RZEŹNICZEK 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-22
Miejsce:
Cisna
Dystans:
28 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
953
Wystartowało:
797
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
791
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 1000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
16.2km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAWIK Tomasz 4023ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/ TRENER BIEGACZYBRENNAM201M 100:00:0101:17:2102:22:48.6002:22:49.75 5:0611.8
2BĘTKOWSKI Piotr 4017CITY TRAIL TeamWARSZAWAM301M 200:00:0101:17:1902:24:42.8502:24:44.00+00:01:545:1011.6
3BEREŚ Arkadiusz 4479RZESZÓWM302M 300:00:0101:20:0002:27:40.0002:27:41.70+00:04:515:1611.4
4CHOJNACKI Szymon 4029Renelagh HarriersŁÓDŹM303M 400:00:0101:19:5902:30:53.3002:30:54.45+00:08:045:2311.1
5WOŹNIAK Michał 4030Hoka One One PolandKRAKÓWM202M 500:00:0101:20:0202:33:36.7502:33:37.75+00:10:485:2910.9
6KAROLKIEWICZ Daniel 4509WARSZAWAM304M 600:00:0101:19:3502:33:36.8502:33:38.55+00:10:485:2910.9
7DUDZIK Łukasz 4037Góral BiegaKAMIENICAM305M 700:00:0101:26:1402:40:14.4502:40:16.35+00:17:255:4310.5
8KOWAL Amadeusz 4053Naprzód MłocinyLUBACZÓWM306M 800:00:0201:25:0902:40:24.2502:40:26.90+00:17:355:4310.5
9WIŚNIEWSKA Martyna 4935WARSZAWAK301K 100:00:0201:28:5402:45:05.8002:45:08.05+00:22:175:5310.2
10CHODAKOWSKI Rafał 4039OstroBiecĆMIELÓWM401M 900:00:0101:29:4502:45:53.9502:45:55.65+00:23:055:5510.1
11GOMOŁYSEK Kinga 4034Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK302K 200:00:0101:27:5102:47:00.9002:47:02.70+00:24:125:5710.1
12SYCHOWICZ Daniel 4025OTWOCKM402M 1000:00:0101:29:5502:47:07.8502:47:09.30+00:24:195:5810.1
13SARNA Kamil 4072KRASNEM307M 1100:00:0301:28:3902:47:13.2002:47:16.55+00:24:245:5810
14KOWALCZYK Adam 4048Adidas Runners WarsawLESZNOM308M 1200:00:0201:28:5702:50:49.7002:50:52.40+00:28:016:069.8
15DOMINIAK Michał 4047KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM309M 1300:00:0401:29:1302:51:32.5502:51:36.85+00:28:436:079.8
16TOPOLSKI Marcin 4051JADOWNIKIM403M 1400:00:0401:33:5102:52:17.8502:52:22.75+00:29:296:099.8
17MAZURKIEWICZ Tomasz 4931SANOKM404M 1500:00:0101:31:2302:52:33.5502:52:35.30+00:29:446:099.7
18RAKSZAWA Krzysztof 4936RYBNIKM405M 1600:00:0301:32:2802:55:22.1002:55:25.45+00:32:336:159.6
19BURYŁO Mateusz 4919Perfect Runner TeamJODŁÓWKAM203M 1700:00:0201:32:1802:55:28.7502:55:31.10+00:32:406:169.6
20RUPIŃSKI Krzysztof 4869KONSTANCIN-JEZIORNAM204M 1800:00:0501:30:2102:55:30.8502:55:36.45+00:32:426:169.6
21DZIÓB Romuald 4873CRACOVIA WIELICZKAWIELICZKAM406M 1900:00:0401:33:3302:55:49.9002:55:54.75+00:33:016:169.6
22KOWALCZYK Agnieszka 4028ADIDAS RUNNERS WARSAWLESZNOK303K 300:00:0101:33:5502:56:10.6002:56:12.45+00:33:226:179.5
23MUCKUS Filip 4040KS KANAŁEKWARSZAWAM3010M 2000:00:0301:29:4202:56:16.3002:56:19.95+00:33:276:179.5
24LATAK Michał 4121Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM407M 2100:00:0901:33:4802:56:15.0502:56:24.10+00:33:266:179.5
25STAWIARZ Paweł 4059MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM3011M 2200:00:0401:32:5002:58:13.3502:58:18.10+00:35:246:219.4
26LABUZ Malgorzata 4923CZARNIWROCLAWK304K 400:00:0301:34:0302:58:37.6502:58:41.45+00:35:496:229.4
27KĄKOL Michał 4174RacefighterMIŃSK MAZOWIECKIM3012M 2300:00:0701:38:5402:59:56.6003:00:04.15+00:37:086:259.3
28LIPIŃSKI Hubert 4052KS KanałekWARSZAWAM3013M 2400:00:0301:33:5303:01:26.7503:01:29.95+00:38:386:289.3
29FIRST Tomasz 4910PŁOŃSKM205M 2500:00:5601:32:2503:01:09.2003:02:05.30+00:38:206:289.3
30NOWAK Łukasz 4046NOA / CS RUNNING TEAMWROCŁAWM3014M 2600:00:0301:38:3003:03:19.7503:03:22.85+00:40:316:329.2
31DĄBROWSKI Tomasz 4149Husaria Race Team RzeszówRZESZÓWM3015M 2700:00:1001:38:1803:03:33.3503:03:44.10+00:40:446:339.2
32KULIGA Sławomir 4475Posmakuj Run TeamKROSNOM3016M 2800:00:2301:36:4703:04:50.2503:05:13.50+00:42:016:369.1
33JASTRZĄBEK Konrad Jastrząbek: 4043EVErRUNŁÓDŹM3017M 2900:00:0501:37:2703:06:14.2003:06:19.65+00:43:256:399
34JUSZCZAK Marcin 4137RaceFighterCEGŁÓWM3018M 3000:00:0701:39:1603:06:28.6003:06:35.75+00:43:406:399
35PRZYWARA Piotr 4086Mtu Aero Engines PolskaBUDY GŁOGOWSKIEM3019M 3100:00:0501:35:1703:06:57.2003:07:02.95+00:44:086:409
36DESKA Leszek 4041www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAM408M 3200:00:1301:36:2703:07:06.3003:07:19.95+00:44:176:409
37OGŁUSZKA Michał 4104SAFEPRO Usługi BHPRZESZÓWM3020M 3300:00:1101:37:3603:07:14.6003:07:25.75+00:44:266:419
38PTASZYŃSKI Wojciech 4067SPEED FEET '16KOŚCIANM501M 3400:00:0501:40:0403:07:32.9503:07:38.25+00:44:446:419
39SOBOLEWSKI Mikołaj 4833SZYMANOWSKI Triathlon TeamADAMÓWM3021M 3500:00:4001:36:4403:08:57.3503:09:37.80+00:46:086:448.9
40MAŚLANY Daniel 4254SANOKM409M 3600:00:0801:36:2403:10:03.8003:10:12.55+00:47:156:478.8
41NOWOSIELSKI Grzegorz 4070BombaBiegaWARSZAWAM206M 3700:00:0501:32:4703:10:47.2503:10:52.50+00:47:586:488.8
42KACZMARCZYK Przemysław 4878Matner Running Team/WatahaROLANTOWICEM207M 3800:00:0201:36:3603:10:58.1003:11:00.55+00:48:096:498.8
43ROGALA Grzegorz 4172BOGUCHWAŁAM4010M 3900:00:0201:36:1503:11:03.0003:11:05.70+00:48:146:498.8
44KORNOBIS Monika 4099KawikRunningTEAM/ Go Aptiv!KRAKÓWK201K 500:00:0201:40:1303:11:18.2003:11:20.25+00:48:296:498.8
45BAJSAROWICZ Marlena 4223WKURW_TEAMJELCZ-LASKOWICEK202K 600:00:0501:40:1903:11:41.8503:11:47.10+00:48:536:508.8
46WOJTAS Janusz 4113WARSZAWAM502M 4000:00:2201:42:5103:12:13.9003:12:36.50+00:49:256:518.7
47CZEGUS Marcin 4193Running PołaniecPOŁANIECM4011M 4100:00:0401:36:4703:12:58.5003:13:02.65+00:50:096:538.7
48BĄK Marcin 4062LUBLIN BIEGALUBLINM4012M 4200:00:0401:42:1303:13:21.8503:13:26.50+00:50:336:548.7
49ANIOŁ Mateusz 4266KillazGÓRNOM3022M 4300:00:1801:41:2103:13:23.1503:13:41.80+00:50:346:548.7
50IZDEBSKI Damian 4083PISZCZACM3024M 4400:00:1201:40:5803:13:49.7503:14:02.60+00:51:016:558.7
51SAŁAMACHA Jarosław 4519Żórawski TeamWARSZAWAM3023M 4500:00:3901:47:0703:13:28.3003:14:07.55+00:50:396:548.7
52BEDNARSKI Arkadiusz 4926WIRYM3025M 4600:00:1401:40:4403:14:11.8003:14:26.45+00:51:236:568.7
53RZEWUSKI Jakub 4154STO-nogi MilanówekBRWINÓWM208M 4700:00:1501:41:1903:14:28.5003:14:44.15+00:51:396:568.6
54MICOR Mateusz 4253GILOWICEM3026M 4800:00:1901:40:3703:15:15.9003:15:35.65+00:52:276:588.6
55ŻMUDA Michał 4026RASZYNM4013M 4900:00:0401:37:1703:15:47.5003:15:51.65+00:52:586:598.6
56CHWALISZ Łukasz 4105Night RunnersPOZNAŃM209M 5000:00:3001:44:4303:16:02.1503:16:32.30+00:53:137:008.6
57PERZ Krzysztof 4019Fabryka BieganiaOSTRM3027M 5100:00:0201:26:0203:16:32.6503:16:34.80+00:53:447:018.5
58SURDACKI Mateusz 4143NAŁĘCZÓWM3028M 5200:00:1201:41:3903:17:21.5503:17:33.55+00:54:327:028.5
59WITKOWSKI Piotr 4077Vege RunnersWARSZAWAM2010M 5300:00:1101:41:0303:17:26.6003:17:38.55+00:54:387:038.5
60WÓJCIK Krzysztof 4074Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4014M 5400:00:0201:37:0303:17:40.8003:17:43.45+00:54:527:038.5
61GACA Michał 4045PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4015M 5500:00:2401:45:0203:19:05.3503:19:30.15+00:56:167:068.4
62ZALEWSKI Andrzej 4820Team NutriliteWARSZAWAM601M 5600:00:0701:41:2803:19:29.1503:19:36.65+00:56:407:078.4
63SZCZECINA Konrad 4159OBRĘBM2011M 5700:00:1401:43:1203:20:00.1503:20:14.40+00:57:117:088.4
64KRAWCZYK Jan 4700Klub Pod WisienkąKRAKÓWM3029M 5800:00:5301:44:0303:20:09.5003:21:02.55+00:57:207:088.4
65BARAŃSKI Jarosław 4930RADOMM3030M 5900:00:2601:46:5503:20:41.7503:21:07.75+00:57:537:108.4
66STĘPIEŃ Mirosław 4102RossbieganiŁÓDŹM4016M 6000:00:1401:41:2203:21:41.1503:21:55.85+00:58:527:128.3
67WITEK Paweł 4200WARSZAWAM2012M 6100:00:1401:43:1603:21:55.2503:22:09.60+00:59:067:128.3
68RAMOTOWSKI Marcin 4160WARSZAWAM4017M 6200:00:2201:46:5403:22:21.8503:22:44.50+00:59:337:138.3
69DRZAZGA Tomasz 4090WARSZAWAM3031M 6300:00:0801:41:0603:22:45.6003:22:54.15+00:59:577:148.3
70SOWA Dariusz 4202Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM503M 6400:00:1201:46:4503:22:59.2503:23:11.30+01:00:107:148.3
71BAJERLEIN Joanna 4917POZNAŃK305K 700:00:3601:44:4303:22:48.0003:23:24.10+00:59:597:148.3
72BEŚKA Sławomir 4044OchajoRun & FriendsRYBNIK OCHOJECM4018M 6500:00:0701:41:4303:23:35.2003:23:42.90+01:00:467:168.3
73BŁACHNIO Jakub 4148Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM3032M 6600:00:1701:43:5703:23:25.3003:23:42.95+01:00:367:158.3
74KALBARCZYK Wojtek 4107Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3034M 6700:00:0301:42:3403:23:46.0503:23:49.60+01:00:577:168.2
75WĘGRZYN Marcin 4031Żmuda Running teamWARSZAWAM3035M 6800:00:0401:44:1503:23:46.5503:23:50.85+01:00:577:168.2
76GUT Przemysław 4948Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM3033M 6900:00:2201:44:4303:23:28.7003:23:51.00+01:00:407:168.3
77ŻYCHOWICZ Rafał 4294ALD Running TeamJABŁONNAM3036M 7000:00:2101:47:0103:23:50.3003:24:12.10+01:01:017:168.2
78KAWIŃSKA Sylwia 4410KRAKÓWK306K 800:00:4701:55:2903:23:30.1003:24:17.60+01:00:417:168.3
79DZIEWA Przemysław 4115Superior Industries Stalowa WolaBRANDWICAM4019M 7100:00:2401:53:1603:23:55.6003:24:20.05+01:01:077:178.2
80BARCIŃSKI Dariusz 4218PZU Sport TeamWARSZAWAM2013M 7200:00:2601:47:5203:23:56.4503:24:22.55+01:01:077:178.2
81OLSZAK Zenon 4321Warsaw Run ClubWARSZAWAM504M 7300:00:0601:49:1903:25:42.7503:25:49.40+01:02:547:208.2
82NIEPSUJ Łukasz 4780Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM3037M 7400:00:4501:47:0303:25:48.8003:26:33.80+01:03:007:218.2
83RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 4190Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3038M 7500:00:1601:49:2403:26:22.4003:26:38.75+01:03:337:228.1
84ŻYŁKA Ireneusz 4312biegaczSANOKM4020M 7600:00:0801:47:3703:26:31.5503:26:40.15+01:03:427:228.1
85ŚWIĄDERSKI Paweł 4358SZCZECINM4021M 7700:00:4201:49:1303:26:51.0503:27:33.45+01:04:027:238.1
86GAWROŃSKI Roman 4133ZALASEWOM3039M 7800:00:2901:45:1403:27:08.2503:27:37.25+01:04:197:238.1
87JAŻOWNIK Jacek 4136WRZEŚNIAM4022M 7900:00:2901:45:1403:27:08.2503:27:37.65+01:04:197:238.1
88LASKOWSKI Sławomir 4314PZU Sport TeamLEWIN BRZESKIM3040M 8000:00:2501:47:2703:27:13.0003:27:38.55+01:04:247:248.1
89KRYPSKI Bartosz 4098CrossFit SiedlceSIEDLCEM2014M 8100:00:0601:45:4803:27:34.2503:27:41.20+01:04:457:248.1
90GĄTARCZYK Mariusz 4897DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3041M 8200:00:1501:46:3603:27:48.1003:28:03.75+01:04:597:258.1
91JABŁOŃSKI Sebastian 4125SSW TEAM KROŚNICEWROCŁAWM3043M 8300:00:0401:46:3503:28:41.6003:28:46.55+01:05:537:278
92SZANIAWSKI Marcin 4101WARSZAWAM3042M 8400:00:1501:42:0403:28:36.8003:28:52.25+01:05:487:278.1
93DZIETCZYK Kamil 4117Aktywne ChoszcznoSZCZECINM3044M 8500:00:1601:49:0303:28:51.4003:29:07.45+01:06:027:278
94CIEŚLA Jarosław 4171Biegające MałżeństwoOLSZTYNEKM4024M 8600:00:1301:48:1003:29:16.7503:29:29.75+01:06:287:288
95URBANIK Kacper 4551WARSZAWAM2015M 8700:00:5101:44:3903:28:43.6503:29:35.15+01:05:557:278
