RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WARSZAWA

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
213
Wystartowało:
189
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
188
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PABIANIAK Sebastian 2338PANZER ARMYOpen Mężczyzn1M 121:0000:00:0000:49:38.1000:49:38.10 8:167,3
2JARZĘBSKI Piotr 2370Open Mężczyzn2M 221:0000:00:0000:50:12.1500:50:12.15+00:00:348:227,2
3WYSOCKI Paweł 2398Open Mężczyzn3M 321:0000:00:0000:51:25.6500:51:25.65+00:01:478:347,0
4SAWICKI Marcin 2458Open Mężczyzn4M 421:1500:00:0000:52:12.3500:52:12.35+00:02:348:426,9
5ARNOLD Maciej 2601WiadroTeamOpen Mężczyzn5M 521:3000:00:0000:55:06.8000:55:06.80+00:05:289:116,5
6KRZOSA Radek 2313DekadenciOpen Mężczyzn6M 621:0000:00:0000:56:49.0000:56:49.00+00:07:109:286,3
7KUREK Andrzej 2378Open Mężczyzn7M 721:0000:00:0000:57:13.3000:57:13.30+00:07:359:326,3
8ZIĘBA Ernest 2477Open Mężczyzn8M 821:3000:00:0000:58:56.0000:58:56.00+00:09:179:496,1
9MARTYNIAK Andrzej 2452Open Masters Mężczyzn1M 921:1500:00:0000:59:02.7500:59:02.75+00:09:249:506,1
10JEZIORSKI Marcin 2373Open Masters Mężczyzn2M 1021:0000:00:0001:00:15.0501:00:15.05+00:10:3610:026,0
11GROCHOWSKI Robert 2337PANZER ARMYOpen Mężczyzn9M 1121:0000:00:0001:00:26.0001:00:26.00+00:10:4710:046,0
12HASTEROK Daniel 2492Open Mężczyzn10M 1221:0000:00:0001:01:42.6001:01:42.60+00:12:0410:175,8
13KITALA Radosław 2352Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn11M 1321:0000:00:0001:01:45.0501:01:45.05+00:12:0610:175,8
14MRÓZ Marcin 2308CrossBox OKAOpen Mężczyzn12M 1421:0000:00:0001:01:54.7001:01:54.70+00:12:1610:195,8
15HUK Mateusz 2369Open Mężczyzn13M 1521:0000:00:0001:02:06.1501:02:06.15+00:12:2810:215,8
16SŁONECKI Ignacy 2459Open Mężczyzn14M 1621:1500:00:0001:02:51.3501:02:51.35+00:13:1310:285,7
17TUREK Adam 2466Open Mężczyzn15M 1721:1500:00:0001:03:03.3001:03:03.30+00:13:2510:305,7
18BŁASZCZYK Paweł 2434Open Mężczyzn16M 1821:1500:00:0001:03:18.1001:03:18.10+00:13:4010:335,7
19ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 2380Open Mężczyzn17M 1921:0000:00:0001:03:23.8001:03:23.80+00:13:4510:335,7
20MIELNICKI Krystian 2383Open Mężczyzn18M 2021:0000:00:0001:03:33.9001:03:33.90+00:13:5510:355,7
21SZCZEPANEK Daniel 2323Kulawe MośkiOpen Mężczyzn19M 2121:0000:00:0001:03:37.7501:03:37.75+00:13:5910:365,7
22KASPERCZYK Damian 2327Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn20M 2221:0000:00:0001:03:38.0001:03:38.00+00:13:5910:365,7
