POLSKAMAN TRIATHLON WOLSZTYN - ŚREDNI

Organizator:
​ROBUSTUS Sp. z o.o. Sp. k.
Data:
2020-08-16
Miejsce:
Wolsztyn
Dystans:
113 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
110
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
106
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.9km | 1.9km | 16.9km | 31.9km | 46.9km | 61.9km | 76.9km | 91.9km | 91.9km | 93.1km | 95.6km | 98.3km | 100.8km | 103.5km | 106km | 108.7km | 111.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN - K | OPEN - M | M16 | K16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu1.9kmPoz 15km30km45km60km75kmRondo
90km
Poz 1.2km3.7km6.4km8.9km11.6km14.1km16.8km19.3km21.1kmPozCzas
netto
113km
Różn.
                         
1SIÓDMIAK Igor 1017PRO Siódmiak Team / MBC / Pentathlon Sz-ekM181M 12020-08-16 09:02:1600:25:34100:02:1400:21:2400:42:2001:03:3901:24:4101:46:3202:08:48100:02:1500:04:5600:14:3500:24:3600:34:5900:46:2000:57:3401:09:1901:20:4801:23:39204:02:30.25 
2JAKIMIUK Daniel 214Twister Team/ Natural EPO TeamM182M 22020-08-16 09:02:1800:31:10400:02:4100:21:3100:42:4901:04:2101:25:2801:47:1502:08:52200:02:0100:05:1200:15:1300:25:3700:35:4000:45:5900:56:0001:06:2301:16:4101:19:11104:03:55.35+00:01:25
3IMIANOWSKI Konrad 102Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon TeamM183M 32020-08-16 09:02:1700:32:01500:03:0600:22:1200:44:2901:07:2901:29:5601:53:0202:15:46300:02:2400:05:5200:16:2400:27:2600:38:3200:50:0801:01:3401:13:2301:25:1401:28:02304:21:19.40+00:18:49
4HERING Mateusz 177Hering_triathlon / Tri Team BytówM184M 42020-08-16 09:02:4100:33:17900:02:4600:23:3500:46:4901:10:2901:33:3401:57:0902:20:50400:02:1900:05:4600:17:2200:29:4100:41:5700:54:5501:07:2301:20:0701:32:3701:35:291104:34:41.40+00:32:11
5METT Julian 222TRICAMPM185M 52020-08-16 09:02:3400:32:42700:03:1800:26:5400:49:3701:13:1401:36:3802:00:1402:24:09500:03:3700:05:2700:16:5900:28:4000:40:4000:54:3501:05:3801:17:2401:28:4801:31:47504:35:33.40+00:33:03
6RYBARCZYK Maciej 223M186M 62020-08-16 09:02:2500:30:34300:03:4000:24:3800:48:5601:13:1601:37:3802:02:4302:27:571100:02:5300:05:4700:17:0500:28:5700:40:4800:53:1601:05:2001:17:4901:29:5601:32:50604:37:54.40+00:35:24
7SABAT Piotr 189M301M 72020-08-16 09:02:4900:32:26600:03:0600:23:4400:47:1901:11:2601:35:3002:00:0002:24:09600:02:5000:05:4300:17:0700:29:0700:41:0300:53:2401:06:3501:21:5401:35:1801:38:061704:40:37.75+00:38:07
8BIENIEK Patryk 211KarasTeamM401M 82020-08-16 09:02:2300:35:412300:03:2100:24:2200:48:1401:12:5301:37:2002:02:1602:27:13800:02:3500:06:0800:17:5300:30:1000:41:5600:54:0701:05:5901:18:1901:30:2801:33:27704:42:17.50+00:39:47
9GODLEWSKI Krzysztof 231GVTM302M 92020-08-16 09:02:1900:33:351300:03:0400:24:3400:49:1601:14:3001:39:3602:04:4002:29:291800:02:4700:06:0600:17:5700:30:3000:43:0100:55:3601:07:4801:20:3801:33:0001:36:001204:44:55.95+00:42:25
10KRUPA Adam 213M402M 102020-08-16 09:02:3600:34:091700:03:2000:24:1600:48:3101:13:0901:37:4902:03:0702:28:211200:02:2100:06:2200:18:3500:31:2900:44:3000:57:2801:10:0501:23:0701:35:4401:38:501804:47:01.95+00:44:31
11STACH Łukasz 171Litwin Triathlon TeamM303M 112020-08-16 09:02:2700:33:181000:03:0800:25:1000:50:0901:15:5101:41:1302:07:0202:32:522600:02:3300:06:2300:18:2100:30:4500:42:5900:56:0701:08:4801:21:5901:34:4701:37:561604:49:47.80+00:47:17
