POLSKAMAN TRIATHLON WOLSZTYN - KRÓTKI

Organizator:
​ROBUSTUS Sp. z o.o. Sp. k.
Data:
2019-08-18
Miejsce:
Wolsztyn
Dystans:
51.5 km
Zgłoszonych:
84
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
74
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | 1.5km | 11.5km | 21.5km | 31.5km | 41.5km | 41.5km | 42.7km | 45.2km | 47.9km | 50.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN - K | OPEN - M | K 16-17 | M 16-17 | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1.5kmPoz 10km20km30km40kmPoz 1.2km3.7km6.4km8.9km10kmPozCzas
netto
51.5km
Czas
łączny
51.5km
Różn.
                   
1FILIPIAK Robert 244Marcinek Triathlon TeamM 18-291M 100:22:01100:02:3300:15:1600:31:0100:46:0201:02:01500:01:4900:05:1000:15:0900:25:4900:36:3600:39:19102:07:43.3502:07:43.35 
2IMIANOWSKI Konrad 210KLUB SPORTOWY KASZTELANKAM 18-292M 200:26:35400:02:4700:14:3200:29:4000:43:5400:59:03100:01:5600:05:3300:16:2300:27:5800:39:1700:42:06202:12:27.4502:12:27.45+00:04:44
3OGRODNIK Maciej 265Triwise/SportiwiseM 18-293M 300:24:10200:02:2500:14:5800:30:2900:45:2501:01:19400:01:5600:05:5400:17:4400:30:4400:43:2100:46:18802:16:08.3002:16:08.30+00:08:24
4ALBRECHT Krystian 206GB Galopujące ŚlimakiM 16-171M 400:25:05300:02:4600:16:1200:32:3600:48:2501:05:031000:02:3500:06:0200:17:1900:28:5700:40:0800:42:52302:18:21.3502:18:21.35+00:10:38
5GORSKI Amadeusz 233M 18-294M 500:27:46700:02:3800:14:1800:29:1300:43:5100:59:27200:02:0800:06:1600:18:5200:33:0100:46:1000:49:161502:21:15.9002:21:15.90+00:13:32
6IMIANOWSKI Eryk 209Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon TeamM 18-295M 600:27:47800:02:4700:15:1900:31:3000:46:4901:03:21700:02:3100:05:5900:17:4900:30:1600:42:1700:45:11602:21:37.4502:21:37.45+00:13:54
7ZIÓŁKOWSKI Marek 246Europa UbezpieczeniaM 40-491M 700:27:03500:02:5000:15:2100:31:2800:46:4001:02:52600:02:4200:06:2000:18:2300:31:1300:43:3600:46:39902:22:06.7002:22:06.70+00:14:23
8ZDANOWSKI Tomasz 13M 40-492M 800:28:391000:02:5200:15:2200:31:5600:47:4601:04:21900:02:2500:06:0500:17:4200:29:5700:41:5700:44:59502:23:16.6502:23:16.65+00:15:33
9KRUPIŃSKI Maciej 319KRAKÓWM 40-493M 900:30:171700:03:4700:16:0900:32:5100:48:4101:05:551300:02:5300:06:1400:17:3600:29:3000:41:1500:44:11402:27:03.0502:27:03.05+00:19:19
10ZIELIŃSKI Patryk 205JuPaKrzyM 30-391M 1000:28:01900:03:1800:16:1600:33:2400:49:5101:07:101700:02:0800:06:5900:20:0600:33:2700:46:0900:49:151402:29:52.2502:29:52.25+00:22:08
11SRECKO Jacek 308TriwiseWADOWICEM 40-494M 1100:29:161200:03:2100:16:1200:32:4500:48:3901:05:341100:02:4800:08:2900:21:2400:34:4600:47:2600:50:321702:31:31.0002:31:31.00+00:23:47
12MODRZYK Arkadiusz 251Cyklomaniak Zielona GóraM 30-392M 1200:32:142300:02:5100:16:1400:32:3100:48:4001:05:361200:02:3600:06:3000:18:5700:32:1200:45:1700:48:261202:31:43.3002:31:43.30+00:23:59
