RZEŹNICZEK 2020

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-06-06
Miejsce:
Cisna
Dystans:
26 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
965
Wystartowało:
762
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
759
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PAŁKA Piotr 2787CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM301M 12020-06-11 10:36:2502:15:39.60 5:1311,5
2GRABOWSKI Karol 2789CZĘSTOCHOWAM302M 22020-06-11 10:36:2502:24:44.50+00:09:045:3410,8
3CHRUŚCIEL Jacek 2854MIĘDZYRZEC PODLASKIM303M 32020-06-13 09:32:1502:26:34.85+00:10:555:3810,6
4KANTOR Martyna 2884BUFF TEAM POLANDKRAKÓWK301K 12020-06-14 07:30:4502:26:45.15+00:11:055:3810,6
5ŻUBIŃSKI Piotr 2504ACCELERATING POLANDWARSZAWAM401M 42020-06-11 17:50:5102:33:28.20+00:17:485:5410,2
6DIEBEL Krzysztof 2869RYBNICKA GRUPA BIEGOWARUBNIKM402M 52020-06-10 12:26:5702:34:54.60+00:19:155:5710,1
7POŻAROWSZCZYK Adam 2185MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOWARSZAWAM304M 62020-06-11 07:22:2302:45:22.25+00:29:426:219,4
8WINIARCZYK-JADACH Beata 2876TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWK401K 22020-06-11 09:58:1202:45:25.30+00:29:456:219,4
9CHYBOWSKI Rafał 2256DZIKIE BORSUKIŁAWKIM305M 72020-06-12 08:08:1802:48:42.55+00:33:026:299,2
10RAKSZAWA Krzysztof 2868RYBNIKM403M 82020-06-10 12:26:5702:48:46.45+00:33:066:299,2
11CZYŻKOWSKI Rafał 2408CHŁOPAKI Z NIZINWARSZAWAM306M 92020-06-13 10:08:1402:52:08.60+00:36:296:379,1
12SABAT Sebastian 2778KOMAŃCZAM201M 102020-06-13 07:56:3602:54:07.40+00:38:276:419,0
13LASIKOWSKI Mateusz 2710BIEGAJ POD OKIEM TRENERASOKOŁÓW PODLASKIM202M 112020-06-12 09:30:0602:57:01.30+00:41:216:488,8
14GARDENER Jacek 2779JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM501M 122020-06-07 10:47:4902:57:46.75+00:42:076:508,8
15DESKA Leszek 2274WWW.LESZEKBIEGA.PLNOWA IWICZNAM404M 132020-06-11 08:41:3003:00:08.95+00:44:296:558,7
16GACEK Michał 2740THE STRYCHERSBOREK SZLACHECKIM307M 142020-06-11 09:32:2503:01:03.10+00:45:236:578,6
17WYSOKIŃSKI Marcin 2252DZIKIE BORSUKIŁUKÓWM405M 152020-06-12 08:08:1903:02:07.50+00:46:277:008,6
18RESZKA Marek 2201PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMLUBLINM308M 162020-06-10 14:39:0903:02:20.15+00:46:407:008,6
19STĘPNIAK Michał 2035STAY INSANELUBLINM309M 172020-06-13 10:07:0003:02:23.85+00:46:447:008,6
20OCHYRA Konrad 2352SOLINA TEAMLESKOM3010M 182020-06-13 07:59:5703:02:48.80+00:47:097:018,5
21WOŹNIAK Jacek 2520PIXONET.PLRYBNIKM406M 192020-06-06 10:18:0803:03:24.35+00:47:447:038,5
22JEGER Rafał 2110WARSZAWAM3011M 202020-06-09 10:02:4303:03:47.15+00:48:077:048,5
23SOKOŁOWSKI Wojciech 2529WARSZAWAM3012M 212020-06-10 09:29:1303:05:41.40+00:50:017:088,4
24TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 2607MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM502M 222020-06-12 09:21:3903:06:12.40+00:50:327:098,4
25WOLSKA Katarzyna 2610OLEJ RUNNING TEAMŁÓDŹK302K 32020-06-12 07:57:0303:06:35.85+00:50:567:108,4
26HEJNAR Jakub 2822SZCZEPAŃCOWAM3013M 232020-06-12 09:38:5403:07:33.30+00:51:537:128,3
27ZĄBKIEWICZ Szymon 2555KRAKÓWM3014M 242020-06-06 09:53:2603:08:36.70+00:52:577:158,3
28TELEJKO Łukasz 2797STUDIO ZDROWIA BYDGOSZCZGDAŃSKM203M 252020-06-13 08:37:1803:09:10.15+00:53:307:168,2
29STEFANIUK Roman 2120SIEDLCEM503M 262020-06-12 08:14:2003:09:12.40+00:53:327:168,2
30BODZIOCH Grzegorz 2149GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM407M 272020-06-09 08:58:4003:09:16.20+00:53:367:168,2
31LATOSZEK Rafał 2827CTSWARSZAWAM408M 282020-06-08 10:39:1203:10:05.45+00:54:257:188,2
32MARCOL Mateusz 2890RYBNIKM3015M 292020-06-13 06:48:2903:10:07.70+00:54:287:188,2
33KARGOL Marcin 2059OTWOCKM3016M 302020-06-10 06:30:4103:10:29.50+00:54:497:198,2
34MĘŻYKOWSKI Michał 2482WARSZAWAM409M 312020-06-11 10:03:2303:11:00.80+00:55:217:208,2
35SKORUPKA Leszek 2158IGANIE NOWEM4010M 322020-06-12 08:14:2003:11:02.25+00:55:227:208,2
36OSIŃSKA Monika 2242DZIKIE BORSUKIŁUKÓWK402K 42020-06-12 08:08:1903:11:20.75+00:55:417:218,2
37PRZYWARA Piotr 2300MTU AERO ENGINES POLSKABUDY GŁOGOWSKIEM3017M 332020-06-12 10:48:0303:11:53.85+00:56:147:228,1
38KURASIK Tomasz 2688ŁÓDŹM4011M 342020-06-12 10:31:5203:12:54.25+00:57:147:258,1
39KOKOSZKA Wojciech 2455SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4012M 352020-06-13 09:56:5503:13:56.35+00:58:167:278,0
40PAPROCKA Urszula 2239NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK303K 52020-06-13 09:57:3903:13:56.60+00:58:177:278,0
41ROSIŃSKI Piotr 2264DZIKIE BORSUKIŚWIDRYM3018M 362020-06-12 08:08:1803:14:43.20+00:59:037:298,0
42WASSER Michał 2311NOWA BOGACICAM204M 372020-06-07 05:03:2203:14:56.55+00:59:167:298,0
43PASZEK Jacek 2748TEAM E DOKUMENTYMYSŁOWICEM4013M 382020-06-13 10:11:1603:15:43.90+01:00:047:318,0
44WOŁOSZYN Artur 2020RZESZÓWM3019M 392020-06-11 10:06:1403:16:54.15+01:01:147:347,9
45OCIEPKA Sebastian 2773LATAJACY CYRKKRAKÓWM4014M 402020-06-11 11:02:0803:17:33.90+01:01:547:357,9
46KOŚCIELNY Aleksander 2485MTU AERO ENGINESRZESZÓWM4015M 412020-06-12 10:47:5503:17:58.75+01:02:197:367,9
47MALINOWSKI Marek 2043KRAKÓWM4016M 422020-06-13 06:45:3003:18:12.85+01:02:337:377,9
48ASŁANOWICZ Marcin 2622WARSZAWAM4017M 432020-06-12 07:24:0203:18:45.05+01:03:057:387,8
49PERENC Michał 2493JAROSŁAWM205M 442020-06-11 09:56:2003:19:55.10+01:04:157:417,8
50SITEK Arkadiusz 2400AKTYWNI WEGRÓWWĘGRÓWM4018M 452020-06-12 08:22:1103:20:49.80+01:05:107:437,8
51KOSIERADZKI Łukasz 2167KRAKÓWM206M 462020-06-12 07:54:5303:21:09.15+01:05:297:447,8
52KURCEWICZ Paweł 2702WROCŁAWM3020M 472020-06-11 08:40:2603:21:16.90+01:05:377:447,8
53KABALA Łukasz 2687RZESZÓWM3021M 482020-06-06 10:48:1703:21:47.35+01:06:077:457,7
54BEŚKA Sławomir 2365OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM504M 492020-06-13 08:15:4203:22:10.15+01:06:307:467,7
55PIEŃKOSZ Wojciech 2089PGE ENERGETIC RUNNINGRZESZÓWM4019M 502020-06-07 16:27:1303:22:18.35+01:06:387:467,7
56WRÓBLEWSKI Radosław 2276VELUXGNIEZNOM3022M 512020-06-12 08:48:0003:22:43.70+01:07:047:477,7
57LIANA Tomasz 2579KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM207M 522020-06-12 08:55:0603:22:53.65+01:07:147:487,7
58HERMAN Paweł 2278MRZEŻYNOM4020M 532020-06-11 07:56:1303:22:56.00+01:07:167:487,7
59SZYBIAK Joanna 2114KRZYWCZAK403K 62020-06-11 07:45:4803:23:14.40+01:07:347:497,7
60KĘPARA Marcin 2813ADVA OPTICAL NETWORKINGGDAŃSKM3023M 542020-06-10 07:18:0203:24:39.05+01:08:597:527,6
61SZCZYGIEŁ Krzysztof 2690HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM4021M 552020-06-12 13:59:4203:24:40.05+01:09:007:527,6
62KOMOSIŃSKI Łukasz 2417WARSZAWAM4022M 562020-06-06 09:08:4803:24:46.55+01:09:067:527,6
63CHOJKA-BARTOSZKO Karolina 2034DAWIDY BANKOWEK304K 72020-06-09 09:53:4403:25:06.75+01:09:277:537,6
64SMYKA Michał 2780CIECIERZYNM208M 572020-06-11 08:54:5303:25:10.85+01:09:317:537,6
65GÓRAK Grzegorz 2664BIEGAM BO LUBIĘ WYZWANIAKRAKÓWM4023M 582020-06-12 09:58:3503:25:22.25+01:09:427:537,6
66KRYSZYLOWICZ Przemyslaw 2855ELBLAGM3024M 592020-06-11 08:02:3403:26:37.95+01:10:587:567,6
67ŁĄTKOWSKI Sławomir 2823ORKAMASTERS IŁAWALUBAWAM4024M 602020-06-06 07:51:5503:27:16.45+01:11:367:587,5
68MOLENDA Tomasz 2126NADOLICE WIELKIEM3025M 612020-06-13 07:52:3103:27:26.35+01:11:467:587,5
69KOZAK Bartosz 2826WARSZAWAM209M 622020-06-11 12:20:1003:27:37.80+01:11:587:597,5
70CHEŁCHOWSKI Norbert 2187SOCHACZEWM3026M 632020-06-12 07:29:2503:27:56.50+01:12:167:597,5
71GORCZYCA Krzysztof 2269MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM3027M 642020-06-10 09:30:2303:28:19.50+01:12:398:007,5
72SULIGA Piotr 2672GO APTIV!KRAKOWM2010M 652020-06-08 07:38:1603:29:00.65+01:13:218:027,5
73TADEJA Jakub 2046TORUŃM3028M 662020-06-08 11:00:5903:29:29.15+01:13:498:037,4
74WINIARSKI Krystian 2665WSD RZESZÓWRZESZÓWM3029M 672020-06-06 08:27:4903:29:35.95+01:13:568:037,4
75KOPEĆ Paweł 2460RZESZOWSKIE GAZELE GEPARDYMAJDAN KRÓLEWSKIM3030M 682020-06-07 09:00:1203:30:05.65+01:14:268:047,4
76ZARZEKA Marcin 2739VEGE RUNNERSWARSZAWAM4025M 692020-06-13 08:57:0703:30:43.15+01:15:038:067,4
77KĘDZIOR Grzegorz 2499BIECZM2011M 702020-06-09 08:58:2603:31:31.65+01:15:528:087,4
78JUREK Przemysław 2904KS STASZEWSCYWARSZAWAM4026M 712020-06-14 07:37:2803:31:36.55+01:15:568:087,4
79PORĘBSKI Michał 2335MIKLUSZOWICEM3031M 722020-06-13 06:45:0403:31:37.10+01:15:578:087,4
80SZANIAWSKI Marcin 2204WARSZAWAM3032M 732020-06-13 07:26:3403:32:29.60+01:16:508:107,3
81OLENDER Marcin 2591PISZM4027M 742020-06-12 09:48:3803:32:56.90+01:17:178:117,3
82MOLTZAN-MAŁKOWSKA Liliana 2738CROSSFIT TORUŃTORUŃK201K 82020-06-11 07:49:0503:33:20.05+01:17:408:127,3
83CHRABAŁOWSKI Jarosław 2704WARSZAWIAKYWARSZAWAM3033M 752020-06-13 10:40:4303:33:38.50+01:17:588:137,3
84NOWAK Piotr 2106SOSNOWIECM3034M 762020-06-07 09:23:1703:33:42.65+01:18:038:137,3
85PIEKARZ Mariusz 2786SKB STALOWA WOLAPRZĘDZELM4028M 772020-06-13 09:21:2703:34:11.15+01:18:318:147,3
86KARCZ Grzegorz 2517BBB ( BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWA)MYSZKÓWM3035M 782020-06-13 09:08:5703:34:31.75+01:18:528:157,3
87KUTA Rafał 2222PUŁAWYM4029M 792020-06-11 07:31:1003:34:32.15+01:18:528:157,3
88ŚCIBOR Adrian 2677PRZYSIETNICAM3036M 802020-06-13 08:23:3303:34:39.70+01:19:008:157,3
89CZECZOTKA Paweł 2836WOŹNIKI - KOLONIAM3037M 812020-06-12 08:55:0703:34:46.60+01:19:078:157,3
90HRYCAJ Mariusz 2746OPOLEM4030M 822020-06-10 07:48:5003:34:48.60+01:19:098:157,3
91WOŹNIAK Janusz 2866PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM505M 832020-06-11 11:06:5403:35:11.65+01:19:328:167,2
92SZCZEPANIAK Michał 2250RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM4031M 842020-06-13 07:40:3903:35:23.00+01:19:438:177,2
93SOBIESZEK Sylwia 2505ZWOLEŃ BIEGAZWOLEŃK305K 92020-06-12 07:54:4103:35:42.25+01:20:028:177,2
94STASZCZYK Michał 2824BRZESKOM3038M 852020-06-13 10:16:2903:35:51.30+01:20:118:187,2