96KISIEL Krzysztof 4723KWIDZYNM4023M 8800:01:1801:52:2503:28:31.0003:29:49.35+01:05:427:268.1
97KOZAK Mark 4933CHICAGOM3045M 8900:00:4801:46:4603:29:25.3003:30:14.10+01:06:367:288
98KOKSA Mateusz 4129OLSZTYNM2016M 9000:00:1001:43:2503:30:20.0503:30:30.90+01:07:317:308
99BROMKE Łukasz 4145Orange PolskaLUBLINM4025M 9100:00:0701:47:2603:30:24.8003:30:32.55+01:07:367:308
100ĆWIĄKAŁA Michał 4474ZARSZYNM3046M 9200:00:1101:47:3603:30:34.1003:30:45.75+01:07:457:318
101NALEWALSKA Joanna 4914#SobasTeamBOLESŁAWIECK307K 900:00:2301:48:1403:31:01.8003:31:24.90+01:08:137:328
102SŁABOŃ Mariusz 4371KIWK-a biegaWOLBROMM4026M 9300:00:3801:51:1103:31:13.9003:31:52.85+01:08:257:328
103STANOWSKI Bartłomiej 4080Cieszanów RunnersWARSZAWAM3047M 9400:00:0601:51:1103:31:47.7503:31:53.95+01:08:597:337.9
104KRZYMOWSKI Piotr 4642Akademia PrzyszłościLUBLINM3048M 9500:00:4101:51:2503:33:32.6503:34:14.20+01:10:447:377.9
105BARDAN Michał 4275ALD running teamWARSZAWAM3050M 9600:00:2201:46:4403:34:03.9003:34:26.30+01:11:157:387.8
106PRUS Aleksander 4096POZNAŃM3049M 9700:00:2901:44:4303:34:00.1503:34:29.50+01:11:117:387.9
107KWAŚNY Janusz 4076OSIEDLE POZNAŃSKIEM4028M 9800:00:1801:44:4303:34:12.3503:34:30.60+01:11:237:397.8
108KONSTANTY Katarzyna 4141Hoka One One PolandKRAKÓWK401K 1000:00:1301:53:2103:34:19.3503:34:32.95+01:11:307:397.8
109HERBICH-SAR Violetta 4153FUDU & co.PIOTRKÓW TRYBK403K 1100:00:0801:51:3603:34:31.3503:34:40.10+01:11:427:397.8
110SKWAREK Marcin 4081WARSZAWAM3051M 9900:00:1301:47:2603:34:27.6003:34:40.70+01:11:397:397.8
111OSTROWSKI Zbyszek 4109Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM505M 10000:00:3601:52:5903:34:11.6003:34:48.35+01:11:237:397.8
112DERWICH Karol 4432Wkurw TeamKRAKOWM4029M 10100:00:1801:53:2103:34:33.6503:34:51.90+01:11:457:397.8
113SZYBIAK Joanna 4557KRZYWCZAK402K 1200:00:3301:50:4003:34:23.6503:34:57.50+01:11:357:397.8
114NIEWDZIĘCZNY Jerzy 4865Są WolniejsiOLSZTYNM4027M 10200:01:0301:47:1603:33:56.6003:35:00.55+01:11:087:387.9
115OSMOLAK Agnieszka 4181PRO - RUN WROCŁAWWROCŁAWK308K 1300:00:3501:51:5403:34:49.0003:35:24.25+01:12:007:407.8
116GRYMUZA Zbigniew 4119LUBLINM506M 10300:00:2301:51:2503:35:08.8003:35:32.05+01:12:207:417.8
117LITKA Krzysztof 4883PZU SPORT TEAMWROCŁAWM4030M 10400:00:4101:40:5903:35:08.6503:35:49.65+01:12:207:417.8
118CYMBORSKA Jolanta 4245Warsaw Run ClubWARSZAWAK309K 1400:00:0601:48:5003:35:45.8503:35:51.90+01:12:577:427.8
119KOWALCZYK Robert 4353Łęczna BiegaŁĘCZNAM4031M 10500:00:4001:51:0903:35:12.9003:35:53.05+01:12:247:417.8
120PODEJMA Grzegorz 4173SWARZĘDZM4033M 10600:00:2801:45:1303:35:38.8003:36:07.55+01:12:507:427.8
121FEDAK Bohdan 4455ZAGÓRZM4032M 10700:00:4801:54:2403:35:23.5503:36:12.10+01:12:347:417.8
122ZATORSKI Paweł 4752Night DrinkersZGIERZM3052M 10800:00:4201:46:1503:36:11.1503:36:53.75+01:13:227:437.8
123GOŹDZIENIAK Sobiesław 4521KW KOTŁOWNIALUBLINM3053M 10900:00:4001:49:5203:36:19.1503:37:00.10+01:13:307:437.8
124KOŚCIELNY Aleksander 4416Mtu Aero EnginesRZESZÓWM4036M 11000:00:0501:50:3803:37:19.9003:37:25.75+01:14:317:457.7
125FLORIAN Krzysztof 4944RUDA ŚLĄSKAM4034M 11100:01:0001:57:5703:36:26.4503:37:27.20+01:13:377:437.8
126WILAMOWSKI Bartłomiej 4150Zostać UltrasemPŁOCKM3055M 11200:00:2601:53:1703:37:08.1003:37:34.95+01:14:197:457.7
127ŻYMOŁKA Piotr 4918Gazele MosznaZIELINA - MOSZNAM3054M 11300:01:1101:55:3203:36:29.3003:37:41.05+01:13:407:437.8
128KOSOWSKI Mateusz 4063WARSZAWAM4037M 11400:00:1001:56:2003:37:37.1503:37:47.85+01:14:487:467.7
129JAŁOCHA Michał 4419MOŻE SIĘ UDA!LUBLINM4035M 11500:00:3301:52:1603:37:18.1503:37:52.00+01:14:297:457.7
130WIERCIŃSKI Łukasz 4941WARSZAWAM3056M 11600:00:2101:55:3303:37:32.2503:37:54.10+01:14:437:467.7
131WÓJTOWICZ Magdalena 4139WARSZAWAK203K 1500:00:2801:54:4303:37:37.0003:38:05.90+01:14:487:467.7
132GAJEWSKI Jacek 4138Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM4039M 11700:00:1801:51:1303:37:53.6503:38:11.65+01:15:057:467.7
133KRZESIAK Łukasz 4360Masakra Klub SportowyWARSZAWAM4038M 11800:00:2501:51:0303:37:47.0503:38:12.15+01:14:587:467.7
134MAŁAJEWICZ Izabela 4813KRAKÓWK204K 1600:00:3101:57:4503:37:41.6503:38:13.05+01:14:537:467.7
135KAŹMIERCZAK Bartłomiej 4068ŁÓDŹM3057M 11900:00:1601:47:3503:37:59.7003:38:16.05+01:15:117:477.7
136DRAŃKO Piotr 4151OTWOCKM3058M 12000:00:0801:47:3003:38:33.1503:38:41.45+01:15:447:487.7
137GAWLIK Sławek 4022MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3059M 12100:00:0301:56:0903:38:44.8503:38:48.35+01:15:567:487.7
138BODZIOCH Grzegorz 4057Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4041M 12200:00:0301:49:1103:39:21.9003:39:24.90+01:16:337:507.7
139KOZŁOWSKI Tomasz 4155KONSTANCIN JEZIORNAM602M 12300:00:1201:53:4503:39:36.2003:39:48.35+01:16:477:507.7
140BODZEK Bartłomiej 4823TARNÓWM3060M 12400:01:1401:54:3203:39:00.4503:40:15.20+01:16:117:497.7
141SZYMALAK Michał 4082ŁÓDŹM4040M 12500:01:4301:52:0103:38:48.9503:40:32.55+01:16:007:487.7
142SZUMNY Nina 4355------------KRAKÓWK3010K 1700:00:0302:00:5303:40:34.1003:40:37.65+01:17:457:527.6
143PODEJMA Rafał 4216SpartaLASKIM4042M 12600:00:2001:51:0003:40:22.3003:40:43.05+01:17:337:527.6
144KUCHARCZYK Mikolaj 4793NOWA WIEŚ LĘBORSKAM2017M 12700:01:2002:02:1303:39:27.6003:40:47.65+01:16:397:507.7
145BUKAŁA Marcin 4095Vege RunnersBIELSKO-BIAŁAM2018M 12800:00:2401:55:5703:40:43.8503:41:08.20+01:17:557:537.6
146POGORZELSKI Mariusz 4896Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWM4043M 12900:00:2801:56:0303:40:55.2003:41:23.20+01:18:067:537.6
147PRĘTKIEWICZ Adam 4787TŁUSZCZM3061M 13000:01:4801:54:4603:39:54.0003:41:42.70+01:17:057:517.6
148JASTRZĄBEK Agnieszka 4147EVErRUNŁÓDŹK3011K 1800:00:1701:53:3403:41:29.1003:41:46.75+01:18:407:547.6
149CHOMA-GACA Agnieszka 4144PZU SPORT TEAMWARSZAWAK404K 1900:00:2401:55:4103:41:23.6503:41:47.65+01:18:357:547.6
150BIELEC Karol 4056Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3064M 13100:00:2701:53:1303:42:11.2003:42:38.25+01:19:227:567.6
151JANKOWSKI Rafał 4825GLKS Fałków/Naprzód MłocinyPOLICZNAM4044M 13200:01:1401:57:0703:41:25.4003:42:39.55+01:18:367:547.6
152JADWIŃSKI Wojciech 4165Reebok Run CrewWARSZAWAM4045M 13300:00:0801:48:0703:42:40.3003:42:48.90+01:19:517:577.5
153PIWONSKI Adam 4748GÓRA KALWARIAM3063M 13400:00:5701:55:3403:41:56.4003:42:53.90+01:19:077:557.6
154REJDYCH Tomasz 4687Husaria Race TeamKRAKÓWM3062M 13500:01:1601:44:5003:41:42.0003:42:58.55+01:18:537:557.6
155PIŁAT Jakub 4822Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3066M 13600:00:3701:57:2203:42:23.4503:43:00.85+01:19:347:567.6
156KORNAK Darusz 4079PKP CARGOMUNINAM4046M 13700:00:0401:54:5003:43:16.7003:43:21.20+01:20:287:587.5
157BLICHARZ Artur 4811KS SportivaOŁPINYM3065M 13800:01:3402:02:2803:42:12.7003:43:47.35+01:19:247:567.6
158SZWAŁEK Krzysztof 4263ZBYDNIÓWM3068M 13900:00:2201:51:0203:43:40.6503:44:02.70+01:20:527:597.5
159JAGUSZEWSKI Piotr 4127SulejówekSULEJÓWEKM3067M 14000:01:3302:06:0603:42:44.3003:44:18.15+01:19:557:577.5
160GŁUCHOWSKI Karol 4278WARSZAWAM3069M 14100:00:0901:49:2303:44:15.4003:44:24.60+01:21:268:007.5
161SOT Lucjan 4899A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM507M 14200:00:5101:55:3603:44:41.7503:45:33.35+01:21:538:017.5
162DOMINIK Kacper 4817ŁOMIANKIM2019M 14300:01:2801:58:3503:44:53.8003:46:22.75+01:22:058:017.5
163BUKALSKI Arkadiusz 4156Chełmska Grupa TriathlonuCHEŁMM4048M 14400:00:1401:51:3203:46:15.0503:46:29.90+01:23:268:047.4
163OSZUST Marcin 4556Chełmska Grupa TriathlonuZAGRODAM4047M 14500:00:1501:56:2703:46:14.9003:46:29.90+01:23:268:047.4
165ROZPARA Karolina 4531SZEBNIEK205K 2000:00:4801:58:1903:46:02.1503:46:51.05+01:23:138:047.4
166KAŁOWSKI Tomasz 4097OTWOCKM508M 14600:00:1002:01:3503:46:44.9503:46:55.80+01:23:568:057.4
167ZIÓŁKOWSKA Milena 4385WARSZAWAK3012K 2100:00:2101:57:5503:46:35.0003:46:56.50+01:23:468:057.4
168STARZYŃSKA Katarzyna 1049PokręceniPIŁAK405K 2200:01:2902:00:0503:45:28.0003:46:57.75+01:22:398:037.5
169AMBICKI Miłosz 4177RZESZÓWM3070M 14700:00:0901:54:3403:46:58.7003:47:08.10+01:24:108:067.4
170HORA Grzegorz 4049RUDA ŚLĄSKAM3071M 14800:00:3001:49:2903:47:44.1503:48:14.45+01:24:558:087.4
171DANIELEWSKI Andrzej 4246ŁÓDŹM3072M 14900:00:1201:47:3503:48:10.5003:48:23.30+01:25:218:087.4
172RAPACZ Marcin 4641Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM509M 15000:00:5801:57:5503:47:27.6503:48:26.35+01:24:398:077.4
173WASSER Michał 4890NOWA BOGACICAM2020M 15100:01:1702:01:2603:47:09.9503:48:27.60+01:24:218:067.4
174NAWROT Bartłomiej 4164KamieniołomLESKOM3073M 15200:00:0901:54:3003:48:26.2003:48:36.00+01:25:378:097.4
175SĘKIEWICZ Janusz 4134Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM2021M 15300:00:3301:54:5403:48:05.4503:48:38.90+01:25:168:087.4
176NOSKO Ewa 4493ŻAGAŃK3013K 2300:00:4701:59:3303:47:56.6503:48:44.40+01:25:088:087.4
177LASSOTA-BUJAK Mariola 4403#czeladzbiegaCZELADŹK406K 2400:00:4801:57:1003:48:42.4003:49:30.45+01:25:538:107.3
178KARDASZ Marek 4242Solina TeamPOLAŃCZYKM4053M 15400:00:0901:50:2003:49:28.2503:49:37.75+01:26:398:117.3
179JASIŃSKI Tomasz 4091IWONICZ ZDRÓJM4054M 15500:00:0501:49:0103:49:33.8003:49:39.45+01:26:458:117.3
180DŁUŻNIEWSKI Marcin 4273WARSZAWAM4051M 15600:00:2101:56:1303:49:18.4503:49:40.15+01:26:298:117.3
181GONET Sebastian 4402KRAKÓM4050M 15700:00:2501:57:3803:49:18.0503:49:43.15+01:26:298:117.3
182KOSIN Marcin 4327BSB Barczewo BiegaBARCZEWOM3075M 15800:00:2401:53:2103:49:22.7503:49:47.70+01:26:348:117.3
182BAJZERT Filip 4473PRZYKONAM4049M 15900:00:2901:54:1203:49:17.7503:49:47.70+01:26:298:117.3
184MAŃKOWSKA Anna 4350Drużyna WilkaOLSZTYNK3014K 2500:00:2702:00:1503:49:22.0003:49:49.65+01:26:338:117.3
185PODKALICKI Adrian 4827Beskid RUNNERSBIELSKO BIAŁAM3074M 16000:00:4401:54:3303:49:11.5003:49:56.45+01:26:228:117.3
186WRÓBEL Arkadiusz 4065LADZINM4052M 16100:00:3001:55:4603:49:26.1503:49:56.55+01:26:378:117.3
187OWCZAREK Katarzyna 4441RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIK206K 2600:00:2601:53:2703:49:33.8003:50:00.55+01:26:458:117.3
188ŁUKASZKIEWICZ Michał 4217Pożeracze kilosówTYCHYM4055M 16200:00:1901:55:3103:49:44.7503:50:03.80+01:26:568:127.3
189GOŚCINIAK Michał 4118NOWY DUNINÓWM2022M 16300:00:1701:53:4303:50:48.5503:51:06.25+01:27:598:147.3
190KOWARZYK Tomasz 4331ZGORZAŁAM3078M 16400:00:1701:52:2903:51:19.3003:51:36.65+01:28:308:157.3
191ZAWADZKI Grzegorz 4011PrestigeGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3079M 16500:00:1001:54:3203:51:35.0003:51:45.20+01:28:468:167.3
192BUDZYN Paulina 4712-KRAKÓWK3015K 2700:01:3202:02:0903:50:15.4003:51:47.60+01:27:268:137.3
193GRONCZEWSKI Artur 4332FMW RUNNERSWARSZAWAM4058M 16600:00:0801:54:1903:51:40.7503:51:48.75+01:28:528:167.3
194GAJEWIAK Adam 4203CS Group Runners TeamWARSZAWAM4057M 16700:00:1501:53:3703:51:38.5003:51:53.95+01:28:498:167.3
195BĄBALICKI Sławomir 4572TFP SPORT TEAMGOLĘCZEWOM3076M 16800:00:4201:58:4103:51:15.3503:51:57.70+01:28:268:157.3
