RUNMAGEDDON REKRUT GLIWICE

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1074
Wystartowało:
1036
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
1030
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTYSZYN Wojciech 48xRunnersElite Mężczyzn1M 107:0000:00:0000:31:34.9500:31:34.95 5:1511,4
2ORAWCZAK Kamil 9Carbon Silesia SportElite Mężczyzn2M 207:0000:00:0000:31:38.4500:31:38.45+00:00:035:1611,4
3SZCZECHLA Grzegorz 53Carbon Silesia SportElite Mężczyzn3M 307:0000:00:0000:31:51.4500:31:51.45+00:00:165:1811,3
4KRAWIECKI Mateusz 51Elite Mężczyzn4M 407:0000:00:0000:32:26.6500:32:26.65+00:00:515:2411,1
5FILIP Bartosz 35SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5M 507:0000:00:0000:33:40.0000:33:40.00+00:02:055:3610,7
6DERYŁO Mateusz 24Koniu SquadElite Mężczyzn6M 607:0000:00:0000:34:53.9500:34:53.95+00:03:195:4810,3
7BUDZISZ Krzysztof 33SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1M 707:0000:00:0000:35:33.7500:35:33.75+00:03:585:5510,1
8BRZOSKWINIA Wojciech 44xRunnersElite Mężczyzn7M 807:0000:00:0000:35:49.0500:35:49.05+00:04:145:5810,1
9FABIAN Marcel 34SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn8M 907:0000:00:0000:36:03.0500:36:03.05+00:04:286:0010,0
10BYRCZEK Michał 94WATAHAElite Mężczyzn9M 1007:1000:00:0000:36:12.9000:36:12.90+00:04:376:029,9
11TOMASIK Alan 31NEXTREMEElite Mężczyzn10M 1107:0000:00:0000:36:15.7500:36:15.75+00:04:406:029,9
12DOLATA Krzysztof 88SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn11M 1207:1000:00:0000:36:18.3500:36:18.35+00:04:436:039,9
13JACIÓW Paweł 142WATAHAElite Mężczyzn12M 1307:2000:00:0000:36:19.3500:36:19.35+00:04:446:039,9
14ROZWADOWSKI Karol 892Open Mężczyzn1M 1411:3000:00:0000:36:24.6000:36:24.60+00:04:496:049,9
15CHMIELORZ Józef 1Carbon Silesia SportElite Mężczyzn13M 1507:0000:00:0000:37:05.6500:37:05.65+00:05:306:109,7
16BUGAJSKI Jakub 162Gorący Potok TeamElite Mężczyzn14M 1607:4000:00:0000:37:15.9500:37:15.95+00:05:416:129,7
17MOSTKOWSKI Łukasz 140United RunnersElite Mężczyzn15M 1707:2000:00:0000:37:25.4000:37:25.40+00:05:506:149,6
18KEMPNY Paweł 39SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn16M 1807:0000:00:0000:37:25.9000:37:25.90+00:05:506:149,6
19KRZYSTYNIAK Robert 21Gorący Potok TeamElite Masters Mężczyzn2M 1907:0000:00:0000:37:40.3500:37:40.35+00:06:056:169,6
20JASTRZĘBSKI Piotr 37SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn17M 2007:0000:00:0000:37:56.6500:37:56.65+00:06:216:199,5
21ZAWILIŃSKI Mateusz 70Dragon RunnersElite Mężczyzn18M 2107:1000:00:0000:38:03.6000:38:03.60+00:06:286:209,5
22SZYMAŃSKI Paweł 42SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn19M 2207:0000:00:0000:38:34.0500:38:34.05+00:06:596:259,3
23KAŁUŻNY Adam 38SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn20M 2307:0000:00:0000:39:04.9500:39:04.95+00:07:306:309,2
24OSETEK Paweł 1026Open Mężczyzn2M 2413:1000:00:0000:39:08.5500:39:08.55+00:07:336:319,2
25OPIAŁ Grzegorz 22Gorący Potok TeamElite Mężczyzn21M 2507:0000:00:0000:39:12.2000:39:12.20+00:07:376:329,2
26FAJFER Michał 145Elite Mężczyzn22M 2607:2000:00:0000:39:25.1500:39:25.15+00:07:506:349,1
27RACZEK Radosław 23Gorący Potok TeamElite Mężczyzn23M 2707:0000:00:0000:39:31.9500:39:31.95+00:07:576:359,1
28STOKOWSKI Dariusz 154Elite Mężczyzn24M 2807:2000:00:0000:39:39.3500:39:39.35+00:08:046:369,1
29KUPIS Łukasz 163Gorący Potok TeamElite Mężczyzn25M 2907:4000:00:0000:39:48.7000:39:48.70+00:08:136:389,0
30MAZUR Damian 40SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn26M 3007:0000:00:0000:40:18.3500:40:18.35+00:08:436:438,9
31JARZĄBEK Dawid 36SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn27M 3107:0000:00:0000:40:20.6500:40:20.65+00:08:456:438,9
32GADULA Jakub 774Open Mężczyzn3M 3211:1000:00:0000:40:55.0500:40:55.05+00:09:206:498,8
33DŁUGAJ Adrian 917Open Mężczyzn4M 3312:1000:00:0000:41:20.0500:41:20.05+00:09:456:538,7
34KOMARNICKI Tomasz 131RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn28M 3407:2000:00:0000:41:38.1000:41:38.10+00:10:036:568,6
35MARKOWSKI Fabian 101Elite Mężczyzn29M 3507:1000:00:0000:41:40.3000:41:40.30+00:10:056:568,6
36DZIURLEJA Mateusz 772Open Mężczyzn5M 3611:1000:00:0000:41:56.8000:41:56.80+00:10:216:598,6
37PACIOREK Piotr 47xRunnersElite Mężczyzn30M 3707:0000:00:0000:42:18.0000:42:18.00+00:10:437:038,5
38GOŁĘBIOWSKI Bogdan 4Carbon Silesia SportElite Mężczyzn31M 3807:0000:00:0000:42:19.5000:42:19.50+00:10:447:038,5
39SMOŁKA Mariusz 760STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn6M 3911:1000:00:0000:42:30.5000:42:30.50+00:10:557:058,5
40PAPIS Kamil 611SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn7M 4011:1000:00:0000:42:35.4500:42:35.45+00:11:007:058,5
41CHAIEB Sebastian 29Lemon TeamElite Mężczyzn32M 4107:0000:00:0000:43:02.2000:43:02.20+00:11:277:108,4
42BARAN Maciej 1078Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn8M 4208:1000:00:0000:43:04.5000:43:04.50+00:11:297:108,4
43KARCZEWSKI Wijciech 670Open Mężczyzn9M 4310:1000:00:0000:43:12.4500:43:12.45+00:11:377:128,3
44KOSTUCHA Damian 957Husaria Race Team Open Mężczyzn10M 4412:2000:00:0000:43:13.2500:43:13.25+00:11:387:128,3
45KOZAK Maciej 885Open Mężczyzn11M 4511:3000:00:0000:43:40.1500:43:40.15+00:12:057:168,2
46BOTOR Mateusz 769Open Mężczyzn12M 4611:1000:00:0000:43:42.9500:43:42.95+00:12:087:178,2
47STYLOK Dawid 109Carbon Silesia SportElite Mężczyzn33M 4707:2000:00:0000:43:49.9500:43:49.95+00:12:157:188,2
48MIELCARZ Tomasz 992Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn13M 4813:1000:00:0000:44:02.6000:44:02.60+00:12:277:208,2
49ŻURAWIK Rafał 30Lemon TeamElite Mężczyzn34M 4907:0000:00:0000:44:03.6500:44:03.65+00:12:287:208,2
50PETELCZYC Piotr 108Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn3M 5007:2000:00:0000:44:07.4000:44:07.40+00:12:327:218,2
51BIEGAŃSKI Rafał 767Open Mężczyzn14M 5111:1000:00:0000:44:12.3500:44:12.35+00:12:377:228,1
52KALEMBA Mateusz 623Open Mężczyzn15M 5210:1000:00:0000:44:33.6500:44:33.65+00:12:587:258,1
53KNOP Marcin 46xRunnersElite Mężczyzn35M 5307:0000:00:0000:44:39.2500:44:39.25+00:13:047:268,1
54OŚLIZŁO Marek 41SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn36M 5407:0000:00:0000:45:07.2000:45:07.20+00:13:327:318,0
55WOROBIEWA Jekatierina 251POWER TRAININGElite Kobiet1K 107:5000:00:0000:45:15.2500:45:15.25+00:13:407:328,0
56KANIA Szymon 1054Open Mężczyzn16M 5513:1000:00:0000:45:17.1000:45:17.10+00:13:427:327,9
57ILNICKI Darek 67Dragon RunnersElite Mężczyzn37M 5607:1000:00:0000:45:28.3500:45:28.35+00:13:537:347,9
58MUGDA Sebastian 1095Open Mężczyzn17M 5713:3000:00:0000:45:38.3500:45:38.35+00:14:037:367,9
59PODSIADŁY Paweł 934Open Mężczyzn18M 5812:1000:00:0000:45:49.2000:45:49.20+00:14:147:387,9
60STAŃKO Jerzy 638Open Mężczyzn19M 5910:1000:00:0000:45:56.2000:45:56.20+00:14:217:397,8
61GAWRONIUK Paulina 261WATAHAElite Kobiet2K 207:5000:00:0000:46:10.9500:46:10.95+00:14:367:417,8
62TROJANOWSKI Artur 994Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn20M 6013:1000:00:0000:46:17.2000:46:17.20+00:14:427:427,8
63KALINOWSKI Rafał 667Open Mężczyzn21M 6110:2000:00:0000:46:21.9500:46:21.95+00:14:477:437,8
64KORZUS Paweł 1052Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn22M 6213:3000:00:0000:46:25.5500:46:25.55+00:14:507:447,8
65ANDRZEJCZAK Filip 866Troskliwe MisieOpen Mężczyzn23M 6311:3000:00:0000:46:33.6000:46:33.60+00:14:587:457,7
66STAROSZYŃSKI Dawid 640Open Mężczyzn24M 6410:1000:00:0000:46:41.5000:46:41.50+00:15:067:467,7
67HAREWSKI Andrzej 730Open Masters Mężczyzn1M 6510:3000:00:0000:46:46.8000:46:46.80+00:15:117:477,7
68STERNAL Mateusz 867Troskliwe MisieOpen Mężczyzn25M 6611:3000:00:0000:46:47.1500:46:47.15+00:15:127:477,7
69JURECZKO Szymon 778Open Masters Mężczyzn2M 6711:1000:00:0000:46:48.2000:46:48.20+00:15:137:487,7
70WOCHNIK Dawid 309SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn26M 6808:1000:00:0000:46:49.7500:46:49.75+00:15:147:487,7
71KUZNICKI Pawel 625Open Mężczyzn27M 6910:1000:00:0000:46:59.2500:46:59.25+00:15:247:497,7
72NEHRING Zbigniew 888Open Masters Mężczyzn3M 7011:3000:00:0000:47:04.5000:47:04.50+00:15:297:507,6
73BRZEZIŃSKI Bartosz 180RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn38M 7107:4000:00:0000:47:06.3500:47:06.35+00:15:317:517,6
74SZARUGA Małgorzata 258SOCIOS SILESIAElite Kobiet3K 307:5000:00:0000:47:14.1000:47:14.10+00:15:397:527,6
75PASIERBIŃSKI Damian 705Eko-Okna RunnersOpen Mężczyzn28M 7210:3000:00:0000:47:18.9500:47:18.95+00:15:447:537,6
76KUDŁACIK Krzysztof 416Open Masters Mężczyzn4M 7308:3000:00:0000:47:22.7000:47:22.70+00:15:477:537,6
77KOŻDOŃ Michał 1044Open Mężczyzn29M 7413:1500:00:0000:47:24.3500:47:24.35+00:15:497:547,6
78WRÓBEL Adrian 978Open Mężczyzn30M 7512:2000:00:0000:47:36.8000:47:36.80+00:16:017:567,6
79PASON Tomasz 117Ex TeamElite Mężczyzn39M 7607:2000:00:0000:47:39.6000:47:39.60+00:16:047:567,6
80OLEŚ Rafał 213Elite Mężczyzn40M 7707:4000:00:0000:47:40.9500:47:40.95+00:16:067:567,6
81MICHALCZYK Tomasz 328Open Mężczyzn31M 7808:1000:00:0000:47:46.6500:47:46.65+00:16:117:577,5
82JASIŃSKA Alicja 299Elite Kobiet4K 407:5000:00:0000:47:48.3000:47:48.30+00:16:137:587,5
83SZYMEL Jacek 102Elite Mężczyzn41M 7907:1000:00:0000:47:54.7500:47:54.75+00:16:197:597,5
84MATUSIK Adam 149Elite Mężczyzn42M 8007:2000:00:0000:47:57.5500:47:57.55+00:16:227:597,5
85BRODZIAK Andrzej 965Open Masters Mężczyzn5M 8112:1000:00:0000:47:59.3000:47:59.30+00:16:247:597,5
86WAJDA Rafał 946Open Mężczyzn32M 8212:1000:00:0000:48:06.1500:48:06.15+00:16:318:017,5
87MELNER Piotr 327Open Mężczyzn33M 8308:1000:00:0000:48:06.9500:48:06.95+00:16:328:017,5
88CHOŁUJ Łukasz 179PWPW S.A.Elite Mężczyzn43M 8407:4000:00:0000:48:07.3000:48:07.30+00:16:328:017,5
89KARCZYŃSKI Tomasz 920Open Mężczyzn34M 8512:1000:00:0000:48:23.6000:48:23.60+00:16:488:037,4
90MOROŃ Bartłomiej 85POWER TRAININGElite Mężczyzn44M 8607:1000:00:0000:48:28.7500:48:28.75+00:16:538:047,4
91GROCHOŁA Michał 570Open Mężczyzn35M 8709:3000:00:0000:48:31.9500:48:31.95+00:16:578:057,4
92JÓZEFCZYK Piotr 26Koniu SquadElite Mężczyzn45M 8807:0000:00:0000:48:36.3500:48:36.35+00:17:018:067,4
93RYŚ Paweł 726Viking Training CenterOpen Mężczyzn36M 8910:3000:00:0000:48:36.8500:48:36.85+00:17:018:067,4
94MACHERA Rafał 325Open Mężczyzn37M 9008:1000:00:0000:48:38.6500:48:38.65+00:17:038:067,4
95KRZYŻOWSKI Grzegorz 132RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn46M 9107:2000:00:0000:48:51.3500:48:51.35+00:17:168:087,4
96ZIMOŃ Norbert 199WATAHAElite Mężczyzn47M 9207:4000:00:0000:49:33.9500:49:33.95+00:17:598:157,3
97KUBIESA Jakub 59Carbon Silesia SportElite Mężczyzn48M 9307:1000:00:0000:49:34.5000:49:34.50+00:17:598:157,3
98CHYLASZEK Dawid 900Amatorzy bez nożyOpen Mężczyzn38M 9411:3000:00:0000:49:34.8000:49:34.80+00:17:598:157,3
99REGULA Jakub 1060Open Mężczyzn39M 9513:3000:00:0000:49:41.5500:49:41.55+00:18:068:167,2
100WOŁCZYK Mariusz 379RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn40M 9608:2000:00:0000:49:51.9500:49:51.95+00:18:178:187,2
101TRUBIŁOWICZ Mateusz 995Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn41M 9713:1000:00:0000:49:54.1500:49:54.15+00:18:198:197,2
102WITKA Patryk 125Mad RunnersElite Mężczyzn49M 9807:2000:00:0000:49:54.9500:49:54.95+00:18:208:197,2
103DUROK Przemysław 982Open Mężczyzn42M 9912:3000:00:0000:49:59.2500:49:59.25+00:18:248:197,2
104BAUER Michal 765Open Mężczyzn43M 10011:1000:00:0000:49:59.4000:49:59.40+00:18:248:197,2
105SŁOWIK Marcin 743Open Mężczyzn44M 10110:3000:00:0000:50:08.6000:50:08.60+00:18:338:217,2
106MACIEJEWSKI Łukasz 189SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn50M 10207:4000:00:0000:50:08.7500:50:08.75+00:18:338:217,2
107MALCZEWSKI Tomasz 999BRYGIERY OCROpen Mężczyzn45M 10313:1000:00:0000:50:23.2000:50:23.20+00:18:488:237,1
108MALCZEWSKI Daniel 998BRYGIERY OCROpen Mężczyzn46M 10413:1000:00:0000:50:23.3000:50:23.30+00:18:488:237,1
109WYSŁUCH Iza 231Carbon Silesia SportElite Kobiet5K 507:5000:00:0000:50:27.4500:50:27.45+00:18:528:247,1
110HUDASZEK Zbigniew 66Dragon RunnersElite Mężczyzn51M 10507:1000:00:0000:50:49.8500:50:49.85+00:19:148:287,1
111WĘGLARZ Waldemar 217Elite Masters Mężczyzn4M 10607:4000:00:0000:50:51.3500:50:51.35+00:19:168:287,1
112NIEMIEC Olaf 889Open Mężczyzn47M 10711:3000:00:0000:50:54.9000:50:54.90+00:19:198:297,1
113SZCZOTOK Wiktor 13Carbon Silesia SportElite Mężczyzn52M 10807:0000:00:0000:50:59.3500:50:59.35+00:19:248:297,1
114PLUCIK Rafał 741Open Mężczyzn48M 10910:3000:00:0000:51:00.5500:51:00.55+00:19:258:307,1
115ANTOŠ Karel 1041Open Mężczyzn49M 11013:1500:00:0000:51:01.1500:51:01.15+00:19:268:307,1
116STARCZEWSKI Dorian 639Open Mężczyzn50M 11110:1000:00:0000:51:14.5500:51:14.55+00:19:398:327,0
117KACHEL Mateusz 57Carbon Silesia SportElite Mężczyzn53M 11207:1000:00:0000:51:15.5500:51:15.55+00:19:408:327,0
118ZIOBER Zbigniew 49xRunnersElite Mężczyzn54M 11307:0000:00:0000:51:16.4500:51:16.45+00:19:418:327,0
119DROGOSZ Damian 130RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn5M 11407:2000:00:0000:51:20.7500:51:20.75+00:19:458:337,0
120CHŁĄD Aleksander 116Ex TeamElite Mężczyzn55M 11507:2000:00:0000:51:25.6500:51:25.65+00:19:508:347,0
121MITERA Łukasz 1025Open Mężczyzn51M 11613:1000:00:0000:51:42.6500:51:42.65+00:20:078:377,0
122SZTANGIERSKI Piotr 842Open Mężczyzn52M 11711:2000:00:0000:51:45.8500:51:45.85+00:20:108:377,0
123BOJANOWSKI Arseniusz 1015Open Masters Mężczyzn6M 11813:1000:00:0000:51:48.9000:51:48.90+00:20:138:386,9
124SKRZYSZOWSKI Janusz 153Elite Mężczyzn56M 11907:2000:00:0000:51:50.9500:51:50.95+00:20:168:386,9
125SUS Michał 808Twardzi jak SKAŁAOpen Masters Mężczyzn7M 12011:2000:00:0000:51:51.2500:51:51.25+00:20:168:386,9
126SORBIAN Paweł 893Open Masters Mężczyzn8M 12111:3000:00:0000:52:00.1500:52:00.15+00:20:258:406,9
127SZYMICZEK Marian 608POWER TRAININGOpen Mężczyzn53M 12210:1000:00:0000:52:03.3000:52:03.30+00:20:288:406,9
128HETMANIOK Rafał 621Open Mężczyzn54M 12310:1000:00:0000:52:04.8500:52:04.85+00:20:298:406,9
129ZAJĄC Artur 156Elite Mężczyzn57M 12407:2000:00:0000:52:08.6000:52:08.60+00:20:338:416,9
