37:22.0502:37:24.40+00:53:367:298,0
119BULTROWICZ Marcin 352Beiersdorf Sport TeamPOZNAŃM-4032M 10800:00:2200:57:4301:47:0902:37:07.5502:37:29.70+00:53:417:288,0
120RADECKI Paweł 208SIECHNICEM-3054M 10900:00:3700:56:5401:45:0302:37:16.9002:37:54.45+00:54:067:298,0
121KUCHARSKI Piotr 256Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!GLINIK GM. DESZCZNOM-4033M 11000:00:0800:55:5201:47:0102:37:46.8002:37:55.00+00:54:077:308,0
122HENEL Marcin 363GŁUSZYCAM-3055M 11100:00:1801:01:0801:49:5602:38:34.9002:38:53.50+00:55:057:337,9
123KUCZKOWSKI Krzysztof 325Training LabWARSZAWAM-3056M 11200:00:4200:52:2001:41:0102:38:11.7002:38:54.00+00:55:067:328,0
124MICHAŁOWICZ Marek 164ZALASEWOM-3057M 11300:00:1100:55:3401:45:1302:38:46.9002:38:57.95+00:55:107:337,9
125KRYSIEWICZ Marcin 162run-logOPOLEM-3058M 11400:00:2200:55:4301:46:0102:38:36.2502:38:58.25+00:55:107:337,9
126WYBRANOWSKI Sylwester 45Dom Development Adenture TeamWARSZAWAM-4034M 11500:00:0300:56:2301:47:1502:39:03.1002:39:06.85+00:55:197:347,9
127SMARZEWSKA Justyna 100Fa(s)t&FuriousZIELONA GÓRAK-404K 1200:00:3100:57:4901:46:4902:38:41.6002:39:13.55+00:55:257:337,9
128KSIĄŻKIEWICZ Jacek 414CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM-3059M 11600:00:2100:59:3301:48:4202:38:52.8002:39:14.30+00:55:267:337,9
129OLSZAK Kuba 404WARSZAWAM-3060M 11700:00:0500:56:0601:46:4902:39:30.1502:39:35.40+00:55:477:357,9
130MYŚLICKA Natalia 397WROCŁAWK-305K 1300:00:0500:56:1001:46:5602:39:30.2502:39:35.55+00:55:477:357,9
131TUCHOŁKA Marta 369KROBIAK-306K 1400:00:0600:55:3801:46:4102:39:30.7502:39:36.80+00:55:497:357,9
132KOSTRUBIEC Maciej 364Rokietnica BiegaMROWINOM-2021M 11800:00:4500:57:5001:49:0702:39:32.2502:40:17.80+00:56:307:357,9
133JANOWSKA Kinga 107WROCŁAWK-307K 1500:00:1200:57:1201:44:1802:40:09.4502:40:21.60+00:56:337:377,9
134WYTYKOWSKA Joanna 126RysieŁÓDŹK-308K 1600:00:0000:57:5801:47:4702:40:42.5502:40:42.55+00:56:547:397,8
135KADŁUBOWSKI Piotr 49KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-4035M 11900:00:1000:56:2401:47:0102:40:33.2502:40:44.20+00:56:567:387,8
136MARZEC Karolina 275Dzikie Dziki GorzówDESZCZNOK-309K 1700:00:0400:57:2301:47:5802:40:42.2502:40:46.90+00:56:597:397,8
137ROŻKO Sebastian 137Gryf-InO TeamGRYFINOM-3061M 12000:00:3400:58:3501:50:2902:40:18.6002:40:53.55+00:57:057:387,9
138KACZMARCZYK Urszula 432Karkonosz Running TeamWROCŁAWK-3010K 1800:00:2100:57:4301:47:2202:41:06.2502:41:27.35+00:57:397:407,8
139DOBEK Tomasz 394PŁOCKM-4036M 12100:00:1400:59:1601:48:1402:41:15.9002:41:30.40+00:57:427:407,8
140GAWRON Bartłomiej 40POLSKA NOWA WIEŚM-4037M 12200:00:1700:55:3501:47:3502:41:30.4002:41:48.25+00:58:007:417,8
141MIELCZAREK Grzegorz 295OPOLEM-504M 12300:00:0500:56:3701:47:0002:41:51.2502:41:56.80+00:58:097:427,8
142DŁUGOSZ Marek 94KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-505M 12400:00:1100:56:0701:47:5402:41:51.2502:42:02.30+00:58:147:427,8
143CĄKAŁA Zuzanna 7Volkswagen Motor PolskaSZCZYTNOK-205K 1900:00:1100:58:1301:48:3602:41:54.7502:42:06.05+00:58:187:427,8
144RYBARCZYK Ilona 80HuraganKOŁOK-206K 2000:00:0200:56:3901:49:2302:42:18.5002:42:20.85+00:58:337:437,8
145WALCZAK Maciej 186POZNAŃM-3062M 12500:00:2901:01:5001:50:1002:41:52.1502:42:21.75+00:58:347:427,8
146GALUCH Agnieszka 306KUDOWA ZDRÓJK-3011K 2100:00:1000:56:0401:47:0602:42:12.4502:42:22.80+00:58:357:437,8
147PIETRUSZKA Wojtek 411Biegaj ZapobiegajWAŁBRZYCHGM-4038M 12600:00:0001:00:0001:49:1402:42:56.5502:42:56.55+00:59:087:457,7
148BIERNACKA Katarzyna 485Speleo-klub warszawskiWARSZAWAK-501K 2200:00:1000:56:1001:47:5902:42:46.6002:42:56.60+00:59:087:457,7
149GOŁĄBIOWSKI Jarek 95Biegacze ŚwinoujscieŚWINOUJŚCIEM-506M 12700:00:3100:59:0801:49:2802:42:39.5502:43:10.80+00:59:237:447,7
150POPIELA Mirosław 489Fitbull TeamSTRZELCE OPOLSKIEM-4039M 12800:00:1000:56:4601:47:0402:43:05.7002:43:16.35+00:59:287:467,7
151FIRAZA Łukasz 112NapieraczeŁÓDŹM-3063M 12900:00:4501:00:3201:51:4102:42:38.6502:43:24.15+00:59:367:447,7
152MALIK Olga 415Ostrów BiegaPODBORZEK-207K 2300:00:1801:01:0401:49:4802:43:25.1502:43:43.50+00:59:557:467,7
153CHRAPLEWSKA Karolina 243PRO366POZNAŃK-3012K 2400:00:1100:58:1401:50:2102:43:32.5002:43:44.10+00:59:567:477,7
154WOŹNICA Adrian 407Grupa NomaxWOŹNIKIM-3064M 13000:00:1800:57:0801:47:5402:43:37.7502:43:56.20+01:00:087:477,7