23GRYSZKIEWICZ Sławomir 2329Madman'sOpen Mężczyzn21M 2321:0000:00:0001:04:08.1501:04:08.15+00:14:3010:415,6
24PTAK Patryk 2318Dzik TeamOpen Mężczyzn22M 2421:0000:00:0001:04:11.8001:04:11.80+00:14:3310:415,6
25ANOWSKI Adrian 2485Open Mężczyzn23M 2521:3000:00:0001:06:01.1001:06:01.10+00:16:2311:005,5
26SYKUŁA Maciej 2461Open Mężczyzn24M 2621:1500:00:0001:07:27.6501:07:27.65+00:17:4911:145,3
27BUDEK Weronika 2356Open Kobiet1K 121:0000:00:0001:07:42.6001:07:42.60+00:18:0411:175,3
28FILAS Rafał 2365Open Mężczyzn25M 2721:0000:00:0001:07:42.8501:07:42.85+00:18:0411:175,3
29PRAŻNOWSKI Michał 2339PANZER ARMYOpen Mężczyzn26M 2821:0000:00:0001:07:48.0001:07:48.00+00:18:0911:185,3
30JASIŃSKI Adrian 2321Kulawe MośkiOpen Mężczyzn27M 2921:0000:00:0001:08:07.4001:08:07.40+00:18:2911:215,3
31SOLKA Maciej 2351WalenieOpen Mężczyzn28M 3021:0000:00:0001:08:27.6001:08:27.60+00:18:4911:245,3
32TRĘBACZ Ireneusz 2465Open Mężczyzn29M 3121:1500:00:0001:08:47.0001:08:47.00+00:19:0811:275,2
33PIEKARSKI Ryszard 2350WalenieOpen Mężczyzn30M 3221:0000:00:0001:08:51.5501:08:51.55+00:19:1311:285,2
34GRUDZIŃSKI Przemysław 2349WalenieOpen Mężczyzn31M 3321:0000:00:0001:08:55.8501:08:55.85+00:19:1711:295,2
35KRAJEWSKI Michał 2376Open Mężczyzn32M 3421:0000:00:0001:09:10.6001:09:10.60+00:19:3211:315,2
36KRÓLAK Kornel 2419Husaria Race Team UKOpen Mężczyzn33M 3521:1500:00:0001:10:20.8501:10:20.85+00:20:4211:435,1
37MATUSIAK Krzysztof 2343powerświryOpen Mężczyzn34M 3621:0000:00:0001:10:29.7001:10:29.70+00:20:5111:445,1
38GOŁAWSKI Sebastian 2342powerświryOpen Mężczyzn35M 3721:0000:00:0001:10:31.6501:10:31.65+00:20:5311:455,1
39VIBORG CHRISTENSEN Brian 2395Open Masters Mężczyzn3M 3821:1500:00:0001:10:36.8001:10:36.80+00:20:5811:465,1
40KOZERA Marcin 2433Smród rozpustyOpen Mężczyzn36M 3921:1500:00:0001:11:18.1501:11:18.15+00:21:4011:535,0
41VIBORG CHRISTENSEN Carina 2528Open Kobiet2K 221:1500:00:0001:11:34.8001:11:34.80+00:21:5611:555,0
42FLICIŃSKI Marcin 2432Smród rozpustyOpen Mężczyzn37M 4021:1500:00:0001:11:37.1501:11:37.15+00:21:5911:565,0
43ARNOLD Weronika 2604Open Kobiet3K 321:3000:00:0001:11:47.6501:11:47.65+00:22:0911:575,0
44KRYSIŃSKI Andrzej 2305CrossBox OKAOpen Mężczyzn38M 4121:0000:00:0001:13:01.3501:13:01.35+00:23:2312:104,9
45KŁOS Sebastian 2334OIL WarszawaOpen Mężczyzn39M 4221:0000:00:0001:13:06.5501:13:06.55+00:23:2812:114,9
46KAMIŃSKI Paweł 2333OIL WarszawaOpen Mężczyzn40M 4321:0000:00:0001:13:11.4501:13:11.45+00:23:3312:114,9
