RZEŹNICZEK

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-17
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
28 km
Zgłoszonych:
910
Wystartowało:
723
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
718
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
15km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FARON Robert 4183Salco Garmin TeamZALESIEM401M 100:00:0101:18:5202:24:43.7502:24:45.65 5:1011.6
2KAŹMIERCZAK Piotr 3989Witkowo BiegaWITKOWOM301M 200:00:0201:22:4702:35:38.3002:35:40.55+00:10:545:3310.8
3NOWAKOWSKI Tobiasz 3363MKB DreptakSTANISŁAWÓWM302M 300:00:0201:23:5402:36:08.1502:36:10.80+00:11:255:3410.8
4AUGUSTYŃSKI Sylwester 3775Lacho TeamKRAKÓWM303M 400:00:0301:23:0102:36:51.4002:36:55.30+00:12:095:3610.7
5KOT Rafał 4004Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM304M 500:00:0201:26:3402:38:08.7502:38:11.55+00:13:255:3810.6
6KAPAON Łazarz 3322Cazzo ClubWARSZAWAM201M 600:00:0301:27:0202:40:29.4502:40:32.70+00:15:475:4310.5
7POŻAROWSZCZYK Adam 3354MGK LegionowoLEGIONOWOM305M 700:00:0301:27:4002:41:47.0002:41:50.40+00:17:045:4610.4
8LIPA Wojciech 3899Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM306M 800:00:0201:30:3002:46:06.9002:46:09.55+00:21:235:5510.1
9KOŚCIELSKI Patryk 3534Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOM402M 900:00:0301:27:5402:46:37.1502:46:40.85+00:21:555:5710.1
10ZYCH Dariusz 4122SKŁADAKI / 4 Run TeamPIŁAM403M 1000:00:0201:29:2302:47:49.1502:47:51.95+00:23:065:5910
11WALASEK Grzegorz 3585biegusiem.plRYKIM404M 1100:00:0201:28:2702:48:31.9502:48:33.95+00:23:486:0110
12JÓZEFCZYK Tomasz 4195Posmakuj Run TeamM307M 1200:00:0401:31:0402:48:35.0502:48:39.50+00:23:536:0110
13MATYSIAK Bartłomiej 3304JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM308M 1300:00:0401:29:2502:49:16.0002:49:20.55+00:24:346:029.9
14MYŚLIŃSKI Jan 3642BieszczadyPOLANAM309M 1400:00:0301:30:1902:51:39.2502:51:43.15+00:26:576:079.8
15KNOLL Leszek 3654GLIWICEM3010M 1500:00:0401:34:3102:54:48.2502:54:52.50+00:30:066:149.6
16KOCIOŁEK Witold 3755PALMER /Runonline.pl TeamKRAKÓWM405M 1600:00:0201:30:3502:55:18.8502:55:21.35+00:30:356:159.6
17KOWALSKI Maciej 3918Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM406M 1700:00:1101:36:3902:57:14.8502:57:26.50+00:32:406:199.5
18RESZKA Marek 4137Banda GrudniaLUBLINM3011M 1800:00:0401:32:2702:57:38.1502:57:43.05+00:32:576:209.5
19SOŁOWIEJ Łukasz 4005WARSZAWAM3012M 1900:00:0401:31:5902:58:33.5502:58:38.00+00:33:526:229.4
20PRZYPOLSKI Paweł 3765Im-Possible TeamWARSZAWAM407M 2000:00:1201:35:1002:58:30.9502:58:43.45+00:33:576:229.4
21KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 3822ŁÓDŹM202M 2100:00:1901:31:2102:58:29.6502:58:48.70+00:34:036:229.4
22ŻUCHOWSKI Daniel 3679KRAKÓWM203M 2200:00:0901:38:2803:00:16.7003:00:26.40+00:35:406:269.3
23SZECÓWKA Aneta 3931BISKUPICEK301K 100:00:0701:31:3403:00:28.3503:00:35.75+00:35:506:269.3
24KNYCHAS Darek 3717PZU SPORT TEAMWARSZAWAM408M 2300:00:0701:35:0503:00:34.7503:00:42.30+00:35:566:269.3
25KUCHARSKI Paweł 3491Planeta NiskoNISKOM3013M 2400:00:0801:32:5103:01:07.7503:01:16.05+00:36:306:289.3
26BOROWSKI Marcin 3418LUBLINM204M 2500:00:1301:38:0903:02:55.9503:03:09.05+00:38:236:329.2
27BRÓG Wojciech 3836OLKUSZM3014M 2600:00:0301:33:3503:03:26.6503:03:29.85+00:38:446:339.2
28DZIEDZIC Witold 3540Przebiegli jak wężeRZESZÓWM409M 2700:00:0301:35:4603:03:35.9503:03:38.95+00:38:536:339.2
29WRÓBEL Mateusz 4094UHERCE MINERALNEM205M 2800:00:0601:41:0603:03:34.4003:03:40.55+00:38:546:339.2
30CZECH Mateusz 4184NOWA SÓLM206M 2900:00:1301:37:4903:03:27.6503:03:41.45+00:38:556:339.2
31SIEMBOR Karol 3752CIECHANÓWM207M 3000:00:1101:38:2803:03:32.1003:03:43.15+00:38:576:339.2
32ZALEWSKI Karol 3530MKB DreptakWIŚNIOWEM3015M 3100:00:0301:33:5803:03:46.0503:03:49.05+00:39:036:339.1
33MAŚLANY Mariusz 3356Elektrometal Energetyka SAWARSZAWAM4010M 3200:00:1403:04:30.5503:04:45.35+00:39:596:359.1
34BRUŚ Marcin 3601SASKAWARSZAWAM4011M 3300:00:0201:36:4103:04:47.2003:04:49.35+00:40:036:359.1
35KOZA Jan 3301Lokomotiv MajdanMAJDANM208M 3400:00:0201:32:4903:05:04.6003:05:07.10+00:40:216:369.1
36KWAŚNY Piotr 3741POZNAŃM4012M 3500:00:2101:46:0303:04:51.2503:05:13.20+00:40:276:369.1
37WALASZCZYK Lucyna 3985Natural Born RunnersPOZNAŃK302K 200:00:0401:37:4703:05:36.1003:05:40.95+00:40:556:379.1
38JARECKI Aleksander 4170Coca-Cola RunnersWARSZAWAM4013M 3600:00:0501:38:3103:06:29.5003:06:35.00+00:41:496:399
39DYDERSKI Paweł 3670WARSZAWAM3016M 3700:00:0901:35:3803:06:37.4003:06:47.35+00:42:016:399
40SIDOR Radosław 4201M3017M 3800:00:0501:38:4603:07:06.0003:07:11.25+00:42:256:409
41CIOSMAK Andrzej 3933PZU Sport TeamBRATKOWICEM4014M 3900:00:0201:37:3703:08:12.2003:08:14.80+00:43:296:438.9
42KOWALSKI Łukasz 3804Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM3018M 4000:00:0201:35:0603:09:03.4503:09:05.80+00:44:206:458.9
43DOBRZAŃSKI Paweł 4199Posmakuj Run TeamM3019M 4100:00:0501:31:5503:10:42.0503:10:47.25+00:46:016:488.8
44ROGALA Grzegorz 3458Koral TeamBOGUCHWAŁAM4015M 4200:00:0301:37:1703:11:04.7503:11:08.35+00:46:226:498.8
45ZIELIŃSKA Weronika 376612tri.pl / ASICS FrontrunnerWARSZAWAK303K 300:00:0201:38:1903:11:26.0503:11:28.05+00:46:426:508.8
46GAWRON Paweł 3682FPL TeamWARSZAWAM209M 4300:00:0601:40:3603:11:28.4503:11:34.95+00:46:496:508.8
47PIETRZYK Maciej 4108SKAWINAM3020M 4400:00:0401:38:1403:13:30.0003:13:34.70+00:48:496:548.7
48MERCIK Agnieszka 3770Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK304K 400:00:0201:42:1103:13:38.1003:13:40.35+00:48:546:548.7
49GNATOWSKI Przemysław 3903AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2010M 4500:00:0401:38:0603:14:41.9003:14:46.60+00:50:006:578.6
50GROCHOWSKI Krystian 4119Składaki PiłaPIŁAM4016M 4600:00:1001:41:4603:14:49.1503:14:59.95+00:50:146:578.6
51ONISK Kamil 3422MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2011M 4700:00:0301:46:2803:15:02.5003:15:05.60+00:50:196:578.6
52ARUSZTOWICZ Bartosz 3479HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKM3021M 4800:00:1401:42:1403:14:57.0003:15:11.05+00:50:256:578.6
53TRYBULEC Daniel 4109Poranny PatrolTARNÓWM3022M 4900:00:0201:42:3203:15:45.0503:15:47.95+00:51:026:598.6
54WNOROWSKI Stefan 3513Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM3023M 5000:00:0401:38:3103:16:21.1503:16:26.05+00:51:407:008.6
55KOSTKA Janusz 4198Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM501M 5100:00:0401:38:2803:16:32.3003:16:36.55+00:51:507:018.5
56TELEJKO Łukasz 4175Roll&Run BydgoszczBYDGOSZCZM2012M 5200:00:1601:40:2003:16:37.3503:16:53.85+00:52:087:018.5
57SROMEK Dawid 4150BB RunnersBYSTRAM2013M 5300:00:0601:43:3703:16:49.6503:16:56.05+00:52:107:018.5
58BASĄG Marek 3827LESZCZYNYM3024M 5400:00:3201:41:4703:18:04.9503:18:37.05+00:53:517:048.5
59GRABOŃ Radek 3943WARSZAWAM3025M 5500:00:1501:44:1203:18:40.0503:18:55.25+00:54:097:058.5
60CZARNECKI Karol 4163Coca-Cola RunnersWARSZAWAM3026M 5600:00:0801:42:0203:19:17.3003:19:25.75+00:54:407:078.4
61WOŹNIAK Grzegorz 4152KOŚCIELISKOM4017M 5700:00:0801:42:4803:19:22.0003:19:30.55+00:54:447:078.4
62BETLEJEWSKI Rafał 3748LUBLINM3027M 5800:00:1501:40:5403:19:38.7503:19:53.85+00:55:087:078.4
63TITZ KOZA Julita 4013ŁÓDŹK305K 500:00:0901:45:4003:19:48.8503:19:58.10+00:55:127:088.4
64WĘGRZYŃSKI Paweł 3324KRAKÓWM3028M 5900:00:2501:49:4603:19:48.9503:20:14.60+00:55:287:088.4
65PAJĄK Andrzej 3818Biegam z ABSPRZYBYSŁAWICEM4018M 6000:00:1701:46:1203:21:44.9503:22:02.05+00:57:167:128.3
66SALSKI Rafał 3970ŻYRARDÓWM4019M 6100:00:0301:46:0103:22:02.8503:22:06.25+00:57:207:128.3
67MERCIK Marek 4029KROSNOM502M 6200:00:0101:42:5903:22:21.1503:22:23.10+00:57:377:138.3
68GARCZYŃSKI Darek 3684KATOWICEM4020M 6300:00:4001:47:0803:22:03.2003:22:43.25+00:57:577:128.3
69BERTINO Francesco 3488Cazzo ClubWARSZAWAM2014M 6400:00:1801:46:0503:22:45.9503:23:04.90+00:58:197:148.3
70GRYMUZA Zbigniew 4155SKPB LublinMOTYCZM503M 6500:00:0601:45:2503:23:29.6003:23:36.25+00:58:507:168.3
71WOJCIECHOWSKI Paweł 4106Biegacze Juniora - Runner TeamKICINM4021M 6600:00:0501:46:3303:23:41.3003:23:46.65+00:59:017:168.2
72ČOVIĆ Dragomir 4200PEU GataGATAM3029M 6700:00:0001:43:1703:24:25.9503:24:25.95+00:59:407:188.2
73KEDŽO Hrvoje 4299TTK StrkaSPLITM3030M 6800:00:0001:43:1703:24:26.0503:24:26.05+00:59:407:188.2
74WIERZBICKI Piotr 3622Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoKRAKÓWM4022M 6900:00:3501:46:5203:24:30.8003:25:06.25+01:00:207:188.2
75KOZIARSKI Piotr 3658PO LINIEWARSZAWAM3031M 7000:00:0801:42:2303:25:29.3003:25:38.15+01:00:527:208.2
76POŁUDNIUK Radosław 4065SII POWER PEOPLELUBLINM3032M 7100:00:0801:44:4903:25:33.6003:25:41.90+01:00:567:208.2
77SURDACKI Mateusz 3496NAŁĘCZÓWM3033M 7200:00:1901:47:0503:25:54.5503:26:14.35+01:01:287:218.2
78MIŚKO Andrzej 3311TORUŃM3034M 7300:00:1501:45:4403:26:13.1503:26:28.55+01:01:427:218.1
79MAŁKOWSKA Katarzyna 4146PORANNY PATROLKRAKÓWK201K 600:00:0201:47:2703:26:30.3503:26:32.85+01:01:477:228.1
80MARCJONIAK Wojtek 4080WARSZAWAM4023M 7400:00:2801:49:4403:26:05.4503:26:33.80+01:01:487:218.2
81NAWROCKI Marcin 3490WARSZAWAM3035M 7500:00:0701:42:2603:26:27.2003:26:34.35+01:01:487:228.1
82GARSTKA Mariusz 3704KRAKÓWM2015M 7600:00:1401:51:5703:26:43.2003:26:57.25+01:02:117:228.1
83MACHALICA Agnieszka 3472RADZIONKÓWK306K 700:00:0101:50:1303:27:21.2003:27:22.80+01:02:377:248.1
84KWAŚNY Janusz 3723OSIEDLE POZNAŃSKIEM4024M 7700:01:1201:52:1203:26:24.8503:27:37.35+01:02:517:228.1
85TORBUS Mateusz 3357GrasshopperSOSNOWIECM4025M 7800:00:2101:47:2203:27:19.7503:27:40.90+01:02:557:248.1
86MIKOŁAJCZYK Mirosław 3954Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM3036M 7900:00:0101:40:0903:27:53.9503:27:55.70+01:03:107:258.1
87DUDEK Tomasz 4116Stare Babice BiegająLIPKÓWM4026M 8000:00:2501:46:5703:27:45.5003:28:10.50+01:03:247:258.1
88CEGIEŁKO Paweł 3796LUBLINM4027M 8100:00:1601:49:5303:28:09.4503:28:25.50+01:03:397:268.1
89LIPIŃSKI Hubert 3319KS KANAŁEKGRĘBKÓWM3037M 8200:00:1001:51:2803:29:58.2503:30:08.50+01:05:227:298