155FRANKIEWICZ Jakub 481KRAKÓWM-4040M 13100:00:3600:58:4401:49:1302:43:45.1502:44:21.50+01:00:337:477,7
156SZAREK Rafał 233KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3065M 13200:00:1300:58:1501:49:2802:44:29.3502:44:43.10+01:00:557:507,7
157CIENGIEL Hanna 297CIESZYNK-3013K 2500:00:1600:58:3001:51:4102:44:29.5002:44:45.60+01:00:577:497,7
158PTAK Jarosław 274LUBOŃM-4041M 13300:00:3600:56:1601:48:5202:44:12.1002:44:48.40+01:01:007:497,7
159LASSOTA-BUJAK Mariola 437#czeladzbiegaCZELADŹK-405K 2600:00:1301:00:4401:52:0202:44:35.7002:44:48.75+01:01:017:507,7
160CZARNIECKI Daniel 140TiE-This Is EnglishPOLANICA-ZDRÓJM-3066M 13400:00:2300:59:2801:50:0302:44:26.2002:44:49.55+01:01:017:497,7
161DZIURLA Adam 302-POZNAŃM-601M 13500:00:2100:59:1901:52:3802:45:22.3502:45:43.65+01:01:557:527,6
162JAKUBCZAK Konrad 32debeściakWARSZAWAM-3067M 13600:00:1400:52:5201:43:5902:45:31.7502:45:46.40+01:01:587:527,6
163JASICKI Henryk 276PolskaOŁAWAM-507M 13700:00:2801:01:0301:52:3502:45:18.3502:45:47.20+01:01:597:527,6
164EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 209WROCLAWK-3014K 2700:00:1300:59:4201:51:3002:45:59.0002:46:12.45+01:02:247:547,6
165WAŁACH-BIŚTA Zuza 44KATOWICEK-3015K 2800:00:0901:00:0901:52:3702:46:14.7002:46:24.40+01:02:367:557,6
166HABAS Paweł 372POLKOWICEM-4042M 13800:00:2600:57:4801:51:4602:45:59.2002:46:25.30+01:02:377:547,6
167KONOPKA-LULEK Agnieszka 283POZNAŃK-3016K 2900:00:0900:58:2501:51:4402:46:16.6502:46:25.75+01:02:387:557,6
168WĘGRZYNOWICZ Piotr 365MILOSZYCEM-2022M 13900:00:3301:03:0201:52:4702:45:56.2002:46:29.30+01:02:417:547,6
169TELEGUJ Michał 290TeZa BHPOPOLEM-3068M 14000:00:2900:58:4401:53:3702:46:12.1502:46:41.80+01:02:547:547,6
170BRUZI Kacper 63DRAWNOM-2023M 14100:00:4201:03:4501:55:1502:46:00.5002:46:43.15+01:02:557:547,6
171SEICHTER Adam 401ProRunning PromotionTORUŃM-4043M 14200:00:0300:58:4601:52:3502:47:04.6002:47:08.50+01:03:207:577,5
172POLIŃSKI Robert 328Training labWARSZAWAM-3069M 14300:00:4201:02:0101:52:1502:46:29.4002:47:12.15+01:03:247:557,6
173POLITYLO-ALUWIHARE Agnieszka 447CZOSNOWK-406K 3000:00:0400:59:4401:52:1402:47:08.7002:47:13.65+01:03:257:577,5
174TREGUB Igor 309KapitoszkaWROCLAWM-3070M 14400:00:3401:03:5001:59:1902:46:42.1002:47:16.65+01:03:287:567,6
175SMUDA Ryszard 141TYCHYM-602M 14500:00:3801:02:2101:54:4802:46:41.2502:47:20.15+01:03:327:567,6
176ŚWIERCZEK Marta 458Jura.plZAWIERCIEK-3017K 3100:00:1201:01:4601:53:4802:47:17.7002:47:29.75+01:03:427:577,5
177AUGUSTYNIAK Małgorzata 465ŁÓDŹK-407K 3200:00:0300:54:3201:49:2802:47:29.3002:47:32.90+01:03:457:587,5
178FRIDRICH Marcin 132Training LabWARSZAWAM-2024M 14600:00:4301:01:5301:52:3402:46:59.3002:47:42.40+01:03:547:577,5
179MAJEWSKI Marek 335Training LabWARSZAWAM-3071M 14700:00:4401:01:2801:52:2102:46:58.2502:47:42.85+01:03:557:577,5
180KUPCZYŃSKI Igor 470POZNAŃM-3072M 14800:00:3801:00:0101:52:4502:47:27.1002:48:05.25+01:04:177:587,5
181STROJEK Grzegorz 388PRZEMKÓWM-4044M 14900:00:0600:53:4501:46:5202:48:36.8502:48:43.55+01:04:558:017,5
182BARTKOWIAK Tomasz 429GORZOW WIELKOPOLSKIM-2025M 15000:00:2200:58:2701:49:4102:48:26.2002:48:48.75+01:05:018:017,5
183SZYMCZYNA Marcin 258Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-4045M 15100:00:2701:01:1201:52:4802:48:22.3502:48:49.50+01:05:018:017,5
184GOŁĄB Andrzej 440Cała Oleśnica BiegaDOBROSZYCEM-508M 15200:00:1000:59:3901:51:3902:48:47.3002:48:57.80+01:05:108:027,5
185RADAJEWSKI Arkadiusz 304Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-4046M 15300:00:1400:57:5401:52:0602:48:44.3002:48:58.45+01:05:108:027,5
186SOBIESKI Jan 390Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM-2026M 15400:00:3001:02:2701:54:3002:48:59.4002:49:29.90+01:05:428:027,5
187MRÓZ Agnieszka 197Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-3018K 3300:00:4201:05:1001:55:2702:48:49.1002:49:31.10+01:05:438:027,5
188STANKIEWICZ Piotr 198Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM-3073M 15500:00:4201:04:3401:56:2202:48:48.5002:49:31.15+01:05:438:027,5
189TROCHIMCZYK Marcin 419GLIWICEM-3074M 15600:00:4301:04:3101:57:5402:48:48.9502:49:32.45+01:05:448:027,5
190BISKUPSKI Jakub 491WROCŁAWM-4047M 15700:00:2101:03:0801:56:5302:49:19.0002:49:40.40+01:05:528:037,4