12ALBRECHT Arkadiusz 146GB Galopujące ŚlimakiM403M 122020-08-16 09:03:2000:40:415300:04:4600:24:4200:49:2601:14:3801:39:1602:04:5002:30:172000:03:5100:05:5200:17:2800:29:2800:41:1000:53:1101:04:5801:17:0301:28:5001:31:40404:51:15.75+00:48:45
13KOZŁOWICZ Mateusz 220M304M 132020-08-16 09:03:1000:37:443100:03:2800:25:3600:51:0601:17:0701:42:3202:08:4102:34:203000:02:4600:06:0800:18:0000:30:1000:42:0100:54:2701:06:4001:19:0501:30:5401:33:52804:52:10.75+00:49:40
14SUCHECKI Łukasz 175M187M 142020-08-16 09:02:3600:39:284100:03:2500:25:1900:49:4901:15:0401:39:3502:05:2802:31:012100:03:1000:06:0700:18:1300:30:4400:42:5700:55:4601:08:1001:20:3301:32:2101:35:171004:52:21.75+00:49:51
15MARKUCKA Joanna 512K401K 12020-08-16 09:02:2300:33:361400:03:4200:25:1900:50:0901:15:3401:40:3902:06:3602:31:572200:02:5900:06:3000:19:0400:31:5500:44:3000:57:2901:10:1601:23:4301:36:5601:40:142004:52:28.40+00:49:58
16HOŃKA Michał 108Kapija sportM404M 152020-08-16 09:02:2100:35:142100:03:2400:24:3400:48:4201:13:3401:38:1402:02:3702:27:541000:02:2800:06:3300:20:4200:33:3800:46:3101:01:1901:15:4501:29:3601:43:1501:46:362704:55:36.10+00:53:05
17SOBCZYK Grzegorz 510M501M 162020-08-16 09:03:4600:40:305000:05:2500:24:0400:48:3101:13:2301:38:0502:03:2602:28:481600:03:4400:06:1500:17:4400:29:5300:41:5000:55:1901:08:2101:21:5301:34:3201:37:281504:55:55.55+00:53:25
18TOMAKA Bogusław 105Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINM405M 172020-08-16 09:02:4200:39:213800:02:5000:26:1300:51:4101:18:2701:44:4402:12:0002:39:103900:02:2600:05:5700:18:1000:30:4100:42:4100:55:1601:07:3901:20:0201:31:4701:34:31904:58:18.00+00:55:47
19MACIEJEWSKI Karol 117GT RATM305M 182020-08-16 09:02:2900:37:172900:03:1000:23:5400:47:5201:12:4001:37:1702:02:0602:27:00700:03:0700:06:3200:19:5000:33:4800:47:5101:02:3001:17:0901:32:0401:46:1201:49:363305:00:10.15+00:57:39
20RUZIK Rafał 210RURA TEAMM406M 192020-08-16 09:03:3700:41:416000:03:5500:33:5500:57:5801:22:5001:46:5802:11:3602:36:023400:03:0000:06:3100:19:0700:31:3900:44:0300:56:3601:08:5401:21:3301:33:4101:36:401405:01:18.85+00:58:48
21ŁUCZAK Adam 215MAVERICKSM306M 202020-08-16 09:02:5900:40:044200:03:3200:24:4000:49:2101:14:3401:39:5202:06:3002:33:102700:02:4100:06:3100:18:5600:32:0400:45:1100:58:4701:12:0501:26:0901:39:5501:43:142205:02:41.00+01:00:10
22LUBOS Michał 181HabasitM307M 212020-08-16 09:03:0700:39:254000:02:3200:24:4200:49:3701:15:2201:40:1702:06:5702:32:322300:02:0000:06:2700:19:1600:32:5200:47:2201:01:2201:15:4001:30:4601:45:2501:48:263205:04:55.20+01:02:24
23KOKOT Michał 152Dobra EnergiaM308M 222020-08-16 09:04:0100:36:082400:04:1000:25:4400:51:1601:18:1001:44:1802:11:1102:37:543700:02:5800:05:5600:17:4600:30:0400:43:4700:57:3501:12:0001:26:3301:40:3601:43:562405:05:06.65+01:02:36
24ŚWIEREK Andrzej 227IRONMAN PRODMAR SZCZECINM407M 232020-08-16 09:02:4700:37:142800:03:3700:24:5200:49:3601:14:1601:38:2202:03:1902:28:361400:03:3400:06:5000:20:1800:34:2300:48:4301:03:4901:18:3601:34:1101:49:2501:53:043805:06:05.30+01:03:35
25GZYL Jakub 203#flamingoteamM309M 242020-08-16 09:02:4700:34:491900:03:5100:24:2500:48:3701:13:2201:37:3302:02:2902:27:33900:03:1500:07:1500:22:0700:39:2300:54:2001:10:0101:24:5901:40:2501:54:4301:58:074805:07:35.80+01:05:05