196LEŚNIAK Piotr 4819Street Media Running TeamWARSZAWAM4056M 16900:00:5801:56:1803:51:05.0503:52:03.30+01:28:168:157.3
197CHOINSKI Mariusz 4060PIESZYCEM3077M 17000:00:5401:56:4203:51:17.1003:52:11.35+01:28:288:157.3
198DOBROWOLSKI Mateusz 4001SZCZECINM2023M 17100:00:2002:02:5003:52:19.8003:52:40.25+01:29:318:177.2
199KUCZBORSKI Jarosław 4839Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4060M 17200:00:4201:59:1803:52:52.4003:53:34.50+01:30:038:197.2
200BOROWIEC Arkadiusz 4560Chełm BiegaCHEŁMM4061M 17300:00:1301:58:5703:53:21.7003:53:35.55+01:30:338:207.2
201DANIEL Maria 4916WARSZAWAK3016K 2800:00:4002:01:4103:52:56.5003:53:36.85+01:30:078:197.2
202RYMDEJKO Agnieszka 4304MIELĘCINK207K 2900:00:2602:02:3603:53:20.4003:53:47.15+01:30:318:207.2
203KIERAT Paweł 4250Pożeracze kilosówGLIWICEM3081M 17400:00:1901:55:5603:53:33.7003:53:52.75+01:30:458:207.2
204MADEJSKI Krzysztof 4861WROCŁAWM3080M 17500:00:4602:02:2503:53:10.7503:53:57.25+01:30:228:197.2
205SKÓRA Przemysław 4800GLIWICEM4059M 17600:01:2302:03:0403:52:41.2003:54:04.50+01:29:528:187.2
206WAROWNY Piotr 4227biegusiem.plRYKIM4062M 17700:00:0601:57:1203:54:26.7503:54:33.70+01:31:388:227.2
207ŻEBROWSKA Jolanta 4169Potrenujemy?PUŁAWYK501K 3000:00:0901:55:5403:54:53.3003:55:03.15+01:32:048:237.2
208POŁOM Rafał 4271NOAWROCŁAWM3084M 17800:00:0201:50:1203:55:08.8003:55:11.75+01:32:208:237.1
209ZIELASKOWSKI Michal 4300WARSAWM4063M 17900:00:5201:55:4303:54:40.4503:55:33.25+01:31:518:227.2
210HALMANN Mirek 4003PGB Sportowa PaczkaWEJHEROWOM3082M 18000:00:5302:09:5503:54:41.4003:55:34.85+01:31:528:227.2
211MACIOSZEK Katarzyna 4301FlorkiWARSZAWAK3017K 3100:00:1902:01:0403:55:20.5003:55:40.45+01:32:318:247.1
212DROSZCZ Krzysztof 4188BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM3085M 18100:00:2301:58:0603:55:23.0003:55:46.70+01:32:348:247.1
213GŁĄB Daria 4405PRUDNIKK208K 3200:00:1602:02:2303:55:36.0003:55:52.75+01:32:478:247.1
214ZAŁĘCKI Michał 4131WARSZAWAM3083M 18200:01:0002:06:2803:54:56.2003:55:56.95+01:32:078:237.2
215ŚRODA Krzysztof 4570RZESZÓWM4066M 18300:00:5102:02:0503:55:11.2503:56:02.60+01:32:228:237.1
216SZYMSKI Rafał 4850Cidry LotajomRADZIONKÓWM4065M 18400:01:1401:56:5103:55:08.7503:56:23.45+01:32:208:237.1
217MAŁEK Paweł 4326Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4064M 18500:01:3302:03:1403:54:57.1003:56:30.35+01:32:088:237.2
218ZIMOCH Łukasz 4168Wataha SobótkaSOBÓTKAM2024M 18600:00:4602:04:2803:56:03.6003:56:50.15+01:33:158:257.1
219KRUTYS Marcin 4270RUNNING POŁANIECPOŁANIECM3086M 18700:00:2002:05:5003:56:41.9503:57:02.70+01:33:538:277.1
220KUNA Aleksandra 4727TERESZPOLK209K 3300:01:2402:02:5403:55:40.8003:57:05.55+01:32:528:257.1
221BUŁKA Piotr 4050UKS Herkules SulejówekSULEJÓWEKM4068M 18800:00:0901:53:5503:57:13.3503:57:22.40+01:34:248:287.1
222STACHYRA Rafal 4128ŁĘCZNAM3087M 18900:00:1101:57:0603:57:17.6503:57:29.30+01:34:298:287.1
223ORZOŁ Jacek 4084Leniwiec ZąbkiZĄBKIM3088M 19000:00:1201:57:2303:57:18.0503:57:30.50+01:34:298:287.1
224KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 4178RaceFighterSIENNICAK3019K 3400:00:0702:04:2603:57:30.2003:57:37.60+01:34:418:287.1
225OGŁUSZKA Elżbieta 4664SAFEPRO Usługi BHPRZESZÓWK3018K 3500:00:3602:01:2503:57:11.3003:57:47.70+01:34:228:287.1
225MARONKA Bartosz 4213KRAKÓWM2025M 19100:00:1402:03:1703:57:33.7003:57:47.70+01:34:458:297.1
227FALISZEWSKI Sebastian 4831ŁÓDŹM4067M 19200:01:4301:53:2803:56:08.4503:57:51.90+01:33:198:267.1
228MARCINKOWSKA Dominika 4257POZNAŃK2010K 3600:00:2702:00:1503:57:36.3003:58:03.95+01:34:478:297.1
229ŻELAZNY Agnieszka 4225Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK408K 3700:00:0201:52:1603:58:25.9503:58:28.30+01:35:378:307
230SZOPIŃSKI Wojtek 4295PZU Sport TeamSEROCKM3089M 19300:00:2601:53:1103:58:33.5003:59:00.40+01:35:448:317
231ŁUNIEWSKA Katarzyna 4235Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3020K 3800:00:2701:59:2603:58:45.4003:59:13.25+01:35:568:317
232RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 4291Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK407K 3900:01:0402:02:4003:58:10.1503:59:14.75+01:35:218:307.1
233BIEŃCZAK Zuzanna 4362ASICSFrontRunner PolandWARSZAWAK2011K 4000:00:0601:57:0603:59:13.5503:59:19.95+01:36:248:327
233GŁASZCZKA Magdalena 4380ASICS FrontRunner PolandSOBOLEWK2012K 4100:00:0601:57:0903:59:13.5503:59:19.95+01:36:248:327
235WRĘCZYCKI Łukasz 4378LUBLINIECM3090M 19400:00:2502:03:1703:58:55.1503:59:20.85+01:36:068:317
236POLOZYNSKI Andrzej 4180Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4069M 19500:00:4402:00:4803:58:55.5503:59:40.15+01:36:068:327
237TOMALA Dawid 4394runSZ-teamOSIEKM2026M 19600:00:5902:03:3603:58:44.9003:59:44.50+01:35:568:317
238MUCHA Aleksandra 4299DĄBRÓWKAK2013K 4200:00:4202:11:1603:59:39.0004:00:21.10+01:36:508:337
239ANDRZEJEWSKI Tomasz 4695Gillette RunPABIANICEM5010M 19700:00:2201:59:5504:00:08.3004:00:30.75+01:37:198:347
240FAJER Marek 4140Zwik Myszków Myszków BiegaMYSZKÓWM603M 19800:00:2601:53:3204:00:28.2504:00:54.35+01:37:398:357
241MACIEJAK Robert 4349WARSZAWAM4073M 19900:00:1501:53:3304:01:07.7504:01:22.90+01:38:198:367
242PESZEK Katarzyna 4269Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK409K 4300:00:1701:57:1504:01:15.1004:01:32.20+01:38:268:367
243LEMIESZKA Marta 4110Fracht Sport ClubSULEJÓWEKK2014K 4400:00:1301:57:1004:01:26.7004:01:39.75+01:38:388:377
244CHRAPAN Tomasz 4554OLKUSZM4070M 20000:01:0302:01:4804:00:37.0504:01:40.30+01:37:488:357
245STANISZEWSKA Joanna 4761SPCTORUŃK3021K 4500:01:2902:07:0104:00:12.6004:01:42.15+01:37:248:347
246ERNST Tomasz 4588ŁÓDŹM3091M 20100:00:4602:02:0804:01:08.6004:01:54.70+01:38:208:367
247FLIŚ Łukasz 4842Fulfill Dreams Team PszczynaPSZCZYNAM2027M 20200:01:4602:06:0704:00:09.4504:01:56.25+01:37:208:347
248ROGOLSKI Artur 4211PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4072M 20300:01:0302:04:5104:00:56.1004:01:59.95+01:38:078:367
249SIUDA Adam 4739ŁÓDŹM3092M 20400:00:4502:04:1804:01:18.0004:02:03.75+01:38:298:377
250GRZYWACZ Krzysztof 4940WARSZAWAM4071M 20500:01:2701:59:5004:00:43.2504:02:10.35+01:37:548:357
251SKOCZEK Cyprian 4369RZESZÓWM2029M 20600:00:3602:04:3904:01:48.5004:02:25.10+01:38:598:386.9
252LOREZN Anna 4447#ADAMCZERWIŃSKITEAMSUŁKÓWK3022K 4600:00:3002:06:2304:01:58.0504:02:28.75+01:39:098:386.9
253BRZOZOWSKA Teresa 4201Etisoft Running TeamJAWORZNOK502K 4700:00:1202:05:5504:03:02.3004:03:14.80+01:40:138:406.9
254DĄBROWSKI Bartosz 4120WRASZAWAM2028M 20700:01:5102:15:3504:01:24.5004:03:15.90+01:38:358:377
255BIAŁORUCKA Wioletta 4573Mazovia ProActiv CiechanówCIECHANÓWK4010K 4800:00:4502:02:2304:03:23.7504:04:09.20+01:40:358:416.9
256KRASUSKI Piotr 4794crossfit siedlceSIEDLCEM3094M 20800:00:0501:57:3304:04:27.5504:04:33.45+01:41:388:436.9
257ZAGOŻDŻON Maria 4584POZNAŃK3024K 4900:00:0502:06:5304:04:28.9504:04:34.30+01:41:408:436.9
258BAGIEŃSKI Marek 4293LIMBA.ORGPOZNAŃM4076M 20900:00:0502:06:5404:04:29.4004:04:34.45+01:41:408:436.9
259HULEWICZ-DOLEWSKA Elżbieta 4182AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4011K 5000:00:1101:56:2104:04:26.5504:04:37.75+01:41:378:436.9
259DOLEWSKI Andrzej 4021AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM4075M 21000:00:1101:56:2204:04:26.3504:04:37.75+01:41:378:436.9
261ROMAŃSKI Arkadiusz 4124ZĄBKIM3093M 21100:01:4702:08:0704:03:12.4004:05:00.35+01:40:238:416.9
262KUPAJ Oktawia 4199Vege RunnersŁOMIANKIK2015K 5100:00:2402:02:5804:04:38.5504:05:02.70+01:41:498:446.9
263KAŹMIERCZAK Michał 4232ZOFIÓWKAM4074M 21200:01:4202:10:2704:03:26.0504:05:08.95+01:40:378:416.9
264RIEKSTIINA Liga 4947BENEK3023K 5200:01:3202:18:2104:03:40.2004:05:13.00+01:40:518:426.9
265NADOLNY Piotr 4545LEONCINM3095M 21300:01:0402:04:5104:04:28.1504:05:32.35+01:41:398:436.9
266ZAKRZEWSKI Marcin 4396Sportowe ŻuleWARSZAWAM3096M 21400:00:1002:01:0604:05:45.5004:05:55.80+01:42:568:466.8
267JACHIMEK Maciej 4198WARSZAWAM4077M 21500:00:5402:09:1404:05:16.2504:06:10.90+01:42:278:456.8
268HABELSKI Jarosław 4525Sparta Ultra TeamKĘPNOM4078M 21600:00:2001:50:5904:05:52.7504:06:13.20+01:43:048:466.8
269KAŁOWSKI Bartosz 4073OTWOCKM2030M 21700:00:1002:00:5504:06:18.7004:06:29.30+01:43:308:476.8
270KORYCIŃSKI Adam 4282Crossfit SiedlceNOWE OPOLEM3099M 21800:00:0602:04:3504:06:27.7504:06:34.15+01:43:398:486.8
271PEPŁOŃSKI Mariusz 4489Gillette RUNŁÓDŹM3097M 21900:00:2102:11:3604:06:16.1504:06:37.95+01:43:278:476.8
272SZCZYGIELSKI Tomek 4445biegusiem. plRYKIM3098M 22000:00:2802:01:1404:06:22.0004:06:50.60+01:43:338:476.8
273SOKÓŁ Sylwia 4594SĘDZISZÓWK3025K 5300:01:1202:12:1404:05:38.5504:06:51.05+01:42:498:466.8
274SZPARAGA Dorota 4329PZU SPORT TEAMPIASTÓWK4012K 5400:00:2302:09:5104:07:13.8504:07:36.95+01:44:258:496.8
275WIŚNIEWSKI Marek 4398WARSZAWAM4079M 22100:00:4202:00:5004:07:35.9504:08:18.10+01:44:478:506.8
276GONET Maciej 4228SKIERDYM30102M 22200:00:2501:58:3004:07:52.9504:08:18.35+01:45:048:516.8
277GONDEK Krzysztof 4336NAKŁO NAD NOTECIĄM4080M 22300:00:3802:03:4104:07:46.0004:08:24.20+01:44:578:506.8
278KUJAWA Tomasz 4448NBR TeamPOZNAŃM30101M 22400:00:3602:06:4304:07:52.8504:08:29.25+01:45:048:516.8
279WRÓBLEWSKA Weronika 4921biegusiem.plPUŁAWYK3027K 5500:00:2902:08:3704:08:10.2504:08:39.45+01:45:218:516.8
280CHOLEWA Agnieszka 4821MATNER RUNNING TEAMWROCLAWK3026K 5600:00:4602:11:4104:07:54.4504:08:40.85+01:45:058:516.8
281DYCZKOWSKI Andrzej K. 4146Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5011M 22500:00:4302:06:5504:07:59.4504:08:42.95+01:45:108:516.8
282KRUKOWSKI Łukasz 4877MKS SIECHNICEGROBLICEM30100M 22600:01:3102:14:1904:07:33.9504:09:05.40+01:44:458:506.8
283KĘDREK Emil 4599HabysLIPNICA DOLNAM4082M 22700:00:3302:19:1504:08:36.0004:09:09.10+01:45:478:526.8
284PAŁKA Stanisław 4406Niepołomice BiegająTARNÓWM4081M 22800:01:3402:09:0504:08:28.9004:10:03.05+01:45:408:526.8
285WILK Katarzyna 4507BeFit24TeamKRAKÓWK3028K 5700:00:2602:03:1504:09:45.5504:10:11.90+01:46:568:556.7
286GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 4152GLIWICEK4013K 5800:00:3202:06:5904:09:43.1004:10:15.75+01:46:548:556.7
287SŁABOWSKA Marlena 4308WIELGIEK2016K 5900:00:4902:18:2504:09:47.4504:10:37.20+01:46:588:556.7
288WITT Ewa 4530WĘGLOWICEK2017K 6000:00:3301:57:4004:10:06.8004:10:39.95+01:47:188:556.7
289LESZCZYŃSKA Katarzyna 4477GdyniaMedicaGDYNIAK4014K 6100:00:4302:06:3304:10:12.3004:10:55.45+01:47:238:566.7
290LESZCZYŃSKI Michał 4176Gdynia MedicaGDYNIAM4083M 22900:00:4202:06:1804:10:12.9504:10:55.80+01:47:248:566.7
291WIŚNIEWSKI Artur 4142KAZIMIERZM30104M 23000:00:2701:57:0104:10:29.2004:10:56.75+01:47:408:566.7
292TUCZYŃSKA Elżbieta 4400PRUSZKÓWK503K 6200:00:2702:12:0504:10:39.0004:11:06.15+01:47:508:576.7
293ŁUKASIK Bartłomiej 4013PNIEWYM30106M 23100:00:1702:03:2504:10:50.8004:11:07.90+01:48:028:576.7
294SIUDAK Anna 4537TULCEK3030K 6300:00:4802:02:2404:10:21.9004:11:10.75+01:47:338:566.7