191TOMASZYK Elzbieta 9POZNANK-3019K 3400:00:3201:02:0801:57:1802:49:27.6002:50:00.45+01:06:128:047,4
191KUBACKA Irena 18BEBS Sport ClubŻERKÓWK-208K 3500:00:3301:02:2301:57:2002:49:27.0002:50:00.45+01:06:128:047,4
193GROMALA Tomasz 412GŁUSZYCAM-4048M 15800:00:0001:03:3601:55:3802:51:12.8002:51:12.80+01:07:258:097,4
194GNIADEK Gosia 29Dabex - BoltKRAKÓWK-408K 3600:00:1901:01:5601:57:0302:50:53.9002:51:13.40+01:07:258:087,4
195TOMCZAK Marcin 79DREZDENKOM-4049M 15900:00:3101:02:2101:53:3302:50:54.5002:51:26.10+01:07:388:087,4
196DOMIŃCZYK Rafał 129DĄBROWA GÓRNICZAM-4050M 16000:00:3301:04:2301:56:0302:51:12.2502:51:45.40+01:07:578:097,4
197PIĄTEK Dawid 336Training LabWARSZAWAM-3075M 16100:00:4301:02:0301:52:5802:51:32.7002:52:16.50+01:08:288:107,3
198KOZANECKA Marta 398Klub Biegacza Geotermia UniejówUNIEJÓWK-3020K 3700:00:1201:00:5102:52:14.7002:52:26.95+01:08:398:127,3
199SZMAGIEREWSKI Wojciech 438WROCŁAWM-509M 16200:00:2001:01:1201:53:5302:52:11.8502:52:32.70+01:08:448:127,3
200NEUMANN Jacek 56RADKÓWM-5010M 16300:00:3901:01:3201:56:2102:51:55.6002:52:34.85+01:08:478:117,3
201BUDZIŃSKI Krzysztof 460Stowarzyszenie Sportowe FeniksOPOLEM-5011M 16400:00:3000:59:5301:51:2102:52:22.5002:52:53.20+01:09:058:127,3
202LIK Marek 367Chełm biegaCHEŁMM-5012M 16500:00:3001:03:2701:56:1102:52:38.9502:53:09.15+01:09:218:137,3
203HINC Marcin 347ZABRZEM-3076M 16600:00:1801:06:4901:59:3302:52:53.1002:53:11.35+01:09:238:137,3
204PONIATOWSKI Seweryn 75Ruchock Running TeamWROCŁAWM-3077M 16700:00:4301:00:2501:55:1702:52:27.9502:53:11.40+01:09:238:127,3
205MATOSZKA Arkadiusz 330Training LabWARSZAWAM-3078M 16800:00:4101:00:4001:52:2702:52:32.4002:53:13.75+01:09:268:127,3
206PODZEREK Maciej 434Wake Team GnieznoGNIEZNOM-3079M 16900:00:4101:06:2401:58:3102:52:32.6502:53:14.50+01:09:268:137,3
207LESZCZYŃSKA Weronika 149Syberian Husky TeamDESZCZNOK-3021K 3800:00:0701:01:2701:57:3902:53:26.5002:53:34.45+01:09:468:157,3
208GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 240Ząbkowicka Grypa Biegowa FrankensteinKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-409K 3900:00:3201:03:0201:56:5602:53:08.5502:53:40.60+01:09:528:147,3
209MOŚCICKI Grzegorz 12NA CITOZDZIESZOWICEM-3080M 17000:00:4001:03:2101:58:4502:53:25.0502:54:05.65+01:10:178:157,3
210FILIPIAK Michał 285Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoPOZNAŃM-4051M 17100:00:3701:02:2001:57:1102:53:35.0502:54:13.00+01:10:258:167,3
211SIKORA Łukasz 408Grupa NomaxBŁADNICE DOLNEM-3081M 17200:00:1901:00:5801:57:0602:54:56.2002:55:15.40+01:11:278:197,2
212SZPAŁA Jakub 344ŻAGAŃM-2027M 17300:00:4401:02:1401:54:3102:54:37.5502:55:21.90+01:11:348:187,2
213GRUSZKA Karol 315Training LabWARSZAWAM-3082M 17400:00:4401:03:4901:55:1202:55:00.1002:55:45.00+01:11:578:207,2
214WRZOSEK Patryk 142#CzeladzbiegaCZELADŹM-2028M 17500:00:2001:03:1201:58:3802:55:45.3002:56:05.90+01:12:188:227,2
215AUGUSTOWSKA Izabela 93KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-4010K 4000:00:1201:03:1001:58:5702:55:55.7002:56:07.95+01:12:208:227,2
216BUJNOWSKA Anita 48POLICEK-209K 4100:00:3801:06:3901:59:1602:56:33.2002:57:11.65+01:13:238:247,1
217SŁOBODZIAN Waldemar 292NAMYSŁÓWM-5013M 17600:00:2700:59:3001:55:5602:57:05.7502:57:33.70+01:13:458:267,1
218TOMCZAK Tomasz 264Naramowice BiegająPRZEŹMIEROWOM-4052M 17700:00:3901:02:1102:00:4702:56:57.6502:57:37.50+01:13:498:257,1
219KUJATH Ela 294POZNAŃK-3022K 4200:00:3301:07:2002:01:0402:57:24.7502:57:58.30+01:14:108:267,1
220ZIMOŃ Adam 223RKB Brokerzy WrocławWROCŁAWM-4053M 17800:00:3101:06:5902:03:2102:57:27.3002:57:59.00+01:14:118:277,1
221KLUSKA Krzysztof 355TYCHYM-4054M 17900:00:3801:04:3801:59:2502:57:42.6002:58:21.05+01:14:338:277,1
222RETMANIAK Sylwia Ewa 354Drużyna TVNSKUBIANKAK-3023K 4300:00:4501:03:4501:53:0802:57:36.5502:58:22.50+01:14:348:277,1
223SOSIŃSKI Tomasz 293NapieraczeŁÓDŹM-3083M 18000:00:4601:03:0401:59:4902:57:36.4002:58:22.80+01:14:358:277,1
224DUBIŃSKI Jarosław 144BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM-4055M 18100:00:0001:10:0002:04:0202:58:46.7002:58:46.70+01:14:588:307,0
225DOBROCHOWSKI Marek 13Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-3084M 18200:00:0601:02:3801:58:5802:59:36.2502:59:42.90+01:15:558:337,0
226CZACHOWSKI Michal 421ZWAWE ZOLWIEWARSZAWAM-4056M 18300:00:0001:10:4202:05:4903:00:11.5003:00:11.50+01:16:238:347,0