90SZULC Mateusz 3339WARSZAWAM3038M 8300:00:1901:51:2003:29:49.8003:30:09.05+01:05:237:298
91TRYBUCHOWICZ Michał 3921WARSZAWAM3039M 8400:00:0501:46:1703:30:15.9503:30:21.50+01:05:357:308
92KOZICKI Marcin 3851SOSNOWICAM3040M 8500:00:3301:57:4203:29:59.1003:30:32.35+01:05:467:298
93ODOLIŃSKI Jacek 3456Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM4028M 8600:00:2101:54:4103:30:11.2503:30:32.70+01:05:477:308
94SIPIERA Tomasz 3812Lacho TeamKRAKÓWM4029M 8700:00:0401:49:0503:30:36.4503:30:40.70+01:05:557:318
95GALKA Piotr 3940Cazzo ClubOSTROŁĘKAM2016M 8800:00:1901:46:5103:30:35.0503:30:54.65+01:06:097:318
96WŁOCH Michał 3595Zabiegani CzęstochowaPUSZCZEWM2017M 8900:00:5901:49:3203:30:39.4003:31:38.70+01:06:537:318
97CIĘŻAR Maciej 3870ANEMIC TURBOŁAŃCUTM3041M 9000:00:1801:50:0703:31:32.0503:31:50.20+01:07:047:337.9
98GAJEWSKI Marek 3693Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM3042M 9100:00:3901:55:5003:31:16.2003:31:55.40+01:07:097:328
99PAŁUZEWICZ Ewa 3692Visegrad Maraton RytroNOWY SACZK401K 800:00:0401:52:5903:32:03.5003:32:07.60+01:07:217:347.9
100MUSZYŃSKI Dariusz 3833RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3043M 9200:00:2001:51:5003:31:57.3503:32:17.85+01:07:327:347.9
101KOŚNIEWSKA Weronika 4093obozybiegowe.pl / PGE NarodowyMARKIK307K 900:00:1401:57:0203:32:04.7503:32:19.40+01:07:337:347.9
102KLIMEK Rafał 3455WARSZAWAM3044M 9300:00:0301:46:2903:32:17.0503:32:20.15+01:07:347:347.9
103SZYMAŃSKI Jarosław 3826RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3045M 9400:00:2001:51:4903:32:09.0503:32:29.55+01:07:437:347.9
104KAMIŃSKA Jolanta 4136MARKIK308K 1000:00:3401:54:0903:32:08.0003:32:42.15+01:07:567:347.9
105ZABOROWSKI Filip 3613Zabiegani CzęstochowaWĘGLOWICEM2018M 9500:00:5801:47:1103:31:47.6503:32:46.30+01:08:007:337.9
106KRYPSKI Bartosz 3824CrossFit SiedlceSIEDLCEM2019M 9600:00:0801:47:1103:32:48.6003:32:57.00+01:08:117:367.9
107KOWALEWSKI Mateusz 3825CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2020M 9700:00:0801:47:1303:32:49.1503:32:57.25+01:08:117:367.9
108MURACZEWSKI Piotr 3725TORUŃM3046M 9800:00:1601:47:5803:32:59.3503:33:16.10+01:08:307:367.9
109NAWROT Bartłomiej 3785KamieniołomLESKOM3047M 9900:00:1401:53:5903:33:54.9503:34:09.65+01:09:247:387.9
110WALKOSZ-BERDA Grzegorz 3904Biegam z ABSLUBLINM3048M 10000:00:1801:50:0203:35:06.6003:35:25.35+01:10:397:407.8
111POTAS Maciej 3835BolcownicyKRAKÓWM3049M 10100:00:3901:53:4903:36:08.4003:36:47.40+01:12:017:437.8
112KOWALSKI Tomasz 3906KOSZALINM3050M 10200:00:2102:00:0603:36:30.4003:36:51.95+01:12:067:437.8
113CIEŚLA Dawid 3608AGB TORFYRĄBIEŃM4030M 10300:00:3402:00:4903:36:22.9503:36:57.65+01:12:127:437.8
114SIEMASZKO Wojciech 3975LONDONM3051M 10400:00:0301:58:4203:37:19.6503:37:22.80+01:12:377:457.7
115PONIEWOZIK Ireneusz 3768LUBLINM3052M 10500:00:0201:58:4103:37:20.5503:37:23.35+01:12:377:457.7
116MACIĄG Michał 3522BIEGUSIEM.PLDĘBLINM3053M 10600:00:5301:49:2903:36:41.3003:37:34.90+01:12:497:447.8
117KONDZIOŁA Krzysztof 3352Perfect Runner LublinLUBLINM3054M 10700:00:2101:56:2803:37:30.2503:37:51.80+01:13:067:467.7
118WALCZAK Marcin 3426LUBLINM3055M 10800:00:1501:47:2703:37:37.3503:37:53.00+01:13:077:467.7
119HOLENDER Sebastian 3314OLSZTYNM3056M 10900:01:0001:59:1703:37:12.8003:38:13.30+01:13:277:457.7
120MARCINKIEWICZ Katarzyna 3774BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK402K 1100:00:2701:57:1803:38:01.2503:38:29.00+01:13:437:477.7
121KAJDROWICZ Grzegorz 3512www.PRZEMYSLnePODROZE.plPRZEMYŚLM4031M 11000:00:1401:46:4403:38:19.8503:38:33.90+01:13:487:477.7
122RIEFF Tomasz 3349WARSZAWAM3057M 11100:00:1601:55:5203:38:22.6503:38:39.20+01:13:537:477.7
123DANIEL Krzysztof 3604Weekendowy ResetWARSZAWAM3058M 11200:00:3001:58:1903:38:20.3003:38:51.15+01:14:057:477.7
124KULIGA Sławomir 3306Posmakuj Run TeamKROSNOM3059M 11300:00:0401:42:5103:38:50.5503:38:55.25+01:14:097:487.7
125GÓRSKI Mateusz 4153Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3060M 11400:00:2701:55:5503:38:37.9003:39:05.35+01:14:197:487.7
126ROJEWSKI Michał 3439POZNAŃM3061M 11500:00:0701:48:1603:39:04.4003:39:11.65+01:14:267:497.7
127POGODA Kamil 3662Accenture Running TeamŁÓDŹM3062M 11600:00:3301:54:0903:38:42.2003:39:16.00+01:14:307:487.7
128KUBIAK Adam 3671Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM4032M 11700:00:1201:52:1403:39:08.9003:39:20.90+01:14:357:497.7
129KOTLARCZYK Ireneusz 3344KRAKÓWM3063M 11800:00:5801:54:5503:38:27.7503:39:26.55+01:14:407:487.7
130MACKIEWICZ Maurycy 3882Runners Team QuiblWARSZAWAM3064M 11900:01:2101:55:2503:38:08.8003:39:30.00+01:14:447:477.7
131KURCZEK Tomasz 3657GLIWICEM4033M 12000:00:0601:50:2003:39:44.3503:39:51.10+01:15:057:507.6
132KUCHEJDA Katarzyna 4140Rk athleticsKRAKÓWK403K 1200:00:2801:59:5503:39:50.8503:40:19.45+01:15:337:517.6
133SMOLIŃSKI Piotr 3376WARSZAWAM3065M 12100:00:5501:58:3203:39:39.6503:40:35.15+01:15:497:507.6
134DOMŻAŁA Konrad 3588WARSZAWAM4034M 12200:00:1101:46:5203:40:27.8003:40:39.35+01:15:537:527.6
135KĘDRA Piotr 3793Brzozowski Klub BiegaczaBRZOZÓWM2021M 12300:00:1801:57:1903:40:22.3003:40:40.60+01:15:547:527.6
136KASZYCKA Renata 3430USTRZYKI DOLNEK404K 1300:00:1801:57:1703:40:31.0003:40:49.75+01:16:047:527.6
137ZAJĄC Mariusz 4059TRĄBKIM4035M 12400:01:1702:04:5603:39:56.4503:41:13.70+01:16:287:517.6
138NAUDZIUNAS Agnieszka 3911Natural Born RunnersPOZNAŃK309K 1400:00:2201:58:1703:41:04.7003:41:27.30+01:16:417:537.6
139ULICZNY Paweł 3763Rembertów TeamWARSZAWAM4036M 12500:00:1401:56:2703:41:40.9003:41:55.25+01:17:097:557.6
140BUZALSKI Robert 3981ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4037M 12600:00:3201:50:2203:41:29.2003:42:01.85+01:17:167:547.6
141KOWALSKI Sylwester 3980BROCKWORTHM3066M 12700:00:2203:41:53.3003:42:16.20+01:17:307:557.6
142KOWALSKA Joanna 3979BROCKWORTHK3010K 1500:00:2203:41:53.5503:42:16.25+01:17:307:557.6
143SŁOMKA Paweł 3386BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAWARSZAWAM2022M 12800:00:5801:46:3003:41:23.0003:42:21.40+01:17:357:547.6
144JAKUBCZYK Jacek 3735ContanteCHORZÓWM3067M 12900:01:0301:57:5703:41:25.3003:42:29.15+01:17:437:547.6
145BATRUCH Lukasz 3794LODZM3068M 13000:00:3502:00:4603:41:59.1003:42:34.10+01:17:487:557.6
146GADOMSKA Anna 3615PZU SPORT TEAMWARSZAWAK3011K 1600:00:1301:59:2103:42:28.1503:42:41.70+01:17:567:567.6
147ŁUCZYK Janusz 3779Bóbr TłuszczWARSZAWAM3069M 13100:00:2801:55:2403:42:14.1503:42:42.15+01:17:567:567.6
148MICHALAK Natalia 4040Wyższa Szkoła Policji w SzczytnieSZCZYTNOK202K 1700:00:2402:00:5003:42:21.4003:42:46.05+01:18:007:567.6
149PANEK Damian 3464WARSZAWAM2023M 13200:00:0601:52:5503:42:48.0503:42:54.10+01:18:087:577.5
150PYPNO Maciej 3968FMW RunnersWARSZAWAM3070M 13300:00:2001:47:4303:43:25.3003:43:46.25+01:19:007:587.5
151KOLIBABSKI Radosław 3443HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY / Trenerbiegania.plWARSZAWAM2024M 13400:00:1401:54:3903:44:28.3503:44:43.30+01:19:578:017.5
152SMERECKI Maciej 4196TARGOWISKAM3071M 13500:00:0501:55:5703:45:01.2503:45:06.25+01:20:208:027.5
153TWORZYDŁO Paweł 3320KRAKÓWM4038M 13600:00:3701:57:3603:44:39.1003:45:16.30+01:20:308:017.5
154DRZEWIECKI Michał 3877KATOWICEM2025M 13700:00:5702:09:2903:44:20.7503:45:18.05+01:20:328:007.5
155SIÓDMIAK Cezary 4193Klub Spartanie DzieciomWARSZAWAM4039M 13800:00:1601:55:0103:45:16.1003:45:32.85+01:20:478:027.5
156KOTLIŃSKI Janusz 3955RZESZÓWM504M 13900:00:1801:55:2903:45:31.6503:45:50.40+01:21:048:037.4
157SZCZEPAŃSKI Marcin 3750EVErRUNŁÓDŹM4040M 14000:00:0901:57:2503:45:41.6003:45:51.25+01:21:058:037.4
158TURCZYŃSKA Monika 3922Leczo teamWARSZAWAK405K 1800:00:4702:02:3103:45:22.8003:46:09.95+01:21:248:027.5
159DRĄŻEK Sławomir 4194M4041M 14100:00:2301:48:4203:45:52.7003:46:15.70+01:21:308:047.4
160SKUBIDA Marcin 3661Sprint GorzyceOBRAZÓWM3072M 14200:01:2001:57:1803:45:01.8503:46:21.90+01:21:368:027.5
161RĄCZKA Rafał 4203KRAKÓWM3073M 14300:00:0901:52:0003:46:21.5003:46:31.40+01:21:458:057.4
162BOROWIEC Arkadiusz 3398CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4042M 14400:00:1201:56:3103:46:31.9003:46:44.25+01:21:588:057.4
163SZANIAWSKI Marcin 3330dzikie bąkiWARSZAWAM3074M 14500:00:0801:46:4303:46:40.6003:46:48.70+01:22:038:057.4
164KRAJEWSKI Przemysław 3923Leczo teamWARSZAWAM4043M 14600:00:4602:02:3303:46:12.7003:46:59.55+01:22:138:047.4
165SŁOWIŃSKA Karolina 3419PRUSZKÓWK3012K 1900:00:5302:00:0303:47:25.5003:48:18.90+01:23:338:077.4
166MAZUR Marcin 3412CISIEM3075M 14700:00:5801:56:2103:47:45.1503:48:43.65+01:23:588:087.4
167SIENICKI Karol 3837BolcownicyTARNOWM3076M 14800:00:4002:00:4103:48:05.8003:48:46.40+01:24:008:087.4
168MOSOŃ Sławomir 3874WARSZAWAM3077M 14900:00:2102:01:0303:48:38.9003:49:00.55+01:24:148:097.3
169OPALA Krzysztof 3668EndorfinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3078M 15000:00:3402:00:2803:48:31.3003:49:05.50+01:24:198:097.4
170PIRÓG Krzysztof 3953Żołnierz zawodowyWARSZAWAM4044M 15100:00:1801:54:3403:48:59.1503:49:17.15+01:24:318:107.3
171WALKOWIAK Iwona 4138KRAKÓWK3013K 2000:00:0201:57:3103:49:16.6503:49:18.75+01:24:338:117.3
172WOJNAR Radek 3881Runners Team QuiblWARSZAWAM4045M 15200:01:2001:57:3803:48:04.6503:49:24.95+01:24:398:087.4
173RÓŻYC Norbert 4084Warszawski UltrasWARSZAWAM3079M 15300:00:1602:02:4403:49:10.8003:49:26.85+01:24:418:117.3
174BARTŁOMIEJSKA Urszula 3384WARSZAWAK3014K 2100:00:0502:03:2103:49:56.3003:50:01.35+01:25:158:127.3
175SIERAKOWSKI Igor 3878DOLASZEWOM4046M 15400:01:0602:05:1503:49:24.4503:50:31.35+01:25:458:117.3
176BOROWIEC Mariusz 3407PZU Sport TeamLUBLINM4047M 15500:00:1301:52:1503:50:39.6003:50:53.05+01:26:078:147.3
177PUCHAŁA Mariusz 3845TERNOL TEAMKIELCEM3080M 15600:00:3602:00:3703:50:23.2003:51:00.05+01:26:148:137.3
178SZUMIGAJ-MIŁOSZ Alicja 3872WARSZAWAK3015K 2200:00:2102:01:3003:50:46.2503:51:07.40+01:26:218:147.3
179CHOJNOWSKI Łukasz 4052Yes Men TeamCIECHANÓWM2026M 15700:00:3301:58:5503:51:13.5503:51:46.85+01:27:018:157.3