295PAWLICKI Krzysztof 4782WARSZAWAM30105M 23200:01:0102:06:4204:10:45.1004:11:46.55+01:47:568:576.7
296GOMÓŁKA Beata 4265Spartan Race Training Group RzeszówGODOWAK2018K 6400:00:3702:10:5704:11:09.4004:11:47.25+01:48:208:586.7
297KUJAWSKA Angelika 4206HDR Wataha MargoninŁOBŻENICAK3029K 6500:01:2802:10:3704:10:19.2504:11:48.10+01:47:308:566.7
298HOPPE Grzegorz 4928PIŁAM30103M 23300:01:2902:10:3804:10:19.4504:11:48.80+01:47:308:566.7
299ZMYJ Danuta 4185Lacho TeamWIELICZKAK4015K 6600:00:2902:04:4404:11:27.9004:11:57.10+01:48:398:586.7
300TROJAN Grzegorz 4208KRAKÓWM30108M 23400:00:3201:57:0804:11:30.4504:12:03.30+01:48:418:586.7
301NAWROCKI Marcin 4518CR Z16LUBLINM4085M 23500:00:3001:59:3904:11:39.6504:12:10.35+01:48:518:596.7
302KURMAN Arkadiusz 4289TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM30107M 23600:01:1802:07:4004:11:30.3504:12:48.60+01:48:418:586.7
303KRAJCZYŃSKI Jakub 4191PKO Bank PolskiŁOMIANKIM4084M 23700:01:2202:17:4404:11:29.1004:12:51.70+01:48:408:586.7
304FILA Monika 4517Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK3032K 6700:00:5102:09:2504:12:04.1004:12:55.35+01:49:159:006.7
305MICHALAK Kamila 4388WARSZAWAK3031K 6800:01:0002:09:0804:11:55.9504:12:56.00+01:49:078:596.7
306SZCZEPAŃSKA Katarzyna 4943NIEPOŁOMICEK2019K 6900:01:3202:10:3604:11:27.3004:13:00.25+01:48:388:586.7
307KACZMARCZYK Daniel 4306ŁÓDŹM4087M 23800:00:2102:11:3404:12:41.6004:13:02.95+01:49:539:016.6
308PRĘDKI Marcin 4653WARSZAWAM30110M 23900:00:5502:02:0704:12:21.8504:13:17.20+01:49:339:006.7
309SASAL Monika 4768Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4016K 7000:00:5802:11:1704:12:19.2004:13:18.15+01:49:309:006.7
310BOROWIEC Mariusz 4496KOŁOBRZEGM4086M 24000:01:1002:10:5004:12:21.7004:13:31.85+01:49:339:006.7
311KOSMÓLSKI Paweł 4643PZU Sport TeamGDYNIAM30109M 24100:01:5102:19:1504:11:46.5504:13:38.45+01:48:578:596.7
312KRYSTJAŃCZUK Karol 4192Łęczna BiegaŁĘCZNAM4088M 24200:00:4001:55:4604:13:25.4004:14:06.05+01:50:369:036.6
312ŁUKASIK Andrzej 4042LUBLINM5012M 24300:00:2302:11:3604:13:42.2004:14:06.05+01:50:539:036.6
314LUBAŃSKA Alicja 4424BUKOWICEK504K 7100:00:0402:04:4204:14:10.3504:14:15.20+01:51:219:046.6
315JÓZEFCZYK Jacek 4540WARSZAWAM30111M 24400:01:1302:13:2104:13:05.9504:14:19.15+01:50:179:026.6
316KACZMAREK Katarzyna 4446#ADAMCZERWIŃSKITEAMSUŁKÓWK4017K 7200:00:3102:08:2404:13:48.8504:14:19.85+01:51:009:036.6
317PIOTR Pietrus 4130BIELECKIE MŁYNYM4091M 24500:00:0801:57:4104:14:12.1504:14:20.60+01:51:239:046.6
318CZERNIAK Artur 4497WARSZAWAM5013M 24600:00:2402:03:3604:13:59.5004:14:24.15+01:51:109:046.6
319KANIEWSKI Michał 4702DzikiDzikTEAMKOSOWOM2031M 24700:00:5702:19:3104:13:30.7004:14:28.05+01:50:429:036.6
320JESKE Marek 4696RUN BydgoszczNIWYM4089M 24800:00:4302:03:3604:13:48.3004:14:31.35+01:50:599:036.6
321SZMYT Piotr 40064 runners groupPOZNANM4090M 24900:00:2702:06:5304:14:07.2004:14:35.00+01:51:189:046.6
322PUCHAŁA Mariusz 4267TernolKIELCEM4092M 25000:00:5002:06:2604:14:15.5004:15:05.55+01:51:269:046.6
323PODLECKA Paula 4238Chaos i DestrukcjaPIŁAK2021K 7300:00:3902:06:1004:14:27.0504:15:06.65+01:51:389:056.6
324MARMUROWICZ Krystian 4482Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEM4094M 25100:00:3102:11:4004:14:45.2004:15:16.60+01:51:569:056.6
325STRZAŁA Marcelina 4898CZARNAK2020K 7400:01:0402:03:5704:14:15.4004:15:20.35+01:51:269:046.6
326TREPKA Aga 4348CRAWLEYK3034K 7500:00:5302:18:1004:14:35.0004:15:28.55+01:51:469:056.6
327KRZOSEK Joanna 4922PBWUKLONDYNK3035K 7600:00:5302:18:1404:14:35.2504:15:28.80+01:51:469:056.6
328CHYBIŁO Barbara 4710SANOKK3033K 7700:01:0402:03:5504:14:32.5004:15:37.05+01:51:439:056.6
329SZYMAŃSKI Marcin 4389LEGIONOWOM4093M 25200:01:0802:18:2504:14:37.5504:15:45.90+01:51:489:056.6
330TARTANUS Andrzej 4325Vege RunnersMAKÓW MAZOWIECKIM4095M 25300:00:1402:08:4504:15:34.3004:15:48.35+01:52:459:076.6
331RUDZIARCZYK Karolina 4207FUCHS OIL TEAMSWIETOCHLOWICEK2022K 7800:00:4102:14:0004:15:12.5004:15:53.85+01:52:239:066.6
332PIERZAK Olaf 4162Night Runners KabatyWARSZAWAM4097M 25400:00:1202:00:0404:15:46.4004:15:59.15+01:52:579:086.6
333PAWLIK Paweł 4377OLEŚNICAM4096M 25500:00:4302:04:5704:15:35.3504:16:19.30+01:52:469:076.6
334BURY Marek 4215SOSNOWIECM4098M 25600:00:3202:06:4604:16:37.5504:17:10.30+01:53:489:096.5
335ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 4844Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWK3036K 7900:00:3802:11:0704:18:26.2004:19:04.40+01:55:379:136.5
336BANDEL Aneta 4435ŁÓDŻK2023K 8000:00:5002:12:4704:18:14.6004:19:04.80+01:55:269:136.5
337CIPORA Katarzyna 4581WROCŁAWK4018K 8100:00:2802:10:4204:18:39.6004:19:08.05+01:55:519:146.5
338CIPORA Maciej 4580WROCŁAWM40101M 25700:00:2802:10:2504:18:39.4004:19:08.10+01:55:509:146.5
339TUREK Michał 4938WARSZAWAM4099M 25800:01:1401:59:4904:17:56.1004:19:10.15+01:55:079:126.5
340NOWOSZ Kamil 4395Nationale NederlandenWARSZAWAM30112M 25900:00:5402:18:2304:18:15.8504:19:10.30+01:55:279:136.5
341CZAJKOWSKI Tomasz 4535WARSZAWAM40100M 26000:01:1202:12:1504:18:08.7504:19:20.75+01:55:209:136.5
342CHODZIŃSKI Piotr 4368RZESZÓWM40102M 26100:00:5502:11:5404:18:39.8504:19:35.10+01:55:519:146.5
343BOJUR Renata 4426CZĘSTOCHOWAK4019K 8200:00:4802:11:1304:18:47.1004:19:35.50+01:55:589:146.5
344BAGNICKI Dariusz 4538RozbiegMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40104M 26200:00:2602:10:5204:19:38.3504:20:04.90+01:56:499:166.5
345MŁYNARCZYK Michał 4408KATOWICEM40103M 26300:01:2802:19:3604:18:45.3004:20:14.05+01:55:569:146.5
346ZYGMANOWSKI Przemek 4035ŁÓDŹM30114M 26400:00:0701:56:2104:20:08.6004:20:16.05+01:57:209:176.5
347LITYŃSKA Małgorzata 4323WARSZAWAK3037K 8300:01:0602:13:1304:19:37.6004:20:44.15+01:56:499:166.5
348DZIDECZEK Marcin 4528Team ZabieganeDniWARSZAWAM30113M 26500:01:0702:13:1304:19:37.2004:20:44.30+01:56:489:166.5
349SUDOŁ Ryszard 4094Feniks LegnicaSPALONAM5016M 26600:00:0602:01:2504:20:54.4504:21:00.85+01:58:059:196.4
350GRAMBURG Magda 4279Naprzód MłocinyWARSZAWAK3039K 8400:00:5202:10:4504:20:10.1004:21:02.55+01:57:219:176.5
351MICHALCZYK Anna 4376Naprzód MłocinyWARSZAWAK3040K 8500:00:5202:10:4604:20:10.2004:21:02.65+01:57:219:176.5
352KUBISIAK Sławomir 4315SKIERNIEWICEM5014M 26700:00:5102:10:4904:20:10.8004:21:02.75+01:57:229:176.5
353JEŻEWSKI Adam 4862Virtual Runner ClubGLIWICEM40109M 26800:00:1402:08:3804:20:53.8004:21:08.25+01:58:059:196.4
354BIENIAS Grzegorz 4379PZU SPORT TEAMWARSZAWAM30115M 26900:00:5902:13:5004:20:11.7504:21:11.00+01:57:239:176.5
355NADULSKI Piotr 4937PIŁAM40105M 27000:01:2902:13:4904:19:42.6004:21:11.85+01:56:549:166.5
356STĘPIEŃ Dorota 4320WARSZAWAK3038K 8600:01:2202:12:5904:19:51.2004:21:13.20+01:57:029:166.5
357IWACHÓW Sławomir 4709KWIDZYNM40106M 27100:01:1802:19:4404:19:55.8004:21:14.35+01:57:079:176.5
358PATEREK Grzegorz 4676Wkurw_teamKRAKÓWM30116M 27200:00:1802:08:4704:20:56.5504:21:15.40+01:58:079:196.4
359PATEREK Agata 4622Wkurw_ teamKRAKÓWK3041K 8700:00:1902:08:4604:20:55.9004:21:15.55+01:58:079:196.4
360SZEWCZYK Mariusz 4543KRAKÓWM40108M 27300:01:1002:14:4404:20:09.6504:21:19.80+01:57:219:176.5
361WOJTAS Mateusz 4390WARSZAWAM2032M 27400:00:5402:09:0704:20:33.2504:21:27.70+01:57:449:186.4
362GRYS Rajmund 4550MKS SiechniceJANKOWICEM40107M 27500:01:3102:13:4904:20:00.1504:21:32.05+01:57:119:176.5
363GRZYWACZ Dariusz 4733LUBLINM5015M 27600:01:2502:13:1404:20:12.0504:21:37.25+01:57:239:176.5
364MACIĄŻEK Angelika 4340LUBLINK2025K 8800:00:1302:13:4304:21:43.9504:21:57.55+01:58:559:206.4
365FLISEK Jakub 4623WARSZAWAM30117M 27700:01:1502:16:3504:20:58.9004:22:13.90+01:58:109:196.4
366ZIENKIEWICZ Agata 4189Piaseczno RunningPIASECZNOK3043K 8900:00:1602:22:4304:22:15.0504:22:31.65+01:59:269:216.4
367BRZEZIŃSKI Piotr 4647PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM30119M 27800:00:4602:18:2304:21:46.1004:22:32.90+01:58:579:206.4
368OLESIŃSKI Piotr 4465Belvedere ŻyrardówŻYRARDÓWM30120M 27900:00:5002:08:2004:22:17.1504:23:07.70+01:59:289:226.4
369ZYSKOWSKI Michał 4219Tronik Triathlon TeamPUŁTUSKM30118M 28000:01:3802:12:4304:21:33.5004:23:11.80+01:58:449:206.4
370MASZTALSKA Joanna 4913ZABRZEK2024K 9000:01:4202:22:2704:21:42.9004:23:25.05+01:58:549:206.4
371STASIK Beata 4726BeFit24TeamKRAKÓWK4021K 9100:00:3102:08:2504:22:57.2504:23:28.80+02:00:089:236.4
372MAKLES Wioletta 4000Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK3044K 9200:00:0402:10:1504:23:26.7004:23:31.00+02:00:389:246.4
373NORAS Alina 4854PwC SDC Runners TeamIMIELINK3042K 9300:01:3302:18:3604:22:04.4504:23:37.80+01:59:159:216.4
374MARKOWSKI Marcin 4163Bravehearts LegionowoSEROCKM30121M 28100:01:0802:17:5604:22:55.0504:24:03.80+02:00:069:236.4
375HENDZLIK Monika 4413CZĘSTOCHOWAK4022K 9400:00:4502:17:0404:23:19.6504:24:05.50+02:00:319:246.4
376TOMICKI Krzysztof 4783ZOFIÓWKAM30122M 28200:00:4801:50:3204:23:19.8004:24:08.05+02:00:319:246.4
377JARACZ-PATEREK Alina 4297WROCLAWK3046K 9500:00:0302:10:1404:24:09.4004:24:13.25+02:01:209:266.4
378ŁUKAWSKA-MATUSZEWSKA Katarzyna 4792GDYNIAK4020K 9600:01:5002:19:2504:22:28.2004:24:18.60+01:59:399:226.4
379GWAREK Bogdan 4196GŁOGOWOM5017M 28300:00:5002:19:4104:23:33.1004:24:23.35+02:00:449:246.4
380GWAREK Beata 4652GŁOGOWOK505K 9700:00:4902:19:4104:23:34.1504:24:23.60+02:00:459:246.4
381PRUSZCZAK Dominika 4589WARSZAWAK3045K 9800:00:3902:15:1104:23:46.8504:24:26.05+02:00:589:256.4
382NAWROT Artur 4633PIOTRKOWICEM2033M 28400:01:0202:11:0004:23:42.7004:24:45.55+02:00:549:256.4
383URBANEK Sylwester 4401WARSZAWAM40110M 28500:01:0002:11:4604:24:10.2004:25:10.35+02:01:219:266.4
384ORŁOWSKI Grzegorz 4499OLSZTYNM30123M 28600:01:1302:19:0904:24:00.3004:25:13.65+02:01:119:256.4
385ZAKRZEWSKA Monika 4420Sportowe ŻuleWARSZAWAK3047K 9900:00:1102:12:2404:25:14.0004:25:25.15+02:02:259:286.3
386CZEGUS Aneta 4536Running PołaniecPOŁANIECK4023K 10000:00:2102:13:3104:25:11.4004:25:32.95+02:02:229:286.3
387KOWALEWSKA Izabela 4795WARSZAWAK3048K 10100:00:1602:22:4704:25:27.1004:25:43.45+02:02:389:286.3
388TOPOLEWSKI Kamil 4444Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30124M 28700:01:2802:19:3704:24:48.8504:26:17.10+02:02:009:276.3
389BOCIARSKA Magdalena 4313WARSZAWAK3049K 10200:00:1702:13:3904:26:34.4504:26:52.00+02:03:459:316.3
390MOLENDA Matuesz 4288TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM2034M 28800:01:1702:09:0504:26:02.4504:27:20.20+02:03:139:306.3
391ŻELAZOWSKA Emilia 4691PZU SPORT TEAMZĄBKIK2026K 10300:01:0702:10:2304:26:13.5504:27:21.15+02:03:249:306.3
391ŁACHETA Konrad 4008WIELISZEWM30125M 28900:01:0702:10:2904:26:13.7004:27:21.15+02:03:259:306.3
393ZAWADZKI Mirosław 4268KIELCEM30126M 29000:00:5002:09:3404:26:43.5004:27:34.00+02:03:549:316.3
394WOŹNIAK Daniel 4248Crossfit SiedlceZBUCZYNM30128M 29100:00:0702:12:1304:27:49.8504:27:57.00+02:05:019:336.3
395MARCINEK Krzysztof 4319PZU SPORT TEAMLUBLINM30127M 29200:00:3602:12:3104:27:29.2504:28:06.00+02:04:409:336.3