227MÓL Wioletta 127#czeladzbiegaCZELADŹK-4011K 4400:00:1501:02:5401:59:5702:59:56.7003:00:12.20+01:16:248:347,0
228SZCZECHOWICZ Marzena 103JacekBiega Running TeamBRZEZINYK-4012K 4500:00:0001:05:5402:03:3503:00:20.0503:00:20.05+01:16:328:357,0
229OWCZAREK Maciej 400Team Biegaj pod Okiem TreneraWARSZAWAM-3085M 18400:00:3401:05:5302:04:3602:59:45.9503:00:20.60+01:16:328:337,0
230JODKO Małgorzata 486ZDROISKOK-3024K 4600:00:2701:06:2102:03:3903:00:26.2003:00:54.10+01:17:068:357,0
231MIZERNY Maria 41'PI'POZNAŃK-3025K 4700:00:3601:08:4402:06:4803:00:25.2503:01:02.20+01:17:148:357,0
232JANKIEWICZ Michał 139RYSIEŁÓDŹM-3086M 18500:00:0001:06:2302:03:4303:01:02.9503:01:02.95+01:17:158:377,0
233SKORUPSKA Julia 282WARSZAWAK-4013K 4800:00:3201:08:2102:03:3703:00:30.6003:01:03.35+01:17:158:357,0
234KOPYCZOK Justyna 158SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-2010K 4900:00:1901:04:5002:00:4003:00:56.1003:01:15.90+01:17:288:367,0
235JANKIEWICZ Kasia 138RYSIEŁÓDŹK-3026K 5000:00:0001:06:1902:03:4103:01:17.0503:01:17.05+01:17:298:377,0
236WITKOWSKA Paulina 427SZAMOTUŁYK-3027K 5100:00:0801:00:5002:00:0203:01:10.3503:01:18.35+01:17:308:377,0
237ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 36'PI'POZNAŃM-2029M 18600:00:3701:08:3702:06:4503:01:37.9503:02:14.95+01:18:278:386,9
238WIŚNIEWSKA Barbara 88Husaria Race TeamKAZIMIERZ BISKUPIK-2011K 5200:00:0201:04:3002:01:3303:02:17.0503:02:19.40+01:18:318:406,9
239ŁAŻEWSKA Sylwia 135CHWALĘCICEK-4014K 5300:00:2701:06:2102:03:3103:02:22.8503:02:50.50+01:19:028:416,9
240HADRYSIAK Adam 113NapieraczeŁÓDŹM-3087M 18700:00:4401:05:1702:02:5403:02:07.7503:02:52.45+01:19:048:406,9
241WRONA Anna 131BRWINÓWK-3028K 5400:00:1301:06:5302:04:1103:02:52.3503:03:05.75+01:19:188:426,9
242KOSIEDOWSKA Marta 238WARSZAWAK-3029K 5500:00:1701:05:3002:01:5003:02:48.0503:03:06.00+01:19:188:426,9
243HENDZELEK Tomasz 187WROCŁAWM-2030M 18800:00:0900:58:2301:59:3703:03:13.2003:03:22.75+01:19:358:436,9
244ULIKOWSKA Martyna 456Załoga GórskaGOŚCINOK-2012K 5600:00:3501:03:5002:02:0703:02:53.1503:03:28.90+01:19:418:426,9
245BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 402PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWK-3030K 5700:00:2101:05:3102:03:2803:03:08.5003:03:29.55+01:19:418:436,9
246SZYMCZAK Ewelina 1SZCZECINK-4015K 5800:00:2601:05:3002:02:2703:03:02.9003:03:29.85+01:19:428:436,9
247SIWIASZCZYK Tomasz 16POZNAŃM-4057M 18900:00:4401:05:2402:00:5003:03:19.0003:04:03.05+01:20:158:436,9
248JAWORSKA Magdalena 22GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-4016K 5900:00:4401:05:1902:00:4503:03:18.8503:04:03.45+01:20:158:436,9
249BABIŃSKA Ewelina 85RADKÓWK-3031K 6000:00:0901:00:3102:00:4203:04:01.6003:04:11.00+01:20:238:456,8
250KĘPKA Waldemar 120SANTOCKOM-603M 19000:00:2301:03:5002:03:3203:03:49.8503:04:13.75+01:20:268:456,9
251DOROT Mariusz 42WARSZAWAM-4058M 19100:00:3301:06:2502:04:2503:03:40.8003:04:14.65+01:20:268:446,9
252PELCNER Marcin 71Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM-4059M 19200:00:0701:02:4302:01:4103:04:17.9503:04:25.20+01:20:378:466,8
253KAPA Tomasz 55CzeladzbiegaCZELADŹM-3088M 19300:00:1601:04:0602:01:4603:04:10.6503:04:26.75+01:20:398:466,8
254NOWAK Łukasz 5#czeladzbiegaCZELADŹM-3089M 19400:00:3201:05:2002:03:3903:03:54.8503:04:27.00+01:20:398:456,9
255JĘDRZEJAS Piotr 253KRAKÓWM-4060M 19500:00:2601:06:1602:03:3403:05:12.5503:05:38.90+01:21:518:496,8
256HOLKO Daniel 466MROZÓWM-3090M 19600:00:3101:05:2102:04:1303:05:33.6503:06:04.80+01:22:178:506,8
257KUCZEWSKA Eliza 249WARSZAWAK-3032K 6100:00:1701:08:2802:08:2203:05:47.7003:06:05.50+01:22:178:506,8
258MAJCHRZAK Joanna 326Training LabWARSZAWAK-3033K 6200:00:4401:02:4202:01:4503:05:34.9503:06:19.20+01:22:318:506,8
259BĄK Piotr 381NapieraczeŁÓDŹM-3091M 19700:00:0001:05:5802:04:3803:06:46.9503:06:46.95+01:22:598:536,7
260SZARLIK Przemysław 252DOPIEWOM-4061M 19800:00:3101:05:2902:05:1503:06:16.1003:06:47.55+01:22:598:526,8
261WILK Magdalena 151WARSZAWAK-4017K 6300:00:1001:02:1302:03:1103:06:52.2003:07:03.10+01:23:158:536,7
262PLOK Krzystof 418Team PlokPOLKOWICEM-5014M 19900:00:2401:04:1102:04:1603:06:54.1003:07:18.50+01:23:308:546,7
263TOMCZAK Mikołaj 375KĘPNOM-3092M 20000:00:0001:09:2302:08:4803:07:37.4003:07:37.40+01:23:498:566,7