95GRZĄDKA Anna 2782WARSZAWAK306K 102020-06-12 09:09:5903:36:39.05+01:20:598:197,2
96SKARŻYŃSKI Piotr 2112WROCŁAWM3039M 862020-06-13 10:50:0603:36:56.90+01:21:178:207,2
97SIOMAK Michał 2109GDAŃSKM4032M 872020-06-12 07:50:0703:37:10.05+01:21:308:217,2
98ŻUREK Kazimierz 2647M.I.L.A.NOWA IWICZNAM3040M 882020-06-07 07:29:4703:37:21.20+01:21:418:217,2
99SZPUNAR Daniel 2324ŁAŃCUTM2012M 892020-06-14 07:31:5103:37:22.65+01:21:438:217,2
100HAPUNOWICZ Tomasz 2350ZBUCKI RUCHZBUCZYNM4033M 902020-06-06 11:58:5603:37:51.45+01:22:118:227,2
101WSZOŁEK Mirosław 2839WROCŁAWM3041M 912020-06-13 07:12:3903:37:58.35+01:22:188:237,2
102LIPIŃSKI Hubert 2522KS KANAŁEKWARSZAWAM3042M 922020-06-13 09:48:3903:38:05.95+01:22:268:237,2
103SZARANIEC Sebastian 2415T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM4034M 932020-06-07 08:56:5203:38:10.80+01:22:318:237,1
104RYBACZEK Rafał 2602RUNEDAGOŚCICINOM3043M 942020-06-10 08:52:5403:38:23.90+01:22:448:247,1
105WIELGOCKI Artur 2777ZIELONKIM3044M 952020-06-11 10:43:3103:38:27.10+01:22:478:247,1
106FLIŚ Łukasz 2065FULFILL DREAMS TEAM PSZCZYNAPSZCZYNAM2013M 962020-06-12 08:12:4103:39:09.45+01:23:298:257,1
107SADKOWSKI Bartosz 2888ŁBISKAM4035M 972020-06-13 10:18:3203:39:26.55+01:23:468:267,1
107KRAICZICZEK Krzysztof 2436KELLER WILLIAMS POWER TEAMGLIWICEM4035M 972020-06-12 07:53:2903:39:26.55+01:23:468:267,1
109ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota 2451GLIWICEK404K 112020-06-12 07:53:2903:39:26.90+01:23:478:267,1
110LIBRONT Jakub 2580KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2014M 992020-06-12 08:55:0703:39:47.35+01:24:078:277,1
111MICHALSKI Tomasz 2009GDAŃSKM3045M 1002020-06-11 10:01:3903:39:54.60+01:24:158:277,1
112SZULC Kamila 2080GDYNIAK307K 122020-06-12 07:50:0303:40:01.95+01:24:228:277,1
113POPIEL Maurycy 2758FLEXISTAVTEAM DYNAFITKRAKÓWM3046M 1012020-06-13 09:16:5803:40:12.65+01:24:338:287,1
114POPIEL Andrzej 2757FLEXISTAVTEAM DYNAFITKRAKÓWM3047M 1022020-06-13 09:16:5703:40:13.25+01:24:338:287,1
115ZAWADZKI Mirosław 2206TERNOLTEAMKIELCEM3048M 1032020-06-07 07:54:3603:40:17.35+01:24:378:287,1
116KOCZUR Tamara 2147MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK405K 132020-06-12 09:01:2003:40:43.70+01:25:048:297,1
117GĘSIAREK Grzegorz 2331KROTOSZYNM4037M 1042020-06-12 09:27:4903:40:44.30+01:25:048:297,1
118SYSKA Wojciech 2435SEEKRAKOWKRAKÓWM3049M 1052020-06-06 10:47:2203:41:09.15+01:25:298:307,1
119KODZIS Leslaw 2432ZALEW TEAM&GOBORZ RUNOUTSIEDLCEM4038M 1062020-06-12 07:32:0903:41:40.00+01:26:008:317,0
120CICHOWICZ Łukasz 2050WATAHAWARSZAWAM3050M 1072020-06-13 07:41:4103:41:40.40+01:26:008:317,0
121GĄTKIEWICZ Paweł 2785ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM4039M 1082020-06-07 04:59:3603:42:00.60+01:26:218:327,0
122SELWANOWICZ Aleksander 2164CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM506M 1092020-06-12 07:54:0003:42:07.55+01:26:278:327,0
123KUKLA Łukasz 2358CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM3051M 1102020-06-12 07:53:5303:42:15.05+01:26:358:327,0
124SUDOMIR Paweł 2703JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3052M 1112020-06-13 09:57:2503:42:17.25+01:26:378:327,0
125MISIURA Adam 2479ŁÓDŹM3053M 1122020-06-11 09:59:5103:42:35.90+01:26:568:337,0
126PASZEK Tomasz 2747TEAM EDOKUMENTYCZECHOWICE- DZIEDZICEM4040M 1132020-06-13 10:11:1603:42:44.25+01:27:048:347,0
127ZACHARYASZ Miłosz 2253#KOCHAMMONICZKEPOZNAŃM2015M 1142020-06-13 10:24:3603:42:54.25+01:27:148:347,0
128KĘPA Piotr 2768PIASECZNOM3054M 1152020-06-12 08:58:0603:43:06.00+01:27:268:347,0
129PAWELEC Mariusz 2649KB FORREST GUMPZIELONA GÓRAM4041M 1162020-06-12 08:51:4903:43:07.65+01:27:288:347,0
130PROKOPCZUK Łukasz 2549RADZYŃ PODLASKIM4042M 1172020-06-12 09:56:0003:43:34.55+01:27:548:357,0
131MUCHA Aleksandra 2134DĄBRÓWKAK202K 142020-06-12 10:21:2903:43:56.50+01:28:168:367,0
132PATRO Bartłomiej 2195BIELSKO-BIAŁAM3055M 1182020-06-13 07:23:5203:43:58.50+01:28:188:367,0
133BARADZIN Aliaksandr 2237WROCŁAWM2016M 1192020-06-11 09:32:4903:44:05.35+01:28:258:377,0
134CHILICKA Marta 2022RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIK308K 152020-06-13 08:08:1903:44:13.55+01:28:338:377,0
135NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2019ŚWIDNIKM4043M 1202020-06-13 08:08:2003:44:21.80+01:28:428:377,0
136STAWIARZ Paweł 2583WROCŁAWM3056M 1212020-06-11 09:32:3003:44:24.65+01:28:458:377,0
137SACZUK Andrzej 2319BŁOTNE OGRYBIAŁA PODLASKAM4044M 1222020-06-11 07:31:1203:45:10.75+01:29:318:396,9
138LIBERKA Tomasz 2685WARSZAWAM4045M 1232020-06-13 08:01:1903:45:17.40+01:29:378:396,9
139CZYŻOWICZ-GOTFRYD Agnieszka 2179JSCJASŁOK406K 162020-06-07 10:10:2703:45:30.15+01:29:508:406,9
140TISZBIEREK Marek 2582GLIWICEM4046M 1242020-06-10 07:57:3003:45:53.05+01:30:138:416,9
141KRYSTEK Łukasz 2581GLIWICEM3057M 1252020-06-10 07:57:3103:45:54.80+01:30:158:416,9
142FOSSAERT Sylwia 2457JJFITKRAKOWK309K 172020-06-12 08:11:0103:46:03.50+01:30:238:416,9
143ZYGO Karolina 2759STAY INSANELUBLINK203K 182020-06-06 08:45:3303:46:11.45+01:30:318:426,9
144SOJKA Sławomir 2371VIKING TRAINING CENTERTYCHYM3058M 1262020-06-12 09:18:1403:46:36.75+01:30:578:426,9
145SZCZOT Andrzej 2829KB SOBÓTKAWROCŁAWM4047M 1272020-06-11 07:32:5503:46:56.10+01:31:168:436,9
146PAPUGA Iwona 2108ZADYSZKA OSWIECIMJAWISZOWICEK501K 192020-06-11 08:58:3503:47:22.10+01:31:428:446,9
147CHLIPAŁA Marek 2673JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3059M 1282020-06-11 06:55:1203:47:25.50+01:31:458:446,9
148ZAMECKI Radosław 2760WARSZAWAM3060M 1292020-06-09 11:17:1903:47:51.95+01:32:128:456,8
149OSZUST Marcin 2488CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU/24 BLPZAGRODAM4048M 1302020-06-06 07:46:1403:48:28.25+01:32:488:476,8
150GAJOS Łukasz 2832TERNOLTEAMCHĘCINYM3061M 1312020-06-07 07:54:3903:48:30.80+01:32:518:476,8
151KULIKOWSKI Adam 2330WARSZAWAM3062M 1322020-06-12 08:24:2503:48:34.95+01:32:558:476,8
152SĄGOL Mateusz 2357OSTRÓDAM2017M 1332020-06-12 07:55:1603:48:59.25+01:33:198:486,8
153JÓZEFCZYK Jacek 2370WARSZAWAM3063M 1342020-06-13 08:46:4903:48:59.80+01:33:208:486,8
154WOJTAS Mateusz 2578WARSZAWAM2018M 1352020-06-11 08:04:3303:49:21.35+01:33:418:496,8
155KUBIAK Dariusz 2492KKKL LEGNICALEGNICAM507M 1362020-06-12 09:50:4603:49:33.55+01:33:538:496,8
156WYSOCKI Aleksander 2726WATAHARADWANICEM3064M 1372020-06-13 07:12:3903:49:35.85+01:33:568:496,8
157JANAS Marian 2840DYNAMICBALIGRÓDM601M 1382020-06-13 10:05:0903:49:44.20+01:34:048:506,8
158PIECZYKOLAN Kamil 2015OLIMPIJSKA AKADEMIA BIEGANIAŁÓDŹM3065M 1392020-06-12 09:21:2703:50:13.00+01:34:338:516,8
159LANGNER Damian 2268LUBLINM2019M 1402020-06-13 09:32:4903:50:41.90+01:35:028:526,8
160BARTOSZEK Tomasz 2569SAINT-GOBAIN SQUADKATOWICEM3066M 1412020-06-12 09:38:0003:50:51.20+01:35:118:526,8
161MIKULSKI Wojciech 22154F RUNNING TEAMKRAKÓWM4049M 1422020-06-11 08:08:2303:51:05.55+01:35:258:536,8
162TKACZ Przemysław 2044ZIOMKIKRAKÓWM4050M 1432020-06-11 08:08:2203:51:05.80+01:35:268:536,8
163ZAWADZKI Grzegorz 2098KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3067M 1442020-06-12 08:13:0603:51:09.20+01:35:298:536,7
164FRYCA Karolina 2038TORUŃK204K 202020-06-11 10:08:1303:51:22.70+01:35:438:536,7
165WAROWNY Robert 2686DZIKIE BORSUKIŁUKÓWM4051M 1452020-06-12 08:08:2003:51:43.85+01:36:048:546,7
166SZUMNY Nina 220872DKRAKOWK3010K 212020-06-11 19:50:0103:51:45.75+01:36:068:546,7
167GZARA Michał 2793DZIKIE BORSUKIMIĘDZYRZEC PODLASKIM4052M 1462020-06-12 08:08:5503:51:56.75+01:36:178:556,7
168DZIETCZYK Kamil 2734AKTYWNE CHOSZCZNOSZCZECINM3068M 1472020-06-11 10:12:2503:52:11.35+01:36:318:556,7
169IWICKI Krzysztof 2633PIGŻAM3069M 1482020-06-08 09:59:4703:52:27.50+01:36:478:566,7
170PODLECKI Romuald 2138LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM602M 1492020-06-11 08:40:5703:52:49.80+01:37:108:576,7
171POLOCZEK Jarosław 2663WISŁA WIELKAM3070M 1502020-06-11 06:24:4003:53:21.80+01:37:428:586,7
172FAŁATOWICZ Radosław 2327BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM3071M 1512020-06-12 09:33:4103:53:45.20+01:38:058:596,7
173WOJTKOWIAK Marta 2696WARSZAWAK3011K 222020-06-12 09:17:5903:53:46.20+01:38:068:596,7
174PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 2571WARSZAWAM4053M 1522020-06-11 08:33:5603:53:51.50+01:38:118:596,7
175SADOWSKI Paweł 2662MYSŁOWICEM3072M 1532020-06-11 06:24:3703:53:56.80+01:38:178:596,7
176SZYMSKI Rafał 2194CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM4054M 1542020-06-12 07:46:5803:54:23.05+01:38:439:006,7
177MARCINEK Marta 2557ŁÓDŹK3012K 232020-06-11 07:18:3703:54:34.05+01:38:549:016,7
178PAJĄK Marcin 2770KRAKÓWM3073M 1552020-06-06 08:37:1503:54:34.10+01:38:549:016,7
179SOLECKI Marcin 2399RZESZÓWM3074M 1562020-06-11 10:06:1403:54:45.60+01:39:069:016,6
180STACHYRA Bartłomiej 2659LUBLINM2020M 1572020-06-10 12:41:5703:54:49.55+01:39:099:016,6
181PAWELEC Piotr 2864JASŁOM508M 1582020-06-10 10:20:2503:54:52.75+01:39:139:026,6
182PUCHAŁA Mariusz 2540TERNOLTEAMKIELCEM4055M 1592020-06-07 07:54:3703:55:27.10+01:39:479:036,6
183HAJDZIONA Agata 2503POZNAŃK3013K 242020-06-13 08:38:2903:55:30.55+01:39:509:036,6
184CHWAŁA Artur 2608WARSZAWAM4056M 1602020-06-11 17:34:3203:55:33.60+01:39:549:036,6
185RZEPKA Aleksandra 2637WKURW_TEAMWARSZAWAK205K 252020-06-12 07:54:5903:55:41.70+01:40:029:036,6
186NAZIMEK Lilianna 2434NOWY SĄCZK407K 262020-06-07 07:28:1403:55:51.30+01:40:119:046,6
187NOWAK Bartłomiej 2828ZIELONKIM2021M 1612020-06-12 09:57:2703:56:00.00+01:40:209:046,6
188GUBERNIAK Renata 2326KRAKÓWK3014K 272020-06-12 06:53:3803:56:01.75+01:40:229:046,6
189KOCHANIAK Andrzej 2347WŁÓCZYBIEGISOWLANYM3075M 1622020-06-12 06:53:3603:56:03.05+01:40:239:046,6
190STASIAK Jakub 2456PŁOCKM3076M 1632020-06-12 08:56:0603:56:10.25+01:40:309:056,6
191NARLOCH Łukasz 2558NAVA RUNNING TEAMGDYNIAM3077M 1642020-06-12 06:53:5903:56:10.35+01:40:309:056,6
