ROLL & RUN :: ROLKI FITNESS

Organizator:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Stolno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
41
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
41
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FLEJSZER Łukasz 157U.K.S. Zwoleń-TeamGOSTYNINMężczyźni1M 100:00:0100:09:37.2500:09:38.90 1:5531.2
2MAREK Sławek 174SOLEC KUJAWSKI/PRZYSIEKMężczyźni2M 200:00:0000:12:12.6000:12:13.20+00:02:342:2624.6
3GWIZDAŁA Paweł 162SAMOCIĄŻEKMężczyźni3M 300:00:0000:12:14.1500:12:15.05+00:02:362:2724.5
4GRUBCZYNSKI Dariusz 160POTULICEMężczyźni4M 400:00:0100:12:41.6500:12:42.75+00:03:032:3223.7
5JUNKA Karolina 164Klub Sportowy Jastrzębie KoronowoBYDGOSZCZKobiety1K 100:00:0100:13:12.3500:13:13.45+00:03:342:3822.7
6KRZYŻANOWSKA Agnieszka 170Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczBYDGOSZCZKobiety2K 200:00:0100:13:11.8000:13:13.50+00:03:342:3822.7
7ZAMIATOWSKA Kinga 197BELLA LINE BDGBYDGOSZCZKobiety3K 300:00:0000:13:28.8500:13:29.65+00:03:502:4122.2
8OWCZARZAK Florian 178PNMŚRODA WIELKOPOLSKAMężczyźni5M 500:00:0200:13:53.4500:13:56.30+00:04:172:4621.6
9SZYMCZYK Jarosław 192KS Jastrzębie BydgoszczBYDGOSZCZMężczyźni6M 600:00:0100:14:12.1000:14:13.80+00:04:342:5021.1
10KRAJNIK Jacek 168BYDGOSZCZMężczyźni7M 700:00:0100:14:13.7500:14:15.30+00:04:362:5021.1
11KRAJNIK Emilia 169Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczBYDGOSZCZKobiety4K 400:00:0100:14:13.8000:14:15.75+00:04:362:5021.1
12RYBKA Magdalena 184KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZDABROWA CHELMINSKAKobiety5K 500:00:0100:14:22.7000:14:23.70+00:04:442:5220.9
13OSINSKI Stanislaw 177PORTAL-KLUBGRUDZIĄDZMężczyźni8M 800:00:0100:14:23.8000:14:24.90+00:04:462:5220.9
14BIELERZEWSKI Krzysztof 152Uciekam przed NarzeczonąPOZNAŃMężczyźni9M 900:00:0300:14:43.6500:14:47.00+00:05:082:5620.4
15PLOTKOWSKI Roman 179brakWARSZAWAMężczyźni10M 1000:00:0200:14:56.1500:14:58.25+00:05:192:5920.1
16WESOŁOWSKI Tomasz 195BYDGOSZCZMężczyźni11M 1100:00:0300:15:06.2000:15:09.50+00:05:303:0119.9
17LOOSE Paulina 172K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKobiety6K 600:00:0200:15:37.0500:15:39.50+00:06:003:0719.2
18NIEMCZEWSKA Patrycja 175Klub Sportowy Jastrzębie BydgoszczBYDGOSZCZKobiety7K 700:00:0200:15:36.9000:15:39.65+00:06:003:0719.2
19WAJCHERT Łukasz 194TurboGroszki.runINOWROCŁAWMężczyźni12M 1200:00:0200:15:44.0500:15:46.70+00:06:073:0819.1
20CZACZYK Joanna 155Klub Sportowy 'Jastrzębie Bydgoszcz'OSÓWIECKobiety8K 800:00:0300:16:46.1000:16:49.95+00:07:113:2117.9
21SZYMCZYK Angelika 193KS Jastrzębie BydgoszczBYDGOSZCZKobiety9K 900:00:0300:16:46.0500:16:50.00+00:07:113:2117.9
22RUGOWSKI Sławomir 183ice'n'roll Amanda Team ToruńTORUŃMężczyźni13M 1300:00:0600:17:02.6000:17:08.60+00:07:293:2417.6
23ROSIŃSKI Michał 181ice'n'roll Amanda Team ToruńJEZIORNOMężczyźni14M 1400:00:0700:17:40.9500:17:48.40+00:08:093:3217
24PRUS-FABISZAK Beata 180Jastrzębia KoronowoŁĄSKO MAŁEKobiety10K 1000:00:0600:17:46.8500:17:53.15+00:08:143:3316.9
25KIEDROWSKA Dorota 167Miłoś BloqWAŁCZKobiety11K 1100:00:0200:17:53.8000:17:56.10+00:08:173:3416.8
26JASIULEWICZ Marek 163KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyźni15M 1500:00:0400:17:54.0500:17:58.05+00:08:193:3416.8
27NOWIŃSKA Justyna 176GRUDZIĄDZKobiety12K 1200:00:0300:18:32.9000:18:36.25+00:08:573:4216.2
28BIELSKA Anna 153GRUDZIĄDZKobiety13K 1300:00:0400:18:43.6500:18:48.00+00:09:093:4416
29GĄSIOREK Karolina 158SZCZECINEKKobiety14K 1400:00:0300:18:51.7000:18:55.45+00:09:163:4615.9
30STASZEWSKI Rafał 191OSIELSKOMężczyźni16M 1600:00:0700:18:56.1500:19:03.15+00:09:243:4715.8
31KAJTANOWSKA Magdalena 165BYDGOSZCZKobiety15K 1500:00:0400:19:06.8000:19:11.35+00:09:323:4915.7
32BANASZAK Ewa 151BYDGOSZCZKobiety16K 1600:00:0800:19:06.1000:19:14.30+00:09:353:4915.7
33STASZEWSKA Aleksandra 190OSIELSKOKobiety17K 1700:00:0600:19:15.5500:19:21.85+00:09:423:5115.6
34CHMURA Justyna 154GRUDZIĄDZKobiety18K 1800:00:0600:19:23.7500:19:30.15+00:09:513:5215.5
35MAJEWSKA Urszula 199CIECHOCINEKKobiety19K 1900:00:0400:19:29.6000:19:33.95+00:09:553:5315.4
36RUGOWSKA Agnieszka 182ice'n'roll Amanda Team ToruńTORUŃKobiety20K 2000:00:0800:20:16.8500:20:25.10+00:10:464:0314.8
37STANISŁAWSKI Wojciech 189ŻNINMężczyźni17M 1700:00:0800:20:26.5500:20:35.45+00:10:564:0514.7
38STACHOWSKA Julia 188MROCZAKobiety21K 2100:00:0500:21:19.2500:21:24.65+00:11:454:1514.1
39STACHOWSKA Natalia 187MROCZAKobiety22K 2200:00:0500:21:19.8000:21:25.00+00:11:464:1614.1
40STACHOWSKA Kinga 186MROCZAKobiety23K 2300:00:0500:21:21.1500:21:26.65+00:11:474:1614.1
41MAJEWSKI Wiesław 173MARMEL ToruńCIECHOCINEKMężczyźni18M 1800:00:0500:28:16.3000:28:21.65+00:18:425:3910.6
Znaleziono 41 wynik(ów)