POLSKAMAN TRIATHLON WOLSZTYN - ŚREDNI

Organizator:
​ROBUSTUS Sp. z o.o. Sp. k.
Data:
2019-08-18
Miejsce:
Wolsztyn
Dystans:
113 km
Zgłoszonych:
91
Wystartowało:
85
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
83
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.9km | 1.9km | 16.9km | 31.9km | 46.9km | 61.9km | 76.9km | 91.9km | 91.9km | 93.1km | 95.6km | 98.3km | 100.8km | 103.5km | 106km | 108.7km | 111.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN - K | OPEN - M | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1.9kmPoz 15km30km45km60km75kmRondo
90km
Poz 1.2km3.7km6.4km8.9km11.6km14.1km16.8km19.3km21.1kmPozCzas
netto
113km
Czas
łączny
113km
Różn.
                         
1BODNAR Maciej 181MBC TeamM 18-291M 100:24:25100:02:2200:20:2100:42:2901:03:4201:25:4901:47:0402:09:52100:02:1600:05:0200:15:3100:26:1700:36:5100:48:1400:59:2401:10:4801:22:2101:25:21204:04:16.0004:04:16.00 
2JAKIMIUK Daniel 168Twister Team/ Natural EPOM 18-292M 200:32:30800:02:2500:21:0800:43:1101:04:4001:27:0601:48:5702:11:36200:02:0300:05:1000:15:3300:25:5500:35:4800:46:1500:56:3001:07:1601:17:3501:20:06104:08:40.0004:08:40.00+00:04:24
3NAJMOWICZ Sebastian 307Najmowicz TriathlonOLSZTYNM 18-293M 300:24:26200:02:2300:21:1700:43:2501:05:0401:27:5401:50:0002:13:40500:02:2400:06:2000:18:1600:30:1000:41:4300:53:4301:05:3101:17:3901:29:2101:32:13504:15:06.8504:15:06.85+00:10:50
4MUSIAŁ Dawid 171Hager Sport TeamM 30-391M 400:33:051100:03:0800:21:4800:44:3301:06:5601:29:5001:52:1102:16:44600:02:0700:05:2000:16:5100:28:2900:39:4800:51:3901:03:2701:15:5901:28:0701:31:02304:26:06.3504:26:06.35+00:21:50
5KRÓL Maciej 165TriWise Triathlon TeamM 18-294M 500:32:27700:02:5800:22:1900:45:2301:07:5001:30:3701:53:0002:17:34700:02:0400:05:3900:17:4200:30:1200:42:1600:54:5601:07:1201:20:1001:32:3701:35:23704:30:26.8504:30:26.85+00:26:10
6STARZYK Łukasz 135GVTM 30-392M 600:33:001000:02:5600:22:0600:44:4701:07:1601:30:3301:53:2502:17:47800:02:2500:06:1400:17:4000:29:4900:41:4100:52:5601:06:4601:20:0201:32:2601:35:28804:31:36.5004:31:36.50+00:27:20
7WOŁODKO Grzegorz 157M 40-491M 700:35:011600:03:3500:21:4100:43:5001:05:1301:27:2401:48:5402:11:49300:03:1100:06:3800:19:3800:32:4800:45:2800:58:4301:11:3601:24:5601:37:3701:40:311804:34:07.6504:34:07.65+00:29:51
8BIAŁEK Tomasz 53Ttimp GTRATM 30-393M 800:33:391200:04:0000:22:5500:46:4801:09:3701:33:0401:55:5102:19:19900:02:0700:06:2900:19:0300:32:0800:44:3500:57:1201:09:3801:22:2801:34:4201:37:371504:36:42.8504:36:42.85+00:32:26
9ŚRODA Michał 166TMTeamM 30-394M 900:35:532300:03:0100:23:4100:48:1001:11:5301:36:5902:00:5502:26:261300:02:4000:05:5700:17:1300:28:5900:40:3800:52:3601:04:1401:16:2601:28:1401:31:09404:39:09.6504:39:09.65+00:34:53
10KRUPA Adam 153M 40-492M 1000:32:51900:03:0100:22:4200:47:0201:10:0501:34:3801:58:3102:24:101100:02:4100:05:5200:17:2100:29:3000:41:3100:54:3301:07:1101:20:5801:34:0501:37:121404:39:55.7504:39:55.75+00:35:39