192BIGAS Grzegorz 2814ARENAMEDWARSZAWAM3078M 1652020-06-06 10:01:3103:57:05.55+01:41:259:076,6
193FIGURA Radosław 2816RADOMM4057M 1662020-06-11 13:12:3003:57:13.25+01:41:339:076,6
194PASZKIEL Sebastian 2817RADOMM4058M 1672020-06-11 13:12:3003:57:13.70+01:41:349:076,6
195ROSŁON Piotr 2681WARSZAWAM4059M 1682020-06-10 11:54:4103:57:30.30+01:41:509:086,6
196CUDEK Bartłomiej 2176WKURW_TEAMKRAKÓWM3079M 1692020-06-06 08:37:1503:57:30.50+01:41:509:086,6
197RZYMKOWSKI Maciej 2027PŁOCKM3080M 1702020-06-12 07:00:0403:57:48.40+01:42:089:086,6
198ADAMSKA Marta 2113WARSZAWAK3015K 282020-06-12 07:00:0303:57:49.00+01:42:099:086,6
199MARCINIAK Rafał 2039GLIWICEM3081M 1712020-06-12 09:27:2403:57:52.30+01:42:129:086,6
200GAMROT Krzysztof 2037PIASECZNOM3082M 1722020-06-13 08:02:2803:58:01.70+01:42:229:096,6
201KURKOWSKI Jarosław 2235RUNNERBNOWY DWÓR MAZOWIECKIM4060M 1732020-06-13 07:10:3003:58:20.35+01:42:409:106,5
202PRASZAŁOWICZ Gustaw 2654KOLIBER TEAMKRAKÓWM3083M 1742020-06-12 08:36:5003:58:35.05+01:42:559:106,5
203WESÓŁ Tomasz 2281WYSOKA GŁOGWSKAM2022M 1752020-06-12 10:46:0903:58:50.30+01:43:109:116,5
204GINALSKI Grzegorz 2438WARSZAWAM3084M 1762020-06-09 07:08:3703:58:56.55+01:43:169:116,5
205GRZESIK Michał 2749RZESZÓWM3085M 1772020-06-07 09:08:2203:59:00.70+01:43:219:116,5
206BOSZKO Łukasz 2328LEGIONOWOM3086M 1782020-06-12 09:33:4103:59:32.80+01:43:539:126,5
207CHOLEWA Agnieszka 2317MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK3016K 292020-06-11 09:32:3003:59:54.05+01:44:149:136,5
208HOŁUBIEC Agnieszka 2188YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK408K 302020-06-12 07:45:4504:00:04.90+01:44:259:146,5
209GAŁUSZKA Mariusz 2999SKITUROWE BIESZCZADY-GOPRCISNAM4061M 1792020-06-09 06:30:3704:00:12.10+01:44:329:146,5
210DZIEWA Przemysław 2722ATS WHEELSBRANDWICAM4062M 1802020-06-06 05:41:1504:00:40.10+01:45:009:156,5
211KRUPA Jacek 2719ATS WHEELSRUDAM4063M 1812020-06-06 05:41:1504:00:40.35+01:45:009:156,5
212BUGAŁA Robert 2645SOLID HOUSELUBLINM509M 1822020-06-07 07:53:3904:00:52.65+01:45:139:156,5
213GAŁKOWSKI Artur 2532KIELCEM4064M 1832020-06-11 07:55:0404:01:00.30+01:45:209:166,5
214RYBAK Wojciech 2859GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4065M 1842020-06-12 06:31:4704:01:02.20+01:45:229:166,5
215MUSIOLIK Mariusz 2087GORZYCEM3087M 1852020-06-12 09:27:2704:01:28.85+01:45:499:176,5
216GAJEWIAK Adam 2189CS GROUP RUNNERS TEAMWARSZAWAM4066M 1862020-06-13 09:01:3904:01:31.85+01:45:529:176,5
217SUROWIEC Paweł 2721ZAWIERCIEM4067M 1872020-06-13 04:55:3704:01:36.85+01:45:579:176,5
218SADOWSKI Mieczysław 2720BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4068M 1882020-06-13 04:55:3604:01:37.95+01:45:589:176,5
219SKŁADANOWSKA Beata 2190EUROCASHWARSZAWAK3017K 312020-06-12 07:54:1604:02:34.85+01:46:559:196,4
220BACZYŃSKA Aneta 2431ZALEW TEAM& GOŁOBORZ RUNOUTSIEDLCEK3018K 322020-06-12 07:32:0804:02:48.60+01:47:099:206,4
221BACZYŃSKI Robert 2732SIEDLCEM4069M 1892020-06-12 07:32:0904:02:48.80+01:47:099:206,4
222KOZIEŁŁO Bartosz 2761TURZAMIENIEM4070M 1902020-06-06 10:45:2204:03:06.95+01:47:279:216,4
223STASIŃSKI Paweł 2810SZUDZIAŁOWOM3088M 1912020-06-11 08:44:5104:03:18.55+01:47:389:216,4
224RUSINEK Piotr 2271KOBYŁKAM3089M 1922020-06-13 08:54:4404:03:21.75+01:47:429:216,4
225GŁAZOWSKA Anita 2002NOWOGARDK206K 332020-06-10 09:03:1904:03:31.65+01:47:529:226,4
226PODLEŚ Rafał 2000SZCZECINM2023M 1932020-06-10 09:03:1904:03:31.90+01:47:529:226,4
227SOBOLEWSKI Grzegorz 2197SOSNOWIECM4071M 1942020-06-13 09:12:4404:03:52.45+01:48:129:226,4
228PODLEŚ Robert 2598COBIWARSZAWAM5010M 1952020-06-11 20:22:5804:04:23.30+01:48:439:236,4
229CZUMIEL Maciej 2808GRUDZIĄDZM4072M 1962020-06-11 09:47:3004:04:33.95+01:48:549:246,4
230PUDEŁKO Dariusz 2154OPEL ACTIVE TEAMKOZŁÓWM5011M 1972020-06-12 12:44:5404:04:43.70+01:49:049:246,4
231WALENDA Mateusz 2448KS KANAŁEKGARWOLINM3090M 1982020-06-13 09:48:3804:04:54.10+01:49:149:256,4
232PYRKOSZ Damian 2419RZESZÓWM4073M 1992020-06-14 07:18:0204:04:56.30+01:49:169:256,4
233ADAMOWICZ Agnieszka 2510ZWOLEŃ BIEGACIEPIELÓWK409K 342020-06-12 07:54:4104:05:41.15+01:50:019:266,3
234POKRYWKA Stefan 2998CISNAM603M 2002020-06-07 10:09:0604:05:54.35+01:50:149:276,3
235WŁODARSKI Piotrek 2273KONOPISKAM3091M 2012020-06-12 05:55:2804:06:06.95+01:50:279:276,3
236ZYBERT Mateusz 2323DABEX-BOLTŁÓDŹM3092M 2022020-06-08 06:57:1704:06:09.90+01:50:309:286,3
237FALKOWSKI Piotr 2899KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5012M 2032020-06-13 08:55:5704:06:19.80+01:50:409:286,3
238STOPA Marcin 2570WWW.RUNRZESZOW.PLBOGUCHWAŁAM4074M 2042020-06-10 04:58:2304:06:28.20+01:50:489:286,3
239WEBER Agata 2843JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK4010K 352020-06-09 07:07:1804:06:29.75+01:50:509:286,3
240GOLBIAK Wojciech 2674MIĘDZYRZEC PODLASKIM4075M 2052020-06-13 07:40:0804:06:43.10+01:51:039:296,3
241KACZMAREK Maciej 2689POLEOHELBARANOWOM3093M 2062020-06-06 10:02:1904:06:57.70+01:51:189:296,3
242PINDEL Piotr 2389ŁOWCY PIEROŻKÓWBIELSKO-BIAŁAM3094M 2072020-06-09 09:30:4104:06:59.00+01:51:199:296,3
243TOKARSKI Jacek 2509LUBLINM4076M 2082020-06-12 09:07:1604:07:15.80+01:51:369:306,3
244KURZAWA Adam 2465ŁÓDŹM2024M 2092020-06-13 10:05:1804:07:47.30+01:52:079:316,3
245REDKIEWICZ Agnieszka 2115REEBOK RUN CREWWARSZAWAK3019K 362020-06-13 08:00:5904:08:01.25+01:52:219:326,3
246SZUBERT-WALENCZAK Magdalena 2012PSYCHORUN TEAMWARSZAWAK4011K 372020-06-13 08:00:5704:08:02.90+01:52:239:326,3
247MATYJASIAK Konrad 2670WARSZAWAM4077M 2102020-06-13 08:00:5604:08:03.80+01:52:249:326,3
248SOBCZYŃSKI Paweł 2016WARSZAWAM4078M 2112020-06-12 09:53:4304:08:13.15+01:52:339:326,3
249KACZMAREK Sandra 2697BARANOWOK3020K 382020-06-06 10:02:1804:08:23.85+01:52:449:336,3
250DĄBROWSKI Mateusz 2812WASILKÓWM2025M 2122020-06-11 08:44:5004:09:24.70+01:53:459:356,3
251PARADA Marcin 2394BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM4079M 2132020-06-12 08:39:1604:09:25.85+01:53:469:356,3
252MIKULSKA Aneta 2635OKUNIEWK4012K 392020-06-12 09:33:5704:09:43.70+01:54:049:366,2
253BEDNARSKI Paweł 2386OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3095M 2142020-06-13 06:57:2304:09:44.30+01:54:049:366,2
254GOLAS Marcin 2449APLITT.PLGDYNIAM4080M 2152020-06-13 10:15:5804:09:54.30+01:54:149:366,2
255WIECZOREK Dariusz 2210PRZEGLĄD SPORTOWYWARSZAWAM5013M 2162020-06-12 09:31:1704:10:03.85+01:54:249:376,2
256GARDEŁA Justyna 2446WOLBROM TEAMWOLBROMK3021K 402020-06-13 10:43:1704:10:28.50+01:54:489:386,2
257SZYMAŃSKI Andrzej 2604KIELCEM3096M 2172020-06-11 07:55:0604:10:29.00+01:54:499:386,2
258ZAKRZEWICZ Marcin 2825KTB KUNYKICINM4081M 2182020-06-11 08:19:0004:10:38.50+01:54:589:386,2
259ZAŃKO Rafał 2481RZESZÓWM3097M 2192020-06-11 09:58:2104:11:35.80+01:55:569:406,2
260KARDASZ Marek 2363SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM4082M 2202020-06-06 08:44:5904:11:37.30+01:55:579:406,2
261KARDASZ Patryk 2807SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM2026M 2212020-06-06 08:44:5904:11:37.45+01:55:579:406,2
262WAŁACHOWSKA Urszula 2367SOLINA TEAMHOCZEWK3022K 412020-06-06 08:44:5804:11:37.60+01:55:589:406,2
263STYSIAŁ Dariusz 2519ROKIETNICAM4083M 2222020-06-10 09:17:4504:11:53.80+01:56:149:416,2
264KACZMARCZYK Mariusz 2611SIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM5014M 2232020-06-12 14:17:4904:11:54.00+01:56:149:416,2
265ZAJKOWSKI Michal 2706VEGE RUNNERSMYSIADŁOM3098M 2242020-06-08 10:31:2204:12:02.70+01:56:239:416,2
266ZAJKOWSKA Ewa 2708VEGE RUNNERSZGORZAŁAK3023K 422020-06-08 10:31:2204:12:03.00+01:56:239:416,2
267STACHYRA Andrzej 2658LSBLUBLINM5015M 2252020-06-10 12:41:5604:12:34.50+01:56:549:426,2
268CZYŻEWSKI Jakub 2567KRAKÓWM2027M 2262020-06-13 09:03:2204:12:51.00+01:57:119:436,2
269MENDYKA Mariusz 2568KRAKÓWM2028M 2272020-06-13 09:03:2204:12:51.55+01:57:119:436,2
270SANIAK Przemyslaw 2477LUBLINM3099M 2282020-06-12 09:07:2804:12:55.95+01:57:169:436,2
271BARTASUN Patryk 2024WARSZAWAM30100M 2292020-06-11 07:30:0004:13:07.60+01:57:289:446,2
272MICHALCZAK Paweł 2143KRAKÓWM4084M 2302020-06-12 09:28:5104:13:35.90+01:57:569:456,2
273WÓJCIK Monika 2715WARSZAWAK4013K 432020-06-13 07:40:0604:13:49.90+01:58:109:456,1
274KONS Katarzyna 2447POKA & HERKI TEAMŁĄCZANYK207K 442020-06-13 10:41:2104:14:02.50+01:58:229:466,1
275MADEYSKI Tomasz 2573KRAKÓWM30101M 2312020-06-12 08:36:5004:14:05.60+01:58:269:466,1
276PROKOPIUK Grzegorz 2660SZWAGRY DWAWARSZAWAM4085M 2322020-06-13 07:40:0804:14:33.40+01:58:539:476,1
277KUMA Wojciech 2334KRAKÓWM30102M 2332020-06-13 06:45:0204:15:02.15+01:59:229:486,1
278ŻUK Marcin 2241JABŁONNAM30103M 2342020-06-13 07:10:2804:15:22.10+01:59:429:496,1
279BOROWIEC Arkadiusz 2198CHEŁM BIEGA/24 BLPCHEŁMM4086M 2352020-06-12 06:14:4904:15:22.85+01:59:439:496,1
280TARAS Michał 2628BYTÓWM2029M 2362020-06-11 06:36:5904:15:23.05+01:59:439:496,1
281KUROWSKI Jacek 2314SIERAKÓWM4087M 2372020-06-12 07:26:2004:15:43.40+02:00:039:506,1
282STANKIEWICZ Piotr 2308RADZYMINM30104M 2382020-06-12 07:26:1804:15:45.00+02:00:059:506,1
283ZAKRZEWSKI Piotr 2392RZESZÓWM30105M 2392020-06-12 06:09:0604:15:54.65+02:00:159:506,1
284BARANOWSKI Mariusz 2806JULIANÓWM30106M 2402020-06-12 09:52:5004:15:55.10+02:00:159:506,1
285SIELICKI Krzysztof 2500MYSIADŁOM30107M 2412020-06-12 09:52:5004:15:55.55+02:00:159:506,1
286FAJER Marek 2211ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA 3MYSZKÓWM604M 2422020-06-13 09:08:5904:16:28.00+02:00:489:516,1
287GRZYWIŃSKA Marta 2863CB163LIPNOK208K 452020-06-10 06:48:4004:16:33.35+02:00:539:526,1
288DĄBROWSKI Karol 2150SIEDLCEM4088M 2432020-06-12 07:53:5604:16:52.20+02:01:129:526,1
289SIBIELAK Piotr 2588MUSZYNAM4089M 2442020-06-12 07:14:0804:17:02.15+02:01:229:536,1
290RAINER Iwona 2857ACS-STAL KRZYSZTOF RAINERPYSZNICAK4014K 462020-06-13 09:21:2904:17:04.70+02:01:259:536,1
291RAINER Krzysztof 2856ACS-STALPYSZNICAM4090M 2452020-06-13 09:21:2604:17:07.75+02:01:289:536,1