47PAKUŁA Czarek 2335OIL WarszawaOpen Mężczyzn41M 4421:0000:00:0001:13:34.6001:13:34.60+00:23:5612:154,9
48MRÓZ Agnieszka 2307CrossBox OKAOpen Kobiet4K 421:0000:00:0001:13:41.7001:13:41.70+00:24:0312:164,9
49GŁOWACKI Bartosz 2366Open Mężczyzn42M 4521:0000:00:0001:14:14.4501:14:14.45+00:24:3612:224,8
50MICHNA Łukasz 2347Stomil TrainingOpen Masters Mężczyzn4M 4621:0000:00:0001:14:31.4001:14:31.40+00:24:5312:254,8
51WOLCZYNSKI Seweryn 2397Open Masters Mężczyzn5M 4721:0000:00:0001:14:31.5501:14:31.55+00:24:5312:254,8
52TEPPER-BARTKOWSKA Natalia 2348Stomil TrainingOpen Kobiet5K 521:0000:00:0001:14:31.7001:14:31.70+00:24:5312:254,8
53KOWALCZYK Piotr 2346Stomil TrainingOpen Mężczyzn43M 4821:0000:00:0001:14:32.5001:14:32.50+00:24:5412:254,8
54CHRISTENSEN Jens 2360Open Masters Mężczyzn6M 4921:0000:00:0001:15:18.7001:15:18.70+00:25:4012:334,8
55JEŻEWSKI Marcin 2372Open Mężczyzn44M 5021:0000:00:0001:15:22.5001:15:22.50+00:25:4412:334,8
56GROBEL Jakub 2367Open Mężczyzn45M 5121:0000:00:0001:16:07.1501:16:07.15+00:26:2912:414,7
57CZARKOWSKI Szymon 2362Open Mężczyzn46M 5221:0000:00:0001:16:07.4501:16:07.45+00:26:2912:414,7
58KRYSIŃSKI Wojciech 2306CrossBox OKAOpen Mężczyzn47M 5321:0000:00:0001:16:55.5501:16:55.55+00:27:1712:494,7
59JAKUBOWSKI Mariusz 2424Pogotowie MedicoverOpen Mężczyzn48M 5421:1500:00:0001:17:07.8001:17:07.80+00:27:2912:514,7
60BOROWIEC Marcelina 2355Open Kobiet6K 621:0000:00:0001:17:31.0501:17:31.05+00:27:5212:554,6
61BOROWIEC Krystian 2354Open Mężczyzn49M 5521:0000:00:0001:17:31.2001:17:31.20+00:27:5312:554,6
62PIETRZYKOWSKI Tomasz 2425Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn7M 5621:1500:00:0001:17:50.9001:17:50.90+00:28:1212:584,6
63ŻEBROWSKI Daniel 2311Daleko jeszcze ?Open Mężczyzn50M 5721:0000:00:0001:18:04.9501:18:04.95+00:28:2613:004,6
64DŁUGOŁĘCKI Kamil 2363Open Mężczyzn51M 5821:0000:00:0001:18:33.4001:18:33.40+00:28:5513:054,6
65MARCINKIEWICZ Sebastian 2497Open Masters Mężczyzn8M 5921:0000:00:0001:18:51.3001:18:51.30+00:29:1313:084,6
66ŁOPAT Lidia 2496Open Kobiet7K 721:0000:00:0001:18:56.0501:18:56.05+00:29:1713:094,6
67LIPIŃSKI Łukasz 2332Nie tędy drogaOpen Mężczyzn52M 6021:0000:00:0001:18:56.4001:18:56.40+00:29:1813:094,6
68LIPIŃSKA Izabela 2494Open Kobiet8K 821:0000:00:0001:18:57.1501:18:57.15+00:29:1913:094,6
69KĘDZIERSKI Mikołaj 2498Open Mężczyzn53M 6121:0000:00:0001:18:59.1001:18:59.10+00:29:2113:094,6