13KARZYKOWIAK Wojciech 316ZIELONA GÓRAM 40-495M 1300:30:271800:04:0800:16:1600:33:1100:49:3601:06:591500:03:0900:06:3600:19:1100:32:2100:44:5200:47:521002:32:35.3002:32:35.30+00:24:51
14MARKOWSKI Wojciech 312Marcus-TeamBYSTRZYCA GÓRNAM 30-393M 1400:38:004500:03:3500:14:3000:30:0700:45:0101:00:56300:02:2300:06:2900:19:2900:33:0000:45:4900:48:471302:33:41.9002:33:41.90+00:25:58
15ŚWITAŁA Krzysztof 216NIAGARA RAKONIEWICEM 40-496M 1500:27:36600:04:1800:16:4200:34:2200:51:0401:09:212100:03:0200:07:0300:20:1900:34:1000:47:2800:50:391802:34:56.6002:34:56.60+00:27:13
16PIESZAK Marcin 238Kanapowe pampryM 30-394M 1600:32:202400:04:0500:16:1300:33:1300:50:1701:07:331800:02:5800:06:2700:19:0500:32:5200:46:2900:49:491602:36:45.0502:36:45.05+00:29:01
17DOMAGAŁA Marek 318GDAŃSKM 40-497M 1700:29:371500:03:3700:16:1500:33:1500:49:2801:07:021600:03:1000:06:4300:20:1400:35:3900:50:2400:54:062802:37:32.0502:37:32.05+00:29:48
18JABŁOŃSKI Oskar 208M 18-296M 1800:34:193500:03:2100:16:0700:32:4800:49:1001:06:101400:02:2600:07:0700:21:0600:35:5400:49:3700:52:452302:39:01.1502:39:01.15+00:31:17
19SZARAPANOWSKI Damian 264ULTRA DIABŁY TEAM / AVIONM 40-498M 1900:30:351900:03:5700:17:1400:35:2100:52:3101:10:312600:03:2800:07:2300:20:3000:34:4300:48:0200:51:071902:39:38.7502:39:38.75+00:31:55
20KOGUT Bartek 225Tri MissionM 30-395M 2000:31:572200:03:4000:16:2400:33:3900:50:1801:08:121900:02:4600:06:5800:20:4100:35:4400:50:3300:53:572702:40:32.1002:40:32.10+00:32:48
21JANOWSKI Maciej 207Wolsztyńska Akademia BiegowaM 30-396M 2100:33:053200:03:0600:16:5200:34:5100:52:1001:10:222500:02:3400:06:5400:20:2700:35:0400:48:4400:51:572102:41:04.3502:41:04.35+00:33:21
22NOGAJ Jacek 228M 50-591M 2200:29:041100:04:1100:17:1800:35:3300:52:5101:11:182900:03:2400:07:0900:21:0800:35:5500:50:2600:53:462602:41:43.6502:41:43.65+00:34:00
23PAJĄK Andrzej 221VELOCITYM 30-397M 2300:31:302000:03:5000:15:1800:31:3200:47:1401:04:00800:02:5900:07:1800:22:3000:39:2200:55:5900:59:364102:41:55.4002:41:55.40+00:34:12
24KWINTA Sławomir 262MARCUS TEAMM 40-499M 2400:32:512800:03:4400:17:0100:34:5200:51:5001:09:452300:02:4600:07:2600:21:2400:35:5100:49:4900:52:562402:42:02.0002:42:02.00+00:34:18
25BILSKI Tomasz 235THULE TEAMM 30-398M 2500:32:553100:04:3100:16:4100:34:3900:51:3701:09:532400:02:3800:07:0000:20:3100:34:5200:48:5900:52:092202:42:06.6002:42:06.60+00:34:23
26MICHALAK Hubert 218Niagara fitness klubM 18-297M 2600:31:432100:04:2700:17:5000:36:5300:55:2501:14:423700:03:0200:06:2100:18:2900:32:0500:45:0900:48:151102:42:09.9502:42:09.95+00:34:26
27PRZYPIS Łukasz 101PKO Bank PolskiM 30-399M 2700:32:212500:03:2300:17:2000:35:2900:52:4601:11:082800:02:3000:07:0800:21:0100:36:0400:51:0000:54:432902:44:05.7002:44:05.70+00:36:22