264SZCZĘSNY Marek 33BBL Zielona GóraZIELONA GÓRAM-5015M 20100:00:2301:04:5102:03:5503:07:18.0003:07:41.80+01:23:548:556,7
265BAJOŁEK Aleksandra 449NIGHT RUNNERSKRAKÓWK-502K 6400:00:1101:06:1902:06:3903:07:34.4503:07:46.00+01:23:588:556,7
266CHMIELECKI Paweł 194Trawa TeamCZERWONAKM-3093M 20200:00:2501:05:4902:04:3103:07:22.1503:07:48.05+01:24:008:556,7
267JASIŃSKI Marcin 371Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM-4062M 20300:00:0001:09:1902:08:1803:08:19.6503:08:19.65+01:24:318:586,7
268JEŻEWSKI Adam 391Etisoft Running TeamGLIWICEM-3094M 20400:00:0701:02:0802:07:0203:08:22.4503:08:29.70+01:24:418:586,7
269KOLEJ Monika 431Dzikie Dziki GorzówGORZOW WLKP .K-4018K 6500:00:2101:05:4002:04:1303:08:40.7503:09:02.60+01:25:148:596,7
270BORUTA Marcin 6#czeladzbiegaCZELADŹM-4063M 20500:00:3201:05:4902:05:2203:09:00.2503:09:32.35+01:25:449:006,7
271LEŚNIAK Marcin 166Zarażeni BólemSULEJÓWEKM-3095M 20600:00:0401:07:2202:13:3603:09:27.9003:09:32.40+01:25:449:016,7
272LEŚNIAK Magdalena 167ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKK-2013K 6600:00:0003:09:33.0003:09:33.00+01:25:459:016,6
273MACHŁAJ Sonia 376SŁAWNOK-3034K 6700:00:0001:09:3202:08:5203:09:50.0503:09:50.05+01:26:029:026,6
274LUBAŃSKA Alicja 435ZS BukowiceBUKOWICEK-503K 6800:00:1501:07:0002:07:4403:09:47.1503:10:02.85+01:26:159:026,6
275KOŚCIELNIAK Szymon 453Czerwonak BiegaCZERWONAKM-4064M 20700:00:3901:08:1402:07:5603:09:57.7003:10:37.55+01:26:499:026,6
276KOŚCIELAK Michał 10KOZIEGŁOWYM-4065M 20800:00:3901:07:0102:07:5103:10:42.6003:11:22.30+01:27:349:046,6
277ŚLUSARSKI Włodzimierz 220WARSZAWAM-5016M 20900:00:0401:02:5702:05:3403:11:25.3503:11:29.40+01:27:419:066,6
278HANCZAREK Michał 204harpaganKSIEZPOLM-2031M 21000:00:3901:14:2602:11:1303:10:52.8503:11:32.10+01:27:449:056,6
279KRZECZKOWSKI Roman 190Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-4066M 21100:00:2401:05:5902:08:5803:11:46.0503:12:10.60+01:28:229:076,6
280KACZMAREK Karolina 69WARSZAWAK-3035K 6900:00:2801:07:1802:09:3903:11:51.2503:12:19.50+01:28:319:086,6
281CHRZUSZCZ Anna 255GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3036K 7000:00:2701:08:4602:11:2103:11:53.3003:12:20.95+01:28:339:086,6
282KORNAŚ Marcin 433Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-4067M 21200:00:4001:06:1402:07:1303:11:53.8503:12:33.95+01:28:469:086,6
283DZIARNOWSKA Magda 428Vege RunnersWARSZAWAK-3037K 7100:00:2801:07:0102:09:4103:12:11.0503:12:39.70+01:28:519:096,6
284PASŁAWSKA Olga 241WROCŁAWK-3038K 7200:00:2101:10:2102:07:0603:12:20.7503:12:42.10+01:28:549:096,6
285MAJEWSKA Anna 185AKG ŁódźŁÓDŹK-2014K 7300:00:2701:06:2202:08:5703:12:42.8503:13:10.00+01:29:229:106,5
286BINCZYCKA Aleksandra 53nogamidogory.plKRAKÓWK-3039K 7400:00:3301:05:4002:07:5003:12:59.9503:13:33.10+01:29:459:116,5
287GWÓŹDŹ Elżbieta 115WARSZAWAK-3040K 7500:00:0801:06:0202:07:2103:13:47.9003:13:56.10+01:30:089:136,5
288WŁODARCZYK Olga 392TeamFarfallaRUSZKOWICEK-2015K 7600:00:3001:10:1302:10:5203:13:31.5003:14:01.55+01:30:139:126,5
289BAZYDLO Krzysztof 482BISKUPIECM-4068M 21300:00:2801:09:0502:16:3703:13:34.9003:14:03.65+01:30:159:136,5
290BITKA Stanisław 51Na citoSUCHY BÓRM-3096M 21400:00:4101:08:3102:11:3103:13:38.8003:14:20.15+01:30:329:136,5
291SOKOŁOWSKI Artur 136Team Zabiegane DniOTWOCKM-4069M 21500:00:1201:05:2902:09:0103:14:26.4503:14:39.20+01:30:519:156,5
292PACIOREK Paweł 416Coraliki Run ClubMARKIM-3097M 21600:00:4201:07:1502:10:1503:13:57.3003:14:40.05+01:30:529:146,5
293BRZOZOWSKA Alicja 38PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK-2016K 7700:00:3501:09:2202:12:2103:14:04.9003:14:40.80+01:30:539:146,5
294STANISŁAWSKI Piotr 278PABIANICEM-4070M 21700:00:1901:09:0502:13:0903:14:31.4003:14:50.65+01:31:029:156,5
295PRZYBYŁO Leonard 161Stalowe ŁydkiGORZÓW WLKP.M-4071M 21800:00:2701:08:3702:11:3403:14:35.1003:15:02.85+01:31:159:156,5
296PAJĄK Monika 299Mamy-BiegamySKÓRZEWOK-3041K 7800:00:4001:11:2502:13:4403:14:33.9003:15:14.50+01:31:269:156,5
297LASOŃ Paweł 399LUSZOWICEM-4072M 21900:00:2101:04:1102:09:2803:14:55.4003:15:17.35+01:31:299:166,5
298LEMIESZKA Marta 170Zarażeni BólemSULEJÓWEKK-2017K 7900:00:0801:15:4102:15:2103:16:31.1003:16:39.75+01:32:529:216,4
299CHLEBOWSKI Krzysztof 60Biegacza Kompania PiwowarskaGŁUSZYCAM-3098M 22000:00:3601:10:5302:10:5503:16:05.4003:16:41.40+01:32:539:206,4