130TRZECIAK Arkadiusz 843Open Masters Mężczyzn9M 12511:2000:00:0000:52:09.3000:52:09.30+00:20:348:416,9
131PAWLUS Tomasz 789Open Mężczyzn55M 12611:1000:00:0000:52:19.4500:52:19.45+00:20:448:436,9
132MOSUR Mirosław 302KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn56M 12708:1000:00:0000:52:20.7000:52:20.70+00:20:458:436,9
133ŁUKOSZ Michał 420Open Masters Mężczyzn10M 12808:3000:00:0000:52:21.8000:52:21.80+00:20:468:436,9
134SZCZEŚNIAK Daniel 791Open Mężczyzn57M 12911:1000:00:0000:52:26.7500:52:26.75+00:20:518:446,9
135KOWALCZYK Piotr 1056Open Mężczyzn58M 13013:3000:00:0000:52:27.3000:52:27.30+00:20:528:446,9
136CHOMENTOWSKI Paweł 951Arena GliwiceOpen Masters Mężczyzn11M 13112:2000:00:0000:52:29.2000:52:29.20+00:20:548:446,9
137JÓŹWIAK Kamil 953Arena GliwiceOpen Mężczyzn59M 13212:2000:00:0000:52:29.3500:52:29.35+00:20:548:446,9
138KOZIOŁ Konrad 1088Arena GliwiceOpen Mężczyzn60M 13312:2000:00:0000:52:29.6000:52:29.60+00:20:548:446,9
139HAŁABIS Andrzej 984Open Mężczyzn61M 13412:3000:00:0000:52:30.8500:52:30.85+00:20:558:456,9
140PIWKO Patryk 1027Open Mężczyzn62M 13513:1000:00:0000:52:42.5500:52:42.55+00:21:078:476,8
141OSOWSKI Rafał 1010NAPRZÓD MŁOCINYOpen Mężczyzn63M 13613:1000:00:0000:53:06.0500:53:06.05+00:21:318:516,8
142POPŁAWSKI Ireneusz 432Open Masters Mężczyzn12M 13708:3000:00:0000:53:08.9000:53:08.90+00:21:338:516,8
143CHROST Andrzej 203Elite Masters Mężczyzn6M 13807:4000:00:0000:53:08.9500:53:08.95+00:21:348:516,8
144STAROWICZ Tomasz 641Open Mężczyzn64M 13910:1000:00:0000:53:09.1500:53:09.15+00:21:348:516,8
145SZONOWSKI Janusz 945Open Mężczyzn65M 14012:1000:00:0000:53:10.7000:53:10.70+00:21:358:516,8
146GROMOTKA Tobiasz 605Nic się nie stałoOpen Mężczyzn66M 14110:1000:00:0000:53:12.6500:53:12.65+00:21:378:526,8
147GROMOTKA Janusz 619Open Masters Mężczyzn13M 14210:1000:00:0000:53:20.3000:53:20.30+00:21:458:536,8
148SZYMANIEC Artur 870XtremeOpen Mężczyzn67M 14311:3000:00:0000:53:23.9000:53:23.90+00:21:488:536,7
149MARKIEWICZ Łukasz 303Kultura, prostota i elegancjaOpen Mężczyzn68M 14408:1000:00:0000:53:27.3000:53:27.30+00:21:528:546,7
150WOŁCZEK Paulina 268Elite Kobiet6K 607:5000:00:0000:53:31.2000:53:31.20+00:21:568:556,7
151GŁÓD Jakub 848KIEPSKO U MNIE Z KREATYWNOŚCIĄOpen Mężczyzn69M 14511:3000:00:0000:53:38.0000:53:38.00+00:22:038:566,7
151JASIŃSKI Filip 1072KIEPSKO U MNIE Z KREATYWNOŚCIĄOpen Mężczyzn69M 14511:3000:00:0000:53:38.0000:53:38.00+00:22:038:566,7
153MATUSZEK Bartosz 1073Open Masters Mężczyzn14M 14711:3000:00:0000:53:38.2000:53:38.20+00:22:038:566,7
154PIECHACZEK Szymon 634Open Mężczyzn71M 14810:1000:00:0000:53:39.7500:53:39.75+00:22:048:566,7
155WSZOŁA Patryk 871XtremeOpen Mężczyzn72M 14911:3000:00:0000:53:45.1000:53:45.10+00:22:108:576,7
156BIENIECKI Jaro 50Elite Mężczyzn58M 15007:2000:00:0000:53:45.9000:53:45.90+00:22:108:576,7
157KOŚNA Weronika 868XtremeOpen Kobiet1K 711:3000:00:0000:53:48.0500:53:48.05+00:22:138:586,7
158NOWAK Mariusz 869XtremeOpen Mężczyzn73M 15111:3000:00:0000:53:52.7500:53:52.75+00:22:178:586,7
159MOCZKO Sebastian 209Elite Masters Mężczyzn7M 15207:4000:00:0000:54:00.0000:54:00.00+00:22:259:006,7
160PIERZCHAŁA Łukasz 431Open Mężczyzn74M 15308:2000:00:0000:54:00.2500:54:00.25+00:22:259:006,7
161HAZA Tomasz 881Open Mężczyzn75M 15411:3000:00:0000:54:05.9500:54:05.95+00:22:319:006,7
162PODLEŚNY Michał 654STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn76M 15510:2000:00:0000:54:09.3000:54:09.30+00:22:349:016,6
163MICZEK Michał 787Open Mężczyzn77M 15611:1000:00:0000:54:13.1500:54:13.15+00:22:389:026,6
164GALAS Marcin 879Open Mężczyzn78M 15711:3000:00:0000:54:14.3000:54:14.30+00:22:399:026,6
165BURAKOWSKA Małgorzata 650Husaria Race Team Open Masters Kobiet1K 810:2000:00:0000:54:15.4000:54:15.40+00:22:409:026,6
166KOZIAK Agnieszka 649Dragon RunnersOpen Kobiet2K 910:2000:00:0000:54:17.4500:54:17.45+00:22:429:026,6
167KOZŁOWSKI Mateusz 1006MITMAROpen Mężczyzn79M 15813:1000:00:0000:54:23.2500:54:23.25+00:22:489:036,6
168DOBRZYŃSKI Tomasz 45xRunnersElite Masters Mężczyzn8M 15907:0000:00:0000:54:31.9000:54:31.90+00:22:569:056,6
169GRYSZKIEWICZ Sławomir 1003KamyczkiOpen Mężczyzn80M 16013:1000:00:0000:54:33.5500:54:33.55+00:22:589:056,6
170GÓRA Dawid 99Elite Mężczyzn59M 16107:1000:00:0000:54:37.8500:54:37.85+00:23:029:066,6
171KAŹMIERCZAK Magdalena 779Open Kobiet3K 1011:1000:00:0000:54:38.6000:54:38.60+00:23:039:066,6
172CEBULLA Mateusz 552Husaria Race Team Open Mężczyzn81M 16209:2000:00:0000:54:41.1000:54:41.10+00:23:069:066,6
173SZCZYGIEŁ Dawid 942Open Mężczyzn82M 16312:1000:00:0000:54:51.7500:54:51.75+00:23:169:086,6
174FRANCZYK Artur 18Dragon RunnersElite Mężczyzn60M 16407:0000:00:0000:54:52.5000:54:52.50+00:23:179:086,6
175ZAKRZEWSKI Marcin 1008MITMAROpen Mężczyzn83M 16513:1000:00:0000:54:55.4500:54:55.45+00:23:209:096,6
176FOKS Grzegorz 1005MITMAROpen Mężczyzn84M 16613:1000:00:0000:54:56.1500:54:56.15+00:23:219:096,6
177ZYGMUNT Rafał 1009MITMAROpen Masters Mężczyzn15M 16713:1000:00:0000:54:56.3000:54:56.30+00:23:219:096,6
178CZACHURSKI Mateusz 200xRunnersElite Mężczyzn61M 16807:4000:00:0000:54:59.8000:54:59.80+00:23:249:096,5
179WADUŁA Mariusz 897Open Mężczyzn85M 16911:3000:00:0000:55:01.1500:55:01.15+00:23:269:106,5
180MACHURA Marcin 89SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn62M 17007:1000:00:0000:55:02.8500:55:02.85+00:23:279:106,5
181DENYSIUK Marek 197WATAHAElite Masters Mężczyzn9M 17107:4000:00:0000:55:14.5500:55:14.55+00:23:399:126,5
182OGRODNICZEK Piotr 736Open Mężczyzn86M 17210:3000:00:0000:55:19.9000:55:19.90+00:23:449:136,5
183GAŁAN Tomasz 715kojotyOpen Mężczyzn87M 17310:3000:00:0000:55:22.3500:55:22.35+00:23:479:136,5
184CZECHOWSKI Konrad 312Za-dyszkaOpen Mężczyzn88M 17408:3000:00:0000:55:22.7500:55:22.75+00:23:479:136,5
185ZAJĄC Magdalena 718kojotyOpen Kobiet4K 1110:3000:00:0000:55:22.8500:55:22.85+00:23:479:136,5
186BRODA Tomasz 129RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn63M 17507:2000:00:0000:55:23.5000:55:23.50+00:23:489:136,5
187BRODA Mateusz 128RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn64M 17607:2000:00:0000:55:30.5000:55:30.50+00:23:559:156,5
188HANSLIK Aleksandra 255SOCIOS SILESIAElite Kobiet7K 1207:5000:00:0000:55:48.4500:55:48.45+00:24:139:186,5
189PIONTEK Krzysztof 465SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn16M 17709:1000:00:0000:55:49.4500:55:49.45+00:24:149:186,4
190PAPIÓR Jolanta 263WATAHAElite Kobiet8K 1307:5000:00:0000:55:52.3500:55:52.35+00:24:179:186,4
191KUŚNIERSKI Andrzej 902Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn17M 17812:1000:00:0000:55:55.9500:55:55.95+00:24:219:196,4
192KUBIES Piotr 969Open Mężczyzn89M 17912:2000:00:0000:56:01.0000:56:01.00+00:24:269:206,4
193PACIA Mateusz 737Open Mężczyzn90M 18010:3000:00:0000:56:01.9000:56:01.90+00:24:269:206,4
194KNAPIK Zbigniew 122HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn65M 18107:2000:00:0000:56:02.0000:56:02.00+00:24:279:206,4
195WAŃKOWICZ Adrian 442Open Mężczyzn91M 18208:2000:00:0000:56:06.2000:56:06.20+00:24:319:216,4
196CHANEK Maciej 661Open Mężczyzn92M 18310:2000:00:0000:56:09.4500:56:09.45+00:24:349:216,4
197KLEWANIEC Jakub 882Open Mężczyzn93M 18411:3000:00:0000:56:11.9000:56:11.90+00:24:369:216,4
198MIĘSOWICZ Mirosław 391WATAHAOpen Mężczyzn94M 18508:3000:00:0000:56:16.6500:56:16.65+00:24:419:226,4
199KACHEL Agata 655SzturmOpen Kobiet5K 1410:1000:00:0000:56:33.8000:56:33.80+00:24:589:256,4
200CHRUŚCICKI Krzysztof 401Open Masters Mężczyzn18M 18608:3000:00:0000:56:36.5000:56:36.50+00:25:019:266,4
201JAMROZIK Adrian 777Open Mężczyzn95M 18711:1000:00:0000:56:37.3000:56:37.30+00:25:029:266,4
202WIERZBICKI Daniel 55Befit24team Elite Masters Mężczyzn10M 18807:1000:00:0000:56:42.4500:56:42.45+00:25:079:276,3
203PERON Anita 633Open Kobiet6K 1510:1000:00:0000:56:45.1500:56:45.15+00:25:109:276,3
204NIEDZIELA Sebastian 365HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn96M 18908:3000:00:0000:56:52.9000:56:52.90+00:25:179:286,3
205KRZYSTAŁA Maciej 782Open Mężczyzn97M 19011:1000:00:0000:57:00.0500:57:00.05+00:25:259:306,3
206KOZIARZ Patryk 77HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn66M 19107:1000:00:0000:57:12.0000:57:12.00+00:25:379:326,3
207WIECH Maciej 1032Open Mężczyzn98M 19213:1500:00:0000:57:39.7500:57:39.75+00:26:049:366,2
208GRZELAK Adam 804Rozbiegamy Nowy DwórOpen Masters Mężczyzn19M 19311:2000:00:0000:57:45.3500:57:45.35+00:26:109:376,2
209PIĄTEK Przemysław 958Husaria Race Team Open Mężczyzn99M 19412:2000:00:0000:57:57.4500:57:57.45+00:26:229:396,2
210PODGORSKI Marek 32RUNMAGEDDONElite Mężczyzn67M 19507:0000:00:0000:57:58.3500:57:58.35+00:26:239:396,2
211BRYŚ Wojciech 759SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn20M 19611:1000:00:0000:58:02.5000:58:02.50+00:26:279:406,2
212MOTLOCH Aneta 681Open Masters Kobiet2K 1610:2000:00:0000:58:06.1500:58:06.15+00:26:319:416,2
212MOTLOCH Piotr 682Open Mężczyzn100M 19710:2000:00:0000:58:06.1500:58:06.15+00:26:319:416,2
214LAMPARSKI Paweł 928Open Mężczyzn101M 19812:1000:00:0000:58:09.4500:58:09.45+00:26:349:416,2
215LEZIAK Adam 912SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn102M 19912:1000:00:0000:58:10.0000:58:10.00+00:26:359:416,2
216FURS Wiktor 966Open Mężczyzn103M 20012:2000:00:0000:58:16.3000:58:16.30+00:26:419:426,2
217MIELNICKI Krystian 987Open Mężczyzn104M 20112:3000:00:0000:58:18.0000:58:18.00+00:26:439:436,2
218KOPERA Marcin 884Open Masters Mężczyzn21M 20211:3000:00:0000:58:18.1500:58:18.15+00:26:439:436,2
219WRÓBEL Paweł 90Tree CrewElite Mężczyzn68M 20307:1000:00:0000:58:19.5000:58:19.50+00:26:449:436,2
220WROBEL Daniel 104Elite Mężczyzn69M 20407:1000:00:0000:58:19.6000:58:19.60+00:26:449:436,2
221MATERA Tomasz 834Open Mężczyzn105M 20511:2000:00:0000:58:26.1000:58:26.10+00:26:519:446,2
222DUBIS Jarosław 1094Open Masters Mężczyzn22M 20613:1000:00:0000:58:28.5500:58:28.55+00:26:539:446,2
223WOŹNIAK Przemysław 492Open Mężczyzn106M 20709:1000:00:0000:58:38.5500:58:38.55+00:27:039:466,1
224SZKLARSKI Przemysław 61Carbon Silesia SportElite Mężczyzn70M 20807:1000:00:0000:58:39.6500:58:39.65+00:27:049:466,1
225WIECZOREK Mateusz 143xRunnersElite Mężczyzn71M 20907:2000:00:0000:58:41.1000:58:41.10+00:27:069:466,1
226ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 986Open Mężczyzn107M 21012:3000:00:0000:58:47.0000:58:47.00+00:27:129:476,1
227WOJEWODA Adrian 990Open Mężczyzn108M 21112:3000:00:0000:58:48.7000:58:48.70+00:27:139:486,1
228PRZYBYLSKI Daniel 891Open Mężczyzn109M 21211:3000:00:0000:58:49.4000:58:49.40+00:27:149:486,1
229SADOWSKI Michał 86POWER TRAININGElite Mężczyzn72M 21307:1000:00:0000:58:49.9500:58:49.95+00:27:159:486,1
230ULASKI Szymon 948Open Mężczyzn110M 21412:1000:00:0000:58:55.6000:58:55.60+00:27:209:496,1
231WITKOWSKI Łukasz 949Open Mężczyzn111M 21512:1000:00:0000:58:55.6500:58:55.65+00:27:209:496,1
232ZAJĄC Paweł 651kojotyOpen Mężczyzn112M 21610:2000:00:0000:58:59.0500:58:59.05+00:27:249:496,1
233SOWIŹRAŁ Sebastian 939Open Mężczyzn113M 21712:1000:00:0000:59:00.0500:59:00.05+00:27:259:506,1
234MAJKA Patryk 1014Sprawdź ten ERROROpen Mężczyzn114M 21811:3000:00:0000:59:01.2000:59:01.20+00:27:269:506,1
235LECHFOROWICZ Bartek 1013Sprawdź ten ERROROpen Mężczyzn115M 21911:3000:00:0000:59:01.7500:59:01.75+00:27:269:506,1
236DZIUBLA Bartłomiej 610SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn116M 22010:1000:00:0000:59:06.8000:59:06.80+00:27:319:516,1
237POTOCZEK Piotr 723Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn117M 22110:3000:00:0000:59:08.9500:59:08.95+00:27:349:516,1
238PETRAŻYCKI Sebastian 722Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn118M 22210:3000:00:0000:59:10.1500:59:10.15+00:27:359:516,1
239JESIONOWSKI Robert 901Amatorzy bez nożyOpen Mężczyzn119M 22311:3000:00:0000:59:18.5000:59:18.50+00:27:439:536,1
240BIENIEK Sebastian 182SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn73M 22407:4000:00:0000:59:29.3000:59:29.30+00:27:549:546,1
241JANICKI Łukasz 997BRYGIERY OCROpen Mężczyzn120M 22513:1000:00:0000:59:33.3000:59:33.30+00:27:589:556,0
242KOWALSKI Dariusz 830Open Masters Mężczyzn23M 22611:2000:00:0000:59:35.7500:59:35.75+00:28:009:556,0
243KRAWCZYK Mateusz 985Open Mężczyzn121M 22712:3000:00:0000:59:50.1500:59:50.15+00:28:159:586,0
244MATEJA Grzegorz 716kojotyOpen Mężczyzn122M 22810:3000:00:0000:59:59.0000:59:59.00+00:28:249:596,0
245MICHALAK Daniel 717kojotyOpen Masters Mężczyzn24M 22910:3000:00:0000:59:59.0500:59:59.05+00:28:249:596,0
246BIK Piotr 316Open Mężczyzn123M 23008:1000:00:0001:00:00.1501:00:00.15+00:28:2510:006,0
247SZEJKA Leszek 593Open Mężczyzn124M 23109:3000:00:0001:00:00.8001:00:00.80+00:28:2510:006,0
248JUSZKIEWICZ Karolina 1084Open Kobiet7K 1710:2000:00:0001:00:05.0001:00:05.00+00:28:3010:006,0
249GREIBIG Michaela 719OCR MUNICHOpen Kobiet8K 1810:3000:00:0001:00:12.0501:00:12.05+00:28:3710:026,0
250HAJDUK Krzysztof 620Open Mężczyzn125M 23210:1000:00:0001:00:13.7501:00:13.75+00:28:3810:026,0
251KASCHE Denny 1083Open Mężczyzn126M 23310:3000:00:0001:00:14.5001:00:14.50+00:28:3910:026,0
252ŁYŚ Adam 886Open Masters Mężczyzn25M 23411:3000:00:0001:00:16.1501:00:16.15+00:28:4110:026,0
253HELLER Szymon 561Tata StasiaOpen Mężczyzn127M 23509:3000:00:0001:00:20.2001:00:20.20+00:28:4510:036,0
254MACIOL Piotr 785Open Mężczyzn128M 23611:1000:00:0001:00:20.3501:00:20.35+00:28:4510:036,0
255HUBERT Artur 712KNURO-SZWEJE TEAMOpen Masters Mężczyzn26M 23710:3000:00:0001:00:22.8501:00:22.85+00:28:4710:036,0
256WĄTOR Piotr 947Open Mężczyzn129M 23812:1000:00:0001:00:27.5001:00:27.50+00:28:5210:046,0
257RYŚ Marzena 240Koniu SquadElite Kobiet9K 1907:5000:00:0001:00:41.9501:00:41.95+00:29:0710:065,9
258MAREK Aleksy 959Kim Dzong Un ArmyOpen Mężczyzn130M 23912:2000:00:0001:00:45.5501:00:45.55+00:29:1010:075,9
259MUSZER Bartosz 960Kim Dzong Un ArmyOpen Mężczyzn131M 24012:2000:00:0001:00:46.3501:00:46.35+00:29:1110:075,9
260BUCZAK Łukasz 467Open Mężczyzn132M 24109:1000:00:0001:00:52.5001:00:52.50+00:29:1710:085,9
261BIELICH Adrian 546Alko Team RybnikOpen Mężczyzn133M 24209:1000:00:0001:01:02.6001:01:02.60+00:29:2710:105,9