26WRÓBLEWSKI Mateusz 153M188M 252020-08-16 09:03:3300:37:303000:03:0900:24:5100:49:2801:14:3601:39:5202:06:1602:32:442500:03:1000:06:2000:19:4200:33:1500:47:5001:02:4201:18:1301:33:1501:48:1801:51:353605:08:08.80+01:05:38
27BORKOWSKI Paweł 202Kiwami Rancing TeamM3010M 262020-08-16 09:03:1800:40:134600:03:0200:24:4400:49:5101:16:4001:42:5402:09:3102:35:563300:02:0800:06:0700:18:2800:31:4300:45:0700:59:2401:13:3101:28:1401:43:0101:47:012805:08:20.05+01:05:49
28SZENDZIELORZ Izabella 217Team FSWK402K 22020-08-16 09:02:2900:33:231100:03:3400:26:5900:53:3201:20:4001:46:3302:13:5602:41:004200:03:1000:07:3400:20:4500:34:2600:48:1801:02:1501:16:2401:30:3901:44:3101:47:543005:09:01.65+01:06:31
29MEDYK Damian 156M3011M 272020-08-16 09:02:3800:33:261200:03:5400:26:4900:53:4901:21:2501:48:0102:15:5702:43:495000:02:3600:06:0200:17:4600:30:2900:43:2600:58:4301:13:4401:28:5101:44:2301:48:003105:11:45.55+01:09:15
30LEOPOLD Marcin 143Aquanet/CityZen PoznańM408M 282020-08-16 09:02:4500:40:465500:04:5800:26:5500:53:5601:21:0201:47:2802:14:2402:40:534100:03:0500:06:4600:19:4300:33:0900:46:3101:00:0001:13:4201:27:5501:40:5501:44:002505:13:42.50+01:11:12
31HERTRAMPF Maximilian 142Triathlon Spreewald e. V.M3012M 292020-08-16 09:02:3000:37:142700:02:4900:27:0700:54:1401:22:2301:51:0202:20:4402:50:176400:02:3900:06:3500:19:0900:32:4800:45:4400:59:2601:12:4701:26:1001:39:0101:42:042105:15:03.05+01:12:32
32GARCZAREK Tomasz 179Piękni i młodziM409M 302020-08-16 09:03:1400:41:175600:03:3300:23:4700:48:0101:13:0401:37:4502:03:3202:28:271300:03:2000:06:2400:19:0500:32:2900:46:1401:01:5501:21:4701:39:3901:55:0501:58:394905:15:16.80+01:12:46
33ŁAKOMY Piotr 120M3013M 312020-08-16 09:03:1600:36:332500:04:1200:26:2800:52:4401:20:2301:47:0102:14:2802:42:014500:02:5500:06:5400:20:2000:34:2400:48:0401:02:3101:17:0101:31:4101:46:2001:49:593405:15:40.90+01:13:10
34PARTIKA Andrzej 225M4010M 322020-08-16 09:03:1100:47:308300:04:0000:26:3400:54:0501:22:3501:49:5502:17:2102:45:065500:02:5200:06:0400:18:2300:31:1100:43:3500:56:1701:08:4501:21:2901:33:4101:36:371305:16:05.10+01:13:34
35KUBASIK Arkadiusz 154PGE Dolna OdraM4011M 332020-08-16 09:02:3300:39:163600:03:0500:24:2200:48:3601:13:0501:37:3902:03:4002:29:261700:02:2200:07:5100:23:0200:38:4000:54:1901:10:2001:25:4801:42:1101:58:3502:02:075905:16:16.65+01:13:46
36ŻYŁA Tobiasz 163AWF RUNNING TEAM/ MIĘDZYRZECKIE GAZELEM189M 342020-08-16 09:02:5600:41:305800:04:3100:26:2200:52:3401:19:4301:46:3202:13:4702:41:434300:03:4400:05:4900:18:0000:31:3600:45:1500:59:1601:13:0301:27:5001:42:0601:45:242605:16:52.10+01:14:21
37ŻYŁA Marcin 221M3014M 352020-08-16 09:02:4100:34:091600:03:2700:26:1400:51:1401:17:0601:42:4802:09:4802:36:513500:03:0500:07:1800:22:4200:39:0700:54:1701:11:0601:26:1801:42:0201:56:2201:59:435205:17:15.55+01:14:45
38WÓJCIK Michał 138voestalpineM3015M 362020-08-16 09:02:4000:40:325100:05:2600:27:3500:55:1201:23:2801:51:2002:19:1202:47:586000:03:3500:06:1300:18:2500:31:0300:43:4500:56:5301:10:0201:23:3301:36:3601:39:471905:17:18.75+01:14:48
