PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA NORDIC WALKING 2020 – 5 KM - MĘŻCZYŹNI

Organizator:
PFNW
Data:
2020-10-04
Miejsce:
Tarnowskie Góry
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
156
Wystartowało:
118
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
116
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WITUCKI Jacek 180POZNAŃM45-491M 1100:28:45.15 5:4510,4
2ROSAK Marcin 425BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-441M 200:29:11.85+00:00:265:5010,3
3WOJTOWICZ Tomasz 500ATHLETIC ZRĘCIN / GMINA MIEJSCE PIASTOWEWIDACZM30-391M 300:29:14.15+00:00:295:5010,3
4CYRUS Bogdan 76SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-541M 400:30:29.50+00:01:446:059,8
5MARCZAK Tomasz 371ALEKSANDRIA IM18-291M 500:30:43.50+00:01:586:089,8
6BIELAWSKI Leszek 202SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM40-442M 6100:30:46.90+00:02:016:099,8
7ROŻYNEK Miron 178KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 700:30:51.45+00:02:066:109,7
8DĘBSKI Bartłomiej 232NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-443M 800:30:58.40+00:02:136:119,7
9TRZCIŃSKI Franciszek 337WOPR/SIR STARTCHEŁMNOM55-592M 9100:30:58.45+00:02:136:119,7
10ROMANOWSKI Daniel 424RYBNIKM18-292M 10100:31:03.60+00:02:186:129,7
11HELWICH Stefan 275KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-641M 1100:31:10.60+00:02:256:149,6
12BRZOZOWSKI Piotr 175AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 1200:31:11.85+00:02:266:149,6
13KUŹMICZ Adam 171POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-393M 13100:31:16.40+00:02:316:159,6
14WOROCH Roman 177KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-642M 1400:31:20.30+00:02:356:169,6
15KNITTER Tomasz 306BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 1500:31:25.55+00:02:406:179,5
16SOKOŁOWSKI Marek 436PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJM55-593M 1600:31:28.90+00:02:436:179,5
17FRĄCKOWIAK Roman 179EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-542M 17100:31:33.60+00:02:486:189,5
18KŁYŚ Ryszard 304STADION ŚLĄSKIGLIWICEM60-643M 1800:31:34.60+00:02:496:189,5
19TOPOLNICKI Konrad 478CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM18-294M 19100:31:40.10+00:02:546:209,5
20KUŚMIEREK Patryk 342BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-295M 2000:31:51.45+00:03:066:229,4
21SPYCHAŁA Lesław 441CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-543M 2100:32:08.10+00:03:226:259,3
22TOPOREK Rafał 176POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 22200:32:11.45+00:03:266:269,3
23SŁUPIANEK Paweł 432KATOWICKI NORDIC WALKINGKATOWICEM40-444M 2300:32:16.50+00:03:316:279,3
24RECZULSKI Mariusz 422STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-544M 2400:32:22.20+00:03:376:289,3
25ŚWIDEREK Marcin 468NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-445M 2500:32:46.40+00:04:016:339,2
26GRABOWSKI Jacek 266LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM45-492M 2600:32:46.45+00:04:016:339,2
27JUREK Adam 46KS METRACO POLKOWICELUBINM60-644M 27100:33:00.50+00:04:156:369,1
28BARYLUK Beniamin 197MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.1M 28100:33:01.75+00:04:166:369,1
29CIMPRICH Petr 220NORDIC WALKING OLOMOUCOLOMOUCM30-394M 2900:33:20.80+00:04:356:409,0
30KLIMCZAK Adam 303GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-594M 3000:33:23.00+00:04:376:409,0
31OLSZAŃSKI Karol 397FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-493M 3100:33:23.95+00:04:386:409,0
32CZŁAPSKI Krzysztof 227NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-595M 3200:33:33.10+00:04:476:428,9
33GRZYWA Bogdan 273FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKICZYŻOWICEM55-596M 3300:33:38.90+00:04:536:438,9
34BUŁAKOWSKI Bohdan 215PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70-741M 3400:33:50.75+00:05:056:468,9
35ZAGAJA Janusz 510WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM65-691M 3500:33:54.90+00:05:096:468,8
36KABATA Jarosław 294TARNOWSKIE GÓRYM50-545M 3600:33:56.45+00:05:116:478,8
