PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 10 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Tarnowskie Góry
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
144
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
142
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_5km
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTOWICZ Tomasz 156ATHLETIC ZRĘCINWIDACZM30-391M 100:29:2200:59:53.50 5:5910,0
2ROSAK Marcin 114BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-491M 200:30:1201:00:21.70+00:00:286:029,9
3MARCZAK Tomasz 8ALEKSANDRIA IM18-291M 300:30:3801:01:44.50+00:01:516:109,7
4KNITTER Tomasz 7BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 400:30:5101:02:00.85+00:02:076:129,7
5KUŚMIEREK Patryk 3BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 500:31:1801:03:12.60+00:03:196:199,5
6KUŹMICZ Adam 5POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-392M 600:31:2101:03:37.65+00:03:446:219,4
7HELWICH Stefan 10KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-691M 7100:31:0901:03:47.10+00:03:536:229,4
8PIETRZYK Jarosław 106NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 800:31:5101:03:49.85+00:03:566:229,4
9ROMANOWSKI Daniel 112RYBNIKM18-294M 9100:31:4401:03:58.85+00:04:056:239,4
10SŁUPIANEK Paweł 124KATOWICKI NORDIC WALKINGKATOWICEM40-492M 1000:32:1101:04:53.35+00:04:596:299,2
11BARCZYK Bogdan 21NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 1100:32:1601:05:03.70+00:05:106:309,2
12WILCZEK Krzysztof 149CIDRY LOTAJOMZĘBOWICEM40-493M 1200:32:2501:05:06.30+00:05:126:309,2
13JUREK Adam 57KS METRACO POLKOWICELUBINM60-692M 13200:32:1501:05:30.55+00:05:376:339,2
14MAŁKA Marian 85GLIWICEM60-693M 1400:32:1801:05:37.90+00:05:446:339,1
15ŚWIDEREK Marcin 134NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-494M 1500:32:4301:06:18.10+00:06:246:379,0
16POLKOWSKI Piotr 9NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-394M 16100:31:3301:06:19.75+00:06:266:379,0
17WOJTASIŃSKI Daniel 162NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-495M 1700:33:0201:06:24.40+00:06:306:389,0
18KLIMCZAK Adam 2GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-592M 1800:32:4201:06:24.45+00:06:306:389,0
19KOŁODZIEJ Joanna 12MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKIK50-591K 100:32:5401:06:40.75+00:06:476:409,0
20CZŁAPSKI Krzysztof 4NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-593M 1900:32:4701:07:02.05+00:07:086:429,0
21NACZK Leonard 97POLIPACK TEAM GWELĘBORKM40-496M 2000:33:2001:07:24.75+00:07:316:448,9
22JĘDRASIAK Renata 13KS METRACO POLKOWICELUBINK50-592K 2200:33:1901:07:32.70+00:07:396:458,9
23RADECKI Artur 1CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-594M 21100:33:1001:07:47.15+00:07:536:468,9
24KRÓLIKOWSKA Krystyna 15POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-491K 300:33:3101:07:51.50+00:07:586:478,8
25KABATA Jarosław 59NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM50-595M 2200:33:1901:07:59.60+00:08:066:478,8
26ADAMCZYK Adam 18PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+1M 2300:34:1001:08:08.60+00:08:156:488,8
27SADOWSKI Tomasz 118W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECM40-497M 2400:33:4801:08:12.10+00:08:186:498,8
28RZEPKA Małgorzata 116GLIWICEK40-492K 400:33:5401:08:16.85+00:08:236:498,8
29KUŚMIEREK Jan 73BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM50-596M 2500:34:0301:08:50.00+00:08:566:538,7
30OLSZAŃSKI Karol 101FEAR THE RETURNKRAKÓWM40-498M 2600:33:3401:08:50.30+00:08:566:538,7
31NACZK Wiktoria 98POLIPACK TEAM GWELĘBORKK18-291K 500:34:2501:08:53.15+00:08:596:538,7
32OSTROCHALSKA Aleksandra 11POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-493K 600:34:1101:09:16.35+00:09:226:558,7
33MAJAK Mateusz 83NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM18-295M 2700:34:2901:09:27.25+00:09:336:568,6
34MARCZYŃSKI Adam 89POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM40-499M 2800:34:2001:09:35.10+00:09:416:578,6