11SARBAK Bartosz 113BS TRI TEAMM 18-295M 1100:32:03600:03:0000:24:2500:49:3601:13:3901:39:2302:05:0802:33:032500:02:1000:06:0800:18:1300:30:4000:42:3100:54:5001:07:0701:20:0301:32:2301:35:361104:45:52.2004:45:52.20+00:41:36
12BOSSOG Marcel 100Triathlon Potsdam e.VM 40-493M 1200:33:541300:03:1600:22:4400:46:1801:08:4201:32:2601:55:4002:19:541000:02:4300:06:4500:19:4100:33:1400:46:5501:01:4801:15:1001:30:1401:43:0901:46:142704:46:01.2504:46:01.25+00:41:45
13SZAPIEL Andrzej 147CTS/SpringM 18-296M 1300:30:49500:04:1700:22:5800:46:2801:10:0901:35:5102:00:1702:26:321400:03:4200:07:2400:19:1700:32:3500:45:2300:58:3701:11:1301:24:2501:37:3501:40:581904:46:18.8504:46:18.85+00:42:02
14WIEJA Szymon 148M 40-494M 1400:27:42300:03:4800:24:2400:49:2801:13:5501:39:3002:04:0802:30:111900:02:4100:06:2600:18:4500:32:0200:45:0400:58:4101:11:4601:25:5101:39:2201:42:412204:47:03.1504:47:03.15+00:42:47
15SOBOLEWSKI Jakub 159Bractwo Biegowe BGKM 40-495M 1500:35:151800:03:5100:23:3100:48:0201:12:0701:38:1102:03:0902:29:441800:02:4700:06:2600:18:4600:31:2000:43:3300:55:5901:08:0601:20:3901:32:4601:35:28904:47:05.5004:47:05.50+00:42:49
16BĄBELEK Mariusz 155KS Kasztelanka MMS Team TriathlonM 18-297M 1600:37:122800:02:5500:23:5600:49:2701:13:4901:40:2602:05:0602:32:272300:02:1100:05:5900:17:2800:29:5300:41:4800:54:2801:06:4801:19:5001:32:3201:35:341004:50:19.4504:50:19.45+00:46:03
17DUDA Dorian 133GT RATM 18-298M 1700:36:162400:03:2000:23:5600:49:1001:13:2001:38:5402:03:3402:30:342100:02:3000:06:3000:18:4500:31:1600:43:2400:56:1501:09:0601:22:3801:35:4901:39:061604:51:46.9004:51:46.90+00:47:30
18GRYSZKIEWICZ Paweł 160GVTM 30-395M 1800:36:552600:03:1800:24:1200:48:2501:12:0801:37:5602:01:5102:27:001600:03:1200:06:2400:18:5600:32:1500:45:3501:00:2301:14:0801:28:1701:41:5801:45:082404:55:33.9004:55:33.90+00:51:17
19ALBRECHT Arkadiusz 106GB Galopujące ŚlimakiM 40-496M 1900:40:484400:03:4400:24:1500:49:4501:14:5101:40:4702:05:5702:33:012400:03:2700:05:5500:17:2700:29:5600:41:4800:54:2701:06:4501:19:3601:32:0701:35:04604:56:04.3504:56:04.35+00:51:48
20WIĘCKOWSKI Marek 151M 40-497M 2000:35:292100:03:5400:23:4500:48:2601:12:2201:37:1502:01:2002:26:321500:02:3300:06:3600:19:4000:33:4700:47:2401:01:5001:16:0801:31:2601:46:0401:49:343104:58:02.5004:58:02.50+00:53:46
21LEOPOLD Marcin 111ENEA TeamM 40-498M 2100:39:183900:04:1400:24:5600:51:2701:16:4501:43:3802:09:0202:35:542900:02:5300:06:1800:18:2100:31:5800:43:5400:56:3001:08:5701:21:3001:33:1201:35:451204:58:04.3004:58:04.30+00:53:48
22DZIEDZIC Wadim 173Dynamo MuchobórM 40-499M 2200:34:341500:04:0800:24:3600:50:1301:14:5901:41:1602:07:0202:33:422600:03:3600:06:2500:18:3900:32:0900:44:5100:58:3901:12:0001:25:5001:39:2401:42:302104:58:30.4504:58:30.45+00:54:14
