ROLL & RUN :: DWUBÓJ BIEG + ROWER

Organizator:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Stolno
Dystans:
20 km
Zgłoszonych:
50
Wystartowało:
41
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Bieg | Rower | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MBiegRowerCzas
netto
36km
Czas
brutto
36km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRENDECKI Rafał 97Prendki TriWAŁCZMężczyźni1M 100:21:05.4000:24:27.0500:45:32.4500:51:20.45 2:1626.4
2KAŁEK Artur 82Klinika triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni2M 200:21:03.6000:25:19.6500:46:23.2500:50:57.25+00:00:502:1925.9
3KENSIK Rafał 84Run PasjaBYDGOSZCZMężczyźni3M 300:19:17.9500:27:14.1000:46:32.0500:50:43.05+00:00:592:1925.8
4PRENDECKI Marcin 96PRENDKI TRIWAŁCZMężczyźni4M 400:19:56.2000:27:47.9500:47:44.1500:52:48.15+00:02:112:2325.1
5PIEKARSKI Paweł 94BYDGOSZCZMężczyźni5M 500:22:44.1000:25:33.9500:48:18.0500:49:07.05+00:02:452:2424.8
6WADZIŃSKA Paulina 106TriSpaceBYDGOSZCZKobiety1K 100:21:38.5000:26:43.6000:48:22.1001:00:52.10+00:02:492:2524.8
7BANACH Jan 64Klinika TriathlonuBYDGOSZCZMężczyźni6M 600:22:49.4000:25:57.2000:48:46.6000:52:49.60+00:03:142:2624.6
8PRZYBYLSKI Bartek 99BYDGOSZCZMężczyźni7M 700:20:33.6500:28:55.4500:49:29.1000:56:35.10+00:03:562:2824.3
9MALICKI Łukasz 88Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni8M 800:21:42.6500:27:56.5000:49:39.1501:02:14.15+00:04:062:2824.2
10CANO Luis 71Refugee TeamBYDGOSZCZMężczyźni9M 900:21:35.5000:28:06.9000:49:42.4000:56:28.40+00:04:092:2924.1
11KNEPKA Piotr 86TriTeam ŚwiecieŚWIECIEMężczyźni10M 1000:23:01.4000:27:06.5000:50:07.9000:51:17.90+00:04:352:3023.9
12PRZEWŁOCKI Jakub 98Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni11M 1100:21:37.9000:29:16.8500:50:54.7500:55:38.75+00:05:222:3223.6
13BĄKOWSKI Mikołaj 65MROCZAMężczyźni12M 1200:22:53.1000:28:03.1000:50:56.2000:58:59.20+00:05:232:3223.6
14WERNER Michał 108Łabiszyn RunnersŁABISZYNMężczyźni13M 1300:22:24.2500:30:03.1000:52:27.3501:00:34.35+00:06:542:3722.9
15BISKUPSKA Rita 66Klinika triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZKobiety2K 200:26:12.3000:26:25.8000:52:38.1000:57:49.10+00:07:052:3722.8
16GĄSIOROWSKI Robert 79RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni14M 1400:25:50.5000:26:58.8000:52:49.3001:05:36.30+00:07:162:3822.7
17WASILEWSKA Martyna 107AMS bydgoszczBYDGOSZCZKobiety3K 300:23:15.0500:29:46.2000:53:01.2500:54:25.25+00:07:282:3922.6
18PARTYKA Łukasz 93POZNAŃMężczyźni15M 1500:24:03.6000:29:12.8500:53:16.4500:59:36.45+00:07:442:3922.5