180GUTKOWSKI Tomasz 3853Yes Men TeamCIECHANÓWM2027M 15800:00:3302:00:4903:51:16.3003:51:49.30+01:27:038:157.3
181BRAUN Tomasz 3974Night RunnersSTRYKOWOM4048M 15900:00:2702:05:0903:51:23.4503:51:50.45+01:27:048:157.3
182GÓRNIEWICZ Marcin 4025mBankWARSZAWAM3081M 16000:00:4002:12:1403:51:15.1003:51:56.00+01:27:108:157.3
183ZARUDZKI Łukasz 3411nothing to fearGLIWICEM4049M 16100:00:2302:00:0303:51:46.3503:52:10.15+01:27:248:167.2
184KĘPKA Robert 3478biegusiem.plRYKIM3082M 16200:00:5301:53:4703:51:23.6503:52:17.15+01:27:318:157.3
185ŁUKASZKIEWICZ Michał 3942TYCHYM3083M 16300:00:0003:52:20.6503:52:20.65+01:27:358:177.2
186BARZYK Mateusz 3605Fudu CO. Sport TeamPIOTRKOW TRYBUNALSKIM4050M 16400:00:3502:05:4103:51:50.5503:52:26.25+01:27:408:167.2
187STEFANIAK Artur 3602Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBM4051M 16500:00:3902:06:0003:51:47.0003:52:26.40+01:27:408:167.2
188POPIOŁEK Jacek 3427biegusiem.plŻELECHÓWM3084M 16600:01:0102:04:4103:51:35.4503:52:36.85+01:27:518:167.3
189WOJTOWICZ Daniel 3321KRAKÓW-USTRZYKI DOLNEM4052M 16700:00:1502:00:5003:52:40.5503:52:56.15+01:28:108:187.2
190DYREK Adam 3992SKAWINAM3085M 16800:00:1602:00:5103:52:40.1003:52:56.15+01:28:108:187.2
191LASOTA Arkadiusz 3961SOSNOWIECM4053M 16900:00:3202:02:0103:52:28.1503:53:00.35+01:28:148:187.2
192KOWALSKA Justyna 3917Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3016K 2300:00:1102:06:2603:52:49.8003:53:01.50+01:28:158:187.2
193MICHAŁEK Jacek 3551Grupa śmierci RzeźnieczekWARSZAWAM3086M 17000:01:1202:04:0703:52:27.6503:53:39.95+01:28:548:187.2
194KOSIEK Piotr 3460Krwawe Suty Run & BikeKROSNOM4054M 17100:00:5101:57:5003:53:08.4503:53:59.85+01:29:148:197.2
195SZYSZKA Anna 3486KRAKÓWK203K 2400:01:0602:15:4703:53:10.1503:54:16.80+01:29:318:197.2
196JASNOWSKI Michal 3428WARSZAWAM3087M 17200:00:0701:54:1603:54:21.2503:54:29.05+01:29:438:227.2
197KAPUSTA Dawid 3484Psycho RunnerSZASTARKAM2028M 17300:01:2002:14:1803:53:25.2503:54:45.75+01:30:008:207.2
198TOMASZEWSKI Piotr 3511LUBLINM3088M 17400:00:1102:01:1803:54:39.6003:54:51.15+01:30:058:227.2
199SADOWSKA Edyta 3435Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK406K 2500:00:1902:05:3603:54:40.2503:55:00.00+01:30:148:227.2
200TOMKIEWICZ Przemysław 3317WARSZAWAM4055M 17500:00:5402:05:5103:54:07.7003:55:02.25+01:30:168:217.2
201HALAT Andrzej 4197POSMAKUJ RUN TEAMWARSZAWAM4056M 17600:01:3702:05:0403:53:30.6003:55:08.25+01:30:228:207.2
202AUGUSTYNIAK Marek 3744kolega RyśkaZAWIERCIEM505M 17700:00:5001:58:2303:54:19.5503:55:09.90+01:30:248:227.2
203LISIECKA Małgorzata 4095Biegam na TarchominieWARSZAWAK3017K 2600:00:4602:12:4603:54:24.7503:55:11.35+01:30:258:227.2
204KONIK Tomasz 4003Konik TeamGLIWICEM4057M 17800:00:2302:01:5103:54:48.1003:55:11.60+01:30:258:237.2
205GRELA Kinga 3798KRAKÓWK3018K 2700:00:4102:10:5603:54:45.0503:55:26.95+01:30:418:237.2
206KROSNOWSKI Bartosz 3957PBwUKNEWMARKETM4058M 17900:00:4202:05:4803:54:53.9003:55:35.95+01:30:508:237.2
207JABRZYK Mariusz 3523PZU SPORT TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIM3089M 18000:00:5602:05:5603:54:52.8003:55:49.35+01:31:038:237.2
208DUDEK Michał 3840ŁÓDŹM4059M 18100:00:2402:04:0503:55:46.3503:56:10.90+01:31:258:257.1
209SKRUDLIK Wojciech 3469Night RunnersPOZNAŃM4060M 18200:00:0902:03:2403:56:10.3503:56:19.90+01:31:348:267.1
210KULCZYŃSKI Rafał 3379Ortoreh teamWARSZAWAM3090M 18300:00:0801:58:4303:57:37.5503:57:46.15+01:33:008:297.1
211WARZYŃSKI Beniamin 3959TARNOBRZEGM3091M 18400:00:1701:59:5703:57:45.9503:58:03.80+01:33:188:297.1
212KULCZYŃSKI Michał 3408GDAŃSKM3092M 18500:00:0901:58:5803:58:18.4003:58:27.40+01:33:418:307
213ANIOŁ Mateusz 3847Ternol TEAMRADLINM3093M 18600:00:3702:05:1803:58:31.5003:59:09.15+01:34:238:317
214ZAWADZKI Mirosław 3844TERNOL TEAMKIELCEM3094M 18700:00:3902:05:1903:58:29.4003:59:09.30+01:34:238:317
215MIKOŁAJCZYK Paweł 3445ŁÓDŹM3095M 18800:00:0003:59:21.0003:59:21.00+01:34:358:327
216DEC Piotr 3948ZGORZAŁAM506M 18900:00:1802:04:3904:00:05.5004:00:24.40+01:35:388:347
217ŻOCHOWSKI Adrian 3587mBankWARSZAWAM2029M 19000:00:1002:03:1504:01:00.1004:01:11.00+01:36:258:367
218WIŚNIEWSKI Andrzej 3846WARSZAWAM3096M 19100:00:1602:05:5604:01:13.1004:01:29.70+01:36:448:367
219ZAJĄC Dariusz 4060TRĄBKIM4061M 19200:01:1402:05:0104:00:21.2004:01:36.05+01:36:508:357
220RORAT Artur 3350Chełm BiegaCHEŁMM2030M 19300:00:1102:04:0604:01:43.6504:01:54.90+01:37:098:377
221KACZMARSKI Piotr 3437KARCZEWM3097M 19400:00:1302:03:4104:01:59.1504:02:12.90+01:37:278:386.9
222GRZYMSKI Mariusz 4178Składaki PiłaZACHARZYNM3098M 19500:00:2901:58:0304:01:57.5004:02:26.50+01:37:408:386.9
223BUKOWSKI Rafał 3559LUBLINM4062M 19600:00:4802:03:4104:02:00.8504:02:49.35+01:38:038:386.9
224POPARDA Paweł 3988PZU Sport TeamRZESZÓW / KROSNOM3099M 19700:00:1002:01:1004:02:54.6504:03:05.15+01:38:198:406.9
225SOWULA Magdalena 4028GDAŃSKK204K 2800:00:3302:08:5304:02:51.2004:03:24.45+01:38:388:406.9
226STARZYŃSKA Katarzyna 4117Składaki PiłaPIŁAK3019K 2900:00:2502:00:5704:03:08.3004:03:34.15+01:38:488:416.9
227CUPRYJAK Adrian 4047TARCZYNM30100M 19800:01:0002:04:2104:02:34.0004:03:34.70+01:38:498:396.9
228PYZEL Agnieszka 3574PARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN JEZIORNAK407K 3000:00:1702:07:4404:03:30.8004:03:48.15+01:39:028:416.9
229SZMAJDOWICZ Paweł 3566Fachdom TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4063M 19900:00:1202:04:4004:03:47.9504:04:00.05+01:39:148:426.9
230EPA Karolina 3967PZU Sport TeamWARSZAWAK205K 3100:00:5002:09:3204:03:17.2504:04:08.05+01:39:228:416.9
231TOKARZ Marcin 3425LIBERTÓWM4064M 20000:01:1802:12:1004:03:11.9504:04:30.40+01:39:448:416.9
232KOŚCIAKIEWICZ Jarosław 3977WARSZAWAM2031M 20100:01:1402:13:5704:03:16.5504:04:31.40+01:39:458:416.9
233AUGUST Ryszard 3641Kolega Marka i KajtkaCZELADZM507M 20200:00:4902:04:5204:03:44.2504:04:34.00+01:39:488:426.9
234PIECUCH Tomasz 3383POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM30101M 20300:00:1401:58:2104:04:22.0504:04:36.45+01:39:508:436.9
235WACHOWSKI Piotr 3753KORONOWOM4065M 20400:00:5602:12:0004:03:43.2504:04:39.35+01:39:538:426.9
236BUGAŁA Robert 3879SOLID HOUSELUBLINM4066M 20500:00:4402:06:4904:04:20.4004:05:05.15+01:40:198:436.9
237LITWORA Sebastian 3382CROSS-SPOTMYŚLENICEM30102M 20600:00:3702:00:4804:04:37.0504:05:14.40+01:40:288:446.9
238SKALNIAK Patryk 3952PatskaTeamKRAKÓWM30103M 20700:00:2602:08:0304:04:55.4504:05:22.15+01:40:368:446.9
239PRUSZKOWSKI Mariusz 3385Chełm Biega ultraCHEŁMM4067M 20800:00:1201:59:5204:05:22.5004:05:35.30+01:40:498:456.8
240GÓRSKI Emil 4100Husaria Race TeamWARSZAWAM2032M 20900:00:4602:08:1204:04:53.6504:05:39.85+01:40:548:446.9
241NAPIONTEK Maria 4024POZNAŃK3020K 3200:00:4102:13:1804:05:01.7504:05:43.05+01:40:578:456.9
242SIENIAWSKI Daniel 3586KW LublinLUBLINM30104M 21000:00:3602:04:2704:05:17.3004:05:54.20+01:41:088:456.8
243ŚWIDERSKI Sławomir 3669BemoviaOKUNIEWM4068M 21100:00:2002:04:5404:05:36.3004:05:56.50+01:41:108:466.8
244GAJOS Anna 3571LUBLINK408K 3300:01:0202:13:2404:05:03.2004:06:05.95+01:41:208:456.9
245POLOZYNSKI Andrzej 3718Zacisze Night RunnersWARSZAWAM30105M 21200:01:0802:08:0004:05:01.0004:06:09.25+01:41:238:456.9
246MACIEJEC Dorota 4051WARSZAWAK409K 3400:00:1602:10:0204:05:56.1004:06:12.30+01:41:268:476.8
247ODOLIŃSKA Agnieszka 3368Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK4010K 3500:00:2202:13:0104:05:52.8504:06:14.85+01:41:298:466.8
248KRASOWSKI Łukasz 3649KS JanuszeRZESZÓWM30106M 21300:00:1902:06:0804:05:57.2004:06:16.80+01:41:318:476.8
249NAWROT Agnieszka 3333Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4011K 3600:00:1902:04:5404:05:57.6004:06:16.95+01:41:318:476.8
250DRONG Marek 3867Kluczborska Grupa BiegowaSTUTTGARTM30107M 21400:00:3102:07:2904:05:49.2504:06:20.75+01:41:358:466.8
251KOWALCZYK Aleksandra 3805OSIELSKOK206K 3700:00:5002:16:0704:05:37.6004:06:28.00+01:41:428:466.8
252RYGIEL Grzegorz 3503Wsparcie Techniczne Mamy-Biegamy KielceKIELCEM30108M 21500:01:1802:11:3704:05:13.5504:06:31.55+01:41:458:456.9
253PLACHA Piotr 3782CKB tarnobrzegTARNOBRZEGM4069M 21600:00:4702:08:0404:05:55.2504:06:42.95+01:41:578:466.8
254ZAMIATOWSKA Kinga 3404RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4012K 3800:00:3002:05:5004:06:17.7504:06:48.00+01:42:028:476.8
255IWANEK Sebastian 3449BIEGUSIEM.PLRYKIM30109M 21700:00:5402:06:3704:05:59.3504:06:53.60+01:42:078:476.8
256TKACZ Przemysław 3434PrzemyślKRAKÓWM4070M 21800:00:4602:13:4204:06:14.2004:07:00.25+01:42:148:476.8
257OSICA Łukasz 3821ŚWIĘTOCHŁOWICEM30110M 21900:01:0202:09:2104:06:23.4004:07:25.60+01:42:398:476.8
258BODZIOCH Grzegorz 3334Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4071M 22000:00:5402:11:2804:06:43.2504:07:37.50+01:42:518:486.8
259SIEDLECKA Urszula 3886COBI TEAM POLANDJÓZEFÓWK501K 3900:00:1602:09:0904:07:27.4004:07:44.25+01:42:588:506.8
260KRASOWSKI Mateusz 3652LEŻAJSKM2033M 22100:00:1902:06:1704:07:42.9004:08:02.80+01:43:178:506.8
261HOŁYSZ Daniel 4008JAWORZNOM4072M 22200:00:4902:11:0804:07:29.6004:08:19.05+01:43:338:506.8
262LEDWOLORZ Anna 3691Vege RunnersWARSZAWAK3021K 4000:00:4402:13:4004:07:35.5004:08:20.25+01:43:348:506.8
263BIENIAS Tomasz 3998GARBATKA LETNISKOM2034M 22300:01:2602:10:1604:07:00.4004:08:26.75+01:43:418:496.8
264ŚWIĆ Małgorzata 3932Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK4013K 4100:00:1702:06:0604:08:21.1504:08:39.00+01:43:538:526.8
265ROSZKIEWICZ Agnieszka 3807KOZIEGŁOWYK3022K 4200:00:0501:59:2104:08:36.8004:08:42.65+01:43:578:526.8
266JABŁOŃSKA Iza 3808KOZIEGŁOWYK3023K 4300:00:0502:00:1704:08:36.9004:08:42.80+01:43:578:526.8
267LESZCZYŃSKI Maciej 4010PIOTRKÓW TRYBM30111M 22400:00:3402:21:0604:08:19.1504:08:53.75+01:44:088:526.8
268ZALEWSKI Paweł 3521PZU Sport TeamWARSZAWAM4073M 22500:00:5702:08:4904:08:35.5504:09:32.55+01:44:468:526.8
269ZAJĄC Robert 4046WARSZAWAM30112M 22600:00:4602:07:0404:10:21.3504:11:07.75+01:46:228:566.7
270WIĘCIELEWSKA Joanna 3705BigYellowFootAdventureTeamGDYNIAK3024K 4400:00:2802:09:0204:11:14.8004:11:43.25+01:46:578:586.7