23GZYL Jakub 163ograne się jutroM 30-396M 2300:35:031700:04:1000:23:2300:47:5501:11:1701:36:0602:00:0502:26:061200:02:5500:06:5300:21:1100:35:0600:49:4701:05:2401:19:3601:34:5001:49:0301:52:403805:00:54.2505:00:54.25+00:56:38
24GUZIK Aleksander 102GuzikiM 18-299M 2400:37:252900:03:2600:24:4600:52:2901:19:0501:46:5802:13:3002:41:383700:02:5900:05:4500:17:1300:29:3400:41:4600:54:4301:07:1301:20:1701:33:1301:36:181305:01:46.7505:01:46.75+00:57:30
25POL Bartosz 176Waniewski CoachingM 30-397M 2500:38:323500:03:4700:24:2000:49:5901:14:0201:39:3702:03:0502:28:551700:03:0500:06:4700:19:3000:32:5600:46:2601:00:5701:15:3101:30:5601:45:3601:49:023005:03:21.8005:03:21.80+00:59:05
26TOMAKA Bogusław 121Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINM 40-4910M 2600:38:443600:03:0000:25:4200:52:4301:18:4501:45:5902:12:1202:40:283400:03:0400:06:4100:18:4000:32:1100:44:5300:58:2601:10:4401:23:5501:36:1801:39:091705:04:25.1005:04:25.10+01:00:09
27JAROSŁAW Marek 300TURZA ŚLĄSKAM 40-4911M 2700:41:254900:04:0700:24:0900:49:3701:14:1001:40:3602:06:0602:34:112700:03:4900:06:0800:18:0800:30:5300:43:3200:56:4601:09:5501:24:1601:37:4801:41:052005:04:37.9505:04:37.95+01:00:21
28STUDNIAREK Adam 161M 30-398M 2800:38:043300:05:2400:25:1200:51:5301:18:0101:45:2802:11:1502:39:543200:03:3600:06:4700:19:2900:33:1000:46:2601:00:1701:13:4901:28:0801:41:5501:45:172505:12:15.5505:12:15.55+01:07:59
29FILIPIAK Dominik 169EUROMED POZNAŃM 18-2910M 2900:35:161900:04:0900:25:1000:51:4201:16:2301:42:2302:06:0302:31:432200:02:4800:07:5400:22:3300:38:0700:53:2401:09:2201:25:1801:42:0401:57:5602:01:085405:15:04.2005:15:04.20+01:10:48
30FABIJAŃCZYK Paweł 158M 30-399M 3000:42:345300:04:4000:26:2100:54:2701:20:5801:48:5202:15:1002:43:084000:03:1500:07:0600:19:3800:33:2300:46:2200:59:5301:13:0601:26:4601:39:5801:43:152305:16:52.9005:16:52.90+01:12:36
31LUPA Marcin 179GVTM 30-3910M 3100:35:232000:03:3300:24:3000:50:5301:15:3401:42:3002:07:3902:35:482800:03:0200:07:0900:20:5600:36:2900:51:5001:07:2901:23:4001:40:1501:56:3202:00:245305:18:10.5505:18:10.55+01:13:54
32GÓRSKI Łukasz 140M 30-3911M 3200:36:592700:04:0100:27:0500:55:5001:24:0101:53:0502:20:3802:49:575000:02:5200:07:0400:20:2400:34:0700:47:2201:01:2801:15:1401:29:3901:43:2101:46:402805:20:29.6005:20:29.60+01:16:13
33POSACKI Zbiniew 164Wołów BiegaM 40-4912M 3300:45:116600:05:4300:26:3700:54:0501:20:1801:47:1002:13:0702:40:033300:05:1500:07:0100:19:5600:33:0300:46:2501:00:3001:14:2701:29:0101:42:3401:45:472605:21:59.2005:21:59.20+01:17:43
34LIS Rafał 120M 40-4913M 3400:40:214100:04:0800:25:4300:52:3701:19:0301:47:0002:13:2902:39:353000:05:4100:06:5500:20:0900:34:2700:48:4201:03:5901:19:0101:34:3801:49:3601:53:093905:22:54.9505:22:54.95+01:18:38