39ŚWITAŁA Krzysztof 208Niagara RakoniewiceM4012M 372020-08-16 09:02:3000:35:332200:05:3400:26:3100:52:4201:19:3701:46:1202:13:2402:40:404000:04:4200:06:5700:21:0600:35:4700:50:1201:05:3701:20:2101:35:3601:50:2501:54:084105:20:37.05+01:18:06
40WORONOWICZ Konrad 201Morsy Ośno LubuskieM1810M 382020-08-16 09:02:5400:40:064400:04:0700:27:0600:54:0601:21:4501:48:2902:16:0502:43:264600:03:1800:07:0000:20:4900:35:1300:49:3801:04:2401:18:4201:33:2501:47:3201:50:593505:21:56.70+01:19:26
41ŁĄCZNY Leszek 200M502M 392020-08-16 09:03:2700:41:275700:03:5200:25:4300:51:1701:17:1101:42:2302:08:2102:34:403100:03:3000:07:3600:22:4300:38:1500:53:2401:09:1501:24:4501:41:0801:56:5602:00:535605:24:22.85+01:21:52
42DREWUSZEWSKI Maciej 1184MM4013M 402020-08-16 09:03:4300:43:226900:04:5400:25:1900:50:3901:16:5401:43:0702:10:5802:38:313800:04:3100:07:2300:21:1800:36:2000:51:0501:06:0501:20:5901:35:5701:50:3001:54:004005:25:18.45+01:22:48
43SZARAPANOWSKI Marcin 127Ultra Diabły Team LubrzaM4014M 412020-08-16 09:03:1400:43:196800:04:4900:26:1800:52:5801:20:2901:48:2202:16:5502:45:305600:04:0700:06:4300:20:3200:34:2600:48:2201:02:5001:16:4701:31:1601:44:3101:47:392905:25:24.05+01:22:53
44SOBIERAJ Maciej 229Natural EPO TeamM4015M 422020-08-16 09:03:2900:47:358500:04:0700:24:4700:49:2101:14:4101:39:3802:05:1002:29:541900:04:4100:07:0600:21:2600:37:2200:52:3101:08:2301:23:5801:39:4701:55:3501:59:095005:25:26.05+01:22:55
45LICHACZ Miłosz 111M3016M 432020-08-16 09:02:5100:37:593200:03:3800:25:1500:50:1901:15:5501:40:4402:06:4502:32:422400:03:0000:07:2800:22:3700:39:0300:55:1801:12:1101:29:3901:48:1502:04:5902:08:257005:25:44.40+01:23:14
46FABIJAŃCZYK Paweł 125M3017M 442020-08-16 09:03:2400:43:186600:05:0900:26:2900:52:4301:19:4701:46:4202:14:1702:41:474400:04:0100:07:4200:21:5900:36:5600:51:2101:06:2601:20:4701:36:2201:50:4301:54:164205:28:31.65+01:26:01
47SCHUBERT Frank 230Garbsener SCM503M 452020-08-16 09:02:4500:39:093500:03:5300:26:4000:53:4501:21:1101:48:4102:16:1702:43:454800:02:4900:07:2000:21:4500:36:5500:52:2001:08:1401:23:4701:40:1801:55:5301:59:395105:29:15.55+01:26:45
48SCHULZE Heike 131HONDA Bohlig LaufteamK501K 32020-08-16 09:02:5900:43:186700:03:5800:26:5800:53:2201:21:0701:48:2202:15:4902:43:464900:03:1700:07:0800:21:1800:36:1600:51:0401:06:3001:21:3401:37:1401:52:1501:55:574505:30:16.60+01:27:46
49STEFANIAK Łukasz 188M4016M 462020-08-16 09:03:3700:46:298000:04:4400:27:2600:55:2801:24:4501:53:4202:23:4102:54:057200:03:3400:06:0000:18:0700:30:5400:43:4200:57:1701:11:0201:26:0801:40:1301:43:342305:32:26.80+01:29:56
50PERCZAK Janusz 104IN-SoftwareM3018M 472020-08-16 09:02:4200:38:073300:05:2800:24:1400:48:0101:12:4701:37:0402:02:5002:28:431500:03:1500:08:1200:25:0100:42:2401:00:5501:18:5401:37:3501:56:2002:14:3902:18:388805:34:11.90+01:31:41
51LESZCZYŃSKI Michał 123Syberian Husky TeamM4017M 482020-08-16 09:04:0800:40:204900:04:1700:27:0700:54:1901:22:2201:49:0502:16:2702:44:295100:03:3500:06:5400:19:5400:34:1800:49:1201:06:4701:22:4601:41:5501:58:3802:02:416005:35:22.10+01:32:51
52KOŚCIAŃSKI Łukasz 178Zdun Triathlon TeamM3019M 492020-08-16 09:03:1000:40:164800:04:3400:26:0500:51:5301:18:2601:44:5502:11:5002:37:063600:03:3800:07:5900:23:2400:39:4600:55:4801:12:3901:30:1001:47:5002:05:5002:09:557305:35:29.65+01:32:59