271KOLWICZ Damian 3714BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM30113M 22700:00:2802:07:4604:11:14.9504:11:43.50+01:46:578:586.7
272BIENIAS Krzysztof 3964GARBATKAM2035M 22800:01:2602:10:1704:10:36.7004:12:03.55+01:47:178:576.7
273WALCZAK Michał 3391Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM30114M 22900:01:0702:03:4404:11:01.6004:12:09.00+01:47:238:576.7
274BOJARSKI Paweł 3728LUBLINM4074M 23000:00:3502:12:2704:12:08.2504:12:44.20+01:47:589:006.7
275KUCZEWSKA Eliza 3582WARSZAWAK3025K 4500:00:4902:15:2004:12:01.5004:12:50.50+01:48:049:006.7
276KONOPKA Grzegorz 3875Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30115M 23100:00:4402:16:2804:12:18.2004:13:02.40+01:48:169:006.7
277GAWRYSZEWSKI Grzegorz 3360EskaladaGRODZISK MAZOWIECKIM30116M 23200:00:5502:11:2804:12:06.7504:13:02.70+01:48:179:006.7
278MIKULSKA Aneta 3353Rozbiegany SulejówekOKUNIEWK3026K 4600:00:2202:15:4004:12:49.6004:13:12.20+01:48:269:016.6
279KRAMKOWSKA Agnieszka 3345WARSZAWAK3027K 4700:00:2502:12:5404:13:23.6004:13:49.25+01:49:039:036.6
280KACZMARSKI Wojciech 3457.WARSAWM508M 23300:00:2602:12:5404:13:23.6004:13:49.95+01:49:049:026.6
281MAJEWSKI Sebastian 3803Odrobinę Bliżej NiebaPIONKIM30117M 23400:00:2402:04:4204:13:26.0504:13:50.20+01:49:049:036.6
282SIEDLECKI Jacek 3887COBI TEAM POLANDJÓZEFÓWM509M 23500:00:1702:04:1204:13:46.8004:14:04.05+01:49:189:036.6
283GRZANKA Marcin 3710Studio27 PabianicePABIANICEM2036M 23600:00:4802:09:3304:13:27.7504:14:16.45+01:49:309:036.6
284KONIECKO Łukasz 3913Wkurw_TeamJAŚKOWICEM30118M 23700:01:3002:12:5604:12:58.8504:14:29.65+01:49:449:026.6
285ŁAGOŻNY Jolanta 3495Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3028K 4800:00:1502:09:2704:14:25.4504:14:40.70+01:49:559:056.6
286RYGIEL Ryszard 4019KRAKÓWM4075M 23800:00:1602:08:5104:14:34.8504:14:51.60+01:50:059:056.6
287BOBUSIA Łukasz 4191M30119M 23900:01:1702:11:3504:13:49.0504:15:06.30+01:50:209:036.6
288KALBARCZYK Wojciech 3747STĘŻYCAM30120M 24000:00:4302:19:4104:14:25.3504:15:08.35+01:50:229:056.6
289LUTY Lesław 3459PZU Sport TeamWARSZAWAM30121M 24100:00:5802:08:3204:14:23.6504:15:21.75+01:50:369:056.6
290MICHALAK Michał 3348Allianz Running TeamLUBLINM30122M 24200:00:1902:11:3204:15:22.6004:15:42.20+01:50:569:076.6
291NOBIS Anna 3380RZESZÓWK207K 4900:00:1902:11:3204:15:22.3004:15:42.20+01:50:569:076.6
292OMYŁA Edyta 3467STANOWICEK208K 5000:00:2102:01:4204:15:33.8004:15:55.15+01:51:099:076.6
293BAJER Mikołaj 3573Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNEM30123M 24300:00:4302:16:3104:15:44.5004:16:27.55+01:51:419:086.6
294WICHERKIEWICZ Ilona 3687WARSZAWAK3029K 5100:00:3102:13:2904:16:29.4004:17:00.40+01:52:149:096.6
295SENCZENKO Waldemar 3480nothing to fearBYTOMM30124M 24400:00:2402:04:3804:16:47.0504:17:11.85+01:52:269:106.5
296WIRKUS Piotr 3557BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30125M 24500:00:2902:07:4504:16:52.7504:17:22.45+01:52:369:106.5
297BIAŁAS Kamil 4129KAMIEŃSKM30126M 24600:00:3802:09:5404:16:59.4504:17:38.35+01:52:529:106.5
298DĄBROWSKA Katarzyna 4131HW TRI TEAMPIASECZNOK209K 5200:01:0702:11:4404:16:35.5004:17:43.00+01:52:579:096.5
299BĄKOWSKI Rafał 3606ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30127M 24700:01:1102:32:2104:16:44.7504:17:56.25+01:53:109:106.5
300PAWLAK Rafał 3552AXA Running TeamWARSZAWAM4076M 24800:00:5302:07:3404:17:05.2504:17:58.65+01:53:139:106.5
301CHUDZICKI Łukasz 3760ŁOMIANKIM30128M 24900:01:1302:13:0104:16:58.7504:18:12.00+01:53:269:106.5
302LAZARSKA Małgorzata 3997Power TrainingWARSZAWAK3030K 5300:01:1102:13:0204:17:00.4004:18:12.00+01:53:269:106.5
303OSYDA Maciej 3431ŁÓDŹM30129M 25000:01:2402:23:3004:17:14.8004:18:39.40+01:53:539:116.5
304FIDALI Beata 4090Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3031K 5400:00:3402:22:0604:18:22.9504:18:57.05+01:54:119:136.5
305NIEDZIELA Pawel 3852WOJCIECHÓWM30130M 25100:00:3302:16:1704:18:30.2504:19:04.15+01:54:189:136.5
306RACZYŃSKA Gosia 3421Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4014K 5500:00:4802:16:1204:18:16.7004:19:04.90+01:54:199:136.5
307GONET Maciej 4165Coca-Cola RunnersPŁOŃSKM2037M 25200:00:0602:08:3104:19:07.7504:19:13.85+01:54:289:156.5
308KAWALEC Katarzyna 3861brzosteckie owieczkiBRZOSTEKK3032K 5600:01:1002:15:1804:18:14.0504:19:24.85+01:54:399:136.5
309GĄTARCZYK Mariusz 3677Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30131M 25300:00:4402:12:0604:18:45.8504:19:30.30+01:54:449:146.5
310TROJNAR Tomek 3366PRZEMYŚLM30132M 25400:00:4802:13:4604:18:51.6504:19:39.65+01:54:549:146.5
311JANOTA Marcin 3315CIESZYNM2038M 25500:00:4202:16:3404:18:59.4004:19:41.65+01:54:569:146.5
312MYŚKIEWICZ Zbigniew 3990STRASZYNM30133M 25600:00:4602:06:5804:19:04.7004:19:50.80+01:55:059:156.5
313HANDERMANDER Agnieszka 3553USTRZYKI DOLNEK3033K 5700:00:1802:16:4004:19:32.4504:19:50.90+01:55:059:166.5
314SIDOROWICZ Grzegorz 3563AXA Running TeamMARKIM4077M 25700:01:0102:14:4404:19:00.5504:20:02.45+01:55:169:156.5
315NOWAK Bartłomiej 4110OLKUSZM2039M 25800:00:5302:21:2604:19:42.1504:20:35.20+01:55:499:166.5
316MARKOWSKI Marcin 3727Bravehearts LegionowoSEROCKM30134M 25900:01:0702:03:3804:19:39.7004:20:47.10+01:56:019:166.5
317DADUŃ Tomasz 4182GDYNIAM4078M 26000:01:1802:21:1804:20:08.0504:21:26.35+01:56:409:176.5
318POPŁAWSKI Arkadiusz 3676Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWM4079M 26100:00:3002:15:5304:21:38.0504:22:08.45+01:57:229:206.4
319KARBOWIAK Daniel 4014TUP TEAMŁOSICEM2040M 26200:01:3402:14:3304:20:43.0004:22:17.35+01:57:319:186.4
320BEHRENDT Bartek 3927Night Runners GliwiceGLIWICEM4080M 26300:01:0602:13:1304:21:13.9504:22:20.20+01:57:349:196.4
321BAJDAK Łukasz 4148KRAKÓWM30135M 26400:00:5802:19:0904:21:43.3004:22:41.80+01:57:569:206.4
322KOWALCZYK Łukasz 4147KRAKÓWM30136M 26500:00:5802:19:1104:21:42.9504:22:41.90+01:57:569:206.4
323STRĄK Monika 3938gRUNwald Team PoznańLUBASZK2010K 5800:01:0502:16:4604:21:39.1004:22:44.95+01:57:599:206.4
324GRUSZECKI Tomasz 3362RYBARZOWICEM30137M 26600:01:1802:15:3804:21:27.4504:22:45.45+01:57:599:206.4
325MAZUR Andrzej 3413TT KOMURAKLUCZBORKM5010M 26700:00:1202:09:1004:22:33.5504:22:46.45+01:58:009:226.4
326BARAN Stefan 3660Visechrad Maraton RytroNOWY SĄCZM4081M 26800:00:0302:11:0304:22:49.8004:22:53.70+01:58:089:236.4
327KLIŚ Wojciech 3841Dexters TeamCHEŁMIECM4082M 26900:00:0402:11:3104:22:49.5004:22:53.75+01:58:089:236.4
328SZYMAŃSKA Agnieszka 3367SĘDZISZÓWK3034K 5900:00:2102:07:0704:23:54.5504:24:15.55+01:59:299:256.4
329NIZIOŁEK Marek 4157ZaborzeZABORZEM4083M 27000:01:0002:18:4904:23:21.2504:24:21.95+01:59:369:246.4
330NIZIOŁEK Robert 4133ZadyszkaZABORZEM2041M 27100:01:0002:18:4904:23:21.9504:24:22.05+01:59:369:246.4
331DEREZIŃSKI Piotr 3786WROCŁAWM30138M 27200:01:2702:23:0804:22:57.8504:24:25.65+01:59:409:236.4
332ZGOŁA Przemysław 3716Wuef Club Decathlon SwadzimLUSÓWKOM4084M 27300:00:3702:17:5304:24:14.6504:24:52.30+02:00:069:266.4
333SZCZERBAL Agnieszka 4115TKKF MPK PoznańPOZNAŃK4015K 6000:00:3702:17:5404:24:14.6504:24:52.30+02:00:069:266.4
334PAWELCZYK Anita 4067Ostre SrokiWARSZAWAK3035K 6100:00:1702:13:4704:24:36.5004:24:53.65+02:00:089:276.3
335WNOROWSKA Magdalena 3337ŁOMIANKIK4016K 6200:01:1402:16:4504:23:44.2504:24:58.55+02:00:129:256.4
336GRANDE Piotr 3639BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30139M 27400:00:2902:15:2604:24:32.3004:25:02.00+02:00:169:266.4
337MICHALSKI Maciej 4001Cazzo ClubWARSZAWAM2042M 27500:00:2002:06:3304:24:51.5004:25:11.85+02:00:269:276.3
338NOWAKOWSKI Sławomir 3474HIPOLITÓWM4085M 27600:00:2702:13:1804:24:45.0504:25:12.95+02:00:279:276.3
339NOWAKOWSKA Beata 3351HIPOLITÓWK4017K 6300:00:2702:13:1304:24:45.3004:25:13.20+02:00:279:276.3
340KOSIEDOWSKA Marta 3576WARSZAWAK3036K 6400:00:4802:14:5504:24:25.2004:25:13.80+02:00:289:266.4
341BRZEZIŃSKI Waldemar 4033NOWE MIASTO NAD PILICĄM5011M 27700:00:4302:14:3604:25:06.2004:25:50.15+02:01:049:286.3
342RAUER Maciej 3346Real Passion KrakówKRAKÓWM30140M 27800:00:2202:02:4604:25:32.4004:25:54.40+02:01:089:296.3
343KULTYS Łukasz 3864SOBOLEWM2043M 27900:00:5102:18:2904:25:03.8504:25:55.25+02:01:099:286.3
344KĘCKA Adrianna 3636Night RunnersSĘDZISZÓWK2011K 6500:00:2002:09:0404:26:20.4004:26:41.35+02:01:559:306.3
345SURDEL Dawid 3594SĘDZISZÓWM2044M 28000:00:2002:09:0904:26:21.0504:26:41.45+02:01:559:306.3
346KĘCKA Karolina 3578SĘDZISZÓWK2012K 6600:00:2002:09:2304:26:20.6004:26:41.55+02:01:559:306.3
347JĘDRA Piotr 3973GARBATKAM2045M 28100:01:2402:12:2904:25:30.0504:26:54.70+02:02:099:286.3
348MIŁOWSKA Justyna 3308RYBNIKK3037K 6700:04:0702:14:1404:22:53.7004:27:00.90+02:02:159:236.4
349MILKOWSKI Rafał 3309RYBNIKM30141M 28200:04:0802:14:1404:22:52.5504:27:00.90+02:02:159:236.4
350SARNOWSKA Karolina 3646ProRunning PromotionWARSZAWAK3038K 6800:00:2202:07:0704:26:42.1004:27:04.75+02:02:199:316.3
351KRÓLICKI Konrad 3549AXA Running TeamWARSZAWAM30142M 28300:01:0102:25:1604:26:04.5504:27:06.30+02:02:209:306.3
352GÓRSKI Piotr 3554Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM4086M 28400:00:1402:13:2504:26:57.9504:27:12.75+02:02:279:326.3
353NORKOWSKA Aleksandra 3635Ornage PolskaWARSZAWAK3039K 6900:01:2502:21:0004:25:48.4504:27:13.75+02:02:289:296.3
354KOWALSKI Artur 3780WARSZAWAM4087M 28500:01:2502:21:0204:25:49.3004:27:14.85+02:02:299:296.3
355NIERADKA Katarzyna 4180WROCŁAWK3040K 7000:01:3802:23:1304:25:37.9004:27:16.05+02:02:309:296.3
356SMOŁA Ilona 3498CHRZANÓWK3041K 7100:01:2602:21:2904:25:52.7504:27:19.30+02:02:339:296.3
357SIBIELAK Piotr 4130MUSZYNAM4088M 28600:00:4202:10:5604:26:42.6504:27:24.75+02:02:399:316.3
358BIAŁECKA Urszula 3603Axa Running TeamWARSZAWAK3042K 7200:01:0102:16:1204:26:25.7004:27:27.00+02:02:419:306.3
359LEWCZUK Michał 4034TUP TeamŁOSICEM2046M 28700:01:3402:22:1704:25:54.0504:27:28.45+02:02:429:296.3
360PIĘTKA Piotr 3470AMERNET.EUWARSZAWAM4089M 28800:01:2002:17:1604:26:12.4504:27:33.20+02:02:479:306.3
361ŁATA Katarzyna 4156WARSZAWAK3043K 7300:00:4202:16:1304:27:15.0504:27:57.85+02:03:129:326.3