262BARAN Dawid 297Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn134M 24308:1000:00:0001:01:03.9501:01:03.95+00:29:2910:105,9
263SOBOTA Michał 841Open Mężczyzn135M 24411:2000:00:0001:01:16.7501:01:16.75+00:29:4110:125,9
264FLISIAK Jakub 797BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn136M 24511:2000:00:0001:01:22.2001:01:22.20+00:29:4710:135,9
265KUREK Mikołaj 1045Open Mężczyzn137M 24613:1500:00:0001:01:26.2001:01:26.20+00:29:5110:145,9
266GIBALSKI Aleksander 1042Open Mężczyzn138M 24713:1500:00:0001:01:26.5001:01:26.50+00:29:5110:145,9
267TOMSKI Marcin 194Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn74M 24807:4000:00:0001:01:30.9501:01:30.95+00:29:5610:155,9
268WASILEWSKI Piotr 1063Open Mężczyzn139M 24913:1500:00:0001:01:38.2501:01:38.25+00:30:0310:165,8
269KAŁUŻA Robert 756PARTACZEOpen Mężczyzn140M 25011:1000:00:0001:01:39.7501:01:39.75+00:30:0410:165,8
270BEDNARSKI Rafał 1086Open Mężczyzn141M 25111:1000:00:0001:01:47.6501:01:47.65+00:30:1210:175,8
271RUCKI Bartosz 334Open Mężczyzn142M 25208:1000:00:0001:01:50.8501:01:50.85+00:30:1510:185,8
272MICHALEWICZ Natan 1059Open Mężczyzn143M 25313:3000:00:0001:01:52.3501:01:52.35+00:30:1710:185,8
273KOWALSKI Włodzimierz 755MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Mężczyzn144M 25411:1000:00:0001:01:53.9001:01:53.90+00:30:1810:185,8
274ADAMUS Wojciech 754MASTERS JUDO TEAM GLIWICEOpen Masters Mężczyzn27M 25511:1000:00:0001:01:53.9501:01:53.95+00:30:1910:185,8
275MIROŃCZUK Piotr 788Open Mężczyzn145M 25611:1000:00:0001:01:54.4001:01:54.40+00:30:1910:195,8
276ZAJĄC Przemek 120FUN-SPORT ZAKOPANEElite Mężczyzn75M 25707:2000:00:0001:01:54.8501:01:54.85+00:30:1910:195,8
277DENDRA Beata 495CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet3K 2009:2000:00:0001:01:58.6501:01:58.65+00:30:2310:195,8
278SYĆKO Konrad 1062Open Mężczyzn146M 25813:3000:00:0001:02:10.5001:02:10.50+00:30:3510:215,8
279DOWLASZEWICZ Dawid 614Viking Training CenterOpen Mężczyzn147M 25910:3000:00:0001:02:14.4501:02:14.45+00:30:3910:225,8
280PONSKI Cezary 835Open Mężczyzn148M 26011:1000:00:0001:02:15.0001:02:15.00+00:30:4010:225,8
280DYMEK Marek 469Open Mężczyzn148M 26009:1000:00:0001:02:15.0001:02:15.00+00:30:4010:225,8
282MROCZKA Mateusz 210Elite Mężczyzn76M 26207:4000:00:0001:02:15.0501:02:15.05+00:30:4010:225,8
283STUDNIARZ Michał 136SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn77M 26307:2000:00:0001:02:17.7001:02:17.70+00:30:4210:225,8
284ZDAŃSKI Dariusz 558Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn28M 26409:3000:00:0001:02:23.6501:02:23.65+00:30:4810:235,8
285PALYS Malgorzata 557Runmageddonowe Świry Open Kobiet9K 2109:3000:00:0001:02:23.9001:02:23.90+00:30:4810:235,8
286KOWALCZYK Tomasz 781Open Mężczyzn150M 26511:1000:00:0001:02:24.2501:02:24.25+00:30:4910:245,8
287LUSTIG Nicol 929Open Kobiet10K 2212:1000:00:0001:02:26.3501:02:26.35+00:30:5110:245,8
288EDER Wolfgang 919Open Mężczyzn151M 26612:1000:00:0001:02:26.5001:02:26.50+00:30:5110:245,8
289MUSIAŁ Krzysztof 124LOTAMS TeamElite Mężczyzn78M 26707:2000:00:0001:02:29.1501:02:29.15+00:30:5410:245,8
290DROST Rafał 603GT Alizka Team :) Open Masters Mężczyzn29M 26810:1000:00:0001:02:29.9001:02:29.90+00:30:5410:245,8
291KOLLAR Małgorzata 604GT Alizka Team :) Open Kobiet11K 2310:1000:00:0001:02:30.1501:02:30.15+00:30:5510:255,8
292BIGA Małgorzata 602GT Alizka Team :) Open Kobiet12K 2410:1000:00:0001:02:30.6001:02:30.60+00:30:5510:255,8
293BERYNC Fabian 56Carbon Silesia SportElite Mężczyzn79M 26907:1000:00:0001:02:47.3001:02:47.30+00:31:1210:275,7
294ROSKOSZ Szymon 434Open Mężczyzn152M 27008:3000:00:0001:02:48.6001:02:48.60+00:31:1310:285,7
295NADOLNA Aleksandra 1090Open Kobiet13K 2512:2000:00:0001:02:50.9001:02:50.90+00:31:1510:285,7
296RUSIN Monika 837Open Masters Kobiet4K 2611:2000:00:0001:03:02.2501:03:02.25+00:31:2710:305,7
297RYMSZA Daniel 838Open Masters Mężczyzn30M 27111:2000:00:0001:03:04.0501:03:04.05+00:31:2910:305,7
298MARCZUK Michał 930Open Mężczyzn153M 27212:1000:00:0001:03:05.6001:03:05.60+00:31:3010:305,7
299SŁOMIANY Roxana 937Open Kobiet14K 2712:1000:00:0001:03:06.1501:03:06.15+00:31:3110:315,7
300MEISAROSH Viktor 1069ASKAROpen Mężczyzn154M 27311:2000:00:0001:03:08.7501:03:08.75+00:31:3310:315,7
301BŁASIŃSKI Piotr 817Open Masters Mężczyzn31M 27411:2000:00:0001:03:08.9001:03:08.90+00:31:3310:315,7
302KLIUSHNYK Artem 1068ASKAROpen Mężczyzn155M 27511:2000:00:0001:03:08.9501:03:08.95+00:31:3410:315,7
303WOJAS Michał 1064Open Mężczyzn156M 27613:3000:00:0001:03:09.4501:03:09.45+00:31:3410:315,7
304ILIASHKO Yaroslav 796ASKAROpen Mężczyzn157M 27711:2000:00:0001:03:09.7501:03:09.75+00:31:3410:315,7
305STEPA Vasyl 1071ASKAROpen Mężczyzn158M 27811:2000:00:0001:03:10.1001:03:10.10+00:31:3510:315,7
306OLAH Vladyslav 1070ASKAROpen Mężczyzn159M 27911:2000:00:0001:03:10.1501:03:10.15+00:31:3510:315,7
307GĄSIOROWSKI Karol 91UNIT37Elite Mężczyzn80M 28007:1000:00:0001:03:11.1001:03:11.10+00:31:3610:315,7
308CHMIELEWSKI Józef 877Open Masters Mężczyzn32M 28110:3000:00:0001:03:19.7001:03:19.70+00:31:4410:335,7
309RUSNARCZYK Mateusz 637Open Mężczyzn160M 28210:1000:00:0001:03:26.1001:03:26.10+00:31:5110:345,7
310ZYWER Urszula 264WATAHAElite Kobiet10K 2807:5000:00:0001:03:27.4501:03:27.45+00:31:5210:345,7
311WĄDOLNY Dariusz 744Open Mężczyzn161M 28310:3000:00:0001:03:28.6001:03:28.60+00:31:5310:345,7
312ROSŁONIEC Wojciech 742Open Masters Mężczyzn33M 28410:3000:00:0001:03:30.9001:03:30.90+00:31:5510:355,7
313KUBIŃSKI Jakub 991Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn162M 28513:1000:00:0001:03:35.2501:03:35.25+00:32:0010:355,7
314WOJCIĘGA Michał 795Open Mężczyzn163M 28611:1000:00:0001:03:40.4001:03:40.40+00:32:0510:365,7
315SZYMAŃSKI Łukasz 792Open Mężczyzn164M 28711:1000:00:0001:03:41.0001:03:41.00+00:32:0610:365,7
316WIŚNIEWSKA Arleta 531STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet5K 2909:2000:00:0001:03:41.0501:03:41.05+00:32:0610:365,7
317ZIĘBA Sławomir 899Open Masters Mężczyzn34M 28811:3000:00:0001:03:41.5501:03:41.55+00:32:0610:365,7
318PALKA Jurand 466STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn35M 28909:1000:00:0001:03:42.8001:03:42.80+00:32:0710:375,7
319BĄK Konrad 763Open Mężczyzn165M 29011:1000:00:0001:03:43.7001:03:43.70+00:32:0810:375,7
320MAZUR Michał 786Open Mężczyzn166M 29111:1000:00:0001:03:44.8001:03:44.80+00:32:0910:375,6
321PABIN Paweł 105#PabinyElite Mężczyzn81M 29207:2000:00:0001:03:47.7001:03:47.70+00:32:1210:375,6
322WICHEREK Mateusz 652Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn167M 29310:2000:00:0001:03:48.7501:03:48.75+00:32:1310:385,6
323BROZYNA Magdalena 615Open Kobiet15K 3010:1000:00:0001:03:56.5501:03:56.55+00:32:2110:395,6
324ILNICKA Małgorzata 622Open Kobiet16K 3110:1000:00:0001:03:56.9001:03:56.90+00:32:2110:395,6
325KAPLER Tomasz 669Open Mężczyzn168M 29410:2000:00:0001:04:00.5501:04:00.55+00:32:2510:405,6
326MAJOWSKI Michał 107Carbon Silesia SportElite Mężczyzn82M 29507:2000:00:0001:04:06.0501:04:06.05+00:32:3110:415,6
327FABER Jakub 729Open Mężczyzn169M 29610:3000:00:0001:04:09.5001:04:09.50+00:32:3410:415,6
328UDRO Przemysław 308SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn170M 29708:1000:00:0001:04:17.4001:04:17.40+00:32:4210:425,6
329MIELNICZUK Bartłomiej 630Open Mężczyzn171M 29810:1000:00:0001:04:20.1001:04:20.10+00:32:4510:435,6
330WOJTUNIK Michał 364Grażynki OCR Open Masters Mężczyzn36M 29908:3000:00:0001:04:26.0501:04:26.05+00:32:5110:445,6
331DAGA Marek 618Open Masters Mężczyzn37M 30010:1000:00:0001:04:30.1001:04:30.10+00:32:5510:455,6
332ŁUCZAK Radosław 832Open Masters Mężczyzn38M 30111:2000:00:0001:04:30.6501:04:30.65+00:32:5510:455,6
333SKRABEL Artur 530STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn172M 30209:2000:00:0001:04:33.0501:04:33.05+00:32:5810:455,6
334MOKSIK Jan 118Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn11M 30307:2000:00:0001:04:33.3501:04:33.35+00:32:5810:455,6
335MERINO Juan Francisco 629Open Mężczyzn173M 30410:1000:00:0001:04:37.4001:04:37.40+00:33:0210:465,6
336WYSOCKI Paweł 337Open Mężczyzn174M 30508:1000:00:0001:04:38.5501:04:38.55+00:33:0310:465,6
337MAGDZIK Maciej 979Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn175M 30612:3000:00:0001:04:40.1001:04:40.10+00:33:0510:465,6
338STRYCZEK Patryk 52Elite Mężczyzn83M 30707:0000:00:0001:04:40.8501:04:40.85+00:33:0510:465,6
339RZONSIK Katarzyna 528STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet6K 3209:2000:00:0001:04:44.0501:04:44.05+00:33:0910:475,6
340DUERSCHLAG Iwona 524SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet7K 3309:2000:00:0001:04:44.7501:04:44.75+00:33:0910:475,6
341KORDUŁA Michał 527STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn176M 30809:2000:00:0001:04:44.9501:04:44.95+00:33:1010:475,6
342WILCZYŃSKI Łukasz 745Open Mężczyzn177M 30910:3000:00:0001:04:45.4501:04:45.45+00:33:1010:475,6
343RESPONDEK Leszek 81Klono TeamElite Mężczyzn84M 31007:1000:00:0001:04:48.2001:04:48.20+00:33:1310:485,6
344KROPISZ Krystian 1087Open Mężczyzn178M 31111:1000:00:0001:04:59.1001:04:59.10+00:33:2410:495,5
345SZYMCZAK Martyna 1065Open Kobiet17K 3411:1000:00:0001:04:59.6501:04:59.65+00:33:2410:495,5
346CIESIELSKI Maciej 1076Gorący Potok TeamOpen Masters Mężczyzn39M 31208:1000:00:0001:05:01.3501:05:01.35+00:33:2610:505,5
347MULARCZYK Marek 631Open Mężczyzn179M 31310:1000:00:0001:05:02.5501:05:02.55+00:33:2710:505,5
348WUJEK Witek 898Open Mężczyzn180M 31411:3000:00:0001:05:05.0501:05:05.05+00:33:3010:505,5
349NAWROCKI Krzysztof 425Open Mężczyzn181M 31508:3000:00:0001:05:06.1001:05:06.10+00:33:3110:515,5
350MAJCHRZYK Szymon 113CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn85M 31607:2000:00:0001:05:06.2501:05:06.25+00:33:3110:515,5
351HADRIAN Szymon 106Carbon Silesia SportElite Mężczyzn86M 31707:2000:00:0001:05:06.7001:05:06.70+00:33:3110:515,5
352BARCZYK Łukasz 315Open Mężczyzn182M 31808:1000:00:0001:05:07.3501:05:07.35+00:33:3210:515,5
353KONTKIEWICZ Mateusz 1021Open Mężczyzn183M 31913:1000:00:0001:05:09.0001:05:09.00+00:33:3410:515,5
354SŁABASZEWSKI Kamil 790Open Mężczyzn184M 32011:1000:00:0001:05:09.2501:05:09.25+00:33:3410:515,5
355SABATOWSKI Krzysztof 10Carbon Silesia SportElite Mężczyzn87M 32107:0000:00:0001:05:09.7501:05:09.75+00:33:3410:515,5
356MOJSYM Krzysztof 971Open Mężczyzn185M 32212:2000:00:0001:05:19.5001:05:19.50+00:33:4410:535,5
356PIASECKA Karolina 973Open Kobiet18K 3512:2000:00:0001:05:19.5001:05:19.50+00:33:4410:535,5
358RASEK Jakub 905Husaria Race Team Open Mężczyzn186M 32312:1000:00:0001:05:23.0001:05:23.00+00:33:4810:535,5
359GEMBAROWSKA Dorota 880Open Kobiet19K 3611:3000:00:0001:05:25.8001:05:25.80+00:33:5010:545,5
360BRZOSKWINIA Paweł 914Open Mężczyzn187M 32412:1000:00:0001:05:26.0501:05:26.05+00:33:5110:545,5
361BATOR Norbert 764Open Mężczyzn188M 32511:1000:00:0001:05:26.7501:05:26.75+00:33:5110:545,5
362SĄCZAWA Filip 935Open Mężczyzn189M 32612:1000:00:0001:05:28.4001:05:28.40+00:33:5310:545,5
363CHUDEUSZ Łukasz 616Open Mężczyzn190M 32710:1000:00:0001:05:31.1501:05:31.15+00:33:5610:555,5
364MONDRY Paweł 680Open Mężczyzn191M 32810:2000:00:0001:05:31.3001:05:31.30+00:33:5610:555,5
365BUDEK Weronika 458Locha i warchlakiOpen Kobiet20K 3709:1000:00:0001:05:38.2501:05:38.25+00:34:0310:565,5
366SOLIWODA Tomasz 342amatoryOpen Masters Mężczyzn40M 32908:2000:00:0001:05:43.8501:05:43.85+00:34:0810:575,5
367RZONSIK Tomasz 529STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn41M 33009:2000:00:0001:05:50.6501:05:50.65+00:34:1510:585,5
368POPIK Szymon 1040Zlot Miłośników Pełnego KieliszkaOpen Mężczyzn192M 33113:1500:00:0001:05:51.1001:05:51.10+00:34:1610:585,5
369GAJOWSKI Mateusz 663Open Mężczyzn193M 33210:2000:00:0001:05:58.0501:05:58.05+00:34:2310:595,5
370LEONARSKI Sebastian 864STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn194M 33311:3000:00:0001:06:05.4501:06:05.45+00:34:3011:005,4
371PYSZNY Patryk 865STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn195M 33411:3000:00:0001:06:05.6501:06:05.65+00:34:3011:005,4
372CHMIELORZ Donata 218Carbon Silesia SportElite Kobiet11K 3807:5000:00:0001:06:06.5001:06:06.50+00:34:3111:015,4
373MSTOWSKI Karol 581Open Mężczyzn196M 33509:3000:00:0001:06:07.6001:06:07.60+00:34:3211:015,4
374KUCIŃSKI Krzysztof 1007MITMAROpen Mężczyzn197M 33613:1000:00:0001:06:15.3001:06:15.30+00:34:4011:025,4
375SZMYCIŃSKI Wojciech 802RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn42M 33711:2000:00:0001:06:18.6001:06:18.60+00:34:4311:035,4
376BORTEL Sławomir 818Open Mężczyzn198M 33811:2000:00:0001:06:20.8001:06:20.80+00:34:4511:035,4
377BARCZYK David 314Open Mężczyzn199M 33908:1000:00:0001:06:22.7001:06:22.70+00:34:4711:035,4
378MISIUKIEWICZ Arkadiusz 478Open Mężczyzn200M 34009:1000:00:0001:06:25.4001:06:25.40+00:34:5011:045,4
379PYZALSKI Wojciech 78HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn88M 34107:1000:00:0001:06:41.8001:06:41.80+00:35:0611:065,4
380MAŃKA Mateusz 963Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn201M 34212:2000:00:0001:06:44.7001:06:44.70+00:35:0911:075,4
381MANKA Beata 962Silni bo zawzięciOpen Kobiet21K 3912:2000:00:0001:06:45.5501:06:45.55+00:35:1011:075,4
382WALASEK Norbert 845Open Mężczyzn202M 34311:2000:00:0001:06:46.4001:06:46.40+00:35:1111:075,4
383FILAS Rafał 459Locha i warchlakiOpen Mężczyzn203M 34409:1000:00:0001:06:47.0001:06:47.00+00:35:1211:075,4
384FLEJTUCH Tobiasz 773Open Mężczyzn204M 34511:1000:00:0001:06:53.2001:06:53.20+00:35:1811:085,4
385KUBULUS Tomasz 114Do Porzygu OCR TeamElite Masters Mężczyzn12M 34607:2000:00:0001:06:58.6501:06:58.65+00:35:2311:095,4
386JARZĄBEK Victoria 221Carbon Silesia SportElite Kobiet12K 4007:5000:00:0001:07:01.7501:07:01.75+00:35:2611:105,4
387MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 734Open Masters Kobiet8K 4110:3000:00:0001:07:03.5501:07:03.55+00:35:2811:105,4
388MOLISZEWSKA Agnieszka 733Open Kobiet22K 4210:3000:00:0001:07:06.4001:07:06.40+00:35:3111:115,4
389MAZIUK Maurycy 579Open Mężczyzn205M 34709:3000:00:0001:07:07.3501:07:07.35+00:35:3211:115,4
390BAJSAROWICZ Marta 235Dragon RunnersElite Kobiet13K 4307:5000:00:0001:07:10.8501:07:10.85+00:35:3511:115,4