37BIBKO Martin 24SPEEDBARKOSICEM40-446M 3700:33:57.20+00:05:126:478,8
38SZYMAŃSKI Stefan 463XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70-742M 3800:33:59.45+00:05:146:478,8
39TUZIMEK Jakub 482KUR-TEAMKURÓWM-Jun.2M 39200:34:02.95+00:05:176:488,8
40KUŚMIEREK Mateusz 341BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.3M 4000:34:03.25+00:05:186:488,8
41RADECKI Artur 420CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-597M 4100:34:05.00+00:05:196:498,8
42MROZIŃSKI Tadeusz 387NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM50-546M 4200:34:16.05+00:05:306:518,8
43JANKOWSKI Mateusz 283POLIPACK TEAM GWEGOSCICINOM18-296M 4300:34:17.00+00:05:316:518,8
44STACHOWIAK Tomasz 443STĘSZEW TEAMKONARZEWOM40-447M 4400:34:18.00+00:05:326:518,7
45TABOR Leszek 469LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM60-645M 4500:34:21.05+00:05:356:528,7
46MATECKI Ryszard 372KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM70-743M 4600:34:36.50+00:05:516:558,7
47CZEKAJŁO Franciszek 226REMIDREZDENKOM65-692M 4700:34:37.00+00:05:516:558,7
48WOJCIECHOWSKI Marcin 499RADLINIOKIRADLINM30-395M 48100:34:39.95+00:05:546:558,7
49STĘPIEŃ Andrzej 448LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM18-297M 49100:34:42.05+00:05:566:568,6
50JÓWKO Paweł 289KUR-TEAMKURÓWM45-494M 5000:34:43.30+00:05:586:568,6
51MAJCHRZYK Wojciech 364SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM50-547M 5100:34:44.15+00:05:596:568,6
52CZMOCH Marian 228ŁOSICEM65-693M 5200:34:44.55+00:05:596:568,6
53BREWKA Joachim 209UNIA MIASTLUBLINIECM55-598M 5300:34:47.45+00:06:026:578,6
54MAJAK Mateusz 362NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM18-298M 5400:34:50.90+00:06:056:588,6
55TOMCZYK Edward 477MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-744M 5500:34:59.95+00:06:146:598,6
56KASPRZAK Tadeusz 300OSIEKM-Niepełnosprawni(A)1M 5600:35:07.05+00:06:217:018,5
57DUSZEŃKO Zygmunt 237KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 5700:35:10.70+00:06:257:028,5
58KOŁPAK Jan 310LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70-745M 5800:35:22.10+00:06:367:048,5
59KOWALCZYK Tadeusz 318LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM65-694M 5900:35:30.05+00:06:447:068,5
60ADAMUS Marian 301SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM70-746M 6000:35:34.35+00:06:497:068,4
61NOWACZYK Tomasz 393MARSZ PO ZDROWIEGNIEZNOM40-448M 6100:35:38.00+00:06:527:078,4
62TRZCIŃSKI Wiktor 481SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Dzieci1M 6200:35:43.95+00:06:587:088,4
63RYBAŁTOWSKI Paweł 428OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75+1M 6300:35:44.40+00:06:597:088,4
64PŁONKA Krzysztof 411KUŹNIA RACIBORSKAM55-599M 6400:35:44.95+00:06:597:088,4
65WALESZKO Andrzej 489PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-495M 6500:35:45.55+00:07:007:098,4
66DUDEK Edward 235KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM70-747M 66100:35:53.45+00:07:087:108,4
67TKOCZ Adam 472EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAM50-548M 6700:35:55.75+00:07:107:118,4
68STOLARSKI Janusz 450SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-695M 6800:35:58.00+00:07:127:118,3
69NETKOWSKI Wojciech 389PASJA NORDIC WALKINGBRWINOWM60-646M 6900:36:11.65+00:07:267:148,3
70WAWRZYNIAK Igor 495POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Jun.4M 7000:36:12.70+00:07:277:148,3
71CIEŚLUK Marcin 218NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(B)2M 7100:36:18.90+00:07:337:158,3
72ŻAK Dawid 504MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.5M 7200:36:27.25+00:07:427:178,2
73WASILEWSKI Sławomir 493PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM75+2M 7300:36:29.25+00:07:447:178,2
74OLSZEWSKI Ryszard 398LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-696M 7400:36:44.95+00:07:597:208,2
75FRANCZAK Dariusz 242NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-5910M 7500:37:01.10+00:08:157:248,1
76MACHOWSKI Jan 360LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOKOZIEGŁOWYM70-748M 7600:37:27.60+00:08:427:298,0