53JANOWSKI Maciej 173Wolsztyńska Akademia BiegowaM3020M 502020-08-16 09:02:3500:40:144700:03:2400:27:1500:55:0501:23:0201:50:5302:19:3602:48:566200:02:5300:07:2500:22:3600:38:5100:54:4701:11:1301:26:2601:41:5601:56:5202:00:245505:35:51.45+01:33:21
54LICHACZ Ania 115GT RatK301K 42020-08-16 09:02:5700:43:106300:03:5900:26:5700:53:3301:20:5401:47:5002:15:4702:43:354700:02:5900:07:5700:23:1300:39:0500:54:5301:11:3101:27:2901:43:4601:59:2702:03:106205:36:53.00+01:34:22
55FILIPIAK Dominik 194Domino TRIM1811M 512020-08-16 09:03:2400:35:132000:03:4400:26:4700:52:2501:18:1601:43:3402:09:3102:35:223200:02:4500:08:4300:28:0700:45:2801:01:4101:18:4401:36:4501:55:2002:15:5402:20:208905:37:24.75+01:34:54
56BRETTSCHNEIDER Frank 224Stahl-Walzwerk-HettstedtM4018M 522020-08-16 09:03:2000:48:028800:05:4600:24:3800:48:5501:14:3801:40:0202:06:2002:33:192800:06:0600:07:1100:21:5700:37:5600:54:0201:11:1401:27:3201:44:4702:01:3802:05:266505:38:39.20+01:36:08
57GRZEGORCZYK Mateusz 116Zakochaj się w bieganiuM1812M 532020-08-16 09:02:3800:46:538100:02:5000:28:2100:56:2901:24:5901:53:3302:22:3602:51:266600:03:2100:07:0000:21:2500:35:5800:50:5701:05:5701:20:4701:36:1501:51:3901:55:174305:39:47.00+01:37:16
58PRZYBYLSKI Andrzej 205Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinM4019M 542020-08-16 09:03:4300:44:067100:05:2400:26:4200:53:4701:21:2901:49:0802:17:2502:45:355700:04:4900:06:5500:20:5700:36:1100:51:3801:07:5001:23:4201:40:3601:56:2402:00:095405:40:03.55+01:37:33
59ROSZAK Bartosz 226WRONIECKI Klub BiegaczaM3021M 552020-08-16 09:03:5300:40:054300:04:5100:28:0900:56:0101:24:5701:53:1102:22:2202:51:296700:03:2800:07:2500:22:0700:37:5100:53:3201:09:1801:25:3401:42:1601:57:3402:00:595705:40:52.10+01:38:21
60RABSKI Tomasz 169M3022M 562020-08-16 09:02:3500:41:365900:03:5000:25:4500:51:4701:19:4501:47:5002:17:1302:44:595300:04:3000:05:5800:21:0400:39:1500:56:4201:13:5701:30:0801:46:4102:03:4102:07:396805:42:34.35+01:40:04
61GRANICZNY Krzysztof 176M504M 572020-08-16 09:03:3100:43:116400:03:3600:26:5800:53:2901:20:4501:47:5802:16:1902:44:345200:03:5100:07:1500:22:0300:37:5500:58:2201:14:4401:31:3901:48:5402:06:1102:10:207505:45:32.30+01:43:02
62WITKO-BŁASZCZYK Sebastian 109ŻELAZNA ŚWIDNICAM3023M 582020-08-16 09:02:5400:46:077900:06:3700:28:0800:55:4301:23:2301:51:1802:19:4002:48:076100:03:5500:07:5600:23:2500:39:2400:54:5001:10:3801:26:2201:42:2101:57:2702:01:045805:45:50.10+01:43:19
63CHYB Marcin 218Infobiuro BisM4020M 592020-08-16 09:03:4600:44:417400:05:2400:26:2300:53:2301:21:2501:48:5502:17:0602:45:015400:03:3300:07:2100:22:0400:37:4700:53:3401:10:5701:28:0601:46:3002:03:4402:07:426905:46:21.35+01:43:51
64KATA Wiesław 106M4021M 602020-08-16 09:03:2700:44:387300:05:3100:30:0400:58:2901:28:1601:58:1002:29:0002:59:328100:05:2900:07:0500:20:1600:33:5900:47:4401:03:5701:18:3101:33:5001:48:1801:51:483705:46:58.05+01:44:27
65MIKOŁAJCZYK Tomasz 157Explorador teamM4022M 612020-08-16 09:03:4000:42:316100:04:0800:27:0700:54:0701:22:5101:52:0002:22:3802:53:117100:03:1900:07:3000:21:4300:37:5100:54:0301:11:1601:27:5001:44:2002:00:1602:03:526305:47:01.60+01:44:31
66KONIECZNY Remigiusz 135CITY ZENM4023M 622020-08-16 09:03:5900:48:469000:03:4900:27:5900:56:0701:25:3601:55:1002:25:0502:55:597600:03:3800:06:5500:20:4800:35:3700:50:1201:06:1401:21:4201:38:0101:53:2701:57:214705:49:33.45+01:47:03