362KOWALCZUK Jakub 3719WARSZAWAM30143M 28900:00:3102:19:4304:27:34.5504:28:06.25+02:03:209:336.3
363RONDUDA Janusz 4091GDYNIAM4090M 29000:00:0002:09:4004:28:14.5004:28:14.50+02:03:289:346.3
364RONDUDA Jakub 4096GDYNIAM2047M 29100:00:0002:09:4204:28:15.2004:28:15.20+02:03:299:346.3
365CIESIELSKA Marta 3621SUCHY LASK3044K 7400:00:4802:23:3404:27:30.0504:28:18.05+02:03:329:336.3
366CIESIELSKI Jacek 3620SUCHY LASM30144M 29200:00:4802:23:3404:27:30.3504:28:18.35+02:03:329:336.3
367JANISZ Michał 3475RADOMM30145M 29300:00:1602:16:4704:28:17.4004:28:33.45+02:03:479:346.3
368SITKO Grzegorz 4188M2048M 29400:00:1202:06:5904:28:49.5504:29:02.05+02:04:169:366.2
369OSYDA Sylwia 3325ŁÓDŹK3045K 7500:01:2402:23:5004:27:39.2504:29:03.65+02:04:189:336.3
370SZŁAPKA Krystian 3617Speed Fred '16KOŚCIANM4091M 29500:00:5002:13:0204:28:23.8504:29:13.90+02:04:289:356.3
371KUFFEL Michał 4112Drużyna Power TrainingWARSZAWAM4092M 29600:01:1102:17:1704:28:11.6504:29:23.55+02:04:379:346.3
372GIURG Grzegorz 3487WAŁBRZYCHM30146M 29700:00:2602:16:3504:28:57.5504:29:23.70+02:04:389:366.2
373SIECZKA Renata 3850WARSZAWAK3046K 7600:01:0602:21:0704:28:27.5004:29:34.15+02:04:489:356.3
374SKIERA Krzysztof 3533RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4093M 29800:00:3002:09:1104:29:36.2504:30:07.00+02:05:219:376.2
375ZAJĄC Anna 3510WARSZAWAK3047K 7700:00:2802:28:0204:29:52.0004:30:20.20+02:05:349:386.2
376DUBASIEWICZ Wojciech 4145Coca Cola RunnersWARSZAWAM4094M 29900:00:1202:09:1604:30:13.9004:30:26.05+02:05:409:396.2
377SZAKIEL Krzysztof 3965brakZABRZEM30147M 30000:00:3602:16:5404:29:51.8004:30:28.00+02:05:429:386.2
378PLEŚNIAR Lucyna 4054WARSZAWAK4018K 7800:00:4902:18:5904:29:53.5504:30:43.00+02:05:579:386.2
379CZERWIŃSKI Wojciech 3338CIECHANÓWM2049M 30100:01:2902:25:0104:29:22.6004:30:51.80+02:06:069:376.2
380STELMASZYK Piotr 3702PZU Sport TeamRUSIECM4095M 30200:00:5702:05:4804:30:34.5504:31:31.70+02:06:469:396.2
381KRUK Malgorzata 3817KIELCEK4019K 7900:01:0602:21:2204:30:31.6504:31:38.30+02:06:529:396.2
382BOCIĄGA Paweł 3616ŁÓDŹM30148M 30300:00:1902:05:1504:31:20.0504:31:39.65+02:06:549:416.2
383SZPECHT Grzegorz 4086WARSZAWAM30149M 30400:01:0002:24:1904:30:48.5504:31:49.25+02:07:039:406.2
384KAWALEC Magdalena 3862brzosteckie owieczkiBRZOSTEKK3048K 8000:01:1002:23:0204:30:41.7004:31:52.30+02:07:069:406.2
385SOKULSKI Marcin 3377WARSZAWAM30150M 30500:01:1402:12:2304:30:42.3004:31:57.00+02:07:119:406.2
386MALINOWSKI Jacek 4171Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2050M 30600:00:1902:05:1204:31:51.7004:32:11.45+02:07:259:426.2
387MICHALCZYK Marcin 3618Monston Sport TeamWARSZAWAM4096M 30700:00:1302:13:0004:32:57.9504:33:11.05+02:08:259:446.2
388CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 3347Husaria Race TeamWARSZAWAM4097M 30800:00:5102:25:2504:32:23.8004:33:15.75+02:08:309:436.2
389SZYMANOWSKI Tomek 3732GLIWICEM30151M 30900:00:0004:33:46.0004:33:46.00+02:09:009:466.1
390BIELECKI Filip 3734GLIWICEM30152M 31000:00:0004:33:46.0004:33:46.00+02:09:009:466.1
391KRASOWSKI Marek 3507Honey Stinger RunnersPRZEMYŚLM30153M 31100:00:4602:16:1304:33:02.4504:33:49.30+02:09:039:456.2
392MAŁEK Hanna 3860WARSZAWAK2013K 8100:00:3102:17:1404:33:18.6004:33:50.40+02:09:049:456.1
393PARZOCH Magdalena 3342WROCŁAWK2014K 8200:00:3202:17:1704:33:18.4004:33:50.40+02:09:049:456.1
394WOŁOS Adam 3982GARBATKA LETNISKOM2051M 31200:01:2702:12:0404:32:36.5004:34:03.90+02:09:189:446.2
395NOWAK Katarzyna 3666Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3049K 8300:00:4202:17:5704:33:42.6004:34:24.95+02:09:399:466.1
396KAPŁON Jacek 3907TYCHYM4098M 31300:00:0004:34:46.4004:34:46.40+02:10:009:486.1
397MOJEK Michał 3341WARSZAWAM30154M 31400:01:0002:09:2604:34:19.8504:35:19.95+02:10:349:476.1
398KOWALCZYK Krzysztof 3485Run_HelpersiLUBLINM30155M 31500:00:3502:20:0804:34:47.8004:35:23.20+02:10:379:486.1
399BAZYDŁO Dariusz 4186FAJSLAWICEM4099M 31600:00:1802:15:4804:35:33.3004:35:51.75+02:11:069:506.1
400WÓJCIK Magdalena 4126KARCZEWK3050K 8400:00:1502:14:1904:36:05.4004:36:20.60+02:11:349:516.1
401AUGUST Kajetan 3538Kolega RyśkaCZELADŹM2052M 31700:01:2102:14:1504:35:50.4004:37:12.20+02:12:269:516.1
402GŁUSZCZAK Jerzy 4097ŁÓDŹM5012M 31800:00:2602:13:1704:36:54.3504:37:21.05+02:12:359:536.1
403BARSKA Barbara 3497LUTOWISKAK3051K 8500:00:2702:12:4504:37:10.7004:37:38.25+02:12:529:536.1
404POKRYWKA Stefan 3305Na BucieCISNAM601M 31900:00:4802:23:3704:36:54.6004:37:43.30+02:12:579:536.1
405NIZIOŁEK Mateusz 4104KRAKÓWM2053M 32000:00:0002:29:3604:37:48.0004:37:48.00+02:13:029:556
406LIPIŃSKI Maciej 3884CrossFit SiedlceSIEDLCEM2054M 32100:00:0902:16:1804:37:41.3504:37:50.50+02:13:049:556.1
407GOŚCINIAK Michał 3364NOWY DUNINÓWM2055M 32200:00:2302:16:3904:37:37.4504:38:01.40+02:13:159:546.1
408BRULIŃSKA Monika 3839TKKF PłockPŁOCKK4020K 8600:00:0802:19:4604:37:59.2004:38:07.30+02:13:219:556
409PUJSZO Agnieszka 3537WARSZAWAK2015K 8700:01:2102:18:0004:36:51.9504:38:13.70+02:13:289:536.1
410STĘPIEŃ Marlena 4011BEŁCHATÓWK3052K 8800:00:3402:22:1004:38:03.3004:38:38.10+02:13:529:556
411BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 3745ZABRZEK4021K 8900:00:2302:20:3004:38:27.3004:38:51.10+02:14:059:566
412SANOCKA Dorota 3743ZABRZEK4022K 9000:00:2302:20:4604:38:44.5004:39:08.00+02:14:229:576
413SOBORSKA Sylwia 3447SAINT-GOBAIN INNOVATIVE MATERIALS POLSKA SP. Z O.O.OLKUSZK3053K 9100:00:0302:13:4704:40:00.5504:40:04.25+02:15:1810:006
414MORAWSKA Anna 3463WARSZAWAK601K 9200:00:1502:27:3504:39:50.9504:40:06.65+02:15:219:596
415MERCIK Mateusz 3535MotivatoGLIWICEM30156M 32300:01:2402:27:5504:38:44.9504:40:09.40+02:15:239:576
416KOZIŃSKI Dariusz 3781PZU SPORT TEAMZIELONKIM5013M 32400:00:5402:14:1504:39:31.9004:40:25.95+02:15:409:586
417MIŁOSZ Bartłomiej 3438WARSZAWAM5014M 32500:01:1702:21:3404:39:13.7004:40:31.05+02:15:459:586
418COFALSKI Jakub 3405WARSZAWAM30157M 32600:01:1302:22:4204:39:23.4004:40:37.15+02:15:519:586
419WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3500WARSZAWAM30158M 32700:00:2602:22:3104:40:11.0504:40:37.60+02:15:5110:006
420BEDNARCZYK Łukasz 3465BIEGAJĄCE ŻABCIEKONSTANCIN-JEZIORNAM30159M 32800:01:0502:25:1604:39:35.8504:40:41.35+02:15:559:596
421PARYS Marzena 3417BIEGAJĄCE ŻABCIEKONSTANCIN-JEZIORNAK3054K 9300:01:0302:25:3304:39:38.1504:40:41.50+02:15:559:596
422RUBIN Andrzej 3929KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM40100M 32900:01:0002:18:1904:39:45.5004:40:45.60+02:15:599:596
423KUCZYŃSKA Karolina 4020GDAŃSKK3055K 9400:01:1802:28:4904:39:31.4004:40:50.00+02:16:049:596
424BARTOSIEWICZ Daria 3673Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3056K 9500:00:4102:23:0704:40:12.9004:40:54.70+02:16:0910:006
425TYLUTKI Kinga 3830WARSZAWAK3057K 9600:00:4602:14:4804:40:10.2004:40:57.05+02:16:1110:006
426JANISZ Katarzyna 3448RADOMK2016K 9700:00:1502:29:4304:40:45.4004:41:01.05+02:16:1510:016
427CIURZYNSKA Zuzanna 4169Coca-Cola RunnersWARSZAWAK3058K 9800:00:1302:22:3904:40:49.8504:41:02.95+02:16:1710:016
428STUSIŃSKA Jowita 3926PirorunnersMIŃSK MAZOWIECKIK3059K 9900:01:2202:27:2504:39:55.9504:41:17.95+02:16:329:596
429STUSIŃSKI Mariusz 3925PirorunnersMIŃSK MAZOWIECKIM40101M 33000:01:2202:27:2904:39:55.1504:41:17.95+02:16:329:596
430KONIK Sylwia 3814GLIWICEK4023K 10000:00:2202:24:0104:40:56.8004:41:19.00+02:16:3310:026
431STANOSZEK Robert 3420Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEM40102M 33100:00:4902:22:5704:40:32.4504:41:21.60+02:16:3510:016
432KUCZAKOWSKA Joanna 4190LEGNICAK3060K 10100:00:5302:28:1804:41:03.2004:41:56.25+02:17:1010:026
433MŁODAWSKI Robert 3910FartownSUSZM40103M 33200:01:0902:25:0604:41:07.2004:42:16.60+02:17:3010:026
434FRANKOWSKA Anna 3401MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK502K 10200:01:2202:23:1004:41:15.4504:42:38.30+02:17:5210:026
435WĄSIKOWSKI Adam 3358Dom-Mar KłomniceKŁOMNICEM30160M 33300:00:3102:15:0504:42:19.2504:42:50.85+02:18:0510:046
436CZAWA Aneta 3890LESKOK4024K 10300:00:3802:26:5404:42:19.1504:42:57.85+02:18:1210:046
437MROWIEC Michał 3889LESKOM30161M 33400:00:3802:26:5504:42:20.9004:42:59.20+02:18:1310:056
438BOGUSZ Krzysztof 3579mBank SAPARYSÓWM30162M 33500:00:1002:15:5804:43:10.3004:43:21.10+02:18:3510:065.9
439RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 3665Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4025K 10400:00:4402:29:4704:42:57.1004:43:41.90+02:18:5610:065.9
440MAMCZYS Rafał 3336GORZÓW WIELKOPOLSKIM30163M 33600:01:0402:27:5304:42:41.6504:43:46.45+02:19:0010:055.9
441JANOWSKI Tomasz 3409crossfit lublinŁĘCZNAM30164M 33700:01:0402:29:3304:42:43.0004:43:47.80+02:19:0210:055.9
442PTASZYŃSKA Anna 3629Speed Feet '16KOŚCIANK4026K 10500:00:4902:20:3904:43:00.8004:43:49.95+02:19:0410:065.9
443GUZEK Ewa 3697Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3061K 10600:00:4302:31:3704:43:12.0004:43:55.45+02:19:0910:065.9
444TYLUTKI Kamil 3829WARSZAWAM30165M 33800:00:4702:18:4104:44:07.1004:44:54.30+02:20:0810:085.9
445ŻOŁNIEROWICZ Joanna 3873Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK3062K 10700:00:2502:29:4004:45:02.1504:45:27.25+02:20:4110:105.9
446ŻOŁNIEROWICZ Hubert 3791Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM30166M 33900:00:2502:29:4004:45:01.6504:45:27.35+02:20:4110:105.9
447KUSZ Janusz 3450PISARZOWICEM30167M 34000:01:0102:22:0604:44:27.6004:45:29.00+02:20:4310:095.9
448WINICKA Daria 3481TOSZEKK3063K 10800:01:0202:22:0204:44:26.9004:45:29.05+02:20:4310:095.9
449KUSZ Gosia 3397PISARZOWICEK3064K 10900:01:0102:22:0604:44:28.3004:45:29.40+02:20:4310:095.9
450TARASIEWICZ Ryszard 3991BRANIEWOM602M 34100:00:4502:17:0504:44:47.7004:45:33.20+02:20:4710:105.9
451BOCIARSKA Magdalena 3912WARSZAWAK3065K 11000:01:2602:26:1804:44:22.6504:45:49.45+02:21:0310:095.9
452WALASZEK Paweł 3506AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM30168M 34200:01:1102:37:3704:44:40.0504:45:51.70+02:21:0610:105.9
453MALETKA Joanna 3547WARSZAWAK3066K 11100:00:4202:17:5304:45:13.6504:45:56.00+02:21:1010:115.9