35BRUKWIŃSKA Marta 132TGV Club/SoleusK 18-291K 100:35:302200:03:4700:25:0200:51:5801:17:3901:45:3302:11:2702:39:423100:02:4500:07:2300:21:4200:36:4300:51:3001:07:2801:24:1501:40:4101:58:1502:02:115505:23:55.2005:23:55.20+01:19:39
36KSIĘŻAREK Łukasz 174XC KarkonoszeM 30-3912M 3500:39:073700:03:3400:25:1100:52:1501:17:3301:45:0902:11:1802:41:233600:03:5900:07:0400:20:4400:35:3500:49:5301:05:2301:21:1201:38:0101:54:0801:58:114805:26:14.0505:26:14.05+01:21:58
37GREGUŁA Maciej 314SZCZECINM 30-3913M 3600:44:155800:04:0600:25:2200:52:1701:18:0101:45:3802:12:0502:40:363500:03:4300:07:0400:20:3200:34:5800:48:5601:03:5701:19:1301:35:0401:50:2201:53:464005:26:26.1005:26:26.10+01:22:10
38LICHACZ Miłosz 145M 30-3914M 3700:37:433100:03:0300:24:3600:50:1701:14:5901:41:0102:04:4002:30:212000:02:4400:07:0700:21:3900:37:1100:52:2501:11:5501:30:2201:49:3102:09:2202:13:176905:27:08.1005:27:08.10+01:22:52
39SIKORSKI Wojciech 143M 40-4914M 3800:40:254200:04:1700:27:0900:55:1001:21:4101:49:5602:17:3802:48:284500:03:3200:06:2200:18:3000:32:0800:45:5601:02:5101:16:5401:33:3801:47:4101:51:053305:27:47.9005:27:47.90+01:23:31
40MICHALAK Dawid 137Niagara fitness klubM 30-3915M 3900:41:305000:03:5000:25:1400:52:3401:19:1301:47:1302:14:0002:42:303900:02:2400:07:0700:21:0500:36:0300:51:0801:07:1601:22:4301:38:4801:54:2401:58:004605:28:14.8005:28:14.80+01:23:58
41ŁAWNICZAK Dominik 122M 40-4915M 4000:43:135400:03:5100:27:4600:55:5501:23:1901:51:2502:18:5702:46:544300:03:5800:06:4600:20:1300:34:5500:49:1201:04:2101:18:5601:34:3201:49:0501:52:293705:30:25.4505:30:25.45+01:26:09
42ŁUKOWSKI Dariusz 114Gmina Strzelce OpolskieM 50-591M 4100:44:346200:03:0800:27:0400:56:0101:23:5201:53:5702:22:1502:52:005300:02:5500:07:0400:20:0000:33:3400:47:1401:01:5201:15:5801:30:4601:44:5601:48:072905:30:44.2005:30:44.20+01:26:28
43ŚWIDERSKI Paweł 162M 40-4916M 4200:34:261400:05:5700:27:0400:55:4601:23:1801:52:2602:19:2902:49:514900:06:3700:07:4900:23:1800:39:1400:53:2601:08:0501:22:1501:36:4801:50:5901:55:134105:32:04.0005:32:04.00+01:27:48
44NIEWIADA Maciej 172eXploradorM 30-3916M 4300:37:393000:03:4500:26:5400:56:1901:25:1201:56:2102:25:4902:57:436400:03:3300:07:2200:20:4900:34:5600:49:4001:04:1301:18:3101:33:3701:47:3001:50:373205:33:17.5505:33:17.55+01:29:01
45STANISZEWSKI Jacek 108M 30-3917M 4400:38:143400:04:1800:27:1400:56:1801:24:4501:56:0402:25:2802:57:486500:03:2400:06:4000:20:2900:34:1100:48:1201:03:3701:18:3401:34:0101:48:0601:51:093405:34:53.7505:34:53.75+01:30:37
46LESZCZYŃSKI Michał 103Syberian Husky TeamM 40-4917M 4500:37:583200:05:3200:27:0600:55:4201:22:5601:51:3302:19:2802:48:454800:03:5600:07:0100:20:4100:35:0400:49:4901:07:1301:22:4201:40:5601:55:4201:59:014905:35:12.0005:35:12.00+01:30:56
47GAŁEK Anna 175XC KarkonoszeK 30-391K 200:41:214800:04:1700:28:2700:59:0501:27:5101:57:5002:25:5402:56:005900:02:5000:07:4800:20:5800:35:1000:49:0001:04:0501:18:3001:33:3601:48:0101:51:253505:35:53.3005:35:53.30+01:31:37
