Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3720 |
Wystartowało : | 3420 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 3383 |
Na trasie : | 37 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WEJKNIS Krzysztof | 75 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2 | SŁONIEWSKI Rafał | 76 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
3 | PIETRZAK Tomek | 77 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
4 | PLATA Arkadiusz | 80 | trener24h.com.pl | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
5 | BAYGER Krystian | 81 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
6 | WILK Sylwester | 82 | Wilk Trenuje | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
7 | OZIEMSKI Arkadiusz | 106 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
8 | PIONK Tadeusz | 108 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
9 | PROKUDIN Nikolay | 110 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
10 | STRYCZEK Patryk | 112 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
11 | DERECZENIK Norbert | 139 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
12 | SIEŃKO David | 18 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
13 | WOŁYNIEC Bogdan | 19 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
14 | WOŁYNIEC Braian | 20 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
15 | MIZGALSKI Jacek | 31 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
16 | PACYGON Tomek | 32 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
17 | SKRĘTY Patryk | 33 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 34 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
19 | ŁUCZAK Paweł | 46 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
20 | MARCÓWKA Paweł | 48 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
21 | ROMANOWSKI Łukasz | 49 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
22 | KURTA Rafał | 60 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
23 | MORAWSKI Grzegorz | 61 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
24 | JURECKI Adrian | 63 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
25 | MASHUKOV Andrei | 1 | 39 rus | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
26 | BĄK Łukasz | 2 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
27 | CEJKO Dawid | 3 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
28 | CZERWINSKI Maciej | 4 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
29 | RĘBACZ Krzysztof | 5 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
30 | KOZIOŁ Kamil | 43 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
31 | KUBIESA Jakub | 45 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
32 | SUCHY Tomasz | 52 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
33 | SZYMEL Jacek | 53 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
34 | ROGUSKI Adam | 6 | BASTION | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
35 | SZABŁOWSKI Adam | 7 | BASTION | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
36 | KĄKOL Kacper | 10 | Biegowy_świr | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
37 | BIEGANSKI Bogumil | 11 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
38 | MILEWICZ Dariusz | 12 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
39 | FRANICA Mateusz | 13 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
40 | STANCLIK Krzysztof | 15 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
41 | JUREWICZ Łukasz | 16 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
42 | GICZAN Wiktor | 21 | CHOBUKAN Białystok | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
43 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 23 | CrossFit Stocznia | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
44 | GAGON Denis | 24 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
45 | HANDZLIK Mateusz | 25 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
46 | HANDZLIK Tomasz | 26 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
47 | LORANC Paweł | 27 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
48 | SZARY Adam | 28 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
49 | KĄDZIELSKI Mirosław | 30 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
50 | ZALEJASZ Sylwester | 36 | Hell Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
51 | JANICKI Michał | 38 | Human OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
52 | WITKOWSKI Arkadiusz | 39 | Human OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
53 | CZUBASZEWSKI Kamil | 40 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
54 | FURA Piotr | 41 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
55 | HANUSIAK Leszek | 42 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
56 | GRALEC Dariusz | 57 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
57 | MICHALSKI Dawid | 58 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
58 | BANDOSZ Robert | 59 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
59 | MARUSZEWSKI Marcin | 65 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
60 | ORANKIEWICZ Krzysztof | 66 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
61 | SYWANYCZ Ireneusz | 69 | Pod Trzepakiem | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
62 | GUZ Grzegorz | 70 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
63 | KOWALSKI Bartosz | 72 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
64 | KOWALSKI Józef | 73 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
65 | ŁOBOCKI Andrzej | 74 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
66 | KRUCZKOWSKI Michał | 83 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
67 | CZERWONIEC Andrzej | 87 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
68 | GÓRECKI Krzysztof | 91 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
69 | GRZEGORZYCA Damian | 94 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
70 | HUDZIAK Dariusz | 95 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
71 | KARDACH Pawel | 96 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
72 | LASAK Piotr | 100 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
73 | LEHMANN Dawid | 101 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
74 | WARZECHA Marcin | 116 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
75 | WILCZYNSKI Tomasz | 117 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
76 | WŁODARSKI Piotr | 118 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
77 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 120 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
78 | SYLDATK Patryk | 113 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
79 | SZCZOTOK Wiktor | 114 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
80 | JESKA Tomasz | 29 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
81 | WIŚNIEWSKI Norbert | 54 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
82 | WÓJCIK Michał | 55 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
83 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 56 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
84 | LEJK Beniamin | 84 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
85 | ABRAMOWICZ Michał | 85 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 |
Znaleziono 85 wynik(ów)