396STAŃCZYK Andrzej 4488KS Koziołek Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM5019M 29300:00:4702:10:2804:27:19.2004:28:06.70+02:04:309:326.3
397FALKOWSKI Falkowski 4911WARSZAWAM40111M 29400:01:1702:10:4504:26:52.4004:28:10.25+02:04:039:316.3
398ZARĘBA Jolanta 4454RZESZÓWK506K 10400:01:1602:19:1704:26:59.8504:28:16.20+02:04:119:326.3
399PAŁOSZ Anna 4251WAŁBRZYCHK3050K 10500:01:2402:19:4704:26:54.1504:28:18.65+02:04:059:316.3
400MROZIK Magdalena 4526Power TrainingWARSZAWAK3051K 10600:00:5602:14:4404:27:26.5004:28:23.35+02:04:379:336.3
401KACZMARSKI Wojciech 4939WARSZAWAM5018M 29500:01:0802:11:1204:27:15.5004:28:24.25+02:04:269:326.3
402BOBINSKA Marta 4810WARSZAWAK3052K 10700:00:5602:14:4704:27:39.1504:28:36.10+02:04:509:336.3
403KASZA Alicja 4005KIELCEK2027K 10800:00:4002:12:1504:28:10.6504:28:51.55+02:05:229:346.3
404JAWOREK Anna 4461Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIK4024K 10900:00:2602:05:4104:28:42.9504:29:09.70+02:05:549:356.3
405ZAWADZKA Agnieszka 4014Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3056K 11000:00:1002:12:3304:29:10.4004:29:20.80+02:06:219:366.2
406DAMIĘCKI Jan 4579Masakra Klub SportowyWARSZAWAM40114M 29600:00:2302:12:3104:28:59.9504:29:23.85+02:06:119:366.2
407ZMYJ Mariusz 4644#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAM40112M 29700:00:3302:11:5204:28:51.2504:29:25.10+02:06:029:366.2
408REGUŁA Katarzyna 4875Dzikie Grubasy SzatanaWARSAWK3054K 11100:01:0402:08:3604:28:21.1004:29:25.95+02:05:329:356.3
409MITROFANIUK Agata 4697Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK3053K 11200:01:2602:11:3704:28:01.1504:29:27.60+02:05:129:346.3
410HÜBNER Ilona 4511Sportowe ŻuleWARSZAWAK3058K 11300:00:1002:12:2504:29:20.6504:29:31.45+02:06:329:376.2
411MADEJ Magdalena 4881CHORZELÓWK3057K 11400:00:3402:13:2404:29:15.9004:29:50.05+02:06:279:376.2
412ZARĘBA Filip 4087Zabiegani MielecMIELECM2035M 29800:00:3402:13:2604:29:16.1504:29:50.35+02:06:279:376.2
413BELTER Barbara 4002PIŁAK3055K 11500:01:2902:20:2404:28:37.3504:30:06.90+02:05:489:356.3
414TWARDOWSKI Tomasz 4487Trenujznami.plWROCŁAWM40113M 29900:01:1802:19:5704:28:52.0504:30:10.10+02:06:039:366.2
415WÓJCIK Radosław 4255KĘDZIERZYN-KOŹLEM30130M 30000:00:3302:06:2904:29:55.7004:30:28.85+02:07:079:386.2
416SZYMKOWIAK Paweł 4256KOTLARNIAM40115M 30100:00:3302:06:4604:29:58.3004:30:31.60+02:07:099:386.2
417PRĘDKA Magdalena 4669Ola TeamWARSZAWAK4025K 11600:01:0602:25:0804:29:26.0504:30:32.25+02:06:379:376.2
418MAJSNER Kamila 4953K3059K 11700:01:0602:25:0504:29:26.2504:30:32.30+02:06:379:376.2
419KAMIŃSKI Michał 4170MARKIM30132M 30200:00:1402:13:1204:30:25.4004:30:39.75+02:07:369:396.2
420SKOŁUBOWICZ Marzena 4515WAŁBRZYCHK3060K 11800:01:2402:19:4704:29:44.3504:31:08.75+02:06:559:386.2
421KWIATKOWSKI Piotr 4539Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM30133M 30300:00:5002:10:2004:30:30.5004:31:21.15+02:07:419:396.2
422ORŁOWSKI Piotr 4705SzwagryGDYNIAM30129M 30400:01:5002:14:4604:29:44.4004:31:34.70+02:06:559:386.2
423PAŃSZCZYK Elżbieta 4849WROCŁAWK3062K 11900:01:2502:20:1404:30:28.0004:31:53.35+02:07:399:396.2
424KOZERA Marcin 4513POKRĘCENIKACZORYM30131M 30500:01:3002:20:2304:30:24.4004:31:55.05+02:07:359:396.2
425CHRZĄSTEK Maciek 4167KRAKÓWM30134M 30600:00:3202:08:1004:31:23.4004:31:56.15+02:08:349:416.2
426SZCZEPKOWSKA Marta 4889WARSZAWAK3061K 12000:01:4202:19:2304:30:14.5004:31:57.20+02:07:259:396.2
427ZBICIAK Grzegorz 4381Łęczna BiegaSPICZYNM40116M 30700:00:1002:13:5404:31:53.0004:32:03.00+02:09:049:426.2
428CZELIŃSKI Leszek 4541KORONOWOM5020M 30800:01:5102:13:5804:30:15.0504:32:06.05+02:07:269:396.2
429GRUSZECKA Iwona 4226ALD RUNNING TEAMWARSZAWAK3063K 12100:00:2202:11:4204:31:43.6004:32:06.20+02:08:559:426.2
430BORC Marzanna 4703Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK507K 12200:01:1502:18:5804:31:32.9004:32:47.95+02:08:449:416.2
431JANOWSKA Ula 4464Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4026K 12300:01:1502:19:0004:31:32.9004:32:48.25+02:08:449:416.2
432STASIAK Wlodzimierz 4619Pro-Run WrocławWROCLAWM30135M 30900:00:5802:13:1804:32:20.2504:33:18.80+02:09:319:436.2
433ŁANDWIJT Marcin 4222KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM40117M 31000:00:1702:05:1104:33:22.3504:33:39.60+02:10:339:456.1
434GUSTAW Agnieszka 4220PZU SPORT TEAMLUBLINK3065K 12400:00:3702:12:3404:33:37.5504:34:14.60+02:10:489:466.1
435KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4628#czeladzbiegaCZELADŹK4027K 12500:00:4802:11:4404:33:27.9504:34:16.15+02:10:399:466.1
436OSTROWSKA Dorota 4651Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK508K 12600:01:2602:17:3204:32:50.8004:34:17.05+02:10:029:446.2
437WOJTYCZKA Katarzyna 4305AMCSSRUDA ŚLĄSKAK3066K 12700:00:3002:13:2804:33:47.1004:34:17.50+02:10:589:466.1
438RUPIŃSKI Maciej 4514KONSTANCIN-JEZIORNAM5021M 31100:00:3502:14:0104:33:46.4504:34:21.80+02:10:579:466.1
439OSTROWSKI Paweł 4460RZESZÓWM30138M 31200:00:3802:14:5804:33:56.3004:34:34.95+02:11:079:476.1
440WRZASKOWSKI Kamil 4834OSP ZastrużeRZGÓWM2036M 31300:01:0202:11:3204:33:37.0504:34:40.00+02:10:489:466.1
441MIŚTA-DOROBISZ Sylwia 4397Myszków BiegaMYSZKÓWK4028K 12800:00:3502:14:5004:34:05.0504:34:40.20+02:11:169:476.1
442WALERIANCZYK Kamil 4412SLESINM30137M 31400:01:0202:06:4904:33:40.0004:34:42.30+02:10:519:466.1
443WOJTAROWICZ Danuta 4290TRENER24H.COM.PLWARSZAWAK3064K 12900:01:1702:13:1804:33:28.2004:34:45.35+02:10:399:466.1
444MATYSIAK Michał 4796Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGM30136M 31500:01:4302:10:2004:33:02.5504:34:46.25+02:10:139:456.2
445KĘPKA-WAROWNA Weronika 4924biegusiem.plRYKIK3067K 13000:00:4002:19:4004:34:16.2004:34:56.70+02:11:279:476.1
446MARUT Katarzyna 4806Night Runners GliwiceGLIWICEK4029K 13100:00:4802:13:5704:34:35.1504:35:23.65+02:11:469:486.1
447PIOTROWSKA Ewa 4027ENERGY KACZORYKACZORYK3068K 13200:00:5602:19:2704:34:45.6004:35:42.00+02:11:579:486.1
448GOLECKI Tomasz 4476Kopalnia MocyTARNOBRZEGM40118M 31600:01:4302:08:3704:34:02.6004:35:46.30+02:11:149:476.1
449SZMUC Anna 4613Myszków BiegaMYSZKÓWK4030K 13300:00:3402:19:2304:35:23.5504:35:58.20+02:12:349:506.1
450WASILEWSKO Piot 4505WARSZAWAM2037M 31700:01:4802:14:3504:34:10.1504:35:58.40+02:11:219:476.1
451TABACZKA Piotr 4187TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM40119M 31800:00:4702:14:3004:35:26.8504:36:14.30+02:12:389:506.1
452WOLSKA Milena 4759Ultra PasterzeDĘBE WIELKIEK3069K 13400:01:0202:18:4704:35:28.4004:36:30.65+02:12:399:506.1
453WOLSKI Kamil 4361Ultra PasterzeDĘBE WIELKIEM30139M 31900:01:0202:18:4704:35:29.5004:36:32.10+02:12:409:506.1
454BOŃSKA Karolina 4659WARSZAWAK3070K 13500:01:2102:13:5104:35:28.8004:36:50.05+02:12:409:506.1
455KRASOŃ Kamil 4640WARSZAWAM40120M 32000:01:1802:14:0204:35:36.8004:36:55.75+02:12:489:506.1
456SKUCIŃSKA Martyna 4909JĘDRZEJÓWK3071K 13600:00:0004:37:01.0004:37:01.00+02:14:129:536.1
457GUŹDZIOŁ Jarek 4450SOLEC KUJAWSKIM40121M 32100:00:4702:14:1104:36:18.0004:37:05.75+02:13:299:526.1
458GNATOWICZ Krzysztof 4430niezrzeszonyCZERWIEŃSKM40122M 32200:00:3202:10:3904:36:36.0504:37:08.15+02:13:479:526.1
459KOWIEL Marta 4547KS KanałekJELENIA GÓRAK3072K 13700:00:1302:16:2904:37:01.4004:37:14.70+02:14:129:536.1
460LUBIANIEC Karol 4609WARSZAWAM30140M 32300:00:0902:15:0204:37:05.5504:37:15.10+02:14:169:536.1
461ŁABUZ Paweł 4342PAVLO TEAMRZESZÓWM40123M 32400:00:2802:08:1004:36:52.6504:37:21.05+02:14:049:536.1
462MIKULSKA Aneta 4179OKUNIEWK4032K 13800:00:1302:23:5504:37:39.4004:37:52.75+02:14:509:546.1
463KASSNER Ewelina 4520WARSZAWAK2028K 13900:00:3402:18:1904:37:21.3504:37:55.95+02:14:329:546.1
464GUT Leopold 4655Wkurw_TeamPOZEZDRZEM2038M 32500:00:4002:08:0604:37:17.3004:37:58.25+02:14:289:546.1
465DASZCZYŃSKI Adam 4374Adasko TeamKOSOWOM40124M 32600:00:5702:19:3504:37:29.2004:38:26.35+02:14:409:546.1
466SOBCZAK Beata 4467-WROCLAWK4031K 14000:01:0502:20:4104:37:21.3504:38:26.45+02:14:329:546.1
467ŻMOJDZIAN Przemysław 4815KB SobótkaCHWAŁKÓWM30141M 32700:01:2302:29:4504:37:13.0504:38:36.35+02:14:249:546.1
468PIETRUSZKA Anna 4393KRAKÓWK3073K 14100:00:5202:28:2804:37:44.6004:38:36.75+02:14:569:556
469MICHALCZAK Paweł 4778KRAKÓWM40125M 32800:01:2302:13:2104:37:30.3504:38:54.30+02:14:419:546.1
470OLESZCZYK Adam 4544Grupa Biegowa EnergyKaczoryKACZORYM40127M 32900:00:5602:11:2904:38:13.6504:39:10.25+02:15:259:566
471IWANIEC Ewa 4617WARSZAWAK4033K 14200:00:5302:22:3704:38:16.9004:39:10.45+02:15:289:566
472BORYS Magdalena 4884KIELCEK3074K 14300:01:2602:18:5104:37:51.5504:39:18.05+02:15:029:556
473BORYS Maciej 4302KIELCEM40126M 33000:01:2702:18:5104:37:51.0504:39:18.35+02:15:029:556
474MOL Rafał 4328Grupa Biegowa Energy KaczoryKACZORYM40128M 33100:00:5502:11:3104:38:25.9004:39:21.70+02:15:379:566
475DĄBROWSKI Karol 4567Crossfit SiedlceSIEDLCEM40129M 33200:00:3602:20:0504:38:59.9504:39:36.05+02:16:119:576
476TOKARSKA Bożena 4533KRAKÓWK4034K 14400:00:4502:22:4204:38:54.0504:39:39.90+02:16:059:576
477MACIĄG Ewelina 4126KIELCEK3075K 14500:00:0004:39:44.0004:39:44.00+02:16:559:596
477KUMAŃSKA Monika 4209KIELCEK3076K 14600:00:0004:39:44.0004:39:44.00+02:16:559:596
479FRIEZE Krzysztof 4443ORANGE POLSKAŁÓDŹM40130M 33300:00:1902:16:3504:39:54.9004:40:14.65+02:17:069:596
480FRIEZE Tatiana 4478ŁÓDŹK4035K 14700:00:1902:17:3404:39:55.7504:40:14.90+02:17:079:596
481WINIARCZYK Adrian 4568Wiola&AdiSTARY KONIKM30142M 33400:00:5702:11:0804:40:30.1004:41:27.95+02:17:4110:016
482DYDERSKA Wioletta 4950WARSZAWAK4037K 14800:00:5802:11:0704:40:30.0004:41:28.05+02:17:4110:016
483WOJAS Justyna 4790Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK3077K 14900:01:3202:20:4804:40:00.2504:41:33.15+02:17:1110:006
484CHODZIŃSKA Mariola 4575RZESZÓWK3078K 15000:00:5502:21:0204:40:37.9504:41:33.20+02:17:4910:016
485ZARZYŃSKA Monika 4500Reprezentacja oś. św. AntoniegoWARSZAWAK4036K 15100:01:0602:27:2804:40:27.5504:41:34.10+02:17:3810:016
486SUMIEC Krystyna 4627Zabiegani MielecMIELECK509K 15200:01:0602:22:2904:40:46.6004:41:53.15+02:17:5810:016
487KOTOWICZ Marcin 4632HDR Wataha MargoninCHODZIEŻM30143M 33500:01:3002:26:1604:40:38.2504:42:09.05+02:17:4910:016
488SOBCZAK Agata 4576HDR Wataha MargoninCHODZIEŻK3079K 15300:01:3002:26:1604:40:38.6504:42:09.20+02:17:5010:016
489STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4549Power TrainingWARSAWK2029K 15400:00:5502:22:4304:41:23.2004:42:19.00+02:18:3410:036
490PAWELEC Krystyna 4437Dogoń Grodzisk MazowieckiPIASTÓWK601K 15500:01:4702:19:1104:40:40.2004:42:27.75+02:17:5110:016
491KAŁOWSKI Maciej 4055OTWOCKM2039M 33600:00:1102:05:3904:42:24.9004:42:36.00+02:19:3610:055.9
492ROGÓŻ Agnieszka 4942NIEPOŁOMICEK3080K 15600:01:3202:20:0804:41:38.1504:43:10.75+02:18:4910:036
493WINNICKA Monika 4688LÓDŹK3082K 15700:00:4202:18:4904:42:42.6504:43:25.60+02:19:5410:055.9
494WŁODARCZYK Marek 4731RADOMM40132M 33700:00:1402:12:3904:43:11.3004:43:25.70+02:20:2210:065.9
495PIĘTKA Piotr 4239WARSZAWAM40131M 33800:01:1002:20:0704:42:21.4504:43:32.10+02:19:3210:055.9