391PSZOWSKI Grzegorz 836Open Mężczyzn206M 34811:2000:00:0001:07:19.0501:07:19.05+00:35:4411:135,3
392KLONOWICZ Patrycja 239Hunters OCR TeamElite Kobiet14K 4407:5000:00:0001:07:20.8501:07:20.85+00:35:4511:135,3
393KSIONSYK Mateusz 831Open Mężczyzn207M 34911:2000:00:0001:07:22.0001:07:22.00+00:35:4711:135,3
394MICHALSKI Marcin 1024Open Mężczyzn208M 35012:2000:00:0001:07:23.1501:07:23.15+00:35:4811:135,3
395BURCZYK Kacper 1016Open Mężczyzn209M 35112:2000:00:0001:07:24.2001:07:24.20+00:35:4911:145,3
396CAREWICZ Kamil 144Elite Mężczyzn89M 35207:2000:00:0001:07:34.6001:07:34.60+00:35:5911:155,3
397BADURA Rafał 814Open Mężczyzn210M 35311:2000:00:0001:07:34.6501:07:34.65+00:35:5911:155,3
398CICHOŃ Sebastian 711KNURO-SZWEJE TEAMOpen Mężczyzn211M 35410:3000:00:0001:07:35.0501:07:35.05+00:36:0011:155,3
399TRAWIŃSKI Jakub 714KNURO-SZWEJE TEAMOpen Mężczyzn212M 35510:3000:00:0001:07:35.7001:07:35.70+00:36:0011:155,3
400KOMOROWSKA Aleksandra 265Elite Kobiet15K 4507:5000:00:0001:07:35.8001:07:35.80+00:36:0011:155,3
401SITKO Marcin 11Carbon Silesia SportElite Mężczyzn90M 35607:0000:00:0001:07:38.3001:07:38.30+00:36:0311:165,3
402NOWIŃSKI Marcin 68Dragon RunnersElite Mężczyzn91M 35707:1000:00:0001:07:38.4501:07:38.45+00:36:0311:165,3
403TUTAJ Jakub 92UNIT37Elite Masters Mężczyzn13M 35807:1000:00:0001:07:38.8501:07:38.85+00:36:0311:165,3
404KOLARCZYK Piotr 207Elite Mężczyzn92M 35907:4000:00:0001:07:39.6501:07:39.65+00:36:0411:165,3
405SZTAFIŃSKA Monika 1030Open Kobiet23K 4613:1000:00:0001:07:41.8001:07:41.80+00:36:0611:165,3
406SZTAFIŃSKI Piotr 1031Open Mężczyzn213M 36013:1000:00:0001:07:41.9501:07:41.95+00:36:0711:165,3
407LASZCZYK Julia 626Open Kobiet24K 4710:1000:00:0001:07:46.9001:07:46.90+00:36:1111:175,3
408STAWARZ Dominika 1075Open Kobiet25K 4811:3000:00:0001:07:51.2501:07:51.25+00:36:1611:185,3
409PIETRAS Rafał 481Open Mężczyzn214M 36109:1000:00:0001:07:52.7501:07:52.75+00:36:1711:185,3
410SERAFIN Aleksander 543Open Mężczyzn215M 36209:2000:00:0001:07:53.0001:07:53.00+00:36:1811:185,3
411STAWARZ Przemysław 894Open Mężczyzn216M 36311:3000:00:0001:07:53.9001:07:53.90+00:36:1811:185,3
412MYSZY Dominika 887Open Kobiet26K 4911:3000:00:0001:07:58.2501:07:58.25+00:36:2311:195,3
413SŁADEK Patryk 73Ex TeamElite Mężczyzn93M 36407:1000:00:0001:08:01.1501:08:01.15+00:36:2611:205,3
414KUKULSKI Ryszard 925Open Masters Mężczyzn43M 36512:2000:00:0001:08:04.1501:08:04.15+00:36:2911:205,3
415MYALSKA Katarzyna 226Carbon Silesia SportElite Kobiet16K 5007:5000:00:0001:08:07.7501:08:07.75+00:36:3211:215,3
416BARCZYK Filip 874Open Mężczyzn217M 36611:3000:00:0001:08:17.9501:08:17.95+00:36:4311:225,3
417SMOLARSKI Mariusz 544Open Mężczyzn218M 36709:2000:00:0001:08:22.6001:08:22.60+00:36:4711:235,3
418PŁAZA Artur 584Open Mężczyzn219M 36809:3000:00:0001:08:24.2001:08:24.20+00:36:4911:245,3
419STEFAŃSKI Łukasz 713KNURO-SZWEJE TEAMOpen Mężczyzn220M 36910:3000:00:0001:08:24.9001:08:24.90+00:36:4911:245,3
420FRUK Natalia 821Open Kobiet27K 5111:2000:00:0001:08:28.8501:08:28.85+00:36:5311:245,3
421DENDRA Marcin 496CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn44M 37009:2000:00:0001:08:42.4501:08:42.45+00:37:0711:275,2
422DROP Łukasz 198WATAHAElite Masters Mężczyzn14M 37107:4000:00:0001:08:45.6501:08:45.65+00:37:1011:275,2
423KULIK Krzysztof 1022Open Masters Mężczyzn45M 37213:1000:00:0001:08:50.5501:08:50.55+00:37:1511:285,2
424TUREK Amanda 607Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet28K 5210:1000:00:0001:08:52.1501:08:52.15+00:37:1711:285,2
425MASIER Katarzyna 833Open Kobiet29K 5311:2000:00:0001:08:56.3501:08:56.35+00:37:2111:295,2
426RŻYSKO Katarzyna 839Open Kobiet30K 5411:2000:00:0001:08:56.5501:08:56.55+00:37:2111:295,2
427JAROSZEK Piotr 206Elite Masters Mężczyzn15M 37307:4000:00:0001:08:57.9001:08:57.90+00:37:2211:295,2
428SZPAKOWSKI Jacek 1002EXTREME WAYSOpen Mężczyzn221M 37413:1000:00:0001:08:58.0001:08:58.00+00:37:2311:295,2
429KOSIŃSKI Tomasz 1092EXTREME WAYSOpen Mężczyzn222M 37513:1000:00:0001:09:03.3501:09:03.35+00:37:2811:305,2
430KOT Sebastian 829Open Mężczyzn223M 37611:2000:00:0001:09:19.5501:09:19.55+00:37:4411:335,2
431KOT Katarzyna 828Open Kobiet31K 5511:2000:00:0001:09:19.9001:09:19.90+00:37:4411:335,2
432GICZAN Mariusz 798CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn46M 37711:2000:00:0001:09:33.9001:09:33.90+00:37:5811:355,2
433KARCZ Jakub 968Open Mężczyzn224M 37812:2000:00:0001:09:37.6001:09:37.60+00:38:0211:365,2
434IWANOWICZ Jarosław 799CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn47M 37911:2000:00:0001:09:38.8501:09:38.85+00:38:0311:365,2
435MARZEC Sylwia 732Open Kobiet32K 5610:3000:00:0001:09:45.9501:09:45.95+00:38:1111:375,2
436KRASOŃ Jakub 71Ex TeamElite Mężczyzn94M 38007:1000:00:0001:09:47.9001:09:47.90+00:38:1211:375,2
437JAGODZIŃSKI Damian 201xRunnersElite Mężczyzn95M 38107:4000:00:0001:09:48.4001:09:48.40+00:38:1311:385,2
438CZAPRAN Marek 97xRunnersElite Mężczyzn96M 38207:1000:00:0001:09:48.5001:09:48.50+00:38:1311:385,2
439SZUBERT Grzegorz 489Open Masters Mężczyzn48M 38309:1000:00:0001:09:51.1501:09:51.15+00:38:1611:385,2
440SIDORCZUK Dariusz 801CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn49M 38411:2000:00:0001:09:52.5501:09:52.55+00:38:1711:385,2
441MIZIELSKI Dominik 932Open Mężczyzn225M 38512:1000:00:0001:09:57.0501:09:57.05+00:38:2211:395,1
442MIKRUT Mateusz 389Total FreakOpen Mężczyzn226M 38608:2000:00:0001:09:58.5001:09:58.50+00:38:2311:395,1
443KAŹMIERSKI Krzysztof 1055Open Mężczyzn227M 38713:1000:00:0001:09:58.8001:09:58.80+00:38:2311:395,1
444KISIELEWSKI Krystian 624Open Mężczyzn228M 38810:1000:00:0001:09:59.8501:09:59.85+00:38:2411:395,1
445MNISZEK Małgorzata 679Open Kobiet33K 5710:1000:00:0001:09:59.9001:09:59.90+00:38:2411:395,1
446KLUCH Łukasz 1020Open Mężczyzn229M 38913:1000:00:0001:10:01.5501:10:01.55+00:38:2611:405,1
447CIEŚLIŃSKI Szymon 915Open Mężczyzn230M 39012:1000:00:0001:10:02.7001:10:02.70+00:38:2711:405,1
448KOŃCZA Izabela 922Open Masters Kobiet9K 5812:1000:00:0001:10:04.0501:10:04.05+00:38:2911:405,1
449KURAŚ Angelika 927Open Kobiet34K 5912:1000:00:0001:10:05.7501:10:05.75+00:38:3011:405,1
450STACHURSKI Bartosz 591Open Masters Mężczyzn50M 39109:3000:00:0001:10:07.8001:10:07.80+00:38:3211:415,1
451KOZAK Patrycja 672Open Kobiet35K 6010:2000:00:0001:10:09.0501:10:09.05+00:38:3411:415,1
452KLIN Kuba 827Open Mężczyzn231M 39211:2000:00:0001:10:13.3001:10:13.30+00:38:3811:425,1
453NOWAK Patryk 632Open Mężczyzn232M 39310:1000:00:0001:10:14.5001:10:14.50+00:38:3911:425,1
454GAŁAJ Krzysztof 807Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn233M 39411:2000:00:0001:10:14.8501:10:14.85+00:38:3911:425,1
455ANTOSIK Rafał 806Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn234M 39511:2000:00:0001:10:19.3001:10:19.30+00:38:4411:435,1
456ANTOSIK Katarzyna 805Runmageddonowe Świry Open Kobiet36K 6111:2000:00:0001:10:31.9501:10:31.95+00:38:5711:455,1
457IWANOWICZ Mirosław 800CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn51M 39611:2000:00:0001:10:32.9501:10:32.95+00:38:5811:455,1
458LESNIAK Agnieszka 970Open Kobiet37K 6212:2000:00:0001:10:33.2001:10:33.20+00:38:5811:455,1
459FIEJKA Remigiusz 1000EXTREME WAYSOpen Mężczyzn235M 39713:1000:00:0001:10:33.8001:10:33.80+00:38:5811:455,1
460REMINGER Grzegorz 1029Open Mężczyzn236M 39813:1000:00:0001:10:34.1001:10:34.10+00:38:5911:455,1
461BORSZCZ Mariusz 400Open Mężczyzn237M 39908:2000:00:0001:10:38.3501:10:38.35+00:39:0311:465,1
462KUKULSKI Ryszard 926Open Mężczyzn238M 40012:1000:00:0001:10:40.4501:10:40.45+00:39:0511:465,1
463TUREK Patryk 643Open Mężczyzn239M 40110:1000:00:0001:10:48.2501:10:48.25+00:39:1311:485,1
464PACZKOWSKI Jacek 384SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn52M 40208:2000:00:0001:10:50.9501:10:50.95+00:39:1611:485,1
465KARLIK Paweł 58Carbon Silesia SportElite Mężczyzn97M 40307:1000:00:0001:10:51.9501:10:51.95+00:39:1711:485,1
466KONCZA Norbert 923Open Mężczyzn240M 40412:1000:00:0001:10:54.9501:10:54.95+00:39:2011:495,1
467CELKA Sebastian 961S-Kadra Grodzisk Maz. Open Masters Mężczyzn53M 40512:2000:00:0001:10:55.4001:10:55.40+00:39:2011:495,1
468GRZEGORZYCA Damian 187SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn16M 40607:4000:00:0001:10:56.2001:10:56.20+00:39:2111:495,1
469WOCHNIK Marek 14Carbon Silesia SportElite Mężczyzn98M 40707:0000:00:0001:10:56.5001:10:56.50+00:39:2111:495,1
470FERNUFKA Natalia 1017Open Kobiet38K 6313:1000:00:0001:10:56.7001:10:56.70+00:39:2111:495,1
471KOŚNIEWSKI Paweł 382SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn241M 40808:2000:00:0001:11:00.3501:11:00.35+00:39:2511:505,1
472BABILAS Paweł 563Open Mężczyzn242M 40909:3000:00:0001:11:11.4501:11:11.45+00:39:3611:515,1
473SYPOSZ Marek 692Open Mężczyzn243M 41010:2000:00:0001:11:11.6501:11:11.65+00:39:3611:515,1
474STEUER Łukasz 592Open Mężczyzn244M 41109:3000:00:0001:11:14.5001:11:14.50+00:39:3911:525,1
475BOBINSKA Marta 964Open Kobiet39K 6412:2000:00:0001:11:15.4001:11:15.40+00:39:4011:525,1
476SZCZYGIEŁ Dawid 943Open Mężczyzn245M 41211:3000:00:0001:11:21.4501:11:21.45+00:39:4611:535,0
477KNOPIK Michal 460MotoBabiniecOpen Mężczyzn246M 41309:1000:00:0001:11:27.1501:11:27.15+00:39:5211:545,0
478DUDEK Katarzyna 468Open Kobiet40K 6509:1000:00:0001:11:27.3001:11:27.30+00:39:5211:545,0
479STĘPIEŃ Łukasz 390Total FreakOpen Masters Mężczyzn54M 41408:2000:00:0001:11:31.3001:11:31.30+00:39:5611:555,0
479ZAJĄC Mateusz 444Open Mężczyzn247M 41408:2000:00:0001:11:31.3001:11:31.30+00:39:5611:555,0
481LAPCZYK Dominika 388Total FreakOpen Kobiet41K 6608:2000:00:0001:11:33.5001:11:33.50+00:39:5811:555,0
482MIZGALSKI Jacek 20DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn17M 41607:0000:00:0001:11:39.5501:11:39.55+00:40:0411:565,0
483SKRZYPCZYK Łukasz 689Open Mężczyzn248M 41710:2000:00:0001:11:40.9501:11:40.95+00:40:0611:565,0
484KEMPNY Marcin 921Open Mężczyzn249M 41812:1000:00:0001:11:41.7501:11:41.75+00:40:0611:565,0
485SIDWA Paweł 975Open Mężczyzn250M 41912:2000:00:0001:11:46.7001:11:46.70+00:40:1111:575,0
486KASPROWICZ Zbyszek 725TEAM DZIKOpen Mężczyzn251M 42010:3000:00:0001:11:58.4501:11:58.45+00:40:2311:595,0
487BEDNAREK Artur 724TEAM DZIKOpen Mężczyzn252M 42110:3000:00:0001:11:59.1001:11:59.10+00:40:2411:595,0
488GRZEGORZYCA Szymon 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn99M 42207:0000:00:0001:12:08.1001:12:08.10+00:40:3312:015,0
489SZYMSZON Łukasz 896Open Mężczyzn253M 42311:3000:00:0001:12:08.2501:12:08.25+00:40:3312:015,0
490DZIURDZIA Daniel 567Open Mężczyzn254M 42409:3000:00:0001:12:15.4501:12:15.45+00:40:4012:025,0
491SORBJAN Kamil 589Open Mężczyzn255M 42509:3000:00:0001:12:25.9001:12:25.90+00:40:5012:045,0
492KRÓL Daniel 673Open Mężczyzn256M 42610:2000:00:0001:12:30.0501:12:30.05+00:40:5512:055,0
493ŚNIETURA Karolina 436Open Kobiet42K 6708:3000:00:0001:12:34.9501:12:34.95+00:41:0012:055,0
494PERKA Michał 430Open Mężczyzn257M 42708:3000:00:0001:12:35.0501:12:35.05+00:41:0012:055,0
495RATAJCZAK Grzegorz 332Open Masters Mężczyzn55M 42808:1000:00:0001:12:38.7501:12:38.75+00:41:0312:065,0
496BOGACZ Marek 956HighlandersOpen Mężczyzn258M 42912:2000:00:0001:12:41.3501:12:41.35+00:41:0612:065,0
497MAREK Konrad 1023Open Mężczyzn259M 43013:1000:00:0001:12:42.8001:12:42.80+00:41:0712:075,0
498RATAJCZAK Rafał 333Open Masters Mężczyzn56M 43108:1000:00:0001:12:43.0001:12:43.00+00:41:0812:075,0
499DUL Krzysztof 720Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn260M 43210:3000:00:0001:12:45.5001:12:45.50+00:41:1012:074,9
500JASNOCH Marcin 860sileRUN2020Open Masters Mężczyzn57M 43311:3000:00:0001:13:01.0501:13:01.05+00:41:2612:104,9
501LALIK Błażej 861sileRUN2020Open Mężczyzn261M 43411:3000:00:0001:13:01.4001:13:01.40+00:41:2612:104,9
502ZIELIŃSKI Przemysław 863sileRUN2020Open Mężczyzn262M 43511:3000:00:0001:13:01.9001:13:01.90+00:41:2612:104,9
503ZIĘĆ Tomasz 862sileRUN2020Open Mężczyzn263M 43611:3000:00:0001:13:02.2501:13:02.25+00:41:2712:104,9
504KIJAK Damian 780Open Mężczyzn264M 43711:1000:00:0001:13:04.8001:13:04.80+00:41:2912:104,9
505PRZYBYTEK Sławomir 1081Open Masters Mężczyzn58M 43811:1000:00:0001:13:10.7501:13:10.75+00:41:3512:114,9
506KRYSIŃSKI Jakub 1058Open Mężczyzn265M 43913:1000:00:0001:13:17.5001:13:17.50+00:41:4212:124,9
507JANCEWICZ Rafał 410Open Mężczyzn266M 44008:3000:00:0001:13:22.7001:13:22.70+00:41:4712:134,9
508DUNIAK Małgorzata 858Seksoholicy team EZGOpen Kobiet43K 6811:3000:00:0001:13:33.1001:13:33.10+00:41:5812:154,9
508ZIÓŁKOWSKI Łukasz 859Seksoholicy team EZGOpen Mężczyzn267M 44111:3000:00:0001:13:33.1001:13:33.10+00:41:5812:154,9
510HYBA Rafał 409Open Mężczyzn268M 44208:2000:00:0001:13:33.3501:13:33.35+00:41:5812:154,9
511FRANKOWSKA Anna 906Miechowicka Grupa Biegowa Open Masters Kobiet10K 6912:1000:00:0001:13:37.6001:13:37.60+00:42:0212:164,9
512RZENNO Dagmara 907Miechowicka Grupa BiegowaOpen Masters Kobiet11K 7012:1000:00:0001:13:37.9501:13:37.95+00:42:0312:164,9
513CZOPEK Miłosz 371MalwinaMiłoszOpen Masters Mężczyzn59M 44308:3000:00:0001:13:38.0501:13:38.05+00:42:0312:164,9
514KACZYŃSKI Sławek 571Open Mężczyzn269M 44409:3000:00:0001:13:38.3501:13:38.35+00:42:0312:164,9
515CHRUŚCICKA Malwina 370MalwinaMiłoszOpen Kobiet44K 7108:3000:00:0001:13:38.7001:13:38.70+00:42:0312:164,9
516TUMAS Przemysław 595Open Masters Mężczyzn60M 44509:3000:00:0001:13:39.7001:13:39.70+00:42:0412:164,9
517NALEWAJSKI Maciej 972Open Masters Mężczyzn61M 44612:2000:00:0001:13:42.9501:13:42.95+00:42:0812:174,9
518DOMINIK Kamil 981Open Mężczyzn270M 44712:3000:00:0001:13:45.3501:13:45.35+00:42:1012:174,9
519SZELĄG Grzegorz 594Open Mężczyzn271M 44809:3000:00:0001:13:57.9001:13:57.90+00:42:2212:194,9
520ŁASKAWSKI Michał 291Befit24team Open Mężczyzn272M 44908:1000:00:0001:13:58.1001:13:58.10+00:42:2312:194,9
521LABUS Grzegorz 574Open Masters Mężczyzn62M 45009:3000:00:0001:14:09.3001:14:09.30+00:42:3412:214,9
522KULAGA Peter 19Dragon RunnersElite Mężczyzn100M 45107:0000:00:0001:14:13.5001:14:13.50+00:42:3812:224,9
523WIŚNIEWSKI Arkadiusz 141Warriors ŁódźElite Mężczyzn101M 45207:2000:00:0001:14:14.7001:14:14.70+00:42:3912:224,8