35KROMSKI Paweł 69NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-597M 2900:35:0201:10:34.45+00:10:407:038,5
36SZYMAŃSKI Stefan 133XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+2M 3000:34:5601:10:38.40+00:10:447:038,5
37DREWA Marian 29POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-694M 3100:34:3301:10:56.85+00:11:037:058,5
38TRZCIŃSKI Mariusz 140SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4910M 32100:35:3501:10:59.05+00:11:057:058,5
39MUSIATOWICZ Aleksandra 16PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-593K 700:35:0401:11:07.20+00:11:137:068,4
40KOWALSKI Marek 68STRZEBIŃM50-598M 3300:35:3301:11:07.55+00:11:147:068,4
41KOLMETZ Katarzyna 66POLIPACK TEAM GWESASINOK40-494K 800:35:4401:11:52.35+00:11:587:118,3
42WALESZKO Andrzej 144PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM40-4911M 34100:35:1901:11:56.80+00:12:037:118,3
43NETKOWSKI Wojciech 99PASJA NORDIC WALKINGBRWINOWM60-695M 35100:35:2601:11:58.20+00:12:047:118,3
44FRANCZAK Małgorzata 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-292K 9100:35:3101:11:58.80+00:12:057:118,3
45RUDAWSKI Maciej 115MARSZ PO ZDROWIETRZCIELM30-395M 3600:35:3501:12:17.70+00:12:247:138,3
46CHYRA Janusz 25UNIA MIASTLUBLINIECM40-4912M 3700:36:2501:12:32.65+00:12:397:158,3
47PANCHYRZ Piotr 105NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4913M 3800:36:2401:12:41.05+00:12:477:168,3
48TOMCZAK Jarosław 137STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM50-599M 3900:35:4101:12:45.90+00:12:527:168,2
49OCYSEK Zygmunt 100STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+3M 4000:35:3901:13:14.10+00:13:207:198,2
50TAISNER Aleksandra 135NORDIC TIM RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK40-495K 1000:36:3601:13:21.95+00:13:287:208,2
51SOMIAK Piotr 126NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4914M 4100:36:3301:13:40.40+00:13:467:228,1
52SZCZĘŚNIAK Zbigniew 131NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5910M 4200:36:5601:13:47.25+00:13:537:228,1
53LEJKOWSKA Mirela 77POLIPACK TEAM GWEGOWINOK30-391K 1100:36:3701:13:57.85+00:14:047:238,1
54HRYNDIO Jerzy 54STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-696M 4300:36:4401:14:00.00+00:14:067:248,1
55KAMIANOWSKI Jan 62NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM60-697M 4400:36:3601:14:19.85+00:14:267:258,1
56JUZOF Iwona 58POGWIZDÓWK40-496K 1200:37:1901:14:23.95+00:14:307:268,1
57MADAJ Robert 82STĘSZEW TEAMWITOBELM50-5911M 4500:36:2901:14:24.55+00:14:317:268,1
58JÓŹWIAK Marianna 17SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-497K 1300:36:4301:14:31.70+00:14:387:278,1
59STĘPIEŃ Lucyna 166KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 14100:36:4801:14:42.40+00:14:487:288,0
60KAMIŃSKA Beata 63NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWK50-594K 1500:36:5401:14:46.00+00:14:527:288,0
60WIECZOREK Karolina 148TARNOWSKIE GÓRYK30-392K 15200:36:5901:14:46.00+00:14:527:288,0
62MOL Michał 170CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM30-396M 4600:36:5701:14:49.55+00:14:567:288,0
63HOLECKI Paweł 53KATOWICEM30-397M 47100:37:1601:14:50.15+00:14:567:298,0
64TOMCZYK Natalia 164CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK30-393K 1700:37:3401:14:54.90+00:15:017:298,0
65WOŹNIAK Bartłomiej 157TOSZEKM40-4915M 4800:38:2401:14:59.90+00:15:067:298,0
66WOJTAL Marta 154CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK30-394K 1800:38:1601:15:02.75+00:15:097:308,0
67KURZAWSKA Jolanta 167KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 1900:36:1701:15:21.70+00:15:287:328,0
68POLAK Łukasz 108OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM30-398M 4900:38:0901:15:22.70+00:15:297:328,0
69MIŚKOWICZ Anna 94CKZIU MECHANIK NYSAGŁOGÓWEKK60-692K 2000:37:2801:15:22.90+00:15:297:328,0
70NOWICZ Mariusz 169CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-296M 5000:37:4301:15:27.05+00:15:337:328,0