292KITOWSKI Bartosz 2858GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4091M 2462020-06-14 04:39:5504:17:46.20+02:02:069:546,1
293JĘDRZEJEK Marek 2821JAWORZNOM30108M 2472020-06-12 04:58:4104:17:48.05+02:02:089:546,1
294KOWALIK Krzysztof 2494ŚWIDNIKM4092M 2482020-06-12 09:07:2804:17:52.15+02:02:129:556,0
295KAMIŃSKA Ewa 2872SPRINTEX TEAMJELEŚNIAK4015K 472020-06-12 06:31:4404:18:00.65+02:02:219:556,0
296GŁADYSZ Marcin 2625RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30109M 2492020-06-12 09:14:5504:18:14.00+02:02:349:556,0
297HUDZIK Dominika 2709GROJECK4016K 482020-06-07 07:11:2104:19:03.40+02:03:239:576,0
298HUDZIK Robert 2191GROJECM4093M 2502020-06-07 07:11:2104:19:11.50+02:03:319:586,0
299CIĘŻKI Paweł 2552HEAVY TEAMZABIELE 39M2030M 2512020-06-12 09:56:0104:19:19.05+02:03:399:586,0
300WÓJCICKI Kamil 2420LISIĘCICEM2031M 2522020-06-13 07:28:1604:19:35.35+02:03:559:596,0
301KUBACZYŃSKI Dariusz 2803KNURÓWM5016M 2532020-06-13 07:28:1604:19:35.75+02:03:569:596,0
302KARCZMARCZYK Mirosław 2349ZGORZAŁAM30110M 2542020-06-13 07:32:3804:19:45.40+02:04:059:596,0
303PĘKALA Jarosław 2544ZABRZEM5017M 2552020-06-12 08:43:5804:19:47.05+02:04:079:596,0
304BARANSKI Piotr 2805RADOMM30111M 2562020-06-12 07:49:1204:20:19.30+02:04:3910:006,0
305SIOCH Grzegorz 2061DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAM4094M 2572020-06-06 09:48:3404:20:56.40+02:05:1610:026,0
306ŁUCZKIEWICZ Dariusz 2325MYSŁOWICEM30112M 2582020-06-11 08:01:5704:21:09.20+02:05:2910:026,0
307BOROWSKA Teresa 2459MIASTKOK502K 492020-06-08 07:49:5004:21:23.35+02:05:4310:036,0
308PELA Olga 2458SKY-TRANSŁUBIANKAK3024K 502020-06-08 07:49:5004:21:23.55+02:05:4310:036,0
309UJMA Paweł 2122INTER AUTO JAROSŁAWJAROSŁAWM4095M 2592020-06-11 09:41:5404:22:00.30+02:06:2010:046,0
310KOSTRZEWSKA Natalia 2173WARSZAWAK3025K 512020-06-09 07:43:3604:22:05.45+02:06:2510:046,0
311TURSKI Damian 2175WARSZAWAM30113M 2602020-06-09 07:43:2904:22:12.25+02:06:3210:055,9
312TWARDOWSKI Tomasz 2132WROCŁAWM4096M 2612020-06-13 08:26:3104:22:13.20+02:06:3310:055,9
313WYSMOLIŃSKA Karolina 2641BIERNATKIK4017K 522020-06-11 07:13:4004:22:21.75+02:06:4210:055,9
314JAKUBOWSKA Katarzyna 2090WARSZAWAK209K 532020-06-12 07:00:0304:22:28.50+02:06:4810:055,9
315HOŁUBIEC Paweł 2193SIEDLCEM4097M 2622020-06-12 07:45:4604:23:31.10+02:07:5110:085,9
316HENDZLIK Monika 2462CZĘSTOCHOWAK4018K 542020-06-12 07:06:3604:23:37.45+02:07:5710:085,9
317BUTRYN Wojciech 2103#BBKTSKRAKÓWM4098M 2632020-06-12 07:06:3304:23:41.20+02:08:0110:085,9
318KUC Anna 2752BGKWARSZAWAK4019K 552020-06-11 06:02:1404:23:50.50+02:08:1010:085,9
319HAJDUK Tomek 2313YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4099M 2642020-06-12 07:45:4404:23:51.70+02:08:1210:085,9
320KŁYŻ Janusz 2332KRAKÓWM30114M 2652020-06-06 08:54:3004:23:55.05+02:08:1510:095,9
321DŁUGOSZ Kasia 2127STAY INSANELUBLINK3026K 562020-06-11 13:05:5604:24:27.55+02:08:4710:105,9
322MATHIAK Rafał 2490KLEMBÓW BIEGASTARY KRASZEWM40100M 2662020-06-13 10:50:4204:24:28.55+02:08:4810:105,9
323SZYSZKA Marek 2846STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM30115M 2672020-06-13 08:38:2904:25:11.60+02:09:3210:115,9
324SZCZEPANIAK Karol 2837GŁOGÓWM40101M 2682020-06-06 10:43:1404:25:26.05+02:09:4610:125,9
325GODZIMIRSKA Eliza 2010REEBOK RUN CREWWARSZAWAK3027K 572020-06-13 09:48:3904:25:37.45+02:09:5710:135,9
326RYŃ-SOBALA Renata 2594RMF4RT GLADIATORSWILKOŁAZ GÓRNYK4020K 582020-06-12 08:39:0004:26:18.60+02:10:3910:145,9
327PODOLAK Rafał 2679RMF4RT GLADIATORSKRAŚNIKM2032M 2692020-06-12 08:38:5704:26:21.30+02:10:4110:145,9
328KOWALCZYK Włodzimierz 2296HUTA DŁUTOWSKAM605M 2702020-06-11 09:44:5704:26:27.40+02:10:4710:145,9
329STACHOWICZ Adam 2030STASZÓWM30116M 2712020-06-13 09:17:3704:27:15.20+02:11:3510:165,8
330POTERA Krystyna 2745ŁAŃCUTK3028K 592020-06-13 09:15:0104:27:38.35+02:11:5810:175,8
331KOTLARCZYK Katarzyna 2165KRAKÓWK3029K 602020-06-10 17:27:2104:28:01.80+02:12:2210:185,8
332WICHLIŃSKA Karolina 2847NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWYSZKÓWK2010K 612020-06-08 07:37:5504:28:03.65+02:12:2410:185,8
333KADŁUBOWSKI Piotr 2883KOTWICA BRZEGBRZEGM40102M 2722020-06-12 09:00:0004:28:09.65+02:12:3010:185,8
334MIKOŁAJCZYK Agnieszka 2707ŁÓDŹK3030K 622020-06-08 07:33:0904:28:09.95+02:12:3010:185,8
335ANDRZEJEWSKI Maciej 2842WARSZAWAM30117M 2732020-06-14 05:59:5604:28:23.75+02:12:4410:195,8
336ANDRZEJEWSKA Monika 2841WARSZAWAK3031K 632020-06-14 05:59:5504:28:24.20+02:12:4410:195,8
337OLSZEWSKI Jacek 2741KACYK TIMNOWE GULCZEWOM40103M 2742020-06-13 06:17:5204:28:44.50+02:13:0410:205,8
338OSTROWSKA Dorota 2081YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK503K 642020-06-11 07:52:2704:28:53.15+02:13:1310:205,8
339LIPOWSKA Dorota 2342KRAKÓWK3032K 652020-06-13 06:45:0104:29:01.15+02:13:2110:205,8
340KOSTRZEWSKI Mateusz 2472MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM40104M 2752020-06-12 09:01:4004:29:30.50+02:13:5010:215,8
341BAR Aleksandra 2815GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEK4021K 662020-06-13 02:00:4104:29:39.95+02:14:0010:225,8
342MARASEK Adam 2512MIX SPORT TEAMKIELCEM40105M 2762020-06-11 07:55:0604:30:30.85+02:14:5110:245,8
343BUSŁOWSKI Piotr 2878WARSZAWAM30118M 2772020-06-12 12:19:0804:30:31.15+02:14:5110:245,8
344DRAB Monika 2551HEAVYTEAMRADOMK3033K 672020-06-12 09:56:0004:31:09.30+02:15:2910:255,8
345PROKOPCZUK Anna 2550HEAVY TEAMRADZYŃ PODLASKIK3034K 682020-06-12 09:55:5604:31:12.80+02:15:3310:255,8
346ROMANOWSKA Monika 2572HEAVY TEAMRADZYŃ PODLASKIK3035K 692020-06-12 09:55:5704:31:12.85+02:15:3310:255,8
347KLEJNOWSKA-KAMIŃSKA Ilona 2903WARSZAWAK3036K 702020-06-13 16:17:4504:31:21.20+02:15:4110:265,7
348WAŃDOCH Piotr 2387BBLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40106M 2782020-06-13 06:57:2404:32:01.80+02:16:2210:275,7
349GRZYWACZ Krzysztof 2653ŁOMIANKI DOLNEM40107M 2792020-06-12 10:02:3504:32:06.05+02:16:2610:275,7
350ISKRA Arkadiusz 2396PORT LOTNICZY ŁÓDZŁÓDZM40108M 2802020-06-13 09:06:0904:32:37.25+02:16:5710:295,7
351SARAD Krzysiek 2728SPARTAŃSKA DZICZZALASOWAM30119M 2812020-06-13 07:31:4604:33:16.45+02:17:3610:305,7
352WÓJCIK Monika 2397KRAKÓWK4022K 712020-06-11 06:51:0604:33:18.75+02:17:3910:305,7
353CZARNIK Marek 2729SPARTAŃSKA DZICZZALASOWAM30120M 2822020-06-13 07:31:4604:33:28.05+02:17:4810:315,7
354GŁUSZAK Katarzyna 2851#BASIATEAMLUBLINK3037K 722020-06-12 06:38:2104:34:02.85+02:18:2310:325,7
355KUCZBORSKI Jarosław 2036HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40109M 2832020-06-12 07:54:5504:34:15.30+02:18:3510:325,7
356LUDWICZAK Mariusz 2383#WKURW_TEAMPOZNAŃM40110M 2842020-06-12 09:48:4304:34:21.50+02:18:4110:335,7
357WRÓBEL Bartłomiej 2874CISNACISNAM40111M 2852020-06-12 06:50:4904:34:23.45+02:18:4310:335,7
358WÓJCIK Radosław 2466KĘDZIERZYN-KOŹLEM30121M 2862020-06-12 09:48:3104:34:31.10+02:18:5110:335,7
359KĄDZIOŁKA Jan 2881K2GLIWICEM5018M 2872020-06-12 04:08:4004:34:42.35+02:19:0210:335,7
360BOCEK Sławomir 2756WATAHABOGUCHWAŁAM40112M 2882020-06-12 08:39:4104:34:44.35+02:19:0410:345,7
361BORCZ Marcin 2755KAŃCZUGAM30122M 2892020-06-12 08:39:3904:34:45.80+02:19:0610:345,7
362PODOLAK Zbigniew 2652PRZEMYSKIE TOWARZYSTWO SZWEJKOWSKIEPRZEMYŚLM5019M 2902020-06-11 18:48:2004:34:47.65+02:19:0810:345,7
363LIBERKA Larysa 2153WARSZAWAK3038K 732020-06-13 08:01:0204:35:31.95+02:19:5210:355,7
364CHRZANOWSKA Olga 2111PSYCHORUNWARSZAWAK3039K 742020-06-13 08:01:0104:35:32.85+02:19:5310:355,7
365WARZYCHA Dawid 2669PKP INTERCITYBYTOMM2033M 2912020-06-12 09:51:2304:35:36.30+02:19:5610:365,7
366WARZYCHA Krzysztof 2668MAXELBYTOMM5020M 2922020-06-12 09:51:2304:35:36.40+02:19:5610:365,7
367KULIK Karol 2433ZALEW TEAM&GOLOBORZ RUNOUTSIEDLCEM40113M 2932020-06-12 07:32:1304:35:39.55+02:19:5910:365,7
368KARCZ Joanna 2511BBB (BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWA)MYSZKÓWK3040K 752020-06-13 09:09:0204:35:55.15+02:20:1510:365,7
369SEREDOWSKA Ewa 2508WARSZAWAK4023K 762020-06-13 08:01:1604:36:08.70+02:20:2910:375,6
370KRZEMIEŃ Bartosz 2355KATOWICEM40114M 2942020-06-12 09:53:2504:36:09.00+02:20:2910:375,6
371JACHYMEK Robert 2506WARSZAWAM40115M 2952020-06-13 08:01:1504:36:09.20+02:20:2910:375,6
372PIOTROWSKI Mariusz 2366CHORZÓWM40116M 2962020-06-12 09:53:2404:36:10.60+02:20:3110:375,6
373KASZA Bartosz 2146KIELCEM30123M 2972020-06-13 08:46:5604:36:27.40+02:20:4710:375,6
374MOŻDŻYŃSKI Tomasz 2733AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM40117M 2982020-06-11 10:12:2604:36:33.80+02:20:5410:385,6
375BIEŃKOWSKI Jarosław 2693BIEGAJ Z DYMKIEMPŁOCKM40118M 2992020-06-12 08:09:0004:36:53.00+02:21:1310:385,6
376SIEMIŃSKI Michał 2018ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM30124M 3002020-06-12 07:12:1704:37:35.75+02:21:5610:405,6
377KUTNIK Mirosław 2771KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40119M 3012020-06-12 06:05:4904:37:42.05+02:22:0210:405,6
378ADAMCZYK Ilona 2766KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK4024K 772020-06-12 06:05:4704:37:44.30+02:22:0410:405,6
379LERCH Agnieszka 2656WARSZAWAK4025K 782020-06-09 12:09:2104:37:45.20+02:22:0510:405,6
380PIWOWARSKI Dawid 2699OŚWIĘCIMM30125M 3022020-06-12 09:17:5904:37:56.80+02:22:1710:415,6
381MĘTLAK Małgorzata 2712ZAWIERCIEK2011K 792020-06-13 06:57:0704:38:43.40+02:23:0310:435,6
382WRÓBLEWSKA Katarzyna 2711ZAWIERCIEK3041K 802020-06-13 06:57:0704:38:44.20+02:23:0410:435,6
383LUTOBORSKI Tomasz 2182OTWOCKM2034M 3032020-06-12 10:21:2504:39:49.60+02:24:1010:455,6
384SKIBA Krzysztof 2585MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINM2035M 3042020-06-13 13:28:0504:40:11.60+02:24:3210:465,6
385MASZTALSKA Joanna 2575ZABRZEK2012K 812020-06-13 13:28:0504:40:11.95+02:24:3210:465,6
386STASZCZUK Jarosław 2354WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEBRZEGM40120M 3052020-06-11 09:22:3604:40:24.70+02:24:4510:475,6
