Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1149 |
Wystartowało : | 1024 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1019 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 08:20 | 08:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZMÍTKO Jan | 3002 | Barbarian Extreme Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
2 | SKWAREK Tomasz | 3009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
3 | STANCLIK Krzysztof | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
4 | JESKA Tomasz | 3016 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
5 | DYKIER Krzysztof | 3017 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
6 | KULAGA Peter | 3018 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
7 | SZCZEPANIAK Paweł | 3027 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
8 | ZYNGER Patryk | 3029 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
9 | RESPONDEK Leszek | 3030 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
10 | KOCHANEK Paweł | 3031 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
11 | PRAŁAT Arkadiusz | 3039 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
12 | LEWANDOWSKI Przemysław | 3040 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
13 | HERÓD Rafał | 3041 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
14 | KARCZEWSKI Adam | 3051 | SRK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
15 | JAGODZIŃSKI Damian | 3061 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
16 | PAŁDYNA Mateusz | 3062 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
17 | TRAPKOWSKI Przemysław | 3063 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
18 | SOKOŁOWSKI Sebastian | 3071 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
19 | DZIÓBEK Lech | 3079 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
20 | FORMELA Piotr | 3080 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
21 | LORYCH Krystian | 3081 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
22 | GRZEBUŁA Łukasz | 3090 | Dzida w pszut! | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
23 | JEZIORSKI Paweł | 3094 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
24 | ŚLIZ Arkadiusz | 3095 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
25 | WEJKNIS Krzysztof | 3096 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
26 | ZIMIŃSKI Paweł | 3097 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
27 | GRYŻEWSKI Karol | 3106 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
28 | JACIÓW Paweł | 3113 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
29 | APEL Krzysztof | 3119 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
30 | JANCEWICZ Rafał | 3127 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
31 | GRZEGORZYCA Damian | 3130 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
32 | RYCHLEWSKI Wojciech | 3138 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
33 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3142 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
34 | KRAWIECKI Mateusz | 3172 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
35 | WITKOWSKI Kuba | 3173 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
36 | BRODA Wojciech | 3177 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
37 | LANGIEWICZ Łukasz | 3178 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
38 | KOZIOŁ Kamil | 3180 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
39 | HABER Patryk | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
40 | GACH Damian | 3011 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
41 | KOCZOROWSKI Paweł | 3004 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
42 | KULAK Rafał | 3005 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
43 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 3006 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
44 | CHMIELORZ Józef | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
45 | BRZESKI Robert | 3012 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
46 | DALKIEWICZ Dariusz | 3013 | CrossFit Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
47 | LATOPOLSKI Piotr | 3014 | CrossFit Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
48 | MARCINKOWSKI Adam | 3015 | Czarna Horda | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
49 | KNUT Paweł | 3019 | DRUTEX | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
50 | MIZGALSKI Jacek | 3020 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
51 | CHŁĄD Aleksander | 3021 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
52 | GÓRNIAK Robert | 3022 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
53 | KUMOROWSKI Rafał | 3023 | G-TEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
54 | BERNACKI Grzegorz | 3024 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
55 | BOŚKA Patryk | 3025 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
56 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3026 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
57 | MICHALSKI Dawid | 3028 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
58 | PIONK Tadeusz | 3032 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
59 | BIELICKI Wojciech | 3033 | Lacroix Electronics Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
60 | PŁAŻALSKI Przemysław | 3034 | Life4Fit | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
61 | KOŃPA Michał | 3035 | LION'S FIREFIGTER'S TEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
62 | WITKA Patryk | 3036 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
63 | ŁYSIK Piotr | 3037 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
64 | KUDŁA Grzegorz | 3042 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
65 | ŻUREK Michał | 3043 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
66 | KORNILUK Tomasz | 3044 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
67 | KOSIOREK Łukasz | 3045 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
68 | GUZ Grzegorz | 3046 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
69 | MIERZICKI Marcel | 3047 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
70 | CHOŁUJ Łukasz | 3049 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
71 | KACPERSKI Jacek | 3050 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
72 | MIKUT Krzysztof | 3055 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
73 | MOSTOWSKI Radosław | 3057 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
74 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 3058 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
75 | CZAPRAN Marek | 3059 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
76 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 3060 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
77 | ZALEJASZ Sylwester | 3064 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
78 | CHROST Andrzej | 3066 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
79 | JUDEK Łukasz | 3068 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
80 | PYŻANOWSKI Mariusz | 3070 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
81 | SZCZEPANIK Michał | 3072 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
82 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 3074 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
83 | DUDA Grzegorz | 3075 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
84 | JAKUBCZAK Marcin | 3076 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
85 | KOZŁOWSKI Radosław | 3077 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
86 | SZULWACH Maciek | 3078 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
87 | WERYK Mateusz | 3082 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
88 | CEMPULIK Michał | 3083 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
89 | KONIEC Mariusz | 3084 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
90 | KUBIESA Jakub | 3085 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
91 | GICZAN Wiktor | 3086 | CARDIO Heroes | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
92 | MUCHA Mateusz | 3087 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
93 | GÓRKA Marcin | 3088 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
94 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3089 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
95 | PASON Tomasz | 3092 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
96 | WOLNY Krzysztof | 3093 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
97 | BURAS Radoslaw | 3098 | Hell's heaven szczecin | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
98 | KIELISIAK Marek | 3099 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
99 | LELOCH Michał | 3100 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
100 | HANUSIAK Leszek | 3102 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
101 | WRÓBLEWSKI Michał | 3103 | Life4Fit | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
102 | KOZLOWSKI Dawid | 3108 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
103 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 3109 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
104 | PERKOWSKI Paweł | 3110 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
105 | CHODORSKI Łukasz | 3111 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
106 | GAWLAK Damian | 3112 | Spectrum team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
107 | ŁUKASIK Tomasz | 3115 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
108 | NOWICKI Marcin | 3116 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
109 | WIECZOREK Mateusz | 3117 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
110 | BARAŃSKI Maciek | 3121 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
111 | DOMAŃSKI Krystian | 3122 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
112 | DUBIS Jarosław | 3123 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
113 | GAJEWSKI Janusz | 3124 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
114 | GARBACZ Damian | 3125 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
115 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3131 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
116 | KOWALCZYK Piotr | 3132 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
117 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 3133 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
118 | OLICHOWSKI Mateusz | 3135 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
119 | OSTROWSKI Tomasz | 3136 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
120 | PIOTROWSKI Kamil | 3137 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
121 | TALAREK Patryk | 3140 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
122 | VIBORG CHRISTENSEN Brian | 3141 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
123 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 3143 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
124 | NIKIEL Dariusz | 3175 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
125 | SADOWSKI Michał | 3913 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
126 | PODGORSKI Marek | 3915 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
127 | SAŁATA Marcin | 3916 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
128 | WAŁDOWSKI Dominik | 3917 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
129 | BIENIECKI Jaro | 3921 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
130 | GRALEC Dariusz | 3101 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 |
Znaleziono 130 wynik(ów)