71KACZMAREK Maja 60POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK40-498K 2100:37:3001:15:38.60+00:15:457:337,9
72JANKOWSKI Grzegorz 55STĘSZEW TEAMWITOBELM60-698M 5100:37:1901:15:52.65+00:15:597:357,9
73WENDT Jarosław 146POLIPACK TEAM GWESASINOM50-5912M 5200:37:4601:15:56.90+00:16:037:357,9
74RADZIEJOWSKI Bogusław 111NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-699M 5300:37:5501:16:00.75+00:16:077:367,9
75PONKA Radosław 109POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-4916M 5400:37:4401:16:17.95+00:16:247:377,9
76BOŃCZYSZYN Bożena 23POLIPACK TEAM GWEWICKOK50-595K 2200:38:0001:16:22.00+00:16:287:387,9
77FRANCZAK Dariusz 40NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5913M 5500:38:0301:16:30.35+00:16:367:397,8
78ZAJĄC Joanna 159KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJLUBACZÓWK40-499K 23200:37:5501:16:36.95+00:16:437:397,8
79MARCHEWKA Andrzej 8813 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICEDĄBROWA GÓRNICZAM60-6910M 5600:37:2701:16:50.90+00:16:577:417,8
80STOLARSKI Janusz 129SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-6911M 5700:37:0201:16:53.90+00:17:007:417,8
81STOLARSKA Danuta 128SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-693K 2400:38:3501:16:57.90+00:17:047:417,8
82STEFANIAK Emilia 127KATOWICKI NORDIC WALKINGSOSNOWIECK60-694K 2500:38:3001:16:59.65+00:17:067:417,8
83MARĘDZIAK Magdalena 90CIDRY LOTAJOMBYTOMK30-395K 2600:39:0301:17:18.50+00:17:257:437,8
84KLUSKA Kazimierz 64KATOWICKI NORDIC WALKINGKATOWICEM70+4M 5800:38:0401:17:25.50+00:17:327:447,8
85WALESZKO Anna 143PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4910K 27100:38:1701:17:28.45+00:17:347:447,7
86FRANCZAK Anna 39NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-596K 2800:39:0001:18:12.50+00:18:197:497,7
87GWAREK Anita 50PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4911K 2900:38:4501:18:12.95+00:18:197:497,7
88TASAREK Gabriela 136TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK60-695K 3000:39:0901:18:21.00+00:18:277:507,7
89GLISZCZYŃSKI Mirosław 45NWPL/ GOGGLE PAE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM60-6912M 5900:38:3501:18:44.45+00:18:507:527,6
90KNITTER Agata 307BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-293K 3100:39:1701:19:29.95+00:19:367:567,5
91DUDKIEWICZ Wojciech 35NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4917M 6000:39:2401:19:44.25+00:19:507:587,5
92GANSINIEC Kazimiera 43CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-597K 3200:39:5801:19:44.70+00:19:517:587,5
93MACHOLC Piotr 81ŻÓŁWIKDĄBROWA GÓRNICZAM60-6913M 6100:39:5501:19:51.40+00:19:577:597,5
94CZEMPIK Aniela 26MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK60-696K 3300:39:2601:20:10.80+00:20:178:017,5
95SĘDZIK Katarzyna 121BYTOMK40-4912K 3400:39:2501:20:16.30+00:20:228:017,5
96KUTA Marta 74KUR-TEAMKURÓWK50-598K 3500:40:0201:20:24.60+00:20:318:027,5
97RZEPKA Tomasz 117GLIWICEM50-5914M 6200:40:0301:20:25.45+00:20:318:027,5
98WNEK Ewa 152KŁODZKOK60-697K 3600:39:1101:20:31.30+00:20:378:037,5
99GRZEBIELUCH Elżbieta 49KATOWICKI NORDIC WALKINGSOSNOWIECK60-698K 3700:40:1501:20:44.45+00:20:508:047,4
100ANYŻ Maria 20KIJE W DOBRYCH RĘKACHBEDZINK60-699K 3800:39:4201:20:47.65+00:20:548:047,4
101PACYNA Danuta 104KATOWICEK50-599K 3900:41:5901:21:08.45+00:21:148:067,4
102EWERTOWSKA Ewa 37NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK50-5910K 4000:40:0701:21:17.85+00:21:248:077,4
103TRAUTMANN Piotr 138OFIARY KAMIEŃCAZBROSŁAWICEM50-5915M 6300:39:1001:21:25.90+00:21:328:087,4
104ŁAZORKO Antoni 80STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-6914M 6400:41:0501:21:27.60+00:21:348:087,4
105GAIDAS Sebastian 42BYTOMM40-4918M 65100:40:2501:21:45.15+00:21:518:107,3
106OMARSKA Grażyna 102PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6910K 4100:40:5001:22:22.40+00:22:288:147,3
107LUDYGA Krystian 79BYTOMM40-4919M 6600:41:2701:22:49.75+00:22:568:167,2