387ANGOWSKI Marcin 2616GRODZISK MAZOWIECKIM40121M 3062020-06-11 08:23:0004:40:30.25+02:24:5010:475,6
388NITSCH Joanna 2880UNTS WARSZAWAWARSZAWA (WESOŁA)K4026K 822020-06-11 13:18:3804:40:39.35+02:24:5910:475,6
389NITSCH Tomasz 2879UNTS WARSZAWAWARSZAWAM40122M 3072020-06-11 13:18:3704:40:40.10+02:25:0010:475,6
390PAWLIK Katarzyna 22325F TEAMPRZYGODZICEK3042K 832020-06-13 08:38:3704:40:40.80+02:25:0110:475,6
391STACHOWICZ Marcin 22335F TEAMPRZYGODZICEM30126M 3082020-06-13 08:38:3704:40:41.00+02:25:0110:475,6
392SADŁOWSKA Magda 2270BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAK4027K 842020-06-11 07:30:0004:40:51.95+02:25:1210:485,6
393PIETRUSZEWSKA Katarzyna 2631ORANGE POLSKAWARSZAWAK4028K 852020-06-11 08:33:5004:40:57.20+02:25:1710:485,6
394SZTYLER Konrad 2084TARNÓWM30127M 3092020-06-12 08:25:1404:41:13.35+02:25:3310:485,5
395ŚWIĘTEK Tomasz 2333STANISŁAWICEM40123M 3102020-06-13 06:45:0304:41:23.95+02:25:4410:495,5
396WASIAK Paulina 2381KAPUTYK2013K 862020-06-13 07:40:0704:41:35.00+02:25:5510:495,5
397PAWLIK Anna 2515STARISSTASZÓWK3043K 872020-06-13 09:17:3704:41:41.45+02:26:0110:505,5
398PIEKIELNA Angelika 2316CZASTARYK3044K 882020-06-12 08:45:5904:42:20.85+02:26:4110:515,5
399DONIEC Katarzyna 2301JASŁOK4029K 892020-06-12 08:45:5904:42:21.35+02:26:4110:515,5
400KOWARA Przemysław 2071TRI AKTYWNY PIOTRKÓWMOSZCZENICAM40124M 3112020-06-12 09:21:2904:42:24.75+02:26:4510:515,5
401GÓRKA Bogusław 2095SUCHA BESKIDZKAM40125M 3122020-06-06 07:44:4104:42:26.05+02:26:4610:515,5
402GÓRKA Jolanta 2085SUCHA BESKIDZKAK4030K 902020-06-06 07:44:4104:42:26.60+02:26:4710:515,5
403MASZKOWSKI Rafał 2439LUBLINM40126M 3132020-06-13 08:02:1004:42:30.60+02:26:5110:515,5
403MASZKOWSKA Anna 2538LUBLINK4031K 912020-06-13 08:02:1004:42:30.60+02:26:5110:515,5
405MĄCZKA Krystyna 2852OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 922020-06-10 08:25:2604:43:08.95+02:27:2910:535,5
406SZMAGAJ Pawel 2601KODOFITWARSZAWAM30128M 3142020-06-13 09:00:0004:43:18.65+02:27:3910:535,5
407KOWALSKI Łukasz 2593KODOFITWARSZAWAM30129M 3152020-06-13 08:59:5904:43:25.20+02:27:4510:545,5
408PĘKALA Anna 2501ZABRZEK4032K 932020-06-12 08:43:4904:43:33.90+02:27:5410:545,5
409MAJKA Wojciech 2135TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM40127M 3162020-06-11 08:00:0204:43:58.85+02:28:1910:555,5
410ŚWIDEREK Katarzyna 2393WARSZAWAK4033K 942020-06-13 10:16:5804:43:59.45+02:28:1910:555,5
411BUDZIŃSKI Krzysztof 2623OPOLEM5021M 3172020-06-12 09:53:2004:44:01.15+02:28:2110:555,5
412GRUCHOT Małgorzata 2717WBOGOGOLINK4034K 952020-06-12 09:53:2004:44:01.50+02:28:2110:555,5
413SZYMCZYSZYN Jerzy 2627OPOLEM5022M 3182020-06-12 09:53:1904:44:02.65+02:28:2310:555,5
414FIEDUCIK Mariusz 2636ELBLĄGM40128M 3192020-06-13 04:22:3404:44:11.55+02:28:3110:555,5
415PODGRUDNY Radosław 2217RESCUE TEAMWARSZAWAM40129M 3202020-06-11 10:19:3304:44:11.95+02:28:3210:555,5
416RECZEK Sebastian 2231KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM40130M 3212020-06-13 04:22:3504:44:13.85+02:28:3410:555,5
417PUCUŁA Witold 2867STALOWA WOLAM5023M 3222020-06-13 06:29:4904:44:14.90+02:28:3510:555,5
418CIEBIEŃ Krzysztof 2751DĘBICAM40131M 3232020-06-10 10:34:3804:44:27.30+02:28:4710:565,5
419MATUKIN-SZUMLIŃSKA Aleksandra 2865KRAKÓWK3045K 962020-06-13 08:17:1804:44:36.25+02:28:5610:565,5
420KRAWIEC Dominik 2624KROSNOM30130M 3242020-06-12 08:22:1004:45:20.15+02:29:4010:585,5
421ZUBA Rafał 2157BLACK RIVERNOWY SĄCZM2036M 3252020-06-09 07:13:4104:45:22.20+02:29:4210:585,5
422CZESKA Karolina 2643LAMPART TRENINGMOSINAK3046K 972020-06-12 08:22:0804:45:23.15+02:29:4310:585,5
423LATAŁA Wojciech 2013LEŚNE GRUBASYKRAKÓWM40132M 3262020-06-12 09:28:5104:45:34.55+02:29:5410:595,5
424LASEK Piotr 2121TRZCIANAM40133M 3272020-06-07 08:27:1704:45:48.35+02:30:0810:595,5
425SZCZERBICKA Katarzyna 2404LUTOWISKAK4035K 982020-06-06 07:57:5304:46:07.35+02:30:2711:005,5
426LEDER Michał 2497ŁÓDŹM40134M 3282020-06-11 01:59:4804:46:09.90+02:30:3011:005,5
427ZALEWSKI Andrzej 2056TEAM NUTRILITEWARSZAWAM606M 3292020-06-14 07:11:3104:46:23.70+02:30:4411:005,4
428WĘZICKI Gabriel 2461ZWOLEŃ BIEGAZWOLEŃM40135M 3302020-06-12 07:54:4304:46:27.15+02:30:4711:015,4
429JUREK Zbigniew 2514ZWOLEŃ BIEGAZWOLEŃM607M 3312020-06-12 07:54:4304:46:27.90+02:30:4811:015,4
429KOZAKIEWICZ Aneta 2530ZWOLEŃ BIEGAZWOLEŃK4036K 992020-06-12 07:54:4204:46:27.90+02:30:4811:015,4
431PĘCKA Beata 2445SOSNOWIECK4037K 1002020-06-09 09:55:5504:46:39.75+02:31:0011:015,4
432GRZESZCZAK Małgorzata 2592BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK4038K 1012020-06-12 08:26:5004:47:02.50+02:31:2211:025,4
433SUMIEC Krystyna 2527ZABIEGANI MIELECMIELECK504K 1022020-06-12 07:54:5804:47:25.60+02:31:4611:035,4
434SZUBEL Katarzyna 2262KRAKÓWK3047K 1032020-06-09 09:52:4804:47:59.10+02:32:1911:045,4
435HABA Konrad 2259KRAKÓWM30131M 3322020-06-09 09:52:4804:47:59.25+02:32:1911:045,4
436JABŁONKA Radosław 2388DZIADY OCRWYSZKÓWM40136M 3332020-06-11 11:36:3904:48:09.55+02:32:2911:055,4
437BARANOWSKI Łukasz 2390WARSZAWAM30132M 3342020-06-11 11:36:4004:48:09.60+02:32:3011:045,4
438JURAŚ-KMIEĆ Marzena 2299BIEGAM SOBIELUBLINK4039K 1042020-06-13 07:53:1804:48:32.85+02:32:5311:055,4
439JANASZ Andrzej 2049BRWINÓWM40137M 3352020-06-13 07:17:1904:48:37.75+02:32:5811:065,4
440SIEDLECKA Wiktoria 2495VIKIN TRAINING CENTERTYCHYK2014K 1052020-06-11 09:50:4304:48:42.40+02:33:0211:065,4
441BULANDA Martyna 2379VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3048K 1062020-06-11 09:50:4204:48:43.80+02:33:0411:065,4
442GESS Magdalena 2385GOLENIÓWK4040K 1072020-06-11 09:10:5804:49:19.25+02:33:3911:075,4
443KRUPIŃSKA Paulina 2384ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3049K 1082020-06-11 09:10:5704:49:20.55+02:33:4011:075,4
444PISZCZ Marek 2181OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM40138M 3362020-06-13 07:30:2204:49:43.00+02:34:0311:085,4
445CZECHOWICZ Magdalena 2192ŻELKÓW KOLONIAK3050K 1092020-06-12 07:53:5104:50:00.55+02:34:2011:095,4
446SITAREK Iwona 2051GRÓJECK505K 1102020-06-13 07:17:1904:50:12.60+02:34:3311:095,4
447SIEROCIŃSKI Robert 2133CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM40139M 3372020-06-12 07:54:0004:50:13.25+02:34:3311:095,4
448SIEROCIŃSKA Monika 2139CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEK4041K 1112020-06-12 07:53:5904:50:15.10+02:34:3511:095,4
449BAJOŁEK Aleksandra 2391AZS AWF MASTERSKRAKÓWK506K 1122020-06-12 10:11:1904:50:22.65+02:34:4311:105,4
450LEONARSKA Małgorzata 2790WARSZAWAK3051K 1132020-06-12 06:31:4804:50:31.95+02:34:5211:105,4
451GEWALD Danuta 2142TRENER24H.COM.PLWARSZAWAK3052K 1142020-06-11 08:00:0104:50:34.70+02:34:5511:105,4
452SMUGA Łukasz 2791SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM30133M 3382020-06-12 06:31:4704:50:36.40+02:34:5611:105,4
453KULAK Paweł 2776PRUSZKÓWM40140M 3392020-06-13 05:31:4404:50:38.05+02:34:5811:105,4
454HASZTO Zuzanna 2168LEŻAJSKK3053K 1152020-06-13 09:38:0204:50:39.55+02:34:5911:105,4
455SZYMAŃSKI Piotr 2683ZATORYM40141M 3402020-06-12 08:49:2804:50:47.50+02:35:0711:115,4
456KIJEWSKA-RAJ Karolina 2587STOCZKIK4042K 1162020-06-12 10:29:1004:50:49.45+02:35:0911:115,4
457WYSMOLIŃSKA Barbara 2566OSIELSKOK4043K 1172020-06-11 07:13:4004:51:02.40+02:35:2211:115,4
458KAMIŃSKA Maria 2375BEZ FAULUCHABIELICEK3054K 1182020-06-12 07:55:3004:51:07.00+02:35:2711:115,4
459DĄBROWSKI Marcin 2373BEZ FAULUJACHRANKAM30134M 3412020-06-12 07:55:2904:51:07.10+02:35:2711:115,4
460GÓRSKI Krzysztof 2537WARSZAWAM40142M 3422020-06-11 07:58:1604:51:13.60+02:35:3411:125,4
461PIĘTKA Piotr 2102WARSZAWAM40143M 3432020-06-11 07:58:1604:51:13.65+02:35:3411:125,4
462MACIEJAK Robert 2226WARSZAWAM40144M 3442020-06-13 09:01:4004:52:03.10+02:36:2311:145,3
463GUSTAW Agnieszka 2293PZU SPORT TEAMLUBLINK3055K 1192020-06-09 11:26:4004:52:05.00+02:36:2511:145,3
464KARBOWSKA Beata 2609KRAKÓWK4044K 1202020-06-11 06:51:0504:52:15.60+02:36:3611:145,3
465ŁADA Michał 2902GLIWICEM2037M 3452020-06-13 03:54:5504:52:15.65+02:36:3611:145,3
466KLEPACKA-GANCARZ Barbara 2885GLIWICEK4045K 1212020-06-13 09:10:1104:52:16.15+02:36:3611:145,3
467ZDANOWSKA Ewelina 2288CROSFIT SIEDLCESIEDLCEK3056K 1222020-06-12 07:53:5904:52:29.60+02:36:5011:145,3
468KONCA Beata 2029KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK4046K 1232020-06-12 08:48:0304:52:30.80+02:36:5111:155,3
469DEC Kamil 2901GLIWICEM2038M 3462020-06-13 03:54:5504:52:33.05+02:36:5311:155,3
470WIELGUS Kacper 2898GLIWICEM2039M 3472020-06-13 03:54:5404:52:34.10+02:36:5411:155,3
471SOROCZYŃSKI Sylwester 2159CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM40145M 3482020-06-12 07:53:5604:52:37.35+02:36:5711:155,3
472KONCA Mariusz 2074KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM40146M 3492020-06-12 08:48:0704:52:53.75+02:37:1411:155,3
473LECH Daniela 2895SOBÓTKAK2015K 1242020-06-13 10:18:0504:53:05.10+02:37:2511:165,3
474BIELUŃ Adrian 2156BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆDĄBROWAM2040M 3502020-06-08 07:50:4804:53:18.15+02:37:3811:165,3
475PRUSZKOWSKA Katarzyna 2240CROSSFITTER BOX CHEŁMPOKRÓWKAK4047K 1252020-06-11 08:07:2604:53:21.10+02:37:4111:165,3
476KUKLA Mańka 2356CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEK3057K 1262020-06-12 07:53:5904:53:37.10+02:37:5711:175,3
477SOKULSKI Marcin 2315KASZANKIWARSZAWAM30135M 3512020-06-12 07:55:5204:53:38.80+02:37:5911:175,3
478RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 2691TKKF SOKÓŁGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4048K 1272020-06-07 09:23:2004:53:45.00+02:38:0511:175,3
479KWIECIEŃ Robert 2184KIELCEM40147M 3522020-06-13 09:06:2604:53:46.15+02:38:0611:175,3
480SZCZEPKOWSKI Paweł 2661ARTEQUIPMENTWARSZAWAM608M 3532020-06-12 02:53:5904:54:04.80+02:38:2511:185,3
481OSMOLAK Agnieszka 2026PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWK3058K 1282020-06-13 07:57:4604:54:23.85+02:38:4411:195,3
