ROLL & RUN :: ROLKI

Wydarzenie:
Organizator:
KrisMedia
Data:
2020-07-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
60
Wystartowało:
52
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1URYZAJ Karolina 148SKATE2CITYNOWY TOMYŚLKobiety1K 100:42:35.00000:42:3521,000+00:00:002:0129,6
2MAJEWSKI Piotr 149SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIMężczyźni1M 100:42:35.00000:42:3521,000+00:00:002:0129,6
3BUJACZ Marcin 139I LOVE ROLKIŁÓDŹMężczyźni2M 200:42:38.00000:42:3821,000+00:00:032:0129,6
4CIESIELSKI Jakub 102ZICO RACING / SSW MALTA POZNAŃPOZNAŃMężczyźni3M 300:43:09.00000:43:0921,000+00:00:342:0329,2
5BOGUCKA Barbara 120VICTORY HUSARIARAKONIEWICEKobiety2K 200:45:46.00000:45:4621,000+00:03:112:1027,5
6PRZYBYSŁAWSKA Paulina 126UKS ZWOLEN TEAMGNIEZNOKobiety3K 300:47:29.00000:47:2921,000+00:04:542:1526,5
7MORGALLA Jerzy 116RUDYMężczyźni4M 400:48:06.00000:48:0621,000+00:05:312:1726,2
8MAREK Sławomir 145SOLEC KUJAWSKIMężczyźni5M 500:49:13.00000:49:1321,000+00:06:382:2025,6
9FILIPKOWSKI Mariusz 104GDAŃSKMężczyźni6M 600:49:52.00000:49:5221,000+00:07:172:2225,3
10LORKOWSKI Jan 125BYDGOSZCZMężczyźni7M 700:50:24.00000:50:2421,000+00:07:492:2425,0
11PRAJSNAR Robert 132SPEEDING TURTLESWARSZAWAMężczyźni8M 800:51:44.00000:51:4421,000+00:09:092:2724,4
12PRIEBE Jacek 159GNIEZNOMężczyźni9M 900:52:15.00000:52:1521,000+00:09:402:2924,1
13OCZKO Ryszard 127KATOWICEMężczyźni10M 1000:54:30.00000:54:3021,000+00:11:552:3523,1
14NAJBERG Daria 131PRASZKAKobiety4K 400:54:51.00000:54:5121,000+00:12:162:3623,0
15CHOJKA Katarzyna 147WARSZAWAKobiety5K 500:55:16.00000:55:1621,000+00:12:412:3722,8
16MACIEJEWSKI Marian 135IŁAWAMężczyźni11M 1100:55:19.00000:55:1921,000+00:12:442:3822,8
17GRUSZKA Jakub 110WARSZAWAMężczyźni12M 1200:55:33.00000:55:3321,000+00:12:582:3822,7
18KROCZEK Tomasz 115MODLNICZKAMężczyźni13M 1300:55:40.00000:55:4021,000+00:13:052:3922,6
19HABICIAK Bartłomiej 118UJSOŁYMężczyźni14M 1400:55:57.00000:55:5721,000+00:13:222:3922,5
20ĆWIERTNIA Monika 146LUCE TEAMBIELSKO-BIAŁAKobiety6K 600:56:26.00000:56:2621,000+00:13:512:4122,3
21PASŁAWSKA Joanna 100LUBLINKobiety7K 700:56:42.00000:56:4221,000+00:14:072:4222,2
22KANJERSKI Jerzy 112ROLLA TEMBYDGOSZCZMężczyźni15M 1500:57:02.00000:57:0221,000+00:14:272:4222,1
23SMOŁKA Mariusz 105STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMężczyźni16M 1600:57:23.00000:57:2321,000+00:14:482:4322,0
24ZAKRZEWSKI Grzegorz 129CHORZÓWMężczyźni17M 1700:58:09.00000:58:0921,000+00:15:342:4621,7
25MULARCZYK Dariusz 141BĘDZINMężczyźni18M 1800:58:49.00000:58:4921,000+00:16:142:4821,4