108MROCZEK-KRUPA Teresa 96BOLECHOWICEK40-4913K 4200:41:0501:23:03.35+00:23:098:187,2
109ERNT Grzegorz 36KLUB BOBRY WALKINGBOBROWNIKIM50-5916M 67100:41:1301:23:38.70+00:23:458:217,2
110SZCZYPIOR Kinga 132POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK30-396K 4300:41:2301:23:46.75+00:23:538:227,2
111JEZUSEK Barbara 56EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAK60-6911K 4400:41:3001:23:52.90+00:23:598:237,2
112GAZDA Dorota 44STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6912K 4500:40:5601:24:00.85+00:24:078:247,1
113ZACZYŃSKA Janina 158KS METRACO POLKOWICELUBINK70+2K 4600:41:1701:24:02.40+00:24:088:247,1
114WŁODARCZYK Małgorzata 151PRECZÓWK50-5911K 4700:41:5601:24:18.75+00:24:258:257,1
115DRYGALSKA Aleksandra 31KIJE W DOBRYCH RĘKACHBĘDZINK60-6913K 4800:41:5701:24:21.60+00:24:288:267,1
116BIEDRA Krystyna 22KIJE W DOBRYCH RĘKACHBĘDZINK70+3K 4900:41:3101:24:24.35+00:24:308:267,1
117FREJ Anna 168CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK30-397K 5000:42:2601:24:31.85+00:24:388:277,1
118WĄTROBA Sebastian 145BEL MARE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM40-4920M 6800:42:0101:24:44.35+00:24:508:287,1
119CZERWINSKA Anna 28NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK60-6914K 5100:41:3701:24:55.35+00:25:018:297,1
120HOLECKA Beata 52Z KIJKAMI PO ZDROWIEKATOWICEK50-5912K 5200:41:5701:25:19.45+00:25:258:317,0
121TURZYŃSKA-STOPA Maria 141BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6915K 5300:42:1901:25:20.20+00:25:268:327,0
122CZEMPIK Kornelia 27MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK50-5913K 5400:39:0501:25:31.70+00:25:388:337,0
123GRELA Beatrycze 48KRAKÓWK40-4914K 5500:42:2701:25:43.65+00:25:508:347,0
124LUBAŃSKI Tomasz 78SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-6915M 6900:42:5501:26:11.40+00:26:178:377,0
125ZAREMBA Katarzyna 161KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC-ZDRÓJK30-398K 5600:41:2201:26:12.00+00:26:188:377,0
126MAŁKA Irena 86GLIWICEK60-6916K 5700:42:4301:26:24.25+00:26:308:386,9
127DUDEK Sandra 33LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-294K 5800:42:1001:27:04.30+00:27:108:426,9
128NOWAK Joanna 75CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK40-4915K 5900:43:5001:28:41.80+00:28:488:526,8
129TRAUTMANN Bogusia 139OFIARY KAMIEŃCAZBROSŁAWICEK50-5914K 6000:44:2001:29:05.35+00:29:118:546,7
130DRYNDA Franciszek 32NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM70+5M 7000:43:4801:29:21.25+00:29:278:566,7
131WAWRZYŃCZOK Krzysztof 520NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4921M 7100:44:1501:29:32.95+00:29:398:576,7
132KRÓL Krystyna 71SOSNOWIECK60-6917K 6100:44:2501:29:47.35+00:29:538:586,7
133SZKUDLAREK Jarosław 198TARNOWSKIE GÓRYM50-5917M 7200:45:3201:30:08.60+00:30:159:006,7
134KULIŃSKA Dorota 72KIJE W DOBRYCH RĘKACHBĘDZINK60-6918K 6200:44:0101:30:48.10+00:30:549:046,6
135KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 70STADION ŚLĄSKIKOZIEGŁOWYK60-6919K 6300:46:0301:32:20.15+00:32:269:146,5
136OWCZAREK Henryka 103MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+4K 6400:46:2501:33:19.30+00:33:259:196,4
137DUDEK Beata 34LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK50-5915K 6500:45:5401:33:26.35+00:33:329:206,4
138DROZD Krystyna 30CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5916K 6600:45:5701:33:29.60+00:33:369:206,4
139SIWCZYK Grażyna 123LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6920K 6700:46:5901:35:12.55+00:35:199:316,3
140KUCZYŃSKI Włodzimierz 188NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-6916M 7300:47:1001:35:51.50+00:35:589:356,3
141WŁOCHOWICZ Olga 150LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-399K 6800:46:4501:36:23.95+00:36:309:386,2
DQSANIUK Edward 119FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+100:33:17 DQ01:06:53.40 DQ0:009,0
ROMAŃSKA Katarzyna 113KATOWICEK50-5900:49:56 DNF DNF--
PAWLIK Michał 165TREKMONDOZABRZEGM40-492 DNF DNF--
Znaleziono 144 wynik(ów)