496WĘGIEL Kinga 4871SUFCZYNK3081K 15800:01:0202:32:2904:42:37.0004:43:39.15+02:19:4810:055.9
497PIOTROWSKA Anna 4591NADARZYNK4039K 15900:00:5002:14:3204:43:02.3004:43:53.10+02:20:1310:065.9
498KRAUZE-ROMEJKO Katarzyna 4318NIEWODNICA KORYCKAK4040K 16000:00:1802:19:5904:43:37.5004:43:56.35+02:20:4810:075.9
499KORZENIOWSKA Magdalna 4471Niepołomice BiegająKRAKÓWK4038K 16100:01:3302:21:4004:42:35.5504:44:08.75+02:19:4610:055.9
500DZIARNOWSKI Włodek 4439biegamPłock teamPŁOCKM5022M 33900:01:0502:13:3804:43:15.2004:44:20.95+02:20:2610:065.9
501POSPIESZNA Zofia 4456POZNAŃK2030K 16200:00:5402:21:0004:43:58.8004:44:52.85+02:21:1010:085.9
502KOCHANOWSKI Sebastian 4490Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40133M 34000:00:2502:11:5604:44:38.5504:45:03.95+02:21:4910:095.9
503LIGENZA-KOWALCZUK Agata 4365PIŁAK3083K 16300:01:2902:28:0904:43:47.2004:45:16.90+02:20:5810:085.9
504KALITA Jakub 4686OstrobiecOSTROWIEC ŚW.M30145M 34100:00:0702:12:2104:45:14.3004:45:22.10+02:22:2510:115.9
505CHODAKOWSKI Kacper 4088OstroBiecĆMIELÓWM2040M 34200:00:0602:11:5104:45:15.2004:45:22.15+02:22:2610:115.9
506ROMANOWSKA Beata 4510Run VeganTeamGDYNIAK5010K 16400:01:0802:20:4104:44:14.6504:45:23.30+02:21:2610:095.9
507IWANEK Sebastian 4459Biegusiem.plRYKIM30144M 34300:00:3502:13:5704:44:56.5004:45:31.55+02:22:0710:105.9
508PENAR Arkadiusz 4612GORLICEM5023M 34400:01:0902:19:0304:44:31.6004:45:41.45+02:21:4310:095.9
509BRATKO-SETKOWICZ Alina 4462KRAKÓWK3084K 16500:00:5202:28:3004:45:04.9504:45:57.45+02:22:1610:105.9
510KULIK Katarzyna 4391Night Runners GliwiceBYTOMK3085K 16600:00:5202:22:4504:45:05.5004:45:57.60+02:22:1610:105.9
511KĘPKA Waldemar 4418SANTOCKOM604M 34500:00:3202:11:2204:45:49.2504:46:22.00+02:23:0010:125.9
512AUGUSTYŃSKA Kinga 4524Lacho TeamKRAKÓWK4041K 16700:00:4102:22:2404:46:05.1004:46:46.65+02:23:1610:135.9
513WYPYCH Patryk 4093Kinia i Rzodki team.CHECINYM2042M 34600:00:4102:22:2604:46:05.0504:46:46.90+02:23:1610:135.9
514TOMKIEWICZ Jakub 4867WARSZAWAM2041M 34700:01:1102:20:0804:45:41.9004:46:53.35+02:22:5310:125.9
514BEDNARCZYK Mariusz 4240AmernetWARSZAWAM40134M 34800:01:1002:20:1204:45:42.5004:46:53.35+02:22:5310:125.9
516IDRYJAN Karolina 4433TORUŃK3086K 16800:01:1102:16:1404:45:58.0504:47:09.70+02:23:0910:125.9
517BAJERSKA Renata 4492Grupa Biegowa Energy KaczoryKACZORYK5011K 16900:00:5502:19:3304:46:34.4004:47:30.25+02:23:4510:145.9
518KĘPKA Robert 4925biegusiem. plRYKIM30146M 34900:00:3201:56:2604:47:14.9004:47:47.05+02:24:2610:155.8
519BAKALARSKA Mariola 4569WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK5012K 17000:00:5002:14:4204:47:05.8004:47:56.35+02:24:1710:155.9
520JANICKA Katarzyna 4404WARSZAWAK3087K 17100:00:4002:19:3904:47:33.4504:48:13.70+02:24:4410:165.8
521ADAMCZAK Krzysztof 4183SZWLA StargardSTARGARDM605M 35000:00:1102:13:2404:48:03.0504:48:14.70+02:25:1410:175.8
522GRZESZCZAK Małgorzata 4501biegamyrazem.plGDNIAK4043K 17200:01:0902:24:5704:47:06.8504:48:15.90+02:24:1810:155.9
523MAŚLAK Anna 4625biegamyrazem.plGDYNIAK4042K 17300:01:0902:24:5904:47:06.8004:48:16.05+02:24:1810:155.9
524ZALEWSKA Agnieszka 4565Biegamyrazem.plGDYNIAK4044K 17400:01:0902:24:5604:47:07.1504:48:16.20+02:24:1810:155.9
525BLOCH Radosław 4357KROSNOM30147M 35100:01:4902:30:3604:47:28.2004:49:17.45+02:24:3910:165.8
526MAKARZEC - SURMA Agnieszka 4649BIŁGORAJK3088K 17500:01:2402:32:1004:48:12.6004:49:36.90+02:25:2410:175.8
527KRUSZYŃSKA Agnieszka 4675AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK3089K 17600:01:2202:22:0204:48:48.7504:50:11.15+02:26:0010:185.8
528URBAŃSKI Michał 4247ŁĘCZYCAM40135M 35200:00:3602:20:5404:49:40.8004:50:17.75+02:26:5210:205.8
529PISKORSKI Krzysztof 4230WARSZAWAM40136M 35300:00:3702:24:0804:49:41.0004:50:18.05+02:26:5210:205.8
530BRODZIAK Arkadiusz 4571KATOWICEM40137M 35400:00:3402:20:3404:49:51.6004:50:26.25+02:27:0310:215.8
531PRZYBYLSKI Marcin 4387GRÓJECM40140M 35500:00:4002:23:4604:50:10.1504:50:50.30+02:27:2110:215.8
532PILKOWSKI Pawel 4272WARSZAWAM30148M 35600:00:5102:20:2204:50:07.2504:50:58.65+02:27:1810:215.8
533GAWAŁKO Monika 4880WARSZAWAK2031K 17700:00:5002:20:2204:50:07.8004:50:58.75+02:27:1910:215.8
534PAWEŁAS Marta 4637WARSZAWAK3092K 17800:00:5702:23:2804:50:02.3504:51:00.00+02:27:1310:215.8
535BAJERSKI Arkadiusz 4307Grupa Biegowa Energy KaczoryKACZORYM40139M 35700:00:5602:19:2904:50:04.5504:51:01.10+02:27:1510:215.8
536MAZUR Joanna 4563Joanna MazurKRAKÓWK3090K 17900:01:2602:17:4604:49:35.1004:51:01.85+02:26:4610:205.8
537MICHAŁKOWSKA Magdalena 4605KRAKOWK3091K 18000:01:2602:17:4804:49:35.2504:51:02.00+02:26:4610:205.8
538MROZIŃSKI Marcin 4338BIENIEWICEM40138M 35800:01:1202:19:0904:50:01.4004:51:13.95+02:27:1210:215.8
539MYSZKIEWICZ Agnieszka 4409PZU Sport TeamWARSZAWAK3093K 18100:00:5802:29:2404:50:30.7004:51:29.65+02:27:4210:225.8
540SERĘGA Tomasz 4673Wkurw-TeamBOLĘCINM40143M 35900:00:2002:13:4404:51:10.0504:51:30.15+02:28:2110:235.8
541BORKOWSKI Michał 4373ŁABISZYNM2043M 36000:00:3702:11:3704:51:04.5004:51:42.10+02:28:1510:235.8
542GRUSZKA Iwona 4828Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLEC DUŻYK2032K 18200:01:0502:21:4804:50:49.1504:51:54.30+02:28:0010:235.8
543PAWLAK Beata 4735JABŁONNAK4045K 18300:01:2202:25:4404:50:32.5004:51:54.50+02:27:4310:225.8
544DOMAŃSKA Mariola 4197KIELCEK3094K 18400:00:0004:52:05.0004:52:05.00+02:29:1610:255.8
545PAWLAK Bartosz 4132JABŁONNAM40141M 36100:01:2202:25:4404:50:47.2004:52:09.30+02:27:5810:235.8
546JAMBOR Michał 4244Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM40142M 36200:01:2202:25:5904:50:49.2004:52:11.95+02:28:0010:235.8
547ZEMŁA Piotr 4876GLIWICEM5024M 36300:01:4502:32:5904:50:33.7504:52:19.20+02:27:4510:225.8
548SKROBEK Marcin 4708WROCŁAWM30149M 36400:01:3102:27:4104:51:09.6504:52:41.20+02:28:2110:235.8
549GAWŁOWSKA Milena 4322Cross RageŁÓDŹK3095K 18500:00:4702:21:3104:52:15.8004:53:02.80+02:29:2710:265.7
550SIEROCIŃSKA Monika 4438CrossFit SiedlceSIEDLCEK4047K 18600:00:3402:19:5504:52:40.9004:53:15.50+02:29:5210:275.7
551SOROCZYŃSKI Sylwester 4310CRossfit SiedlceSIEDLCEM40145M 36500:00:3502:19:5704:52:41.3504:53:16.65+02:29:5210:275.7
552MICHAŁEK Jarosław 4339KRAKÓWM5025M 36600:00:1302:19:3904:53:05.7004:53:19.30+02:30:1710:285.7
553LIPIŃSKI Maciej 4243CrossFit SiedlceSIEDLCEM30151M 36700:00:3502:20:1604:52:46.3504:53:22.05+02:29:5710:275.7
554SIEROCIŃSKI Robert 4194CrossFit SiedlceSIEDLCEM40146M 36800:00:3502:19:4904:52:48.2004:53:23.40+02:29:5910:275.7
555GIURG Grzegorz 4407WAŁBRZYCHM40144M 36900:01:2502:27:4304:51:58.8504:53:23.90+02:29:1010:255.8
556DOMINIAK-BĄK Izabela 4590JÓZEFOSŁAWK3096K 18700:01:1202:22:1204:52:18.8504:53:31.05+02:29:3010:265.7
557PYTEL Bożena 4345KIELCEK4046K 18800:01:1302:23:5204:52:31.1004:53:44.85+02:29:4210:265.7
558STACHOWICZ Marcin 45295F TeamPRZYGODZICEM30150M 37000:01:1602:27:3904:52:39.9504:53:56.50+02:29:5110:275.7
559PAWLIK Katarzyna 45345F TeamPRZYGODZICEK3097K 18900:01:1602:27:3904:52:40.0004:53:56.60+02:29:5110:275.7
560DONIEC Katarzyna 4522NapierajDalejJASŁOK4049K 19000:00:3102:29:5104:53:34.5004:54:06.40+02:30:4510:295.7
561NOWAK Katarzyna 4483Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3099K 19100:00:1602:13:0204:53:59.9504:54:16.60+02:31:1110:305.7
562MARCINIAK Anna 4851CHOCIANÓWK4048K 19200:01:0902:18:4904:53:28.0504:54:37.75+02:30:3910:285.7
563MARCINIAK Marek 4852CHOCIANÓWM40147M 37100:01:0902:18:1704:53:28.8004:54:37.85+02:30:4010:285.7
564PABIAŃCZYK Małgorzata 4366KRAKÓWK4050K 19300:00:5002:23:3704:53:52.8504:54:43.15+02:31:0410:295.7
565BŁASZCZAK Anna 4846KRAKÓWK3098K 19400:01:0102:32:2904:53:54.7004:54:56.50+02:31:0610:295.7
566KĘPSKI Jarosław 4286TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM30152M 37200:01:1902:27:5304:54:16.1504:55:35.95+02:31:2710:305.7
567KOSZAŁKA Aleksandra 4252LĘBORKK2033K 19500:01:2002:31:5204:54:45.3004:56:05.80+02:31:5610:315.7
568JARANOWSKI Xawery 4714WARSZAWAM40148M 37300:01:1502:23:1304:54:50.3504:56:05.90+02:32:0110:315.7
568GORYŃSKA Michalina 4742GDANSKK2034K 19600:01:2002:31:5304:54:45.4004:56:05.90+02:31:5610:315.7
570GIRZYŃSKA Katarzyna 4532WARSZAWAK30100K 19700:01:1002:19:4804:55:20.8004:56:31.65+02:32:3210:325.7
571ROPEL Mirosław 4600Kis TransportWEJHEROWOM606M 37400:00:5202:18:5904:56:42.1504:57:34.60+02:33:5310:355.7
572KORNILAK Edyta 4690Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECK4052K 19800:01:2602:23:0004:56:31.7004:57:57.95+02:33:4310:355.7
573CZARNECKA Żaneta 4717Parkrun GrudziadzGRUDZIĄDZK4051K 19900:01:3202:34:2804:56:31.1004:58:03.30+02:33:4210:355.7
574JAWOREK Monika 4100RYDUŁTOWYK4053K 20000:00:0902:16:5104:58:03.8004:58:13.20+02:35:1510:385.6
575KRYDA Jacek 4472MPKŁÓDŹJANÓWKAM5026M 37500:00:4502:22:0104:57:27.9004:58:13.75+02:34:3910:375.6
576PŁOŃSKA Julia 4502WARSZAWAK30101K 20100:01:3502:26:5704:56:38.8004:58:14.35+02:33:5010:355.7
577FRĄTCZAK Marcin 4711WARSZAWAM40149M 37600:01:3502:26:5604:56:39.2504:58:14.60+02:33:5010:355.7
578BARAN Katarzyna 4287TRENER24H.COM.PLWARSZAWAK30102K 20200:01:1902:27:3504:57:18.2504:58:37.70+02:34:2910:375.7
579SOSNÓWKA Bartosz 4863Bieg SosnowyWARSZAWAM30153M 37700:00:4702:10:2104:58:00.0004:58:47.00+02:35:1110:385.6
580DZIWOŃ Dominik 4920KIELCEM2044M 37800:01:2702:25:5604:57:34.2504:59:01.80+02:34:4510:375.6
581GRUDZIECKI Cezary 4816WARSZAWAM40150M 37900:01:3702:24:0704:57:28.5504:59:05.75+02:34:3910:375.6
582DĄBROWSKA Edyta 4683PIASECZNOK30103K 20300:01:2702:32:0904:57:54.3004:59:21.65+02:35:0510:385.6
583CHMIELEWSKA Emilia 4346DĘBE WIELKIEK30104K 20400:00:3302:32:4504:59:31.5005:00:05.45+02:36:4210:415.6
584SOSNÓWKA Leszek 4498DZIAŁDOWOM5027M 38000:00:4602:11:0704:59:19.8005:00:06.50+02:36:3110:415.6
585CICHECKI Marek 4892SOCHACZEWM607M 38100:01:2702:23:0404:58:52.1005:00:20.00+02:36:0310:405.6
586SZYPROWSKI Jarosław 4891ALTANKAM40151M 38200:01:2802:23:0404:58:52.0005:00:20.15+02:36:0310:405.6
587MYŚLIŃSKI Tomasz 4746biegusiem.plRADOMM40152M 38300:00:3202:29:5104:59:55.4505:00:27.65+02:37:0610:425.6
588ADAMUS Katarzyna 4597OLZA CIESZYNCIESZYNK4054K 20500:00:3802:27:4604:59:53.9005:00:32.80+02:37:0510:425.6
589MALINOWSKA Aneta 4598Olza CieszynCIESZYNK4055K 20600:00:3802:27:4604:59:54.2005:00:32.90+02:37:0510:425.6
590DYCZKOWSKI Adam 4261WARSZAWAM2045M 38400:00:4402:21:3705:00:16.1505:01:00.45+02:37:2710:435.6
591CZECH Marcin 4904OchajoRunRYBNIKM30154M 38500:01:1202:22:5405:00:02.4005:01:15.05+02:37:1310:425.6
592CZECH Bożena 4906OchajoRunRYBNIKK30107K 20700:01:1202:22:5305:00:03.1005:01:15.60+02:37:1410:425.6
593LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 4837Wkurw_TeamBYDGOSZCZK30105K 20800:01:3902:28:0204:59:38.9005:01:18.10+02:36:5010:425.6
593FONS Aleksandra 4855PIŁAK30106K 20900:01:3902:28:0304:59:39.0005:01:18.10+02:36:5010:425.6
595ŻAK Oliwia 4457Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK30108K 21000:00:1602:27:5805:01:02.8505:01:18.95+02:38:1410:455.6
