PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 5 KM - KOBIETY

Organizator:
PFNW
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Tarnowskie Góry
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
195
Wystartowało:
158
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
156
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAŚLANKA Iwona 187MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 1200:33:46.90 6:458,9
2SPYCHAŁA Marzena 19CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAK50-541K 200:33:48.95+00:00:026:458,9
3NACZK Wiktoria 184POLIPACK TEAM GWELĘBORKK18-291K 3200:34:08.50+00:00:216:498,8
4OLEKSYK Małgorzata 396BK NORDIC WALKING KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK55-591K 400:34:13.20+00:00:266:508,8
5OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 395EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 500:34:13.65+00:00:266:508,8
6PUSZKARSKA Małgorzata 186GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-492K 600:34:31.35+00:00:446:548,7
7UFEL Marcelina 485MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.1K 7100:34:43.20+00:00:566:568,6
8KĘDZIERSKA Agnieszka 190KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 800:34:45.45+00:00:586:578,6
9JĘDRASIAK Renata 286KS METRACO POLKOWICELUBINK55-592K 900:35:07.45+00:01:207:018,5
10SITTEK Agnieszka 430KATOWICEK40-442K 1000:35:20.50+00:01:337:048,5
11TELEGA Małgorzata 185LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNK30-391K 11100:35:36.45+00:01:497:078,4
12LANGMESSER Kinga 348LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK18-292K 1200:35:46.90+00:02:007:098,4
13MARCINKOWSKA Agnieszka 370UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.2K 1300:35:49.65+00:02:027:098,4
14KWECZKA-JANECZEK Anna 343NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-443K 14100:35:58.45+00:02:117:118,3
15MUSIATOWICZ Aleksandra 38PASJA NORDIC WALKINGWARSZK50-543K 1500:36:01.50+00:02:147:128,3
16MALINOWSKA Monika 366LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK40-444K 16100:36:02.85+00:02:157:128,3
17WITUCKA Karolina 181POZNAŃK-Dzieci1K 1700:36:03.95+00:02:177:128,3
18FRANCZAK Małgorzata 241NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-293K 1800:36:07.05+00:02:207:138,3
19TUZIMEK Agata 484KUR-TEAMKURÓWK30-392K 1900:36:11.00+00:02:247:148,3
20WARCHALSKA Teresa 492KLUB WYSOKOGÓRSKI KATOWICEKATOWICEK65-691K 2000:36:15.45+00:02:287:158,3
21KULAWIK Magdalena 331CIDRY LOTAJOMBYTOMK30-393K 2100:36:20.95+00:02:347:168,3
22KOWACZ Agata 316PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK30-394K 2200:36:21.85+00:02:347:168,3
23TAISNER Aleksandra 470NORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK40-445K 2300:36:38.20+00:02:517:198,2
24WAWRZYNIAK Anna 494POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-493K 2400:36:47.70+00:03:007:218,2
25KWIDZIŃSKA Emilia 344POLIPACK TEAM GWELUZINOK18-294K 2500:36:50.70+00:03:037:228,1
26RUCZYŃSKA Ewa 426LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-494K 2600:36:52.70+00:03:057:228,1
27WANIEK Sara 491TARNOWSKIE GÓRYK30-395K 2700:36:56.40+00:03:097:238,1
28ŁOMANOWSKA Agata 357NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-295K 2800:36:57.40+00:03:107:238,1
29LIBARDI-KŁYŚ Sylwia 354STADION ŚLĄSKIGLIWICEK60-641K 2900:37:09.40+00:03:227:258,1
30SZENDZIELORZ Ilona 460MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK60-642K 3000:37:10.40+00:03:237:268,1
31DAROSZEWSKA Krystyna 230SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-643K 3100:37:21.60+00:03:347:288,0
32PONKA Barbara 415POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-495K 3200:37:26.05+00:03:397:298,0
33MARONDEL Katarzyna 305SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-396K 3300:37:33.80+00:03:467:308,0
34MACHOWSKA-LAZAR Agnieszka 513TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIZABRZEK40-446K 3400:37:45.80+00:03:587:337,9
35BONEV Katarzyna 356CIEDSZYNK30-397K 3500:37:51.00+00:04:047:347,9
36MICHALCZYK Julia 378KATOWICEK18-296K 3600:37:53.55+00:04:067:347,9
37PASTERNY Zuzanna 403MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.3K 37100:37:57.60+00:04:107:357,9