70KEDZIERSKI Szymon 2495Open Mężczyzn54M 6221:0000:00:0001:18:59.1501:18:59.15+00:29:2113:094,6
71KUREK Hubert 2417HardkorkiOpen Mężczyzn55M 6321:1500:00:0001:19:28.0001:19:28.00+00:29:4913:144,5
72SWATKOWSKI Stanisław 2418HardkorkiOpen Mężczyzn56M 6421:1500:00:0001:19:28.3001:19:28.30+00:29:5013:144,5
73GEMBARZEWSKA-ADACH Zofia 2467Beckhoff Bro TeamOpen Kobiet9K 921:3000:00:0001:19:32.6001:19:32.60+00:29:5413:154,5
74KOWALSKA Aleksandra 2449Open Kobiet10K 1021:1500:00:0001:19:41.8501:19:41.85+00:30:0313:164,5
75PILECKI Paweł 2454Open Mężczyzn57M 6521:1500:00:0001:20:10.9001:20:10.90+00:30:3213:214,5
76WISZOWATA Marta 2310CrossBox OKAOpen Kobiet11K 1121:0000:00:0001:20:11.2501:20:11.25+00:30:3313:214,5
77PAWLAK Małgorzata 2309CrossBox OKAOpen Kobiet12K 1221:0000:00:0001:20:15.2501:20:15.25+00:30:3713:224,5
78CHWAŁA Maciej 2470SuszitoOpen Mężczyzn58M 6621:3000:00:0001:20:19.4001:20:19.40+00:30:4113:234,5
79KOCZUR Tomasz 2445Open Masters Mężczyzn9M 6721:1500:00:0001:20:37.1001:20:37.10+00:30:5913:264,5
80MILEWSKI Krzysztof 2471SuszitoOpen Mężczyzn59M 6821:3000:00:0001:20:50.0001:20:50.00+00:31:1113:284,5
81MIERZICKI Marcel 2340POWER TRAININGOpen Mężczyzn60M 6921:0000:00:0001:20:55.3501:20:55.35+00:31:1713:294,4
82KOWALIK Karol 2375Open Mężczyzn61M 7021:0000:00:0001:21:29.1001:21:29.10+00:31:5113:344,4
83LENDZISZEWSKI Tomasz 2381Open Mężczyzn62M 7121:0000:00:0001:21:44.5001:21:44.50+00:32:0613:374,4
84KHOMICH Anna 2488Open Kobiet13K 1321:0000:00:0001:21:45.2501:21:45.25+00:32:0713:374,4
85KULA Radosław 2450Open Mężczyzn63M 7221:1500:00:0001:21:46.8001:21:46.80+00:32:0813:374,4
86MICHALSKI Jarosław 2453Open Mężczyzn64M 7321:1500:00:0001:21:50.1501:21:50.15+00:32:1213:384,4
87DOBAJ Eryk 2336PANZER ARMYOpen Mężczyzn65M 7421:0000:00:0001:22:08.6501:22:08.65+00:32:3013:414,4
88DYL Marcin 2364Open Mężczyzn66M 7521:0000:00:0001:22:30.4001:22:30.40+00:32:5213:454,4
89BIEŃ Julia 2312DekadenciOpen Kobiet14K 1421:0000:00:0001:22:59.1001:22:59.10+00:33:2113:494,3
90SZNARBACH Paweł 2462Open Mężczyzn67M 7621:1500:00:0001:23:05.3001:23:05.30+00:33:2713:504,3
91KLONOWSKI Marcel 2444Open Mężczyzn68M 7721:1500:00:0001:23:06.3001:23:06.30+00:33:2813:514,3
92KOWAL Bogdan 2448Open Mężczyzn69M 7821:1500:00:0001:23:06.4001:23:06.40+00:33:2813:514,3
93GORZEŃ Krzysztof 2326Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn70M 7921:0000:00:0001:23:17.1501:23:17.15+00:33:3913:524,3