482KEMPCZYŃSKI Piotr 2042RUNEDA/SKLEP BIEGACZA GDAŃSKREDAM40148M 3542020-06-12 07:48:5004:54:32.90+02:38:5311:195,3
483BALON Marcin 2772B&B RUNNERSKROSNOM40149M 3552020-06-07 08:17:4404:54:54.30+02:39:1411:205,3
484RUDZIŃSKI Bogdan 2053BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM40150M 3562020-06-13 09:48:5904:55:03.60+02:39:2411:205,3
485WOJDALSKI Piotr 2682WARSZAWAM2041M 3572020-06-10 11:54:4504:55:14.10+02:39:3411:215,3
486LENART Rafał 2736SRTG WARSZAWAGRÓJECM30136M 3582020-06-13 07:49:5204:55:19.20+02:39:3911:215,3
487LENART Wioleta 2560GRÓJECK3059K 1292020-06-13 07:49:5204:55:19.45+02:39:3911:215,3
488MARCINEK Krzysztof 2292PZU SPORT TEAMLUBLINM40151M 3592020-06-09 11:26:3704:55:20.30+02:39:4011:215,3
489OKARMA Wojtek 2853BESKID.TVWARZYCEM30137M 3602020-06-09 04:00:0804:55:35.95+02:39:5611:225,3
490SAŁAMACHA Stanisław 2534BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM609M 3612020-06-12 07:59:2504:55:40.40+02:40:0011:225,3
491SAŁAMACHA Izabela 2414ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK3060K 1302020-06-12 07:59:2504:55:40.70+02:40:0111:225,3
492WOŁYNIEC Paweł 2093BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIŚWIDNIKM40152M 3622020-06-11 07:30:0104:56:20.00+02:40:4011:235,3
493KSIĄŻEK-WOŁYNIEC Magdalena 2006BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIŚWIDNIKK4049K 1312020-06-11 07:30:0204:56:22.10+02:40:4211:235,3
494DALGIEWICZ Dariusz 2972ŁOMIANKOM6010M 3632020-06-12 08:43:5304:56:25.40+02:40:4511:245,3
495WIERZBICKA Ewa 2528BUKOWSKOK507K 1322020-06-13 08:24:5604:56:36.90+02:40:5711:245,3
496BOBER Grzegorz 2705WARSZAWAM30138M 3642020-06-09 07:52:0004:56:48.65+02:41:0911:245,3
497CIEPAK Krystian 2634GIT EKIPAPOREBAM2042M 3652020-06-13 06:57:0604:56:56.45+02:41:1611:255,3
498TENDAJ Daniel 2023STEPSTONE RUNNERSŁOMIANKIM5024M 3662020-06-13 09:23:0104:57:00.15+02:41:2011:255,3
499PAWELEC Krystyna 2180DOGOŃ GRODZISK MAZPIASTÓWK602K 1332020-06-12 09:18:4304:57:04.85+02:41:2511:255,3
500OLZACKI Piotr 2129STEPSTONE RUNNERSSZCZYTNOM30139M 3672020-06-13 09:23:0004:57:05.15+02:41:2511:255,3
501DYŚ Wojciech 2848LUBLINM30140M 3682020-06-13 09:23:0104:57:05.55+02:41:2511:255,3
502PASZEK Krystyna 2171DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK508K 1342020-06-12 09:18:4204:57:06.95+02:41:2711:255,3
503SZNAJDER Joanna 2064WROCŁAWK3061K 1352020-06-12 07:49:2804:57:31.05+02:41:5111:265,2
504KONIECZNY Izabella 2565MIKOLOWK4050K 1362020-06-13 08:38:2904:57:33.90+02:41:5411:265,2
505TUSIŃSKI Seweryn 2382CHMIELÓWM40153M 3692020-06-13 06:57:2304:58:15.80+02:42:3611:285,2
506FURMAŃCZUK Mateusz 2606RMF4RT GLADIATORSKRAŚNIKM30141M 3702020-06-12 08:39:0004:58:19.10+02:42:3911:285,2
507RUSIN Aleksander 2304RZESZÓWM30142M 3712020-06-13 07:13:0704:58:26.55+02:42:4611:285,2
508TOMASZEWSKI Piotr 2428STEPSTONEWARSZAWAM30143M 3722020-06-13 09:23:0004:58:29.40+02:42:4911:285,2
509CIECHAROWSKA Justyna 2723NIKO_TEAMŻYRARDÓWK3062K 1372020-06-12 07:57:3904:58:32.50+02:42:5211:285,2
510RADYK Joanna 2584PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3063K 1382020-06-11 06:50:3404:58:49.60+02:43:1011:295,2
511RADYK Jakub 2724PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30144M 3732020-06-11 06:50:3404:58:50.60+02:43:1111:295,2
512WÓJKOWSKI Kamil 2811RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM40154M 3742020-06-13 07:57:5004:59:04.30+02:43:2411:305,2
513ŻMIJSKI Dariusz 2666CHEŁMM5025M 3752020-06-11 09:52:2904:59:14.45+02:43:3411:305,2
514GRZEŚKOWIAK Marek 2513SKIERNIEWICEM40155M 3762020-06-12 06:53:0104:59:50.40+02:44:1011:315,2
515GRZEŚKOWIAK Agnieszka 2516SKIERNIEWICEK4051K 1392020-06-12 06:53:0104:59:52.60+02:44:1311:325,2
516KAWECKI Dariusz 2063ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM40156M 3772020-06-12 08:40:5904:59:58.00+02:44:1811:325,2
517SZYMOWSKA Sylwia 2695DZIKIE BORSUKIŁUKÓWK3064K 1402020-06-12 08:08:2105:00:23.55+02:44:4311:335,2
518GAWŁOWICZ Robert 2694DZIKIE BORSUKIŁUKÓWM5026M 3782020-06-12 08:08:2105:00:24.15+02:44:4411:335,2
519ROMANOWICZ Katarzyna 2698BRWINÓWK4052K 1412020-06-12 07:45:2705:01:01.00+02:45:2111:345,2
520SCHLAPPA Sebastian 2873IZBICKO W BIEGUIZBICKOM40157M 3792020-06-12 01:57:5005:01:33.05+02:45:5311:355,2
521STALMACH Jacek 2640ELEKTRONYMYSŁOWICEM30145M 3802020-06-11 09:31:0705:02:11.70+02:46:3211:375,2
522FRYC Rafal 2644#GRAZKA_PARSONKRAKÓWM30146M 3812020-06-12 06:14:4405:02:29.95+02:46:5011:385,2
523MYTYCH Mateusz 2648KRAKÓWM30147M 3822020-06-12 06:14:4405:02:30.00+02:46:5011:385,2
524TOKARSKI Rafał 2032KRAKÓWM40158M 3832020-06-12 07:06:3705:02:36.80+02:46:5711:385,2
525TOKARSKA Bożena 2003#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWK4053K 1422020-06-12 07:06:3405:02:39.60+02:47:0011:385,2
526KRZYSZTOFOWICZ Karolina 2975WARSZAWAK4054K 1432020-06-11 08:34:0105:02:42.75+02:47:0311:385,2
527 KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 2974WARSZAWAM40159M 3842020-06-11 08:33:5705:02:46.95+02:47:0711:385,2
528PIETRUSZEWSKA Ewa 2284RYSIOTEAMŁÓDŹK3065K 1442020-06-12 08:08:4905:02:53.00+02:47:1311:385,2
529MYNC Angelika 2286RYIOTEAMŁÓDŹK2016K 1452020-06-12 08:08:4905:02:53.10+02:47:1311:385,2
530ZGÓRSKI Maciej 2177WKURW TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40160M 3852020-06-13 08:53:1305:03:12.05+02:47:3211:395,1
531WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 2714BORÓWKOK4055K 1462020-06-14 08:13:1805:03:15.05+02:47:3511:395,1
532GNOT Krzysztof 2718OPOLEM40161M 3862020-06-14 08:13:1705:03:15.45+02:47:3511:395,1
533MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 2070DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK4056K 1472020-06-06 09:48:3405:03:19.95+02:47:4011:405,1
534KACZMAREK-BYZDRA Aleksandra 2247KACZMAREK TEAMCHWASZCZYNOK4057K 1482020-06-12 09:41:2505:03:31.25+02:47:5111:405,1
535BEDNAREK Michał 2248KACZMAREK TEAMCHWASZCZYNOM40162M 3872020-06-12 09:41:2505:03:31.60+02:47:5211:405,1
536TYPIŃSKI Paweł 2025HIGHWAYGDAŃSKM2043M 3882020-06-11 12:29:2405:03:59.05+02:48:1911:415,1
537EWERTOWSKI Piotr 2219MARKOWI BIEGACZEMARKIM5027M 3892020-06-13 08:08:3005:04:04.20+02:48:2411:415,1
538KASIŃSKI Radosław 2548HERNIK TEAMPOZNAŃM40163M 3902020-06-11 10:51:2405:04:58.65+02:49:1911:435,1
539STYKOWSKA Wioletta 2398WARSZAWAK4058K 1492020-06-13 05:51:0705:05:11.30+02:49:3111:445,1
540CZECH Dorota 2004PRO-RUN WROCŁAWKIEŁCZÓWK4059K 1502020-06-13 07:57:4905:05:20.15+02:49:4011:445,1
541SZWIEC Sandra 2339ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK3066K 1512020-06-12 09:00:1005:06:12.80+02:50:3311:465,1
542SZWIEC Łukasz 2340ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEM30148M 3912020-06-12 09:00:0805:06:15.30+02:50:3511:465,1
543GIERLOTKA Rafał 2838KATOWICEM40164M 3922020-06-06 12:43:3605:06:22.90+02:50:4311:475,1
544IWAŃSKI Grzegorz 2860RUN N FUNKIELCEM40165M 3932020-06-12 10:01:3205:07:17.20+02:51:3711:495,1
545MISZCZAK Kamil 2556BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM30149M 3942020-06-12 10:01:3205:07:19.80+02:51:4011:495,1
546IWAŃSKA Diana 2861RUN N FUNKIELCEK4060K 1522020-06-12 10:01:3205:07:21.05+02:51:4111:495,1
547ŚCISŁY Darek 2618PŁAWNOM40166M 3952020-06-12 09:22:0805:07:22.05+02:51:4211:495,1
548GASIEWICZ Anna 2730KRÓL GÓRSŁUBICEK509K 1532020-06-09 07:24:2805:07:23.55+02:51:4311:495,1
549GASIEWICZ Roman 2731KRÓL GÓRSŁUBICEM5028M 3962020-06-09 07:24:2505:07:26.40+02:51:4611:495,1
550KORZENIOWSKA Katarzyna 2475CHYBA NIE DAM RADYSOSNOWIECK4061K 1542020-06-13 09:17:0805:07:27.65+02:51:4811:495,1
551HAJDUK Barbara 2589W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECK3067K 1552020-06-11 08:04:3505:07:28.55+02:51:4811:495,1
552PAWLIK Tomasz 2800JB WARSAWWARSZAWAM30150M 3972020-06-06 10:00:2305:08:43.75+02:53:0411:525,1
553MZYK Fabian 2820BBL MIKOŁÓWORZESZEM40167M 3982020-06-13 08:38:2805:08:51.85+02:53:1211:525,1
554BERNAT Paweł 2491WARSZAWAM40168M 3992020-06-11 08:10:1905:08:58.30+02:53:1811:535,0
555PRUSZCZAK Dominika 2483WARSZAWAK3068K 1562020-06-11 08:10:1905:09:14.20+02:53:3411:535,0
556KUBECKA Anna 2380KATOWICEK2017K 1572020-06-11 08:01:5705:09:50.50+02:54:1011:555,0
557CZAUDERNA Adrian 2535OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEM40169M 4002020-06-13 08:18:5305:10:11.50+02:54:3111:555,0
558CZAUDERNA Klaudia 2536OCHAJORUN @ FRIENDSGLIWICEK4062K 1582020-06-13 08:18:5205:10:11.80+02:54:3211:555,0
559NOWICKI Jarosław 2615CZECHÓWM40170M 4012020-06-12 06:42:5805:10:13.95+02:54:3411:555,0
560BĄK Bogdan 2655DĘBNOM40171M 4022020-06-12 06:42:5705:10:14.90+02:54:3511:555,0
561LECH Lesław 2896SOBÓTKAM40172M 4032020-06-13 10:18:0505:10:27.50+02:54:4711:565,0
562SOCIŃSKI Artur 2028ARP RUN TEAMWARSZAWAM40173M 4042020-06-13 08:27:3105:11:11.05+02:55:3111:585,0
563WINICKA Daria 2141TOSZEKK4063K 1592020-06-12 08:08:3205:11:48.40+02:56:0811:595,0
564KUSZ Janusz 2322BOGUSZYCEM40174M 4052020-06-12 08:08:3205:11:48.55+02:56:0811:595,0
565KUSZ Gosia 2321BOGUSZYCEK3069K 1602020-06-12 08:08:3105:11:49.45+02:56:0911:595,0
566LACHCIK Iwona 21197 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJTOMASZÓW MAZOWIECKIK3070K 1612020-06-12 08:13:0605:12:22.65+02:56:4312:005,0
567ZAWADZKA Agnieszka 2068KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3071K 1622020-06-12 08:13:0605:12:22.85+02:56:4312:005,0
568TREJDER Maria 2735BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK4064K 1632020-06-12 07:55:1605:12:30.15+02:56:5012:015,0
569GÓRA Tomasz 2476FRYSZTAKM40175M 4062020-06-14 08:32:1605:12:45.85+02:57:0612:015,0
570JANIKOWSKA Dorota 2617KOSZALINK2018K 1642020-06-12 09:26:2805:12:58.50+02:57:1812:025,0
571PRYCIŃSKA Wiesława 2765SUCHY LASK4065K 1652020-06-11 07:00:0005:13:07.15+02:57:2712:025,0
572PRYCIŃSKI Krzysztof 2764SUCHY LASM40176M 4072020-06-11 07:00:0005:13:10.90+02:57:3112:025,0