454TUREK Paulina 3647ProRunning PromotionWARSZAWAK3067K 11200:00:2202:18:4804:45:35.6504:45:58.25+02:21:1210:125.9
455RYZNAR Jarosław 3468JASŁOM30169M 34300:00:1102:19:2504:45:52.5504:46:04.05+02:21:1810:125.9
456SZATKOWSKA Ewa 3600KobietyBiegaja/Women'sRunningKĘPNOK503K 11300:00:0602:23:4204:46:00.1504:46:06.80+02:21:2110:125.9
457PEDA Leszek 4049KB DZIKPOLICEM603M 34400:00:2002:05:0804:45:56.0004:46:16.90+02:21:3110:125.9
458GÓRSKI Robert 3610DA SIĘWARSZAWAM5015M 34500:00:3702:16:3404:45:46.2504:46:23.35+02:21:3710:125.9
459KRYGIEL Piotr 4181GDAŃSKM30170M 34600:01:1902:29:1904:46:23.9504:47:43.40+02:22:5710:135.9
460KOMAR Michał 4069LEGIONOWOM30171M 34700:01:2702:32:1304:47:11.8504:48:39.75+02:23:5410:155.8
461GOŁOŚ Marta 3494ZĄBKIK2017K 11400:01:1302:25:0404:47:31.5504:48:44.95+02:23:5910:165.8
462CHRUŚCIŃSKA Justyna 3960nightrunnersPOZNAŃK2018K 11500:00:2702:24:4404:48:40.2004:49:07.35+02:24:2110:185.8
463FRĄCKOWIAK Aneta 3402Mamy-BiegamyPOZNAŃK3068K 11600:01:2702:28:3304:47:42.3004:49:09.95+02:24:2410:165.8
464NOWICKA Iwona 3947Bootcamp PolskaKATOWICEK3069K 11700:00:0702:25:0204:49:09.4004:49:16.55+02:24:3010:195.8
465WOŹNIAK Daniel 3834Crossfit SiedlceZBUCZYNM2056M 34800:00:0902:16:4004:49:07.5004:49:16.75+02:24:3110:195.8
466PRZYBYŁ Tomasz 3994KB DęBIECPOZNANM2057M 34900:00:5902:23:1504:48:28.3504:49:27.60+02:24:4110:185.8
467JANUSZAK Przemysław 3754TEAM JANOOBORNIKIM40104M 35000:01:0402:29:2604:48:26.7004:49:30.80+02:24:4510:185.8
468JANUSZAK Gosia 3759TEAM JANOOBORNIKIK4027K 11800:01:0302:30:2804:48:27.2504:49:30.80+02:24:4510:185.8
469JANUSZAK Bartek 3757TEAM JANOOBORNIKIM2058M 35100:01:0302:29:3004:48:27.4504:49:31.10+02:24:4510:185.8
470LECH Michał 3597Strzegomska DwunastkaŚWIEBODZICEM30172M 35200:00:3302:22:5604:49:04.4004:49:37.45+02:24:5110:195.8
471LECH Agnieszka 3593Strzegomska DwunastkaŚWIEBODZICEK3070K 11900:00:3302:22:5504:49:03.9004:49:37.70+02:24:5210:195.8
472WAŁEK Piotr 3868Runners Team QuiblWARSZAWAM40105M 35300:01:2102:23:1204:48:29.1504:49:51.10+02:25:0510:185.8
473PAWŁOWSKI Marcin 3707KS Stara BidaJABŁONNAM30173M 35400:01:2702:32:1204:48:38.5004:50:06.25+02:25:2010:185.8
474KOŁOSIONEK Dorota 3539Grupa śmierci rzeźniczekWARSZAWAK3071K 12000:01:1302:23:5504:49:17.3004:50:31.00+02:25:4510:195.8
475BARON-CZERWIŃSKA Magda 3663wuef club decathlon swadzimTARNOWO PODGÓRNEK3072K 12100:00:4102:22:4204:49:53.2004:50:35.10+02:25:4910:215.8
476ZABURKO Mateusz 3963TOMASZÓW LUBELSKIM30174M 35500:01:0302:26:3204:49:34.6004:50:38.00+02:25:5210:205.8
477ŚNIEGOCKA Magdalena 3433WUEF Club Swadzim Decatlon/Stado Pedzących ŚlimakówTARNOWO PODGÓRNEK3073K 12200:00:3602:29:5604:50:51.3504:51:27.85+02:26:4210:235.8
478KALBARCZYK Beata 3628Orange PolskaOTWOCKK504K 12300:01:2502:32:2604:50:33.4004:51:58.45+02:27:1210:225.8
479ARMATYS Grzegorz 3640Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM40106M 35600:01:2502:32:2604:50:33.2504:51:59.15+02:27:1310:225.8
480BUKOWSKI Sebastian 3471biegusiem.plRYKIM30175M 35700:01:0102:13:1204:51:05.4504:52:07.30+02:27:2110:235.8
481BRODZIAK Arkadiusz 3962KATOWICEM40107M 35800:01:2902:23:2904:51:02.4004:52:31.45+02:27:4510:235.8
482ZAKRZEWSKA Monika 3441WARSZAWAK3074K 12400:00:5102:22:4904:52:06.3004:52:57.70+02:28:1210:255.8
483ZAKRZEWSKI Marcin 3361WARSZAWAM30176M 35900:00:5102:22:5004:52:06.0504:52:57.70+02:28:1210:255.8
484ZBOROWSKI Paweł 3623WARSZAWAM30177M 36000:00:5102:23:2204:52:06.2004:52:57.85+02:28:1210:255.8
485DANILUK Andrzej 3762Zacisze Night RunnersWARSZAWAM30178M 36100:01:0802:24:0704:52:00.2004:53:09.00+02:28:2310:255.8
486GRABARSKA Lidia 3956WARSZAWAK3075K 12500:01:2102:31:4704:51:51.7004:53:12.85+02:28:2710:255.8
487BURZYŃSKI Klaudiusz 3736POZNAŃM30179M 36200:01:4002:28:1304:51:52.1504:53:32.75+02:28:4710:255.8
488POBORCA Dawid 3335Ciągnąć czy PchaćKOLBUSZOWAM2059M 36300:00:5302:15:1704:52:48.3504:53:42.10+02:28:5610:275.7
489MARCINEK Krzysztof 3788PZU SPORT TEAMLUBLINM30180M 36400:00:2602:13:2904:53:22.8504:53:49.35+02:29:0310:285.7
490ZAREMBA Andrzej 3555AXA Running TeamWARSZAWAM2060M 36500:01:2902:30:3704:52:33.0504:54:02.95+02:29:1710:265.7
491MAGER Bartosz 3703RZESZOWM40108M 36600:01:1302:30:0904:53:14.3004:54:27.95+02:29:4210:285.7
492MAGER Olga 3758RZESZÓWK4028K 12600:01:1402:30:1804:53:14.1004:54:28.15+02:29:4210:285.7
493GONET Sebastian 4167Coca-Cola RunnersKRAKÓWM40109M 36700:00:0602:09:1204:54:35.9004:54:42.05+02:29:5610:315.7
494WRÓBEL Aleksandra 3664Dirty SparrowsSĘPÓNO KRAJEŃSKIEK2019K 12700:01:2302:28:2204:53:22.0504:54:45.30+02:29:5910:285.7
495PAKUŁA Agata 3722GÓRNOK2020K 12800:00:2202:30:2004:54:31.4504:54:53.75+02:30:0810:315.7
496MARCZAK Grażyna 3930WARSZAWAK602K 12900:00:4702:28:5604:54:19.6504:55:07.45+02:30:2110:305.7
497KRUSZYŃSKI Marcin 3627Stado Pędzących ImadełGLIWICEM40110M 36800:01:0702:18:3504:54:13.3504:55:20.60+02:30:3410:305.7
498KOZERA Marcin 4118SKŁADAKI PIŁAKACZORYM30181M 36900:00:2902:28:5704:55:06.4004:55:36.35+02:30:5010:325.7
499TOWAROWSKI Andrzej 3577WARSZAWAM40111M 37000:00:4402:16:4204:55:07.7504:55:52.15+02:31:0610:325.7
500JÓZEFOWICZ Dariusz 4141Padł Na Ryj TeamGDYNIAM40112M 37100:01:1902:26:3604:54:46.8004:56:06.55+02:31:2010:315.7
501JAGIELSKA Magdalena 3444NGB KłobuckKŁOBUCKK3076K 13000:00:3102:24:4604:56:05.1004:56:36.30+02:31:5010:345.7
502MŁODAWSKI Rafał 3909Klub Polska BiegaSUSZM40113M 37200:01:0902:34:4904:55:46.0504:56:55.55+02:32:0910:335.7
503KRAJEWSKA Justyna 3854Yes Man TeamWARSZAWAK3077K 13100:00:5302:30:4004:56:13.2504:57:06.45+02:32:2010:345.7
504LEWICKI Marcin 4192WROCŁAWM2061M 37300:01:2802:23:5104:55:47.3504:57:15.80+02:32:3010:335.7
505KRĄPIEC Waldemar 4000POZNAŃM5016M 37400:00:3902:26:2504:56:45.9504:57:25.70+02:32:4010:355.7
506CISZAK Daria 3999Kobiety BiegająPOZNAŃK4029K 13200:00:3902:26:3604:56:45.9004:57:25.70+02:32:4010:355.7
507SOBAŃSKA Patrycja 4006kobiety biegająKOMORNIKIK4030K 13300:00:3902:31:2104:56:46.4504:57:25.70+02:32:4010:355.7
508URZĘDOWSKI Michał 3712POZNANM2062M 37500:01:1002:24:0404:56:18.8004:57:29.00+02:32:4310:345.7
509POPŁAWSKA Katarzyna 3678Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWK4031K 13400:00:3002:32:4204:57:07.7004:57:38.55+02:32:5210:365.7
510SOSZYŃSKA Małgorzta 3937człapaczeWARSZAWAK505K 13500:01:1202:42:1104:57:41.3504:58:54.00+02:34:0810:375.6
511ADAMCZYK Artur 3519BIBICEM2063M 37600:00:1302:35:5804:58:51.2004:59:04.80+02:34:1910:405.6
512WIS Modesta 3493BRZESKOK2021K 13600:00:1302:35:5804:58:51.4504:59:04.90+02:34:1910:405.6
513WALCZAK Izabela 3370LUBLINK3078K 13700:00:1602:31:3904:58:55.7004:59:11.95+02:34:2610:405.6
514KRAKOWSKA Katarzyna 3369KRAKÓWK4032K 13800:00:4002:38:1504:58:32.0504:59:12.45+02:34:2610:395.6
515MALINOWSKI Damian 4036GDAŃSKM30182M 37700:00:3402:29:1904:59:33.3005:00:07.60+02:35:2110:415.6
516MILCZAREK Marcin 3614ŻYRARDÓWM30183M 37800:01:0502:22:1804:59:35.4005:00:40.40+02:35:5410:415.6
517MILCZAREK Magdalena 3644Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK3079K 13900:01:0402:22:3504:59:35.4505:00:40.40+02:35:5410:425.6
518MICHALKIEWICZ Monika 3545LEGIONOWOK2022K 14000:00:0702:20:1605:01:47.2005:01:54.80+02:37:0910:465.6
519KRUK Tomasz 3575LSB/Run_HelpersLUBLINM40114M 37900:00:3502:24:5905:01:26.0505:02:01.65+02:37:1610:455.6
520STARZYŃSKA Marta 3531Perfect Runner LublinLUBLINK4033K 14100:00:5502:28:5405:01:06.7005:02:01.75+02:37:1610:455.6
521ŁUKASIK Bartłomiej 3359PNIEWYM2064M 38000:01:1302:28:1405:01:03.3505:02:16.50+02:37:3010:455.6
522KWAŚNA Weronika 3681PNIEWYK2023K 14200:01:1202:28:3805:01:04.1505:02:16.55+02:37:3010:455.6
523RACZYŃSKA Magdalena 3987ŁĘCZYCAK2024K 14300:01:3102:33:5405:00:57.7005:02:29.55+02:37:4310:445.6
524GŁÓDŹ Małgorzata 4030WARSZAWAK2025K 14400:00:3402:33:3905:01:57.8005:02:32.20+02:37:4610:475.6
525PAWŁOWSKA Katarzyna 3514PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK3080K 14500:00:0005:02:32.7505:02:32.75+02:37:4710:485.6
526PAWŁOWSKI Maciej 3504PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM30184M 38100:00:0005:02:33.5505:02:33.55+02:37:4710:485.6
527BOROWIEC Renata 3378Mamy Biegamy KielceDYMINYK3081K 14600:01:1802:34:0505:01:35.4505:02:54.20+02:38:0810:465.6
528MATOGA Lucyna 4042SIEPRAWK506K 14700:01:0802:38:4705:02:02.1505:03:10.95+02:38:2510:475.6
529PACAN Jacek 4142GDYNIAM40115M 38200:01:1902:28:3305:01:58.7505:03:18.50+02:38:3210:475.6
530KAWECKA Magdalena 3789Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK3082K 14800:00:2502:37:0005:03:26.3505:03:52.05+02:39:0610:505.5
531FRONCZAK Adam 3711WARSZAWAM40116M 38300:00:3902:32:0705:03:43.5505:04:23.15+02:39:3710:505.5
532GIEDROJC Przemysław 3643SkaryMakersiSTRZELCE OPOLSKIEM30185M 38400:00:5502:36:5705:04:01.5505:04:56.70+02:40:1110:515.5
533GIEDROJC Iwona 3451PZU Sport TeamOPOLEK3083K 14900:00:5502:36:5305:04:01.7505:04:56.90+02:40:1110:515.5
534DĄBROWSKA Edyta 4132PIASECZNOK3084K 15000:01:0702:30:3805:04:03.0005:05:10.75+02:40:2510:515.5
535NIEĆ Melania 4241K3085K 15100:01:3902:42:5705:04:13.1505:05:52.95+02:41:0710:515.5
536PRĘDKA Magdalena 3751Ola ClubWARSZAWAK4034K 15200:01:4002:42:5505:04:12.8505:05:53.10+02:41:0710:515.5
537BIL Janusz 4114NEAPCOPraszkaPRASZKAM604M 38500:01:2002:36:1105:04:33.8505:05:54.45+02:41:0810:525.5
538BARAN Michał 4113OSIR Strzelce OpolskieWARMĄTOWICEM30186M 38600:01:2002:36:1205:04:33.9505:05:54.60+02:41:0810:525.5
539ZAWADZKA Anna 4074WROCŁAWK2026K 15300:00:5702:36:4405:05:09.4005:06:07.25+02:41:2110:535.5
540SIWEK Aleksandra 3423Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4035K 15400:00:4802:26:4105:05:33.4505:06:22.30+02:41:3610:545.5
541ZARUDZKI Paweł 3461nothing to fearGLIWICEM30187M 38700:00:2302:24:0405:06:02.4505:06:25.95+02:41:4010:555.5
542ROSIEK Anna 3908MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEK3086K 15500:01:2202:41:3305:05:14.8005:06:37.10+02:41:5110:545.5
543KOZIELSKI Paweł 3993HP Active CrewWARSZAWAM40117M 38800:00:5602:37:5805:05:40.7005:06:37.15+02:41:5110:555.5