596OBARSKI Norbert 4805KIELCEM5028M 38600:00:5602:26:0005:00:54.9505:01:51.55+02:38:0610:445.6
597SOBOŃ Anna 4660AUTO-SERWIS PIORT SOBOŃWROCŁAWK4056K 21100:01:4502:31:4405:00:24.6005:02:10.05+02:37:3610:435.6
598JELINSKI Sebastian 4392NOAWROCŁAWM40157M 38700:00:0402:27:1105:02:14.5505:02:19.00+02:39:2510:475.6
599CELEK Katarzyna 4552RZESZOWK30109K 21200:01:0702:31:1105:01:20.5005:02:27.75+02:38:3110:455.6
600LATOS Joanna 4730ZIELONA GÓRAK4057K 21300:01:0902:26:0905:01:26.5005:02:36.35+02:38:3710:455.6
601WIŚNIEWSKA Marta 4656WARSZAWAK30112K 21400:00:5402:19:5305:01:53.5505:02:48.00+02:39:0410:465.6
602WOJCIECHOWSKA Helena 4646night runnersPOZNAŃK30111K 21500:00:5902:32:5205:01:50.2005:02:49.75+02:39:0110:465.6
603JAMRÓZ Robert 4276JamerkiMUROWANIECM40156M 38800:00:3902:15:2005:02:12.1005:02:51.35+02:39:2310:475.6
603MAJKA Wojciech 4671Trener24hWARSZAWAM40154M 38900:01:1902:27:4805:01:32.0505:02:51.35+02:38:4310:465.6
605GEWALD Danuta 4670Trener24hWARSZAWAK30110K 21600:01:1902:27:4805:01:32.6505:02:51.75+02:38:4410:465.6
606WĘGOROWSKI Jacek 4719LUBLINM40153M 39000:01:2502:18:2805:01:26.1005:02:51.95+02:38:3710:455.6
607SZCZOTKA Agata 4491Jarosławski BiegaczJAROSŁAWK4058K 21700:00:5502:26:4205:02:15.3005:03:10.85+02:39:2610:475.6
608PATERSKI Dawid 4506Chaos i DestrukcjaBYDGOSZCZM30157M 39100:00:3902:20:3505:02:32.5005:03:12.05+02:39:4310:485.6
609GRUSZKA Piotr 4887SIEDLEC DUŻYM30156M 39200:01:0502:21:5005:02:07.7505:03:13.15+02:39:1910:475.6
610SMORĄGIEWICZ Marcin 4648WARSZAWAM40158M 39300:00:5402:31:2205:02:23.5005:03:18.25+02:39:3410:485.6
611GADOMSKA Ewa 4689WARSZAWAK30113K 21800:00:3802:27:5905:02:42.2505:03:20.75+02:39:5310:485.6
612TUREK Paweł 4542PIASECZNOM40155M 39400:01:5202:30:1705:01:34.0505:03:26.95+02:38:4510:465.6
613JAREMEK Wojtek 4812ZAMOŚĆM30155M 39500:01:2802:30:2605:02:01.8505:03:30.30+02:39:1310:475.6
614KAPINOS Maciej 4221MIELECM30158M 39600:00:3402:19:3405:03:13.1005:03:48.05+02:40:2410:495.5
615KUKLEWSKA Ewa 4672DUBLINK602K 21900:01:0702:29:2105:02:42.2005:03:49.75+02:39:5310:485.6
616STELMASZYK Piotr 4262PZU Sport TeamRUSIECM40159M 39700:01:5202:17:4905:02:32.9505:04:25.20+02:39:4410:485.6
617STAROBRAT-CIENKA Aleksandra 4602WARSZAWAK30115K 22000:00:4402:32:3305:03:49.1005:04:33.40+02:41:0010:515.5
618STAROBRAT Arkadiusz 4927WARSZAWAM5029M 39800:00:4402:32:3505:03:49.4505:04:33.75+02:41:0010:515.5
619DAMIĘCKA Katarzyna 4010WARSZAWAK30114K 22100:01:3402:29:2105:03:11.7505:04:45.95+02:40:2310:495.5
620BOROWSKI Sławomir 4204Solvitur AmbulandoBUKOWIECM40161M 39900:00:3702:25:4505:04:16.8505:04:54.65+02:41:2810:525.5
621PASZEK Krystyna 4494Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZK5013K 22200:01:4702:27:0205:03:12.0005:04:59.75+02:40:2310:495.5
622MUSIAŁ Paweł 4344Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40160M 40000:01:0302:28:1005:03:58.4505:05:02.20+02:41:0910:515.5
623KWIATKOWSKA Aleksandra 4442adidas Runners WarsawWARSZAWAK2035K 22300:01:1502:27:2305:03:48.3505:05:03.35+02:40:5910:515.5
624MAZUR Michał 4893KB SobótkaSOBÓTKAM30159M 40100:01:2302:33:3505:03:42.4505:05:05.65+02:40:5310:505.5
625LENARD-MYSZKOWSKA Anna 4841Team ZabieganeDniBANIOCHAK30116K 22400:00:4902:33:3105:04:22.0005:05:11.05+02:41:3310:525.5
626MYSZKOWSKI Sebastian 4157Team ZabieganeDniBOROWINAM40162M 40200:00:4902:32:4305:04:22.1505:05:11.30+02:41:3310:525.5
627LECH Lesław 4945SOBÓTKAM30160M 40300:00:4702:25:3705:04:38.0505:05:25.05+02:41:4910:525.5
628LECH Daniela 4946SOBÓTKAK2036K 22500:00:4602:24:0205:04:38.3005:05:25.25+02:41:4910:525.5
629MORAWSKA Anna 4484WARSZAWAK603K 22600:01:0402:31:3505:05:27.4005:06:31.40+02:42:3810:545.5
630GÓRAL Marcelina 4249WARSZAWAK30117K 22700:01:0902:25:2405:05:25.0005:06:34.45+02:42:3610:545.5
631RYMON Paweł 4658POKRĘCENIKRAJENKAM30161M 40400:01:3002:35:0005:05:11.5005:06:41.50+02:42:2210:535.5
632ŁYSIAK Katarzyna 4363DĄBRÓWKAK30119K 22800:01:0502:32:0705:05:36.4005:06:42.30+02:42:4710:545.5
633CENDROWICZ Magdalena 4779SOBÓTKAK30118K 22900:01:3202:26:5805:05:30.2005:07:02.70+02:42:4110:545.5
634SKŁADANOWSKA Beata 4586WARSZAWAK30120K 23000:01:2102:28:1105:06:12.9005:07:34.55+02:43:2410:565.5
635ŚCISŁY Darek 4417PŁAWNOM40163M 40500:01:3802:32:3805:06:19.4505:07:57.95+02:43:3010:565.5
636JODKO Magda 4934Kościuchy TeamGRUDZIĄDZK4060K 23100:01:1402:28:2205:06:46.0505:08:00.75+02:43:5710:575.5
637SĘDEK Sylwia 4414adidas Runners WarsawWARSZAWAK30123K 23200:01:0302:28:1905:07:04.5005:08:08.35+02:44:1510:585.5
638ŚLĘZAK Hanna 4016PokręceniPIŁAK30121K 23300:01:3002:31:4105:06:39.9505:08:10.20+02:43:5110:575.5
639RUDNICKA Agata 4618WARSZAWAK5014K 23400:00:5302:32:3405:07:18.6005:08:12.35+02:44:3010:585.5
640GARGAS-DZIEDZINA Joanna 4684MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWK30124K 23500:00:4302:27:3705:07:42.8005:08:26.55+02:44:5410:595.5
641PIETRZAK Agnieszka 4654WARSZAWAK4061K 23600:00:5802:36:4105:07:30.8005:08:29.15+02:44:4210:585.5
642JAKÓBCZYK Sylwia 4603LUBLINK4059K 23700:02:4602:34:5705:05:46.5505:08:32.95+02:42:5710:555.5
643GĄSIOREK Kamila 4431Zabiegani.TvWARSZAWAK30125K 23800:00:5902:27:5205:07:49.6505:08:49.45+02:45:0110:595.5
644MIGURSKI Jakub 4818Fuchs Oil TeamGLIWICEM30162M 40600:01:4302:26:3505:07:06.6505:08:50.05+02:44:1810:585.5
645SZALSKA Elżbieta 4872Muchy na zębachTORUŃK30122K 23900:01:5002:38:0105:07:01.8005:08:51.85+02:44:1310:575.5
646RZEPNIKOWSKI Michał 4303SKOTNIKIM40165M 40700:00:2902:15:2305:08:47.5005:09:16.85+02:45:5811:015.4
647SZOŁTYSEK Beata 4951RYBNIKK4062K 24000:01:1402:31:3605:08:05.1505:09:19.35+02:45:1611:005.5
648PISINGAS Mariusz 4952GLIWICEM40164M 40800:01:1402:31:3605:08:04.7505:09:19.40+02:45:1611:005.5
649MŁYNARCZYK Ania 4229KONSTANCIN JEZIORNAK30129K 24100:00:3502:33:1505:09:14.8005:09:50.75+02:46:2611:025.4
650RUPIŃSKA Agnieszka 4901KONSTANCIN -JEZIORNAK2038K 24200:01:2302:31:3105:08:29.6505:09:53.45+02:45:4111:015.4
651SCHWITALLA Katarzyna 4512KAtrix/MKS SiechniceSIECHNICEK4063K 24300:01:3102:33:2105:08:25.9005:09:57.15+02:45:3711:005.4
652MAZURKIEWICZ Karol 4681Ultra PędziwiatryWARSZAWAM30163M 40900:01:0502:30:5905:08:52.4005:09:57.80+02:46:0311:015.4
653KRÓLIKOWSKA Anna 49494MOVEMODLNICZKAK2037K 24400:01:5102:26:2705:08:06.7505:09:58.50+02:45:1811:005.5
654ŁUCZAK Paweł 4740HusariaKRAKÓWM2046M 41000:01:5102:26:2705:08:07.5005:09:59.15+02:45:1811:005.5
655TYCZYŃSKA Małgorzata 4607Szybkie ŻółwiePOGWIZDÓWK5015K 24500:00:3802:28:1905:09:20.5005:09:59.30+02:46:3111:025.4
656FOTYGA Agnieszka 4234OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK4067K 24600:00:0802:28:0305:09:52.2005:10:00.55+02:47:0311:045.4
657ZAWADZKA Monika 4559MKS SIECHNICESIECHNICEK30127K 24700:01:3202:28:5105:08:31.0505:10:03.35+02:45:4211:015.4
658REJDYCH Daria 4677Husaria Race TeamKRAKÓWK30128K 24800:01:1502:37:2905:08:50.8505:10:06.70+02:46:0211:015.4
659LIPIŃSKA Kinga 4929GRUDZIĄDZK30126K 24900:01:4202:26:2305:08:29.4505:10:11.50+02:45:4011:015.4
660NIEWDZIĘCZNA Barbara 4866Są WolniejsiOLSZTYNK4064K 25000:01:4302:37:0205:09:14.3505:10:57.35+02:46:2511:025.4
661JĘDZURA Agnieszka 4610GLIWICEK4069K 25100:00:1902:28:3105:10:38.5005:10:58.45+02:47:4911:055.4
662NIŻNIK Monika 4429kury.maja.pazuryŁÓDŹK4068K 25200:01:0302:28:0605:10:18.9505:11:22.65+02:47:3011:045.4
663NIŻNIK Rafał 4309UHERCEM40166M 41100:01:0402:28:0205:10:18.5505:11:22.80+02:47:2911:045.4
664ŚCISŁY Ola 4824PŁAWNOK4066K 25300:01:3802:36:4205:09:50.8005:11:29.30+02:47:0211:035.4
665REDEK Sylwia 4830Team ZabieganeDniWIĄZOWNAK4065K 25400:01:4502:32:3505:09:45.8505:11:31.00+02:46:5711:035.4
666KURZAWA Adam 4324Tigres Del PapaŁÓDŹM2047M 41200:01:4202:26:2405:10:14.7005:11:56.70+02:47:2611:045.4
667WANAT Marika 4661JASTRZĘBIE ZDRÓJK30130K 25500:01:3502:26:3005:11:12.0005:12:47.80+02:48:2311:065.4
668ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA Aleksandra 4706GLIWICEK30131K 25600:01:3502:32:0005:13:34.6505:15:10.20+02:50:4611:115.4
669DEJA Andrzej 4233OPOLEM5030M 41300:00:2302:20:1805:14:53.2505:15:16.95+02:52:0411:145.3
670KUR Mariusz 4870Team ZabieganeDniJAZGARZEWM30165M 41400:01:0602:32:5805:14:55.7505:16:02.45+02:52:0711:145.3
671IWANICKI Marcin 4585HDR WATAHA MARGONINWĄGROWIECM30164M 41500:01:3402:33:2205:14:32.7505:16:07.55+02:51:4411:145.3
672POŁCZYŃSKA Ewelina 4561HDR WATAHA MARGONINWĄGROWIECK30132K 25700:01:3402:33:4905:14:32.9005:16:07.65+02:51:4411:145.3
673BARANOWSKA Monika 4678Speed Feet ‚16KOSCIANK30134K 25800:00:2402:38:1605:16:11.9505:16:36.40+02:53:2311:175.3
674CZECH Dorota 4466Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWK4070K 25900:00:5702:27:3205:15:53.8505:16:51.05+02:53:0511:165.3
675KWAPIŃSKA Anna 4630TRZEBNICAK30133K 26000:00:5702:27:3205:15:54.1505:16:51.35+02:53:0511:165.3
676BINEK Michał 4847ŁÓDŹM30166M 41600:01:4402:26:2705:15:14.8005:16:59.15+02:52:2611:155.3
677NOWAK Wojciech 4341Świński TruchtGLIWICEM2048M 41700:01:4302:31:5005:15:28.9505:17:12.35+02:52:4011:165.3
678BRZOZOWSKI Piotr 4343KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5031M 41800:01:2502:34:5905:15:47.8005:17:13.20+02:52:5911:165.3
679KOŚCIELNIAK Adam 4316Tigres del papaŁÓDŹM30167M 41900:01:4102:26:5205:15:37.7505:17:19.30+02:52:4911:165.3
680MIŁOSZ Maria 4527KaszankiBRWINÓWK2039K 26100:01:1202:37:5705:16:16.7005:17:28.70+02:53:2811:175.3
681CICHOCKI Mariusz 4574suunto run teamRADOMSKOM5032M 42000:01:0102:35:2905:16:28.5505:17:30.00+02:53:3911:185.3
682KUSZ Gosia 4715BOGUSZYCEK30135K 26200:01:4002:32:0105:17:10.9505:18:50.95+02:54:2211:195.3
683WINICKA Daria 4713TOSZEKK4071K 26300:01:4002:31:5205:17:10.7505:18:51.05+02:54:2211:195.3
684CHRUŚCIEL Agata 4693Night DrinkersZGIERZK4072K 26400:00:4502:24:2205:18:22.6005:19:07.75+02:55:3411:225.3
685SZEWCZYK Kamil 4685WARSZAWAM30168M 42100:01:0902:26:1905:17:58.4005:19:08.35+02:55:0911:215.3
686RZEPKA Mirek 4762WARSZAWAM5033M 42200:00:5402:26:0305:19:02.9005:19:57.10+02:56:1411:235.3
687ORZECHOWSKA Karolina 4214WARSZAWAK4073K 26500:00:1602:35:0005:20:13.8005:20:30.55+02:57:2511:265.2
688ORZECHOWSKI Daniel 4116M&M air sea cargo S.A.WARSZAWAM30169M 42300:00:1702:35:0005:20:12.9005:20:30.65+02:57:2411:265.2
689WOJTANOWICZ Beata 4495GRUDZIĄDZK5016K 26600:01:1502:32:5905:19:28.8005:20:44.30+02:56:4011:245.3
690ADAMCZYK Agnieszka 4858CHOSZCZNOK4074K 26700:00:0002:35:5105:21:24.9505:21:24.95+02:58:3611:285.2
691MALINOWSKI Albert 4860CHOSZCZNOM40167M 42400:01:3802:34:1305:19:48.4505:21:26.55+02:56:5911:255.3
692DOMINIAK Katarzyna 4885TIGERS TEAMŁÓDŹK30139K 26800:00:3702:35:2105:21:25.8005:22:03.15+02:58:3711:285.2
693SOBALA Justyna 4103RK AthleticsWARSZAWAK4075K 26900:00:0202:36:5305:22:22.9005:22:25.80+02:59:3411:305.2
694KORZENIOWSKI Robert 4020WARSZAWAM5034M 42500:00:0202:36:5305:22:23.3505:22:26.10+02:59:3411:305.2
695GAWLIK Anna 4848KAtrix/MKS SiechniceSIECHNICEK30136K 27000:01:3102:34:5305:20:58.2505:22:29.35+02:58:0911:275.2