38SŁUPIANEK Sonia 431KATOWICKI NORDIC WALKINGKATOWICEK40-447K 3800:37:58.40+00:04:117:357,9
39STOLTMANN Helena 453BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-644K 3900:38:02.20+00:04:157:367,9
40GAŁKOWSKA Elżbieta 251MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-692K 4000:38:03.10+00:04:167:367,9
41WAŻNA Joanna 497KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC- ZDRÓJK40-448K 41100:38:03.85+00:04:167:367,9
42MICHALCZYK Dominika 380KATOWICEK18-297K 4200:38:09.40+00:04:227:377,9
43TROJSZCZAK Joanna 479RYBNIKK40-449K 43100:38:12.50+00:04:257:387,9
44GÓRECKA Iwona 262STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK55-593K 4400:38:14.70+00:04:277:387,8
45STĘPIEŃ Lucyna 447KS METRACO POLKOWICELUBINK60-645K 4500:38:18.55+00:04:317:397,8
46LANGMESSER Regina 349LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK50-544K 4600:38:25.35+00:04:387:417,8
47HILGNER Katarzyna 276NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-496K 4700:38:33.90+00:04:477:427,8
48WOROCH Jolanta 506KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-545K 4800:38:34.40+00:04:477:427,8
49SOMIAK Marta 437NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4410K 4900:38:38.30+00:04:517:437,8
50SOMIAK Milena 438NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK-Jun.4K 5000:38:41.00+00:04:547:447,8
51GWAREK Anita 41PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWK45-497K 5100:38:43.10+00:04:567:447,7
52HALIK-LEWANDOWSKA Jadwiga 274LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNK60-646K 5200:38:44.50+00:04:577:447,7
53UFEL Milena 486MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci2K 53100:38:48.90+00:05:027:457,7
54JÓŹWIAK Marianna 290SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-498K 5400:38:57.95+00:05:117:477,7
55LACHNIK Patrycja 347CKZIU MECHANIK NYSAARNSDORFK-Jun.5K 5500:38:58.45+00:05:117:477,7
56POLAK Małgorzata 413TARNOWSKIE GÓRYK45-499K 5600:39:01.05+00:05:147:487,7
57STOLARSKA Danuta 449SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-647K 5700:39:03.00+00:05:167:487,7
58NIEDŹWIECKA Małgorzata 383NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-648K 5800:39:05.50+00:05:187:497,7
59KOŁPAK Irena 311LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-693K 5900:39:06.30+00:05:197:497,7
60JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka 285NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-4910K 6000:39:11.90+00:05:257:507,7
61SZROBARCZYK Małgorzata 461KARCHOWICEK55-594K 6100:39:13.70+00:05:267:507,6
62BUDZYŃSKA Magdalena 214SKAWINAK40-4411K 6200:39:15.00+00:05:287:517,6
63WALESZKO Anna 490PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4911K 6300:39:22.25+00:05:357:527,6
64KULCZYCKA Katarzyna 333KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC ZDRÓJK50-546K 6400:39:23.20+00:05:367:527,6
65FRANCZAK Anna 243NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-547K 6500:39:24.55+00:05:377:527,6
66KUCZYŃSKA Anna 330NORDIC WAKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK55-595K 6600:39:25.85+00:05:387:537,6
67REDISZ Anna 423TARNOWSKIE GÓRYK40-4412K 67100:39:28.55+00:05:417:537,6
68BARCZYK Jolanta 195NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-649K 6800:39:32.70+00:05:457:547,6
69KURDYBACHA Danuta 335KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC-ZDRÓJK55-596K 6900:39:47.40+00:06:007:577,5
70PYKA Aleksandra 418UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.6K 7000:39:49.10+00:06:027:577,5
71GACIA Dorota 246KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC ZDRÓJK55-597K 7100:39:49.30+00:06:027:577,5
72DYBEŁ Agnieszka 238NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 7200:39:50.55+00:06:037:587,5
73LASKOWSKA Sabina 350RUDZICZKAK30-398K 73100:39:56.45+00:06:097:597,5
74KOWALCZYK Joanna 317LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWK45-4912K 7400:40:01.05+00:06:148:007,5
75KURZAWSKA Jolanta 338KS METRACO POLKOWICELUBINK70-741K 7500:40:07.80+00:06:208:017,5
76JĘDRYCZEK Weronika 287BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK30-399K 7600:40:09.00+00:06:228:017,5