67BEDNAREK Piotr 151M1813M 632020-08-16 09:03:3300:40:124500:03:5100:27:3300:55:3501:24:3201:52:4702:21:4702:51:556800:02:2000:06:3900:20:2500:36:2900:53:0001:11:5101:30:5001:49:4702:09:2302:14:048305:52:22.35+01:49:52
68KNOP Wojciech 193M3024M 642020-08-16 09:02:5100:43:507000:04:3500:27:5100:56:3301:26:0301:55:3002:26:4502:57:227700:03:4800:07:1700:21:4200:36:4200:52:2001:08:2501:24:3301:42:1902:00:0702:04:446405:54:19.40+01:51:49
69KUŹMA Adam 164M3025M 652020-08-16 09:02:5700:45:137700:04:0600:25:3000:50:4401:16:5601:44:1002:16:5302:51:586900:06:4400:07:5600:24:4700:41:4700:58:0001:15:1201:32:1301:47:4602:02:4302:06:316705:54:32.55+01:52:02
70KASOLIK Radosław 121Kęckie HarpaganyM3026M 662020-08-16 09:02:4400:40:335200:04:5700:27:5300:56:1301:26:1701:56:2502:27:3102:58:088000:04:3900:07:4300:22:4600:39:2800:55:2401:12:4201:29:4601:46:5102:02:3602:06:166605:54:33.60+01:52:03
71MALAMIS Karolina 228Tri MissionK302K 52020-08-16 09:03:0400:45:087600:04:1800:29:3900:59:5501:31:1102:03:1202:36:2803:08:599500:04:0900:07:1700:21:2400:36:3600:50:5501:06:0301:20:2501:35:3401:50:1101:53:543905:56:28.25+01:53:58
72NIEWIADA Maciej 166eXploradorM3027M 672020-08-16 09:03:2800:40:445400:03:5100:31:0301:02:1901:35:0802:06:5802:40:0703:12:539700:02:4700:06:5900:20:3100:34:5500:50:1501:05:5101:20:5201:36:5101:52:3701:56:244605:56:39.30+01:54:09
73LIS Rafal 140Triathlon Club WrocławM4024M 682020-08-16 09:02:5500:38:443400:03:4200:27:2500:54:4001:23:4901:52:5002:23:2002:54:437400:03:1700:08:1900:24:3900:42:1701:00:0101:18:4001:36:5701:55:1702:12:3702:16:578505:57:23.05+01:54:52
74JASKOT Mariusz 198Flash TeamM3028M 692020-08-16 09:03:5400:47:398600:04:4600:25:2900:52:0301:20:1701:49:3902:19:0602:49:086300:04:5700:07:0800:23:0400:43:3900:59:3301:17:0101:33:5801:52:1502:08:0002:11:337605:58:03.55+01:55:33
75SIEKIERSKI Michał 182M3029M 702020-08-16 09:04:0000:48:599200:04:1600:29:1700:58:4101:29:2102:00:2402:32:0303:03:318700:03:1000:07:3800:22:1200:37:2900:52:3801:08:1701:23:2901:40:0501:56:1302:00:075306:00:03.10+01:57:32
76ŁUKOWSKI Dariusz 103Gmina Strzelce OpolskieM505M 712020-08-16 09:03:0200:44:577500:03:4800:27:5200:56:1301:26:1601:56:3602:27:3202:57:557900:02:5800:07:3300:23:0300:39:4700:57:0301:14:1001:31:3401:50:0302:07:4802:12:047806:01:42.30+01:59:12
77NOWAK Adrian 206Pobiedziska Racing Team / #zaliniametyteamM4025M 722020-08-16 09:03:5100:39:233900:03:1300:27:2500:54:4901:22:5901:50:5102:18:3902:47:325900:03:1800:07:5200:24:2500:48:1101:05:5601:24:3701:43:3402:02:5702:23:2302:28:289406:01:54.15+01:59:23
78KŁODZIŃSKI Robert 12M506M 732020-08-16 09:03:1600:47:328400:05:1200:29:1100:59:0401:29:3802:00:1502:31:4703:04:028800:03:4800:07:0900:22:0700:40:2900:55:5001:11:2601:26:5401:42:5501:59:0302:03:086106:03:42.30+02:01:12
79SEIDEL Anja 219Garbsener SCK502K 62020-08-16 09:03:4800:47:308200:05:3300:27:0600:54:3501:22:4101:50:0902:18:1402:46:335800:03:4200:11:2000:28:0800:46:2601:04:2101:22:5001:40:4001:58:4402:16:2002:20:319006:03:49.20+02:01:18
80WYSOCKI Piotr 150wysockiM4026M 742020-08-16 09:02:2800:36:432600:04:4500:26:5100:54:3301:23:4401:52:5402:23:4902:54:217300:03:1300:08:5300:28:3300:47:1301:05:2301:26:5101:45:1602:03:5002:20:5702:25:129206:04:14.80+02:01:44