48JĘDRZEJEWSKI Jakub 142M 30-3918M 4600:45:106500:05:1000:26:5200:55:1101:22:0001:50:3702:17:3902:46:584400:03:3500:07:0000:21:2400:35:4300:49:3301:04:5201:20:2301:36:2701:51:4801:55:244205:36:17.4505:36:17.45+01:32:01
49MYŚKOW Leszek 104M 40-4918M 4700:39:103800:04:2600:26:5300:55:5401:24:0001:54:0102:22:1902:53:215700:03:2800:07:2800:20:5600:35:2400:49:4501:05:2001:20:3001:36:3101:52:1401:55:544305:36:19.2005:36:19.20+01:32:03
50JARMUŻEK Paweł 149A-TM 40-4919M 4800:40:564600:04:0000:28:2400:57:4801:25:2301:54:4702:22:3502:53:025600:03:0500:07:1400:21:2800:36:3900:51:3401:06:5801:21:5401:37:0601:52:3201:56:034405:37:06.7505:37:06.75+01:32:50
51CYWKA Tomek 124ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINM 40-4920M 4900:46:026900:07:1900:25:5200:52:5701:18:4201:46:2602:12:5102:41:583800:04:1700:07:1600:20:5200:35:5400:50:2201:06:3201:21:4801:39:1601:56:0501:59:495205:39:25.5505:39:25.55+01:35:09
52ŁUKASZEWSKA Anna 167TRILEDŻINSK 40-491K 300:43:185500:04:0400:26:2200:54:2101:20:5201:48:5102:15:5002:45:134100:04:1300:07:5200:23:2200:39:5800:56:4901:14:3401:31:1601:49:1102:05:3702:09:276205:46:15.4505:46:15.45+01:41:59
53GRANICZNY Krzysztof 154M 40-4921M 5000:44:346100:03:3700:27:3800:57:0901:24:4001:54:2002:22:2802:52:335400:03:5200:07:2200:22:0600:37:4600:53:1301:09:4401:26:0801:43:2101:59:3602:03:365705:48:12.1505:48:12.15+01:43:56
54WASILEWSKI Michał 180TMTeamM 30-3919M 5100:44:306000:05:5300:28:0800:58:0201:26:2301:56:3902:25:3202:56:466200:04:3400:06:4400:21:4900:36:2800:50:5701:06:2101:21:4001:37:3101:54:1801:58:014705:49:44.8005:49:44.80+01:45:28
55OSTROWSKI Tomasz 115M 30-3920M 5200:42:015200:06:3000:27:3500:57:4501:25:4301:54:0902:20:1102:48:394600:05:0300:07:2000:21:5000:37:0000:51:1501:07:2001:25:2701:45:1302:03:4702:08:106105:50:23.8005:50:23.80+01:46:07
56MALISZEWSKI Paweł 309SZCZECINM 30-3921M 5300:50:397700:05:2900:26:2200:54:5601:21:4801:50:1802:16:5402:46:174200:03:5500:06:5200:21:5700:38:1300:52:2901:10:1701:27:3101:44:5102:01:2602:05:135805:51:33.1505:51:33.15+01:47:17
57DAWIDOWICZ Marcin 310Tri MissionOŁAWAM 30-3922M 5400:44:356300:06:5000:28:5301:00:2601:30:1802:02:1702:32:4703:06:057100:04:4500:07:3100:21:0700:35:4400:50:0201:05:1201:19:5201:34:5401:48:5201:52:143605:54:29.1505:54:29.15+01:50:13
58BOROWCZAK Leszek 178M 40-4922M 5500:58:148400:04:3000:27:0400:56:1301:23:3901:53:3702:21:1402:51:575200:03:2500:07:3900:23:0800:37:5800:53:0301:08:4601:23:3501:39:0401:53:3101:56:574505:55:03.3005:55:03.30+01:50:47
59LICHACZ Ania 119K 30-392K 400:46:347000:04:3600:28:3500:57:3201:25:0101:53:4302:21:5802:51:105100:03:1300:07:4700:23:0100:40:1800:56:0001:13:0801:30:1201:48:4202:05:4202:09:456405:55:18.7505:55:18.75+01:51:02