573WAJMAN Katarzyna 2850EKSTREMALNI OTK NA RELAKSIEGLIWICEK3072K 1662020-06-09 06:26:1005:14:11.20+02:58:3112:055,0
574ANTOSZEWSKI Filip 2801CROSSFIT TORUŃTORUŃM2044M 4082020-06-12 09:06:1905:14:45.45+02:59:0512:065,0
575CISOWSKI Michal 2546BYTOMM40177M 4092020-06-12 08:26:3905:16:06.25+03:00:2612:094,9
576GRACZYK Magdalena 2289TULCEK4066K 1672020-06-11 09:20:5605:16:45.10+03:01:0512:104,9
577PŁUCIENNICZAK Barbara 2421LATCHORZEWK4067K 1682020-06-13 09:45:3905:16:58.75+03:01:1912:114,9
578CZEMPIEL Mateusz 2600LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30151M 4102020-06-07 09:15:1005:17:12.60+03:01:3312:124,9
579KWIATKOWSKA Kinga 2369DĄBRÓWKAK3073K 1692020-06-06 10:07:2305:19:28.00+03:03:4812:174,9
580GROMEK Mirosław 2272TEAM BOMIKABIAŁOBRZEGIM6011M 4112020-06-12 08:43:3205:19:33.80+03:03:5412:174,9
581GROMEK Bożena 2266TEAM BOMIKABIAŁOBRZEGIK5010K 1702020-06-12 08:43:3005:19:34.85+03:03:5512:174,9
582RYŻYŃSKI Tomasz 2170CHEŁM BIEGACHEŁMM40178M 4122020-06-13 09:38:0205:20:10.75+03:04:3112:184,9
583RYŻYŃSKA Agnieszka 2174CHEŁM BIEGACHEŁMK4068K 1712020-06-13 09:38:0105:20:11.60+03:04:3212:184,9
584PROKOPOWICZ Anna 2545GLIWICEK3074K 1722020-06-12 08:43:4605:20:15.15+03:04:3512:194,9
585MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 2137WKURW_TEAMWĘGRÓWK4069K 1732020-06-13 08:39:4105:20:54.65+03:05:1512:204,9
586DYKTYNSKA Agnieszka 2894GLIWICEK2019K 1742020-06-12 15:16:3705:21:37.30+03:05:5712:224,9
587WYPENDA Paweł 2559ZABRZEM2045M 4132020-06-11 09:27:4805:21:55.40+03:06:1512:224,8
588MICHAŁOWSKI Radosław 2312NOARADOMIERZYCEM40179M 4142020-06-13 09:32:2305:23:13.75+03:07:3412:254,8
589KOSSIŃSKA Aleksandra 2834GORZÓW WLKPK3075K 1752020-06-11 05:08:4205:23:19.75+03:07:4012:264,8
590LASZUK Anna 2470LUBLINK4070K 1762020-06-12 08:21:3705:24:16.40+03:08:3612:284,8
591CZARNOCKA Joanna 2263ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWA WESOŁAK4071K 1772020-06-12 09:33:4705:24:38.95+03:08:5912:294,8
592BUŁKA Piotr 2196ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM40180M 4152020-06-12 09:33:4705:24:39.00+03:08:5912:294,8
593KOWALCZYK Magdalena 2008ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK3076K 1782020-06-12 09:33:4605:24:39.85+03:09:0012:294,8
594KOZAK Beata 2523WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAK4072K 1792020-06-11 12:18:1105:24:50.15+03:09:1012:294,8
595SKROŃSKA Monika 2525WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK4073K 1802020-06-11 12:18:1005:24:51.05+03:09:1112:294,8
596SOCHA Robert 2775BIELSKO-BIAŁAM40181M 4162020-06-12 11:02:0005:25:02.70+03:09:2312:304,8
597WASIEWICZ Michał 2774CHORZÓWM30152M 4172020-06-12 11:02:0005:25:02.75+03:09:2312:304,8
598CEMBRZYŃSKI Wojciech 2218SOSNOWIECM5029M 4182020-06-13 09:12:4405:25:25.65+03:09:4612:304,8
599MILLER-GRONIECKA Ilona 2725WARSZAWAK3077K 1812020-06-09 08:21:5205:26:15.65+03:10:3612:324,8
600BUTURLA Sławomir 2378VIKING TRAINING CENTERTYCHYM30153M 4192020-06-12 09:18:1605:26:24.85+03:10:4512:334,8
601MORAWSKA Anna 2310WARSZAWAK603K 1822020-06-12 09:08:4205:27:17.55+03:11:3712:354,8
602PŁOCICA Anna 2562PIASECZNOK4074K 1832020-06-14 07:19:5205:28:08.80+03:12:2912:374,8
603PILECKA Joanna 2069WARSZAWAK4075K 1842020-06-12 07:56:0505:28:39.10+03:12:5912:384,7
604LEŚNIAKOWSKA Anna 2769TURZAMIENIEK4076K 1852020-06-06 10:45:2305:28:44.50+03:13:0412:384,7
605LIPIŃSKA Kinga 2870BEZ FORMY TEAMGRUDZIĄDZK3078K 1862020-06-12 03:51:4205:28:44.90+03:13:0512:384,7
606STANLEY Stasiu 2871GRUDZIĄDZM40182M 4202020-06-12 03:51:4305:28:45.20+03:13:0512:384,7
607WTULICH Diana 2351MŁAWAK5011K 1872020-06-12 08:22:4005:29:13.75+03:13:3412:394,7
608KOBUS Dorota 2362BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK4077K 1882020-06-12 08:22:3905:29:14.85+03:13:3512:394,7
609PRZYBYLSKI Witek 2849OTK RZEŹNIKGLIWICEM40183M 4212020-06-09 06:26:1105:29:39.05+03:13:5912:404,7
610PABISEK Anna 2430KRAKÓW, POW. KRAKÓWK4078K 1892020-06-11 08:50:4105:30:51.60+03:15:1212:434,7
611LASEK Edyta 2464KRAKÓWK4079K 1902020-06-11 08:50:4005:30:52.45+03:15:1212:434,7
612MARCHEL Iwona 2533SANOKK4080K 1912020-06-11 13:24:0305:31:08.10+03:15:2812:444,7
613KANIEWSKI Tomasz 2783KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM30154M 4222020-06-07 06:22:5705:32:33.55+03:16:5312:474,7
614SZYDŁOWSKI Łukasz 2784KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZM30155M 4232020-06-07 06:22:5605:32:35.05+03:16:5512:474,7
615ŻOŁNA Jakub 2100FULFILL DREAMS TEAM PSZCZYNATYCHYM2046M 4242020-06-12 08:08:5005:33:13.30+03:17:3312:494,7
616ZISKA Maciej 2411JESZCZE MOGĘJASTRZĘBNIKM5030M 4252020-06-11 08:05:1105:34:01.15+03:18:2112:504,7
617CHRZANOWSKI Paweł 2117WARSZAWAM30156M 4262020-06-13 08:00:5905:34:19.55+03:18:3912:514,7
618GRABAREK Justyna 2052WROCŁAWK3079K 1922020-06-12 07:49:2805:36:07.65+03:20:2812:554,6
619SIKORSKI Łukasz 2092KUTNOM30157M 4272020-06-12 07:00:0405:36:36.05+03:20:5612:564,6
620GIEŁBAGA Anna 2763RZESZÓWK4081K 1932020-06-11 09:58:0405:37:00.00+03:21:2012:574,6
621SZELĄG Iwona 2701GLIWICEK3080K 1942020-06-12 09:02:2605:37:04.45+03:21:2412:574,6
622SIPIERA Tomasz 2700GIEBUŁTÓWM40184M 4282020-06-12 09:02:2605:37:05.00+03:21:2512:574,6
623TROĆ Karol 2444SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM40185M 4292020-06-13 09:56:5505:37:19.75+03:21:4012:584,6
624OBARSKI Norbert 2613KIELCEM5031M 4302020-06-12 08:37:1205:37:29.40+03:21:4912:584,6
625DEJA Andrzej 2597OPOLEM5032M 4312020-06-07 05:00:3905:38:29.00+03:22:4913:014,6
626PAWŁOWSKA-LIS Maria 2468JANOWIECK4082K 1952020-06-12 08:03:4005:38:40.95+03:23:0113:014,6
627STASIAK Waldemar 2255OPOLEM5033M 4322020-06-07 05:00:4005:38:52.20+03:23:1213:024,6
628SZOJDA Paulina 2359VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3081K 1962020-06-12 09:18:1205:41:13.65+03:25:3413:074,6
629LESZCZYŃSKA Małgorzata 2205GLIWICEK5012K 1972020-06-13 07:30:2305:41:26.40+03:25:4613:074,6
630ZIELAK Darek 2341WARSZAWAM40186M 4332020-06-13 08:13:0405:42:09.45+03:26:2913:094,6
631ZIELAK Aldona 2336WARSZAWAK4083K 1982020-06-13 08:13:0405:42:10.40+03:26:3013:094,6
632PERKOWSKI Tomasz 2680WARSZAWAM30158M 4342020-06-12 07:54:1705:42:14.65+03:26:3513:094,6
632BIAŁOKOS Anna 2267EUROCASHWARSZAWAK3082K 1992020-06-12 07:54:1705:42:14.65+03:26:3513:094,6
634MIKRUT Artur 2524WOODRUNERSSULEJÓWEKM40187M 4352020-06-12 09:59:2905:42:22.30+03:26:4213:104,6
635KOZA Sebastian 2667SSW TEAM KROSNICEKROTOSZYNM2047M 4362020-06-12 02:57:0505:42:48.55+03:27:0813:114,6
636SKACZYNSKI Marcin 2547ENERGOKONTRAKTBYTOMM40188M 4372020-06-12 08:26:3905:43:26.95+03:27:4713:124,5
637MUSIAŁ Bożena 2405ZABRZEK4084K 2002020-06-12 10:07:4005:46:08.65+03:30:2913:184,5
638LESISZ Katarzyna 2409ZABRZEK4085K 2012020-06-12 10:07:4005:46:09.90+03:30:3013:184,5
639KNEBEL Patrycja 2450ZABRZEK3083K 2022020-06-12 10:07:4005:46:10.15+03:30:3013:184,5
640WRZECIONKO Bartosz 2845SKITTELSÓWKIDUKLAM2048M 4382020-06-10 22:21:0705:46:46.85+03:31:0713:204,5
641BAUMANN-POPCZYK Anna 2802WARSZAWAK4086K 2032020-06-13 07:43:3605:47:15.25+03:31:3513:214,5
642FILAS Rafał 28774MOVEKRAKÓWM40189M 4392020-06-13 12:10:3605:47:25.00+03:31:4513:214,5
643BUDEK Weronika 28754MOVEZABIERZÓWK2020K 2042020-06-13 12:10:3605:47:25.80+03:31:4613:214,5
644TATARSKI Michał 2844SKITTELSÓWKIPRZEMYŚLM2049M 4402020-06-10 22:21:0705:47:48.85+03:32:0913:224,5
645GARGAS-DZIEDZINA Joanna 2440CLICO TEAMKRAKÓWK4087K 2052020-06-12 10:11:1905:48:44.80+03:33:0513:244,5
646CIESZYŃSKA Jolanta 2297KLUB BIEGOWY ORŁY Z KNUROWAKNURÓWK5013K 2062020-06-12 09:43:3305:49:01.80+03:33:2213:254,5
647LASEK Krzysztof 2096WARSZAWAM30159M 4412020-06-07 08:27:1105:49:38.25+03:33:5813:264,5
648PARYS Andrzej 2716ELBLĄGM6012M 4422020-06-06 07:34:0005:50:08.95+03:34:2913:284,5
649JĘDRZEJCZYK Justyna 2474CHYBA NIE DAM RADYPODŁĘŻEK3084K 2072020-06-13 09:17:0805:50:11.60+03:34:3213:284,5
650KOSSIŃSKI Przemysław 2835GORZÓW WLKPM5034M 4432020-06-11 05:08:4305:51:20.55+03:35:4013:304,4
651WSZELAK Ilona 2298ŁUBUDUBUPIEŃKI KRÓLEWSKIEK4088K 2082020-06-07 06:45:2605:51:49.75+03:36:1013:314,4
652BIESZCZ Robert 2804KRAŚNIK BIEGATRZYDNIK DUŻYM40190M 4442020-06-12 05:44:2805:52:14.20+03:36:3413:324,4
653KRUZEL Rafał 2742LEGNICAM40191M 4452020-06-07 09:53:4405:52:31.00+03:36:5113:334,4
654KRUZEL Malgorzata 2743BIEGOWE MISIELEGNICAK2021K 2092020-06-07 09:53:4305:52:31.90+03:36:5213:334,4
655NIEMYJSKI Maciej 2744BIEGOWE MISIELEGNICAM2050M 4462020-06-07 09:53:3505:52:39.80+03:37:0013:334,4
656BIEL Agnieszka 2788KATOWICEK4089K 2102020-06-12 09:59:4805:53:41.20+03:38:0113:364,4
657OBARSKA Małgorzata 2612STARACHOWICEK5014K 2112020-06-12 08:37:1205:53:49.80+03:38:1013:364,4
658ZŁOCH Izabela 2767YULO RUN TEAMSIEDLCEK4090K 2122020-06-12 07:56:4305:55:28.20+03:39:4813:404,4
659MUSZYŃSKI Andrzej 2737WROCŁAWM40192M 4472020-06-12 07:56:4305:55:28.75+03:39:4913:404,4
660KOCZYK Artur 2040KOBYLKAM30160M 4482020-06-12 08:47:1905:55:46.45+03:40:0613:414,4
661MATYJEWICZ Klaudia 2033WARSZAWAK2022K 2132020-06-12 08:47:1905:55:46.95+03:40:0713:414,4
662PRZEWOSKA Anna 2163ŻYRARDÓWK4091K 2142020-06-12 07:57:3805:56:03.90+03:40:2413:414,4
663ALBIGOWSKA POZYTYWNIE_ROZBIEGANA Magdalena 2762KRACZKOWAK3085K 2152020-06-13 09:23:1605:56:26.25+03:40:4613:424,4
664BRATKO Zbigniew 240765+RACIECHOWICEM6013M 4492020-06-12 08:33:1005:56:29.50+03:40:4913:424,4
665BINEK Michał 2083WKURW_TEAMŁÓDŹM30161M 4502020-06-13 09:23:1605:56:29.65+03:40:5013:424,4
666NIEDZIELA Wiktor 2345GAGATKIWARSZAWAM40193M 4512020-06-12 09:16:2705:56:31.20+03:40:5113:424,4
667FABJANCZYK Agnieszka 2619GRUPA JURA PLZAWIERCIEK4092K 2162020-06-12 09:01:4105:57:52.85+03:42:1313:454,4
668SUCHORZEWSKI Norbert 2199WARSZAWAM40194M 4522020-06-12 09:13:0005:58:00.05+03:42:2013:464,4
669GRUCA-MACIĄŻEK Magdalena 2007GRUPA JURA PLZAWIERCIEK4093K 2172020-06-12 09:01:2305:58:10.25+03:42:3013:464,4
670BOGUCKI Arkadiusz 2128AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAM40195M 4532020-06-13 07:59:3405:58:13.65+03:42:3413:464,4