94POŹDZIK Marcin 2416GUR-BUDOpen Mężczyzn71M 8021:1500:00:0001:23:22.6501:23:22.65+00:33:4413:534,3
95GÓRA Damian 2600GUR-BUDOpen Mężczyzn72M 8121:1500:00:0001:23:23.0501:23:23.05+00:33:4413:534,3
96PAWEŁKIEWICZ Grzegorz 2314DekadenciOpen Mężczyzn73M 8221:0000:00:0001:23:25.6001:23:25.60+00:33:4713:544,3
97MICHALCZYK Patryk 2328Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn74M 8321:0000:00:0001:23:27.2501:23:27.25+00:33:4913:544,3
98CHMIELEWSKA Anna 2358Open Kobiet15K 1521:0000:00:0001:23:33.1001:23:33.10+00:33:5513:554,3
99CHODOWSKI Łukasz 2359Open Mężczyzn75M 8421:0000:00:0001:23:35.2501:23:35.25+00:33:5713:554,3
99MALEK Agata 2382Open Kobiet16K 1621:0000:00:0001:23:35.2501:23:35.25+00:33:5713:554,3
101MACIĄG Karolina 2499SiusiakiOpen Kobiet17K 1721:0000:00:0001:23:35.5001:23:35.50+00:33:5713:554,3
102KRZEMIŃSKA Monika 2377Open Kobiet18K 1821:0000:00:0001:23:39.9001:23:39.90+00:34:0113:564,3
103ROMANOWICZ Renata 2388Open Kobiet19K 1921:0000:00:0001:23:40.4001:23:40.40+00:34:0213:564,3
104MINOTA Adam 2384Open Mężczyzn76M 8521:0000:00:0001:23:58.8001:23:58.80+00:34:2013:594,3
105GRACZYK Kamil 2442Open Mężczyzn77M 8621:1500:00:0001:24:17.0001:24:17.00+00:34:3814:024,3
106GAWRYLUK Dorota 2415GUR-BUDOpen Kobiet20K 2021:1500:00:0001:24:28.0001:24:28.00+00:34:4914:044,3
107GLAZIK Mateusz 2324lapawlape.plOpen Mężczyzn78M 8721:0000:00:0001:26:31.0001:26:31.00+00:36:5214:254,2
108GALAS Anna 2441Open Kobiet21K 2121:1500:00:0001:26:52.2001:26:52.20+00:37:1414:284,1
109KOPYDŁOWSKI Szymon 2446Open Mężczyzn79M 8821:1500:00:0001:26:54.4001:26:54.40+00:37:1614:294,1
110CHRZĄŚCIEL Natalia 2438Open Kobiet22K 2221:1500:00:0001:27:02.4501:27:02.45+00:37:2414:304,1
111CICHOCKI Mateusz 2439Open Mężczyzn80M 8921:1500:00:0001:27:05.5001:27:05.50+00:37:2714:304,1
112GUZEK Maksymilian 2368Open Mężczyzn81M 9021:1500:00:0001:27:38.6001:27:38.60+00:38:0014:364,1
113SĄCZAWA Filip 2389Open Mężczyzn82M 9121:1500:00:0001:28:06.6501:28:06.65+00:38:2814:414,1
114DOLIBÓG Ewa 2325Łowcy pierożkówOpen Kobiet23K 2321:0000:00:0001:29:01.0001:29:01.00+00:39:2214:504,0
115ŁUKASIK Łukasz 2451Open Mężczyzn83M 9221:1500:00:0001:29:18.3001:29:18.30+00:39:4014:534,0
116KOSTUR Krzysztof 2512Open Mężczyzn84M 9321:1500:00:0001:29:23.4501:29:23.45+00:39:4514:534,0
117PERKOWSKI Paweł 2428POWER TRAININGOpen Mężczyzn85M 9421:1500:00:0001:29:26.0001:29:26.00+00:39:4714:544,0
118ŚWIĄTKOWSKI Dominik 2460Open Mężczyzn86M 9521:1500:00:0001:30:08.1501:30:08.15+00:40:3015:014,0