60DOMAGAŁA Agnieszka 123Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINK 30-393K 500:45:136700:07:1900:28:5300:59:5101:29:2902:01:2502:31:3703:04:376900:03:5100:07:1900:21:3800:37:1500:52:1901:08:1701:24:0901:40:1601:56:0101:59:305106:00:30.2506:00:30.25+01:56:14
61ZIMERMAN Adam 313KapijaM 30-3923M 5600:36:222500:04:1400:27:5600:57:1001:25:5801:56:2902:26:4302:59:356600:04:1600:07:3900:22:3300:38:4100:55:1501:13:0701:30:5401:52:3502:12:3302:17:327306:01:59.5506:01:59.55+01:57:43
62ZAKRZEWSKI Adam 125M 40-4923M 5700:44:225900:05:4700:28:2400:57:4901:26:0301:56:0602:24:4502:56:296100:05:3000:07:5200:23:2800:39:2300:55:0201:11:4201:30:4801:49:0302:06:3202:10:186606:02:26.2006:02:26.20+01:58:10
63NOWICKI Cezary 130NiemalekoM 40-4924M 5800:39:304000:04:4700:28:4200:59:5701:29:2002:01:2102:31:4903:05:417000:03:4700:07:3200:22:4100:40:1200:56:5701:14:5801:32:2201:51:4902:08:5702:12:556806:06:40.4506:06:40.45+02:02:24
64MALAMIS Karolina 141Tri MissionK 30-394K 600:40:484500:04:2300:30:4701:02:5301:33:4002:07:3902:38:5303:14:578100:04:1300:07:4400:22:3100:38:5800:54:3001:11:0201:26:4701:43:3201:59:2902:03:115606:07:32.3006:07:32.30+02:03:16
65WAJDZIAK Marcin 139M 40-4925M 5900:45:136800:05:4500:29:3901:00:4501:29:3802:01:4202:31:1903:04:126800:04:4600:07:3800:22:4000:40:1200:56:2601:13:5201:30:1001:48:0602:04:2802:08:046006:08:00.8506:08:00.85+02:03:44
66GMEREK Pawel 131M 40-4926M 6000:44:015700:06:2700:28:0900:58:0401:25:4701:56:1902:24:4302:56:276000:06:0400:10:4400:25:3800:41:3900:57:5101:19:3401:37:2201:54:5502:12:5002:17:277206:10:26.6506:10:26.65+02:06:10
67ADACH Dariusz 127Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinM 40-4927M 6100:53:448000:06:1000:27:4100:57:1301:25:0101:54:4802:21:5502:53:325800:03:3400:07:4600:23:5900:41:5300:59:0701:19:3901:37:1101:56:1902:13:1802:17:147106:14:14.3506:14:14.35+02:09:58
68KROGULEC Mateusz 301MK 2ŁOMIANKIM 30-3924M 6200:41:164700:03:3500:29:3001:00:0101:28:1301:59:0302:28:4003:00:386700:04:0300:08:2900:24:1600:42:1201:02:0101:20:5901:40:4502:03:1002:22:1002:26:197706:15:51.4506:15:51.45+02:11:35
69MALISZEWSKI Bolesław 152M 40-4928M 6300:41:415100:04:5200:29:0501:00:3601:31:0902:03:5502:33:5003:06:387200:03:2200:08:2100:24:3800:42:2500:59:5401:19:2001:37:2101:56:3302:15:2602:19:477506:16:20.0506:16:20.05+02:12:04
70BASZKO Damian 126M 40-4929M 6400:49:487500:06:1200:25:5500:53:5101:20:1701:49:2302:17:3302:48:444700:05:0800:09:3000:26:3800:44:2901:03:0401:22:3301:42:0302:02:5102:22:2702:27:267806:17:18.9006:17:18.90+02:13:02
71CHWALIK Paweł 117M 40-4930M 6500:51:047800:06:0700:29:3501:01:5701:33:4402:08:3402:40:3303:16:118200:04:5800:07:4100:22:0100:36:4400:51:5301:08:0101:23:3301:39:5301:55:1501:59:125006:17:32.3506:17:32.35+02:13:16
72POPIEL Iwona 110K 40-492K 700:49:407400:04:0200:29:4301:01:5701:32:3402:05:5702:37:0303:11:247700:03:0700:09:1300:25:2000:41:5300:58:3001:16:0401:32:4901:49:5902:06:0802:09:436306:17:56.8006:17:56.80+02:13:40