524GARNUSZEK Anita 250POWER TRAININGElite Kobiet17K 7207:5000:00:0001:14:15.0501:14:15.05+00:42:4012:224,8
525KARCZEWSKI Grzegorz 139United RunnersElite Mężczyzn102M 45307:2000:00:0001:14:18.5001:14:18.50+00:42:4312:234,8
526ULMAN Jakub 169Lemon TeamElite Mężczyzn103M 45407:4000:00:0001:14:29.6501:14:29.65+00:42:5412:244,8
527MUSZALAK Tomasz 735Open Mężczyzn273M 45510:3000:00:0001:14:34.7001:14:34.70+00:42:5912:254,8
528TRYBUŚ Mateusz 988Open Mężczyzn274M 45612:3000:00:0001:14:41.3001:14:41.30+00:43:0612:264,8
529RAJKOWSKI Rajmund 588Open Mężczyzn275M 45709:3000:00:0001:14:48.5001:14:48.50+00:43:1312:284,8
530GRYCZ Roman 983Open Masters Mężczyzn63M 45812:3000:00:0001:14:50.3001:14:50.30+00:43:1512:284,8
531TRYBUŚ Wiesław 989Open Masters Mężczyzn64M 45912:3000:00:0001:14:50.5001:14:50.50+00:43:1512:284,8
532DRYL Rupert 918Open Mężczyzn276M 46012:1000:00:0001:14:51.0501:14:51.05+00:43:1612:284,8
533BARAN Dawid 298Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn277M 46108:1000:00:0001:14:52.0501:14:52.05+00:43:1712:284,8
534FELCZAK Romuald 699Bełchatów OCROpen Masters Mężczyzn65M 46210:3000:00:0001:14:56.0001:14:56.00+00:43:2112:294,8
535GALUSIK Łukasz 747Bogowie ulicyOpen Mężczyzn278M 46311:1000:00:0001:15:08.8001:15:08.80+00:43:3312:314,8
535URBAŃCZYK Mateusz 753Bogowie ulicyOpen Mężczyzn278M 46311:1000:00:0001:15:08.8001:15:08.80+00:43:3312:314,8
537KRYJEWSKI Łukasz 749Bogowie ulicyOpen Mężczyzn280M 46511:1000:00:0001:15:09.9001:15:09.90+00:43:3412:314,8
537SZUNIEWICZ Mikołaj 751Bogowie ulicyOpen Mężczyzn280M 46511:1000:00:0001:15:09.9001:15:09.90+00:43:3412:314,8
539ŁĄCKI Wojciech 752Bogowie ulicyOpen Mężczyzn282M 46711:1000:00:0001:15:10.4501:15:10.45+00:43:3512:314,8
540HERBUŚ Wojciech 748Bogowie ulicyOpen Mężczyzn283M 46811:1000:00:0001:15:10.8001:15:10.80+00:43:3512:314,8
541MYNAREK Daniel 750Bogowie ulicyOpen Mężczyzn284M 46911:1000:00:0001:15:10.9501:15:10.95+00:43:3612:314,8
542CHOLEWA Dawid 746Bogowie ulicyOpen Mężczyzn285M 47011:1000:00:0001:15:11.6001:15:11.60+00:43:3612:314,8
543DYKO Bartosz 98Elite Mężczyzn104M 47107:1000:00:0001:15:16.7001:15:16.70+00:43:4112:324,8
544GRZEGORZEWSKI Kamil 1043Open Mężczyzn286M 47213:1500:00:0001:15:17.1501:15:17.15+00:43:4212:324,8
545GARLACZ Justyna 249POWER TRAININGElite Kobiet18K 7307:5000:00:0001:15:23.9001:15:23.90+00:43:4812:334,8
546SZTAJER Bartek 190SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn105M 47307:4000:00:0001:15:26.5501:15:26.55+00:43:5112:344,8
547DUDEK Piotr 372Ogień z DupyOpen Mężczyzn287M 47408:3000:00:0001:15:27.2001:15:27.20+00:43:5212:344,8
548KOZŁOWSKI Karol 414Open Mężczyzn288M 47508:2000:00:0001:15:27.3001:15:27.30+00:43:5212:344,8
549DRĄG Tomasz 402Open Mężczyzn289M 47608:3000:00:0001:15:29.1501:15:29.15+00:43:5412:344,8
550KOZIOŁ Krzysztof 411Open Mężczyzn290M 47708:3000:00:0001:15:41.8001:15:41.80+00:44:0612:364,8
551KOWALIK Karol 1057Open Mężczyzn291M 47813:3000:00:0001:15:45.3501:15:45.35+00:44:1012:374,8
552STANIASZEK Michał 1061Open Masters Mężczyzn66M 47913:3000:00:0001:15:49.6001:15:49.60+00:44:1412:384,7
553DOMINEK Grzegorz 74Fit & More RybnikElite Mężczyzn106M 48007:1000:00:0001:15:52.9001:15:52.90+00:44:1712:384,7
554PAJĄK Paweł 387SpiderOpen Masters Mężczyzn67M 48108:3000:00:0001:15:54.7501:15:54.75+00:44:1912:394,7
555KONKOL Dominik 146Elite Mężczyzn107M 48207:2000:00:0001:15:59.1501:15:59.15+00:44:2412:394,7
556ROBERT FELCZAK Robert 700Bełchatów OCROpen Mężczyzn292M 48310:3000:00:0001:16:04.5001:16:04.50+00:44:2912:404,7
557JASKULSKI Konrad 731Open Mężczyzn293M 48410:3000:00:0001:16:08.1501:16:08.15+00:44:3312:414,7
558STOLAREWSKI Krzysztof 940Open Mężczyzn294M 48512:1000:00:0001:16:11.5501:16:11.55+00:44:3612:414,7
559SZEGA Robert 944Open Mężczyzn295M 48612:1000:00:0001:16:12.5501:16:12.55+00:44:3712:424,7
560WINCZURA Lukasz 443Open Mężczyzn296M 48708:3000:00:0001:16:15.9001:16:15.90+00:44:4012:424,7
561LEPIARZ Michał 166KOCHAM SŁODKIEElite Mężczyzn108M 48807:4000:00:0001:16:20.9001:16:20.90+00:44:4512:434,7
562PANEK Aneta 683Open Kobiet45K 7410:2000:00:0001:16:22.7001:16:22.70+00:44:4712:434,7
563PANEK Dariusz 684Open Mężczyzn297M 48910:2000:00:0001:16:23.0001:16:23.00+00:44:4812:434,7
564CHLEBOWSKI Grzegorz 306Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn298M 49008:1000:00:0001:16:36.2001:16:36.20+00:45:0112:464,7
565DRABCZYK Martyna 307Runmageddonowe Świry Open Kobiet46K 7508:1000:00:0001:16:36.2501:16:36.25+00:45:0112:464,7
566CZERNIKOWSKI Daniel 757Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn299M 49111:1000:00:0001:16:40.5001:16:40.50+00:45:0512:464,7
566MATRACKA Magdalena 758Runmageddonowe Świry Open Kobiet47K 7611:1000:00:0001:16:40.5001:16:40.50+00:45:0512:464,7
568KNOR Patryk 883Open Mężczyzn300M 49211:3000:00:0001:16:40.7001:16:40.70+00:45:0512:464,7
569POTURALSKI Jakub 686Open Mężczyzn301M 49310:2000:00:0001:16:47.5001:16:47.50+00:45:1212:474,7
570BARSZCZ Dominika 816Open Kobiet48K 7711:1000:00:0001:16:47.9001:16:47.90+00:45:1212:474,7
571BOGUSŁAWSKI Jakub 876Open Mężczyzn302M 49411:1000:00:0001:16:48.0501:16:48.05+00:45:1312:484,7
572JACHOWSKI Andrzej 599CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn68M 49510:1000:00:0001:16:49.4001:16:49.40+00:45:1412:484,7
573SŁUPIK Justyna 601CrossFit HellWoodOpen Kobiet49K 7810:1000:00:0001:16:50.4501:16:50.45+00:45:1512:484,7
574KOZIOŁEK Sebastian 412Open Mężczyzn303M 49608:2000:00:0001:16:50.6001:16:50.60+00:45:1512:484,7
575BĘDKOWSKI Krzysztof 598CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn304M 49710:1000:00:0001:16:50.8501:16:50.85+00:45:1512:484,7
576JACHYMOWSKI Jacek 600CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn69M 49810:1000:00:0001:16:51.3501:16:51.35+00:45:1612:484,7
577PAJĄK Mateusz 386SpiderOpen Mężczyzn305M 49908:3000:00:0001:16:53.5001:16:53.50+00:45:1812:484,7
578ŻUKOWSKI Lucjan 494Open Masters Mężczyzn70M 50009:1000:00:0001:17:00.9001:17:00.90+00:45:2512:504,7
579MAŃKA Marcin 6983BYKIOpen Mężczyzn306M 50110:3000:00:0001:17:04.8501:17:04.85+00:45:2912:504,7
580MAŁYSA Leszek 6973BYKIOpen Mężczyzn307M 50210:3000:00:0001:17:05.4001:17:05.40+00:45:3012:504,7
581GNIEWEK Piotr 176Ninja Squad LublinElite Mężczyzn109M 50307:4000:00:0001:17:11.5001:17:11.50+00:45:3612:514,7
582ZGARDA Maksymilian 493Open Mężczyzn308M 50409:1000:00:0001:17:12.3501:17:12.35+00:45:3712:524,7
583MAŁCZAK Piotr 1011OinkOinkOpen Mężczyzn309M 50513:1000:00:0001:17:14.9001:17:14.90+00:45:3912:524,7
583MAŁCZAK Szymon 1012OinkOinkOpen Mężczyzn309M 50513:1000:00:0001:17:14.9001:17:14.90+00:45:3912:524,7
585GÓRA Radosław 498DrużynaPierścienia1212Open Mężczyzn311M 50709:2000:00:0001:17:16.3001:17:16.30+00:45:4112:524,7
586PIESIURA Izabela 740Open Masters Kobiet12K 7910:3000:00:0001:17:30.2001:17:30.20+00:45:5512:554,6
587PIESIURA Eugeniusz 739Open Masters Mężczyzn71M 50810:3000:00:0001:17:30.6501:17:30.65+00:45:5512:554,6
588KRAWCZYK Joanna 456Husaria Race Team Open Kobiet50K 8009:1000:00:0001:17:30.8501:17:30.85+00:45:5512:554,6
589MIECZKOWSKA Anna 423Open Kobiet51K 8108:3000:00:0001:17:33.3501:17:33.35+00:45:5812:554,6
590JAGODZKI Daniel 75Gorący Potok TeamElite Mężczyzn110M 50907:1000:00:0001:17:39.2001:17:39.20+00:46:0412:564,6
591CZUBER Emilia 708GeekKoksyOpen Kobiet52K 8210:3000:00:0001:17:42.0001:17:42.00+00:46:0712:574,6
592WOJSA Bartosz 873ZPR TeamOpen Mężczyzn312M 51011:2000:00:0001:17:47.8501:17:47.85+00:46:1212:574,6
593NAUKA Arkadiusz 872ZPR TeamOpen Mężczyzn313M 51111:2000:00:0001:17:48.2501:17:48.25+00:46:1312:584,6
594KARKOSZ Jan 547BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn314M 51209:3000:00:0001:17:48.7001:17:48.70+00:46:1312:584,6
595DAWYDKO Bartosz 318Open Mężczyzn315M 51308:3000:00:0001:17:51.7501:17:51.75+00:46:1612:584,6
596DREWNIOK Sebastian 662Open Mężczyzn316M 51410:2000:00:0001:17:53.2001:17:53.20+00:46:1812:584,6
597PŁACZEK Mateusz 685Open Mężczyzn317M 51510:2000:00:0001:17:53.6001:17:53.60+00:46:1812:584,6
598GIRMZA Natalia 664Open Kobiet53K 8310:2000:00:0001:17:54.4001:17:54.40+00:46:1912:594,6
599MURLOWSKI Karol 646Ajnfach GrupaOpen Mężczyzn318M 51610:2000:00:0001:17:54.4501:17:54.45+00:46:1912:594,6
600JAKLOWSKA Izabela 666Open Kobiet54K 8410:2000:00:0001:17:56.8501:17:56.85+00:46:2112:594,6
601WRAZIDŁO Simona 695Open Kobiet55K 8510:2000:00:0001:17:56.9001:17:56.90+00:46:2112:594,6
602ŚWIĄTEK Krystian 977Open Mężczyzn319M 51712:2000:00:0001:17:59.1501:17:59.15+00:46:2412:594,6
603GRALA-KSIĄŻEK Paulina 967Open Kobiet56K 8612:2000:00:0001:18:01.8001:18:01.80+00:46:2613:004,6
604TORMA Zsolt 793Open Mężczyzn320M 51811:2000:04:1501:13:46.6001:18:02.35+00:46:2712:174,9
605BARAŃSKA Ania 656Tomb RaidersOpen Kobiet57K 8710:2000:00:0001:18:03.6001:18:03.60+00:46:2813:004,6
606GĄDEK-SERWIN Karolina 657Tomb RaidersOpen Kobiet58K 8810:2000:00:0001:18:03.6501:18:03.65+00:46:2813:004,6
607MICHOW Agnieszka 658Tomb RaidersOpen Kobiet59K 8910:2000:00:0001:18:03.7001:18:03.70+00:46:2813:004,6
608BARTCZAK Andrzej 398Open Mężczyzn321M 51908:3000:00:0001:18:09.7001:18:09.70+00:46:3413:014,6
609MOKSIK Agnieszka 551Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet13K 9009:3000:00:0001:18:17.8001:18:17.80+00:46:4213:024,6
610GÓRNAŚ Anna 254SOCIOS SILESIAElite Kobiet19K 9107:5000:00:0001:18:35.3501:18:35.35+00:47:0013:054,6
611NEUMAN Mateusz 582Open Mężczyzn322M 52009:3000:00:0001:18:38.7001:18:38.70+00:47:0313:064,6
612KOMANIECKI Przemysław 6963BYKIOpen Masters Mężczyzn72M 52110:3000:00:0001:18:41.2501:18:41.25+00:47:0613:064,6
613BRALICH Justyna 536Tenneco SilesiaOpen Kobiet60K 9209:2000:00:0001:18:43.7501:18:43.75+00:47:0813:074,6
614CHOROBIK Karol 537Tenneco SilesiaOpen Mężczyzn323M 52209:2000:00:0001:18:44.1501:18:44.15+00:47:0913:074,6
615MAJEWSKI Damian 359forBET RunnersOpen Mężczyzn324M 52308:3000:00:0001:18:46.2501:18:46.25+00:47:1113:074,6
616PIETROŃ Monika 305Lemon TeamOpen Kobiet61K 9308:1000:00:0001:18:50.3501:18:50.35+00:47:1513:084,6
617CHAIEB Natalia 304Lemon TeamOpen Kobiet62K 9408:1000:00:0001:18:50.4501:18:50.45+00:47:1513:084,6
618DYRKA Wojciech 709GeekKoksyOpen Mężczyzn325M 52410:3000:00:0001:18:50.6501:18:50.65+00:47:1513:084,6
619WOJCIECHOWSKA Ewa 794Open Kobiet63K 9511:1000:00:0001:18:59.1501:18:59.15+00:47:2413:094,6
620KUŚMIEREK Tomasz 783Open Masters Mężczyzn73M 52511:1000:00:0001:18:59.2501:18:59.25+00:47:2413:094,6
621HAGLER Thibault 762THE MOTHA FUCKERSOpen Mężczyzn326M 52611:1000:00:0001:19:00.5501:19:00.55+00:47:2513:104,6
622BAJEK Sylwia 761THE MOTHA FUCKERSOpen Kobiet64K 9611:1000:00:0001:19:01.5501:19:01.55+00:47:2613:104,6
623BRZOZOWSKA Agnieszka 955Budżetówka PałerOpen Kobiet65K 9712:2000:00:0001:19:14.0001:19:14.00+00:47:3913:124,5
624PYRTEK Andrzej 974Open Mężczyzn327M 52712:2000:00:0001:19:14.7501:19:14.75+00:47:3913:124,5
625WÓJCICKI Kamil 846Open Mężczyzn328M 52811:2000:00:0001:19:16.7001:19:16.70+00:47:4113:124,5
626KITA Sławomir 373Olimp Team - Perfect Body Center Galeria KatowiceOpen Mężczyzn329M 52908:2000:00:0001:19:17.1501:19:17.15+00:47:4213:124,5
627SAWICKI Grzegorz 840Open Mężczyzn330M 53011:2000:00:0001:19:17.4501:19:17.45+00:47:4213:124,5
628GÓRKA Karolina 823Open Kobiet66K 9811:2000:00:0001:19:18.0501:19:18.05+00:47:4313:134,5
629KUCAŁA Adrian 675Open Mężczyzn331M 53110:2000:00:0001:19:18.8501:19:18.85+00:47:4313:134,5
630WĘGRZYN Karolina 694Open Kobiet67K 9910:2000:00:0001:19:18.9501:19:18.95+00:47:4413:134,5
631WŁODARCZYK Jan 28Koniu SquadElite Mężczyzn111M 53207:0000:00:0001:19:26.5001:19:26.50+00:47:5113:144,5
632GRUSZCZYŃSKI Jakub 1053Open Mężczyzn332M 53313:1500:00:0001:19:32.5501:19:32.55+00:47:5713:154,5
633SITKO Magdalena 710GeekKoksyOpen Kobiet68K 10010:3000:00:0001:19:36.9501:19:36.95+00:48:0213:164,5
634CZARNECKA Magdalena 707GeekKoksyOpen Kobiet69K 10110:3000:00:0001:19:37.6501:19:37.65+00:48:0213:164,5
635KRĘTOSZ Michał 1085Open Mężczyzn333M 53411:1000:00:0001:19:47.9501:19:47.95+00:48:1313:174,5
636GORLIŃSKA Angelika 775Open Kobiet70K 10211:1000:00:0001:19:48.1001:19:48.10+00:48:1313:184,5
637PTAK Adam 1074Open Mężczyzn334M 53511:1000:00:0001:19:48.4501:19:48.45+00:48:1313:184,5
638SOJECKI Aleksander 660Utani Gran HurOpen Mężczyzn335M 53610:2000:00:0001:19:54.6501:19:54.65+00:48:1913:194,5
639GRABKA Wojciech 659Utani Gran HurOpen Mężczyzn336M 53710:2000:00:0001:19:55.0001:19:55.00+00:48:2013:194,5
640BUKOWSKI Marek 1079Open Mężczyzn337M 53809:1000:00:0001:19:55.1501:19:55.15+00:48:2013:194,5
641WILCZEK Lukasz 301GLADIATOR TEAMOpen Mężczyzn338M 53908:1000:00:0001:19:59.2501:19:59.25+00:48:2413:194,5
642CHORĄŻEWSKI Emil 980Open Masters Mężczyzn74M 54012:3000:00:0001:20:03.1501:20:03.15+00:48:2813:204,5
643DWORNICZAK Tomasz 559SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn339M 54109:3000:00:0001:20:04.0501:20:04.05+00:48:2913:204,5
644HORA Weronika 540Open Kobiet71K 10309:2000:00:0001:20:09.7001:20:09.70+00:48:3413:214,5
645JURECKI Adrian 172Łowcy pierożkówElite Mężczyzn112M 54207:4000:00:0001:20:16.3501:20:16.35+00:48:4113:224,5
646JASIŃSKI Jacek 171Łowcy pierożkówElite Mężczyzn113M 54307:4000:00:0001:20:16.9501:20:16.95+00:48:4213:224,5
647POPCZYK Kacper 483Open Mężczyzn340M 54409:1000:00:0001:20:19.9001:20:19.90+00:48:4413:234,5
648POPCZYK Grzegorz 482Open Masters Mężczyzn75M 54509:1000:00:0001:20:20.0501:20:20.05+00:48:4513:234,5
649STEFANIAK Marek 976Open Masters Mężczyzn76M 54612:3000:00:0001:20:24.5001:20:24.50+00:48:4913:244,5
650BAJOREK Monika 550Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet14K 10409:3000:00:0001:20:31.0501:20:31.05+00:48:5613:254,5
651MIERZICKI Marcel 177POWER TRAININGElite Mężczyzn114M 54707:4000:00:0001:20:31.8501:20:31.85+00:48:5613:254,5
652JĘDRA Mateusz 1018Open Mężczyzn341M 54813:1000:00:0001:20:35.3001:20:35.30+00:49:0013:254,5
653KRAUSE Magda 290ASICS FrontRunner PolandOpen Kobiet72K 10508:1000:00:0001:20:37.4501:20:37.45+00:49:0213:264,5
654PERKA Basia 429Open Masters Kobiet15K 10608:2000:00:0001:20:44.9501:20:44.95+00:49:1013:274,5
655BUBNIAK Karolina 554PANDA(MIAN) teamOpen Kobiet73K 10709:3000:00:0001:20:45.9501:20:45.95+00:49:1113:274,5