300MIKULSKA Aneta 171#goPati TeamOKUNIEWK-3042K 8000:00:0701:13:5202:15:1703:17:10.1503:17:17.85+01:33:309:236,4
301PIECUCH Małgorzata 30Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-504K 8100:00:2901:02:3502:13:0203:16:50.8003:17:20.15+01:33:329:226,4
302FEDOROWICZ Jowita 484Autogazexpert Runners TeamK-3043K 8200:00:1201:12:1502:13:5803:17:33.2003:17:45.55+01:33:579:246,4
303LESZCZAK Kinga 11Reimeikan Aikido i TromsoPOZNAŃK-3044K 8300:00:3601:08:5102:13:0603:17:12.1003:17:49.00+01:34:019:236,4
304SCHABEK Łukasz 123#czeladzbiegaCZELADŹM-2032M 22100:00:1401:10:3902:12:0803:17:43.2003:17:58.00+01:34:109:246,4
305TABISZ Marlena 446WROCŁAWK-4019K 8400:00:2901:14:1702:13:0703:17:38.4003:18:07.80+01:34:209:246,4
306GRĘZEL-GAWRON Jolanta 39POLSKA NOWA WIEŚK-4020K 8500:00:3701:10:1702:13:2203:18:10.3003:18:48.05+01:35:009:266,4
307JEDRZEJCZYK Kathy 202SALT LAKE CITYK-3045K 8600:00:1901:11:1102:14:4703:19:02.3003:19:22.25+01:35:349:286,3
308WITKOWSKA Maria 119Klub Królika StefanaKATOWICEK-601K 8700:00:2501:15:0602:16:1703:19:51.7003:20:17.00+01:36:299:316,3
309MACKIEWICZ Magdalena 99Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-3046K 8800:00:1401:08:2802:14:3403:20:46.2003:21:00.50+01:37:129:336,3
310CISZAK Daria 83Kobiety BiegająPOZNAŃK-4021K 8900:00:2501:12:5302:14:1803:21:02.8003:21:28.40+01:37:409:346,3
311KRĄPIEC Waldemar 84POZNAŃM-5017M 22200:00:2501:12:2602:13:5603:21:03.6003:21:29.10+01:37:419:346,3
312DUBIŃSKA Wioletta 145BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK-4022K 9000:00:0001:14:4802:16:5003:22:22.0003:22:22.00+01:38:349:386,2
313SZKUTNIK Karol 175KALISZM-5018M 22300:00:2601:10:5502:14:4903:22:35.4503:23:02.30+01:39:149:386,2
314BABICKI Adam 323WARSZAWAM-3099M 22400:00:4101:14:3802:16:3503:22:25.6503:23:07.00+01:39:199:386,2
315ŁAGOWSKI Hubert 320SULEJÓWEKM-30100M 22500:00:3901:14:4202:16:5203:22:30.5003:23:10.35+01:39:229:386,2
316GEŁEJ Marcin 287Dom pachnący żywicąNAMYSŁÓWM-30101M 22600:00:4601:14:3602:16:4903:23:24.0503:24:10.05+01:40:229:416,2
317KOSTERKIEWICZ Ryszard 262PRZEMYŚLM-604M 22700:00:3201:13:3302:16:5003:24:11.2503:24:43.70+01:40:559:436,2
318KWAPISZEWSKI Marcin 442BridgestoneGNIEZNOM-30102M 22800:00:4001:11:3102:19:4203:24:25.3003:25:06.20+01:41:189:446,2
319STUDZIŃSKA Joanna 70WARSZAWAK-2018K 9100:00:2801:10:4902:16:3903:24:53.3003:25:22.05+01:41:349:456,1
320KRAWCZYK Kamila 366POZNAŃK-2019K 9200:00:3401:13:3102:18:3003:25:17.3003:25:51.30+01:42:039:466,1
321MATCZUK-PISAREK Marta 361ŁOZINAK-3047K 9300:00:1001:13:1602:20:1703:26:05.4003:26:15.80+01:42:289:486,1
322KWIATKOWSKA Marta 455WROCŁAWK-3048K 9400:00:4301:14:3202:16:4203:25:54.2003:26:37.55+01:42:499:486,1
323LOBO Eva 426Taiwan Beast RunnersPULIK-3049K 9500:00:2101:09:1502:16:4103:27:01.8003:27:23.75+01:43:369:516,1
324GOLON Leszek 216RUN PASJASICIENKOM-30103M 22900:00:2101:14:2702:22:3403:27:06.4003:27:28.15+01:43:409:516,1
325KALMARCZYK Piotr 377Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie WielkopolskimOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4073M 23000:00:1001:11:1202:18:2303:27:20.9003:27:31.80+01:43:449:526,1
326PODZEREK Iwona 441BridgestoneGNIEZNOK-4023K 9600:00:4101:14:0102:19:5703:26:56.9003:27:38.50+01:43:509:516,1
327SZNABEL Alina 1214 Run TeamPIŁAK-602K 9700:00:3401:15:0002:21:3503:27:05.1003:27:40.00+01:43:529:516,1
328KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 229KATOWICEK-4024K 9800:00:1901:15:1502:20:1303:28:01.0003:28:20.50+01:44:329:546,1
329DUDEK Mariola 35Strzegomska dwunastkaUDANINK-4025K 9900:00:0001:17:5402:22:0603:28:23.5503:28:23.55+01:44:359:556,0
330MAJCHRZYK Dorota 52#czeladzbiegaCZELADŹK-4026K 10000:00:3001:14:3602:18:1903:28:27.1503:28:58.05+01:45:109:556,0
331NAJBOR Rafał 199#czeladzbiegaCZELADŹM-4074M 23100:00:3201:14:2702:18:1903:28:26.0003:28:58.40+01:45:109:556,0
332DOROTA Jola 25RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEK-4027K 10100:00:1501:14:3002:18:0703:28:45.0003:29:00.35+01:45:129:566,0
333BUCZKO Marek 23RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM-5019M 23200:00:1501:14:4702:18:1303:28:46.0003:29:01.30+01:45:139:566,0
334JAMRÓZ Robert 218JamerkiMUROWANIECM-4075M 23300:00:2201:14:2802:22:4803:28:40.0003:29:02.25+01:45:149:566,0