19CZAJKA Mateusz 72LUKS OlimpJEŻEWOMężczyźni16M 1600:23:43.5500:31:28.7000:55:12.2500:58:34.25+00:09:392:4521.7
20CZYŻAK Joanna 73AMSNOWY DWÓRKobiety4K 400:26:48.9000:29:29.6500:56:18.5500:57:35.55+00:10:462:4821.3
21KACZYŃSKI Rafał 110CHOŁE KŁÓLIKITORUŃMężczyźni17M 1700:22:27.3000:34:10.6500:56:37.9500:58:23.95+00:11:052:4921.2
22MOLENDA Patrycja 89Klinika TriathlonuBYDGOSZCZKobiety5K 500:26:12.5500:31:44.4000:57:56.9501:07:47.95+00:12:242:5320.7
23DAMSKI Tadeusz 74POZNAŃMężczyźni18M 1800:27:13.8000:31:29.6500:58:43.4501:07:21.45+00:13:112:5620.4
24SUBKOWSKA Klaudia 104ŚWIECIEKobiety6K 600:26:32.3000:32:29.8500:59:02.1501:11:07.15+00:13:292:5720.3
25AUTRIEB Maciej 62CHEŁMNOMężczyźni19M 1900:26:25.3500:33:23.7000:59:49.0501:10:49.05+00:14:162:5920.1
26KLONOWSKA Agnieszka 85PLATANŚWIECIEKobiety7K 700:27:02.0500:32:51.2500:59:53.3001:11:35.30+00:14:202:5920
27BONAS Maciej 68Roll&RunSTOLNOMężczyźni20M 2000:23:16.4000:37:46.9501:01:03.3501:08:23.35+00:15:303:0319.7
28JEZIORSKA Monika 81BYDGOSZCZKobiety8K 800:27:43.4000:33:48.3001:01:31.7001:07:14.70+00:15:593:0419.5
29FABISIAK Agnieszka 77GOSTYNINKobiety9K 900:27:09.0000:36:09.2001:03:18.2001:06:46.20+00:17:453:0919
30WYPORKIEWICZ Jerzy 109Klinika TriathlonuWILCZE/OSIELSKOMężczyźni21M 2100:28:24.5000:35:01.4001:03:25.9001:10:26.90+00:17:533:1018.9
31DEMBIŃSKI Piotr 75TORUŃMężczyźni22M 2200:26:53.9500:37:08.1501:04:02.1001:11:16.10+00:18:293:1218.7
32SOSIŃSKI Paweł 103Bezpieczny OperatorGZINMężczyźni23M 2300:28:42.6500:35:37.9001:04:20.5501:07:36.55+00:18:483:1318.7
33BAŁYS Łukasz 63Łabiszyn RunnersBYDGOSZCZMężczyźni24M 2400:29:02.9000:35:30.8001:04:33.7001:06:13.70+00:19:013:1318.6
34RUTKOWSKA Virginia 100Atos/Klinika TriathlonuBYDGOSZCZKobiety10K 1000:30:01.6000:35:07.4501:05:09.0501:15:08.05+00:19:363:1518.4
35SOSIŃSKA Izabela 102Bezpieczny OperatorGZINKobiety11K 1100:28:31.0500:37:20.0001:05:51.0501:09:01.05+00:20:183:1718.2
36PRENDECKA Sylwia 95Prendki TriKŁĘBOWIECKobiety12K 1200:34:22.0000:35:11.9001:09:33.9001:19:18.90+00:24:013:2817.3
37KAMROWSKA Katarzyna 83PRUSZCZ GDAŃSKIKobiety13K 1300:28:38.4000:41:29.5501:10:07.9501:19:05.95+00:24:353:3017.1
38NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 91BORÓWNOKobiety14K 1400:32:50.2000:42:04.1001:14:54.3001:16:50.30+00:29:213:4416
39BŁASZKIEWICZ Marzena 67Chołe KłólikiBORÓWNOKobiety15K 1500:33:03.5000:42:24.1501:15:27.6501:17:18.65+00:29:553:4615.9
SUBKOWSKI Artur 105ŚWIECIEMężczyźni00:00:00.00 DNF00:27:45.00 DNF DNF DNF--
HOŁDA Jerzy 80STOLNOMężczyźni00:32:56.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 41 wynik(ów)