26JAGMIN Bogusław 15670+68-300 LUBSKOMężczyźni19M 1901:02:45.00001:02:4521,000+00:20:102:5920,1
27GOŁATA Bogusław 124SAMOTNY JEŹDZIECINOWROCŁAWMężczyźni20M 2001:02:52.00001:02:5221,000+00:20:172:5920,0
28PACIOREK Eliza 128KATOWICEKobiety8K 801:03:42.00001:03:4221,000+00:21:073:0219,8
29PRAJSNAR Agnieszka 134SPEEDING TURTLESWARSZAWAKobiety9K 901:03:49.00001:03:4921,000+00:21:143:0219,7
30ROZENBERG Adam 140SPORTREBEL GDAŃSKGDAŃSKMężczyźni21M 2101:04:05.00001:04:0521,000+00:21:303:0319,7
31GRZECHULSKI Wojciech 111WOLNY ELEKTRON SZCZECINSZCZECINMężczyźni22M 2201:05:38.00001:05:3821,000+00:23:033:0719,2
32LOOSE Łukasz 15889-240 KCYNIAMężczyźni23M 2301:06:22.00001:06:2221,000+00:23:473:0919,0
33LOOSE Paulina 157BYDGOSZCZKobiety10K 1001:08:43.00001:08:4321,000+00:26:083:1618,3
34WACŁAWSKA Katarzyna 12332-830 ŁUKANOWICEKobiety11K 1101:09:52.00001:09:5221,000+00:27:173:1918,0
35WACŁAWSKI Wacław 122ŁUKANOWICEMężczyźni24M 2401:10:31.00001:10:3121,000+00:27:563:2117,9
36NIEWEGLOWSKI Ryszard 144GDANSKMężczyźni25M 2501:12:22.00001:12:2221,000+00:29:473:2617,4
37KOKOT Edyta 103CZĘSTOCHOWAKobiety12K 1201:13:33.00001:13:3321,000+00:30:583:3017,1
38PORAJ Katarzyna 151ŚWIECIEKobiety13K 1301:14:36.00001:14:3621,000+00:32:013:3316,9
39SOCHACKI Dariusz 106AMATORCHORZÓWMężczyźni26M 2601:16:55.00001:16:5521,000+00:34:203:3916,4
40SOCHACKA Iga 108AMATORCHORZÓW BATORYKobiety14K 1401:20:26.00001:20:2621,000+00:37:513:4915,7
41GIERSZEWSKA Magdalena 153TORUŃKobiety15K 1501:24:41.00001:24:4121,000+00:42:064:0114,9
42SZYSZKA Magdalena 154ŁÓDŹKobiety16K 1601:26:12.00001:26:1221,000+00:43:374:0614,6
43KIEDROWSKA Dorota 107ALE JAZDA!WAŁCZKobiety17K 1701:29:23.00001:29:2321,000+00:46:484:1514,1
44ZEGAR Katarzyna 130TYCHYKobiety18K 1801:30:34.00001:30:3421,000+00:47:594:1813,9
45STASIAK Magdalena 117BEŁCHATÓWKobiety19K 1901:32:33.00001:32:3321,000+00:49:584:2413,6
46KORZENIOWSKA Karolina 113QĄSKABALQINKASZCZECINEKKobiety20K 2001:37:27.00001:37:2721,000+00:54:524:3812,9
47MAĆKO Krzysztof 101BYDGOSZCZMężczyźni27M 2701:40:26.00001:40:2621,000+00:57:514:4612,5
48JANKO -MIELCARSKA Ewa 136KORONA WILANÓWWARSZAWAKobiety21K 2101:40:29.00001:40:2921,000+00:57:544:4712,5
49MATWIEJCZUK Monika 142PRUSZKÓWKobiety22K 2202:07:50.00002:07:5021,000+01:25:156:059,9
50LESIAKOWSKA-PIETRZAK Jola 138ŁÓDŹKobiety23K 2302:09:23.00002:09:2321,000+01:26:486:099,7
51BUDIS Halina 150POLICEKobiety24K 2402:23:44.00002:23:4421,000+01:41:096:508,8
52JANKOWSKI Jarek 121SADKÓWMężczyźni28M 2802:36:00.00002:36:0021,000+01:53:257:258,1
Znaleziono 52 wynik(ów)