POTĘGOWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-24
Miejsce:
Potęgowo
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
44
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkilaps
1.1km
laps
3.6km
laps
6.1km
laps
8.6km
laps
11.1km
laps
13.6km
laps
16.1km
laps
18.6km
Czas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1HAŁAS Marcin 340UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 1 00:07:4600:24:4800:41:4900:59:0901:16:0501:32:5601:49:4202:06:4002:23:53.35 6:498.8
2KNITTER Tomasz 346TOMASZ KNITTERDZIEMIANYM18-291M 200:07:2000:23:5900:40:5000:57:3601:14:2801:31:2801:48:4602:06:4502:26:01.25+00:02:076:558.7
3KUBISZYN Mirosław 350KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-392M 300:07:4700:25:5000:43:4701:01:4101:18:1901:34:5301:52:0502:10:1202:29:04.40+00:05:117:038.5
4NACZK Leonard 105LĘBORSKIE LWYLĘBORKM40-491M 4100:07:4500:24:5300:42:0800:59:3701:17:1801:35:1101:53:1502:11:3402:30:13.05+00:06:197:078.4
5BARCZYK Bogdan 331NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 500:07:3000:24:2900:41:4400:59:0901:16:4501:34:4101:53:0602:11:5502:30:30.10+00:06:367:088.4
6KOŁODZIEJ Joanna 348STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-591K 100:07:3800:24:5600:42:3201:00:2501:18:1401:36:1001:54:1102:12:1202:30:55.55+00:07:027:098.4
7ŻYDACZEWSKI Ryszard 377KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 600:07:3500:24:3800:42:0200:59:3601:17:1901:35:1901:53:3802:12:2002:31:11.65+00:07:187:098.4
8SPYCHAŁA Marzena 365CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-491K 200:07:4400:25:0500:43:0301:01:1401:19:3401:38:0101:56:3402:15:1102:34:04.60+00:10:117:188.2
9LENZ Andrzej 352MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-593M 700:08:0700:26:1700:44:1001:02:2101:20:4301:39:0601:57:1802:15:3202:34:22.65+00:10:297:198.2
10KOLMETZ Katarzyna 347POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK40-492K 300:07:5700:25:4500:43:4301:02:0301:20:4001:39:1101:57:5902:16:5002:35:52.05+00:11:587:238.1
11KUŚMIEREK Patryk 351BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 800:09:0000:27:3100:46:4201:06:1401:22:5401:40:2701:59:0302:17:4102:36:02.75+00:12:097:238.1
12CIESIELSKI Jerzy 334TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-293M 9200:08:0400:26:5100:45:2501:04:0101:22:2601:40:5001:59:4802:18:2702:36:36.00+00:12:427:258.1
13CIESIELSKI Jan 333TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-492M 10100:08:0200:26:0100:44:0001:02:3401:21:1601:40:4001:59:3502:18:4202:37:17.95+00:13:247:278
14SZULC Alicja 368MŁAWAK40-493K 400:07:4200:25:3700:43:4701:02:2401:21:1101:40:2901:59:5702:19:5902:40:08.80+00:16:157:357.9
15ŻAMOJCIN Marek 376NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-594M 1100:08:0700:26:2300:44:5401:03:3401:22:3301:41:4702:01:3202:21:4002:41:06.95+00:17:137:387.9
16MĄDRY Grzegorz 354KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60+1M 1200:08:3900:26:5800:45:2001:03:5301:22:4101:41:5102:01:1302:21:1002:41:56.75+00:18:037:407.8
17STĘPIEŃ Lucyna 366KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 500:08:1600:27:0400:46:0801:05:3401:24:5801:44:4402:03:5802:23:0002:42:36.05+00:18:427:427.8
18FRANKIEWICZ Mirosław 337FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-493M 1300:08:2100:27:2100:46:2201:05:1001:24:2901:43:5902:03:3002:23:1202:43:07.50+00:19:147:437.8
19ŚCIBUT Ania 369FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-494K 600:07:5700:26:0500:44:5301:04:1201:23:4601:43:4102:03:4202:24:0402:44:22.10+00:20:287:477.7
20STACHOWICZ Joanna 367BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 700:07:4800:26:2100:45:3101:05:0201:24:2401:43:5802:03:5502:24:1702:44:40.90+00:20:477:487.7
21PAPROTNA Agnieszka 358NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 800:08:1600:27:0800:46:2701:05:4601:25:2701:45:1702:05:1602:25:1202:45:02.70+00:21:097:497.7