335DUBIK Kamil 480Husaria RACE Team KrakowKRAKÓWM-2033M 23400:00:2401:12:0402:17:1703:28:48.4003:29:12.80+01:45:259:566,0
336SZADURSKA Agnieszka 351WARSZAWAK-4028K 10200:00:3901:14:1202:19:2103:29:51.9503:30:31.10+01:46:439:596,0
337SKÓRA Aleksandra 346SOSNOWIECK-3050K 10300:00:1701:18:2402:22:2403:30:15.3003:30:33.10+01:46:4510:006,0
338RAZIM Agnieszka 157STARY UJAZDK-2020K 10400:00:3701:14:3902:20:4403:30:25.3003:31:02.95+01:47:1510:016,0
339TRZPIOLA Tycjan 189KuracjuszeLEGNICAM-30104M 23500:00:2701:11:4502:20:3103:30:43.7003:31:11.05+01:47:2310:026,0
340SCHULZE Natalia 314LUCKENWALDEK-603K 10500:00:1501:11:0802:19:4803:32:18.8503:32:34.50+01:48:4610:065,9
341SCHULZE Jörg 313DAV ZittauLUCKENWALDEM-605M 23600:00:1601:11:1002:19:5003:32:18.6503:32:35.15+01:48:4710:065,9
342MATYSEK Przemysław 333WARSZAWAM-30105M 23700:00:4201:08:0302:14:2003:31:54.5503:32:36.55+01:48:4810:055,9
343CIBORSKA Dorota 451Crossfit PolnaTORUŃK-2021K 10600:00:1701:13:2802:22:1203:32:22.6003:32:39.70+01:48:5110:065,9
344STRAMEK Lukasz 318Crossfit TrojmiastoTORUNM-30106M 23800:00:1701:11:4502:22:2803:32:22.8003:32:39.85+01:48:5210:065,9
345TATARATA Paweł 348Training LabWARSZAWAM-30107M 23900:00:4401:10:3702:16:3603:32:03.5503:32:48.30+01:49:0010:055,9
346CHOLEWIŃSKA Longina 192Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAK-505K 10700:00:3501:13:4202:23:2203:32:41.8003:33:17.70+01:49:2910:075,9
347BOMBAŁA Tomasz 179TatusiowiePŁOCKM-4076M 24000:00:3801:16:2902:24:5203:33:06.6503:33:45.20+01:49:5710:085,9
348MISIOR Olga 180TatusiowiePŁOCKK-3051K 10800:00:3801:16:5102:24:5703:33:07.4503:33:45.90+01:49:5810:085,9
349TKACZYK Elżbieta 169KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAK-3052K 10900:00:0001:17:4202:26:5503:34:20.6003:34:20.60+01:50:3210:125,9
350SETA Wiktoria 125Padł Na Ryj TeamGDYNIAK-3053K 11000:00:4601:15:4402:22:4903:33:35.3003:34:21.45+01:50:3310:105,9
351SOBIK Paulina 288PRO366ŚRODA WIELKOPOLSKAK-3054K 11100:00:3501:14:1702:22:2903:33:47.6503:34:23.50+01:50:3510:105,9
352ALBRECHT Dariusz 490ARENDALOPEN1M 24100:00:1301:18:2102:23:3303:34:34.9003:34:47.95+01:51:0010:135,9
353BOREK Jadwiga 152KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEK-3055K 11200:00:1301:18:2302:23:3603:34:35.1503:34:48.20+01:51:0010:135,9
354KAPLER-TEGOWSKA Karina 203Czerwonak biegaKOZIEGŁOWYK-4029K 11300:00:3601:17:1802:27:3503:34:23.8003:35:00.30+01:51:1210:125,9
355CHOLEWIŃSKI Wojciech 191Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAM-5020M 24200:00:3401:14:3602:23:3403:34:45.5003:35:20.30+01:51:3210:135,9
356SZCZĘŚNIAK Małgorzata 195#czeladzbiegaCZELADŹK-4030K 11400:00:1801:17:3602:24:0103:35:01.9003:35:20.35+01:51:3210:145,9
357ROSZYK Sylwia 24parkrun Poznań/ AlbioneKOZIEGŁOWYK-4031K 11500:00:3601:14:3802:23:3503:34:47.0003:35:23.60+01:51:3510:135,9
358FUDAŁA Anna 213TRZEBINIAK-4032K 11600:00:1801:17:4102:23:2203:35:06.6503:35:25.05+01:51:3710:145,9
359KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4#czeladzbiegaCZELDŹK-4033K 11700:00:3001:17:1202:28:5503:34:54.6503:35:25.45+01:51:3710:145,9
360JUREK Jaromir 379POZNAŃM-30108M 24300:00:2501:17:3402:26:4803:35:27.6503:35:53.30+01:52:0510:155,8
361BIAŁASIK Monika 380POZNAŃK-3056K 11800:00:2601:17:4202:26:3203:35:27.6503:35:53.65+01:52:0510:155,8
362HANGIEL Urszula 422Żwawe żółwieWARSZAWAK-3057K 11900:00:0001:16:2702:26:5203:35:54.1503:35:54.15+01:52:0610:165,8
363BEDNAREK Jacek 498KRAKÓWM-5021M 24400:00:0001:16:2802:27:0803:35:54.2503:35:54.25+01:52:0610:165,8
364JELENIEWSKA Barbara 266GORZÓW WLKPK-3058K 12000:00:2601:14:1802:21:2403:35:28.8503:35:55.50+01:52:0710:155,8
365GAŃSKI Filip 368ŚWIDNIKM-30109M 24500:00:0701:10:4202:19:4503:35:52.9003:36:00.65+01:52:1210:165,8
366GĄCIARSKI Krystian 201FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-2034M 24600:00:1501:12:1302:24:4703:36:38.6503:36:53.85+01:53:0610:185,8
367JAMRÓZ Joanna 219JamerkiMUROWANIECK-4034K 12100:00:2201:15:2602:23:3203:37:29.6003:37:52.35+01:54:0410:215,8
368WOŹNIAK Beata 111KOZIEGŁOWYK-4035K 12200:00:3701:15:0102:26:4803:37:37.6003:38:15.15+01:54:2710:215,8
369RZEPKA Alicja 143GREENBUDMIKOŁÓWK-2022K 12300:00:2001:14:2102:26:4403:38:59.2503:39:19.35+01:55:3110:255,8
370WARA-WĄSOWSKI Maciej 82ŁÓDŹM-4077M 24700:00:2601:15:5902:24:3203:38:59.8003:39:26.40+01:55:3810:255,8