28WÓJCIK Michał 258voestalpineM 30-3910M 2800:35:313600:05:2900:17:2200:36:3200:55:0601:15:193900:03:0300:07:3100:17:4600:30:0700:42:2100:45:13702:44:35.9002:44:35.90+00:36:52
29DROP Joanna 249K 50-591K 100:30:081600:03:4100:18:1100:37:0900:55:1101:15:093800:02:4200:07:2400:21:2100:36:5200:51:4300:55:103002:46:50.1002:46:50.10+00:39:06
30KOWALSKI Kazimierz 214AWL-WrocławM 50-592M 2900:29:261300:05:3300:17:0800:35:2100:53:3501:13:103400:03:3600:07:1600:21:3200:37:0900:52:4400:56:363302:48:21.0502:48:21.05+00:40:37
31MICHAŁOWICZ Jakub 271Bech Packaging TeamM 30-3911M 3000:32:553000:05:0700:18:2900:37:5100:56:2301:16:014200:02:5900:06:4800:20:1800:34:5800:48:4000:51:482002:48:50.2002:48:50.20+00:41:06
32WALESIAK Mikołaj 259KTS IRONMAN KWIDZYNM 40-4910M 3100:36:103900:04:3500:16:1700:33:3400:50:3201:08:322000:03:0800:07:1300:21:3900:34:2800:53:0300:56:503402:49:15.4502:49:15.45+00:41:32
33PIETRASZKO Dariusz 254Tri Team BolesławiecM 50-593M 3200:32:362600:03:5000:17:3100:35:5200:53:4901:12:193100:03:2600:07:5100:22:4800:38:5000:53:5400:57:133502:49:24.7002:49:24.70+00:41:41
34MAZUREK Paweł 257Tri PMM 50-594M 3300:36:154000:04:5800:16:4600:34:3700:52:0501:10:512700:04:3200:07:1600:20:5200:35:2700:49:4300:52:592502:49:35.4502:49:35.45+00:41:52
35ADAMCZAK Daniel 217Jantex Sp.z o.o.M 30-3912M 3400:32:442700:04:5300:17:2700:36:1500:54:1101:13:093300:02:5700:07:1400:22:0200:38:0300:53:3000:57:163602:50:59.4002:50:59.40+00:43:16
36BUKOWSKI Arkadiusz 203M 40-4911M 3500:39:175200:03:2000:17:0000:35:2300:53:0301:11:303000:03:1100:07:1300:21:4600:37:4600:53:3800:57:233702:54:41.9002:54:41.90+00:46:58
37BIENIAS Łukasz 248Litwin Triathlon TeamM 30-3913M 3600:36:234100:04:0900:18:0400:36:2200:54:1201:13:323500:03:1600:07:1700:21:4600:38:0400:54:0700:57:473902:55:07.2002:55:07.20+00:47:23
38RUSINEK Mirosław 204M 40-4912M 3700:35:593700:04:0400:16:5000:34:3700:51:5701:09:412200:03:3000:08:0100:24:2400:42:4100:59:0101:02:404502:55:54.0502:55:54.05+00:48:10
39BERNADOWSKI Bartek 256M 30-3914M 3800:29:311400:04:4400:17:3700:36:4600:54:5201:14:363600:03:0700:07:3900:24:1500:46:5501:03:0001:06:475002:58:45.6502:58:45.65+00:51:02
40WOŹNIAK Oktawiusz 239M 30-3915M 3900:38:254600:04:4900:18:4000:38:4000:57:5701:18:294800:03:1000:07:1700:21:4700:36:5900:51:2800:55:363103:00:29.3003:00:29.30+00:52:45
41SMAL Tomasz 219M 40-4913M 4000:32:542900:05:1000:19:2400:39:4300:59:1501:19:335400:03:1400:07:1700:22:1000:39:4400:56:3201:00:284203:01:19.3003:01:19.30+00:53:35
42SIEKIERSKI Michał 220PanM 30-3916M 4100:40:525600:03:4400:18:1500:38:1900:57:4501:17:594700:02:3500:07:3600:22:2200:37:5800:53:0000:56:343203:01:44.4003:01:44.40+00:54:01
43PIETRZAK Grzegorz 317Tax-NT Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM 40-4914M 4200:40:225500:04:1200:18:1400:37:2800:56:2801:16:204300:03:3300:08:1700:24:2700:41:2700:58:0101:01:484403:06:15.2503:06:15.25+00:58:31
