ROLL & RUN :: TRÓJBÓJ ROLKI + ROWER + BIEG

Organizator:
KrisMedia Krzysztof Skiera
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Stolno
Dystans:
41 km
Zgłoszonych:
21
Wystartowało:
18
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
18
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Rolki | Rower | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRolkiRowerBiegCzas
netto
41km
Czas
brutto
41km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BUKOWSKI Maciej 1INOWROCŁAWMężczyźni1M 100:38:44.4500:26:03.4500:20:27.1001:25:15.0001:37:34.00 2:0428.9
2FLEJSZER Łukasz 6U.K.S. ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINMężczyźni2M 200:38:06.6000:26:24.2500:22:23.2501:26:54.1001:27:57.10+00:01:392:0728.3
3CHOJNACKI Mateusz 25UKS ZWOLEŃ TEAMTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni3M 300:40:49.8000:27:10.7000:24:07.0001:32:07.5001:42:55.50+00:06:522:1426.7
4CIBOROWSKI Sebastian 4SENASPORT PISZPISZMężczyźni4M 400:42:29.9500:28:03.5500:22:10.4001:32:43.9001:44:09.90+00:07:282:1526.5
5ZIÓŁKOWSKI Julian 20STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKMężczyźni5M 500:43:35.6000:26:19.6500:23:49.0501:33:44.3001:45:30.30+00:08:292:1726.2
6KARAŚ Tomasz 7LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAMężczyźni6M 600:47:08.9000:28:48.7500:23:41.6001:39:39.2501:47:11.25+00:14:242:2524.7
7KARAŚ Dominika 8LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAKobiety1K 100:45:25.5500:29:51.9000:25:21.7001:40:39.1501:48:05.15+00:15:242:2724.4
8KOSCIOWSKA Agnieszka 9GDAŃSKKobiety2K 200:44:45.2000:29:27.8500:27:44.7501:41:57.8001:50:10.80+00:16:422:2924.1
9CHOJECKI Dariusz 2BYDGOSZCZMężczyźni7M 700:41:26.0000:33:54.6000:27:29.9501:42:50.5501:45:20.55+00:17:352:3023.9
10PARASZKA Łukasz 14MINIONS SPEED TEAMWARSZAWAMężczyźni8M 800:48:24.8500:33:29.7000:23:02.3001:44:56.8501:53:39.85+00:19:412:3323.4
11NOWICKI Leszek 12INOWROCLAWMężczyźni9M 900:56:54.7000:27:56.6000:22:30.5001:47:21.8001:57:41.80+00:22:062:3722.9
12WOŹNICKI Paweł 19SPEEDSKATINGLDZLUCIEŃMężczyźni10M 1000:47:18.0500:34:38.9000:25:47.3001:47:44.2501:59:01.25+00:22:292:3722.8
13LEŚNIEWICZ Danuta 11MINIONSSPEEDTEAMWARSZAWAKobiety3K 300:52:41.8000:34:42.6500:24:49.1501:52:13.6002:01:03.60+00:26:582:4421.9
14KOWALSKA Michalina 10SPORT ZDROWIE KONDYCJAUNISŁAWKobiety4K 401:04:03.9000:26:59.4500:23:45.7001:54:49.0502:14:46.05+00:29:342:4821.4
15CIBOROWSKA Aneta 3PISZKobiety5K 500:58:22.4500:32:50.0000:25:14.8501:56:27.3002:07:08.30+00:31:122:5021.1
16PARTYKA Natalia 15ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃKobiety6K 600:48:29.0000:39:17.4000:31:10.8001:58:57.2002:05:11.20+00:33:422:5420.7
17SURMA Balbina 18BYDGOSZCZKobiety7K 700:51:25.8500:50:28.4000:31:02.0002:12:56.2502:21:27.25+00:47:413:1418.5
18OLEJNICZAK Alina 13BYDGOSZCZKobiety8K 801:10:55.8500:41:23.1500:27:12.0502:19:31.0502:24:21.05+00:54:163:2417.6
Znaleziono 18 wynik(ów)