81ADACH Dariusz 104Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinM4027M 752020-08-16 09:04:0200:54:0910000:05:5900:26:5800:53:5301:21:5701:51:3402:20:1702:50:376500:04:2400:07:5400:23:2700:41:1700:58:1101:15:5901:32:5901:51:3702:09:2602:13:428006:08:51.85+02:06:21
82JARNOT Wojciech 187M4028M 762020-08-16 09:03:3500:39:183700:04:5500:29:0500:58:4801:29:5702:01:2602:33:5903:07:459400:05:4300:07:3800:22:2400:38:5600:55:1401:13:3601:31:3601:51:0802:08:5002:13:137906:10:54.90+02:08:24
83MYŚKOW Elżbieta 148TriMissionK403K 72020-08-16 09:03:1800:50:279600:04:3100:29:1300:58:4301:29:2201:59:5802:30:4903:00:438200:03:4100:08:3500:25:2700:42:4600:59:5301:17:3601:35:1601:53:3202:11:2302:15:488406:15:10.00+02:12:39
84SIDOR Adam 144M4029M 772020-08-16 09:03:3200:48:589100:05:0000:27:1500:54:3401:23:5901:52:5202:23:4102:54:597500:04:3000:07:4800:24:0500:40:5400:57:5801:16:5001:36:3301:57:2902:17:1102:21:519106:15:18.05+02:12:47
85BAS Maciej 159M1814M 782020-08-16 09:03:5700:52:439800:06:5100:28:1100:55:5101:24:1901:52:4802:22:2302:52:097000:06:2200:09:2300:26:3200:44:1801:01:5201:20:1301:38:0401:56:4202:14:2902:18:308706:16:35.30+02:14:05
86ADAM Eve 515Berliner TSCK303K 82020-08-16 09:02:2100:33:581500:04:1600:28:4500:57:1401:30:0502:03:2102:34:0303:05:089000:04:3900:08:2000:25:3400:43:5801:02:0201:22:1501:41:5102:03:1802:23:4902:28:589506:16:59.50+02:14:29
87WOSKOWSKA Magdalena 190Klub Biegam Bo Lubię RacibórzK404K 92020-08-16 09:02:4900:43:176500:05:0800:32:3601:06:4301:40:5802:14:2002:48:0103:21:3310300:03:3500:07:3700:24:0900:40:4800:57:2101:14:2001:31:0001:48:3702:05:3702:09:497206:23:22.80+02:20:52
88SZYMAŃSKI Sławek 112Wolsztyński Klub BiegowyM4030M 792020-08-16 09:03:3501:01:3710600:05:2000:29:2800:59:1001:30:0802:00:4902:32:0903:03:058500:04:0600:07:2900:22:3600:39:0900:55:5601:13:3901:30:5501:49:1102:06:1602:10:097406:24:17.25+02:21:47
89WASILEWSKI Michał 1297Nutrition TRIM3030M 802020-08-16 09:02:5300:53:219900:06:2600:30:0700:59:2001:29:1301:59:4202:31:2003:03:208600:03:2800:09:0000:25:1800:42:5701:00:4401:19:2901:37:4701:55:5302:13:3502:18:098606:24:44.60+02:22:14
90NAMYSŁ Iwona 149Tri MissionK405K 102020-08-16 09:03:0400:45:437800:05:0000:30:3101:00:4801:32:2202:03:2302:35:1503:06:169300:02:4800:09:0400:26:4500:47:3301:06:5901:27:2001:46:2002:06:3402:25:0702:29:079606:28:54.05+02:26:23
91LASKOWSKA Aneta 216Sauerland TeamK503K 112020-08-16 09:02:2600:49:109300:05:5700:32:5501:04:5801:38:4402:12:3002:45:5603:20:3510200:05:3500:07:5000:22:4700:39:0100:55:2401:12:3201:29:5501:47:3802:04:4802:09:067106:30:23.50+02:27:53
92CORREIA Daniel 2097Nutrition TRIM3031M 812020-08-16 09:04:0401:06:2610700:06:0600:28:4000:57:4901:27:4501:57:4602:30:1703:01:088300:04:5700:07:0300:21:3600:38:0700:56:5901:15:0301:32:3101:52:1802:09:4802:13:488206:32:25.60+02:29:55
93SKORUPINSKI Jarosław 155OPONYEXPRESSM507M 822020-08-16 09:04:0400:58:2910500:05:5300:28:1200:56:1801:26:2001:55:4702:26:1402:57:377800:04:0200:09:0800:27:5600:49:0901:08:5601:28:3401:47:5802:07:4402:25:3202:29:129706:35:13.35+02:32:43