44CICHOSZEWSKA Agata 222K 30-391K 200:39:155100:03:2200:18:2900:38:2100:57:0801:17:044400:02:5000:08:2700:24:3500:42:4100:59:5101:03:454703:06:16.3003:06:16.30+00:58:32
45JASEK Dominika 224Tri MissionK 40-491K 300:33:593300:05:2500:18:4900:39:0700:59:3601:21:165800:03:5600:08:0500:24:0700:42:1700:59:0001:02:434603:07:19.6503:07:19.65+00:59:36
46TIETZ Waldemar 232M 60+1M 4300:36:424200:05:0400:18:5400:39:0100:58:1001:18:385100:02:5700:08:4300:25:3600:43:5001:00:5501:04:584903:08:19.3503:08:19.35+01:00:36
47KONOROWSKI Adam Lech 315JELENIA GÓRAM 40-4915M 4400:36:073800:06:1900:17:2600:36:3000:55:1701:15:244000:04:1600:08:5500:25:2600:44:1501:02:4001:07:175203:09:23.9003:09:23.90+01:01:40
48RADYS Paulina 226K 18-291K 400:40:175400:03:4000:19:5700:41:4901:03:0801:25:486500:03:0400:07:2300:22:2400:39:0700:55:2300:58:514003:11:40.2003:11:40.20+01:03:56
49TUZIMEK Dariusz 272Drużyna SzpikuM 50-595M 4500:42:136100:05:2700:18:5800:39:5301:00:4001:22:345900:03:5800:07:5000:22:0600:38:2200:54:0300:57:393803:11:51.0003:11:51.00+01:04:07
50NOWAK Dariusz 250KKFP WOLSZTYNM 30-3917M 4600:40:155300:04:0800:18:1300:37:5500:56:5501:17:484500:03:1300:08:2300:25:3400:43:3801:02:4901:06:515103:12:15.1503:12:15.15+01:04:31
51FIJAŁKOWSKI Robert 215KKFP WOLSZTYNM 40-4916M 4700:38:564700:04:3200:17:5400:37:0600:55:2701:15:384100:02:5900:08:5600:27:0900:47:5701:07:5401:12:106103:14:15.7003:14:15.70+01:06:32
52BOCHEŃSKI Maciej 247FTI Racing TeamM 30-3918M 4800:42:336400:05:3900:18:1800:38:2100:57:3501:18:495300:03:3900:08:1600:24:3400:42:3600:59:4401:03:524803:14:32.3503:14:32.35+01:06:49
53JABŁOŃSKI Dawid 32X-Bionic PolskaPOZNAŃM 30-3919M 4900:39:125000:04:4100:18:4100:39:0000:58:3501:18:395200:03:0600:08:2400:25:2900:46:1001:05:1401:09:065603:14:44.4003:14:44.40+01:07:01
54FISZER Jan 255Orrodek rehabilitacji dzieci Centrum FiszerM 30-3920M 5000:36:454300:05:2600:18:5900:39:0800:58:4001:19:425500:03:5600:09:5600:28:3000:48:2001:07:4701:11:535903:17:42.4003:17:42.40+01:09:59
55WOJTASZYK Szymon 268M 30-3921M 5100:41:326000:06:4600:17:5600:38:5600:58:1801:20:315600:05:2300:08:2600:25:0800:43:0201:02:4201:07:295403:21:41.1003:21:41.10+01:13:57
56BAGINSKI Andrzej 229M 30-3922M 5200:42:236200:05:3900:18:1900:38:1300:57:3601:18:325000:03:5400:08:2200:24:3400:44:2501:07:2101:11:556003:22:23.8503:22:23.85+01:14:40
57ŚWIDER Paweł 2671987M 30-3923M 5300:59:467300:06:1000:17:0600:35:5500:53:5201:13:003200:05:1200:07:4400:23:0300:39:5100:56:4801:00:404303:24:48.6503:24:48.65+01:17:05
58PIETRUSIŃSKI Robert 242M 50-596M 5400:34:033400:08:2800:19:5600:41:4601:02:5301:25:366300:04:4000:09:5700:28:0100:48:4401:08:5401:13:226303:26:09.0003:26:09.00+01:18:25
