RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2016-04-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
437
Wystartowało:
301
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
301
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1URBAŃSKA Ewa 27TrispaceBYDGOSZCZK4000:00:01
2GACKOWSKA Beata 101TKKFKOLEJARZBYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:01
3KUBIS Sylwia 344BYDGOSZCZK4000:00:01
4PORAZINSKA Viktoria 299BYDGOSZCZK4000:00:01
5STASZKIEWICZ Lucyna 108STASHKY TEAMBYDGOSZCZK4000:00:02
6GRABOWSKA Irena 256TORUŃK4000:00:02
7BOULGE Beata 374BYDGOSZCZK4000:00:02
8SIEMIENIEC Violetta 122BYDGOSZCZK4000:00:02
9MAJERSKA Beata 352BYDGOSZCZK4000:00:03
10RÓŻAŃSKA Jowanka 402Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK4000:00:03
11PLISZCZYŃSKA Joanna 21UNISŁAWK4000:00:03
12PAPROCKA Małgorzata 47BYDGOSZCZK4000:00:03
13KONOPCZYŃSKA Kamila 408BYDGOSZCZK4000:00:04
14DAŃCZUK Agnieszka 2BYDGOSZCZK4000:00:05
15GAWRYCH Justyna 384BYDGOSZCZK4000:00:05
16JĘDRYSZKA Ewa 286BYDGOSZCZK4000:00:06
17NUNZEK Agnieszka 227BYDGOSZCZK4000:00:07
18SYKUTERA-WOŹNIAK Agnieszka 325ZIELONCZYNK4000:00:07
19BASZANOWSKA Sylwia 216BYDGOSZCZK4000:00:07
20PASERA Teresa 339BYDGOSZCZK4000:00:07
21KRUSZKA Anita 326BYDGOSZCZK4000:00:07
22PAWLEWICZ Justyna 368BYDGOSZCZK4000:00:07
23GOLON Marlena 106SICIENKOK4000:00:08
24MARĆ Agnieszka 232BYDGOSZCZK4000:00:08
25OZTURK Klaudia 329BYDGOSZCZK4000:00:08
26ZAJĄKAŁA Małgorzata 346BYDGOSZCZK4000:00:09
27LEWANDOWSKA Joanna 345BYDGOSZCZK4000:00:09
28JANCZARSKA Beata 136BudlexTORUŃK4000:00:10
29RYDELSKA Kinga 320BYDGOSZCZK4000:00:10
30KUŚ Lidia 43BYDGOSZCZK4000:00:10
31GROBELNA Angelika 79NIEMCZK4000:00:11
32KISIEL Katarzyna 429BYDGOSZCZK4000:00:11
33DĘBCZYŃSKA Agnieszka 177BYDGOSZCZK4000:00:11
34PIECZEK Izabela 385Studio Zdrowia BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:11
35SZUFLITA Iwona 263ZIELONCZYNK4000:00:12
36KACZMAREK Anita 278BYDGOSZCZK4000:00:12
37MRÓWCZYŃSKA Aleksandra 302BYDGOSZCZK4000:00:12
38WOJDYLAK-PIEKUT Beata 330BYDGOSZCZK4000:00:12
39DULIŃSKA Dorota 102TriSpaceNIEMCZK4000:00:13
40KLUGIEWICZ Dorota 119BYDGOSZCZK4000:00:13
41MUSIAŁ Elwira 83Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK4000:00:14
42ALEKSY Małgorzata 185TORUŃK4000:00:14
43ŁUCKA Anna 66GRUDZIĄDZK4000:00:15
44JANOWSKA Urszula 64Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4000:00:17
45POLACKA Jadwiga 376OSIELSKOK4000:00:17
46STRÓŻYŃSKA Gosia 333BYDGOSZCZK4000:00:17
47HULEWICZ Elżbieta 285GRUDZIĄDZK4000:00:18
48AUGUSTYNOWICZ Aurelia 1RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZK4000:00:18
49DROGOWSKA Anetta 16BYDGOSZCZK4000:00:19
50LUBIŃSKA-BORGULA Iwona 396WIĘCBORKK4000:00:20
51LIBERA Sabina 9parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:20
52NOWAKOWSKA Magda 363BYDGOSZCZK4000:00:20
53DYLEWSKA Marta 56pączkiBYDGOSZCZK4000:00:21
54PŁUCIENNIK Joanna 100BYDGOSZCZK4000:00:21
55MAGDZIARZ Monika 424BYDGOSZCZK4000:00:21
56PUZEWICZ Izabela 274BYDGOSZCZK4000:00:21
57MERCHEL Violetta 247KLUB ZDROWIABYDGOSZCZK4000:00:22
58WIŚNIEWSKA-KRAWIEC Beata 430MAKSYMILIANOWOK4000:00:23
59DOMŻALSKA Sławomira 351ŁOCHOWOK4000:00:24
60SOBOCIŃSKA Marta 279BYDGOSZCZK4000:00:24
61MICHNA Joanna 195BYDGOSZCZK4000:00:25
62CHŁOPECKA Iwona 295BYDGOSZCZK4000:00:25
63ZIENKOWSKA Joanna 294BYDGOSZCZK4000:00:25
64KOWALSKA Aleksandra 312BYDGOSZCZK4000:00:26
65MAŚLOCH Beata 173BudlexTORUŃK4000:00:26
66MATERNA Hanna 138BudlexTORUŃK4000:00:26
67CZYŻYCKA Beata 270BYDGOSZCZK4000:00:29
68PRUS Karolina 68BYDGOSZCZK4000:00:30
69POŁOMSKA Joanna 249BYDGOSZCZK4000:00:30
70LIPOWSKA Magdalena 52pączkiBYDGOSZCZK4000:00:30
71STIMMA Anna 375SEROCKK4000:00:32
Znaleziono 71 wynik(ów)