22RAKOWIECKI Zbigniew 361FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-595M 1400:08:1000:26:3300:45:1901:04:2901:24:0501:43:5002:04:1202:24:2502:45:13.10+00:21:197:497.7
23NOWICZ Mariusz 357CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-294M 1500:07:5800:26:5000:46:0501:05:2401:24:5401:44:5902:05:1102:25:3202:45:57.30+00:22:037:517.6
24GROS Agnieszka 339STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-495K 900:07:5600:26:4700:45:5701:05:3001:25:0301:45:0402:05:2502:25:5002:47:00.95+00:23:077:547.6
25WESOŁOWSKI Wojciech 372MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+2M 1600:08:3900:27:3000:46:4101:06:1201:25:5401:45:3302:05:4202:26:3202:47:46.25+00:23:527:577.5
26RESEMAN Sylwia 362FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK50-592K 1000:08:2600:27:3400:46:4601:06:0801:25:5301:46:0102:06:3802:27:5502:49:03.10+00:25:098:007.5
27BUCZKOWSKA Wiesława 332FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+2K 1100:08:3200:27:2500:46:5001:06:4701:26:5801:47:3602:08:1602:28:5502:49:28.75+00:25:358:017.5
28GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 338ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-596M 1700:08:2000:26:5100:46:0301:05:2401:24:5601:44:5502:05:3202:28:0302:50:25.50+00:26:328:047.4
29JANOSZKA Irena 341CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-593K 1200:08:1900:27:1900:46:5701:07:0901:27:5001:48:2602:09:2002:30:4102:52:10.25+00:28:168:097.4
30PLEWIŃSKI Rafał 359GDYNIAM30-393M 1800:07:5100:26:3300:46:0201:05:4101:25:3001:46:1702:08:0302:30:5702:54:25.25+00:30:318:157.3
31NIETRZEBKA Aleksandra 378MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-292K 1300:08:5200:29:2600:50:1101:10:2401:30:0701:50:2002:11:1902:33:0702:54:53.85+00:31:008:177.2
32WENDT Jarosław 371POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM50-597M 1900:09:3000:31:1400:52:1701:13:0601:33:5001:54:2502:15:1702:36:0002:56:45.35+00:32:528:227.2
33DANKIEWICZ Barbara 335ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-496K 1400:08:5600:29:0100:49:0801:09:2201:29:5801:51:2402:12:5702:35:2602:57:29.60+00:33:368:247.1
34SOBAŃSKA Grażyna 364DRUŻBICEK60+3K 1500:09:2200:30:0600:51:0501:12:0201:32:4901:53:3002:14:3202:36:0502:58:11.75+00:34:188:267.1
35KACZMAREK Jarosław 342SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-598M 2000:08:5400:28:5200:49:1201:09:5701:30:4901:52:1702:14:0502:36:0402:58:14.45+00:34:218:267.1
36NIETRZEBKA Paweł 356MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-394M 2100:08:4000:28:4400:49:1401:09:5801:31:0901:52:5102:15:1202:37:3803:00:44.30+00:36:508:337
37DUSZA Anna 336NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-594K 1600:08:4600:29:0400:49:5301:10:5001:31:4401:53:1502:15:3002:38:1503:01:01.85+00:37:088:347
38POSTEK Danuta 360MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-595K 1700:08:5500:29:3100:50:1001:11:0301:32:0101:53:4202:16:0702:38:4403:01:51.75+00:37:588:377
39MALINOWSKA Katarzyna 353LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-392K 1800:09:0100:29:1800:49:5901:11:0801:32:3401:53:5702:16:5002:41:0403:02:53.30+00:38:598:406.9
40KACZMAREK Zofia 343SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-596K 1900:09:0400:29:3700:50:2501:11:1701:32:3101:54:0902:16:4302:40:1103:03:34.95+00:39:418:426.9
41ROZMUS Jolanta 363FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+4K 2000:09:2500:30:2300:51:3501:13:2001:34:5701:57:1902:19:2702:41:3103:04:02.80+00:40:098:436.9
42ZAWADZKA Maria 375KS METRACO POLKOWICELUBINK60+5K 2100:09:2600:31:1700:53:1701:15:0301:36:4101:58:3102:20:3902:43:0303:05:48.80+00:41:558:486.8
43MÓRAWSKI Sławomir 355TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-599M 2200:10:2100:33:5200:57:0001:19:5201:43:3302:07:5602:32:1202:56:5603:21:30.40+00:57:379:326.3
44KARASIEWICZ Iwona 344NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-393K 2200:09:5200:33:1300:57:0701:21:0501:45:0902:10:1802:36:3903:03:1903:31:44.40+01:07:5110:026
Znaleziono 44 wynik(ów)