119KOWALCZYK Rafal 2524Open Masters Mężczyzn10M 9621:1500:00:0001:31:09.6001:31:09.60+00:41:3115:113,9
120CICHOWSKI Michał 2361Open Mężczyzn87M 9721:0000:00:0001:31:51.1501:31:51.15+00:42:1315:183,9
121WIANECKA Katarzyna 2396Open Kobiet24K 2421:0000:00:0001:31:51.4501:31:51.45+00:42:1315:183,9
122BUDZYŃSKI Kamil 2357Open Mężczyzn88M 9821:1500:00:0001:32:17.8001:32:17.80+00:42:3915:223,9
123RODEHAU Klaudia 2345Sportowa BandaOpen Kobiet25K 2521:0000:00:0001:33:16.1001:33:16.10+00:43:3815:323,9
124LUDWICZAK Krzysztof 2344Sportowa BandaOpen Mężczyzn89M 9921:0000:00:0001:33:17.4501:33:17.45+00:43:3915:323,9
125BŁASZCZYK Dominika 2320Grażynki OCR Open Kobiet26K 2621:0000:00:0001:33:38.4501:33:38.45+00:44:0015:363,8
126UCHORCZAK Dariusz 2476Open Masters Mężczyzn11M 10021:3000:00:0001:33:50.0501:33:50.05+00:44:1115:383,8
127OKRÓJ Jakub 2500Open Mężczyzn90M 10121:1500:00:0001:33:55.5001:33:55.50+00:44:1715:393,8
128JEDYNAK Damian 2371Open Mężczyzn91M 10221:0000:00:0001:34:16.4001:34:16.40+00:44:3815:423,8
129KRÓL Marta 2514Open Kobiet27K 2721:1500:00:0001:34:32.1001:34:32.10+00:44:5415:453,8
130STEFAŃSKA Beata 2501Open Kobiet28K 2821:1500:00:0001:34:34.0501:34:34.05+00:44:5515:453,8
131UCHORCZAK Jakub 2607Open Mężczyzn92M 10321:3000:00:0001:34:41.0001:34:41.00+00:45:0215:463,8
132MADZIAR Anna 2504Open Masters Kobiet1K 2921:1500:00:0001:34:48.9001:34:48.90+00:45:1015:483,8
133NAJDA Ewa 2515Open Masters Kobiet2K 3021:1500:00:0001:34:50.0501:34:50.05+00:45:1115:483,8
134WILCZEK Lukasz 2319Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn93M 10421:0000:00:0001:34:52.4001:34:52.40+00:45:1415:483,8
135CHOROŚ Sylwia 2437Open Kobiet29K 3121:1500:00:0001:34:58.8001:34:58.80+00:45:2015:493,8
136BORUTA Marcin 2435Open Mężczyzn94M 10521:1500:00:0001:34:59.2001:34:59.20+00:45:2115:493,8
137PTASZYŃSKA Agnieszka 2456Open Masters Kobiet3K 3221:1500:00:0001:35:24.1501:35:24.15+00:45:4615:543,8
138NIŹNIKIEWICZ Dorota 2317DNS DRAGONOpen Kobiet30K 3321:0000:00:0001:36:17.9001:36:17.90+00:46:3916:023,7
139BAŃSKI Krzysztof 2316DNS DRAGONOpen Mężczyzn95M 10621:0000:00:0001:36:18.8001:36:18.80+00:46:4016:033,7
140BORKOWSKI Bartosz 2482Łosie, Rysie i MisieOpen Mężczyzn96M 10721:3000:00:0001:38:34.2501:38:34.25+00:48:5616:253,7
141STRÓŻEWSKA Wiktoria 2484Łosie, Rysie i MisieOpen Kobiet31K 3421:3000:00:0001:38:35.3001:38:35.30+00:48:5716:253,7
142NIEDZIŃSKA Barbara 2480GO4ENERGYOpen Kobiet32K 3521:3000:00:0001:38:38.0501:38:38.05+00:48:5916:263,6