656ADAMCZYK Paulina 553PANDA(MIAN) teamOpen Kobiet74K 10809:3000:00:0001:20:46.0501:20:46.05+00:49:1113:274,5
657MŁYŃSKA Magdalena 556PANDA(MIAN) teamOpen Kobiet75K 10909:3000:00:0001:20:46.1501:20:46.15+00:49:1113:274,5
658KROMER Bartosz 924Open Mężczyzn342M 54912:1000:00:0001:20:46.3501:20:46.35+00:49:1113:274,5
659CABALA Arleta 555PANDA(MIAN) teamOpen Kobiet76K 11009:3000:00:0001:20:46.8501:20:46.85+00:49:1113:274,5
660PINDEL Piotr 173Łowcy pierożkówElite Mężczyzn115M 55007:4000:00:0001:20:52.3001:20:52.30+00:49:1713:284,5
661LINDENBERG Jarek 721Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn343M 55110:3000:00:0001:20:52.6501:20:52.65+00:49:1713:284,5
662JURGIELEWICZ Jakub 1019Open Mężczyzn344M 55213:1000:00:0001:20:59.2001:20:59.20+00:49:2413:294,4
663SANOCKI Grzegorz 936Open Mężczyzn345M 55312:1000:00:0001:20:59.8501:20:59.85+00:49:2413:294,4
664HOŁDA Anna 526SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet16K 11109:2000:00:0001:20:59.9001:20:59.90+00:49:2413:294,4
665GARCORZ Tomasz 525SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn346M 55409:2000:00:0001:21:00.0001:21:00.00+00:49:2513:304,4
666WOJDYLO Dorota 1051Carbon Silesia SportOpen Kobiet77K 11213:3000:00:0001:21:03.8501:21:03.85+00:49:2813:304,4
667ZYCH Weronika 1050CARBON RACING TEAMOpen Kobiet78K 11313:3000:00:0001:21:04.6001:21:04.60+00:49:2913:304,4
668MIKLEWICZ Dominik 931Open Mężczyzn347M 55512:1000:00:0001:21:13.9501:21:13.95+00:49:3913:324,4
669SZNURA Wojciech 693Open Mężczyzn348M 55610:2000:00:0001:21:24.4001:21:24.40+00:49:4913:344,4
670JAKUBCZYK Jarosław 473Open Mężczyzn349M 55709:1000:00:0001:21:27.9001:21:27.90+00:49:5213:344,4
671SITKO Krystyna 257SOCIOS SILESIAElite Kobiet20K 11407:5000:00:0001:21:30.8001:21:30.80+00:49:5513:354,4
672ZAGRODZKA Magdalena 233Carbon Silesia SportElite Kobiet21K 11507:5000:00:0001:21:31.9001:21:31.90+00:49:5613:354,4
673BŁACHUT Daniel 564Open Mężczyzn350M 55809:3000:00:0001:21:35.0501:21:35.05+00:50:0013:354,4
674FOJCIK Mariusz 568Open Mężczyzn351M 55909:3000:00:0001:21:35.7501:21:35.75+00:50:0013:354,4
675SZKATUŁA Daniel 488Open Mężczyzn352M 56009:1000:00:0001:21:38.9501:21:38.95+00:50:0413:364,4
676SOLARZ Michał 363FURIA TeamOpen Mężczyzn353M 56108:1000:00:0001:21:49.4501:21:49.45+00:50:1413:384,4
677KUCHTA Anna 361FURIA TeamOpen Masters Kobiet17K 11608:1000:00:0001:21:49.7501:21:49.75+00:50:1413:384,4
678KURDZIEL Jarosław 362FURIA TeamOpen Masters Mężczyzn77M 56208:1000:00:0001:21:50.0501:21:50.05+00:50:1513:384,4
679LIGOCKA Karolina 446BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet79K 11709:1000:00:0001:21:52.2001:21:52.20+00:50:1713:384,4
680WAŚCIŃSKA Dominika 448BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet80K 11809:1000:00:0001:21:52.3501:21:52.35+00:50:1713:384,4
681DACEWICZ Izabela 878Open Kobiet81K 11911:3000:00:0001:22:09.2001:22:09.20+00:50:3413:414,4
682SZCZECINA Mateusz 895Open Mężczyzn354M 56311:3000:00:0001:22:18.0501:22:18.05+00:50:4313:434,4
683JAKUBCZYK Kamila 474Open Kobiet82K 12009:1000:00:0001:22:21.8001:22:21.80+00:50:4613:434,4
684RAK Sebastian 191STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn116M 56407:4000:00:0001:22:24.7501:22:24.75+00:50:4913:444,4
685KOCJAN Vanessa 476Open Kobiet83K 12109:1000:00:0001:22:30.5001:22:30.50+00:50:5513:454,4
686KOCJAN Adrian 475Open Mężczyzn355M 56509:1000:00:0001:22:31.4501:22:31.45+00:50:5613:454,4
687KOŁODZIEJSKI Bogumił 1004KamyczkiOpen Mężczyzn356M 56613:1000:00:0001:22:37.5501:22:37.55+00:51:0213:464,4
688SZAFRAN Jakub 127Piękni i BestieElite Mężczyzn117M 56707:2000:00:0001:22:40.5501:22:40.55+00:51:0513:464,4
689NOWIŃSKI Paweł 1047Open Mężczyzn357M 56813:1500:00:0001:22:42.7501:22:42.75+00:51:0713:474,4
690BLAUT Mikołaj 501Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn358M 56909:2000:00:0001:22:52.7001:22:52.70+00:51:1713:484,3
691BRUDNY Dawid 502Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn359M 57009:2000:00:0001:22:52.8501:22:52.85+00:51:1713:484,3
692BARON Krzysztof 518Profi Pato TeamOpen Mężczyzn360M 57109:2000:00:0001:23:01.1501:23:01.15+00:51:2613:504,3
692HOMEL Joanna 520Profi Pato TeamOpen Masters Kobiet18K 12209:2000:00:0001:23:01.1501:23:01.15+00:51:2613:504,3
694TREFON Beniamin 521Profi Pato TeamOpen Masters Mężczyzn78M 57209:2000:00:0001:23:01.3501:23:01.35+00:51:2613:504,3
695WAJSZCZYK Tomasz 1049Open Mężczyzn361M 57313:1500:00:0001:23:01.8001:23:01.80+00:51:2613:504,3
696WALCZAK Erik 523Profi Pato TeamOpen Mężczyzn362M 57409:2000:00:0001:23:01.8501:23:01.85+00:51:2613:504,3
697DWORCZYK Monika 519Profi Pato TeamOpen Kobiet84K 12309:2000:00:0001:23:01.9501:23:01.95+00:51:2713:504,3
698TREFON Martyna 522Profi Pato TeamOpen Kobiet85K 12409:2000:00:0001:23:02.1501:23:02.15+00:51:2713:504,3
699GARBACZ Damian 115Etrans TeamElite Mężczyzn118M 57507:2000:00:0001:23:04.5001:23:04.50+00:51:2913:504,3
700GRZELA Sylwester 825Open Mężczyzn363M 57611:2000:00:0001:23:05.5501:23:05.55+00:51:3013:504,3
701DUDZIK Dorota 820Open Kobiet86K 12511:2000:00:0001:23:06.5501:23:06.55+00:51:3113:514,3
702GRODOŃ Wojciech 824Open Mężczyzn364M 57711:2000:00:0001:23:07.3501:23:07.35+00:51:3213:514,3
703PLUCIŃSKI Jakub 69Dragon RunnersElite Mężczyzn119M 57807:1000:00:0001:23:14.2001:23:14.20+00:51:3913:524,3
704RAKOWSKI Przemysław 126MelvitElite Mężczyzn120M 57907:2000:00:0001:23:17.6501:23:17.65+00:51:4213:524,3
705LESIECKA Hanna 533Szalone ślimakiOpen Masters Kobiet19K 12609:2000:00:0001:23:17.7501:23:17.75+00:51:4213:524,3
706GÓRNY Adrian 445BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn365M 58009:3000:00:0001:23:18.3001:23:18.30+00:51:4313:534,3
707OPARA Piotr 447BOOT CAMP POLSKAOpen Masters Mężczyzn79M 58109:3000:00:0001:23:18.6501:23:18.65+00:51:4313:534,3
708SOWULA Grzegorz 549BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn366M 58209:3000:00:0001:23:18.9501:23:18.95+00:51:4413:534,3
709RYBAK Remigiusz 548BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn367M 58309:3000:00:0001:23:20.5501:23:20.55+00:51:4513:534,3
710PIĄTEK Marek 151Elite Mężczyzn121M 58407:2000:00:0001:23:22.0501:23:22.05+00:51:4713:534,3
711KULASEK Michał 562Wspinacze z SherwoodOpen Mężczyzn368M 58509:3000:00:0001:23:24.8501:23:24.85+00:51:4913:544,3
712PACIOREK Piotr 515Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn369M 58609:2000:00:0001:23:25.1501:23:25.15+00:51:5013:544,3
713WOLNY Kinga 517Pędzące AnakondyOpen Kobiet87K 12709:2000:00:0001:23:26.5501:23:26.55+00:51:5113:544,3
714KAZIMIERCZAK Jan 572Open Mężczyzn370M 58709:3000:00:0001:23:29.3001:23:29.30+00:51:5413:544,3
715BREWERSKI Bartlomiej 565Open Mężczyzn371M 58809:3000:00:0001:23:30.2501:23:30.25+00:51:5513:554,3
716LESIECKI Piotr 534Szalone ślimakiOpen Mężczyzn372M 58909:2000:00:0001:23:30.3001:23:30.30+00:51:5513:554,3
717LESIECKI Tomasz 535Szalone ślimakiOpen Masters Mężczyzn80M 59009:2000:00:0001:23:30.3501:23:30.35+00:51:5513:554,3
718MALINOWSKA Jagoda 577Open Kobiet88K 12809:3000:00:0001:23:31.1001:23:31.10+00:51:5613:554,3
719OLSZEWSKA Natalia 1082Żony DwieOpen Kobiet89K 12909:2000:00:0001:23:37.9501:23:37.95+00:52:0313:564,3
719BRODOWSKA Paulina 727Open Kobiet89K 12910:3000:00:0001:23:37.9501:23:37.95+00:52:0313:564,3
721PAJA Joanna 738Open Kobiet91K 13110:3000:00:0001:23:38.4501:23:38.45+00:52:0313:564,3
722GOŁY Alicja 538Żony DwieOpen Kobiet92K 13209:2000:00:0001:23:39.0001:23:39.00+00:52:0413:564,3
723JAROSZ Agnieszka 256SOCIOS SILESIAElite Kobiet22K 13307:5000:00:0001:23:51.9501:23:51.95+00:52:1713:584,3
724STACHAŃCZYK Dariusz 690Open Masters Mężczyzn81M 59110:2000:00:0001:23:55.1501:23:55.15+00:52:2013:594,3
725STACHAŃCZYK Monika 691Open Masters Kobiet20K 13410:2000:00:0001:23:55.2501:23:55.25+00:52:2013:594,3
726GRZYBEK Bartosz 776Open Mężczyzn373M 59211:1000:00:0001:23:56.7001:23:56.70+00:52:2113:594,3
727MROCZKA Maciej 424Open Mężczyzn374M 59308:3000:00:0001:23:58.6501:23:58.65+00:52:2313:594,3
728SZCEPAŃSKI Marcin 438Open Mężczyzn375M 59408:3000:00:0001:23:58.8501:23:58.85+00:52:2313:594,3
729WOLNY Krzysztof 360forBET RunnersOpen Mężczyzn376M 59508:3000:00:0001:23:58.9501:23:58.95+00:52:2413:594,3
730SCHMIDT Paweł 158Befit24team Elite Masters Mężczyzn18M 59607:4000:00:0001:24:09.1001:24:09.10+00:52:3414:014,3
731WĘŻYK Kinga 545Open Kobiet93K 13509:3000:00:0001:24:25.1501:24:25.15+00:52:5014:044,3
732PRZYCHODZIEŃ Szymon 587Open Mężczyzn377M 59709:3000:00:0001:24:25.3001:24:25.30+00:52:5014:044,3
733ROMEJKO Karolina 613SzturmOpen Kobiet94K 13610:1000:00:0001:24:43.8001:24:43.80+00:53:0814:074,2
734ZIELIŃSKA Alena 1093Open Kobiet95K 13713:1000:00:0001:24:44.2501:24:44.25+00:53:0914:074,2
735PIWKO Tamara 1028Open Kobiet96K 13813:1000:00:0001:24:46.0501:24:46.05+00:53:1114:074,2
736GORZEŃ Krzysztof 853Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn378M 59811:3000:00:0001:24:54.7501:24:54.75+00:53:1914:094,2
736MICHALCZYK Patryk 855Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn378M 59811:3000:00:0001:24:54.7501:24:54.75+00:53:1914:094,2
738DOLIBÓG Ewa 857Runmageddonowe Świry Open Kobiet97K 13911:3000:00:0001:24:55.0001:24:55.00+00:53:2014:094,2
739SEKUŁA Katarzyna 856Łowcy pierożkówOpen Kobiet98K 14011:3000:00:0001:24:55.1501:24:55.15+00:53:2014:094,2
740GŁYK Łukasz 3Carbon Silesia SportElite Mężczyzn122M 60007:0000:00:0001:25:06.3001:25:06.30+00:53:3114:114,2
741ŻOŁNIERZ Tomasz 1035Knk TeamOpen Mężczyzn380M 60113:1500:00:0001:25:18.7001:25:18.70+00:53:4314:134,2
742LEWICKI Mateusz 1034Knk TeamOpen Mężczyzn381M 60213:1500:00:0001:25:19.9001:25:19.90+00:53:4414:134,2
743KUREK Małgorzata 349Carbon Silesia SportOpen Kobiet99K 14108:3000:00:0001:25:37.7501:25:37.75+00:54:0214:164,2
744PIEŁA Szymon 215Elite Mężczyzn123M 60307:4000:00:0001:25:44.4501:25:44.45+00:54:0914:174,2
745PRASKI Rafał 586Open Masters Mężczyzn82M 60409:3000:00:0001:25:52.0001:25:52.00+00:54:1714:184,2
746PLUTA Mateusz 585Open Mężczyzn382M 60509:3000:00:0001:25:55.2001:25:55.20+00:54:2014:194,2
747MAKIEŁA Mateusz 500DrużynaPierścienia1212Open Mężczyzn383M 60609:2000:00:0001:25:56.0001:25:56.00+00:54:2114:194,2
748GRUSZKA Michał 499DrużynaPierścienia1212Open Mężczyzn384M 60709:2000:00:0001:25:56.3001:25:56.30+00:54:2114:194,2
749SZYMANEK Karolina 704BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet100K 14210:3000:00:0001:26:20.7501:26:20.75+00:54:4514:234,2
750FIRUZEK Szymon 703BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn385M 60810:3000:00:0001:26:21.2501:26:21.25+00:54:4614:234,2
751ROCHALSKI Kamil 635Open Mężczyzn386M 60910:1000:00:0001:26:25.0501:26:25.05+00:54:5014:244,2
752KOCZYBA Karolina 612SzturmOpen Kobiet101K 14310:1000:00:0001:26:25.2001:26:25.20+00:54:5014:244,2
753TOMCZAK Jacek 1077Open Mężczyzn387M 61008:1000:00:0001:26:27.2501:26:27.25+00:54:5214:244,2
754ANTONCZENKO Piotr 648CROSS - ŚWIONYOpen Mężczyzn388M 61110:2000:00:0001:26:38.2001:26:38.20+00:55:0314:264,2
755ANTONCZENKO Ewa 647CROSS - ŚWIONYOpen Masters Kobiet21K 14410:2000:00:0001:26:38.5501:26:38.55+00:55:0314:264,2
756OGAZA Anna 350Carbon Silesia SportOpen Kobiet102K 14508:3000:00:0001:26:44.3501:26:44.35+00:55:0914:274,2
757HABER Monika 219Carbon Silesia SportElite Kobiet23K 14607:5000:00:0001:26:58.2501:26:58.25+00:55:2314:294,1
758KUCZKOWSKA Marta 262WATAHAElite Kobiet24K 14707:5000:00:0001:26:58.7001:26:58.70+00:55:2314:294,1
759TRZASKALIK Ireneusz 441Open Masters Mężczyzn83M 61208:3000:00:0001:27:10.4001:27:10.40+00:55:3514:314,1
760FUCHS Jan 321Open Mężczyzn389M 61308:1000:00:0001:27:16.6001:27:16.60+00:55:4114:324,1
761FRĄCZEK Samuel 404Open Mężczyzn390M 61408:2000:00:0001:27:22.6501:27:22.65+00:55:4714:334,1
762SZKLARSKI Daniel 439Open Mężczyzn391M 61508:2000:00:0001:27:24.3501:27:24.35+00:55:4914:344,1
763KOŁODZIEJ Artur 671Open Masters Mężczyzn84M 61610:2000:00:0001:27:45.6501:27:45.65+00:56:1014:374,1
764KMIECIK Justyna 903Husaria raceOpen Kobiet103K 14812:1000:00:0001:27:48.6501:27:48.65+00:56:1314:384,1
765KOBUS Dawid 341AmatoresOpen Mężczyzn392M 61708:3000:00:0001:28:01.7501:28:01.75+00:56:2614:404,1
766JARKULISZ Pawel 340AmatoresOpen Mężczyzn393M 61808:3000:00:0001:28:02.1001:28:02.10+00:56:2714:404,1
767ŻABICKI Mariusz 1080Open Mężczyzn394M 61909:1000:00:0001:28:16.2501:28:16.25+00:56:4114:424,1
768NIEDZIELA Maciej 479Open Mężczyzn395M 62009:1000:00:0001:28:16.9001:28:16.90+00:56:4114:424,1
769KURTYKA Przemysław 706Fit & More RybnikOpen Mężczyzn396M 62110:3000:00:0001:28:29.8001:28:29.80+00:56:5414:444,1
770URBANEK Adrian 844Open Mężczyzn397M 62211:2000:00:0001:28:51.0001:28:51.00+00:57:1614:484,1
771ZUBER Sebastian 597Ajnfach GrupaOpen Mężczyzn398M 62310:1000:00:0001:28:54.3501:28:54.35+00:57:1914:494,0
772SZYMECZEK Armin 596Ajnfach GrupaOpen Mężczyzn399M 62410:1000:00:0001:28:54.4501:28:54.45+00:57:1914:494,0
773SZŁAPA Fabian 642Open Mężczyzn400M 62510:1000:00:0001:28:55.3001:28:55.30+00:57:2014:494,0
774MALISZEWSKI Dariusz 677Open Mężczyzn401M 62610:2000:00:0001:29:10.1501:29:10.15+00:57:3514:514,0
775BRZEZINKA Mariusz 183SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn124M 62707:4000:00:0001:29:11.6501:29:11.65+00:57:3614:514,0
776KABUTH Marlena 826Open Kobiet104K 14911:2000:00:0001:29:16.8001:29:16.80+00:57:4114:524,0
777DOKTORCZYK Patryk 819Open Mężczyzn402M 62811:2000:00:0001:29:17.3501:29:17.35+00:57:4214:524,0
778MACIOCHA Wojciech 1036Need FinanceOpen Mężczyzn403M 62913:1500:00:0001:29:20.4501:29:20.45+00:57:4514:534,0
779TARNOWSKI Tomasz 1066Open Mężczyzn404M 63010:3000:00:0001:29:25.0501:29:25.05+00:57:5014:544,0
780UŁASOWICZ Adrian 1039Need FinanceOpen Mężczyzn405M 63113:1500:00:0001:29:25.2001:29:25.20+00:57:5014:544,0
781WITKOWSKI Maciej 1067Open Mężczyzn406M 63210:3000:00:0001:29:25.8501:29:25.85+00:57:5014:544,0
782PLIS Paweł 1037Need FinanceOpen Mężczyzn407M 63313:1500:00:0001:29:29.4501:29:29.45+00:57:5414:544,0
783OLSZAR Andrzej 480Open Mężczyzn408M 63409:1000:00:0001:29:36.6001:29:36.60+00:58:0114:564,0
784SZYMAŃSKI Krzysztof 1038Need FinanceOpen Mężczyzn409M 63513:1500:00:0001:29:40.2501:29:40.25+00:58:0514:564,0