73KNARA Ada 118Tri MissionK 30-395K 800:44:386400:05:3400:29:4501:01:4101:31:3902:03:4902:34:5103:10:087400:05:2800:08:4900:26:1200:43:2801:00:1701:18:1001:34:4801:52:4202:08:5002:12:386706:18:26.1006:18:26.10+02:14:10
74SZAŁANKIEWICZ Rafał 116Technika Grzewcza i sanitarna AQUA INSTALLM 30-3925M 6600:40:374300:04:3600:30:4201:02:3401:33:3302:05:2902:35:1803:09:217300:04:5800:09:5000:26:5600:45:1201:04:5901:23:2701:41:0301:58:5802:15:0502:18:547406:18:26.2006:18:26.20+02:14:10
75SKORUPINSKI Jarosław 177OPONYEXPRESSM 50-592M 6700:57:268300:04:3600:27:1000:55:5901:23:4101:54:2202:21:5902:52:445500:04:0500:08:0800:24:1400:42:4001:01:2001:21:4701:41:2301:59:3902:16:3102:20:357606:19:26.4506:19:26.45+02:15:10
76MYŚKOW Elżbieta 105TriMissionK 40-493K 900:48:217200:05:1500:30:2901:03:4101:35:3302:08:1902:39:4403:14:548000:04:1800:08:1400:24:0800:40:5100:57:1501:14:2001:31:1301:48:4702:05:4302:09:516506:22:39.5506:22:39.55+02:18:23
77DANIELCZUK Dominik 134domanM 30-3926M 6800:48:427300:07:5300:29:3301:01:2201:33:2602:07:1302:40:3803:14:007900:08:5700:08:5900:23:3100:38:5100:54:1501:10:5401:27:2601:45:0002:02:0002:06:115906:25:43.0006:25:43.00+02:21:27
78BAŁOS Liliana 129K 30-396K 1000:51:287900:04:5300:29:4501:01:2701:32:1202:06:0702:37:4503:12:217800:02:3900:08:3900:25:0900:42:4801:00:1301:18:2001:36:0001:54:1702:11:3102:15:377006:26:58.5006:26:58.50+02:22:42
79SIDOR Adam 109M 40-4931M 6900:50:017600:06:0500:27:3200:56:4401:25:0201:56:0002:25:3502:56:546300:07:1400:08:2300:25:3500:44:1201:02:5801:24:4901:45:2302:06:1102:27:0402:31:437906:31:57.3506:31:57.35+02:27:41
80WEIGANG Stefan 112Garbsener SCM 60+1M 7000:56:468100:06:0600:30:0401:02:2701:32:4802:05:3202:35:3103:10:407500:03:0400:09:0900:28:2000:49:0101:09:5301:29:2801:53:0702:16:1802:37:0702:42:338106:59:09.0006:59:09.00+02:54:53
81KLIKS Adam 138M 40-4932M 7101:02:328500:11:0600:31:3401:05:3101:38:0202:13:4302:46:3203:22:038400:05:4400:10:5500:30:3200:51:0801:10:4501:31:2701:51:1402:11:3102:32:3802:37:478007:19:12.4507:19:12.45+03:14:56
82LOTH Manfred 136LG RaguhnM 60+2M 7200:56:598200:05:3600:30:4001:03:1401:34:4302:07:5902:38:5203:11:237600:05:0300:11:2900:32:5700:57:0901:21:0201:45:3202:09:3802:35:1602:59:4803:05:478207:24:48.0007:24:48.00+03:20:32
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
LIMSTAWICKI Szymon 156M 18-2900:43:265600:06:1900:29:5401:05:3701:39:0902:15:2002:51:4103:41:588500:05:1100:12:3900:39:4001:15:0601:59:2202:25:4002:49:3403:11:2003:33:0803:37:558308:14:49.0508:14:49.05
TOCHOWICZ Kasper 182TriWiseM 18-2900:28:45400:02:3100:21:2400:43:3701:04:5901:27:2401:49:0402:12:20400:01:5900:33:21 DNF DNF
MARCZEWSKI Bartosz 150Tri MissionM 30-3900:47:517100:06:3200:30:5501:03:1901:35:5102:11:1102:44:5803:21:078300:13:21 DNF DNF
Znaleziono 85 wynik(ów)