142GÓRECKI Mateusz 2483Łosie, Rysie i MisieOpen Mężczyzn97M 10821:3000:00:0001:38:38.0501:38:38.05+00:48:5916:263,6
144POPKOWICZ Mariusz 2455Open Mężczyzn98M 10921:3000:00:0001:39:24.3501:39:24.35+00:49:4616:343,6
145ŚLUSARCZYK Edyta 2431Runmageddonowe Świry Open Kobiet33K 3621:3000:00:0001:39:26.3501:39:26.35+00:49:4816:343,6
146ŻOŁDAK Anna 2399Open Kobiet34K 3721:0000:00:0001:39:26.6501:39:26.65+00:49:4816:343,6
147ŻOŁDAK Maciej 2400Open Mężczyzn99M 11021:0000:00:0001:39:26.9501:39:26.95+00:49:4816:343,6
148NAWORSKA Natalia 2386Open Kobiet35K 3821:0000:00:0001:39:35.0501:39:35.05+00:49:5616:353,6
149STROJEK Dominika 2391Open Kobiet36K 3921:0000:00:0001:40:30.9501:40:30.95+00:50:5216:453,6
150STANUCH Michał 2481GO4ENERGYOpen Mężczyzn100M 11121:3000:00:0001:41:01.3001:41:01.30+00:51:2316:503,6
151DURAK Patryk 2487Kto przerzuci Grubego?Open Mężczyzn101M 11221:3000:00:0001:41:26.3501:41:26.35+00:51:4816:543,5
152BURYTA Michał 2468Kto przerzuci Grubego?Open Mężczyzn102M 11321:3000:00:0001:41:26.8001:41:26.80+00:51:4816:543,5
153DEPTA Rafał 2469Kto przerzuci Grubego?Open Mężczyzn103M 11421:3000:00:0001:41:27.6001:41:27.60+00:51:4916:543,5
154LEWANDOWSKA Julia 2489Open Kobiet37K 4021:0000:00:0001:42:08.1501:42:08.15+00:52:3017:013,5
155SOĆKO Szymon 2390Open Mężczyzn104M 11521:0000:00:0001:42:09.8001:42:09.80+00:52:3117:013,5
156POPŁAWSKA Ewelina 2387Open Kobiet38K 4121:0000:00:0001:42:10.3501:42:10.35+00:52:3217:013,5
157OLSZEWSKA Magdalena 2493Open Kobiet39K 4221:0000:00:0001:43:45.0001:43:45.00+00:54:0617:173,5
158TIEDE Wiktor 2393Open Mężczyzn105M 11621:0000:00:0001:43:52.4501:43:52.45+00:54:1417:183,5
159TOSIK Michał 2394Open Mężczyzn106M 11721:0000:00:0001:43:52.5001:43:52.50+00:54:1417:183,5
160KURZEJAMSKI Paweł 2379Open Mężczyzn107M 11821:0000:00:0001:43:52.7501:43:52.75+00:54:1417:183,5
161KOPCZYŃSKI Tomasz 2374Open Mężczyzn108M 11921:0000:00:0001:43:53.6501:43:53.65+00:54:1517:183,5
162LUBELSKA Dominika 2304BRYGIERY OCROpen Kobiet40K 4321:0000:00:0001:45:21.1001:45:21.10+00:55:4317:333,4
163KOZAKIEWICZ Igor 2322Kulawe MośkiOpen Mężczyzn109M 12021:0000:00:0001:48:50.4501:48:50.45+00:59:1218:083,3
164KIERZKOWSKI Radosław 2303BRYGIERY OCROpen Mężczyzn110M 12121:0000:00:0001:49:55.3001:49:55.30+01:00:1718:193,3
165TOMASIAK Mikołaj 2464Open Mężczyzn111M 12221:1500:00:0001:51:21.3501:51:21.35+01:01:4318:333,2
166SZEWCZUN Anna 2392Open Kobiet41K 4421:0000:00:0001:51:27.6001:51:27.60+01:01:4918:343,2