371BOCZAR Beata 384Green TeamZIELONA GÓRAK-506K 12400:00:2301:16:3902:27:3203:39:36.4003:40:00.35+01:56:1210:275,7
372ŁUKASZEWICZ Joanna 385Green Team Zielona GóraZIELONA GÓRAK-4036K 12500:00:2401:16:0202:27:2803:39:36.3003:40:00.40+01:56:1210:275,7
373PAWLĘGA Katarzyna 450Warsaw Run ClubWARSZAWAK-4037K 12600:00:0601:15:4402:28:5503:39:58.3003:40:04.85+01:56:1710:285,7
374KURIATA Andzelika 62WROCLAWK-3059K 12700:00:0701:15:4602:28:0203:40:02.3003:40:10.15+01:56:2210:285,7
375RAJZER Dominika 156BodyKineticWARSZAWAK-3060K 12800:00:0301:15:5002:26:4703:40:25.7503:40:29.05+01:56:4110:295,7
376CIEPŁY Roman 360POZNAŃM-5022M 24800:00:0001:19:0002:27:1903:40:46.6503:40:46.65+01:56:5810:305,7
376CIEPŁY Patryk 359POZNAŃM-2035M 24900:00:0001:19:1002:27:2203:40:46.6503:40:46.65+01:56:5810:305,7
378WACHOWIAK Agata 250POZNAŃK-507K 12900:00:1401:14:2502:31:0403:42:54.4503:43:09.10+01:59:2110:365,7
379KOZŁOWSKA Anna 251POZNAŃK-2023K 13000:00:1401:14:2902:31:0803:42:55.3503:43:10.15+01:59:2210:365,7
380CIRKO Brygida 65Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINK-4038K 13100:00:2501:19:5202:33:3603:44:37.3503:45:02.95+02:01:1510:415,6
381RODZEŃ Katarzyna 28Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINK-3061K 13200:00:2501:19:3802:33:3403:46:14.7003:46:40.60+02:02:5210:465,6
382OWCZAREK Magdalena 118DARO TEAMLUBINK-3062K 13300:00:2501:19:5202:33:3903:46:16.1503:46:41.35+02:02:5310:465,6
383SYK Bartosz 106KÓRNIKM-30110M 25000:00:0001:17:1002:35:4003:46:47.8003:46:47.80+02:03:0010:475,6
384ŁAGOWSKA Agnieszka 321SULEJÓWEKK-3063K 13400:00:4001:19:4402:31:3703:46:08.9503:46:49.40+02:03:0110:465,6
385KOŚCIELNIAK Dagmara 105Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4039K 13500:00:3601:17:1502:30:1003:46:14.2503:46:51.20+02:03:0310:465,6
386ŚPICA Dorota 34Recepta na zdrowieBYDGOSZCZK-508K 13600:00:0501:17:4102:31:3903:47:33.2003:47:38.60+02:03:5010:505,5
387PRZYBYŁ Jolanta 410EASY RUNNERSGOSTYŃK-4040K 13700:00:0901:21:0202:34:1403:48:54.5503:49:04.25+02:05:1610:545,5
388BAJAK Mirosław 128KRAKÓWM-4078M 25100:00:1601:22:4002:35:4003:51:11.1003:51:27.90+02:07:4011:005,5
389MATUSZCZAK-SZULC Iwona 184KAMIONKIK-4041K 13800:00:3701:22:0102:33:3103:51:36.6503:52:13.90+02:08:2611:015,4
390KOSMALA Monika 2Rowerowa NorkaDĄBROWA GÓRNICZAK-4042K 13900:00:2801:22:1602:34:3603:51:46.7003:52:15.20+02:08:2711:025,4
391MAZURKIEWICZ Michał 495AUGUSTÓWM-4079M 25200:00:0901:17:4802:36:2603:52:07.0503:52:16.20+02:08:2811:035,4
392TWARDOWSKA Ewa 66KB Geotermia UniejówUNIEJÓWK-3064K 14000:00:1301:25:3402:47:5004:00:55.3004:01:08.55+02:17:2011:285,2
393DULIASZ Cezary 457NIGHT RUNNERS KRAKOWWIELICZKAM-5023M 25300:00:1301:15:2202:40:1604:05:14.0504:05:27.75+02:21:4011:405,1
394SZALKOWSKA Dominika 472Rozbiegany RawiczMIEJSKA GÓRKAK-3065K 14100:00:1601:22:3902:42:1804:06:18.3504:06:34.60+02:22:4611:435,1
395WRZOSEK Karolina 57#CzeladzbiegaCZELADŹK-2024K 14200:00:1901:29:4002:49:1504:07:37.0504:07:56.40+02:24:0811:475,1
396BUJAK-KAPA Dorota 58#czeladzbiegaCZELADŹK-3066K 14300:00:1901:29:4402:49:1704:07:37.8004:07:56.85+02:24:0911:475,1
397GÓRNIAK Joanna 114STYRZYNIECK-4043K 14400:00:2001:30:4302:52:1704:20:19.9504:20:40.40+02:36:5212:234,8
398REKAWEK Izabela 200POZNANK-4044K 14500:00:3801:26:3102:43:4704:20:03.0004:20:41.75+02:36:5412:234,8
399KAMIŃSKA Małgorzata 67OTWOCKK-3067K 14600:00:4201:30:3702:50:5604:20:00.4504:20:42.65+02:36:5412:224,8
400ŚCISŁY Darek 116ZwierzakiPŁAWNOM-4080M 25400:00:2401:26:3502:45:1104:21:16.4504:21:41.15+02:37:5312:264,8
401ŚCISŁY Ola 110ZwierzakiPŁAWNOK-4045K 14700:00:2401:33:1102:58:1304:26:25.9004:26:50.35+02:43:0212:414,7
402SKUPIN Agata 15kobietybiegaja.plPOZNAŃK-3068K 14800:00:0001:35:4203:00:1504:34:46.1504:34:46.15+02:50:5813:054,6
403NOJSZEWSKA-ZAJĄC Justyna 259ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOZNAŃK-3069K 14900:00:0001:51:4903:33:4505:23:01.0005:23:01.00+03:39:1315:223,9
404ZAPŁATA Monika 269ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMKAMIEŃ POMORSKIK-3070K 15000:00:0001:51:4903:33:5105:23:05.0005:23:05.00+03:39:1715:233,9
Niesklasyfikowani
DQZBYRYT Marek 254AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-50DQ00:48:17 DQ01:30:57 DQ02:16:57.80 DQ DQ--
Znaleziono 405 wynik(ów)