77RUSINOWICZ Andrzej 427DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75+3M 7700:37:27.95+00:08:427:298,0
78GRYGOROWICZ Bogdan 271KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)3M 7800:37:43.15+00:08:587:328,0
79LACHNIK Hubert 346CKZIU MECHANIK NYSAARNSDORFM70-749M 7900:37:43.65+00:08:587:328,0
80WALESZKO Adam 488PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.6M 8000:37:50.90+00:09:057:347,9
81MAZURKIEWICZ Antoni 375LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70-7410M 8100:37:53.95+00:09:087:347,9
82PASTERNY Igor 404MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Dzieci2M 8200:37:57.10+00:09:117:357,9
83ŚCIBIOR Robert 465KUR-TEAMKLEMENTOWICEM45-496M 8300:38:19.10+00:09:337:397,8
84SZCZĘŚNIAK Wiktor 459NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Jun.7M 8400:38:26.40+00:09:417:417,8
85PUSZKARSKI Adam 417GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci3M 8500:38:27.65+00:09:427:417,8
86TOŁAJ Andrzej 474KATOWICKI NORDIC WALKINGSOSNOWIECM60-647M 8600:38:33.10+00:09:477:427,8
87GRABDA Andrzej 265DĄBROWA GÓRNICZAM55-5911M 8700:38:34.25+00:09:497:427,8
88LEWANDOWSKI Roman 353LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNM65-697M 8800:38:52.75+00:10:077:467,7
89GÓRNIK Jerzy 263KATOWICE 49KATOWICEM70-7411M 8900:39:16.55+00:10:317:517,6
90BŁASZCZYK Adrian 203CZĘSTOCHOWAM40-449M 90100:39:16.80+00:10:317:517,6
91BOROŃ Adam 206MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.8M 9100:39:30.00+00:10:447:547,6
92SOSNECKI Łukasz 440ALEKSANDRIA IM-Jun.9M 92100:39:46.60+00:11:017:577,5
93PIĄTKOWSKI Józef 407KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM75+4M 9300:39:59.00+00:11:137:597,5
94STASIAK Maciej 445TARNOWSKIE GÓRYM30-396M 9400:39:59.35+00:11:147:597,5
95SOSIN Stanisław 439STADION ŚLĄSKICHORZÓWM-Niepełnosprawni(A)3M 9500:40:09.80+00:11:248:017,5
96THOMALLA Bogdan 471STADION ŚLĄSKIZABRZEM75+5M 9600:40:26.05+00:11:408:057,4
97NIESŁONY Ryszard 392MALIMOWE GWIAZDYCHORZÓWM60-648M 9700:40:42.50+00:11:578:087,4
98JÓŹWIAK Łukasz 291SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 9800:40:56.15+00:12:118:117,3
99GORNY Martin 259CKZIU MECHANIK NYSADRESDENM-Dzieci4M 9900:41:02.15+00:12:178:127,3
100JANOSZKA Krzysztof 284MORSY LUBLINIECLUBLINIECM60-649M 10000:41:11.15+00:12:268:147,3
101GAŹDZICKI Stanisław 252TARNOWSKIE GÓRYM60-6410M 10100:42:27.00+00:13:418:297,1
102SOBCZAK Robert 433NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-4410M 10200:42:38.05+00:13:528:317,0
103MAJAK Wojciech 361NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM45-497M 10300:42:47.45+00:14:028:337,0
104SZYMCZEWSKI Włodzimierz 464ŚWIĘTOCHŁOWICEM60-6411M 10400:43:23.05+00:14:378:406,9
105KUREK Klaudiusz 336TARNOWSKIE GÓRYM30-397M 10500:44:02.95+00:15:178:486,8
106KRZYCHOWICZ Karol 325NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAM30-398M 10600:44:04.05+00:15:188:486,8
107TUZIMEK Adam 483KUR-TEAMKURÓWM-Jun.10M 10700:44:14.80+00:15:298:506,8
108MARONDEL Jan 410BYTOMM65-698M 10800:44:22.55+00:15:378:526,8
109DRYNDA Franciszek 234NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM70-7412M 10900:44:50.20+00:16:058:586,7
110ŚCIBISZ Bogdan 466MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM75+6M 11000:46:08.10+00:17:229:136,5
111LEBIODA Paweł 351STADION ŚLĄSKIKATOWICEM-Niepełnosprawni(A)5M 11100:46:21.20+00:17:369:166,5
112PAJĘCKI Adam 401PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 11200:46:52.40+00:18:079:226,4
113ZYGMUNT Patryk 327KATOWICEM40-4411M 11300:48:57.65+00:20:129:476,1
114JÓŹWIAK Dominik 292SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)5M 11400:50:28.40+00:21:4310:055,9
115CIEŚLUK Igor 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci5M 11501:03:29.90+00:34:4412:414,7
DQGLISZCZYŃSKI Mirosław 257NWPL/Goggle PAE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM-Niepełnosprawni(A)100:38:53.75 DQ0:007,7
DQPOLKOWSKI Piotr 173NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-391 DQ  
TOMASZEK Zbigniew 476TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGITARNOWSKIE GÓRYM70-74 DNF--
Znaleziono 118 wynik(ów)