696PILAK Zbigniew 4615WROCŁAWM608M 42600:01:1302:40:2505:21:16.2505:22:29.45+02:58:2711:285.2
697PASTERNAK Joanna 4738PZU Sport TeamWARSZAWAK30138K 27100:01:2602:34:2205:21:10.7005:22:37.45+02:58:2211:285.2
698MOTYL Mirosława 4802Niepołomice BiegająKRAKÓWK30137K 27200:01:3402:41:0105:21:10.0005:22:44.10+02:58:2111:285.2
699BARAN Stefan 4058NOWY SĄCZM40169M 42700:00:2502:35:5605:22:32.9005:22:58.80+02:59:4411:315.2
700BIELIK Radosław 4753Wkurw_teamKRAKOWM40168M 42800:01:2402:31:5505:21:46.1505:23:10.70+02:58:5711:295.2
701ZIÓŁEK Teresa 4638stay insaneMEŁGIEWK5017K 27300:01:2702:37:2805:22:39.4005:24:07.35+02:59:5011:315.2
702ŻUREK Marta 4845KROSNOK30140K 27400:01:0102:33:4905:23:20.6005:24:22.45+03:00:3211:325.2
703BOBER Grzegorz 4639WARSZAWAM30170M 42900:01:0202:28:2405:23:23.1505:24:25.80+03:00:3411:325.2
704KUKLEWSKI Filip 4744DUBLINM30171M 43000:01:0702:31:4205:23:27.7005:24:35.55+03:00:3911:335.2
705KARDAS Marta 4784ŁÓDŹK30143K 27500:01:0802:22:4105:24:07.9005:25:16.05+03:01:1911:345.2
705DOBROWOLSKA Karolina 4747alarcomDĄBRÓWKA WIELKAK30142K 27600:01:0802:23:1105:24:07.7005:25:16.05+03:01:1911:345.2
707MEJKA Aneta 4422RaceFighterWARSZAWAK4076K 27700:00:4902:30:4405:24:27.9005:25:17.60+03:01:3911:355.2
708PRZYBYLSKA Magdalena 4415GRÓJECK30145K 27800:00:3902:47:4505:24:55.6005:25:35.45+03:02:0711:365.2
709JEŻEWSKA Angelika 4775WARSZAWAK30141K 27900:01:4702:38:3505:23:49.0005:25:36.00+03:01:0011:335.2
710WASILEWSKA Małgorzata 4504WARSZAWAK2040K 28000:01:4602:38:3705:23:49.5505:25:36.35+03:01:0011:335.2
711KARABIN Anna 4789CISNAK30144K 28100:01:4102:36:4605:24:23.7005:26:05.10+03:01:3511:355.2
712ŻBIKOWSKA Małgorzata 4012SPCTORUŃK5018K 28200:01:3102:34:2905:25:07.6505:26:39.55+03:02:1911:365.2
713SZŁAPKA Katarzyna 4725Speed Feed '16KOŚCIANK30146K 28300:01:0302:36:3605:26:12.4505:27:15.90+03:03:2311:395.2
714KOWALCZYK Anita 4838#TeamKrólakJEMIELNOK2041K 28400:01:3002:37:1305:25:48.2005:27:18.35+03:02:5911:385.2
715RZECZKOWSKI Maciej 4224OTWOCKM5035M 43100:01:1602:36:4205:26:25.9005:27:41.90+03:03:3711:395.1
716BIAŁOKOS Anna 4668WARSZAWAK30147K 28500:01:2102:36:3405:26:26.8505:27:48.20+03:03:3811:395.1
717KUŚMIERSKI Krzysztof 4741WARSZAWAM5036M 43200:01:1502:37:0405:26:40.8005:27:56.30+03:03:5211:405.1
718CZARNECKA Agnieszka 4665SZCZECINK4079K 28600:01:3702:36:5205:26:46.9005:28:24.25+03:03:5811:405.1
719RYBCZYŃSKA Magdalena 4636WROCŁAWK4078K 28700:01:3702:36:5705:26:46.5505:28:24.35+03:03:5711:405.1
720PIASECKA Marta 4826Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK4081K 28800:01:3702:37:0905:26:47.4505:28:24.50+03:03:5811:405.1
721MARCINIAK Lidka 4853SZCZECINK4077K 28900:01:3905:26:45.1505:28:24.55+03:03:5611:405.1
722DOWNAR Andżelika 4645SZCZECINK4080K 29000:01:3702:36:5805:26:47.3505:28:24.85+03:03:5811:405.1
723ŚWIECZKOWSKI Wiesław 4503SCEDRAUSZCZODROWOM40170M 43300:01:3002:35:1605:27:34.5505:29:05.10+03:04:4511:415.1
724ROGACKA - RZEPKA Maria 4237GLIWICEK4083K 29100:01:1402:47:2505:28:12.4005:29:26.45+03:05:2311:435.1
725WALCZAK-DĘBOWSKA Iwona 4856ŁÓDŹK4082K 29200:02:0202:41:4605:28:04.8505:30:07.10+03:05:1611:435.1
726MALINOWSKA Marta 4754WARSZAWAK30148K 29300:02:0902:22:5405:27:59.4505:30:09.10+03:05:1011:425.1
727REDZYŃSKI Paweł 4699WARSZAWAM2049M 43400:02:0902:22:5305:28:01.6005:30:11.05+03:05:1311:425.1
728SKÓRA Michał 4364KAŃCZUGAM40172M 43500:00:2802:40:4805:30:14.1505:30:42.85+03:07:2511:475.1
729SZYMAŃSKI Mariusz 4425mkb dreptakMIŃSK MAZOWIECKIM40171M 43600:01:1002:37:4705:29:35.9005:30:46.20+03:06:4711:465.1
730SZYMAŃSKA Ewa 4755MIŃSK MAZOWIECKIK4084K 29400:01:1102:37:4505:29:35.3005:30:46.35+03:06:4611:465.1
731LESZCZYŃSKA Małgorzata 4463GLIWICEK4085K 29500:01:1102:43:3705:30:01.5005:31:13.10+03:07:1211:475.1
732POLKOWSKA-KRYPSKA Eliza 4767SIEDLCEK4086K 29600:01:4202:37:0105:30:59.5505:32:42.25+03:08:1011:495.1
733KARPIŃSKA Nina 4764BLIŻYNK30149K 29700:01:1702:36:5905:31:48.5005:33:05.65+03:08:5911:515.1
734STASIAK Waldemar 4750OPOLEM40173M 43700:01:1702:41:5005:31:50.7505:33:08.35+03:09:0211:515.1
735SAWICKA - WERS Urszula 4562DRZONOWOK30150K 29800:01:1002:37:0705:32:08.0005:33:18.80+03:09:1911:515.1
736SANECKA Katarzyna 4680BeFit24TeamKRAKÓWK5019K 29900:00:3102:35:1305:32:52.7005:33:24.05+03:10:0411:535
737SULEJA Joanna 4616Szwla stargardSTARGARDK5020K 30000:00:3002:38:1805:32:58.1005:33:28.20+03:10:0911:535
738GIERUT Agata 4523JASŁOK30152K 30100:00:4802:46:4505:32:56.2505:33:44.25+03:10:0711:535
739BUSZEWSKA Justyna 4903WARSZAWAK30151K 30200:01:4602:36:0805:32:19.4005:34:05.65+03:09:3011:525.1
740WOJTAS Jan 4481WARSZAWAM2050M 43800:01:4002:36:3005:33:45.8005:35:25.95+03:10:5711:555
741SARNA Agata 4729Wkurw_teamTYCZYNK30153K 30300:01:2002:43:4405:34:16.3005:35:37.25+03:11:2711:565
742BARADZIEJ Barbara 4736TYCHYK30154K 30400:01:4602:34:1205:35:22.0005:37:08.25+03:12:3311:585
743BUCHTA Ewelina 4765SII RUNNING TEAMŁÓDŹK2042K 30500:01:4802:39:4505:35:19.7505:37:08.70+03:12:3111:585
744DĄBROWSKI Paweł 4469Night RunnersPOZNAŃM40174M 43900:01:0002:35:3305:36:07.9505:37:08.85+03:13:1912:005
745BAREŁKOWSKA Katarzyna 4470Night RunnersPOZNAŃK4087K 30600:01:0002:35:4705:36:08.6505:37:09.15+03:13:2012:005
746KOSACKA Ola 4707KRAPKOWICEK2043K 30700:01:1102:34:5305:37:06.2505:38:17.85+03:14:1712:025
747MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 4621Wkurw_Team : Aktywni WęgrówWĘGRÓWK4089K 30800:00:4202:46:3605:37:54.4505:38:36.55+03:15:0512:045
748TOMCZYK Małgorzata 4832ŁÓDŹK4088K 30900:02:0102:41:4405:37:41.4505:39:43.10+03:14:5212:035
749DZIĘCIOŁ Artur 4595TŁUSZCZM30172M 44000:01:4902:40:5705:38:36.8505:40:26.60+03:15:4812:055
750SKOMOROWSKA Monika 4679Team ZabieganeDniWARSZAWAK4090K 31000:01:4502:51:0705:39:51.2005:41:36.45+03:17:0212:084.9
751SZUMIŃSKA Małgorzata 4732ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK4091K 31100:02:0102:47:2305:40:04.7005:42:06.45+03:17:1612:084.9
752ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata 4486JAWORZNOK4092K 31200:01:0802:51:4505:40:58.1005:42:06.55+03:18:0912:104.9
753JEŻEWSKA Sylwia 4912Drużyna SzpikuROSNÓWKOK4094K 31300:01:1302:35:3205:43:57.6005:45:10.70+03:21:0912:174.9
754DADAŚ Elżbieta 4908Night Runners GliwiceGLIWICEK4093K 31400:01:4102:47:3505:43:39.1005:45:20.50+03:20:5012:164.9
755GRONIEWSKI Michał 4692WARSZAWAM30173M 44100:01:1802:34:5505:44:29.0505:45:47.55+03:21:4012:184.9
756JELENIEWSKA Barbara 4608GORZÓW WIELKOPOLSKIK30155K 31500:01:2602:57:0805:46:07.3005:47:33.30+03:23:1812:214.9
757WOJCIECHOWSKA Jolanta 4604SIEDLCEK4095K 31600:01:4202:44:4905:48:03.9505:49:46.35+03:25:1512:254.8
758RAJCHEL Joanna 4428KROSNOK4096K 31700:01:0202:41:1305:52:42.3505:53:44.40+03:29:5312:354.8
759JACHIRA Krzysztof 4829Gryf TeamŚWINOUJŚCIEM30174M 44200:01:4002:44:3005:53:12.2005:54:52.80+03:30:2312:364.8
760MACIOSZEK Ania 4596FlorkiWARSZAWAK2044K 31800:00:4402:56:0105:55:04.2005:55:49.05+03:32:1512:404.7
761SKORUPKA Anna 4902NOWE IGANIEK30156K 31900:01:4202:51:0905:54:26.1505:56:08.80+03:31:3712:394.7
762OBARSKA Małgorzata 4804STARACHOWICEK5021K 32000:00:5503:00:0905:59:36.7006:00:32.35+03:36:4812:504.7
763JUSZCZYK Jarosław 4786WARSZAWAM40175M 44300:01:3902:36:4306:00:05.2506:01:44.50+03:37:1612:514.7
764RACZYŃSKA Anna 4724ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5022K 32100:00:3602:53:5106:01:17.0006:01:53.95+03:38:2812:544.7
765RACZYŃSKI Ireneusz 4175ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM609M 44400:00:3702:36:1106:01:16.9006:01:54.25+03:38:2812:544.7
766DERMAŃSKA Marta 4737WARSZAWAK30157K 32200:01:2202:51:1006:00:33.7506:01:56.30+03:37:4512:524.7
767PAKUŁA Michał 4508AKTYWNA FALARADZYMINM30175M 44500:00:5402:51:3806:01:05.3506:02:00.20+03:38:1612:534.7
768URBAŃCZYK Ewa 4864WARSZAWAK4097K 32300:00:3802:49:4606:01:23.1006:02:01.30+03:38:3412:544.6
769BOGATKIEWICZ Maciej 4546FlorkiWARSZAWAM30176M 44600:00:4502:47:5506:01:27.3006:02:12.75+03:38:3812:544.6
770JAKÓBCZYK Andrzej 4716LUBLINM5037M 44700:02:4802:55:1805:59:25.1006:02:13.10+03:36:3612:504.7
771BIAŁEK Dariusz 4421Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM40177M 44800:01:0602:34:3206:02:06.3006:03:12.50+03:39:1712:554.6
772BŁOCH Beata 4592Epoka NordicaŁÓDŹK5023K 32400:01:0602:34:3306:02:06.9506:03:13.35+03:39:1812:554.6
773KURDZIEL Tomasz 4728SZCZAWNICAM40176M 44900:01:4102:43:2406:01:35.9506:03:17.55+03:38:4712:544.6
774KANTOR Tomasz 4283TRENER24H.COM.PLIZDEBNO KOŚCIELNEM30177M 45000:01:1802:56:4706:05:10.0506:06:28.90+03:42:2113:024.6
775CIEŚLAK Wiktor 4814WARSZAWAM40178M 45100:01:2302:47:0406:06:04.1006:07:27.65+03:43:1513:044.6
776NOWIŃSKI Jakub 4777WARSZAWAM40179M 45200:01:2502:47:4406:06:56.9506:08:22.75+03:44:0813:064.6
777PIETRZKO Piotr 4879RĄBIEŃ ABM30178M 45300:01:4502:50:4806:07:26.8506:09:12.80+03:44:3813:074.6
778KRZYCH Marcin 4808KRAKÓWM30179M 45400:01:2502:33:3406:07:59.2506:09:24.45+03:45:1013:084.6
779KRZYCH Elżbieta 4809KRAKÓWK30158K 32500:01:2502:33:0406:08:00.1006:09:25.20+03:45:1113:084.6
780SIERECKA Dorota 4857Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK30159K 32600:01:4502:56:4706:12:05.7506:13:51.65+03:49:1713:174.5
781BORKOWSKA Ewa 4771WKURW-TEAMZŁOTOWK604K 32700:01:3903:07:5506:12:14.0506:13:53.75+03:49:2513:174.5
782ROGIŃSKA Katarzyna 4868Wkurw_teamGDAŃSKK5024K 32800:01:4103:00:0206:13:04.6006:14:45.70+03:50:1613:194.5
783PAWŁOWSKA Danuta 4743wkurw_teamWARSZAWAK4098K 32900:00:4303:00:3306:14:36.8006:15:19.85+03:51:4813:224.5
784WITKOWSKA Beata 4763Epoka Nordica ŁódźŁÓDŹK5025K 33000:01:1303:00:5106:20:27.6006:21:41.15+03:57:3913:354.4
785KOPEĆ-KONTEK Monika 4015RZESZÓWK30160K 33100:00:4402:59:4406:24:01.6006:24:45.65+04:01:1313:424.4
786KWIATKOWSKA Alicja 4776MAŁE LWYGDAŃSKK30161K 33200:01:4903:01:0806:26:45.6506:28:35.40+04:03:5713:484.3
787GÓRAL Zuzanna 4807KRAKÓWK2045K 33300:01:0903:07:2806:28:57.2506:30:06.80+04:06:0813:534.3
Przekroczony limit czasu: 06:30:00
788KONTEK Dariusz 4007RZESZÓWM30180M 45500:00:4402:53:5106:31:27.5506:32:11.85+04:08:3813:584.3
789CIELAK Jerzy 4564BRZEŻNICAM6010M 45600:01:1403:06:4006:32:23.9506:33:38.20+04:09:3514:004.3
790KOLASA Barbara 4766Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAK605K 33400:00:1802:48:4006:38:48.0006:39:06.25+04:15:5914:144.2
791KOLASA Andrzej 4399Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6011M 45700:00:1902:52:1206:38:48.1006:39:07.35+04:15:5914:144.2
792ANDRYSIEWICZ Krzysztof 4335Smechy ŁódźŁÓDŹM40180M 45800:00:3802:21:29+01:04:088:446.9
793DZWINIEL Piotr 4274WARSZAWAM30181M 45900:00:1502:27:11+01:09:509:056.6
794NORWA Justyna 4285TRENER24H.COM.PLWARSZAWAK30162K 33500:01:1902:28:42+01:11:219:106.5
WIŚNIEWSKA Ewelina 4840Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAK30DNF02:45:19 DNF DNF DNF--
SZLĘK Filip 4760CHRUSZCZOBRÓDM20DNF03:06:47 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKA Weronika 4836Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAK30DNF03:36:19 DNF DNF DNF--
Znaleziono 797 wynik(ów)