785KAJPUST Piotr 854Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn410M 63611:3000:00:0001:29:46.5501:29:46.55+00:58:1114:574,0
786KURZA Karolina 418Open Kobiet105K 15008:2000:00:0001:30:26.3501:30:26.35+00:58:5115:044,0
787KURZA Kamil 417Open Mężczyzn411M 63708:2000:00:0001:30:26.9001:30:26.90+00:58:5115:044,0
788JASKÓLSKI Szymon 6Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn412M 63807:0000:00:0001:30:43.3001:30:43.30+00:59:0815:074,0
789DĄBROWSKI Krzysztof 87SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn19M 63907:1000:00:0001:30:46.4001:30:46.40+00:59:1115:074,0
790JAŁOCHA Sylwia 243Lemon TeamElite Kobiet25K 15107:5000:00:0001:30:46.9501:30:46.95+00:59:1215:074,0
791KOTLARZ Marta 1091Arena GliwiceOpen Kobiet106K 15212:2000:00:0001:31:02.6501:31:02.65+00:59:2715:104,0
792POŁEĆ Leszek 95WATAHAElite Mężczyzn125M 64007:1000:00:0001:31:02.8001:31:02.80+00:59:2715:104,0
793WODECKI Dawid 457Husaria Race Team Open Mężczyzn413M 64109:1000:00:0001:31:03.0501:31:03.05+00:59:2815:104,0
794MIZERA Beata 455CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet22K 15309:1000:00:0001:31:07.2001:31:07.20+00:59:3215:114,0
795CHILIMOŃCZYK Dominik 950Arena GliwiceOpen Mężczyzn414M 64212:2000:00:0001:31:11.8501:31:11.85+00:59:3615:113,9
796GÓRKA Mateusz 1089Arena GliwiceOpen Mężczyzn415M 64312:2000:00:0001:31:12.7001:31:12.70+00:59:3715:123,9
797PIGUŁA Daria 351Carbon Silesia SportOpen Masters Kobiet23K 15408:3000:00:0001:31:16.9001:31:16.90+00:59:4115:123,9
798GRZESIAK Kinga 471Open Kobiet107K 15509:1000:00:0001:31:49.4001:31:49.40+01:00:1415:183,9
799NOWOK Michał 60Carbon Silesia SportElite Mężczyzn126M 64407:1000:00:0001:32:20.4501:32:20.45+01:00:4515:233,9
800ZYCH Zbyszek 110Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn20M 64507:2000:00:0001:32:27.4001:32:27.40+01:00:5215:243,9
801OLENDER Sebastian 427Open Mężczyzn416M 64608:3000:00:0001:32:31.8501:32:31.85+01:00:5615:253,9
802BIENIEK Agata 380SOCIOS SILESIAOpen Kobiet108K 15608:2000:00:0001:32:37.1001:32:37.10+01:01:0215:263,9
802MAZUR Monika 383SOCIOS SILESIAOpen Kobiet108K 15608:2000:00:0001:32:37.1001:32:37.10+01:01:0215:263,9
802PERDIAN Mariola 385SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet24K 15608:2000:00:0001:32:37.1001:32:37.10+01:01:0215:263,9
805BIENIEK Natalia 381SOCIOS SILESIAOpen Kobiet110K 15908:2000:00:0001:32:37.3501:32:37.35+01:01:0215:263,9
806SCZASNY Anna 688Open Kobiet111K 16010:2000:00:0001:32:51.7501:32:51.75+01:01:1615:283,9
807DURAJ Patryk 539Open Mężczyzn417M 64709:2000:00:0001:32:55.5001:32:55.50+01:01:2015:293,9
808DURAJ Dominik 566Open Mężczyzn418M 64809:2000:00:0001:32:56.0001:32:56.00+01:01:2115:293,9
809LEISZNER Izabela 223Carbon Silesia SportElite Kobiet26K 16107:5000:00:0001:33:09.4501:33:09.45+01:01:3415:313,9
810BENTKOWSKA Magdalena 234Dirty SparrowsElite Kobiet27K 16207:5000:00:0001:33:44.3001:33:44.30+01:02:0915:373,8
811KOŁODZIEJ Agata 573Open Kobiet112K 16309:3000:00:0001:33:45.7501:33:45.75+01:02:1015:373,8
812MAZGAJ Konrad 578Open Mężczyzn419M 64909:3000:00:0001:33:46.2001:33:46.20+01:02:1115:373,8
813LEWANDOWSKI Przemysław 175Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn21M 65007:4000:00:0001:33:46.3501:33:46.35+01:02:1115:373,8
814BURDZIĄG Anna 701BłotołazyOpen Kobiet113K 16410:3000:00:0001:34:04.5501:34:04.55+01:02:2915:403,8
815GREMBOWSKA Justyna 702BłotołazyOpen Kobiet114K 16510:3000:00:0001:34:05.3501:34:05.35+01:02:3015:403,8
816OLSZOWY Joanna 514Pędzące AnakondyOpen Kobiet115K 16609:2000:00:0001:34:06.2501:34:06.25+01:02:3115:413,8
817LOCH Gabriela 508Pędzące AnakondyOpen Masters Kobiet25K 16709:2000:00:0001:34:07.1001:34:07.10+01:02:3215:413,8
818SMEKALOVA Maryna 485Open Kobiet116K 16809:1000:00:0001:34:19.1501:34:19.15+01:02:4415:433,8
819SZOŁTYSEK Kamil 812UrokomandoOpen Mężczyzn420M 65111:2000:00:0001:34:21.0501:34:21.05+01:02:4615:433,8
820WALLA Katarzyna 491Open Kobiet117K 16909:1000:00:0001:34:24.3001:34:24.30+01:02:4915:443,8
821KRÓLAK Klaudyna 477Open Kobiet118K 17009:1000:00:0001:34:25.4501:34:25.45+01:02:5015:443,8
822ŁUKASIK Zuzanna 369Łowcy pierożkówOpen Kobiet119K 17108:3000:00:0001:34:26.1001:34:26.10+01:02:5115:443,8
823JAKUBIAK Natalia 368Łowcy pierożkówOpen Kobiet120K 17208:3000:00:0001:34:26.4501:34:26.45+01:02:5115:443,8
824DITRICH Adrian 64CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn127M 65207:1000:00:0001:34:34.9001:34:34.90+01:02:5915:453,8
825MROCZKO Karolina 580Open Kobiet121K 17309:3000:00:0001:34:42.0501:34:42.05+01:03:0715:473,8
826LOCH-HOJKA Angelika 510Pędzące AnakondyOpen Kobiet122K 17409:2000:00:0001:34:51.8501:34:51.85+01:03:1615:483,8
827LOCH Miroslaw 509Pędzące AnakondyOpen Masters Mężczyzn85M 65309:2000:00:0001:35:05.0001:35:05.00+01:03:3015:503,8
828HOJKA Lechosław 503Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn421M 65409:2000:00:0001:35:05.2501:35:05.25+01:03:3015:503,8
829SARLEJ Robert 72Ex TeamElite Mężczyzn128M 65507:1000:00:0001:35:22.9501:35:22.95+01:03:4815:533,8
830ŁUSZCZAK Anna 244Lemon TeamElite Kobiet28K 17507:5000:00:0001:35:30.8501:35:30.85+01:03:5515:553,8
831STENCEL Sara 810UrokomandoOpen Kobiet123K 17611:2000:00:0001:35:38.6501:35:38.65+01:04:0315:563,8
832ŻĄDŁO Karol 645Open Mężczyzn422M 65610:1000:00:0001:35:39.1001:35:39.10+01:04:0415:563,8
833WAWSZCZYK Martha 644Open Kobiet124K 17710:1000:00:0001:35:39.6501:35:39.65+01:04:0415:563,8
834OLEŚ Agata 512Pędzące AnakondyOpen Kobiet125K 17809:2000:00:0001:35:47.3001:35:47.30+01:04:1215:573,8
835OLEŚ Marcin 513Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn423M 65709:2000:00:0001:35:47.4501:35:47.45+01:04:1215:573,8
836KOZAK Arkadiusz 208Elite Mężczyzn129M 65807:4000:00:0001:36:34.4501:36:34.45+01:04:5916:053,7
837DRZĄSZCZ Krzysztof 403Open Mężczyzn424M 65908:2000:00:0001:36:39.4001:36:39.40+01:05:0416:063,7
838WÓJCIK Monika 516Pędzące AnakondyOpen Kobiet126K 17909:2000:00:0001:36:56.8501:36:56.85+01:05:2116:093,7
839LOCH Dawid 507Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn425M 66009:2000:00:0001:37:18.1001:37:18.10+01:05:4316:133,7
840NOGŁY Dawid 426Open Mężczyzn426M 66108:2000:00:0001:37:37.0001:37:37.00+01:06:0216:163,7
841KOZIK Mateusz 506Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn427M 66209:2000:00:0001:37:40.9501:37:40.95+01:06:0616:163,7
842CZEKALSKA Renata 916Open Kobiet127K 18012:1000:00:0001:37:42.6501:37:42.65+01:06:0716:173,7
843BEDNARSKA-KRASKA Hanna 913Open Kobiet128K 18112:1000:00:0001:37:42.7501:37:42.75+01:06:0716:173,7
844MOTYL Agnieszka 541Open Kobiet129K 18209:2000:00:0001:37:44.9001:37:44.90+01:06:0916:173,7
845MAGIERSKI Radosław 560SverumOpen Mężczyzn428M 66309:2000:00:0001:37:45.0001:37:45.00+01:06:1016:173,7
846SZYBIAK Krzysztof 440Open Mężczyzn429M 66408:2000:00:0001:37:45.8501:37:45.85+01:06:1016:173,7
847DĄBROWSKI Adrian 851Kolorowa DrużynaOpen Mężczyzn430M 66509:2000:00:0001:37:46.4501:37:46.45+01:06:1116:173,7
848GAWĘDA Aleksandra 852Kolorowa DrużynaOpen Kobiet130K 18309:2000:00:0001:37:46.5501:37:46.55+01:06:1116:173,7
849CIERKOSZ Wioleta 850Kolorowa DrużynaOpen Kobiet131K 18409:2000:00:0001:37:46.9501:37:46.95+01:06:1216:173,7
850ZABICKI Jakub 532SverumOpen Mężczyzn431M 66609:2000:00:0001:37:47.3501:37:47.35+01:06:1216:173,7
851SOŚNICKA Anna 590Open Kobiet132K 18509:2000:00:0001:37:47.4001:37:47.40+01:06:1216:173,7
852GABRYŚ Piotr 569Open Mężczyzn432M 66709:2000:00:0001:37:48.0001:37:48.00+01:06:1316:183,7
853ZIÓŁEK Krzysztof 178POWER TRAININGElite Mężczyzn130M 66807:4000:00:0001:38:06.0501:38:06.05+01:06:3116:213,7
854JANOWSKA Karolina 809UrokomandoOpen Kobiet133K 18611:2000:00:0001:39:05.3001:39:05.30+01:07:3016:303,6
855KOZŁOWSKI Kamil 413Open Mężczyzn433M 66908:2000:00:0001:39:18.8001:39:18.80+01:07:4316:333,6
856SZOŁTYSEK Dawid 811UrokomandoOpen Mężczyzn434M 67011:2000:00:0001:39:26.8001:39:26.80+01:07:5116:343,6
857KLANOWSKI Marcin 7Carbon Silesia SportElite Mężczyzn131M 67107:0000:00:0001:39:51.7501:39:51.75+01:08:1616:383,6
858SYC Paulina 367Koniu SquadOpen Kobiet134K 18708:3000:00:0001:40:53.9001:40:53.90+01:09:1816:483,6
859BRYDNIAK Anna 366Koniu SquadOpen Masters Kobiet26K 18808:3000:00:0001:40:54.0501:40:54.05+01:09:1916:493,6
860NABAGŁO Marcin 167KOCHAM SŁODKIEElite Mężczyzn132M 67207:4000:00:0001:40:59.8501:40:59.85+01:09:2416:493,6
861OLECH Grzegorz 168Lemon TeamElite Mężczyzn133M 67307:4000:00:0001:41:02.6001:41:02.60+01:09:2716:503,6
862DĄBEK Rafał 617Open Mężczyzn435M 67410:2000:00:0001:41:21.4001:41:21.40+01:09:4616:533,6
863WITEK Bartosz 813UrokomandoOpen Mężczyzn436M 67511:2000:00:0001:41:22.9501:41:22.95+01:09:4816:533,6
864STEFAN Grzegorz 295Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn86M 67608:1000:00:0001:41:47.1001:41:47.10+01:10:1216:573,5
865GRUBBA Rafał 408Open Mężczyzn437M 67708:2000:00:0001:42:04.7001:42:04.70+01:10:2917:003,5
866MAŚKA Agnieszka 911PowerTeamOpen Kobiet135K 18912:1000:00:0001:42:55.4001:42:55.40+01:11:2017:093,5
867GÓRKA Paulina 908PowerTeamOpen Kobiet136K 19012:1000:00:0001:42:56.3501:42:56.35+01:11:2117:093,5
868HULIM Tomasz 462Partners Open Mężczyzn438M 67809:1000:00:0001:43:10.6501:43:10.65+01:11:3517:113,5
869NAWROCKI Daniel 330Open Mężczyzn439M 67908:1000:00:0001:43:11.3501:43:11.35+01:11:3617:113,5
870FLOREK Dawid 320Open Mężczyzn440M 68008:1000:00:0001:43:11.6501:43:11.65+01:11:3617:113,5
871KATUSZONEK Paweł 909PowerTeamOpen Mężczyzn441M 68112:1000:00:0001:43:23.8501:43:23.85+01:11:4817:133,5
872KATUSZONEK Roksana 910PowerTeamOpen Kobiet137K 19112:1000:00:0001:43:25.6001:43:25.60+01:11:5017:143,5
873GORCZEWSKI Maciej 186SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn134M 68207:4000:00:0001:43:27.3501:43:27.35+01:11:5217:143,5
874PRZYBYLSKA Ada 687Open Kobiet138K 19210:2000:00:0001:43:54.9501:43:54.95+01:12:2017:193,5
875KAMIŃSKI Marcin 668Open Mężczyzn442M 68310:2000:00:0001:43:55.6501:43:55.65+01:12:2017:193,5
876DOROBISZ Adrian 354Fake RunnerOpen Mężczyzn443M 68408:2000:00:0001:44:02.9501:44:02.95+01:12:2817:203,5
877KAMIŃSKA Ewa 356Fake RunnerOpen Kobiet139K 19308:2000:00:0001:44:07.2001:44:07.20+01:12:3217:213,5
877WIECZOREK Damian 358Fake RunnerOpen Mężczyzn444M 68508:2000:00:0001:44:07.2001:44:07.20+01:12:3217:213,5
879MASŁOŃ Olga 357Fake RunnerOpen Kobiet140K 19408:2000:00:0001:44:11.6001:44:11.60+01:12:3617:213,5
880GOCYŁ Iga 355Fake RunnerOpen Kobiet141K 19508:2000:00:0001:44:14.4501:44:14.45+01:12:3917:223,5
881GREMBOWSKI Robert 159BłotołazyOpen Mężczyzn445M 68607:4000:00:0001:44:15.5001:44:15.50+01:12:4017:223,5
882SZOPA Beniamin 161FURIA TeamElite Masters Mężczyzn22M 68707:4000:00:0001:44:16.4001:44:16.40+01:12:4117:223,5
883DUDRA Mateusz 771Open Mężczyzn446M 68811:1000:00:0001:44:17.7501:44:17.75+01:12:4217:223,5
884CZECHOWSKI Filip 353Fake RunnerOpen Mężczyzn447M 68908:2000:00:0001:44:19.2501:44:19.25+01:12:4417:233,5
885DUDRA Katarzyna 770Open Kobiet142K 19611:1000:00:0001:44:19.7001:44:19.70+01:12:4417:233,5
886LALIK Rajmund 784Open Masters Mężczyzn87M 69011:1000:00:0001:44:20.8501:44:20.85+01:12:4517:233,5
887GÓRNAŚ Adam 406Open Mężczyzn448M 69108:2000:00:0001:44:25.2501:44:25.25+01:12:5017:243,4
888GÓRNAŚ Adam 407Open Mężczyzn449M 69208:2000:00:0001:44:26.3501:44:26.35+01:12:5117:243,4
889BORCZUK Mariusz 768Open Mężczyzn450M 69311:1000:00:0001:44:32.8501:44:32.85+01:12:5717:253,4
890TUPACZEWSKI Piotr 192United RunnersElite Mężczyzn135M 69407:4000:00:0001:44:43.0501:44:43.05+01:13:0817:273,4
891KAFLOWSKI Artur 188SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn136M 69507:4000:00:0001:45:23.0001:45:23.00+01:13:4817:333,4
892ŁĘPICKA Marta 323Open Kobiet143K 19708:1000:00:0001:45:26.3001:45:26.30+01:13:5117:343,4
893MACIEJCZEK Kamil 450Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn451M 69609:1000:00:0001:45:41.2001:45:41.20+01:14:0617:363,4
894MICHALSKI Mateusz 451Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn452M 69709:1000:00:0001:45:41.8001:45:41.80+01:14:0617:363,4
895SZCZUKA Martyna 453Byle Przeżyć TeamOpen Kobiet144K 19809:1000:00:0001:45:41.9001:45:41.90+01:14:0617:363,4
896ŚPIEWOK Paweł 452Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn453M 69809:1000:00:0001:45:42.9001:45:42.90+01:14:0717:373,4
897WAZ Mateusz 454Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn454M 69909:1000:00:0001:45:46.7501:45:46.75+01:14:1117:373,4
898GAŃKO Mateusz 84Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn137M 70007:1000:00:0001:45:47.8501:45:47.85+01:14:1217:373,4
899HOPPE Adam 472Open Mężczyzn455M 70109:1000:00:0001:46:04.0001:46:04.00+01:14:2917:403,4
900TECLER Jacek 464Partners Open Mężczyzn456M 70209:1000:00:0001:46:11.6501:46:11.65+01:14:3617:413,4
901SHINOHARA Juzozuo 484Open Kobiet145K 19909:1000:00:0001:46:27.2501:46:27.25+01:14:5217:443,4
902BRACHACZEK Bartosz 449Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn457M 70309:1000:00:0001:46:44.4501:46:44.45+01:15:0917:473,4
903GASZKA Barbara 470Open Kobiet146K 20009:1000:00:0001:46:52.4501:46:52.45+01:15:1717:483,4
904ŚLIWKA Roksana 463Partners Open Kobiet147K 20109:1000:00:0001:46:52.8001:46:52.80+01:15:1717:483,4
905GASZKA Agnieszka 461Partners Open Kobiet148K 20209:1000:00:0001:46:54.0001:46:54.00+01:15:1917:493,4
906WIENDLOCHA Paweł 137SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn458M 70407:2000:00:0001:47:06.3001:47:06.30+01:15:3117:513,4
907NAPIERAJ Katarzyna 227Carbon Silesia SportElite Kobiet29K 20307:5000:00:0001:47:27.4501:47:27.45+01:15:5217:543,4
908PAWLIŃSKI Łukasz 150Elite Mężczyzn138M 70507:2000:00:0001:47:30.8501:47:30.85+01:15:5517:553,3
909PIETRUSZKA Grzegorz 152Elite Mężczyzn139M 70607:2000:00:0001:47:37.3001:47:37.30+01:16:0217:563,3
910MAJWALD Marcela 421Open Kobiet149K 20408:3000:00:0001:48:24.7501:48:24.75+01:16:4918:043,3
911ROZMYŚLAK Patrycja 435Open Kobiet150K 20508:3000:00:0001:48:25.0001:48:25.00+01:16:5018:043,3
912ROMAŃCZYK Piotr 433Open Mężczyzn459M 70708:3000:00:0001:48:44.5001:48:44.50+01:17:0918:073,3
913MATUSZNY Patryk 422Open Mężczyzn460M 70808:3000:00:0001:48:44.7501:48:44.75+01:17:0918:073,3