167MROCZKO Karolina 2385Open Kobiet42K 4521:0000:00:0001:51:27.9001:51:27.90+01:01:4918:343,2
168PIETROW Paulina 2422M&M Mroczne MinionkiOpen Kobiet43K 4621:1500:00:0001:53:12.7501:53:12.75+01:03:3418:523,2
169PYTEL Anna 2423M&M Mroczne MinionkiOpen Kobiet44K 4721:1500:00:0001:53:15.2001:53:15.20+01:03:3718:523,2
170KOBYLIŃSKI Dominik 2491Open Mężczyzn112M 12321:1500:00:0001:53:50.8501:53:50.85+01:04:1218:583,2
171CZAPLA Wiktor 2440Open Mężczyzn113M 12421:1500:00:0001:53:51.3001:53:51.30+01:04:1318:583,2
172BUŁKA Maciej 2436Open Mężczyzn114M 12521:1500:00:0001:53:51.4501:53:51.45+01:04:1318:583,2
173ONOPIUK Jakub 2421M&M Mroczne MinionkiOpen Mężczyzn115M 12621:1500:00:0001:54:00.0001:54:00.00+01:04:2119:003,2
174OLESIŃSKI Adam 2407Enigma TeamOpen Mężczyzn116M 12721:1500:00:0001:54:28.7501:54:28.75+01:04:5019:043,1
175JOŃSKI Paweł 2404Enigma TeamOpen Mężczyzn117M 12821:1500:00:0001:54:32.2501:54:32.25+01:04:5419:053,1
176KĄKOL Piotrek 2443Open Mężczyzn118M 12921:1500:00:0001:56:16.8501:56:16.85+01:06:3819:223,1
177BARCIŃSKI Łukasz 2403Enigma TeamOpen Mężczyzn119M 13021:1500:00:0001:58:02.5501:58:02.55+01:08:2419:403,0
178ŚWIĄTKIEWICZ Radosław 2411Enigma TeamOpen Mężczyzn120M 13121:1500:00:0001:58:07.3501:58:07.35+01:08:2919:413,0
179SZYBOWSKI Marek 2463Open Mężczyzn121M 13221:1500:00:0001:59:12.5001:59:12.50+01:09:3419:523,0
180PIEŃKOWSKA Olga 2408Enigma TeamOpen Kobiet45K 4821:1500:00:0001:59:38.8001:59:38.80+01:10:0019:563,0
181PIEŃKOWSKI Tadeusz 2409Enigma TeamOpen Mężczyzn122M 13321:1500:00:0001:59:40.1001:59:40.10+01:10:0219:563,0
182KOŁODZIEJSKI Bogumił 2330Madman'sOpen Mężczyzn123M 13421:0000:00:0002:04:50.8502:04:50.85+01:15:1220:482,9
183KOŁODZIEJSKI Daniel 2331Madman'sOpen Mężczyzn124M 13521:0000:00:0002:04:52.1002:04:52.10+01:15:1420:482,9
184WIERZBICKI Dariusz 2606Open Mężczyzn125M 13621:1500:00:0002:07:07.1002:07:07.10+01:17:2921:112,8
185PRZYBYLSKA Weronika 2605Open Kobiet46K 4921:1500:00:0002:09:01.6502:09:01.65+01:19:2321:302,8
186CHWESIUK Izabella 2315Dirty SparrowsOpen Kobiet47K 5021:0000:00:0002:23:24.3502:23:24.35+01:33:4623:542,5
187PAPRZYCKI Mateusz 2301BAMBUSYOpen Mężczyzn126M 13721:0000:00:0002:23:24.7002:23:24.70+01:33:4623:542,5
188RACZYŃSKA Konstancja 2302BAMBUSYOpen Kobiet48K 5121:0000:00:0002:23:24.8502:23:24.85+01:33:4623:542,5
189KOTYNIEWICZ Krzysztof 2447Open Masters Mężczyzn12M 13821:1500:00:00   
Znaleziono 189 wynik(ów)