94MOLSKI Piotr 204M3032M 832020-08-16 09:02:3900:47:588700:06:5900:31:2501:03:1001:36:4502:10:4502:46:3703:23:2910400:06:2700:07:2300:23:3000:41:2500:58:2901:15:2401:33:0301:51:2802:07:5702:11:377706:36:30.80+02:34:00
95DUCZKOWSKI Rafał 212Grzybiany TeamM4031M 842020-08-16 09:02:5300:54:5810200:05:3700:31:0301:02:2101:36:3002:08:5902:43:0203:17:109800:05:1100:07:4900:24:3300:41:0400:57:3701:15:0101:33:0201:51:2602:09:3902:13:458106:36:41.95+02:34:11
96ŁAGÓDKA Marek 158gmina IzbickoM60+1M 852020-08-16 09:03:0200:50:189500:07:1100:29:2100:58:5601:30:2402:02:2902:34:1903:06:149200:07:4200:08:3500:26:3900:46:3701:05:2801:25:3101:44:3402:04:2902:23:0802:27:229306:38:47.25+02:36:17
97MĘDREK Roman 196NiezrzeszonyM4032M 862020-08-16 09:03:0600:50:349700:07:3200:27:4700:56:3901:26:4601:57:3302:29:4903:03:018400:05:5600:09:1900:27:5300:48:4001:10:3201:30:0401:49:4802:13:1702:35:0302:39:4810006:46:51.35+02:44:21
98WENCEL Jarosław 147exploradorM4033M 872020-08-16 09:04:0800:48:448900:08:0200:29:2500:59:0001:31:1302:04:3402:38:1303:12:229600:04:3600:08:5900:27:1200:45:5001:04:4501:25:2901:45:4502:07:0602:28:2902:33:279806:47:11.20+02:44:40
99WEIGANG Stefan 130Garbsener SCM60+2M 882020-08-16 09:03:4900:57:1510400:05:2300:30:0001:00:1101:31:1402:02:0502:33:2103:05:008900:04:4900:08:5900:28:4000:49:3201:10:5601:32:1701:52:4402:12:4802:33:0502:37:169906:49:43.20+02:47:12
100ZBORALSKI Adrian 145M3033M 892020-08-16 09:03:4000:54:3610100:04:4700:28:0200:55:4701:25:3401:57:1902:31:0503:05:189100:06:3700:09:1200:26:4700:47:2701:05:5801:27:2401:48:1402:12:0902:34:0402:40:0610106:51:24.35+02:48:54
101JOZWIAK Szymon 110CZERWONY SMOKM3034M 902020-08-16 09:03:0500:44:217200:05:5700:30:4501:01:2701:34:0802:07:1602:43:0603:17:339900:05:0600:09:2800:27:1200:47:0301:07:0901:29:0001:52:2802:16:5102:41:5302:47:1410307:00:11.90+02:57:41
102KACZMAREK Andrzej 128M4034M 912020-08-16 09:02:3200:55:0310300:05:2900:31:1501:03:5101:38:5102:12:0202:46:1703:19:0510100:05:3300:10:1500:32:2900:55:4501:18:4001:43:2802:05:4402:29:5202:52:2402:57:2210507:22:32.10+03:20:01
103KLIKS Adam 160M4035M 922020-08-16 09:03:5101:06:4310800:09:3300:34:2401:07:4801:42:0402:16:2502:52:3103:27:0410500:05:1900:10:2500:31:4300:53:3201:15:3601:38:0602:02:0902:25:2202:46:3002:51:0610407:39:45.50+03:37:15
104ŻÓŁTOWSKI Krzysztof 186M60+3M 932020-08-16 09:03:5801:18:0610900:06:4600:32:0001:05:5701:41:5402:16:5102:52:5303:29:4810600:03:4900:09:2200:39:0501:00:1601:18:0701:38:1501:56:4302:16:0302:37:3402:42:3510207:41:04.35+03:38:34
105MIKOŁAJCZYK Jacek 113M508M 942020-08-16 09:03:0800:43:066200:07:0100:30:0601:00:5201:33:5602:07:3002:42:2803:17:4310000:07:3400:14:2300:42:1001:09:2601:36:0602:04:1302:30:5202:57:5803:25:0703:31:4310607:47:07.10+03:44:36
DQFRITZSCHE Victoria 185SSB FFOK302020-08-16 09:03:12 DQ94 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ4405:56:24.55 DQ
LENART Konrad 207MBC TeamM402020-08-16 09:02:2000:34:121800:04:0300:24:4900:49:2801:15:2401:41:0702:07:2402:33:3429 DNF
TYCZYŃSKI Jacek 100Trinergy/ U Jędrusia TRI TEAMM182020-08-16 09:02:1600:25:59200:02:3700:21:1600:42:1901:03:4601:25:20 DNF
SAŻALSKI Piotr 1921.GPRM302020-08-16 09:02:4300:33:058 DNF
SENGER Robert 114TrizarzaM302020-08-16 09:02:31  DNF
Znaleziono 110 wynik(ów)