671SZCZEPAŃSKA Emilia 2082AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAK3086K 2182020-06-13 07:59:3505:58:13.75+03:42:3413:464,4
672WIERCHOŁA Joanna 2833LUBLINK604K 2192020-06-12 08:03:4105:58:38.45+03:42:5813:474,3
673BIELECKA Iwona 2236PRO-RUN WROCLAWWROCLAWK3087K 2202020-06-13 07:57:4705:58:54.50+03:43:1413:484,3
674PIETRZYKOWSKA Katarzyna 2214WROCLAWK3088K 2212020-06-13 07:57:4805:58:56.25+03:43:1613:484,3
675BORYSEWICZ Wiktor 2161HARDKOROWE WYCHYLYLYBYMWYRZEKAM2051M 4542020-06-12 10:21:2705:58:57.60+03:43:1813:484,3
676KATA Aleksandra 2238MIRKÓWK3089K 2222020-06-13 07:57:4505:58:58.10+03:43:1813:484,3
677DZIERŻANOWSKA Martyna 2155OTWOCKK2023K 2232020-06-12 10:21:2705:58:58.20+03:43:1813:484,3
678KOPEĆ Kamil 2882KRAŚNIKM40196M 4552020-06-12 08:38:5705:59:11.40+03:43:3113:484,3
679GRABKA Małgorzata 2750RMF4RT GLADIATORSKRAŚNIKK3090K 2242020-06-12 08:38:5705:59:11.55+03:43:3113:484,3
680ŻÓŁW Hubert 2487POLSKI ZWIĄZEK SPORTÓW FIZJOLOGICZNYCHWARSZAWAM40197M 4562020-06-12 03:38:2506:00:23.30+03:44:4313:514,3
681PATERSKI Dawid 2220CHAOS I DESTRUKCJABYDGOSZCZM30162M 4572020-06-11 07:00:2606:00:48.00+03:45:0813:524,3
682KAŁUSKI Jan 2079CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM30163M 4582020-06-13 05:50:5206:01:35.15+03:45:5513:544,3
683KRYSZCZYNSKI Filip 2060CZERWONA BIEGACZERWONAKM40198M 4592020-06-13 05:50:5306:01:36.85+03:45:5713:544,3
684WEINER Aleksandra 2364VIKING TRAINING CENTERMIKOŁÓWK4094K 2252020-06-12 09:45:3406:02:38.10+03:46:5813:564,3
685BANAŚ Katarzyna 2275VIKING TRAINING CENTERMIKOŁÓWK4095K 2262020-06-12 09:45:3406:02:38.65+03:46:5913:564,3
686WOJCIECHOWSKA Jolanta 2131YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK4096K 2272020-06-12 07:56:1806:06:01.65+03:50:2214:044,3
687LEN Mariusz 2062WARSZAWAM5035M 4602020-06-13 07:46:1906:06:04.30+03:50:2414:044,3
688SZOŁTYSEK Beata 2377OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK4097K 2282020-06-12 11:58:5206:06:24.65+03:50:4514:054,3
689PISINGAS Mariusz 2809BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWY WYBÓRGLIWICEM40199M 4612020-06-12 11:58:5206:06:25.00+03:50:4514:054,3
690LAZAROWICZ Piotr 2541WKURW_TEAMKROSNOM40200M 4622020-06-13 09:16:2006:07:32.75+03:51:5314:084,2
691TRZÓPEK Bartek 2889LESKOM2052M 4632020-06-14 03:46:2406:07:50.60+03:52:1114:084,2
692KUBICA Bożena 2337ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEK5015K 2292020-06-12 08:59:0006:09:31.00+03:53:5114:124,2
693NOWAK Marcin 2343KB HERONŁÓDŹM40201M 4642020-06-13 09:06:0806:09:47.25+03:54:0714:134,2
694LIZAK Oriana 2892DREAM TEAMRYBNIKK2024K 2302020-06-13 06:12:0406:10:10.05+03:54:3014:144,2
695DIEBEL Monika 2893DREAM TEAMRYBNIKK3091K 2312020-06-13 06:12:0306:10:10.40+03:54:3014:144,2
696MARCOL Dominika 2891DREAM TEAMRYBNIKK2025K 2322020-06-13 06:12:0306:10:10.65+03:54:3114:144,2
697MACHULIK Zbigniew 2353ZABIEGANI NAUCZYCIELEORNONTOWICEM5036M 4652020-06-12 09:00:1006:10:38.50+03:54:5814:154,2
698FURMAN Michał 2048OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM30164M 4662020-06-13 08:18:5806:10:57.35+03:55:1714:164,2
699FURMAN Agnieszka 2011OCHAJORUN&FRIENDSKRAKÓWK3092K 2332020-06-13 08:18:5206:11:02.20+03:55:2214:164,2
700LEWICKA Bozena 2561GONIMYKĘTYK605K 2342020-06-11 13:53:4006:12:33.05+03:56:5314:194,2
701DANIELEWSKA Magdalena 2260MOLKISTARY TARGK4098K 2352020-06-12 08:08:4006:20:04.60+04:04:2514:374,1
702WITEK Sylwia 2244MALBORKK4099K 2362020-06-12 08:08:3906:20:05.75+04:04:2614:374,1
703HOOG Wioleta 2265MOLKIMIŁORADZK3093K 2372020-06-12 08:08:3806:20:06.30+04:04:2614:374,1
704KACZKIEWICZ Damian 2209NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40202M 4672020-06-12 08:08:4106:20:06.60+04:04:2714:374,1
705CEMBRZYŃSKI Daniel 2223SOSNOWIECM2053M 4682020-06-13 09:12:4606:26:42.00+04:11:0214:524,0
706CEMBRZYŃSKA Izabela 2212S0SNOWIECK40100K 2382020-06-13 09:12:4406:26:43.60+04:11:0414:524,0
707KASPEREK Krzysztof 2518RUNNERBŁOMIANKIM5037M 4692020-06-13 07:10:1506:26:48.80+04:11:0914:524,0
708PAWLIK Agnieszka 2124CAŁA OLESNICA BIEGAOLEŚNICAK40101K 2392020-06-12 06:50:0606:27:45.05+04:12:0514:544,0
709SZANDAŁA Iza 2229CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK40102K 2402020-06-12 06:50:0706:27:45.20+04:12:0514:544,0
710JASIUL Mariola 2498LEGIONOWOK40103K 2412020-06-12 08:03:4106:27:53.40+04:12:1314:554,0
711SIERECKA Dorota 2279TEAM ZABIEGANEDNI // WKURW_TEAMŻELECHÓWK40104K 2422020-06-13 09:23:2006:30:50.10+04:15:1015:014,0
712SKORUPKA Anna 2148NOWE IGANIEK40105K 2432020-06-12 07:56:1706:31:36.70+04:15:5715:034,0
713OBIDZIŃSKA Katarzyna 2234WARSZAWAK3094K 2442020-06-13 08:27:2806:37:34.40+04:21:5415:173,9
714SIERECKI Zbigniew 2280TEAM ZABIEGANEDNIZELECHÓWM40203M 4702020-06-13 09:23:1806:37:35.40+04:21:5515:173,9
715POPŁAWSKI Krystian 2094RMF4RT GLADIATORSKRAŚNIKM30165M 4712020-06-12 07:18:2506:37:55.70+04:22:1615:183,9
716SZCZEKALA Katarzyna 2605RMF4RT GLADIATORSKRAŚNIKK2026K 2452020-06-12 07:18:2606:37:56.05+04:22:1615:183,9
717ZIELIŃSKA IGNASZAK Iwona 2306HEROBOXŚWIECIEK40106K 2462020-06-12 09:08:4106:39:26.90+04:23:4715:213,9
718FILEWSKA Izabela 2305HEROBOXŚWIECIEK40107K 2472020-06-12 09:08:4106:39:27.00+04:23:4715:213,9
719KILANOWSKA Agnieszka 2425ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK3095K 2482020-06-13 05:51:0506:41:33.55+04:25:5315:263,9
720PIEKARSKA Justyna 2424ROZBIEGAJMY RADOMSKOGOMUNICEK3096K 2492020-06-13 05:51:0406:41:35.20+04:25:5515:263,9
721DENKOWSKI Wojciech 2066NIGHT RUNNER GLIWICEGLIWICEM5038M 4722020-06-12 07:44:3506:42:16.25+04:26:3615:283,9
722DADAŚ Elżbieta 2001NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK40108K 2502020-06-12 07:44:3406:42:17.35+04:26:3715:283,9
723WALCZUK Katarzyna 2713RUMIAK2027K 2512020-06-12 10:46:0606:45:00.85+04:29:2115:343,9
724KULIGOWSKI Artur 2442PIASECZNOM40204M 4732020-06-12 09:02:0206:49:28.30+04:33:4815:443,8
725KULIGOWSKA Joanna 2441WARSZAWAK40109K 2522020-06-12 09:02:0206:49:28.45+04:33:4815:443,8
726FĄFARA Agnieszka 2021ŁÓDŹK40110K 2532020-06-13 08:53:1106:52:04.40+04:36:2415:503,8
727KALINOWSKI Janusz 2166ŁÓDŹM6014M 4742020-06-13 08:53:0806:52:08.80+04:36:2915:513,8
728REY Andrzej 2463REY RUNNING TEAMWARSZAWAM40205M 4752020-06-11 08:02:3006:54:14.85+04:38:3515:553,8
729KALUZNY Modest 2230WARSZAWAM6015M 4762020-06-13 11:05:5106:54:54.55+04:39:1415:573,8
730PARADOWSKI Paweł 2073WKURW_TEAMRZESZÓWM5039M 4772020-06-13 09:16:2106:55:50.00+04:40:1015:593,8
731BURZ Jowita 2118WKURW TEAMRZESZÓWK40111K 2542020-06-13 09:16:2006:55:50.55+04:40:1015:593,8
732OŻÓG Iwona 2862CHEŁMK40112K 2552020-06-13 05:59:1206:58:24.90+04:42:4516:053,7
733KRZYWOKULSKI Krzysztof 2014KLUCZBORKM40206M 4782020-06-12 09:10:2206:58:56.50+04:43:1616:063,7
734JAKUBOWSKA Anna 2221PIASECZNOK40113K 2562020-06-12 09:07:3207:02:18.45+04:46:3816:143,7
735POSS Marcin 2216WARSZAWAM40207M 4792020-06-12 09:07:3107:02:21.30+04:46:4116:143,7
736BRZEZIŃSKA Teresa 2886GLIWICEK40114K 2572020-06-12 07:40:3307:06:27.90+04:50:4816:243,7
737KOLAKOWSKA Anna 2887POLACY BIEGAJĄ W NLVOORBURGK40115K 2582020-06-12 07:40:3307:06:28.00+04:50:4816:243,7
738JEDRYKA-NYKIEL Roksana 2576POGWIZDÓW NOWYK3097K 2592020-06-12 06:30:2407:06:29.75+04:50:5016:243,7
739KUPCZAK Rafał 2151MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM40208M 4802020-06-12 08:45:3407:12:16.05+04:56:3616:373,6
740PRĘDKA Magda 2101WARSZAWAK40116K 2602020-06-13 09:24:5507:13:22.00+04:57:4216:403,6
741MIŚKIEWICZ Wojciech 2799ZGIERZM30166M 4812020-06-12 11:52:3307:13:54.25+04:58:1416:413,6
742TOMALAK Anna 2819OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3098K 2612020-06-12 11:52:3207:13:56.55+04:58:1616:413,6
743FORMELA Justyna 2798OSTRÓW WIELKOPOLSKIK40117K 2622020-06-12 11:52:3207:13:59.35+04:58:1916:413,6
744DRZEWIECKI-ZARZECZNY Grzegorz 2078BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM5040M 4822020-06-12 08:45:2107:14:39.70+04:59:0016:433,6
745KRÓL Marek 2227BIEGAMBOLUBIĘ BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM5041M 4832020-06-12 08:45:2007:14:40.00+04:59:0016:433,6
746KWIATKOWSKA Alicja 2228MAŁE LWYGDAŃSKK3099K 2632020-06-10 08:15:5107:18:56.40+05:03:1616:523,6
747ŁUKAWSKI Tomek 2905B4SPORTBYDGOSZCZM2054M 4842020-06-14 02:15:4507:21:33.75+05:05:5416:593,5
748MIŚKIEWICZ Krzysztof 2907B4SPORTBYDGOSZCZM5042M 4852020-06-14 02:15:4307:21:34.50+05:05:5416:593,5
749DOMARADZKA Violetta 2908RUNVEGANWARSZAWAK40118K 2642020-06-14 02:15:4207:21:36.80+05:05:5716:593,5
750MOŚ Rafał 2906B4SPORTBYDGOSZCZM40209M 4862020-06-14 02:15:4007:21:38.95+05:05:5916:593,5
751SMOCZYŃSKA Agnieszka 2412JÓŻEFOSŁAWK5016K 2652020-06-11 08:05:1107:31:22.00+05:15:4217:213,5
752CIESIELSKA Iwona 2413JESZCZE MOGĘWARSZAWAK5017K 2662020-06-11 08:05:0907:31:23.85+05:15:4417:213,5
753HOŁYSZ Daniel 2831JAWORZNOM5043M 4872020-06-12 09:26:2407:41:35.25+05:25:5517:453,4
754PAWŁOWSKA Danuta 2213WKURW_TEAMWARSZAWAK40119K 2672020-06-12 08:09:5507:47:24.00+05:31:4417:583,3
755ADAMCZYK Zbigniew 2614KM TRUCHCIK ŁUBIANKAZAMEK BIERZGŁOWSKIM6016M 4882020-06-12 09:19:5708:15:07.40+05:59:2719:023,2
756KOLASA Andrzej 2754KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM6017M 4892020-06-06 07:53:2208:15:31.50+05:59:5119:033,1
757KOLASA Barbara 2753KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK606K 2682020-06-06 07:53:1808:15:34.20+05:59:5419:033,1
758RUKSZAN Piotr 2344WARSZAWAM40210M 4902020-06-13 10:08:5608:24:44.40+06:09:0419:243,1
759WĄSOWSKA Jagoda 2900KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK5018K 2692020-06-13 08:57:5809:12:10.90+06:56:3121:142,8
SMOCZYŃSKI Piotr 2410JESZCZE MOGĘJÓZEFOSŁAWM502020-06-11 08:05:11 DNF--
ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata 2830JAWORZNOK402020-06-12 09:26:23 DNF--
MĄKOSA Konrad 2630WARSZAWAM402020-06-12 04:07:05 DNF--
Znaleziono 762 wynik(ów)