PUCHAR REGIONALNY NORDIC WALKING - BIAŁY BÓR 2020 – 5 KM - MĘŻCZYŹNI
PUCHAR REGIONALNY NORDIC WALKING -BIAŁY BÓR 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR REGIONALNY NORDIC WALKING -BIAŁY BÓR 2020 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Biały Bór |
Date : | 2020-09-20 |
Place : | Biały Bór |
Distance : | 5 km |
Registered : | 95 |
Started : | 87 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 87 |
On the track : | 0 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 177 | POZNAŃ | M45-49 | ||||
2 | FRĄCKOWIAK Roman | 27 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | |||
3 | ROŻYNEK Miron | 130 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | |||
4 | WOROCH Roman | 180 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
5 | BRZOZOWSKI Piotr | 10 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | |||
6 | POLKOWSKI Piotr | 134 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | |||
7 | CZŁAPSKI Krzysztof | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
8 | SPYCHAŁA Lesław | 136 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | |||
9 | ADAMOWICZ Andrzej | 2 | ŁÓDŹ | M70-74 | ||||
10 | ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz | 3 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-44 | |||
11 | BERCZYŃSKI Henryk | 5 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | |||
12 | BOGAJSKI Krzysztof | 6 | ŚWIECIE | M55-59 | ||||
13 | BOJANOWSKI Marcin | 7 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M40-44 | |||
14 | BUŁAKOWSKI Bohdan | 11 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70-74 | |||
15 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 12 | K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M70-74 | |||
16 | CZEKAJŁO Franciszek | 13 | REMI | DREZDENKO | M65-69 | |||
17 | CZMOCH Marian | 15 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | |||
18 | DROP Mieczysław | 19 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M75+ | |||
19 | DROP Tomasz | 20 | INOWROCŁAW | M55-59 | ||||
20 | DUDEK Leszek | 21 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M70-74 | |||
21 | DUSZEŃKO Zygmunt | 22 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | |||
22 | FRANCZAK Dariusz | 25 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
23 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 28 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | |||
24 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 30 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70-74 | |||
25 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 31 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | |||
26 | GRABOWSKI Jacek | 35 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M45-49 | |||
27 | GRYGOROWICZ Bogdan | 38 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
28 | JANKOWSKI Mateusz | 42 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M18-29 | |||
29 | JÓŹWIAK Łukasz | 45 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
30 | JÓŹWIAK Dominik | 46 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
31 | KACZMAREK Jarek | 49 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-54 | |||
32 | KLIMCZAK Adam | 51 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
33 | KNITTER Tomasz | 52 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | |||
34 | KOŁPAK Jan | 55 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70-74 | |||
35 | KOMOROWSKI Filip | 58 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M-Dzieci | |||
36 | KOP Wiesłąw | 59 | NORDIC WALKING LUBASZ | PIŁA | M55-59 | |||
37 | KORPAL Cezary | 60 | WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN | KOSZALIN | M55-59 | |||
38 | KULCZYCKI Jan | 65 | GDAŃSK | M70-74 | ||||
39 | KUŚMIEREK Mateusz | 67 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | |||
40 | KUŚMIEREK Patryk | 68 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | |||
41 | KUŹMICZ Adam | 69 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | |||
42 | LEWANDOWSKI Roman | 72 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | M65-69 | |||
43 | MARCZAK Tomasz | 76 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | ||||
44 | MAZURKIEWICZ Antoni | 82 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70-74 | |||
45 | MROZICKI Andrzej | 89 | SZCZECINEK | M55-59 | ||||
46 | MROZIŃSKI Tadeusz | 90 | NORDICUS STRZYBNICA | STRZYBNICA | M50-54 | |||
47 | NETKOWSKI Wojciech | 94 | PASJA NORDIC WALKING | BRWINOW | M60-64 | |||
48 | NIESŁONY Ryszard | 95 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | M60-64 | |||
49 | NIEZGODA Tomasz | 97 | SZCZECINEK | M45-49 | ||||
50 | NOWACZYK Tomasz | 101 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-44 | |||
51 | OLSZAŃSKI Karol | 106 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | |||
52 | OLSZEWSKI Ryszard | 107 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M65-69 | |||
53 | PAJĘCKI Adam | 108 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | |||
54 | PALUCH Pawel | 109 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | |||
55 | PASZKIET Philip | 111 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M-Dzieci | |||
56 | PIĄTKOWSKI Józef | 112 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M75+ | |||
57 | PODOLSKI Miroslaw | 115 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M65-69 | |||
58 | POLOWIEC Krzysztof | 117 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M-Dzieci | |||
59 | POTRZEBOWSKI Marek | 121 | DEAF I #B3K | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
60 | PRACKI Zbigniew | 123 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | |||
61 | PUSZKARSKI Adam | 126 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
62 | RADECKI Artur | 127 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
63 | RUSINOWICZ Andrzej | 132 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75+ | |||
64 | STĘPIEŃ Andrzej | 139 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M18-29 | |||
65 | STRANC Jacek | 142 | ALUTEK | TORUŃ | M50-54 | |||
66 | SZAMOTULSKI Henryk | 145 | TRZEBIATÓW | M40-44 | ||||
67 | SZYMAŃSKI Michał | 153 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M55-59 | |||
68 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 156 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M55-59 | |||
69 | TABOR Leszek | 157 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M60-64 | |||
70 | TOMCZYK Edward | 159 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | |||
71 | TOPOREK Rafał | 161 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | |||
72 | TRZCIŃSKI Wiktor | 165 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | |||
73 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 166 | BYDGOSZCZ | M60-64 | ||||
74 | TRZCIŃSKI Franciszek | 167 | WOPR/SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | M55-59 | |||
75 | TUREK Grzegorz | 168 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M55-59 | |||
76 | WALA Jan | 169 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | |||
77 | WALCZAK Henryk | 170 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | M75+ | |||
78 | WALESZKO Andrzej | 171 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | |||
79 | WALESZKO Adam | 172 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | |||
80 | WOLFF Michał | 179 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M30-39 | |||
81 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 189 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | |||
82 | ŻBIKOWSKI Ryszard | 190 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-64 | |||
83 | THOMALLA Bogdan | 192 | ZABRZE | M75+ | ||||
84 | BUCZKOWSKI Jerzy | 193 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M70-74 | |||
85 | KOCOŃ Sławomir | 249 | SIEMIANICE | M40-44 | ||||
86 | HERNET Zdzisław | 297 | KCYNIA | M55-59 | ||||
87 | HELWICH Stefan | 196 | KS METRACO POLKOWICE | M60-64 |
Total 87 results.