544CYMMER Łukasz 4082ŚWINICE WARCKIEM30188M 38900:01:1902:28:4305:05:32.4505:06:52.15+02:42:0610:545.5
545CZEMPIŃSKI Krzysztof 4085KOMORNIKIM40118M 39000:01:1402:26:2005:05:40.7005:06:55.25+02:42:0910:555.5
546BAGIŃSKA Anna 3936WARSZAWAK3087K 15600:01:3202:35:5705:05:25.1005:06:57.25+02:42:1110:545.5
547KAŹMIERSKI Janusz 3568DA SIĘWARSZAWAM605M 39100:00:3702:29:0905:06:29.9505:07:07.00+02:42:2110:565.5
548SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 3996Vege RunnersŁÓDŹK4036K 15700:01:1002:30:2305:06:10.1005:07:20.25+02:42:3410:565.5
549PIERZGALSKI Sebastian 4018ŁÓDŹM40119M 39200:01:1002:29:5205:06:11.8505:07:22.00+02:42:3610:565.5
550LUZAR Monika 3375MiABIELAWAK4037K 15800:01:2302:36:1105:06:01.7005:07:24.70+02:42:3910:555.5
551LUZAR Andrzej 3446MiABIELAWAM40120M 39300:01:2302:36:1305:06:04.0005:07:27.10+02:42:4110:555.5
552BOHENEK Janusz 3302Wkurw TeamKIELCEM606M 39400:01:3002:28:5905:06:04.3505:07:34.95+02:42:4910:555.5
553DROZDOWSKI Dawid 3395KB Aktywni KoninKONINM40121M 39500:01:1602:30:4405:06:29.7505:07:45.75+02:43:0010:565.5
554SAWCZUK Marta 3995TUP Team/ SGGW RunnersŁOSICEK2027K 15900:01:3402:37:3005:06:16.5505:07:51.45+02:43:0510:565.5
555OKAPIEC Aleksandra 3544AXA Running TeamWARSZAWAK3088K 16000:01:0202:36:4405:06:56.9005:07:58.95+02:43:1310:575.5
556ŻÓŁW Hubert 4063WARSZAWAM30189M 39600:00:5802:32:5505:08:10.6505:09:08.85+02:44:2311:005.5
557ZALEWSKA Katarzyna 3713WARSZAWAK3089K 16100:01:1602:40:1805:08:14.9505:09:31.25+02:44:4511:005.5
558RIEFF Anna 3392WARSZAWAK3090K 16200:01:2202:37:4805:08:10.1005:09:32.15+02:44:4611:005.5
559OSIKOWSKA Aleksandra 3440Power TrainingWARSZAWAK3091K 16300:01:2202:37:4905:08:10.2505:09:32.40+02:44:4611:005.5
560STANOSZEK Agnieszka 3492Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4038K 16400:00:4802:26:4005:08:46.1505:09:35.05+02:44:4911:015.4
561PODOLSKI Marek 3764biegamyrazem.plGDYNIAM30190M 39700:01:0902:34:3005:08:30.7505:09:40.35+02:44:5411:015.4
562WOJNAROWSKA Weronika 3731RunedaGDYNIAK3092K 16500:01:0902:34:3105:08:31.0505:09:40.35+02:44:5411:015.4
563SROCZYŃSKA Justyna 4012Ostre SrokiPIASECZNOK3093K 16600:00:5402:37:5205:08:47.3005:09:41.80+02:44:5611:015.4
564JAMRÓZ Renata 3737BigYellowFootGDYNIAK4039K 16700:00:2902:23:4305:09:16.7005:09:45.75+02:45:0011:025.4
565BĄK Natalia 3632BigYellowFoot Adventure TeamBRZEZINYK2028K 16800:00:2902:24:3805:09:15.9505:09:45.90+02:45:0011:025.4
566NAGÓRNY Pawel 4139Coca-Cola RunnersWARSZAWAM30191M 39800:00:1902:35:0005:09:27.1505:09:46.20+02:45:0011:035.4
567RUTKOWSKI Grzegorz 3800Klub MatiegoJEŻOWEM5017M 39900:00:3702:29:1205:09:15.8005:09:53.00+02:45:0711:025.4
568SIOMAK Michał 3508GDAŃSKM40122M 40000:00:5902:28:4305:08:54.7505:09:54.45+02:45:0811:015.4
569KOZŁOWSKA Anna 4185Vege RunnersWARSZAWAK3094K 16900:01:2702:46:4705:08:47.8505:10:15.15+02:45:2911:015.4
570HUZIOR Roman 4222ORZESZEM5018M 40100:01:2402:43:0005:09:03.7505:10:27.90+02:45:4211:025.4
571HUZIOR Elżbieta 4224ORZESZEK4040K 17000:01:2302:43:1105:09:04.2005:10:28.10+02:45:4211:025.4
572MATYJEWICZ Klaudia 3326WARSZAWAK2029K 17100:01:3202:42:5605:08:58.0505:10:30.65+02:45:4511:025.4
573RZEPECKA Justyna 3323WARSZAWAK2030K 17200:01:2802:37:3505:09:55.6005:11:24.20+02:46:3811:045.4
574ROSZKOWSKI Tomek 3312WARSZAWAM30192M 40200:01:2802:37:3605:09:55.4505:11:24.20+02:46:3811:045.4
575ZIÓŁEK Teresa 4242Bonda GrudniaJACKÓWK507K 17300:01:3102:45:2905:09:52.7005:11:24.20+02:46:3811:045.4
576KONOPKA Anna 3466Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKK3095K 17400:01:0702:32:4705:11:27.2505:12:35.20+02:47:4911:075.4
577OBARSKI Norbert 4044KIELCEM5019M 40300:00:5002:39:3005:12:30.8005:13:21.20+02:48:3511:095.4
578BAJAK Mirosław 3561KRAKÓWM40123M 40400:01:1002:38:0305:12:24.6505:13:34.65+02:48:4911:095.4
579GROCHOWSKA Joanna 4124Składaki PiłaPIŁAK3096K 17500:00:2902:41:1805:13:16.6005:13:46.10+02:49:0011:115.4
580PIELACHOWSKA Agata 4015GDYNIAK3097K 17600:01:1902:37:2805:12:45.5005:14:04.80+02:49:1911:105.4
581SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 3653#czeladzbiegaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3098K 17700:01:2302:32:1805:13:18.9005:14:41.90+02:49:5611:115.4
582FRANKOWSKA Monika 3389BYTOMK2031K 17800:01:2202:36:5905:13:20.1005:14:42.35+02:49:5611:115.4
583ZAGOŃCZYK Dorota 3645KONSTANCIN-JEZIORNAK508K 17900:01:0202:37:5805:14:14.2505:15:16.55+02:50:3011:135.3
584ZAGOŃCZYK Andrzej 3648KONSTANCIN-JEZIORNAM5020M 40500:01:0202:37:1405:14:13.9505:15:16.75+02:50:3111:135.3
585SYGUŁA Katarzyna 3920KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4041K 18000:01:0002:44:2105:14:17.0505:15:17.05+02:50:3111:135.3
586WOJCIECHOWSKI Tomasz 4166Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2065M 40600:00:2002:34:5405:15:08.2005:15:28.55+02:50:4211:155.3
587DEJA Andrzej 3857AmatorzyOPOLEM5021M 40700:01:3302:33:4705:13:58.7505:15:32.20+02:50:4611:125.4
588ZIENTEK Wojciech 4038SZLICHTYNGOWAM40124M 40800:01:3302:46:1205:14:10.0005:15:43.20+02:50:5711:135.3
589PILAK Zbigniew 3453WROCŁAWM5022M 40900:00:2402:44:0805:15:54.3505:16:18.85+02:51:3311:165.3
590ŚWIEŻYŃSKA Aleksandra 3589BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK2032K 18100:00:2902:33:2105:15:54.7505:16:23.85+02:51:3811:165.3
591SAWICKI Radek 3699DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSAWM30193M 41000:00:4302:25:3205:15:56.5005:16:39.85+02:51:5411:175.3
592POSIŁA Joanna 3971Coca-Cola RunnersWARSZAWAK3099K 18200:01:2502:43:5705:15:16.5505:16:41.80+02:51:5611:155.3
593ZAJĄC Ewelina 4083WARSZAWAK30100K 18300:00:2802:37:0705:16:51.8505:17:20.65+02:52:3511:195.3
594MANIARA Adam 4107Husaria Race TeamSTANISŁAWÓWM2066M 41100:00:5102:31:5605:16:38.6505:17:30.20+02:52:4411:185.3
595MACIEJAK Anna 4101Husaria Race TeamWARSZAWAK2033K 18400:00:5202:36:4605:16:37.9505:17:30.35+02:52:4411:185.3
596WOJDYŁ Anna 3599LUBLINK30101K 18500:01:1602:44:4105:16:16.7505:17:33.50+02:52:4711:175.3
597SZWARC Barbara 3924wkurw_teamKRAKÓWK30102K 18600:00:5702:38:2505:16:40.0005:17:37.70+02:52:5211:185.3
598ZĘGOTA Izabela 4072LUBLINK2034K 18700:01:3402:36:1305:16:08.5505:17:42.60+02:52:5611:175.3
599KOZIRÓG Agnieszka 3726STRYKÓWK4042K 18800:00:3802:32:0605:17:45.5505:18:23.80+02:53:3811:205.3
600KUREK Aleksandra 3502PRUSZKÓWK2035K 18900:00:0002:50:1905:18:28.5005:18:28.50+02:53:4211:225.3
601PIETRZAK Maciej 3436WARSZAWAM40125M 41200:01:0502:38:2205:17:57.3505:19:03.10+02:54:1711:215.3
602PIETRZAK Agnieszka 3415WARSZAWAK4043K 19000:01:0602:38:2005:17:57.1505:19:03.30+02:54:1711:215.3
603PODLEŚ Rafał 3611Grupa śmierci RzeźniczekKOBYŁKAM30194M 41300:01:1402:43:0305:19:04.0005:20:18.40+02:55:3211:235.3
604JASZCZUK Edyta 4039TUP TeamWARSZAWAK2036K 19100:01:3502:39:2605:20:42.8505:22:17.95+02:57:3211:275.2
605MRÓWKA Kasia 4105Husaria Race TeamGRODZISK MAZK30103K 19200:00:4802:37:1905:21:50.5005:22:38.50+02:57:5211:295.2
606KOWALEWSKA Luiza 4102Husaria Race TeamWARSZAWAK2037K 19300:00:5302:37:0605:21:45.6005:22:38.60+02:57:5211:295.2
607ZAJĄC Grzegorz 3394SANOKM40126M 41400:01:2802:41:3505:21:20.5505:22:49.45+02:58:0311:285.2
608MARCINCZAK Anna 3388Mamy-BiegamyPLEWISKAK30104K 19400:01:2802:42:2705:21:21.7505:22:49.75+02:58:0411:285.2
609KLOCEK Paulina 4177Składaki PiłaPIŁAK2038K 19500:00:3102:32:1705:22:24.8505:22:56.00+02:58:1011:305.2
610JASIŃSKA Justyna 4056Koteł TeamKAMIONNAK2039K 19600:01:0802:24:2105:22:25.4005:23:33.75+02:58:4811:305.2
611POWIERŻA Adrian 4055Koteł TeamBORZYMYM2067M 41500:01:0802:24:2205:22:25.5005:23:33.75+02:58:4811:305.2
612PIETRZAK Jarosław 3695LUBLINM30195M 41600:01:0402:40:3705:22:33.7505:23:38.00+02:58:5211:315.2
613KOWALEWSKA Katarzyna 3596LUBLINK30105K 19700:01:0402:40:3605:22:33.7505:23:38.05+02:58:5211:315.2
614KASPRZAK Maciej 4035GNIEZNOM2068M 41700:00:5802:29:0005:22:54.7505:23:53.40+02:59:0711:315.2
615SIARA Marcin 3848Witkowo BiegaWITKOWOM30196M 41800:00:5702:29:0605:22:56.2005:23:53.45+02:59:0711:325.2
616KLOCEK Ewelina 4176Składaki PiłaPIŁAK30106K 19800:00:3002:47:2205:23:41.6005:24:12.45+02:59:2611:335.2
617WIĘCZKOWSKI Wojciech 3675HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM40127M 41900:00:4902:37:2205:23:23.4005:24:12.70+02:59:2711:325.2
618PENAR Arkadiusz 3983GORLICEM40128M 42000:00:5202:35:3805:24:48.3505:25:41.15+03:00:5511:365.2
619POSS Marcin 3715WARSZAWAM40129M 42100:01:1602:40:2105:24:42.4505:25:58.95+03:01:1311:355.2
620STASIAK Waldemar 3859NOWA BOGACICAM40130M 42200:01:3302:37:5005:24:28.2505:26:01.45+03:01:1511:355.2
621KUŁAKOWSKI Piotr 3935CzłąpaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM607M 42300:01:1202:51:2905:25:18.9505:26:31.75+03:01:4611:375.2
622MALDIS Marek 3892WARSZAWAM608M 42400:00:4702:42:5005:25:55.5005:26:42.85+03:01:5711:385.2
623KOŁODZIEJ Mirosław 3501Muzeum Historyczne Miasta KrakowaKRAKÓWM2069M 42500:01:3602:36:5005:25:20.9505:26:57.40+03:02:1111:375.2
624DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 3316KRAKÓWK2040K 19900:01:3602:36:5505:25:20.9005:26:57.65+03:02:1211:375.2
625KOLAJ Ewelina 3738Runrace.plWARSZAWAK30107K 20000:01:1102:27:2105:26:13.5005:27:24.60+03:02:3811:395.1
626KOLAJ Krzysztof 3820Spocony BatonWARSZAWAM30197M 42600:01:1102:27:3005:26:13.9005:27:24.90+03:02:3911:395.1
627TABACZKA Piotr 3656WUEF CLUB DECATHLON SWADZIMTARNOWO PODGÓRNEM40131M 42700:00:4002:32:5805:26:46.2005:27:26.65+03:02:4111:405.1
628RADZIEŃSKA Kamila 3700Mamy-BiegamyGDYNIAK30108K 20100:01:3702:43:0905:25:52.9005:27:30.75+03:02:4511:385.2
629MACIASZ Weronika 3895Grupa Śmierci RzeźniczekLEIPZIGK2041K 20200:01:1302:28:3105:27:08.0005:28:21.40+03:03:3511:415.1
630BANASZCZYK Maja 4031WARSZAWAK30109K 20300:00:5202:40:2905:27:29.6005:28:22.20+03:03:3611:415.1
631SZTOMBER Daniel 3525AXA Running TeamWARSZAWAM30198M 42800:01:2902:46:0005:27:09.2005:28:39.10+03:03:5311:415.1
632RUDNICKI Piotr 4089KapibaraWARSZAWAM30199M 42900:01:3002:28:2505:27:29.7505:28:59.75+03:04:1411:415.1