77GEMBUS Ewa 254CHCE CI SIĘBLACHOWNIAK55-598K 7700:40:09.65+00:06:228:017,5
78SZAŁAJ Anna 455KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)2K 7800:40:09.85+00:06:228:017,5
79RABIEGA Alina 518WIERUSZÓWK60-6410K 7900:40:13.85+00:06:268:027,5
80KRZYCHOWICZ Maria 324NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAK30-3910K 8000:40:20.20+00:06:338:047,4
81DĘBOSZ Sylwia 231KRAKÓWK40-4413K 8100:40:20.80+00:06:338:047,4
82STACHOWIAK Magdalena 442KONARZEWOK40-4414K 8200:40:26.80+00:06:398:057,4
83HANUS Joanna 502PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 8300:40:27.30+00:06:408:057,4
84KUŚMIEREK Beata 340BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4415K 8400:40:27.85+00:06:408:057,4
85GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 253NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4416K 8500:40:34.70+00:06:478:067,4
86SZYMAŃSKA Lucyna 462XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)3K 8600:40:41.65+00:06:548:087,4
87KIRSZ Mariola 302NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4417K 8700:40:44.40+00:06:578:087,4
88JÓWKO Karolina 288KUR-TEAMKURÓWK30-3911K 8800:40:54.70+00:07:078:107,3
89NAWROCKA Hanna 388MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-Dzieci3K 8900:40:55.30+00:07:088:117,3
90KNITTER Agata 211BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-298K 9000:41:00.35+00:07:138:127,3
91MORAWIEC-MROCHEN Marzena 384NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4913K 9100:41:04.85+00:07:178:127,3
92DUDKIEWICZ Anna 236NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4914K 9200:41:10.25+00:07:238:147,3
93RACZYŃSKA Aleksandra 419STADION ŚLĄSKICHORZÓWK75+1K 9300:41:22.95+00:07:368:167,3
94GRABDA Zofia 264DĄBROWA GÓRNICZAK60-6411K 9400:41:32.10+00:07:458:187,2
95NIECHWIEJCZYK Kinga 390UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.7K 9500:41:32.45+00:07:458:187,2
96ZYDEK Ewa 516BOBRY WALKINGDOBIESZOWICEK65-694K 9600:41:55.80+00:08:088:237,2
97CAŁKA-PRYSZCZ Agata 216KATOWICEK40-4418K 9700:41:59.00+00:08:128:237,1
98BRODZIŃSKA Ewelina 210SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)2K 9800:41:59.40+00:08:128:237,1
99HOLECKA Kinga 277Z KIJKAMI PO ZDROWIEKATOWICEK18-299K 9900:42:06.15+00:08:198:257,1
100DOMIN Krystyna 233MK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK65-695K 10000:42:07.85+00:08:208:257,1
101GIZA Elżbieta 255NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK60-6412K 10100:42:12.40+00:08:258:267,1
102PŁUCHOWSKA Bernadetta 412KUR-TEAMŁĄKOĆK18-2910K 10200:42:14.80+00:08:278:267,1
103NIEPSUJ Anna 391KIJANKI BYTOMBYTOMK50-548K 10300:42:15.65+00:08:288:277,1
104ANGIELCZYK Małgorzata 192MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-696K 10400:42:23.95+00:08:378:287,1
105ZACZYŃSKA Janina 505KS METRACO POLKOWICELUBINK70-742K 10500:42:25.95+00:08:398:297,1
106STOLORZ Klaudia 452STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWACHEŁM ŚLĄSKIK18-2911K 10600:42:31.20+00:08:448:307,1
107KOLARCZYK Joanna 308STADION ŚLĄSKISIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK50-549K 10700:42:36.05+00:08:498:317,0
108DORMINGER Justyna 309MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK50-5410K 10800:42:41.65+00:08:548:327,0
109KABATA Agnieszka 295TARNOWSKIE GÓRYK45-4915K 10900:42:46.45+00:08:598:337,0
110PISARSKA Barbara 408NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-5411K 11000:42:48.35+00:09:018:337,0
111BOGUSŁAWSKA Katarzyna 205STADION ŚLĄSKIKATOWICEK50-5412K 11100:42:57.10+00:09:108:357,0
112RECZULSKA Sara 421STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-2912K 11200:43:03.50+00:09:168:367,0
113KAŁUŻNA Anna 299SOSNOWIECK65-697K 11300:43:20.75+00:09:338:406,9
114MAZERSKA Maria 374LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-743K 11400:43:21.95+00:09:358:406,9
115WOŁOSZYN Joanna 508KIJANKI BYTOMBYTOMK50-5413K 11500:43:30.60+00:09:438:426,9
116KUCYPERA Teresa 329TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK65-698K 11600:43:34.35+00:09:478:426,9
117GRUSZKA Barbara 270LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-744K 11700:43:40.15+00:09:538:446,9