59NAMYSŁ Iwona 234Tri MissionK 40-492K 500:45:186600:05:1400:19:4200:41:0701:02:1601:24:526200:03:1300:09:0000:27:1400:47:2601:06:3401:10:435803:29:20.5503:29:20.55+01:21:37
60KANIEWSKI Kamil 245M 30-3924M 5500:47:287000:05:4400:20:0000:42:0301:03:1501:25:436400:04:0000:09:3100:25:5500:44:4301:02:4601:07:175303:30:12.2003:30:12.20+01:22:28
61MIERKIEWICZ Michał 211M 30-3925M 5600:47:056900:04:5100:32:5500:51:5301:09:5101:29:186800:03:1100:08:2600:26:2200:45:3901:04:4301:09:235703:33:48.6503:33:48.65+01:26:05
62KRZYZANOWSKI Marek 269TrimarM 50-597M 5700:39:054900:05:1000:20:2000:42:1701:04:0401:27:076600:04:5600:09:3300:28:5900:51:1101:14:0301:18:476603:35:05.2003:35:05.20+01:27:21
63OCIESIELSKA Izabela 236K 50-592K 600:39:044800:05:1900:21:3200:46:3001:10:0701:35:197100:03:0600:08:3200:25:5500:47:0401:08:0601:12:496203:35:37.8503:35:37.85+01:27:54
64NAMYSŁ Paweł 311Tri MissionSIECHNICEM 40-4917M 5800:41:295900:05:0100:19:1000:39:5101:00:2901:22:496000:05:2800:10:4300:31:3000:55:1901:17:0701:21:356903:36:22.8003:36:22.80+01:28:39
65ADAMCZYK Anka 237K 18-292K 700:41:095700:04:3600:21:5300:45:3501:09:2301:34:197000:03:0900:10:4500:31:5700:54:0101:14:5701:19:386703:42:51.1503:42:51.15+01:35:07
66MAŁYCHA Stefan 270M 40-4918M 5900:51:567200:07:2100:19:4900:40:4101:01:2601:23:156100:06:3800:08:3800:28:3600:50:2401:11:3401:15:546403:45:04.4003:45:04.40+01:37:21
67MOLSKI Piotr 201M 30-3926M 6000:41:105800:06:0500:20:1200:42:3401:03:5701:27:136700:04:4300:09:4400:36:4201:01:5901:21:4601:26:177203:45:28.2003:45:28.20+01:37:44
68JĘCZMIONKA Andrzej 261Wolsztyński Klub BiegowyM 60+2M 6101:06:087400:05:2300:17:2600:37:2400:57:1001:17:544600:04:2800:09:5200:31:2200:54:2001:16:1701:20:346803:54:27.2003:54:27.20+01:46:43
69DZIWIS Tomasz 227M 30-3927M 6200:51:037100:05:0600:19:2900:40:0100:59:5801:21:135700:04:0500:11:5900:37:0801:02:5901:28:0501:33:307403:54:57.6503:54:57.65+01:47:14
70STUDNIAREK Pawel 252JustSwimM 50-598M 6300:44:436500:07:3400:22:1000:47:1601:10:3901:35:387200:04:5900:11:2300:33:0800:55:3701:17:2101:22:237003:55:17.4503:55:17.45+01:47:34
71KRZYŻANOWSKA Zuzanna 243K 18-293K 800:46:016700:04:5800:23:0100:48:5101:13:4401:39:437400:04:0000:11:1600:33:1200:56:4301:17:4801:22:507103:57:32.1503:57:32.15+01:49:48
DNCGRUDZIECKA Urszula 2403LGGNSK 40-4900:36:484400:04:3800:18:5000:38:5500:57:4701:18:324900:03:2700:09:1600:28:0500:53:1901:12:1301:16:106503:19:35.9503:19:35.95
DNCSTASIAK-SMOLSKA Małgorzata 266VoestalpineK 40-4900:42:256300:05:0600:22:2400:47:3401:11:1601:36:327300:03:4500:09:0300:26:5100:45:3401:03:5501:08:095503:35:57.3503:35:57.35
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
LIMPENCAKOWSKI Radosław 213M 40-4900:46:546800:05:3800:22:0100:45:5401:09:1801:34:126900:04:5400:11:1900:33:4800:59:2101:24:0101:28:457304:00:23.7504:00:23.75
Znaleziono 74 wynik(ów)