914KUBIK Dawid 293Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn461M 70908:1000:00:0001:49:29.7501:49:29.75+01:17:5418:143,3
915JUSZKIEWICZ Dominik 100Elite Mężczyzn140M 71007:1000:00:0001:50:25.0501:50:25.05+01:18:5018:243,3
916SKWAREK Tomasz 12Carbon Silesia SportElite Mężczyzn141M 71107:0000:00:0001:50:31.8501:50:31.85+01:18:5618:253,3
917PAMULA Danuta 376Poledancers by MIJUOpen Kobiet151K 20608:2000:00:0001:50:33.1001:50:33.10+01:18:5818:253,3
918MAJEWSKA-PENCARSKA Anna 375Poledancers by MIJUOpen Kobiet152K 20708:2000:00:0001:50:33.3501:50:33.35+01:18:5818:253,3
919GÓRSKA Beata 374Poledancers by MIJUOpen Kobiet153K 20808:2000:00:0001:50:43.6001:50:43.60+01:19:0818:273,3
920WOJCIECHOWSKI Maciej 103Elite Mężczyzn142M 71207:1000:00:0001:51:06.7501:51:06.75+01:19:3118:313,2
921RASIŃSKA Diana 377Poledancers by MIJUOpen Kobiet154K 20908:2000:00:0001:51:19.7501:51:19.75+01:19:4418:333,2
922ROKITA Natalia 378Poledancers by MIJUOpen Kobiet155K 21008:2000:00:0001:51:20.4501:51:20.45+01:19:4518:333,2
923CHABROWSKA Joanna 606Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet156K 21110:1000:00:0001:52:08.8501:52:08.85+01:20:3318:413,2
924MROCZKA Tadeusz 212Elite Masters Mężczyzn23M 71307:4000:00:0001:52:22.5001:52:22.50+01:20:4718:433,2
925DUKAT Sandra 242Lemon TeamElite Kobiet30K 21207:5000:00:0001:53:03.3001:53:03.30+01:21:2818:503,2
926SIMON Adam 165Husaria Race Team Elite Mężczyzn143M 71407:4000:00:0001:53:10.4001:53:10.40+01:21:3518:513,2
927TOMAN Karolina 267Elite Kobiet31K 21307:5000:00:0001:53:16.8001:53:16.80+01:21:4118:523,2
928BARTLOMIEJCZYK Sylwia 253SOCIOS SILESIAOpen Kobiet157K 21407:5000:00:0001:53:20.6001:53:20.60+01:21:4518:533,2
929CAREWICZ Marek 181RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn24M 71507:4000:00:0001:53:52.9001:53:52.90+01:22:1718:583,2
930MADEJ Jakub 160FURIA TeamElite Mężczyzn144M 71607:4000:00:0001:54:59.1501:54:59.15+01:23:2419:093,1
931ZALEWSKI Marcin 157Elite Mężczyzn145M 71707:2000:00:0001:55:02.6501:55:02.65+01:23:2719:103,1
932ZIEMNICKI Tomasz 119Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn25M 71807:2000:00:0001:55:18.9501:55:18.95+01:23:4419:133,1
933KROCZEK Łukasz 147Elite Mężczyzn146M 71907:2000:00:0001:55:56.0501:55:56.05+01:24:2119:193,1
934MICHALCZYK Karolina 225Carbon Silesia SportElite Masters Kobiet1K 21507:5000:00:0001:56:03.1501:56:03.15+01:24:2819:203,1
935ŁĘPICKI Mateusz 83Lemon TeamElite Mężczyzn147M 72007:1000:00:0001:56:36.2501:56:36.25+01:25:0119:263,1
936SZCZEPANIK Michał 155Elite Mężczyzn148M 72107:2000:00:0001:57:42.9501:57:42.95+01:26:0819:373,1
937STANA Maria 395ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Kobiet158K 21608:2000:00:0001:58:09.3501:58:09.35+01:26:3419:413,0
938HALFAR Łukasz 392ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Mężczyzn462M 72208:2000:00:0001:58:09.7001:58:09.70+01:26:3419:413,0
939JOJKO Tomasz 393ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Mężczyzn463M 72308:2000:00:0001:58:10.1501:58:10.15+01:26:3519:413,0
940KOCHANEK-MORGAŁA Katarzyna 394ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Kobiet159K 21708:2000:00:0001:58:10.2501:58:10.25+01:26:3519:413,0
941TROSIŃSKI Marcin 396ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Mężczyzn464M 72408:2000:00:0001:58:10.8001:58:10.80+01:26:3519:413,0
941ZMYSŁOWSKA Karolina 397ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Kobiet160K 21808:2000:00:0001:58:10.8001:58:10.80+01:26:3519:413,0
943GAŃKO Karolina 248Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet32K 21907:5000:00:0001:58:31.3501:58:31.35+01:26:5619:453,0
944DOMAN Łukasz 185SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn26M 72507:4000:00:0001:58:47.2001:58:47.20+01:27:1219:473,0
945OLSZEWSKI Łukasz 890Open Mężczyzn465M 72611:2000:00:0001:58:54.7501:58:54.75+01:27:1919:493,0
946BIJAK Szymon 875Open Mężczyzn466M 72711:2000:00:0001:58:54.9501:58:54.95+01:27:2019:493,0
947JAWORSKI Przemek 121HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn149M 72807:2000:00:0001:59:08.7501:59:08.75+01:27:3319:513,0
948AUGUSTYNIAK Kamil 193Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn150M 72907:4000:00:0001:59:28.2001:59:28.20+01:27:5319:543,0
949DERYŁO Mateusz 184SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn151M 73007:4000:00:0002:00:03.7502:00:03.75+01:28:2820:003,0
950FRANICA Mateusz 2Carbon Silesia SportElite Mężczyzn152M 73107:0000:00:0002:00:19.8002:00:19.80+01:28:4420:033,0
951WYPYCH Adam 54Open Mężczyzn467M 73207:0000:00:0002:00:57.2502:00:57.25+01:29:2220:093,0
952ŚLĘCZKOWSKI Błażej 311Warriors ŁódźOpen Mężczyzn468M 73308:1000:00:0002:01:23.1502:01:23.15+01:29:4820:133,0
953KWIATKOWSKI Robert 310Warriors ŁódźOpen Mężczyzn469M 73408:1000:00:0002:01:23.4502:01:23.45+01:29:4820:133,0
954MROCZKA Szymon 211Elite Mężczyzn153M 73507:4000:00:0002:01:58.4002:01:58.40+01:30:2320:193,0
955LURKA Kamil 324Open Mężczyzn470M 73608:1000:00:0002:02:23.3502:02:23.35+01:30:4820:232,9
956DOLEZIK Patryk 204Elite Mężczyzn154M 73707:4000:00:0002:02:32.2502:02:32.25+01:30:5720:252,9
957BŁASZKIEWICZ Dorota 241Lemon TeamElite Kobiet33K 22007:5000:00:0002:03:09.2502:03:09.25+01:31:3420:312,9
958KULIGOWSKA Małgorzata 236Fit & More RybnikElite Masters Kobiet2K 22107:5000:00:0002:03:27.2002:03:27.20+01:31:5220:342,9
959WŁÓKA Bartosz 335Open Mężczyzn471M 73808:1000:00:0002:04:18.2002:04:18.20+01:32:4320:432,9
960ENGELMAN Krzysztof 319Open Mężczyzn472M 73908:1000:00:0002:04:28.0502:04:28.05+01:32:5320:442,9
961ŁYSIK Piotr 174Moja Kambodża <3Elite Mężczyzn155M 74007:4000:00:0002:04:37.5002:04:37.50+01:33:0220:462,9
962ZWIERZYK Damian 339Open Mężczyzn473M 74108:1000:00:0002:04:47.1002:04:47.10+01:33:1220:472,9
963SZCZĘCH Damian 27Koniu SquadElite Mężczyzn156M 74207:0000:00:0002:04:51.4502:04:51.45+01:33:1620:482,9
964GAJDZIK Piotr 322Open Mężczyzn474M 74308:1000:00:0002:04:55.6502:04:55.65+01:33:2020:492,9
965MUC Bartosz 329Open Mężczyzn475M 74408:1000:00:0002:05:42.8002:05:42.80+01:34:0720:572,9
966STANCLIK Krzysztof 294Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn476M 74508:1000:00:0002:05:45.0002:05:45.00+01:34:1020:572,9
967BALON Dawid 313Open Mężczyzn477M 74608:1000:00:0002:05:55.6502:05:55.65+01:34:2020:592,9
968GRODOŃ Piotr 292Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn478M 74708:1000:00:0002:06:01.5002:06:01.50+01:34:2621:002,9
969ŻELAZKO Paulina 296Carbon Silesia SportOpen Kobiet161K 22208:1000:00:0002:06:02.0502:06:02.05+01:34:2721:002,9
970MOSTOWSKI Radosław 196Warriors ŁódźElite Mężczyzn157M 74807:4000:00:0002:06:16.5502:06:16.55+01:34:4121:022,9
971BLACHA Arkadiusz 399Open Mężczyzn479M 74908:2000:00:0002:06:33.9502:06:33.95+01:34:5921:052,8
972LORENZ Albert 111Centrum TreninguElite Mężczyzn158M 75007:2000:00:0002:06:34.6502:06:34.65+01:34:5921:052,8
973SZYMAŃSKA Agnieszka 228Carbon Silesia SportElite Kobiet34K 22307:5000:00:0002:06:35.3002:06:35.30+01:35:0021:052,8
974PASTOR Karolina 428Open Kobiet162K 22408:2000:00:0002:06:48.9002:06:48.90+01:35:1321:082,8
975WOŁYNIEC Wojciech 134RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn27M 75107:2000:00:0002:07:48.8002:07:48.80+01:36:1321:182,8
976LATUSEK Wioletta 419Open Kobiet163K 22508:3000:00:0002:08:04.8502:08:04.85+01:36:2921:202,8
977KLONOWICZ Stanisław 80Hunters OCR TeamOpen Masters Mężczyzn88M 75207:1000:00:0002:08:38.0502:08:38.05+01:37:0321:262,8
978SKWAREK Magdalena 352Carbon Silesia SportOpen Kobiet164K 22608:3000:00:0002:10:15.1502:10:15.15+01:38:4021:422,8
979HANUSZ Krzysztof 348Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn89M 75308:3000:00:0002:10:15.2002:10:15.20+01:38:4021:422,8
979GOŁĘBIOWSKA Izabela 345Carbon Silesia SportOpen Kobiet165K 22708:3000:00:0002:10:15.2002:10:15.20+01:38:4021:422,8
981HANUSZ Aneta 347Carbon Silesia SportOpen Kobiet166K 22808:3000:00:0002:10:15.5502:10:15.55+01:38:4021:422,8
982GIERMEK Michał 205Elite Mężczyzn159M 75407:4000:00:0002:13:41.1002:13:41.10+01:42:0622:162,7
983OLJASZ Paweł 214Open Mężczyzn480M 75507:4000:00:0002:13:41.6502:13:41.65+01:42:0622:162,7
984BAYGER Krystian 93WATAHAElite Mężczyzn160M 75607:1000:00:0002:14:48.1002:14:48.10+01:43:1322:282,7
985ŁACEK Rafał 148Elite Mężczyzn161M 75707:2000:00:0002:15:39.5502:15:39.55+01:44:0422:362,7
986REJDYCH Tomasz 123Husaria Race Team Open Mężczyzn481M 75807:2000:00:0002:16:15.3502:16:15.35+01:44:4022:422,6
987WALIGÓRA Agata 229Carbon Silesia SportOpen Kobiet167K 22907:5000:00:0002:17:59.4002:17:59.40+01:46:2422:592,6
988KRĘCICHWOST Anna 415Open Kobiet168K 23008:2000:00:0002:19:19.4502:19:19.45+01:47:4423:132,6
989WOJTCZAK Jakub 336Open Mężczyzn482M 75908:1000:00:0002:19:35.6502:19:35.65+01:48:0023:152,6
990PAJĄK Michał 331Open Mężczyzn483M 76008:1000:00:0002:19:35.8002:19:35.80+01:48:0023:152,6
991MATYJASEK Karol 326Open Mężczyzn484M 76108:1000:00:0002:19:36.0502:19:36.05+01:48:0123:162,6
992ZANDER Kamil 338Open Mężczyzn485M 76208:1000:00:0002:19:36.1502:19:36.15+01:48:0123:162,6
993DAMASZEK Grzegorz 317Open Masters Mężczyzn90M 76308:1000:00:0002:19:36.7002:19:36.70+01:48:0123:162,6
994DŁUGOSZ Agnieszka 238HARPAGAN BEASTElite Kobiet35K 23107:5000:00:0002:20:38.2502:20:38.25+01:49:0323:262,6
995MORMUL Patryk 63Centrum TreninguOpen Mężczyzn486M 76407:1000:00:0002:20:49.9002:20:49.90+01:49:1423:282,6
996GOŁĘBIOWSKA Paulina 346Carbon Silesia SportOpen Kobiet169K 23208:2000:00:0002:21:03.2502:21:03.25+01:49:2823:302,6
997GAGATEK Wirginia 344Carbon Silesia SportOpen Kobiet170K 23308:2000:00:0002:21:03.3502:21:03.35+01:49:2823:302,6
998BYCZEK Izabela 343Carbon Silesia SportOpen Kobiet171K 23408:2000:00:0002:21:03.5002:21:03.50+01:49:2823:302,6
999KORNAS Szymon 138STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn162M 76507:2000:00:0002:21:29.9002:21:29.90+01:49:5423:342,5
1000KOZIOŁ Kamil 8Carbon Silesia SportElite Mężczyzn163M 76607:0000:00:0002:24:37.5502:24:37.55+01:53:0224:062,5
1001MIZERA Mateusz 17CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn164M 76707:0000:00:0002:29:14.9502:29:14.95+01:57:4024:522,4
1002WYSOCKA Klaudia 232Carbon Silesia SportOpen Kobiet172K 23507:5000:00:0002:29:31.5502:29:31.55+01:57:5624:552,4
1003WRZOSEK Patryk 15Carbon Silesia SportElite Mężczyzn165M 76807:0000:00:0002:29:32.0502:29:32.05+01:57:5724:552,4
1004WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 230Carbon Silesia SportElite Kobiet36K 23607:5000:00:0002:30:39.6502:30:39.65+01:59:0425:062,4
1005BYKOWSKI Wojciech 16CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn166M 76907:0000:00:0002:31:27.2502:31:27.25+01:59:5225:142,4
1006HUS Natalia 220Carbon Silesia SportElite Kobiet37K 23707:5000:00:0002:31:37.3002:31:37.30+02:00:0225:162,4
1007PIESIURA Krzysztof 135SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn167M 77007:2000:00:0002:35:44.0002:35:44.00+02:04:0925:572,3
1008ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej 133RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn487M 77107:2000:00:0002:35:52.8502:35:52.85+02:04:1725:582,3
1009MATUSIAK-OLECH Izabela 245Lemon TeamElite Kobiet38K 23807:5000:00:0002:37:42.8002:37:42.80+02:06:0726:172,3
1010HANUSIAK Leszek 25Koniu SquadOpen Mężczyzn488M 77207:0000:00:0002:37:56.0002:37:56.00+02:06:2126:192,3
1011KAMIŃSKI Zbigniew 76GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn168M 77307:1000:00:0002:38:53.1502:38:53.15+02:07:1826:282,3
1012KLICH Sonia 222Carbon Silesia SportElite Kobiet39K 23907:5000:00:0002:39:44.0002:39:44.00+02:08:0926:372,3
1013RDUCH Mateusz 164Husaria Race Team Open Mężczyzn489M 77407:4000:00:0002:41:28.0002:41:28.00+02:09:5326:542,2
1014KAMINSKA Dorota 237GRUBIORZE LOTAJOMElite Kobiet40K 24007:5000:00:0002:46:16.9502:46:16.95+02:14:4227:422,2
1015MARKOWICZ Ewelina 224Carbon Silesia SportElite Kobiet41K 24107:5000:00:0002:46:17.3002:46:17.30+02:14:4227:422,2
1016REKIEĆ Kaja 247Miraz Race TeamElite Kobiet42K 24207:5000:00:0002:46:17.9502:46:17.95+02:14:4327:422,2
1017CZYŻ Tobiasz 62Centrum TreninguElite Mężczyzn169M 77507:1000:00:0002:49:21.6502:49:21.65+02:17:4628:132,1
1018SZYMAŃSKA Kinga 260Warriors ŁódźElite Kobiet43K 24307:5000:00:0002:53:04.2502:53:04.25+02:21:2928:502,1
1019PAWLIKOWSKA Zuzanna 259Warriors ŁódźOpen Kobiet173K 24407:5000:00:0002:53:04.4002:53:04.40+02:21:2928:502,1
1020SZWEDO Artur 79HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn170M 77607:1000:00:0002:53:04.7002:53:04.70+02:21:2928:502,1
1021ZUBOWICZ Łukasz 65CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn490M 77707:1000:00:0002:54:53.0502:54:53.05+02:23:1829:082,1
1022TOMASZEWICZ Adam 82Klono TeamElite Mężczyzn171M 77807:1000:00:0002:55:15.6502:55:15.65+02:23:4029:122,1
1023CZARDYBON Dominik 170Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn491M 77907:4000:00:0002:55:16.2502:55:16.25+02:23:4129:122,1
1024ŁACIAK Dawid 43Utani Gran HurOpen Mężczyzn492M 78007:0000:00:0003:00:58.7503:00:58.75+02:29:2330:092,0
1025ANUSZCZYK Mariusz 202Elite Masters Mężczyzn28M 78107:4000:00:0003:01:06.0003:01:06.00+02:29:3130:112,0
1026SOSNA Paweł 216Elite Mężczyzn172M 78207:4000:00:0003:06:17.9503:06:17.95+02:34:4331:021,9
1027BAŃKA Agnieszka 252SOCIOS SILESIAElite Kobiet44K 24507:5000:00:0003:13:47.6503:13:47.65+02:42:1232:171,9
1028GUZEK Kamil 195Warriors ŁódźElite Mężczyzn173M 78307:4000:00:0003:22:22.9003:22:22.90+02:50:4733:431,8
1029ZACHARA Katarzyna 246Lemon TeamElite Kobiet45K 24607:5000:00:0003:26:12.2003:26:12.20+02:54:3734:221,7
1030KITALA Radosław 96Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn493M 78407:1000:00:0003:41:15.1003:41:15.10+03:09:4036:521,6
1031OŚLIZŁO Tomasz 300SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn174M 78507:0000:00:00   
1032BORKOWSKI Damian 803Rozbiegamy Nowy DwórOpen Mężczyzn494M 78611:2000:00:00   
1033KMIECIK Marcin 904Husaria Race Team Open Mężczyzn495M 78712:1000:00:00   
1034KOWALCZYK Konrad 849KIEPSKO U MNIE Z KREATYWNOŚCIĄOpen Mężczyzn496M 78811:3000:00:00   
1035GEMBALCZYK Wojciech 822Open Mężczyzn497M 78911:2000:00:00   
1036MALCZEWSKI Tomasz 999BRYGIERY OCROpen Mężczyzn498M 79013:1000:00:00   
Znaleziono 1036 wynik(ów)