633OSYDA Sabina 3729SUWAŁKIK2042K 20400:01:2302:40:2705:28:04.7005:29:28.20+03:04:4211:435.1
634PASZKOWSKI Jakub 3813SUWAŁKIM30200M 43000:01:2402:40:2605:28:05.3005:29:29.30+03:04:4311:435.1
635WIERZCHOWIAK Jarosław 3816Husaria Race TeamWARSZAWAM2070M 43100:00:5002:27:0605:29:06.2505:29:57.05+03:05:1111:455.1
636BĄK Piotr 3865KONSTANCIN JEZIORNAM30201M 43200:00:5002:40:3205:29:06.9005:29:57.05+03:05:1111:455.1
637PIASECKI Grzegorz 3672aktywni koninKONINM40132M 43300:01:1602:37:2505:29:44.0505:31:00.75+03:06:1511:465.1
638MASŁOŃ Sebastian 4023KRAKÓWM30202M 43400:01:3102:46:1205:29:34.8005:31:06.55+03:06:2011:465.1
639ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 4017Wuef Club Decathalon SwadzimSKORZEWOK4044K 20500:00:3602:38:3405:31:45.9005:32:22.25+03:07:3611:505.1
640JĘDRZEJCZAK Sławomir 4037KRZYWIŃM40133M 43500:01:3302:46:3205:30:52.7505:32:25.90+03:07:4011:495.1
641ZIEŃKOWSKA Izabela 3442Lublin Biega/WW TeamLUBLINK30110K 20600:00:1702:43:5705:32:55.4505:33:13.10+03:08:2711:535
642LATO Karolina 3318LUBLIN BIEGALUBLINK30111K 20700:00:1702:43:5705:32:55.2505:33:13.10+03:08:2711:535
643KARPIŃSKA Anna 3688Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWA-WESOŁĄK4045K 20800:00:4202:43:4005:33:27.4005:34:10.35+03:09:2411:545
644KARAŚ Robert 3536AXA Running TeamBROCHÓWM30203M 43600:01:3002:39:2105:32:55.8005:34:26.45+03:09:4011:535
645BIŃKOWSKI Andrzej 4173Coca-Cola RunnersWARSZAWAM40134M 43700:01:1502:45:5205:35:26.2005:36:41.50+03:11:5511:585
646PRÓCHNIAK Joanna 3541Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAK30112K 20900:01:1502:45:5705:35:33.3505:36:48.40+03:12:0211:595
647STACHOWICZ Mateusz 3526Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM30204M 43800:01:1402:34:3305:35:34.7005:36:48.80+03:12:0311:595
648BARCZAK Sylwia 3329Perfect Runner LublinLUBLINK30113K 21000:01:3102:56:5005:35:30.8005:37:02.50+03:12:1611:585
649KNAP Ewa 3888AlbatrosyWARSZAWAK30114K 21100:00:4402:43:4205:36:21.3005:37:05.75+03:12:2012:005
650ZADROŻNA Ania 3619OTRĘBUSYK30115K 21200:00:5802:42:4205:36:37.1005:37:35.10+03:12:4912:015
651DUKAŁA Arkadiusz 3518PZU Sport TeamZALESIE GÓRNEM40135M 43900:00:5302:35:3005:37:06.5505:38:00.05+03:13:1412:025
652SKOŚKIEWICZ Krzysztof 4134BOROWA GÓRAM40136M 44000:00:5402:35:2505:37:05.5005:38:00.10+03:13:1412:025
653KAŹMIERCZAK Malwina 3680DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK2043K 21300:00:4302:37:2005:39:33.1005:40:16.80+03:15:3112:074.9
654KRZYŚ Justyna 3799Klub MatiegoJEŻOWEK30116K 21400:00:4002:43:4005:39:42.3005:40:22.40+03:15:3612:074.9
655BAJENA Jan 3655WARSZAWAM2071M 44100:01:2602:32:3505:39:02.0005:40:28.40+03:15:4212:065
656KLEDYŃSKA Aleksandra 3651WARSZAWAK2044K 21500:01:2602:32:3505:39:02.5005:40:29.05+03:15:4312:065
657HILLER Jerzy 3517Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM609M 44200:01:3202:54:5305:39:13.5505:40:46.25+03:16:0012:065
658ROGATKO Adam 3915DRAMAT_TEAMDAWIDY BANKOWEM30205M 44300:01:0802:49:0205:40:09.6005:41:18.45+03:16:3212:084.9
659NIESIOBĘDZKA-ROGATKO Karolina 3916DRAMAT_TEAMDAWIDY BANKOWEK30117K 21600:01:0902:49:0405:40:22.9505:41:31.95+03:16:4612:094.9
660STOŃ Daniel 3592Biegusiem.plUŁĘŻM40137M 44400:01:0202:43:0105:40:43.9505:41:46.45+03:17:0012:104.9
661PIELAK Agnieszka 3778PZU SPORT TEAMWARSZAWAK2045K 21700:00:5202:57:5205:40:55.4005:41:48.15+03:17:0212:104.9
662GROMADZKI Wojciech 4154ZŁOTNIKIM5023M 44500:00:4802:30:0205:42:36.4005:43:24.70+03:18:3912:144.9
663GAJEWSKI Piotr 3373Run_HelpersiLUBLINM30206M 44600:00:3502:48:3805:44:51.5005:45:26.50+03:20:4012:184.9
664DUKIEWICZ Grażyna 3454SZCZECINK4046K 21800:01:3602:54:3505:44:23.1005:45:59.65+03:21:1412:174.9
665PIĄTY Kamil 40885iatkaTEAMPILICAM30207M 44700:01:4102:54:1205:45:08.4505:46:49.85+03:22:0412:194.9
666WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 40875iatka TEAMPILICAK30118K 21900:01:4002:54:1205:45:09.2505:46:49.90+03:22:0412:194.9
667WOJDASIEWICZ Kasia 3659REDHILLK4047K 22000:01:2502:41:5905:45:37.4505:47:02.50+03:22:1612:204.9
668JUREK Paulina 3543PABIANICEK30119K 22100:01:3703:04:4905:45:51.9505:47:29.25+03:22:4312:214.9
669KUHN-ZAWADZKA Joanna 3939Króliczki w plecakuPIŁAK30120K 22200:00:4502:39:0805:47:22.5505:48:07.90+03:23:2212:244.8
670SROKA Dominik 3527WARSZAWAM40138M 44800:01:1902:42:0405:47:16.6505:48:35.65+03:23:5012:244.8
671PŁATEK Katarzyna 3795WARSZAWAK4048K 22300:00:4302:43:4405:48:25.0505:49:08.90+03:24:2312:264.8
672NAWROCKA Aleksandra 3724PAKOSŁAWK2046K 22400:00:3802:47:4705:49:20.7005:49:58.85+03:25:1312:284.8
673WITKOWSKA Anetta 3810Centrum Kettlebell TarnobrzegTARNOBRZEGK4049K 22500:00:5502:55:0205:49:21.9505:50:17.90+03:25:3212:284.8
674WITKOWSKI Krzysztof 3809Centrum Kettlebell TarnobrzegTARNOBRZEGM40139M 44900:00:5602:55:0005:49:21.6505:50:17.95+03:25:3212:284.8
675SZANIAWSKA Agata 3327WARSZAWAK2047K 22600:00:5202:53:4105:50:46.2005:51:38.60+03:26:5212:314.8
676GRABOWICZ Anna 3806SIEKIERKI WIELKIEK4050K 22700:00:4602:51:3105:51:22.3005:52:08.30+03:27:2212:324.8
677NOWAK Katarzyna 3772POZNAŃK4051K 22800:00:4502:51:3605:51:22.5005:52:08.30+03:27:2212:324.8
678NOWAK Jarosław 3776POZNAŃM40140M 45000:00:4602:51:3505:51:21.5005:52:08.45+03:27:2212:324.8
679STRZELECKI Artur 4179PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5024M 45100:00:3502:43:4405:51:41.0005:52:16.15+03:27:3012:334.8
680MAZUR Beata 3701MAZUR FAMILYLUBLINK4052K 22900:01:1802:46:5905:51:10.4005:52:28.90+03:27:4312:324.8
681MAZUR Klaudia 3706MAZUR FAMILYLUBLINK2048K 23000:01:1802:43:5305:51:10.3005:52:29.05+03:27:4312:324.8
682MAZUR Andrzej 3708MAZUR FAMILYLUBLINM40141M 45200:01:1902:46:1105:51:09.9505:52:29.15+03:27:4312:324.8
683WYSOCKA Agnieszka 3686PRO RUNWARSZAWAK4053K 23100:01:3502:58:1605:51:08.5505:52:44.50+03:27:5812:324.8
684WÓJCIK Łukasz 4073SII POWER PEOPLELUBLINM30208M 45300:01:3502:53:3805:51:13.6505:52:48.70+03:28:0312:324.8
685OBARSKA Małgorzata 4043STARACHOWICEK509K 23200:00:5703:01:5605:52:05.1505:53:02.70+03:28:1712:344.8
686PEŁSZYŃSKI Marek 3572Zośka Running Team / LPP TEAMGDANSKM30209M 45400:01:3702:50:1005:52:28.0005:54:05.50+03:29:1912:354.8
687SOT Lucjan 4045A niech to szlak biegiem na szlakWETLINAM5025M 45500:00:2202:59:5905:56:33.3505:56:55.35+03:32:0912:444.7
688SOWA Sylwia 4075PZU SPORT TEAMWROCŁAWK4054K 23300:00:5802:54:0305:56:10.5005:57:08.60+03:32:2212:434.7
689ŻAK Agnieszka 3609CHEŁMK30121K 23400:01:2902:55:1505:55:59.5505:57:28.95+03:32:4312:424.7
690ŻAK Bartłomiej 3583LUBLINM30210M 45600:01:2902:55:1405:56:00.5505:57:30.15+03:32:4412:424.7
691ŚLĘZAK Hanna 4121Składaki PiłaPIŁAK30122K 23500:00:3203:02:2505:57:04.4005:57:37.05+03:32:5112:454.7
692DONIEC Katarzyna 3696JASŁOK30123K 23600:01:2302:50:4005:56:20.3505:57:43.65+03:32:5812:434.7
693MARKOWICZ Krzysztof 3801Klub Matiego JeżoweJEŻOWEM5026M 45700:00:3802:43:4505:57:43.2005:58:21.50+03:33:3512:464.7
694ŚLIWIŃSKI Paweł 3838Klub MatiegoPYSZNICAM5027M 45800:00:3602:44:4405:57:46.9005:58:23.35+03:33:3712:464.7
695JAKÓBCZYK Andrzej 3928sklepbiegacza.pl Lublin teamLUBLINM40142M 45900:01:3202:52:4905:58:56.8506:00:29.55+03:35:4312:494.7
696NAROLEWSKA Dorota 3310WARSZAWAK30124K 23700:00:3203:00:1406:01:14.9006:01:47.55+03:37:0112:544.7
697BALCEWICZ Magda 4125Składaki pilaPIŁAK30125K 23800:00:3103:18:3706:03:54.3006:04:26.15+03:39:4012:594.6
698RYMON Paweł 4120SKŁADAKI PIŁAKRAJENKAM30211M 46000:00:3203:02:4206:04:05.0506:04:37.85+03:39:5213:004.6
699MIŁOSZ Maria 3400BRWINÓWK2049K 23900:01:1703:02:4106:03:34.0006:04:51.75+03:40:0612:594.6
700WIECZOREK Beata 3674Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK30126K 24000:00:4403:10:5706:04:09.4006:04:53.55+03:40:0713:004.6
701KAWSKA Ewa 3950GRUDZIĄDZK4055K 24100:01:3202:50:4806:03:31.4506:05:03.85+03:40:1812:584.6
702KUNA Katarzyna 3558SULEJÓWEKK4056K 24200:01:3902:58:1606:03:34.3006:05:13.80+03:40:2812:594.6
703PEDA Kamila 4050KB DZIKPOLICEK30127K 24300:00:2003:01:1006:05:31.3506:05:51.85+03:41:0613:034.6
704RADZIEŃSKI Maciej 3740GDYNIAM30212M 46100:01:3802:43:2806:04:34.4506:06:12.90+03:41:2713:014.6
705SZCZERBIŃSKI Marcin 3790Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM40143M 46200:00:4502:51:4006:10:25.5006:11:10.55+03:46:2413:134.5
706JANICKA Katarzyna 33284everfaster.plWARSZAWAK30128K 24400:00:5202:53:4206:12:18.1006:13:10.40+03:48:2413:174.5
707PANCZENKO Kamil 3343OWM LublinLUBLINM2072M 46300:01:3602:54:2506:11:40.0006:13:16.25+03:48:3013:164.5
708SEREWA Paulina 3396OWM LublinLUBLINK2050K 24500:01:3502:54:4106:11:40.6006:13:16.55+03:48:3013:164.5
709WYSOCKI Sebastian 4128Składaki PiłaPIŁAM30213M 46400:00:3003:02:1806:14:17.8506:14:48.40+03:50:0213:224.5
710WYSOCKA Ilona 4127Składaki PiłaPIŁAK30129K 24600:00:2902:56:1806:14:19.1006:14:48.50+03:50:0213:224.5
711KULLING Krystian 4187Biegowi WariaciGDYNIAM30214M 46500:00:2503:12:3506:14:32.4506:14:57.70+03:50:1213:224.5
712BAŃKOWSKA Monika 3690BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK30130K 24700:00:2503:12:3506:14:33.0506:14:58.90+03:50:1313:224.5
713GUZIK Magdalena 3570WARSZAWAK4057K 24800:01:3703:05:2006:13:23.4506:15:01.05+03:50:1513:204.5
714BORKOWSKA Ewa 3869ZŁOTÓWK603K 24900:00:4503:11:1106:17:32.4506:18:17.55+03:53:3113:294.4
715SZCZEPANIA Lucyna 4123Składaki PiłaPIŁAK4058K 25000:00:3103:10:1206:24:00.3506:24:32.25+03:59:4613:424.4
716MAJEWSKA Agnieszka 3769Grupa Śmierci RzeźniczekPĘCICE MAŁEK4059K 25100:01:1503:02:5806:32:31.9506:33:47.45+04:09:0114:014.3
717PUŁKOWSKI Mirosław 4057WARSZAWAM40144M 46600:00:2703:12:3506:50:59.2006:51:26.50+04:26:4014:404.1
718PUŁKOWSKA Patrycja 4058WARSZAWAK30131K 25200:00:2703:12:3706:50:59.6006:51:27.05+04:26:4114:404.1
KOMUŃSKI Marcin 3720Polonia ŚrodaŚRODA WLKP.M30DNF02:17:41 DNF DNF DNF--
MATRASZEK Jakub 3374Vege RunnersRADOMM30DNF02:51:59 DNF DNF DNF--
MIRECKI Jan 4076WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
TADLA Mateusz 4071LUBLINM20DNF DNF DNF DNF--
MATUSZAK Piotr 3730ŚRODA WIELKOPOLSKAM20DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 723 wynik(ów)