118WOLKO Barbara 501NORDICUSTARNOWSKIE GÓRYK50-5414K 11800:43:44.90+00:09:588:446,9
119BRZEZINA Magdalena 213NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4419K 11900:43:45.35+00:09:588:456,9
120KRZYKAWSKA-HUS Karolina 326CIDRY LOTAJOMPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3912K 12000:43:52.35+00:10:058:466,8
121KULAWIK Justyna 332CIDRY LOTAJOMPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3913K 12100:43:56.65+00:10:098:476,8
122MARCINIAK Patrycja 369OŻARÓW MAZOWIECKIK45-4916K 12200:44:07.85+00:10:208:496,8
123GEIER Helena 95BIAŁAK65-699K 12300:44:08.15+00:10:218:496,8
123GORNY Halina 258CKZIU MECHANIK NYSADRESDENK45-4917K 12300:44:08.15+00:10:218:496,8
125KONIARSKA Katarzyna 67TARNOWSKIE GÓRYK50-5415K 12500:44:08.25+00:10:218:496,8
126CZAICKA Agnieszka 223TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK40-4420K 12600:44:08.55+00:10:218:496,8
127CZAJA Dorota 224OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK30-3914K 12700:44:14.75+00:10:278:506,8
128BIELAWSKA Elwira 201SONSIEDZI TEAMOKUNIEWK40-4421K 12800:44:33.00+00:10:468:546,7
129CZAPURA Elżbieta 225MK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK60-6413K 12900:44:33.60+00:10:468:546,7
130KRZYCHOWICZ Zofia 323NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAK-Dzieci4K 13000:44:44.40+00:10:578:566,7
131MALINOWSKA Grażyna 367LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-745K 13100:44:48.80+00:11:018:576,7
132MROWIEC Maria 385SIECHODZI PTTKBYTOMK75+2K 13200:44:56.95+00:11:108:596,7
133LIBERA Anna 355CZĘSTOCHOWAK45-4918K 13300:45:32.05+00:11:459:066,6
134MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna 373AMATOROPOLEK45-4919K 13400:45:36.40+00:11:499:076,6
135PONIATOWSKA Alina 414NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK65-6910K 13500:45:37.40+00:11:509:076,6
136KALAGA Halina 297TARNOWSKIE GÓRYK-Niepełnosprawni(B)3K 13600:45:53.80+00:12:069:106,5
137HAJDUK Ewa 480MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK50-5416K 137100:46:20.15+00:12:339:166,5
138HORZELA Danuta 278TWORÓGK65-6911K 13800:46:35.65+00:12:489:196,4
139BANDUCH Izabela 193SIECHODZI PTTKTARNOWSKIE GÓRYK50-5417K 13900:46:35.95+00:12:499:196,4
140ZARADNA-SZYMAŃSKA Iwona 503MK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK60-6414K 14000:46:39.60+00:12:529:196,4
141SOCAŁA Wiktoria 434SZCZYRKK18-2913K 14100:46:43.15+00:12:569:206,4
142MALINA Teresa 365NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK55-599K 14200:46:53.00+00:13:069:226,4
143ŚWIĄTKOWSKA Adrianna 467BIELSKO-BIAŁAK18-2914K 143100:46:56.55+00:13:099:236,4
144LACHNIK Grażyna 345CKZIU MECHANIK NYSAARNSDORFK50-5418K 14400:47:23.75+00:13:369:286,3
145JURECZKO-GRZEBIELA Ewa 293NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4920K 14500:47:30.70+00:13:439:306,3
146TOMASZEK Daniela 475TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK65-6912K 146200:47:32.50+00:13:459:306,3
147GRUNER Maria 268NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK55-5910K 14700:47:54.40+00:14:079:346,3
148KOSMALA Maria 313TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK70-746K 14800:48:35.80+00:14:489:436,2
149MICHALCZYK Lidia 379KATOWICEK45-4921K 14900:48:44.55+00:14:579:446,2
150CZWERENKO Alicja 229LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK55-5911K 15000:48:49.75+00:15:029:456,1
151WOSZEK Maria 509TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK60-6415K 15100:48:50.90+00:15:049:466,1
152WALEROWICZ Joanna 487TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYK50-5419K 15200:49:10.75+00:15:239:506,1
153KOSMALA-JASKÓLSKA Joanna 314NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4922K 15300:49:21.05+00:15:349:526,1
154WYLĘŻEK Bożena 511KOLEJ NA MARSZCHRUSZCZOBRUDK65-6913K 15400:50:43.25+00:16:5610:085,9
155WAWRZYŃCZOK Agnieszka 496NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK30-3915K 15500:51:49.15+00:18:0210:215,8
156INGLANT Krystyna 280STADION ŚLĄSKICHORZÓWK-Niepełnosprawni(B)4K 156   
DQGRABOWSKA Bożena 182LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-49300:37:01.70 DQ0:008,1
BANDUCH Julia 194TARNOWSKIE GÓRYK18-29 DNF--
Znaleziono 158 wynik(ów)